V oblasti

  Ložnice Cena

  Kolik stojí ložnice na míru? Ložnice na míru je asi o 30% dražší, ale o to praktičtější a krásnější, než ta typová. Umožňuje lepší využití prostoru a vytváří pohodlnější prostředí pro spánek. Dodací lhůta je od 1 do 4 měsíců. Cena koupě a montáže ložnice, ve které se nachází postel, vestavěná skříň a noční stolky a je celá vyrobená z překližky, se pohybuje mezi 22.000 a 90.000 Kč.

  Komu svěřit ložnici? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným interiérovým designérům - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

  Vyžádat nabídku:
  Poslat poptávku

  Cena za nábytek do ložnice


  Cena nábytku do ložnice. Cena za dodávku a montáž ložnice, cena za postel, skříňku, stůl a komodu. Cena nábytku v ložnici z dřevotřísky.

  22000.00 Kč/kus

  VELMI NÍZKÁ CENA
  Kč/kus

  STŘEDNÍ CENA
  70000.00 Kč/kus

  NEJVYŠŠÍ CENA
  Chci nabídku od poskytovatelů

  Ostatní ceny za Ložnice

  Jak jste využili tyto informace?

  LOŽNICE - VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

  1. Ložnice - obecně

  Ložnice je místnost v domě nebo bytě, která je obvykle určena pro spánek. Většinou se v ložnici nachází postel, noční stolky, skříně na oblečení a další nábytek pro pohodlný spánek. V dnešní době, kdy se životní tempo neustále zrychluje, jsou tyto prostory stále častěji posledním útočištěm pro odpočinek a relaxaci. Z tohoto důvodu psychologové a stále častěji i interiéroví designéři prosazují návrat k jejich minimalistickému vybavení - doporučují vyhnout se jakýmkoliv technickým zařízení, která by narušovala klidný spánek. Je to však reálné?

  Loznice.jpg
  Ložnice by měla být oázou pohody a klidu

  1.1 Definujte své potřeby

  Lidé v Česku žijí zpravidla v domech nebo bytech, přičemž o něco více jich žije ve městech než na venkově. Přestože je ložnice místem určeným ke spaní, řada lidí spí v obýváku. Pokud však patříte k těm šťastlivcům, kteří se do nového dne probouzí ve vlastní ložnici, níže si o této oáze klidu můžete přečíst více.

  1.2 Kompletní nebo částečné vybavení ložnice

  Pokud se rozhodnete pro kompletní rekonstrukci ložnice a plánujete provést stavební, truhlářské, malířské nebo elektrikářské práce, můžeme vám s tím pomoci, proto nás neváhejte kontaktovat! V tomto textu se však budeme zabývat výhradně vybavením interiéru.

  Po dokončení hrubých prací přijde na řadu nákup nábytku, svítidel a sladění všeho do harmonického celku.

  1.3 Rozměry ložnice

  První, co doporučujeme udělat, je dobře si místnost změřit a udělat si náčrtek. Měření vám pomůže, abyste neudělali impulzivní nákup a nerozhodli se pro něco, s čím si později nebudete umět poradit. Přesné umístění oken, dveří, vypínačů, zásuvek a svítidel je velmi důležité pro nákup správných kusů nábytku. Pokud si nejste zcela jisti nebo se prostě nemůžete rozhodnout, vždy máte možnost poradit se s architektem nebo interiérovým designérem. Náčrt od profesionála vám samozřejmě také usnadní zvážení možných řešení. Pokud se však do této práce pustíte sami, promyslete si po skončení měření své priority - manželská postel a nějaký typ skříně jsou obvykle samozřejmostí, ale co dalšího se vám do ložnice vejde, aniž byste místnost zahltili? V některých situacích může změna uspořádání neuvěřitelně ovlivnit pohodlí a pocit, který ve vás prostor vyvolává.

  Pro dva lidi by měla mít ložnice nejméně 3,5 x 3,5 metrů, aby se do ní vešla dostatečně velká manželská postel, noční stolky a další nábytek, který by mohli potřebovat. Je také důležité vzít v úvahu umístění okna a dveří, aby se minimalizoval hluk a zajistilo dostatečné osvětlení a větrání.

  2. Nábytek do ložnice

  Jakmile budete mít sestavený seznam priorit (pokud jde o výběr kusů nábytku, dalšího vybavení a osvětlení), pak budete s největší pravděpodobností přesně vědět, zda v ložnici ponechat i něco starého, nebo koupit vše nové. Máte před sebou dvě možnosti: buď koupit hotový nábytek, nebo si jej objednat na míru. Samozřejmě bude záležet na různých okolnostech: dostupný rozpočet, jak moc pospícháte atd. Truhlářské výrobky, i když jsou dražší, jsou obecně trvanlivější než ty tovární, a co je mnohem důležitější: absolutně zapadnou do prostoru a jsou vyrobeny podle vašich představ, ať už jde jen o materiály, barvu nebo tvar. 

  Vzhledem k množství dodavatelů nábytku na trhu pro vás nebude snadné si vybrat. Proto doporučujeme, abyste se obrátili na naši platformu. Spolupracujeme totiž s firmami a truhláři, jejichž reference a hodnocení zákazníků si můžete prohlédnout na webových stránkách daibau.cz. Stačí vyplnit online formulář se základními informacemi o požadovaném projektu a brzy obdržíte nabídky od zainteresovaných dodavatelů se všemi podrobnostmi.

  2.1. Uspořádání nábytku v ložnici

  Postel, jako nejrobustnější kus nábytku, by měla být umístěna tak, aby umožňovala co nejklidnější spánek, ale také nerušený pohyb po místnosti. Interiéroví designéři doporučují 60 až 90 cm pro pohyb kolem postele, zejména pokud skříň nemá posuvné dveře. Uspořádání nábytku v ložnici může být klíčové pro to, aby vaše ložnice působila příjemně a uklidňujícím dojmem a aby byla funkční a efektivní pro vaše potřeby. Níže uvádím několik tipů na uspořádání nábytku v ložnici:

  1. Vybírejte nábytek podle velikosti místnosti: Přemýšlejte o velikosti vaší ložnice, abyste si mohli vybrat nábytek, který se tam vejde a neomezí vám pohyb. Pokud máte menší ložnici, vybírejte menší kusy nábytku, které vám umožní využít prostor účinněji.
  2. Umístěte postel na správné místo: Postel je nejdůležitějším kusem nábytku v ložnici. Je důležité ji umístit na správné místo, které umožní pohodlný a klidný spánek. Obvykle je nejlepší postavit postel kousek od okna a na opačné straně dveří.
  3. Vybírejte nábytek, který slouží víceúčelově: Pokud máte malou ložnici, zvažte kusy nábytku, které mají více funkcí. Například postel s úložným prostorem pod ní, nebo noční stolky s úložnými prostory.
  4. Zvažte umístění skříně: Pokud potřebujete skříň na uložení svého oblečení, zvažte, zda je lepší ji umístit uvnitř nebo mimo ložnici. Pokud se v ložnici nachází šatní skříň, zvažte menší úložné prostory pro oblečení, jako jsou šuplíky nebo regály.
  5. Zvažte umístění zrcadla: Zrcadlo v ložnici může být užitečné, ale zvažte jeho umístění. Pokud je umístěno tak, že se v něm můžete vidět z postele, může to ovlivnit váš spánek. Pokud chcete mít zrcadlo v ložnici, umístěte ho tak, aby se v něm nemohli vidět z postele. Zrcadlo na stropě je vhodné spíše pro mladé svobodné muže než pro klidné rodinné soužití.
  6. Uspořádejte noční stolky: Noční stolky jsou užitečné pro ukládání věcí, jako jsou knihy, brýle a mobilní telefon. 

  2.2 Nábytek z prodejny

  Při zařizování ložnice se pochopitelně můžete rozhodnout pro průmyslový nábytek od více či méně známých značek. Pokud máte nějakého designéra nebo firmu obzvlášť rádi, budete vždy chtít vlastnit něco, co vyrobili. Lidová moudrost „dvakrát měř jednou řež“ platí určitě i v tomto případě. Po smontování se totiž může stát, že kus nebude zrovna nejvhodnější a vy se můžete dostat do problémů. Nezapomínejte ani na optické a světelné vjemy spojené s velikostí a barvami.

  2.3 Nábytek na míru

  Pokud se rozhodnete pro ručně vyráběné kusy nábytku, měli byste si najít dobrého truhláře. I s takovým požadavkem vám můžeme pomoci; řemeslníky, se kterými spolupracujeme, můžete vyhledat na našich webových stránkách. Ten, kterého si vyberete, nejprve provede prohlídku prostor. Nejvíce ho budou zajímat rozměry. Poté se s ním domluvíte na materiálech, velikosti, tvaru a barvách. Často je lepší dát na jeho rady, protože má pravděpodobně mnohem více zkušeností než vy.

  Na druhou stranu můžete mít starší nebo starožitný kus nábytku, který stojí za záchranu, takže se můžete poradit s dobrým restaurátorem nebo čalouníkem o možnostech opravy. V takovém případě s největší pravděpodobností získáte velmi zajímavý a kvalitní kus nábytku, který vydrží minimálně jednou tolik let, kolik měl v době opravy.

  3. Další vybavení ložnice

  V této fázi jste se již rozhodli, co si ponecháte, co z ložnice vyhodíte, co koupíte hotové a co si objednáte v řemeslné dílně. Pokud poslechnete rady odborníků a necháte v místnosti jen to, co slouží ke spaní, pak váš nákupní seznam bude obsahovat jen několik položek: postel, skříň, noční stolky a lampy.

  Nakonec zbývá ta část práce, kterou většinu z nás baví a děláme ji rádi - barvy, textury, detaily, akcenty…

  3.1. Co koupit hotové a co vyrobit na míru?

  Hotové kusy nábytku mohou být vhodné pro ty, kteří preferují rychlé a snadné řešení. Nákup hotových kusů nábytku může také být levnější než výroba na míru. Kromě toho může být větší výběr stylů a designů k dispozici na trhu.

  Vyrobení nábytku na míru může být vhodné pro ty, kteří chtějí speciální rozměry, design nebo funkčnost, které není k dispozici v hotových kusech. Výroba nábytku na míru také umožňuje větší kreativitu a možnost upravit nábytek tak, aby odpovídal vašemu stylu a vkusu.

  Výběr, co koupit hotové a co vyrobit na míru, by měl být založen na vašich prioritách a zvažován s ohledem na vaše finanční možnosti. Je dobré mít na paměti, že výroba nábytku na míru může trvat déle a být dražší, zatímco nákup hotových kusů může být rychlejší a levnější, ale nemusí přesně odpovídat vašim potřebám.

  3.2 Kombinace tvarů a barev

  Odborníci doporučují používat v ložnici uklidňující odstíny chladných barev, modré a zelené, jen s několika akcenty z doplňkové části spektra. Dřevo bude perfektně ladit s detaily v přírodních tónech - béžové, krémové, hnědé nebo citrusové. Pokud dáváte přednost kovu a industriálnímu stylu s redukovanými a rovným liniemi, vhodnými barvami pro doplnění jsou černá a bílá. Samozřejmě se doporučuje střídmost - mezi agresivními a třpytivými detaily se vám bude těžko klidně spát.

  Nakonec si povíme něco o záclonách, závěsech a kobercích. Nejlepší je, když jsou z přírodních materiálů a co nejjemnější na dotek - hlavně proto, že hra světla a stínu vás bude pomalu uspávat. Pokud jde o záclony a závěsy, vybírejte takové, které můžete podle potřeby nastavit tak, aby do místnosti pronikalo denní světlo. Pokud použijete průsvitné, do ložnice vám bude svítit ranní slunce, které vám dodá energii a pozitivní náladu. Pokud jsou závěsy z hustého plyše nebo brokátu, můžete klidně lenošit celý den.

  Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš Dům  Chci nabídku od poskytovatelů
  Poslední zveřejněné poptávky

  OPRAV.ULOŽNOU VÁLENDU

  NAD ULOŽNÝM PROSTOREM-NA VALENDĚ PRASKLODŘEVO-NEVIM JAK BYCH TO ŘEKLA PŘIPADÁ MI TO JOKO PŘEKLIŽKA JÁ NEVIM 4716 Kč do 7860 Kč

  ........

  kompletní ložnice do roubené chalupy

  Dobrý den,

  poptáváme komnpletní ložnice, manželská postel, noční stolky, skříně, komoda atd.

  V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

  Děkuji
  75456 Kč do 125760 Kč

  ........  Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Ložnice?
  Nápady na úpravu a uspořádání domu

  Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

  Ložnice cenník

  Zaslat firmám nezávaznou poptávku

  568+ společnostmi pro Ložnice
  Bezplatná služba
  Bez provizí
  Získej nabídku
  Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena