Dobré skutky vytváří hrdiny


Hrdinové se nerodí. Stávají se jimi díky svým činům. K tomu není zapotřebí dělat něco světoborného, vlastně stačí jen málo. Velikost dobrých skutků neměří ten, kdo pomáhá, ale ten, kdo pomoc potřebuje.

Dnes vám dáváme příležitost, abyste se alespoň na chvilku stali hrdinou pro ty, kteří vás potřebují!

Můžete udělat tento svět lepším místem!

Každý den v Daibau.cz tvrdě pracujeme, abychom vám pomohli při výstavbě a renovaci vašich domovů a obchodních objektů. Životní prostor každého z nás je však mnohem širší než náš dům a kancelář.

Skládá se z přírody, kterou milujeme, z města, ve kterém žijeme, a také ze všech lidí, které potkáváme. Tvoří jej i spoluobčané, které často nevidíme - ohrožení lidé, kteří si nemohou sami zabezpečit podmínky pro důstojný život. Zlepšování světa kolem nás a kvality života všech lidí v něm je odpovědností každého z nás.

Proto vyzýváme, abychom spojili své síly a společně pomohli charitativním organizacím, které se starají o ty nejzranitelnější!

Na oplátku budou tyto neziskové organizace nadále zvyšovat kvalitu života našich spoluobčanů a našeho společného životního prostoru.


Organizace a spolky, které pomáhají lidem v nouzi

Klikněte na logo renomovaných dobročinných organizací, které jsme pro vás vybrali. Napište jim, jak můžete pomoci, nebo jim pošlete donaci a udělejte tento svět o něco lepším místem:


Vybraná organizace dneO projektu

Partnerství pro blahobyt společnosti je charitativní projekt, který vznikl pod záštitou platformy Daibau. Jsme si vědomi důležitosti dobročinnosti pro společnost a jako jeden z předních představitelů stavebnictví cítíme zodpovědnost za podporu pozitivních změn v našem prostředí. Cílem všech partnerů podílejících se na projektu (investorů, firem a organizací) je vytvořit synergii, která by měla pomoci velkému počtu lidí v nouzi.

Děkujeme všem, kteří svými dobrými skutky děláte svět lepším místem pro život!

Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
© 2024 Daibau, všechna práva vyhrazena