Plechová střecha Cena

Kolik stojí plechová střecha? Cena kovových střech a střešních krytin závisí na kvalitě kovu, typu ochrany (měď, zinek, hliník-zinek) , typu povlaku a samozřejmě na dodavateli. Cena kovové střechy bez izolace se pohybuje od 250 do 400 Kč/ m2. Pečlivým plánováním můžete snížit stavební náklady. Střešní konstrukci klempíř pokryje plechovými krytinami. Dobří mistři jsou velmi zaneprázdněni, proto je důležité si je včas zarezervovat.

Komu svěřit instalaci plechové střechy? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům plechových střech - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA PLECHOVOU KRYTINU


Cena plechové krytiny. Cena za plechovou krytinu, trapéz T4. Cena krytiny bez izolace.

220.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
400.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Plechová střecha Cena

OSTATNÍ CENY ZA PLECHOVÁ STŘECHA

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Zastřešení z polykarbonátu

Cena střešní krytiny z polykarbonátu. Cena polykarbonátové desky, tloušťka 16 mm, průhledná, šířka 210 cm, délka 300 - 600 cm.Kč/m2

m2
poptávka

Vlnitá průhledná deska

Cena za vlnitou průhlednou desku. Cena vlnité průhledné desky, 1250x920 mm, tloušťka 1,2 mm.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
ZASLAT POPTÁVKU >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Kovová střecha - vše, co potřebujete vědět

1. Plechová střecha - co potřebujete vědět?

Plechové střešní krytiny jsou stále dostupnější. Proto jsou  více žádané pro všechny tvary střech a zejména pro ty ploché. Kromě plechových plochých / zakřivených desek nyní existují i kovové dlaždice, které je velmi obtížné odlišit od tradičních střešních krytin z cihel, betonu apod. Pokud vás zajímají výhody plechových krytin, uvádíme několik zajímavých faktů:

Plechová střešní krytina je nyní velmi dostupná a poskytuje majitelům řadu výhod
Plechová střešní krytina je nyní velmi dostupná a poskytuje majitelům řadu výhod

1.1. Kovové střechy jsou stále více žádané

Až donedávna jsme mohli vidět plechové střechy pouze na skvěle designovaných budovách a komplexních architektonických projektech. Nyní tomu tak není. Díky lepším, levnějším a snadnějším výrobním procesům se kovové střešní krytiny staly dostupnějšími, takže se s nimi stále častěji setkáváme také v soukromých domech. Podle stávajících statistik ze stavebnictví se tržní podíl plechových střešních krytin v posledních letech zvyšuje tempem 3% ročně a v současné době činí 15% trhu. Naproti tomu podíl betonových a cihelných střešních krytin klesá téměř stejným tempem a nyní činí přibližně 59% všech instalovaných střech.

1.2. Plechovou střechu lze instalovat přes stávající střešní krytinu

Plechová střešní krytina může být instalována přes stávající střešní krytinu, která nemusí být odstraněna, pokud to výslovně nevyžadují místní stavební předpisy. Popravdě řečeno, odstranění starého materiálu je vždy žádoucí, ale je to spojeno s vyššími náklady. Kromě toho se stává, že se mezi starým a novým kovovým krytem vytváří vodní pára, která může později způsobit plísně a hnilobu částí střechy. Tomuto potenciálnímu nebezpečí lze zabránit konstrukcí ventilačních pásů.

1.3. Kovová střecha není o nic hlučnější než klasická

Zdá se, že existuje zakořeněný předsudek, že kovové střechy jsou hlučnější než jiné. To by znamenalo, že kapky deště nebo krupobití na kovový povrch rezonují silněji. Toto ale není pravda, za předpokladu že je krytina správně nainstalována. Kovová střecha je instalována na tvrdý povrch a střecha plus izolace pod ní vytvářejí zvukovou bariéru směrem k vnitřku budovy. V interiéru domu tento šum tedy prakticky nebudete vnímat.

1.4. Kovová střecha nepřitahuje blesky

Existuje další předsudek ohledně kovových střech, a totiž, že silně přitahují blesky. Tento předpoklad nebyl nikdy experimentálně ani statisticky potvrzen. Kovové střechy tedy nijak nezvyšují riziko úderu blesku. Pokud navíc blesk zasáhne střechu pokrytou kovem, zpravidla se nestane nic hrozného neboť kov je méně hořlavý než běžné střešní materiály. Vzhledem k tomu, že kovová střešní krytina je jak elektrickým vodičem, tak nehořlavým materiálem, lze říci, že je to jedna z nejbezpečnějších variant, která je v současné době k dispozici. Důvod, proč kovové střechy nepřitahují údery blesku, je jednoduchý: blesk vždy hledá nejbližší a nejpřímější cestu k zemi, takže stromy, telefonní sloupy a podobné struktury jsou pro něj obvykle mnohem lepší cíle. Střecha je izolovaným konstrukčním prvkem, který nemá žádné přímé spojení se zemí, proto neexistuje vědecký důvod pro častější dopad na kovovou střechu než u cihel, betonu nebo bitumenu.

1.5. Plechová střecha je z dlouhodobého hlediska levnější než jiné střechy

Dodavatelé plechových střešních krytin nabízejí stejnou záruku jako pro nejlepší bitumenové střešní materiály (asi 30 let), i když z praxe je známo, že plechové střechy mohou vydržet více než 50 let. Proto se téměř nikdy nestane, že by se střecha musela u jedné generace obyvatel domu měnit znovu, zatímco bitumen se musí měnit alespoň dvakrát. Kovová krytina téměř dvakrát dražší než bitumen, ale z hlediska životnosti se investice vyplatí.

1.6. Kovová střecha je ohnivzdorná, nehnije a není požírána škůdci

Jedním z důvodů vysoké poptávky po kovových střechách je jistě skutečnost, že je ohnivzdorná. Vzhledem k rostoucí výstavbě, zejména ve vysoce urbanizovaných oblastech, se budovy přibližují k sobě a nebezpečí přenosu požáru se tak zvyšuje. Není proto divu, že roste poptávka po ohnivzdorném materiálu, a když dodáme, že hmyz pro kov nepředstavuje hrozbu a že nebezpečí jakéhokoli fyzického a chemického poškození je minimální - ziskovost takové investice je zaručena.

1.7. Plechová střecha odráží teplo

Studie ukazují, že kovové střešní krytiny odrážejí sluneční záření a teplo, což může snížit roční náklady na vytápění a chlazení o 10 až 25%! V podnebí, kde jsou náklady na chlazení vyšší než na vytápění, může být kovová krytina potažena třpytivými nebo granulovanými povlaky, což zvyšuje reflexní vlastnosti střechy a zlepšuje její energetickou účinnost.

1.8. Minimální sklon kovové střechy

Často panuje mylná představa, že kovová střešní krytina je vhodná pouze pro strmě skloněné střechy. Plechová krytina může skvěle fungovat i na rovných střechách. Tento typ střešní krytiny má zvýšené nepromokavé švy. Na odtékání vody je zapotřebí pouze mírný 8% sklon střechy.

1.9. Silné kroupy mohou poškodit plechovou střechu

I když je nesporným faktem, že kovové střešní krytiny jsou odolnější než jakékoliv jiné, nejsou nezničitelné. Největší hrozbou pro ně představuje silné krupobití. Nejcitlivější jsou hliník a měď, zatímco nerezová ocel je tvrdší a odolnější vůči nárazům. Menší kroupy mohou jen zřídka způsobit problém.

1.10. Montáž a opravy kovových krytů

Instalace kovové střešní krytiny se v žádném případě nedoporučuje pokud nemáte dostatek zkušeností a nářadí; je to odborný a velmi náročný úkol, který vyžaduje technické znalosti, zkušenosti a speciální nástroje. V případě opravy, což se stává opravdu jen vzácně, bude také lepší najmout si odborníka.

1.11. Kovová střecha je recyklovatelná

Přestože je kovová střecha velmi odolná, přijde čas, kdy ji bude nutné vyměnit a poté ji budete moci prodat jako recyklovatelnou surovinu.Kovova strecha

2. Jak najít správného pokrývače?

Kvalita plechové střechy do značné míry závisí na odborných znalostech, zkušenostech a dovednostech pokrývače. Hledání takového řemeslníka můžete zahájit na internetu nebo požádat prodejce kovových střešních krytin o doporučení kvalitního řemeslníka. Samozřejmě můžete takového pokrývače hledat také na našich stránkách Daibau.cz. Zašlete dotaz některé z osvědčených firem nebo jednotlivci, se kterými spolupracujeme. Když pošlete dotaz prostřednictvím našeho webu, obdržíte nabídky od několika poskytovatelů najednou. Můžete ihned zkontrolovat odkazy a doporučení a komentáře předchozích zákazníků. Doporučujeme, abyste se rozhodli pro ty poskytovatele, kteří na svou práci nabízejí alespoň pětiletou záruku. Pokud během této doby nedojde k problémům se střechou, je nepravděpodobné, že k nim dojde později.

3. Různé typy kovových střešních krytin

Každý kov má určité vlastnosti, výhody a nevýhody, jako jsou trvanlivost, barva a cena. Rozhodněte se, který z nich odpovídá vašemu rozpočtu a je vhodný pro klima, ve kterém žijete.

3.1. Ocelová střecha

Ocelová střešní krytina je nejtvrdší, nejoblíbenější a také nejlevnější volbou. Aby se zabránilo korozi, ocel použitá pro tuto střešní krytinu musí být namočena v zinku (pozinkovaná ocel) nebo potažena slitinou hliníku a zinku. Pozinkovaná ocel může mít stříbrnou barvu a může být také natřena, aby byla ještě více chráněna a prodloužena její životnost. Takováto střecha může trvat 30 až 50 let.

3.2. Hliníková střecha

Lehčím, měkčím a dražším kovem pro výrobu střechu je hliník v několika stejných stylech reliéfu. Pod vrstvou barvy - a hliník je téměř vždy něčím natřený - je obtížné rozlišit, o jaký materiál jde. Hliník je lepší volbou pro pobřežní oblasti a oblasti, kde jsou kyselé deště, protože nerezaví. Taková střecha může také vydržet 30 až 50 let.

3.3. Měděná střecha

Měď je nejstarší druh kovu používaný k zastřešení. Používá se – dá se říci – od nepaměti. Měděná střešní krytina je nejodolnější a tedy nejdražší ze všech materiálů. Je velmi vhodná, protože se snadno řeže a zpracovává. Pro měděný kryt je také velmi důležité, aby v průběhu času získal patinu světlé, modrozelené barvy, která vypadá obzvláště krásně. Na rozdíl od jiných kovů, kde je důležitá tloušťka nebo profil, je pro měď důležitá hmotnost na metr čtvereční. Zní to skoro neuvěřitelně, ale měděná střecha může vydržet asi 200 let.

3.4. Střecha z nerezové oceli

Původní železná střešní krytina, která se v Evropě používala v 18. století, byla pokryta plechem a olovem. Dnešní verze bez olova - nerezová ocel mezi dvěma vrstvami plechu - je odolná vůči všem druhům povětrnostních vlivů a nepotřebuje ochrannou vrstvu barvy. Nelakovaná nerezová ocel má matně šedou barvu a její životnost je asi 100 let.

3.5. Pozinkovaná střecha

Podobně jako měď, i zinek je přirozeně odolný vůči rzi a dalším atmosférickým vlivům a není nutné ho kvůli ochraně dodatečně natírat. Díky své pevnosti a odolnosti proti korozi se velmi často kombinuje ve slitině s titanem. Je snadné jej tvarovat a zpracovávat jak nám vyhovuje. Postupem času dostane zinek, stejně jako měď, patinu krásné modrošedé barvy - stačí se podívat na slavné pařížské střechy! Trvá však kratší dobu - „pouze“ 80–100 let.

4. Údržba plechovych střech

Kovová střecha nevyžaduje téměř žádnou údržbu a snadno se čistí. Nevýhodou však je, že jsou snadno poškrabatelné. Pokud je střecha natřená barvou, v průběhu času začne barva praskat a odlupovat se, takže je třeba ji obnovit. Kovové střechy jsou obecně samozřejmě vodotěsné, ale na spojích mohou časem začít prosakovat. Pokud k tomu dojde, uvědomte si, že k tomu nedochází kvůli netěsnosti střechy, ale kvůli kondenzaci, ke které dochází v důsledku nesprávné instalace střešní krytiny resp. v důsledku špatně provedeného ventilačního pásu. Proto je zásadní, aby řemeslník, kterého si najmete, byl vysoce kvalifikován a měl velké zkušenosti. Kov je velmi specifický materiál pro střešní krytinu a pro správné umístění musí řemeslník znát jeho fyzikální a chemické vlastnosti a to, jak se bude chovat v určitém okamžiku a za určitých podmínek; v tomto smyslu je důležité vzít v úvahu zejména jak se bude roztahovat a stahovat v průběhu času.

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMPLECHOVÁ STŘECHA NA STODOLU

Dobrý den, potřebuji dodat a namontovat tři nové trámy a laťování komplet a plechovou krytinu na lehce zešikmenú rovnú střechu na stodolu, oplechování kolem komínu, okap, rozměry asi 10x8 metrů. Děkuji 35370 1 do 58950 Kč


........

VÝMĚNA STŘECHY, VSAZENÍ OKEN 3 KS VČETNĚ OPLECHOVANÍ

Dobrý den,

poptáváme odstranit starou střechu, položit novou + střešní okna 3 ks + oplechování. 70740 1 do 117900 Kč


........

VÝMĚNA ETERNITU NA GARÁŽI ZA PLECH

Dobrý den,

poptáváme položení nové střešní krytiny na garáži, nejlépe osobní kontakt a obhlídka díla. 23580 1 do 39300 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ

CENA, ZATEPLENÍ STŘECHY, NOVÁ KRYTINA, CCA 100M2
Plechová střecha, Bechyně

10800 Kč do 18000 Kč

CENA, VÝMĚNU STARÉ KRYTINY Z POZINK. PLECHU,
Plechová střecha, Janov nad Nisou

1800 Kč do 3000 Kč

CENA, PLECHOVÁ STŘECHA, PO POPISU
Plechová střecha, Znojmo

2700 Kč do 4500 Kč

CENA, REKONSTRUKCE STŘECHY, 164 M2
Plechová střecha, Šenov

2250 Kč do 3750 Kč

CENA, KONSTRUKCE ŠIKMÉ PULTOVÉ PLECHOVÉ STŘECHY, 140M2
Plechová střecha, Valašské Klobouky

1800 Kč do 3000 Kč

CENA, REKONSTRUKCI STÁVAJÍCÍ STŘECHY, 221 M2
Plechová střecha, Kralupy nad Vltavou

2250 Kč do 3750 Kč

CENA, NOVÁ PLECHOVÁ STŘECHA, 180M2
Plechová střecha, Častrov

2070 Kč do 3450 Kč

CENA, POLOŽIT KRYTINU PLECH, 10,1*4,4M
Plechová střecha, Harrachov

1080 Kč do 1800 Kč

CENA, OPRAVA PLECHOVÉ STŘECHY, 1200M2
Plechová střecha, Šluknov

2340 Kč do 3900 Kč

CENA, ZAHRADNÍ CHATKA, ROVNÁ STŘECHA S ÚHLEM 8 STUPŇŮ, 25M2
Plechová střecha, Liberec

432 Kč do 720 Kč

CENA, POKRÝVAČSKÉ PRÁCE, 140 M²
Plechová střecha, Chomutov

3150 Kč do 5250 Kč

CENA, OPLECHOVÁNÍ KOMÍNA , JEDEN MENŠÍ KOMÍN
Plechová střecha, Žďár nad Orlicí

360 Kč do 600 Kč

CENA, ZHOTOVENÍ STŘECHY, OPLECHOVÁNÍ, KROVY JSOU HOTOVÉ PO HORNÍ KROKVE, 180 M2
Plechová střecha, Manětín

2070 Kč do 3450 Kč

CENA, OPLECHOVÁNÍ STŘECHY NA NOVOSTAVBĚ RD + ODVODNĚNÍ , CCA 180M2
Plechová střecha, Veliš

2160 Kč do 3600 Kč

CENA, ZALAŤOVAT,DÁT DESKY A PLECHOVOU KRYTINU90, 90 MCO
Plechová střecha, Radějovice

1125 Kč do 1875 Kč

CENA, STŘECHA KOLNA, 30M2
Plechová střecha, Blatná

900 Kč do 1500 Kč

CENA, ZAKRYTÍ PŘÍSTAVBY, NAPOJENÍ NA STÁVAJÍCÍ PLECH. STŘECHU A OKAPY, PŘÍSTAVBA 2 X 10 M
Plechová střecha, Poděbrady I

270 Kč do 450 Kč

CENA, VÝMĚNA STŘEŠNÍ KRYTINY VČETNĚ KLEMPÍŘSKÝCH PRACÍ, CCA 120 M2
Plechová střecha, Suchdol nad Lužnicí

1440 Kč do 2400 Kč

CENA, KOMPLETNĚ NOVOU STŘECHU NA ZDĚNÉ ZAHRADNÍ STAVBĚ, 4×4M
Plechová střecha, Stříbro

1800 Kč do 3000 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Plechová střecha cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

357+ SPOLEČNOSTMI PRO PLECHOVÁ STŘECHA
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti PLECHOVÁ STŘECHA?

 • Plechová střecha Praha
 • Plechová střecha Brno
 • Plechová střecha Ostrava
 • Plechová střecha Plzeň
 • Plechová střecha České Budějovice
 • Plechová střecha Český Krumlov
 • Plechová střecha Chomutov
 • Plechová střecha Děčín
 • Plechová střecha Frýdek-Místek
 • Plechová střecha Havířov
 • Plechová střecha Hradec Králové
 • Plechová střecha Jablonec nad Nisou
 • Plechová střecha Jihlava
 • Plechová střecha Karlovy Vary
 • Plechová střecha Karviná
 • Plechová střecha Kladno
 • Plechová střecha Liberec
 • Plechová střecha Mladá Boleslav
 • Plechová střecha Most
 • Plechová střecha Olomouc
 • Plechová střecha Opava
 • Plechová střecha Opava
 • Plechová střecha Pardubice
 • Plechová střecha Písek
 • Plechová střecha Přerov
 • Plechová střecha Prostějov
 • Plechová střecha Teplice
 • Plechová střecha Třinec
 • Plechová střecha Ústí nad Labem
 • Plechová střecha Zlín
 • Plechová střecha Adamov
 • Plechová střecha Albrechtice
 • Plechová střecha Aš
 • Plechová střecha Bakov nad Jizerou
 • Plechová střecha Bánov
 • Plechová střecha Baška
 • Plechová střecha Batelov
 • Plechová střecha Bechyně
 • Plechová střecha Bečov
 • Plechová střecha Bělá pod Bezdězem
 • Plechová střecha Benešov
 • Plechová střecha Benešov nad Ploučnicí
 • Plechová střecha Bílina
 • Plechová střecha Bílovec
 • Plechová střecha Bílovice nad Svitavou
 • Plechová střecha Blansko
 • Plechová střecha Blatná
 • Plechová střecha Blovice
 • Plechová střecha Blučina
 • Plechová střecha Bludov
 • Plechová střecha Bohuňovice
 • Plechová střecha Bohušovice nad Ohří
 • Plechová střecha Bojkovice
 • Plechová střecha Bolatice
 • Plechová střecha Bor
 • Plechová střecha Borohrádek
 • Plechová střecha Borovany
 • Plechová střecha Boršice
 • Plechová střecha Boskovice
 • Plechová střecha Břasy
 • Plechová střecha Břeclav
 • Plechová střecha Březnice
 • Plechová střecha Břidličná
 • Plechová střecha Broumov
 • Plechová střecha Brtnice
 • Plechová střecha Bruntál
 • Plechová střecha Brušperk
 • Plechová střecha Buchlovice
 • Plechová střecha Bučovice
 • Plechová střecha Budišov nad Budišovkou
 • Plechová střecha Buštěhrad
 • Plechová střecha Bystřice
 • Plechová střecha Bystřice
 • Plechová střecha Bystřice nad Pernštejnem
 • Plechová střecha Bystřice pod Hostýnem
 • Plechová střecha Bzenec
 • Plechová střecha Čejkovice
 • Plechová střecha Čeladná
 • Plechová střecha Čelákovice
 • Plechová střecha Čerčany
 • Plechová střecha Černilov
 • Plechová střecha Černošice
 • Plechová střecha Červená Voda
 • Plechová střecha Červený Kostelec
 • Plechová střecha Česká Kamenice
 • Plechová střecha Česká Lípa
 • Plechová střecha Česká Skalice
 • Plechová střecha Česká Třebová
 • Plechová střecha Česká Ves
 • Plechová střecha České Velenice
 • Plechová střecha Český Brod
 • Plechová střecha Český Dub
 • Plechová střecha Český Těšín
 • Plechová střecha Chabařovice
 • Plechová střecha Cheb
 • Plechová střecha Chlum u Třeboně
 • Plechová střecha Chlumčany
 • Plechová střecha Chlumec
 • Plechová střecha Chlumec nad Cidlinou
 • Plechová střecha Choceň
 • Plechová střecha Chotěboř
 • Plechová střecha Chotěšov
 • Plechová střecha Chrast
 • Plechová střecha Chrastava
 • Plechová střecha Chropyně
 • Plechová střecha Chrudim
 • Plechová střecha Chvaletice
 • Plechová střecha Chýnov
 • Plechová střecha Cvikov
 • Plechová střecha Dačice
 • Plechová střecha Desná
 • Plechová střecha Dětmarovice
 • Plechová střecha Dobrá
 • Plechová střecha Dobřany
 • Plechová střecha Dobřichovice
 • Plechová střecha Dobříš
 • Plechová střecha Dobrovice
 • Plechová střecha Dobruška
 • Plechová střecha Dobšice
 • Plechová střecha Doksy
 • Plechová střecha Dolany
 • Plechová střecha Dolní Benešov
 • Plechová střecha Dolní Bojanovice
 • Plechová střecha Dolní Bousov
 • Plechová střecha Dolní Dobrouč
 • Plechová střecha Dolní Kounice
 • Plechová střecha Dolní Lutyně
 • Plechová střecha Dolní Němčí
 • Plechová střecha Dubí
 • Plechová střecha Dubňany
 • Plechová střecha Duchcov
 • Plechová střecha Dvůr Králové nad Labem
 • Plechová střecha Františkovy Lázně
 • Plechová střecha Frenštát pod Radhoštěm
 • Plechová střecha Fryčovice
 • Plechová střecha Frýdlant
 • Plechová střecha Fryšták
 • Plechová střecha Fulnek
 • Plechová střecha Golčův Jeníkov
 • Plechová střecha Habartov
 • Plechová střecha Háj ve Slezsku
 • Plechová střecha Halenkov
 • Plechová střecha Hanušovice
 • Plechová střecha Hať
 • Plechová střecha Havlíčkův Brod
 • Plechová střecha Hejnice
 • Plechová střecha Heřmanův Městec
 • Plechová střecha Hlinsko
 • Plechová střecha Hlubočky
 • Plechová střecha Hluboká nad Vltavou
 • Plechová střecha Hlučín
 • Plechová střecha Hluk
 • Plechová střecha Hodkovice nad Mohelkou
 • Plechová střecha Holešov
 • Plechová střecha Holice
 • Plechová střecha Holýšov
 • Plechová střecha Horažďovice
 • Plechová střecha Hořice
 • Plechová střecha Horka nad Moravou
 • Plechová střecha Horní Bečva
 • Plechová střecha Horní Benešov
 • Plechová střecha Horní Bříza
 • Plechová střecha Horní Planá
 • Plechová střecha Horní Slavkov
 • Plechová střecha Horní Suchá
 • Plechová střecha Horoměřice
 • Plechová střecha Hořovice
 • Plechová střecha Hošťálková
 • Plechová střecha Hostinné
 • Plechová střecha Hostivice
 • Plechová střecha Hovězí
 • Plechová střecha Hovorany
 • Plechová střecha Hradec nad Moravicí
 • Plechová střecha Hrádek nad Nisou
 • Plechová střecha Hranice
 • Plechová střecha Hranice
 • Plechová střecha Hrob
 • Plechová střecha Hronov
 • Plechová střecha Hrušovany nad Jevišovkou
 • Plechová střecha Hrušovany u Brna
 • Plechová střecha Hulín
 • Plechová střecha Humpolec
 • Plechová střecha Hustopeče
 • Plechová střecha Ivančice
 • Plechová střecha Ivanovice na Hané
 • Plechová střecha Jablonné nad Orlicí
 • Plechová střecha Jablonné v Podještědí
 • Plechová střecha Jablůnka
 • Plechová střecha Jablunkov
 • Plechová střecha Jáchymov
 • Plechová střecha Janovice nad Úhlavou
 • Plechová střecha Jaroměř
 • Plechová střecha Jaroměřice nad Rokytnou
 • Plechová střecha Javorník
 • Plechová střecha Jedovnice
 • Plechová střecha Jemnice
 • Plechová střecha Jesenice
 • Plechová střecha Jeseník
 • Plechová střecha Jevíčko
 • Plechová střecha Jičín
 • Plechová střecha Jilemnice
 • Plechová střecha Jílové
 • Plechová střecha Jílové u Prahy
 • Plechová střecha Jince
 • Plechová střecha Jindřichův Hradec
 • Plechová střecha Jirkov
 • Plechová střecha Jistebnice
 • Plechová střecha Kadaň
 • Plechová střecha Kamenice
 • Plechová střecha Kamenice nad Lipou
 • Plechová střecha Kamenický Šenov
 • Plechová střecha Kamenný Újezd
 • Plechová střecha Kaplice
 • Plechová střecha Kardašova Řečice
 • Plechová střecha Karolinka
 • Plechová střecha Kaznějov
 • Plechová střecha Kdyně
 • Plechová střecha Kelč
 • Plechová střecha Klášterec nad Ohří
 • Plechová střecha Klatovy
 • Plechová střecha Klimkovice
 • Plechová střecha Kobeřice
 • Plechová střecha Kobylí
 • Plechová střecha Kojetín
 • Plechová střecha Kolín
 • Plechová střecha Komárov
 • Plechová střecha Konice
 • Plechová střecha Kopidlno
 • Plechová střecha Kopřivnice
 • Plechová střecha Koryčany
 • Plechová střecha Kosmonosy
 • Plechová střecha Košťany
 • Plechová střecha Kostelec na Hané
 • Plechová střecha Kostelec nad Černými lesy
 • Plechová střecha Kostelec nad Labem
 • Plechová střecha Kostelec nad Orlicí
 • Plechová střecha Kozlovice
 • Plechová střecha Králíky
 • Plechová střecha Kralovice
 • Plechová střecha Kralupy nad Vltavou
 • Plechová střecha Králův Dvůr
 • Plechová střecha Kraslice
 • Plechová střecha Krásná Lípa
 • Plechová střecha Kravaře
 • Plechová střecha Křemže
 • Plechová střecha Kroměříž
 • Plechová střecha Krupka
 • Plechová střecha Kryry
 • Plechová střecha Kunovice
 • Plechová střecha Kunštát
 • Plechová střecha Kuřim
 • Plechová střecha Kvasice
 • Plechová střecha Kyjov
 • Plechová střecha Kynšperk nad Ohří
 • Plechová střecha Lanžhot
 • Plechová střecha Lázně Bělohrad
 • Plechová střecha Lázně Bohdaneč
 • Plechová střecha Ledeč nad Sázavou
 • Plechová střecha Ledenice
 • Plechová střecha Lednice
 • Plechová střecha Letohrad
 • Plechová střecha Letovice
 • Plechová střecha Libčice nad Vltavou
 • Plechová střecha Libochovice
 • Plechová střecha Libušín
 • Plechová střecha Líně
 • Plechová střecha Lipník nad Bečvou
 • Plechová střecha Lišov
 • Plechová střecha Litovel
 • Plechová střecha Loket
 • Plechová střecha Lomnice nad Popelkou
 • Plechová střecha Loštice
 • Plechová střecha Louny
 • Plechová střecha Lovosice
 • Plechová střecha Luby
 • Plechová střecha Ludgeřovice
 • Plechová střecha Luhačovice
 • Plechová střecha Luka nad Jihlavou
 • Plechová střecha Lutín
 • Plechová střecha Luže
 • Plechová střecha Lužice
 • Plechová střecha Lysá nad Labem
 • Plechová střecha Mariánské Lázně
 • Plechová střecha Mělník
 • Plechová střecha Městec Králové
 • Plechová střecha Město Albrechtice
 • Plechová střecha Meziboří
 • Plechová střecha Meziměstí
 • Plechová střecha Mikulášovice
 • Plechová střecha Mikulov
 • Plechová střecha Mikulovice
 • Plechová střecha Milevsko
 • Plechová střecha Milín
 • Plechová střecha Milovice
 • Plechová střecha Mimoň
 • Plechová střecha Miroslav
 • Plechová střecha Mirošov
 • Plechová střecha Mladá Vožice
 • Plechová střecha Mladé Buky
 • Plechová střecha Mnichovo Hradiště
 • Plechová střecha Mníšek pod Brdy
 • Plechová střecha Modřice
 • Plechová střecha Mohelnice
 • Plechová střecha Moravská Nová Ves
 • Plechová střecha Moravské Budějovice
 • Plechová střecha Moravský Beroun
 • Plechová střecha Moravský Krumlov
 • Plechová střecha Moravský Písek
 • Plechová střecha Mořkov
 • Plechová střecha Mosty u Jablunkova
 • Plechová střecha Mutěnice
 • Plechová střecha Náchod
 • Plechová střecha Náměšť nad Oslavou
 • Plechová střecha Napajedla
 • Plechová střecha Nechanice
 • Plechová střecha Nejdek
 • Plechová střecha Němčice nad Hanou
 • Plechová střecha Nepomuk
 • Plechová střecha Neratovice
 • Plechová střecha Netolice
 • Plechová střecha Neveklov
 • Plechová střecha Nivnice
 • Plechová střecha Nová Bystřice
 • Plechová střecha Nová Paka
 • Plechová střecha Nová Role
 • Plechová střecha Nová Včelnice
 • Plechová střecha Nové Hrady
 • Plechová střecha Nové Město na Moravě
 • Plechová střecha Nové Město nad Metují
 • Plechová střecha Nové Město pod Smrkem
 • Plechová střecha Nové Sedlo
 • Plechová střecha Nové Strašecí
 • Plechová střecha Novosedlice
 • Plechová střecha Nový Bor
 • Plechová střecha Nový Bydžov
 • Plechová střecha Nový Hrozenkov
 • Plechová střecha Nový Jičín
 • Plechová střecha Nový Malín
 • Plechová střecha Nymburk
 • Plechová střecha Nýřany
 • Plechová střecha Nýrsko
 • Plechová střecha Obrnice
 • Plechová střecha Odolena Voda
 • Plechová střecha Odry
 • Plechová střecha Okříšky
 • Plechová střecha Opatovice nad Labem
 • Plechová střecha Opočno
 • Plechová střecha Ořechov
 • Plechová střecha Osek
 • Plechová střecha Oslavany
 • Plechová střecha Ostravice
 • Plechová střecha Ostrov
 • Plechová střecha Ostrožská Nová Ves
 • Plechová střecha Otrokovice
 • Plechová střecha Pacov
 • Plechová střecha Palkovice
 • Plechová střecha Paskov
 • Plechová střecha Pečky
 • Plechová střecha Pelhřimov
 • Plechová střecha Peruc
 • Plechová střecha Petrovice u Karviné
 • Plechová střecha Petřvald
 • Plechová střecha Píšť
 • Plechová střecha Planá
 • Plechová střecha Planá nad Lužnicí
 • Plechová střecha Plasy
 • Plechová střecha Plesná
 • Plechová střecha Plumlov
 • Plechová střecha Počátky
 • Plechová střecha Podbořany
 • Plechová střecha Podivín
 • Plechová střecha Pohořelice
 • Plechová střecha Police nad Metují
 • Plechová střecha Polná
 • Plechová střecha Postoloprty
 • Plechová střecha Postřelmov
 • Plechová střecha Povrly
 • Plechová střecha Pozořice
 • Plechová střecha Prachatice
 • Plechová střecha Přelouč
 • Plechová střecha Přeštice
 • Plechová střecha Příbor
 • Plechová střecha Příbram
 • Plechová střecha Přibyslav
 • Plechová střecha Proboštov
 • Plechová střecha Proseč
 • Plechová střecha Protivín
 • Plechová střecha Průhonice
 • Plechová střecha Prušánky
 • Plechová střecha Psáry
 • Plechová střecha Rajhrad
 • Plechová střecha Rakovník
 • Plechová střecha Rakvice
 • Plechová střecha Rapotín
 • Plechová střecha Raspenava
 • Plechová střecha Ratíškovice
 • Plechová střecha Řevnice
 • Plechová střecha Říčany
 • Plechová střecha Rohatec
 • Plechová střecha Rokytnice v Orlických horách
 • Plechová střecha Rosice
 • Plechová střecha Rotava
 • Plechová střecha Roudnice nad Labem
 • Plechová střecha Rousínov
 • Plechová střecha Rožmitál pod Třemšínem
 • Plechová střecha Rožnov pod Radhoštěm
 • Plechová střecha Roztoky
 • Plechová střecha Rtyně v Podkrkonoší
 • Plechová střecha Ruda nad Moravou
 • Plechová střecha Rudná
 • Plechová střecha Rudník
 • Plechová střecha Rudolfov
 • Plechová střecha Rychnov nad Kněžnou
 • Plechová střecha Rychvald
 • Plechová střecha Rýmařov
 • Plechová střecha Sadská
 • Plechová střecha Šardice
 • Plechová střecha Sázava
 • Plechová střecha Sedlčany
 • Plechová střecha Sedlec
 • Plechová střecha Semily
 • Plechová střecha Šenov
 • Plechová střecha Sezemice
 • Plechová střecha Sezimovo Ústí
 • Plechová střecha Skuteč
 • Plechová střecha Slaný
 • Plechová střecha Šlapanice
 • Plechová střecha Slatiňany
 • Plechová střecha Slavičín
 • Plechová střecha Slavkov u Brna
 • Plechová střecha Slavonice
 • Plechová střecha Šluknov
 • Plechová střecha Slušovice
 • Plechová střecha Smiřice
 • Plechová střecha Smržovka
 • Plechová střecha Soběslav
 • Plechová střecha Sobotín
 • Plechová střecha Sobotka
 • Plechová střecha Sokolov
 • Plechová střecha Solnice
 • Plechová střecha Spálené Poříčí
 • Plechová střecha Šťáhlavy
 • Plechová střecha Stará Paka
 • Plechová střecha Staré Město
 • Plechová střecha Staré Město
 • Plechová střecha Starý Jičín
 • Plechová střecha Starý Plzenec
 • Plechová střecha Štěpánkovice
 • Plechová střecha Štěpánov
 • Plechová střecha Šternberk
 • Plechová střecha Štětí
 • Plechová střecha Štítná nad Vláří
 • Plechová střecha Štíty
 • Plechová střecha Stochov
 • Plechová střecha Stod
 • Plechová střecha Strakonice
 • Plechová střecha Štramberk
 • Plechová střecha Strání
 • Plechová střecha Strašice
 • Plechová střecha Stráž pod Ralskem
 • Plechová střecha Strážnice
 • Plechová střecha Střelice
 • Plechová střecha Stříbro
 • Plechová střecha Studená
 • Plechová střecha Studénka
 • Plechová střecha Suchdol nad Lužnicí
 • Plechová střecha Šumperk
 • Plechová střecha Sušice
 • Plechová střecha Světlá nad Sázavou
 • Plechová střecha Svoboda nad Úpou
 • Plechová střecha Tábor
 • Plechová střecha Tachov
 • Plechová střecha Tanvald
 • Plechová střecha Teplá
 • Plechová střecha Terezín
 • Plechová střecha Tišnov
 • Plechová střecha Tlučná
 • Plechová střecha Tlumačov
 • Plechová střecha Toužim
 • Plechová střecha Třebechovice pod Orebem
 • Plechová střecha Třebíč
 • Plechová střecha Třeboň
 • Plechová střecha Třemošná
 • Plechová střecha Třemošnice
 • Plechová střecha Třešť
 • Plechová střecha Trhové Sviny
 • Plechová střecha Trmice
 • Plechová střecha Trojanovice
 • Plechová střecha Trutnov
 • Plechová střecha Tuchlovice
 • Plechová střecha Turnov
 • Plechová střecha Tvrdonice
 • Plechová střecha Týn nad Vltavou
 • Plechová střecha Týnec nad Sázavou
 • Plechová střecha Týniště nad Orlicí
 • Plechová střecha Uherské Hradiště
 • Plechová střecha Uherský Brod
 • Plechová střecha Uherský Ostroh
 • Plechová střecha Uhlířské Janovice
 • Plechová střecha Unhošť
 • Plechová střecha Uničov
 • Plechová střecha Úpice
 • Plechová střecha Ústí nad Orlicí
 • Plechová střecha Úvaly
 • Plechová střecha Vacenovice
 • Plechová střecha Valašská Bystřice
 • Plechová střecha Valašské Klobouky
 • Plechová střecha Valašské Meziříčí
 • Plechová střecha Valtice
 • Plechová střecha Vamberk
 • Plechová střecha Varnsdorf
 • Plechová střecha Vejprnice
 • Plechová střecha Vejprty
 • Plechová střecha Velešín
 • Plechová střecha Velim
 • Plechová střecha Velká Bíteš
 • Plechová střecha Velká Bystřice
 • Plechová střecha Velká Hleďsebe
 • Plechová střecha Velká nad Veličkou
 • Plechová střecha Velké Bílovice
 • Plechová střecha Velké Hamry
 • Plechová střecha Velké Karlovice
 • Plechová střecha Velké Losiny
 • Plechová střecha Velké Meziříčí
 • Plechová střecha Velké Opatovice
 • Plechová střecha Velké Pavlovice
 • Plechová střecha Velké Poříčí
 • Plechová střecha Velký Osek
 • Plechová střecha Velký Týnec
 • Plechová střecha Velvary
 • Plechová střecha Vendryně
 • Plechová střecha Veselí nad Lužnicí
 • Plechová střecha Veselí nad Moravou
 • Plechová střecha Větřní
 • Plechová střecha Veverská Bítýška
 • Plechová střecha Vikýřovice
 • Plechová střecha Vimperk
 • Plechová střecha Vítkov
 • Plechová střecha Vizovice
 • Plechová střecha Vlašim
 • Plechová střecha Vlčnov
 • Plechová střecha Vnorovy
 • Plechová střecha Vodňany
 • Plechová střecha Volary
 • Plechová střecha Volyně
 • Plechová střecha Votice
 • Plechová střecha Vracov
 • Plechová střecha Vratimov
 • Plechová střecha Vrbno pod Pradědem
 • Plechová střecha Vrchlabí
 • Plechová střecha Vrdy
 • Plechová střecha Všetaty
 • Plechová střecha Vsetín
 • Plechová střecha Vyšší Brod
 • Plechová střecha Zábřeh
 • Plechová střecha Žacléř
 • Plechová střecha Zákupy
 • Plechová střecha Žamberk
 • Plechová střecha Zašová
 • Plechová střecha Zastávka
 • Plechová střecha Žatec
 • Plechová střecha Zbiroh
 • Plechová střecha Zbýšov
 • Plechová střecha Ždánice
 • Plechová střecha Žďár nad Sázavou
 • Plechová střecha Zdice
 • Plechová střecha Zdounky
 • Plechová střecha Železná Ruda
 • Plechová střecha Železný Brod
 • Plechová střecha Židlochovice
 • Plechová střecha Žirovnice
 • Plechová střecha Zlaté Hory
 • Plechová střecha Zliv
 • Plechová střecha Zlonice
 • Plechová střecha Žlutice
 • Plechová střecha Znojmo
 • Plechová střecha Zruč nad Sázavou
 • Plechová střecha Zubří
 • © 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena