Kuchyně na míru Cena

Kolik stojí kuchyň na míru? Kuchyňe můžete renovovat za velmi přijatelnou cenu. Někdy stačí přelakovat staré kuchyňské prvky a vymalovat stěny. Doporučujeme nechat lakování na odborníkovi, protože může být velmi náročné. Vzhled kuchyňských skřínek můžete také osvěžit výměnou úchytů. Můžete také vyměnit čela a linku. Kuchyně na míru je asi o 30% dražší, ale o to lepší než typová. Dodací lhůta je 4 až 7 týdnů. Cena se pohybuje mezi 8.000 a 25.000 Kč / m, ale mějte na paměti, že jsme jako příklad vzali průměrnou kuchyň se standardním počtem prvků.

Komu svěřit výrobu kuchyně? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným – truhlářům a dodavatelům kuchyňských prvků zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Cena za kuchyň


Cena kuchyně. Cena za dodávku a montáž kuchyňských prvků, dýhovaných dřevotřískových desek. Cena klasické kuchyně.

7900.00 Kč/m

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m

STŘEDNÍ CENA
25000.00 Kč/m

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Kuchyně na míru Cena

Ostatní ceny za Kuchyně

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Kuchyň - vše, co potřebujete vědět

1. Kuchyň - co potřebujete vědět?

Při plánování nové kuchyně nebo renovaci staré musíte vzít v úvahu mnoho věcí. Kuchyně je většinou srdcem domu a je velmi důležité, aby byla správně uspořádána. Její naplánování vyžaduje pečlivé zvážení a smysl pro detail. Pokusíme se objasnit některé z hlavních prvků uspořádání a alespoň do určité míry vám usnadnit práci.

Kuchyně je srdcem domova. Měla by být navržena tak, aby se v ní všichni cítili příjemně a aby zároveň byla praktická
Kuchyně je srdcem domova. Měla by být navržena tak, aby se v ní všichni cítili příjemně a aby zároveň byla praktická

1.1. Rozpočet

Než se pustíte do práce, doporučujeme vám spočítat, kolik peněz můžete na takový projekt vyčlenit, a vybrat klíčové položky: kuchyňské prvky, podlahové a stěnové krytiny a pracovní desku. Pokud chcete snížit náklady, zvažte, zda stačí pouze vyměnit čela nebo panty, popř. úchytky kuchyňských prvků. Kromě toho se musíte rozhodnout, zda si náčrty budete dělat sami, nebo si najmete odborníka na interiérový design.

1.2. Materiály, barvy, rozložení

Vzhledem k tomu, že kuchyně je určitě nejsložitější a možná nejdůležitější místnost v obytném prostoru, měla by uspořádána tak, aby se člověk, který tam tráví spoustu času, cítil docela pohodlně a útulně. Krásná kuchyně nemusí být příliš drahá. Nejdůležitějšími faktory, kterým je třeba věnovat pozornost, jsou:

1.2.1. Podlaha

Volba typu podlahy je velmi důležitým prvkem v uspořádání kuchyně, protože tento povrch je neustále vystaven zatížení, nečistotám a poškozením. Při výběru materiálu pro podlahu v kuchyni se nejprve zaměřte na pevnost, trvanlivost a snadné čištění a teprve poté na vzhled a styl. Všechny tyto podmínky splňují například keramické dlaždice. Dřevěná podlaha je teplá a přirozená a samozřejmě vypadá krásně, ale její údržba a péče jsou velmi náročné.

1.2.2. Bílá technika a skladování

Spolu s moderním vzhledem kuchyně jsou nepostradatelné vestavěné kuchyňské spotřebiče nejnovější generace. Chladnička je obzvláště důležitá, protože zabírá nejvíce místa a ze všech spotřebičů se používá nejčastěji. Největší výzvou je prostor pro skladování a uchovávání potravin, nádobí a malých spotřebičů. Kuchyňské prvky by měly pojmout vše, co v kuchyni potřebujete.

1.2.3. Pracovní pult nebo kuchyňská deska

V dobře naplánované kuchyni musíte ponechat dostatek prostoru na práci. Rozměry pracovních ploch závisí na vašich potřebách. S přihlédnutím k dalším skutečnostem je důležité, aby materiál, který zvolíte pro kuchyňskou linku, byl odolný a snadno se čistil.

1.2.4. Styl

V dnešní době mají kuchyně nespočet variant, takže si určitě najdete tu, která vyhovuje vašim potřebám a vkusu. Její velikost bude samozřejmě muset odpovídat vašemu prostoru.

1.2.5. Bílá kuchyň?

Než se rozhodnete pro barvu kuchyně, nezapomeňte myslet na prostředí vašeho domova. Chcete, aby splývala se zbytkem prostoru nebo naopak vyčnívala? Máte rádi moderní, rustikální nebo starožitné kuchyně? Chcete, aby tato místnost byla určitý architektonický experiment, nebo dáváte přednost pohodlí, radosti z vaření a společném stravování s celou vaší rodinou? Kuchyně je často centrem spousty rodinných aktivit. Vyzkoušejte neobvyklé barvy, jako jsou červená, oranžová nebo žlutá, nebo s nimi pouze pro akcentujte některé prvky a dejte tak prostoru zajímavý rytmus. S chladnějšími barvami, jako jsou zelená, modrá nebo fialová, získáte klidnější a pohodovější prostředí. V každém případě můžete jednoduchou změnou barvy zcela změnit jakoukoli místnost, tedy i kuchyni. Jemný odstín šedé dodává prostoru sofistikovanost a eleganci, zatímco bílá přitahuje spoustu světla a energie.

2. Najměte si odborníka na plánování kuchyně

Jistě byste chtěli, aby byl celý váš prostor maximálně využit a zároveň byl praktický, funkční a krásný. Za tímto účelem vám doporučujeme, abyste plánování kuchyně nechali na interiérového designéra, architekta nebo prodejce kuchyní. Díky svým odborným znalostem a zkušenostem budou moci nabídnout inovativní a užitečná řešení, na která byste sami přišli těžko. Před sestavením nabídky vás navštíví, podrobně si prohlédnou a změří kuchyň a poté s vámi pořeší vaše přání a očekávání. Poté vytvoří náčrty, plánky a koncepční řešení. Jakmile se dohodnete na všech podrobnostech, projekt předá prodejně nebo truhláři, který vytvoří kuchyň na míru. Architekt může také dohlížet na celý projekt včetně dodávky vybavení a bílé techniky. Doporučujeme, abyste se s architektem nejprve dohodli na financích, zejména pokud máte malý rozpočet. Skutečný mistr svého řemesla vždy ví, na čem může ušetřit. Můžete například navrhnout otevřené police namísto zavěšovacích prvků, nebo to, aby čela byla vyrobena z laminátu a nebyla lakovaná. Může ušetřit na drahých tlumičích; příkladů je opravdu nespočet.

3. Kuchyň na míru nebo prefabrikovaná?

3.1. Kuchyň od truhláře

Pokud se rozhodnete pro kuchyň na míru, budou možnosti barev, rozměrů, tvarů nebo materiálů téměř neomezené.

Celá kuchyně bude přesně podle vašich představ. Můžete popustit uzdu své fantazii, pak vymyslet neobvyklé tvary nebo prvky nebo nainstalovat něco co se nepovažuje za součást kuchyně, například krb. Truhlář může vyrobit nábytek do celého podkroví podle šikmých stěn a jiných nestandardních povrchů, takže kuchyňské prvky přizpůsobené všem specifikům prostoru jsou pro něj hračka. Ručně vyráběný nábytek si objednávají také ti, kteří chtějí, aby vše v jejich domě bylo dokonale navrženo a mělo osobní ráz. To je obzvláště důležité, pokud jde o koncept otevřeného prostoru bez dělicích stěn, kde je kuchyň často propojena s jídelnou a obývacím pokojem. Pokud všechny výkresy nábytku vytvořil architekt, truhlář velmi snadno vyrobí finální výrobky. Taková kuchyně bude zcela jedinečná, přizpůsobená tomu, co chcete, a stylově a v rozměrech dokonale zapadne do prostoru, který máte k dispozici.

3.2. Značkové kuchyň

Sériově vyráběné kuchyně navržené jednou ze známých značek mohou být vysoce kvalitní, praktické a z velké části cenově dostupné. A co víc, dnes jsou na trhu zcela odlišné kuchyně v obrovském cenovém rozpětí. Továrně vyrobené kuchyně však lze přizpůsobit pouze do určité míry. Ve většině případů si můžete vybrat některé prvky, komponenty, čela, pult, úchytky, osvětlení a podobně. Pokud se rozhodnete pro tento druh značkové kuchyně, ušetříte nějaký čas a náklady, protože nebude třeba architektových výkresů a určitě nebudete muset čekat až si na vás truhlář udělá čas. Dnes téměř všechna specializovaná studia nabízejí profesionální pomoc a počítačový design kuchyně. Provedou vás celým procesem, a navíc zajistí instalaci. Když si objednáte kuchyň na míru, existuje větší možnost, že se doručení opozdí. Kuchyně z obchodu dorazí nejpozději do měsíce. Kvalita sériově vyráběných prvků může být lepší než ručně vyráběných. Samozřejmě to do značné míry závisí na cenové třídě kuchyně, i když totéž platí i pro truhláře. Cena závisí na výběru materiálu a složitosti zpracování. V továrně jsou do všech výrobních kroků zapojeni špičkoví odborníci v individuálních, technických nebo designových oblastech a jejich úkolem je vypracovat všechny podrobnosti a učinit z nich moderní, kvalitní, hezký a žádaný produkt. Výroba je kvalitnější, protože probíhá pomocí vysoce specializovaných strojů, které si truhlářské dílny nemohou dovolit. Každá z vyrobených součástí je navíc prověřena a testována, aby bylo možné zákazníkovi vydat záruku. Sériově vyráběný nábytek je v zásadě levnější než ruční výroba. V truhlářské dílně je každý kus vyroben individuálně, což vyžaduje hodně úsilí, práce i času. Truhlář navíc nakupuje méně materiálu, a proto za něj platí více než výrobci ve velkém. Celkově platí, že ceny továrních kuchyní jsou nižší přibližně o 30 %.

4. Jak na novou kuchyň?

4.1. Seznam kuchyňských prvků a vybavení

Vytvořte podrobný seznam spotřebičů, techniky a vybavení, které budou potřebné k dokončení kuchyně.

4.2. Půdorys prostoru

U půdorysu kuchyně je důležité znát a rozumět orientaci v prostoru, který máte k dispozici. S tím vám může pomoci architekt, odborník na interiér nebo prodejce kuchyní.

4.3. Jak správně změřit kuchyň?

Přesné míry jsou nejdůležitější částí tvorby náčrtu, protože na nich závisí téměř všechny další kroky. Kromě toho zabraňují problémům, na které byste jinak přišli pozdě a bylo by obtížné nebo nemožné je odstranit. Vyžadují se výkresy všech stěn, oken, dveří a radiátorů a dalších pevných předmětů, jakož i přesné polohy přívodu a odvodu vody, páry, zásuvek a vypínačů. Když je vše nakresleno, následuje měření.

4.4. Základní pravidla návrhu kuchyní

4.4.1. Rozměry kuchyňských povrchů

Celková délka kuchyně pro dvoučlennou domácnost by měla být minimálně 3 m a pro každého dalšího člena by bylo vhod připočítat dalších 50 cm. 60 cm zabere lednice, varná deska nebo sporákem také 60 cm, stejně jako dřez. Mezi sporákem a dřezem by měla být vzdálenost nejméně 40 cm. Pracovní desky jsou dlouhé asi metr a půl.

4.4.2. Kuchyňský trojúhelník

Základní pravidlo při plánování kuchyně říká, že celková vzdálenost mezi lednicí, dřezem a sporákem by neměla přesáhnout 660 cm a že by měly být umístěny v tzv. „kuchyňském trojúhelníku“ - je to v podstatě pořadí, kterého se držíte během vaření.

4.4.3. Prostor mezi prvky

Závěsné kuchyňské prvky by měly být umístěny asi 50 cm nad pultem. Digestoř by měla být 60 cm nad varnou deskou nebo sporákem, nebo dokonce 80 cm, pokud se vaří na plyn. Měřeno na podlaze by vzdálenost mezi kuchyňskými prvky nebo řadou prvků a stěnou měla být přibližně 100 cm. Kuchyňský stůl by měl být asi 140 cm od ostatních prvků.

4.4.4. Optimální výška pracovní desky

Pracovní deska je obvykle umístěna ve výšce mezi 87 a 92 cm, což většinou závisí na samotných uživatelích. Pro osoby na invalidním vozíku je nejvhodnější výška mezi 70 a 80 cm.

4.5. Poloha kuchyně v prostoru

Při plánování kuchyně byste měli pamatovat na vlastnosti dostupného prostoru a optimální umístění kuchyně v něm.

4.5.1. Kuchyně vyrovnána v řadě

Jedná se o nejjednodušší uspořádání prvků a je obecně optimálním řešením pro menší kuchyně, protože se neztratí ani funkčnost, ani účinnost. Lineární kuchyň se skládá z prvků umístěných podél jedné stěny. Jsou umístěny pouze spodní, ale může mít i horní prvky. V takovém případě klasický kuchyňský trojúhelník není možný. Na jednom konci je umístěna lednička, uprostřed sporák nebo varná deska a trouba a na druhém konci dřez. Pokud závěsné prvky nesahají až ke stropu, použijte tento prostor k držení předmětů, které používáte nejméně. Můžete také umístit dekorativní předměty, větší hrnce, knihy, květináče s popínavými rostlinami nebo bylinkami - jedním slovem vše, co by zušlechťovalo místnost.

4.5.2. Liniová kuchyně ve dvou řadách

Tento typ kuchyně se skládá ze dvou řad prvků umístěných podél protilehlých stěn. Takové nastavení umožňuje využití každého dostupného milimetru obou stěn. Jednoduchý design také znamená, že je potřeba méně prvků, a tedy méně peněz. Na jedné straně může být umístěna pracovní deska a na druhé bílá technika, zařízení a přístroje. Tento plán rovněž snižuje nebezpečí, že do sebe vrazíte, pokud se v kuchyni současně pohybuje několik osob.

4.5.3. Tvar do písmene L

Praktické uspořádání, vhodné pro v všechny velikosti kuchyní. Má prvky umístěné podél dvou sousedních stěn; v praxi se tomu říká L kuchyně. Ačkoliv spojení stěn vytváří pravý úhel (což není nejšťastnější volba, protože úhlové prvky musí být vyrobeny podle něj) otevřený design kuchyně ve tvaru písmene L nabízí řadu možností pro umístění prvků a pracovních ploch. Pokud to rozměry rohu umožňují, je nejlepší umístit tam závěsný prvek, který šetří místo na druhé straně. Na jednom nebo druhém konci tohoto „elka" lze umístit místo pro servírování; bude jak praktické tak šikovné řešení.

4.5.4. Tvar do písmene U

Toto uspořádání kuchyňských prvků je skvělé pro velké kuchyně, protože se skládá ze tří řad prvků, které lemují tři stěny. Je zde spousta místa pro skladování nádobí a potravin, i když se toto může zdát přeplněné a stísněné, protože na všech stěnách jsou závěsné prvky. Aby se takovému dojmu zabránilo, doporučujeme, aby alespoň na jedné straně nebyly žádné závěsné prvky. Tuto „díru“ nechte buď prázdnou, nebo tam nainstalujte otevřenou polici. Pokud máte okna, nic kolem nich neumisťujte. V kuchyni, jako je tato, lze zajistit trojúhelník ideálních rozměrů a pracovní plochu na každé straně, což umožňuje nerušenou práci několika lidí najednou.

4.5.5. Kuchyně s ostrůvkem

Kuchyně s ostrůvkem uprostřed je oblíbenou volbou lidí, kteří se rozhodnou pro koncept otevřeného obytného prostoru. Jeho horní část může být jednou velkou pracovní deskou a samotný ostrůvek lze využít k uskladnění nádobí. Kuchyňský ostrůvek může mít sporák nebo varnou desku, dřez a myčku, bar a ledničku na víno. Může být také použit pouze k vaření a stolování. Je pravda, že pro takové uspořádání prvků musí být kuchyň dost velká. Kolem ostrůvku může pobývat více lidí současně. Ostrůvek může být pracovním koutem zároveň místem pro styk s rodinou a přáteli. Během přípravy jídla se kolem něj může pohybovat více lidí. Díky své centrální poloze je ostrůvek ideální pro dekorativní osvětlení, které současně osvětluje pracovní plochy a dělá tak z vaší kuchyně hezčí a bezpečnější místo.

4.5.6. Kuchyně s poloostrůvkem

Poloostrůvek v kuchyni je podobné řešení jako ostrůvek, s tím rozdílem, že je spojen s jednou zdí. Je to skvělé řešení pro menší místnosti, protože zabírá méně místa, ale nabízí výhody podobné těm, které charakterizují ostrůvek. Poloostrůvek lze použít k přípravě jídla, stravování, vaření nebo mytí nádobí. Kolem něj je také možná interakce více osob. V menší uzavřené kuchyni, pokud odstraníte jednu nebo více stěn a tím otevřete prostor směrem do obývacího pokoje, získáte stejně funkční kuchyň s dostatkem úložného prostoru.

4.6. Inspirace

Inspiraci pro svou novou kuchyň můžete snadno najít listováním v tištěných nebo elektronických publikacích, ale také sbíráním obrázků toho, co byste ve své kuchyni chtěli mít. Vytvořte jakousi koláž prvků, techniky, detailů, vzorů, materiálů, kusů nábytku a podobně, tak ať to poslouží jako základ koncepčního návrhu.

4.7. Objednávání a instalace

Když již víte, jak bude vaše budoucí kuchyně vypadat, a máte všechny podrobnosti plánu a náčrtu, je čas povolat odborníky.

Pokud jste si v obchodě objednali značkovou kuchyň, zaměstnanci se postarají o její dodání a instalaci. Pokud jste dohodu o instalaci neuzavřeli nebo jste provedli nákup v obchodě s montovaným nábytkem jako je IKEA, doporučujeme, abyste si k jejímu sestavení najali dobrého truhláře nebo zkušeného řemeslníka. Jinak se skvělá kuchyň může změnit v úplnou tragédii. Před samotnou instalací se musíte postarat o vodovodní a elektrické připojení.

Pokud se však rozhodnete objednat si kuchyň u truhláře, ujistěte se, že ví jak na to. Doporučujeme vám vybrat alespoň tři přibližné nabídky různých řemeslníků, které budete moci porovnat. Zkontrolujte jejich reference a doporučení a podepište smlouvu, která bude specifikovat materiály, kvalitu, podrobnosti práce, ceny, dodací lhůty a způsob platby. Truhlář vytvoří své pracovní náčrtky podle návrhů, které dostane od vás nebo od architekta. Je velmi důležité, aby truhlář měření zopakoval, bez ohledu na to, kdo plány provedl. Na základě svého měření objedná materiál a zahájí práci. Nakonec by měl také dodat, sestavit a nainstalovat vše, co vyrobil.

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Nová kuchynská linka

Potřebuji novou kuchynskou linku do novostavby - cca 8bm, z toho 2,5m pouze spodní skřínky/ostrůvek, možno s nabídkou vestavěných spotřebičů (vyjma lednice) - mwt, indukce, trouba, myčka... 122616 Kč do 204360 Kč

........

Kuchyň s vestavěnými spotřebiči (indukční deska, digestoř, myčka nádob

Dobrý den, potřebuji kuchyň s vestavěnými spotřebiči po rekonstruovaném bytovém jádře, klasická kuchyň v panelovém domě, pracovní deska do L. Děkuji 99036 Kč do 165060 Kč

........

Navrh do klenbove kuchyne

Dobrý den,

poptáváme nekoho kdo by prisel videl zmeril a udelal navrhy. 35370 Kč do 58950 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, Kuchyň , Linka 2,5 m+1,40 pultík
Kuchyně, Kozojedy

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Skříňka, pracovní deska, S. 170 cm
Kuchyně, Mořina

450 Kč do 750 Kč

Cena, Kuchynská deska, panel za kuchynskou desku, 5 kusu
Kuchyně, Brno

450 Kč do 750 Kč

Cena, Kuchyňskou linku z masívu, 7-10m
Kuchyně, Božanov

360 Kč do 600 Kč

Cena, Kuchynská linka , rekonstrukce,případne nová - délka linky 2-2,5 m
Kuchyně, Kostelec u Holešova

360 Kč do 600 Kč

Cena, dodavatele kuchyní na míru, 160x280cm + ostrůvek 100x150cm
Kuchyně, Žatec

2880 Kč do 4800 Kč

Cena, tři spodní kuchyňské skříňky, 170 cm,výška skříňky 85 cm
Kuchyně, Líšťany

324 Kč do 540 Kč

Cena, Oprava stávající kuchyně nová deska,
Kuchyně, Habartov

360 Kč do 600 Kč

Cena, Montáž kuchyňské linky, Linka cca 7m
Kuchyně, Hranice

126 Kč do 210 Kč

Cena, Kychyňská linka, 1500 + 3500 x 2550
Kuchyně, Brno

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Návrh kuchyně montáž ,
Kuchyně, Sviadnov

2250 Kč do 3750 Kč

Cena, Vyroba kuchyňské linky ,
Kuchyně, Třinec

2250 Kč do 3750 Kč

Cena, dvířka na myčku , lišta pod kuchyň , 59x67 cm, 9,7x199,5 cm
Kuchyně, Bubeneč

135 Kč do 225 Kč

Cena, montáž kuchyně zakoupené v Ikea, 4 x 2,7
Kuchyně, Velký Týnec

72 Kč do 120 Kč

Cena, Kompletní zhotovení kuchyně,
Kuchyně, Valašské Meziříčí

14400 Kč do 24000 Kč

Cena, Kompletizace kuchyňské linky, 1 ks
Kuchyně, Kaplice

180 Kč do 300 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Kuchyně cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

772+ společnostmi pro Kuchyně
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Kuchyně?

 • Kuchyně Praha
 • Kuchyně Brno
 • Kuchyně Ostrava
 • Kuchyně Plzeň
 • Kuchyně České Budějovice
 • Kuchyně Český Krumlov
 • Kuchyně Chomutov
 • Kuchyně Děčín
 • Kuchyně Frýdek-Místek
 • Kuchyně Havířov
 • Kuchyně Hradec Králové
 • Kuchyně Jablonec nad Nisou
 • Kuchyně Jihlava
 • Kuchyně Karlovy Vary
 • Kuchyně Karviná
 • Kuchyně Kladno
 • Kuchyně Liberec
 • Kuchyně Mladá Boleslav
 • Kuchyně Most
 • Kuchyně Olomouc
 • Kuchyně Opava
 • Kuchyně Opava
 • Kuchyně Pardubice
 • Kuchyně Písek
 • Kuchyně Přerov
 • Kuchyně Prostějov
 • Kuchyně Teplice
 • Kuchyně Třinec
 • Kuchyně Ústí nad Labem
 • Kuchyně Zlín
 • Kuchyně Adamov
 • Kuchyně Albrechtice
 • Kuchyně Aš
 • Kuchyně Bakov nad Jizerou
 • Kuchyně Bánov
 • Kuchyně Baška
 • Kuchyně Batelov
 • Kuchyně Bechyně
 • Kuchyně Bečov
 • Kuchyně Bělá pod Bezdězem
 • Kuchyně Benešov
 • Kuchyně Benešov nad Ploučnicí
 • Kuchyně Bílina
 • Kuchyně Bílovec
 • Kuchyně Bílovice nad Svitavou
 • Kuchyně Blansko
 • Kuchyně Blatná
 • Kuchyně Blovice
 • Kuchyně Blučina
 • Kuchyně Bludov
 • Kuchyně Bohuňovice
 • Kuchyně Bohušovice nad Ohří
 • Kuchyně Bojkovice
 • Kuchyně Bolatice
 • Kuchyně Bor
 • Kuchyně Borohrádek
 • Kuchyně Borovany
 • Kuchyně Boršice
 • Kuchyně Boskovice
 • Kuchyně Břasy
 • Kuchyně Břeclav
 • Kuchyně Březnice
 • Kuchyně Břidličná
 • Kuchyně Broumov
 • Kuchyně Brtnice
 • Kuchyně Bruntál
 • Kuchyně Brušperk
 • Kuchyně Buchlovice
 • Kuchyně Bučovice
 • Kuchyně Budišov nad Budišovkou
 • Kuchyně Buštěhrad
 • Kuchyně Bystřice
 • Kuchyně Bystřice
 • Kuchyně Bystřice nad Pernštejnem
 • Kuchyně Bystřice pod Hostýnem
 • Kuchyně Bzenec
 • Kuchyně Čejkovice
 • Kuchyně Čeladná
 • Kuchyně Čelákovice
 • Kuchyně Čerčany
 • Kuchyně Černilov
 • Kuchyně Černošice
 • Kuchyně Červená Voda
 • Kuchyně Červený Kostelec
 • Kuchyně Česká Kamenice
 • Kuchyně Česká Lípa
 • Kuchyně Česká Skalice
 • Kuchyně Česká Třebová
 • Kuchyně Česká Ves
 • Kuchyně České Velenice
 • Kuchyně Český Brod
 • Kuchyně Český Dub
 • Kuchyně Český Těšín
 • Kuchyně Chabařovice
 • Kuchyně Cheb
 • Kuchyně Chlum u Třeboně
 • Kuchyně Chlumčany
 • Kuchyně Chlumec
 • Kuchyně Chlumec nad Cidlinou
 • Kuchyně Choceň
 • Kuchyně Chotěboř
 • Kuchyně Chotěšov
 • Kuchyně Chrast
 • Kuchyně Chrastava
 • Kuchyně Chropyně
 • Kuchyně Chrudim
 • Kuchyně Chvaletice
 • Kuchyně Chýnov
 • Kuchyně Cvikov
 • Kuchyně Dačice
 • Kuchyně Desná
 • Kuchyně Dětmarovice
 • Kuchyně Dobrá
 • Kuchyně Dobřany
 • Kuchyně Dobřichovice
 • Kuchyně Dobříš
 • Kuchyně Dobrovice
 • Kuchyně Dobruška
 • Kuchyně Dobšice
 • Kuchyně Doksy
 • Kuchyně Dolany
 • Kuchyně Dolní Benešov
 • Kuchyně Dolní Bojanovice
 • Kuchyně Dolní Bousov
 • Kuchyně Dolní Dobrouč
 • Kuchyně Dolní Kounice
 • Kuchyně Dolní Lutyně
 • Kuchyně Dolní Němčí
 • Kuchyně Dubí
 • Kuchyně Dubňany
 • Kuchyně Duchcov
 • Kuchyně Dvůr Králové nad Labem
 • Kuchyně Františkovy Lázně
 • Kuchyně Frenštát pod Radhoštěm
 • Kuchyně Fryčovice
 • Kuchyně Frýdlant
 • Kuchyně Fryšták
 • Kuchyně Fulnek
 • Kuchyně Golčův Jeníkov
 • Kuchyně Habartov
 • Kuchyně Háj ve Slezsku
 • Kuchyně Halenkov
 • Kuchyně Hanušovice
 • Kuchyně Hať
 • Kuchyně Havlíčkův Brod
 • Kuchyně Hejnice
 • Kuchyně Heřmanův Městec
 • Kuchyně Hlinsko
 • Kuchyně Hlubočky
 • Kuchyně Hluboká nad Vltavou
 • Kuchyně Hlučín
 • Kuchyně Hluk
 • Kuchyně Hodkovice nad Mohelkou
 • Kuchyně Holešov
 • Kuchyně Holice
 • Kuchyně Holýšov
 • Kuchyně Horažďovice
 • Kuchyně Hořice
 • Kuchyně Horka nad Moravou
 • Kuchyně Horní Bečva
 • Kuchyně Horní Benešov
 • Kuchyně Horní Bříza
 • Kuchyně Horní Planá
 • Kuchyně Horní Slavkov
 • Kuchyně Horní Suchá
 • Kuchyně Horoměřice
 • Kuchyně Hořovice
 • Kuchyně Hošťálková
 • Kuchyně Hostinné
 • Kuchyně Hostivice
 • Kuchyně Hovězí
 • Kuchyně Hovorany
 • Kuchyně Hradec nad Moravicí
 • Kuchyně Hrádek nad Nisou
 • Kuchyně Hranice
 • Kuchyně Hranice
 • Kuchyně Hrob
 • Kuchyně Hronov
 • Kuchyně Hrušovany nad Jevišovkou
 • Kuchyně Hrušovany u Brna
 • Kuchyně Hulín
 • Kuchyně Humpolec
 • Kuchyně Hustopeče
 • Kuchyně Ivančice
 • Kuchyně Ivanovice na Hané
 • Kuchyně Jablonné nad Orlicí
 • Kuchyně Jablonné v Podještědí
 • Kuchyně Jablůnka
 • Kuchyně Jablunkov
 • Kuchyně Jáchymov
 • Kuchyně Janovice nad Úhlavou
 • Kuchyně Jaroměř
 • Kuchyně Jaroměřice nad Rokytnou
 • Kuchyně Javorník
 • Kuchyně Jedovnice
 • Kuchyně Jemnice
 • Kuchyně Jesenice
 • Kuchyně Jeseník
 • Kuchyně Jevíčko
 • Kuchyně Jičín
 • Kuchyně Jilemnice
 • Kuchyně Jílové
 • Kuchyně Jílové u Prahy
 • Kuchyně Jince
 • Kuchyně Jindřichův Hradec
 • Kuchyně Jirkov
 • Kuchyně Jistebnice
 • Kuchyně Kadaň
 • Kuchyně Kamenice
 • Kuchyně Kamenice nad Lipou
 • Kuchyně Kamenický Šenov
 • Kuchyně Kamenný Újezd
 • Kuchyně Kaplice
 • Kuchyně Kardašova Řečice
 • Kuchyně Karolinka
 • Kuchyně Kaznějov
 • Kuchyně Kdyně
 • Kuchyně Kelč
 • Kuchyně Klášterec nad Ohří
 • Kuchyně Klatovy
 • Kuchyně Klimkovice
 • Kuchyně Kobeřice
 • Kuchyně Kobylí
 • Kuchyně Kojetín
 • Kuchyně Kolín
 • Kuchyně Komárov
 • Kuchyně Konice
 • Kuchyně Kopidlno
 • Kuchyně Kopřivnice
 • Kuchyně Koryčany
 • Kuchyně Kosmonosy
 • Kuchyně Košťany
 • Kuchyně Kostelec na Hané
 • Kuchyně Kostelec nad Černými lesy
 • Kuchyně Kostelec nad Labem
 • Kuchyně Kostelec nad Orlicí
 • Kuchyně Kozlovice
 • Kuchyně Králíky
 • Kuchyně Kralovice
 • Kuchyně Kralupy nad Vltavou
 • Kuchyně Králův Dvůr
 • Kuchyně Kraslice
 • Kuchyně Krásná Lípa
 • Kuchyně Kravaře
 • Kuchyně Křemže
 • Kuchyně Kroměříž
 • Kuchyně Krupka
 • Kuchyně Kryry
 • Kuchyně Kunovice
 • Kuchyně Kunštát
 • Kuchyně Kuřim
 • Kuchyně Kvasice
 • Kuchyně Kyjov
 • Kuchyně Kynšperk nad Ohří
 • Kuchyně Lanžhot
 • Kuchyně Lázně Bělohrad
 • Kuchyně Lázně Bohdaneč
 • Kuchyně Ledeč nad Sázavou
 • Kuchyně Ledenice
 • Kuchyně Lednice
 • Kuchyně Letohrad
 • Kuchyně Letovice
 • Kuchyně Libčice nad Vltavou
 • Kuchyně Libochovice
 • Kuchyně Libušín
 • Kuchyně Líně
 • Kuchyně Lipník nad Bečvou
 • Kuchyně Lišov
 • Kuchyně Litovel
 • Kuchyně Loket
 • Kuchyně Lomnice nad Popelkou
 • Kuchyně Loštice
 • Kuchyně Louny
 • Kuchyně Lovosice
 • Kuchyně Luby
 • Kuchyně Ludgeřovice
 • Kuchyně Luhačovice
 • Kuchyně Luka nad Jihlavou
 • Kuchyně Lutín
 • Kuchyně Luže
 • Kuchyně Lužice
 • Kuchyně Lysá nad Labem
 • Kuchyně Mariánské Lázně
 • Kuchyně Mělník
 • Kuchyně Městec Králové
 • Kuchyně Město Albrechtice
 • Kuchyně Meziboří
 • Kuchyně Meziměstí
 • Kuchyně Mikulášovice
 • Kuchyně Mikulov
 • Kuchyně Mikulovice
 • Kuchyně Milevsko
 • Kuchyně Milín
 • Kuchyně Milovice
 • Kuchyně Mimoň
 • Kuchyně Miroslav
 • Kuchyně Mirošov
 • Kuchyně Mladá Vožice
 • Kuchyně Mladé Buky
 • Kuchyně Mnichovo Hradiště
 • Kuchyně Mníšek pod Brdy
 • Kuchyně Modřice
 • Kuchyně Mohelnice
 • Kuchyně Moravská Nová Ves
 • Kuchyně Moravské Budějovice
 • Kuchyně Moravský Beroun
 • Kuchyně Moravský Krumlov
 • Kuchyně Moravský Písek
 • Kuchyně Mořkov
 • Kuchyně Mosty u Jablunkova
 • Kuchyně Mutěnice
 • Kuchyně Náchod
 • Kuchyně Náměšť nad Oslavou
 • Kuchyně Napajedla
 • Kuchyně Nechanice
 • Kuchyně Nejdek
 • Kuchyně Němčice nad Hanou
 • Kuchyně Nepomuk
 • Kuchyně Neratovice
 • Kuchyně Netolice
 • Kuchyně Neveklov
 • Kuchyně Nivnice
 • Kuchyně Nová Bystřice
 • Kuchyně Nová Paka
 • Kuchyně Nová Role
 • Kuchyně Nová Včelnice
 • Kuchyně Nové Hrady
 • Kuchyně Nové Město na Moravě
 • Kuchyně Nové Město nad Metují
 • Kuchyně Nové Město pod Smrkem
 • Kuchyně Nové Sedlo
 • Kuchyně Nové Strašecí
 • Kuchyně Novosedlice
 • Kuchyně Nový Bor
 • Kuchyně Nový Bydžov
 • Kuchyně Nový Hrozenkov
 • Kuchyně Nový Jičín
 • Kuchyně Nový Malín
 • Kuchyně Nymburk
 • Kuchyně Nýřany
 • Kuchyně Nýrsko
 • Kuchyně Obrnice
 • Kuchyně Odolena Voda
 • Kuchyně Odry
 • Kuchyně Okříšky
 • Kuchyně Opatovice nad Labem
 • Kuchyně Opočno
 • Kuchyně Ořechov
 • Kuchyně Osek
 • Kuchyně Oslavany
 • Kuchyně Ostravice
 • Kuchyně Ostrov
 • Kuchyně Ostrožská Nová Ves
 • Kuchyně Otrokovice
 • Kuchyně Pacov
 • Kuchyně Palkovice
 • Kuchyně Paskov
 • Kuchyně Pečky
 • Kuchyně Pelhřimov
 • Kuchyně Peruc
 • Kuchyně Petrovice u Karviné
 • Kuchyně Petřvald
 • Kuchyně Píšť
 • Kuchyně Planá
 • Kuchyně Planá nad Lužnicí
 • Kuchyně Plasy
 • Kuchyně Plesná
 • Kuchyně Plumlov
 • Kuchyně Počátky
 • Kuchyně Podbořany
 • Kuchyně Podivín
 • Kuchyně Pohořelice
 • Kuchyně Police nad Metují
 • Kuchyně Polná
 • Kuchyně Postoloprty
 • Kuchyně Postřelmov
 • Kuchyně Povrly
 • Kuchyně Pozořice
 • Kuchyně Prachatice
 • Kuchyně Přelouč
 • Kuchyně Přeštice
 • Kuchyně Příbor
 • Kuchyně Příbram
 • Kuchyně Přibyslav
 • Kuchyně Proboštov
 • Kuchyně Proseč
 • Kuchyně Protivín
 • Kuchyně Průhonice
 • Kuchyně Prušánky
 • Kuchyně Psáry
 • Kuchyně Rajhrad
 • Kuchyně Rakovník
 • Kuchyně Rakvice
 • Kuchyně Rapotín
 • Kuchyně Raspenava
 • Kuchyně Ratíškovice
 • Kuchyně Řevnice
 • Kuchyně Říčany
 • Kuchyně Rohatec
 • Kuchyně Rokytnice v Orlických horách
 • Kuchyně Rosice
 • Kuchyně Rotava
 • Kuchyně Roudnice nad Labem
 • Kuchyně Rousínov
 • Kuchyně Rožmitál pod Třemšínem
 • Kuchyně Rožnov pod Radhoštěm
 • Kuchyně Roztoky
 • Kuchyně Rtyně v Podkrkonoší
 • Kuchyně Ruda nad Moravou
 • Kuchyně Rudná
 • Kuchyně Rudník
 • Kuchyně Rudolfov
 • Kuchyně Rychnov nad Kněžnou
 • Kuchyně Rychvald
 • Kuchyně Rýmařov
 • Kuchyně Sadská
 • Kuchyně Šardice
 • Kuchyně Sázava
 • Kuchyně Sedlčany
 • Kuchyně Sedlec
 • Kuchyně Semily
 • Kuchyně Šenov
 • Kuchyně Sezemice
 • Kuchyně Sezimovo Ústí
 • Kuchyně Skuteč
 • Kuchyně Slaný
 • Kuchyně Šlapanice
 • Kuchyně Slatiňany
 • Kuchyně Slavičín
 • Kuchyně Slavkov u Brna
 • Kuchyně Slavonice
 • Kuchyně Šluknov
 • Kuchyně Slušovice
 • Kuchyně Smiřice
 • Kuchyně Smržovka
 • Kuchyně Soběslav
 • Kuchyně Sobotín
 • Kuchyně Sobotka
 • Kuchyně Sokolov
 • Kuchyně Solnice
 • Kuchyně Spálené Poříčí
 • Kuchyně Šťáhlavy
 • Kuchyně Stará Paka
 • Kuchyně Staré Město
 • Kuchyně Staré Město
 • Kuchyně Starý Jičín
 • Kuchyně Starý Plzenec
 • Kuchyně Štěpánkovice
 • Kuchyně Štěpánov
 • Kuchyně Šternberk
 • Kuchyně Štětí
 • Kuchyně Štítná nad Vláří
 • Kuchyně Štíty
 • Kuchyně Stochov
 • Kuchyně Stod
 • Kuchyně Strakonice
 • Kuchyně Štramberk
 • Kuchyně Strání
 • Kuchyně Strašice
 • Kuchyně Stráž pod Ralskem
 • Kuchyně Strážnice
 • Kuchyně Střelice
 • Kuchyně Stříbro
 • Kuchyně Studená
 • Kuchyně Studénka
 • Kuchyně Suchdol nad Lužnicí
 • Kuchyně Šumperk
 • Kuchyně Sušice
 • Kuchyně Světlá nad Sázavou
 • Kuchyně Svoboda nad Úpou
 • Kuchyně Tábor
 • Kuchyně Tachov
 • Kuchyně Tanvald
 • Kuchyně Teplá
 • Kuchyně Terezín
 • Kuchyně Tišnov
 • Kuchyně Tlučná
 • Kuchyně Tlumačov
 • Kuchyně Toužim
 • Kuchyně Třebechovice pod Orebem
 • Kuchyně Třebíč
 • Kuchyně Třeboň
 • Kuchyně Třemošná
 • Kuchyně Třemošnice
 • Kuchyně Třešť
 • Kuchyně Trhové Sviny
 • Kuchyně Trmice
 • Kuchyně Trojanovice
 • Kuchyně Trutnov
 • Kuchyně Tuchlovice
 • Kuchyně Turnov
 • Kuchyně Tvrdonice
 • Kuchyně Týn nad Vltavou
 • Kuchyně Týnec nad Sázavou
 • Kuchyně Týniště nad Orlicí
 • Kuchyně Uherské Hradiště
 • Kuchyně Uherský Brod
 • Kuchyně Uherský Ostroh
 • Kuchyně Uhlířské Janovice
 • Kuchyně Unhošť
 • Kuchyně Uničov
 • Kuchyně Úpice
 • Kuchyně Ústí nad Orlicí
 • Kuchyně Úvaly
 • Kuchyně Vacenovice
 • Kuchyně Valašská Bystřice
 • Kuchyně Valašské Klobouky
 • Kuchyně Valašské Meziříčí
 • Kuchyně Valtice
 • Kuchyně Vamberk
 • Kuchyně Varnsdorf
 • Kuchyně Vejprnice
 • Kuchyně Vejprty
 • Kuchyně Velešín
 • Kuchyně Velim
 • Kuchyně Velká Bíteš
 • Kuchyně Velká Bystřice
 • Kuchyně Velká Hleďsebe
 • Kuchyně Velká nad Veličkou
 • Kuchyně Velké Bílovice
 • Kuchyně Velké Hamry
 • Kuchyně Velké Karlovice
 • Kuchyně Velké Losiny
 • Kuchyně Velké Meziříčí
 • Kuchyně Velké Opatovice
 • Kuchyně Velké Pavlovice
 • Kuchyně Velké Poříčí
 • Kuchyně Velký Osek
 • Kuchyně Velký Týnec
 • Kuchyně Velvary
 • Kuchyně Vendryně
 • Kuchyně Veselí nad Lužnicí
 • Kuchyně Veselí nad Moravou
 • Kuchyně Větřní
 • Kuchyně Veverská Bítýška
 • Kuchyně Vikýřovice
 • Kuchyně Vimperk
 • Kuchyně Vítkov
 • Kuchyně Vizovice
 • Kuchyně Vlašim
 • Kuchyně Vlčnov
 • Kuchyně Vnorovy
 • Kuchyně Vodňany
 • Kuchyně Volary
 • Kuchyně Volyně
 • Kuchyně Votice
 • Kuchyně Vracov
 • Kuchyně Vratimov
 • Kuchyně Vrbno pod Pradědem
 • Kuchyně Vrchlabí
 • Kuchyně Vrdy
 • Kuchyně Všetaty
 • Kuchyně Vsetín
 • Kuchyně Vyšší Brod
 • Kuchyně Zábřeh
 • Kuchyně Žacléř
 • Kuchyně Zákupy
 • Kuchyně Žamberk
 • Kuchyně Zašová
 • Kuchyně Zastávka
 • Kuchyně Žatec
 • Kuchyně Zbiroh
 • Kuchyně Zbýšov
 • Kuchyně Ždánice
 • Kuchyně Žďár nad Sázavou
 • Kuchyně Zdice
 • Kuchyně Zdounky
 • Kuchyně Železná Ruda
 • Kuchyně Železný Brod
 • Kuchyně Židlochovice
 • Kuchyně Žirovnice
 • Kuchyně Zlaté Hory
 • Kuchyně Zliv
 • Kuchyně Zlonice
 • Kuchyně Žlutice
 • Kuchyně Znojmo
 • Kuchyně Zruč nad Sázavou
 • Kuchyně Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena