V oblasti

  Kuchyně na míru Cena

  Kolik stojí kuchyň na míru? Kuchyňe můžete renovovat za velmi přijatelnou cenu. Někdy stačí přelakovat staré kuchyňské prvky a vymalovat stěny. Doporučujeme nechat lakování na odborníkovi, protože může být velmi náročné. Vzhled kuchyňských skřínek můžete také osvěžit výměnou úchytů. Můžete také vyměnit čela a linku. Kuchyně na míru je asi o 30% dražší, ale o to lepší než typová. Dodací lhůta je 4 až 7 týdnů. Cena se pohybuje mezi 8.000 a 25.000 Kč / m, ale mějte na paměti, že jsme jako příklad vzali průměrnou kuchyň se standardním počtem prvků.

  Komu svěřit výrobu kuchyně? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným – truhlářům a dodavatelům kuchyňských prvků zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

  Vyžádat nabídku:
  Poslat poptávku

  Cena za kuchyň


  Cena kuchyně. Cena za dodávku a montáž kuchyňských prvků, dýhovaných dřevotřískových desek. Cena klasické kuchyně.

  7900.00 Kč/m

  VELMI NÍZKÁ CENA
  16000.00 Kč/m

  STŘEDNÍ CENA
  25000.00 Kč/m

  NEJVYŠŠÍ CENA
  Chci nabídku od poskytovatelů

  Ostatní ceny za Kuchyně

  Jak jste využili tyto informace?

  Kuchyň - vše, co potřebujete vědět

  1. Kuchyň - co potřebujete vědět?

  Při plánování nové kuchyně nebo renovaci staré musíte vzít v úvahu mnoho věcí. Kuchyně je většinou srdcem domu a je velmi důležité, aby byla správně uspořádána. Její naplánování vyžaduje pečlivé zvážení a smysl pro detail. Pokusíme se objasnit některé z hlavních prvků uspořádání a alespoň do určité míry vám usnadnit práci.

  Kuchyně je srdcem domova. Měla by být navržena tak, aby se v ní všichni cítili příjemně a aby zároveň byla praktická
  Kuchyně je srdcem domova. Měla by být navržena tak, aby se v ní všichni cítili příjemně a aby zároveň byla praktická

  1.1. Rozpočet

  Než se pustíte do práce, doporučujeme vám spočítat, kolik peněz můžete na takový projekt vyčlenit, a vybrat klíčové položky: kuchyňské prvky, podlahové a stěnové krytiny a pracovní desku. Pokud chcete snížit náklady, zvažte, zda stačí pouze vyměnit čela nebo panty, popř. úchytky kuchyňských prvků. Kromě toho se musíte rozhodnout, zda si náčrty budete dělat sami, nebo si najmete odborníka na interiérový design.

  1.2. Materiály, barvy, rozložení

  Vzhledem k tomu, že kuchyně je určitě nejsložitější a možná nejdůležitější místnost v obytném prostoru, měla by uspořádána tak, aby se člověk, který tam tráví spoustu času, cítil docela pohodlně a útulně. Krásná kuchyně nemusí být příliš drahá. Nejdůležitějšími faktory, kterým je třeba věnovat pozornost, jsou:

  1.2.1. Podlaha

  Volba typu podlahy je velmi důležitým prvkem v uspořádání kuchyně, protože tento povrch je neustále vystaven zatížení, nečistotám a poškozením. Při výběru materiálu pro podlahu v kuchyni se nejprve zaměřte na pevnost, trvanlivost a snadné čištění a teprve poté na vzhled a styl. Všechny tyto podmínky splňují například keramické dlaždice. Dřevěná podlaha je teplá a přirozená a samozřejmě vypadá krásně, ale její údržba a péče jsou velmi náročné.

  1.2.2. Bílá technika a skladování

  Spolu s moderním vzhledem kuchyně jsou nepostradatelné vestavěné kuchyňské spotřebiče nejnovější generace. Chladnička je obzvláště důležitá, protože zabírá nejvíce místa a ze všech spotřebičů se používá nejčastěji. Největší výzvou je prostor pro skladování a uchovávání potravin, nádobí a malých spotřebičů. Kuchyňské prvky by měly pojmout vše, co v kuchyni potřebujete.

  1.2.3. Pracovní pult nebo kuchyňská deska

  V dobře naplánované kuchyni musíte ponechat dostatek prostoru na práci. Rozměry pracovních ploch závisí na vašich potřebách. S přihlédnutím k dalším skutečnostem je důležité, aby materiál, který zvolíte pro kuchyňskou linku, byl odolný a snadno se čistil.

  1.2.4. Styl

  V dnešní době mají kuchyně nespočet variant, takže si určitě najdete tu, která vyhovuje vašim potřebám a vkusu. Její velikost bude samozřejmě muset odpovídat vašemu prostoru.

  1.2.5. Bílá kuchyň?

  Než se rozhodnete pro barvu kuchyně, nezapomeňte myslet na prostředí vašeho domova. Chcete, aby splývala se zbytkem prostoru nebo naopak vyčnívala? Máte rádi moderní, rustikální nebo starožitné kuchyně? Chcete, aby tato místnost byla určitý architektonický experiment, nebo dáváte přednost pohodlí, radosti z vaření a společném stravování s celou vaší rodinou? Kuchyně je často centrem spousty rodinných aktivit. Vyzkoušejte neobvyklé barvy, jako jsou červená, oranžová nebo žlutá, nebo s nimi pouze pro akcentujte některé prvky a dejte tak prostoru zajímavý rytmus. S chladnějšími barvami, jako jsou zelená, modrá nebo fialová, získáte klidnější a pohodovější prostředí. V každém případě můžete jednoduchou změnou barvy zcela změnit jakoukoli místnost, tedy i kuchyni. Jemný odstín šedé dodává prostoru sofistikovanost a eleganci, zatímco bílá přitahuje spoustu světla a energie.

  2. Najměte si odborníka na plánování kuchyně

  Jistě byste chtěli, aby byl celý váš prostor maximálně využit a zároveň byl praktický, funkční a krásný. Za tímto účelem vám doporučujeme, abyste plánování kuchyně nechali na interiérového designéra, architekta nebo prodejce kuchyní. Díky svým odborným znalostem a zkušenostem budou moci nabídnout inovativní a užitečná řešení, na která byste sami přišli těžko. Před sestavením nabídky vás navštíví, podrobně si prohlédnou a změří kuchyň a poté s vámi pořeší vaše přání a očekávání. Poté vytvoří náčrty, plánky a koncepční řešení. Jakmile se dohodnete na všech podrobnostech, projekt předá prodejně nebo truhláři, který vytvoří kuchyň na míru. Architekt může také dohlížet na celý projekt včetně dodávky vybavení a bílé techniky. Doporučujeme, abyste se s architektem nejprve dohodli na financích, zejména pokud máte malý rozpočet. Skutečný mistr svého řemesla vždy ví, na čem může ušetřit. Můžete například navrhnout otevřené police namísto zavěšovacích prvků, nebo to, aby čela byla vyrobena z laminátu a nebyla lakovaná. Může ušetřit na drahých tlumičích; příkladů je opravdu nespočet.

  3. Kuchyň na míru nebo prefabrikovaná?

  3.1. Kuchyň od truhláře

  Pokud se rozhodnete pro kuchyň na míru, budou možnosti barev, rozměrů, tvarů nebo materiálů téměř neomezené.

  Celá kuchyně bude přesně podle vašich představ. Můžete popustit uzdu své fantazii, pak vymyslet neobvyklé tvary nebo prvky nebo nainstalovat něco co se nepovažuje za součást kuchyně, například krb. Truhlář může vyrobit nábytek do celého podkroví podle šikmých stěn a jiných nestandardních povrchů, takže kuchyňské prvky přizpůsobené všem specifikům prostoru jsou pro něj hračka. Ručně vyráběný nábytek si objednávají také ti, kteří chtějí, aby vše v jejich domě bylo dokonale navrženo a mělo osobní ráz. To je obzvláště důležité, pokud jde o koncept otevřeného prostoru bez dělicích stěn, kde je kuchyň často propojena s jídelnou a obývacím pokojem. Pokud všechny výkresy nábytku vytvořil architekt, truhlář velmi snadno vyrobí finální výrobky. Taková kuchyně bude zcela jedinečná, přizpůsobená tomu, co chcete, a stylově a v rozměrech dokonale zapadne do prostoru, který máte k dispozici.

  3.2. Značkové kuchyň

  Sériově vyráběné kuchyně navržené jednou ze známých značek mohou být vysoce kvalitní, praktické a z velké části cenově dostupné. A co víc, dnes jsou na trhu zcela odlišné kuchyně v obrovském cenovém rozpětí. Továrně vyrobené kuchyně však lze přizpůsobit pouze do určité míry. Ve většině případů si můžete vybrat některé prvky, komponenty, čela, pult, úchytky, osvětlení a podobně. Pokud se rozhodnete pro tento druh značkové kuchyně, ušetříte nějaký čas a náklady, protože nebude třeba architektových výkresů a určitě nebudete muset čekat až si na vás truhlář udělá čas. Dnes téměř všechna specializovaná studia nabízejí profesionální pomoc a počítačový design kuchyně. Provedou vás celým procesem, a navíc zajistí instalaci. Když si objednáte kuchyň na míru, existuje větší možnost, že se doručení opozdí. Kuchyně z obchodu dorazí nejpozději do měsíce. Kvalita sériově vyráběných prvků může být lepší než ručně vyráběných. Samozřejmě to do značné míry závisí na cenové třídě kuchyně, i když totéž platí i pro truhláře. Cena závisí na výběru materiálu a složitosti zpracování. V továrně jsou do všech výrobních kroků zapojeni špičkoví odborníci v individuálních, technických nebo designových oblastech a jejich úkolem je vypracovat všechny podrobnosti a učinit z nich moderní, kvalitní, hezký a žádaný produkt. Výroba je kvalitnější, protože probíhá pomocí vysoce specializovaných strojů, které si truhlářské dílny nemohou dovolit. Každá z vyrobených součástí je navíc prověřena a testována, aby bylo možné zákazníkovi vydat záruku. Sériově vyráběný nábytek je v zásadě levnější než ruční výroba. V truhlářské dílně je každý kus vyroben individuálně, což vyžaduje hodně úsilí, práce i času. Truhlář navíc nakupuje méně materiálu, a proto za něj platí více než výrobci ve velkém. Celkově platí, že ceny továrních kuchyní jsou nižší přibližně o 30 %.

  4. Jak na novou kuchyň?

  4.1. Seznam kuchyňských prvků a vybavení

  Vytvořte podrobný seznam spotřebičů, techniky a vybavení, které budou potřebné k dokončení kuchyně.

  4.2. Půdorys prostoru

  U půdorysu kuchyně je důležité znát a rozumět orientaci v prostoru, který máte k dispozici. S tím vám může pomoci architekt, odborník na interiér nebo prodejce kuchyní.

  4.3. Jak správně změřit kuchyň?

  Přesné míry jsou nejdůležitější částí tvorby náčrtu, protože na nich závisí téměř všechny další kroky. Kromě toho zabraňují problémům, na které byste jinak přišli pozdě a bylo by obtížné nebo nemožné je odstranit. Vyžadují se výkresy všech stěn, oken, dveří a radiátorů a dalších pevných předmětů, jakož i přesné polohy přívodu a odvodu vody, páry, zásuvek a vypínačů. Když je vše nakresleno, následuje měření.

  4.4. Základní pravidla návrhu kuchyní

  4.4.1. Rozměry kuchyňských povrchů

  Celková délka kuchyně pro dvoučlennou domácnost by měla být minimálně 3 m a pro každého dalšího člena by bylo vhod připočítat dalších 50 cm. 60 cm zabere lednice, varná deska nebo sporákem také 60 cm, stejně jako dřez. Mezi sporákem a dřezem by měla být vzdálenost nejméně 40 cm. Pracovní desky jsou dlouhé asi metr a půl.

  4.4.2. Kuchyňský trojúhelník

  Základní pravidlo při plánování kuchyně říká, že celková vzdálenost mezi lednicí, dřezem a sporákem by neměla přesáhnout 660 cm a že by měly být umístěny v tzv. „kuchyňském trojúhelníku“ - je to v podstatě pořadí, kterého se držíte během vaření.

  4.4.3. Prostor mezi prvky

  Závěsné kuchyňské prvky by měly být umístěny asi 50 cm nad pultem. Digestoř by měla být 60 cm nad varnou deskou nebo sporákem, nebo dokonce 80 cm, pokud se vaří na plyn. Měřeno na podlaze by vzdálenost mezi kuchyňskými prvky nebo řadou prvků a stěnou měla být přibližně 100 cm. Kuchyňský stůl by měl být asi 140 cm od ostatních prvků.

  4.4.4. Optimální výška pracovní desky

  Pracovní deska je obvykle umístěna ve výšce mezi 87 a 92 cm, což většinou závisí na samotných uživatelích. Pro osoby na invalidním vozíku je nejvhodnější výška mezi 70 a 80 cm.

  4.5. Poloha kuchyně v prostoru

  Při plánování kuchyně byste měli pamatovat na vlastnosti dostupného prostoru a optimální umístění kuchyně v něm.

  4.5.1. Kuchyně vyrovnána v řadě

  Jedná se o nejjednodušší uspořádání prvků a je obecně optimálním řešením pro menší kuchyně, protože se neztratí ani funkčnost, ani účinnost. Lineární kuchyň se skládá z prvků umístěných podél jedné stěny. Jsou umístěny pouze spodní, ale může mít i horní prvky. V takovém případě klasický kuchyňský trojúhelník není možný. Na jednom konci je umístěna lednička, uprostřed sporák nebo varná deska a trouba a na druhém konci dřez. Pokud závěsné prvky nesahají až ke stropu, použijte tento prostor k držení předmětů, které používáte nejméně. Můžete také umístit dekorativní předměty, větší hrnce, knihy, květináče s popínavými rostlinami nebo bylinkami - jedním slovem vše, co by zušlechťovalo místnost.

  4.5.2. Liniová kuchyně ve dvou řadách

  Tento typ kuchyně se skládá ze dvou řad prvků umístěných podél protilehlých stěn. Takové nastavení umožňuje využití každého dostupného milimetru obou stěn. Jednoduchý design také znamená, že je potřeba méně prvků, a tedy méně peněz. Na jedné straně může být umístěna pracovní deska a na druhé bílá technika, zařízení a přístroje. Tento plán rovněž snižuje nebezpečí, že do sebe vrazíte, pokud se v kuchyni současně pohybuje několik osob.

  4.5.3. Tvar do písmene L

  Praktické uspořádání, vhodné pro v všechny velikosti kuchyní. Má prvky umístěné podél dvou sousedních stěn; v praxi se tomu říká L kuchyně. Ačkoliv spojení stěn vytváří pravý úhel (což není nejšťastnější volba, protože úhlové prvky musí být vyrobeny podle něj) otevřený design kuchyně ve tvaru písmene L nabízí řadu možností pro umístění prvků a pracovních ploch. Pokud to rozměry rohu umožňují, je nejlepší umístit tam závěsný prvek, který šetří místo na druhé straně. Na jednom nebo druhém konci tohoto „elka" lze umístit místo pro servírování; bude jak praktické tak šikovné řešení.

  4.5.4. Tvar do písmene U

  Toto uspořádání kuchyňských prvků je skvělé pro velké kuchyně, protože se skládá ze tří řad prvků, které lemují tři stěny. Je zde spousta místa pro skladování nádobí a potravin, i když se toto může zdát přeplněné a stísněné, protože na všech stěnách jsou závěsné prvky. Aby se takovému dojmu zabránilo, doporučujeme, aby alespoň na jedné straně nebyly žádné závěsné prvky. Tuto „díru“ nechte buď prázdnou, nebo tam nainstalujte otevřenou polici. Pokud máte okna, nic kolem nich neumisťujte. V kuchyni, jako je tato, lze zajistit trojúhelník ideálních rozměrů a pracovní plochu na každé straně, což umožňuje nerušenou práci několika lidí najednou.

  4.5.5. Kuchyně s ostrůvkem

  Kuchyně s ostrůvkem uprostřed je oblíbenou volbou lidí, kteří se rozhodnou pro koncept otevřeného obytného prostoru. Jeho horní část může být jednou velkou pracovní deskou a samotný ostrůvek lze využít k uskladnění nádobí. Kuchyňský ostrůvek může mít sporák nebo varnou desku, dřez a myčku, bar a ledničku na víno. Může být také použit pouze k vaření a stolování. Je pravda, že pro takové uspořádání prvků musí být kuchyň dost velká. Kolem ostrůvku může pobývat více lidí současně. Ostrůvek může být pracovním koutem zároveň místem pro styk s rodinou a přáteli. Během přípravy jídla se kolem něj může pohybovat více lidí. Díky své centrální poloze je ostrůvek ideální pro dekorativní osvětlení, které současně osvětluje pracovní plochy a dělá tak z vaší kuchyně hezčí a bezpečnější místo.

  4.5.6. Kuchyně s poloostrůvkem

  Poloostrůvek v kuchyni je podobné řešení jako ostrůvek, s tím rozdílem, že je spojen s jednou zdí. Je to skvělé řešení pro menší místnosti, protože zabírá méně místa, ale nabízí výhody podobné těm, které charakterizují ostrůvek. Poloostrůvek lze použít k přípravě jídla, stravování, vaření nebo mytí nádobí. Kolem něj je také možná interakce více osob. V menší uzavřené kuchyni, pokud odstraníte jednu nebo více stěn a tím otevřete prostor směrem do obývacího pokoje, získáte stejně funkční kuchyň s dostatkem úložného prostoru.

  4.6. Inspirace

  Inspiraci pro svou novou kuchyň můžete snadno najít listováním v tištěných nebo elektronických publikacích, ale také sbíráním obrázků toho, co byste ve své kuchyni chtěli mít. Vytvořte jakousi koláž prvků, techniky, detailů, vzorů, materiálů, kusů nábytku a podobně, tak ať to poslouží jako základ koncepčního návrhu.

  4.7. Objednávání a instalace

  Když již víte, jak bude vaše budoucí kuchyně vypadat, a máte všechny podrobnosti plánu a náčrtu, je čas povolat odborníky.

  Pokud jste si v obchodě objednali značkovou kuchyň, zaměstnanci se postarají o její dodání a instalaci. Pokud jste dohodu o instalaci neuzavřeli nebo jste provedli nákup v obchodě s montovaným nábytkem jako je IKEA, doporučujeme, abyste si k jejímu sestavení najali dobrého truhláře nebo zkušeného řemeslníka. Jinak se skvělá kuchyň může změnit v úplnou tragédii. Před samotnou instalací se musíte postarat o vodovodní a elektrické připojení.

  Pokud se však rozhodnete objednat si kuchyň u truhláře, ujistěte se, že ví jak na to. Doporučujeme vám vybrat alespoň tři přibližné nabídky různých řemeslníků, které budete moci porovnat. Zkontrolujte jejich reference a doporučení a podepište smlouvu, která bude specifikovat materiály, kvalitu, podrobnosti práce, ceny, dodací lhůty a způsob platby. Truhlář vytvoří své pracovní náčrtky podle návrhů, které dostane od vás nebo od architekta. Je velmi důležité, aby truhlář měření zopakoval, bez ohledu na to, kdo plány provedl. Na základě svého měření objedná materiál a zahájí práci. Nakonec by měl také dodat, sestavit a nainstalovat vše, co vyrobil.

  Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Kuchyně?

  Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš Dům  Chci nabídku od poskytovatelů
  Poslední zveřejněné poptávky

  Zaměření kuchyně,nová realizace

  Potřebuji zaměření kuchyně,nová realizace, kuchyň bude do tvaru U - 3 x 3m. 129690 Kč do 216150 Kč

  ........

  Hrubá cenová nabídka kuchyně dle vizualizace

  Kontaktuji Vás s prosbou hrubého nacenění realizace kuchyně v novostavbě v Čechtíne.

  Máme již k dispozici vizualizaci a rozmístění spotřebičů (zasílám v příloze) a chtěla bych Vás poprosit o hrubou cenovou nabídku i s montáží.
  Je mi jasné, že konečná cena se odvíjí od materiálu, dekorů, typů skříněk apod., ale chtěli bychom si udělat alespoň představu. Dále by mě zajímalo v jakém termínu je možné u Vás kuchyň zrealizovat, zda by to bylo možné na podzim nebo například až po novém roce. 94320 Kč do 157200 Kč

  ........

  Výměna dvířek a pracovní desky.

  Poptávám renovaci případně výměnu kuchyňských dvířek a pracovní desky. 35370 Kč do 58950 Kč

  ........

  Chci nabídku od poskytovatelů

  Cena, Renovovat kuchynskou linku,
  Kuchyně, Svobodné Heřmanice

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Kuchyně linka, Linka do U cc5 m
  Kuchyně, Ústí nad Orlicí

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, vymena kuchynske desky, rohova 260x60-175x60
  Kuchyně, Třebíč

  450 Kč do 750 Kč

  Cena, Kuchyň na míru,
  Kuchyně, Stodůlky

  3600 Kč do 6000 Kč

  Cena, Kuchyně na míru 14 ks, 14ks
  Kuchyně, Praha

  49500 Kč do 82500 Kč

  Cena, Návrh a realizaci kuchyně, 3,7 x 3,0 x 2,7
  Kuchyně, Brušperk

  3600 Kč do 6000 Kč

  Cena, Dvířka na mycku, 1ks
  Kuchyně, Náměšť nad Oslavou

  180 Kč do 300 Kč

  Cena, Renovaci kuchyňských dvířek (popř. výměna).Novou kuchyňskou desku., 4 m
  Kuchyně, Kamýk

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Kuchyňská linka 330x310cm rohova a ostrůvek 140x100, 330x310cm
  Kuchyně, Vraný

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Nová kuchynská linka, po popisu
  Kuchyně, Kostelec nad Černými lesy

  4680 Kč do 7800 Kč

  Cena, Kuchyňska linka, 10m
  Kuchyně, Kryštofovo Údolí

  4500 Kč do 7500 Kč

  Cena, Vyměnit dvířka a pracovní desku, Tři metry
  Kuchyně, Frýdek-Místek

  855 Kč do 1425 Kč

  Cena, Skrinka s drezem, cca 120 cm
  Kuchyně, Nová Ves u Mladé Vožice

  315 Kč do 525 Kč

  Cena, Kuchyň s vestavěnými spotřebiči (indukční deska, digestoř, myčka nádob, cca9m2
  Kuchyně, Karviná

  3780 Kč do 6300 Kč

  Cena, Navrh do klenbove kuchyne, asi 5m linky plus ostruvek s varnou deskou
  Kuchyně, Jihlava

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Kuchyň , Linka 2,5 m+1,40 pultík
  Kuchyně, Kozojedy

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Skříňka, pracovní deska, S. 170 cm
  Kuchyně, Mořina

  450 Kč do 750 Kč

  Cena, Kuchynská deska, panel za kuchynskou desku, 5 kusu
  Kuchyně, Brno

  450 Kč do 750 Kč

  Cena, Kuchyňskou linku z masívu, 7-10m
  Kuchyně, Božanov

  360 Kč do 600 Kč

  Cena, Kuchynská linka , rekonstrukce,případne nová - délka linky 2-2,5 m
  Kuchyně, Kostelec u Holešova

  360 Kč do 600 Kč

  Cena, dodavatele kuchyní na míru, 160x280cm + ostrůvek 100x150cm
  Kuchyně, Žatec

  2880 Kč do 4800 Kč

  Cena, tři spodní kuchyňské skříňky, 170 cm,výška skříňky 85 cm
  Kuchyně, Líšťany

  324 Kč do 540 Kč

  Cena, Oprava stávající kuchyně nová deska,
  Kuchyně, Habartov

  360 Kč do 600 Kč

  Cena, Montáž kuchyňské linky, Linka cca 7m
  Kuchyně, Hranice

  126 Kč do 210 Kč

  Cena, Kychyňská linka, 1500 + 3500 x 2550
  Kuchyně, Brno

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Návrh kuchyně montáž ,
  Kuchyně, Sviadnov

  2250 Kč do 3750 Kč

  Cena, Vyroba kuchyňské linky ,
  Kuchyně, Třinec

  2250 Kč do 3750 Kč

  Cena, dvířka na myčku , lišta pod kuchyň , 59x67 cm, 9,7x199,5 cm
  Kuchyně, Bubeneč

  135 Kč do 225 Kč

  Cena, montáž kuchyně zakoupené v Ikea, 4 x 2,7
  Kuchyně, Velký Týnec

  72 Kč do 120 Kč

  Cena, Kompletní zhotovení kuchyně,
  Kuchyně, Valašské Meziříčí

  14400 Kč do 24000 Kč

  Cena, Kompletizace kuchyňské linky, 1 ks
  Kuchyně, Kaplice

  180 Kč do 300 Kč  Nápady na úpravu a uspořádání domu

  Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

  Kuchyně cenník

  Zaslat firmám nezávaznou poptávku

  793+ společnostmi pro Kuchyně
  Bezplatná služba
  Bez provizí
  Získej nabídku
  Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všechna práva vyhrazena