Infrapanely cena cena

Kolik stojí infračervené panely? Vytápění menších prostor nebo budov pomocí infračervených panelů (IR) je levnější než vytápění běžnými topnými systémy. Ve srovnání s radiátorem nebo podlahovým vytápěním jsou levnější, protože spotřebovávají méně energie; infračervené paprsky ohřívají tělesa v prostoru, nikoli prostor samotný, a tepelné ztráty jsou minimální. Instalace infrapanelů je také levnější a lépe a rychleji se zahřívají, což vytváří zdravější prostředí. Kromě toho jsou jejich náklady na údržbu nízké a lze je sundat a nainstalovat někam jinam, například po renovaci. Ceny infrapanelů se liší podle výkonu, velikosti a výrobce. Jejich ceny se pohybují od 4.000 do 10.000 Kč. Na konci zimní sezóny často existují speciální akční nabídky.

Komu svěřit instalaci infrapanelů? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům infračerveného vytápění - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Cena za IR panel


Cena IR ohřevu. Cena za výkon IR panelu do 350 W.

4000.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
8000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Infrapanely cena cena

Ostatní ceny za Infrapanely

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Infratopení - vše, co potřebujete vědět

1. Infrazářiče – co potřebujete vědět?

Infračervené topení (IR) vyhřívá prostor v místnosti a ne vzduch kolem topení
Infračervené topení (IR) vyhřívá prostor v místnosti a ne vzduch kolem topení

1.1 Co je to infračervené světlo?

Infračervené světlo je důvodem proč cítíme teplo, když slunce svítí uprostřed zimního dne. Obyčejně se lidé domnívají, že pokud je teplota vzduchu chladná, ochlazuje nás. Pravdou však je, že infračervené vlny vyzařované sluncem se nerušeně šíří vesmírem a zahřívají jakýkoliv objekt, na který narazí, včetně našeho těla. Infračervené záření je forma elektromagnetického záření, které je na červeném konci rozsahu viditelného světla elektromagnetického spektra. Slovo záření si často automaticky spojujeme s tím, že je škodlivé, ale ve skutečnosti je záření pouze procesem vyzařování energie. Stejně jako viditelné světlo je infračervené záření stoprocentně bezpečné a emituje ho dokonce i naše tělo.

1.2 Konvenční vytápění domácností

Obyčejně vytápění funguje tak, že ohřívá vzduch kolem tělesa. Topné těleso většinou vyhřívá pomocí konvekčních proudů. Když se radiátor zahřeje, ohřívá vzduch přímo kolem něj, který se pak rozptýlí v místnosti a stoupá ke stropu. Při stoupání ohřátého vzduchu se za ním vytvoří podtlak, který chladnější vzduch přivede do kontaktu s radiátorem, kde se postupně ohřívá. Když se teplý vzduch začne ochlazovat, sestupuje zpět k podlaze. Tento studený vzduch se znovu ohřívá a tento proces se opakuje. Většina konvenčních topných systémů však emituje i infračervené vlny. Například, pokud jste někdy seděli v blízkosti otevřeného ohně, na tváři jste cítili pocit tepla. Když si pak dáte ruku před obličej, přerušíte tok infračervených paprsků. Namísto tepla na obličeji budete cítit teplo právě na rukou. Tento efekt je způsoben infračerveným zářením.

1.3 Vytápění pomocí infrapanelů

Vytápění pomocí infrapanelů je relativně nový způsob vytápění bytů a domů. Panely vyzařují infračervené paprsky, které pak plují vzduchem k různým předmětům v místnosti. Pohlcují paprsky a způsobují, že molekuly v nich vibrují a vytvářejí teplo.

Pokud paprsky přijdou do kontaktu s člověkem, proniknou asi 3cm hluboko do těla a způsobí pocit vnitřního tepla. I když vaše tělo není přímo v dráze paprsků, předměty (nábytek) a povrchy (podlahy, stěny) ve vaší blízkosti budou odrážet teplo zpět k vám. Elektrické infračervené panely nevyžadují speciální vedení ani odtoky, stačí obyčejná elektrická zásuvka. Můžete je namontovat vysoko na zeď nebo ještě lépe na strop a odstranit je tak z dosahu dětí nebo domácích mazlíčků. Panely lze ohřát na teplotu cca. 70 stupňů Celsia (stejné jako radiátory).

1.4 Úspora energie

Infračervené topení funguje zahříváním povrchů a ne vzduchu v místnosti (jako je to při tradičním konvekčním vytápění). To znamená, že se místnosti mnohem méně zahřívají aby dosáhly stejného tepelném efektu. Vyhřívané stěny a předměty navíc díky své hmotě zadržují teplo, které se pomalu uvolňuje do místnosti. Naopak, vzduch nemá žádnou tepelnou hmotu. V případě konvekčního vytápění teplý vzduch rychle unikne, když otevřeme dveře nebo okno. Místnost je tak třeba znovu ohřívat. Výhodou vytápění pomocí IR panelů je také to, že k dosažení plné provozní teploty potřebují méně než minutu, takže jsou mnohem efektivnější než radiátory a podlahové topení.

1.4.1 infrapanely - spotřeba energie na vytápění

Přesné náklady na spotřebu elektřiny se počítají individuálně pro každé zařízení. Náklady velmi závisí na tepelných ztrátách budovy, životních návyků obyvatel atd. Obecné výpočty ukazují, že na vytápění méně zatepleného domu o rozloze asi 150 metrů čtverečních utratí průměrná rodina cca. 2300 litrů topného oleje ročně. Při topení infračervenými panely byste za topení zaplatili o více než polovinu méně, okolo 25000 / rok. Pokud vytápíte dům plynem, přechod na infrapanely by vám ročně ušetřil asi 40%. Náklady na vytápění pomocí infrapanelů jsou podobné jako náklady na vytápění pomocí tepelného čerpadla!

1.5 Výhody a nevýhody infrapanelů

1.5.1 Výhody infrapanelů

- Dlouhá životnost (30 a více let)

- Nízká spotřeba energie

- Umožňují optimální teplotu v celé místnosti

- Mohou být výborně kombinovány s existujícími topnými systémy

- Jednotky jsou kompaktní a lze je navrhnout tak, aby splývaly s prostorem. Mohou být navrženy jako zrcadlo nebo jako nástěnná topná tělesa

- Infračervené panely nezpůsobují cirkulaci prachu a jsou vhodné pro astmatiky a alergiky

- Infrapanely zabraňují hromadění vlhkosti a tím brání šíření plísní

- Snadná instalace a údržba. Nepotřebujete kotelnu, komíny, radiátory ani jejich povinnou pravidelnou údržbu

- Nevydávají emise skleníkových plynů. Pokud jim dodáváte obnovitelné zdroje energie (sluneční kolektory), získáte 100% čisté teplo

- Metoda ohřevu je účinnější než běžné konvekční ohřívače, takže jsou nákladově efektivnější

- Infrapanely ohřívají předměty a povrchy v místnosti (stěny, podlahy, nábytek...) Tyto předměty hromadí teplo a pomalu ho uvolňují do místnosti. Navzdory průvanu nebo otevřeným dveřím zůstává místnost stále teplá

1.5.2 Nevýhody infrapanelů

- Pomocí infračervených panelů není možné ohřívat teplou užitkovou vodu. Pro tento účel musí být namontované samostatné topné zařízení (tepelné čerpadlo, elektrický ohřívač vody...)

- Pokoje není možné chladit pomocí infrapanelů, jak je to možné například pomocí tepelného čerpadla, takže musíme namontovat klimatizační zařízení

- Infrapanely jsou zhruba dvojnásobně dražší než radiátory. Díky úsporám energie se však do roku vrátí vyšší počáteční náklady a pak zůstane pouze výrazně nižší účet za topení

- Abyste pocítili skutečné výhody infrapanelů, neměli by mezi vámi a topnou jednotkou být žádné překážky, čehož není vždy snadné dosáhnout

2. Výběr dodavatele

Na trhu existuje mnoho dodavatelů infrapanelů. Doporučujeme vám, abyste pečlivě zkontrolovali kvalitu produktu, které nabízí. Vyberte si poskytovatele, který je ověřen a na trhu je přítomen mnoho let. Upozorňujeme, že společnosti mohou inzerovat produkty, které ve skutečnosti nejsou infračervenými panely! Mohou také inzerovat výrobky jako evropské, ale jsou vyrobeny v Číně a v Evropě pouze smontovány, někdy ani to ne. Takoví poskytovatelé na trhu působí rok nebo dva, nabízejí víceletou záruku, ale brzy se společnost zavře a záruka je pryč. Důsledkem špatného nákupu může být velmi krátká životnost produktu, vysoká spotřeba elektrické energie atd.

3. Typy infračervených ohřívačů

Krátkovlnná a dlouhovlnná spektra infračervených vln

Spektrum infračervených vln je široké. Známe infračervené vlny různých vlnových délek, krátkých A, středních B a dlouhých C. Infračervená sauna má zabudovaný ohřívač, který využívá infračervené vlny krátkovlnného spektra (IRA), které podporují pocení těla. Infračervené panely se spektrem dlouhé vlnové délky 5 – 15 μm (IRC) se používají k vytápění bytů, kanceláří a jiných obytných prostor. Podporuje dlouhodobé ohřívání předmětů v místnosti zevnitř směrem ven, které je nejlepším zdrojem tepelné energie. Pro nejvíce užitkových ohřívačů, jako jsou ohřívače pro hospodské zahrádky, dílny apod. se však používají infračervené zářiče s krátkovlnným spektrem.

3.2 Typy infračernevých ohřívačů podle použití

3.2.1 Infrapanely

Infrapanely se obvykle používají k vytápění nebo ohřívání obytných, bytových a kancelářských prostor. Panely lze namontovat na stropy nebo stěny.

3.2.2 Infračervené krby a kamna

Infračervené ohřívače jsou vhodné pro dobře izolované interiéry. Populární jsou i infračervené ohřívače v podobě krbů.

3.2.3 Garážová a průmyslové infračervené ohřívače

Infračervené ohřívače se dají použít i v pracovním prostředí včetně garáží a dílen. Vzhledem k vysokému tepelnému výkonu a velikosti tohoto typu ohřívače jsou vhodné řešení pro vytápění větších místností. Mezi místa, která nejvíce těží z nástěnných infračervených ohřívačů, patří nakládací doky, sklady, hangáry a další.

3.2.4 Vnější infračervené ohřívače

Externí infračervené ohřívače jsou praktickým a bezpečným řešením pro venkovní vytápění. Jsou vhodné pro použití na terasy a balkony. Často se používají k vytápění zahradních kuchyní v chladnějších měsících. Jsou vhodné i pro vytápění síní, větších větrolamů, vchodů do restaurací apod. Můžete si vybrat mezi infračervenými topnými tělesy na propan, elektřinu nebo zemní plyn.

3.2.5 Infrapanely v koupelně

Dnes se infračervené panely nejčastěji používají k vytápění nebo ohřívání koupelen, které nahradí nástěnné infračervené ohřívače, které se používaly kdysi.

3.3 Typy infračervených ohřívačů podle typu paliva

Infračervené ohřívače jsou navrženy tak, aby fungovaly efektivně bez ohledu na zdroj energie nebo typ paliva.

3.3.1 Elektrická energie

Infračervené panely a garážové nebo průmyslové infrazářiče jsou většinou napájeny elektrickou energií. Z tohoto důvodu musí být elektrická instalace správně vedená po celém objektu. Je také třeba dbát na správné rozložení topných těles (aby se dosáhlo rovnoměrné rozložení tepla) a na pevnost infrapanelů a ohřívačů ve vztahu k vytápěnému prostoru (velikost, izolace, umístění atd.)

3.3.2 Propan

Velkou výhodou propanových infrazářičů je, že jsou přenosné. Můžeme je tedy přesouvat podle toho, které místo je zapotřebí zahřát (vnitřní nebo vnější pracoviště, zahrada, terasa atd.) Umožňují prakticky okamžité zahřátí jakéhokoliv prostoru. Propanové ohřívače jsou velmi odolné a jsou určeny do náročných podmínek ve vnějším a vnitřním prostředí. Obsahují nastavitelné termostaty a ochranu před přehřátím. Umožňují rychlou instalaci a ještě více pro efektivní vytápění.

3.3.3 Zemní plyn

Existují i infrazářiče na zemní plyn, ty se však u nás nepoužívají. Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, protože efektivně odvádějí teplo tam, kde je to zapotřebí. Umožňují instalaci systému několika ohřívačů, nastavení tepla, montáž na strop nebo na stěnu a automatické zapalování, což z nich dělá praktické řešení pro venkovní terasy resp. zahrádky restaurací. Infračervené ohřívače na zemní plyn nebo propan však musí instalovat odborně způsobilý dodavatel.

4. Infrapanely - instalace a údržba

Jednou z mnoha výhod infrapanelů je, že jejich instalace je rychlá a velmi jednoduchá a nevyžaduje větší stavební zásahy. Optimální je montáž na stropy, která rovnoměrně rozděluje infra a konvekční teplo a umožňuje maximální účinnost. I když na strop namontujete infrapanel, nebude vám zima u nohou, protože se bude vyhřívat i podlaha. Pocit tepla je velmi podobný jako u topení podlahovým vytápěním. Topné panely musí být samozřejmě dostatečně pevné. Životnost panelů je velmi dlouhá. Servis a údržba nejsou nutné.

 

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Montáž infrapanelov

Dobrý den, potřebuji infrapanely pro sřešní vestavbu. Děkuji 18864 Kč do 31440 Kč

........

Infrapanel

Dobrý den,

poptáváme montáže infrapanelu 9432 Kč do 15720 Kč

........

Infračervený panel 900-1000w

Dobrý den,

poptáváme infračervený panel 900-1000w.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
7074 Kč do 11790 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, Výměna elektrických akumulačních kamen úspornější, 11 ks
Infrapanely, Jaroměř

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, infrapanely , 5 ks
Infrapanely, Třebotov

900 Kč do 1500 Kč

Cena, topení infrapanely, 5 ks, výměra 120m2
Infrapanely, Třinec

900 Kč do 1500 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Infrapanely cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

12+ společnostmi pro Infrapanely
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Infrapanely?

 • Infrapanely Praha
 • Infrapanely Brno
 • Infrapanely Ostrava
 • Infrapanely Plzeň
 • Infrapanely České Budějovice
 • Infrapanely Český Krumlov
 • Infrapanely Chomutov
 • Infrapanely Děčín
 • Infrapanely Frýdek-Místek
 • Infrapanely Havířov
 • Infrapanely Hradec Králové
 • Infrapanely Jablonec nad Nisou
 • Infrapanely Jihlava
 • Infrapanely Karlovy Vary
 • Infrapanely Karviná
 • Infrapanely Kladno
 • Infrapanely Liberec
 • Infrapanely Mladá Boleslav
 • Infrapanely Most
 • Infrapanely Olomouc
 • Infrapanely Opava
 • Infrapanely Opava
 • Infrapanely Pardubice
 • Infrapanely Písek
 • Infrapanely Přerov
 • Infrapanely Prostějov
 • Infrapanely Teplice
 • Infrapanely Třinec
 • Infrapanely Ústí nad Labem
 • Infrapanely Zlín
 • Infrapanely Adamov
 • Infrapanely Albrechtice
 • Infrapanely Aš
 • Infrapanely Bakov nad Jizerou
 • Infrapanely Bánov
 • Infrapanely Baška
 • Infrapanely Batelov
 • Infrapanely Bechyně
 • Infrapanely Bečov
 • Infrapanely Bělá pod Bezdězem
 • Infrapanely Benešov
 • Infrapanely Benešov nad Ploučnicí
 • Infrapanely Bílina
 • Infrapanely Bílovec
 • Infrapanely Bílovice nad Svitavou
 • Infrapanely Blansko
 • Infrapanely Blatná
 • Infrapanely Blovice
 • Infrapanely Blučina
 • Infrapanely Bludov
 • Infrapanely Bohuňovice
 • Infrapanely Bohušovice nad Ohří
 • Infrapanely Bojkovice
 • Infrapanely Bolatice
 • Infrapanely Bor
 • Infrapanely Borohrádek
 • Infrapanely Borovany
 • Infrapanely Boršice
 • Infrapanely Boskovice
 • Infrapanely Břasy
 • Infrapanely Břeclav
 • Infrapanely Březnice
 • Infrapanely Břidličná
 • Infrapanely Broumov
 • Infrapanely Brtnice
 • Infrapanely Bruntál
 • Infrapanely Brušperk
 • Infrapanely Buchlovice
 • Infrapanely Bučovice
 • Infrapanely Budišov nad Budišovkou
 • Infrapanely Buštěhrad
 • Infrapanely Bystřice
 • Infrapanely Bystřice
 • Infrapanely Bystřice nad Pernštejnem
 • Infrapanely Bystřice pod Hostýnem
 • Infrapanely Bzenec
 • Infrapanely Čejkovice
 • Infrapanely Čeladná
 • Infrapanely Čelákovice
 • Infrapanely Čerčany
 • Infrapanely Černilov
 • Infrapanely Černošice
 • Infrapanely Červená Voda
 • Infrapanely Červený Kostelec
 • Infrapanely Česká Kamenice
 • Infrapanely Česká Lípa
 • Infrapanely Česká Skalice
 • Infrapanely Česká Třebová
 • Infrapanely Česká Ves
 • Infrapanely České Velenice
 • Infrapanely Český Brod
 • Infrapanely Český Dub
 • Infrapanely Český Těšín
 • Infrapanely Chabařovice
 • Infrapanely Cheb
 • Infrapanely Chlum u Třeboně
 • Infrapanely Chlumčany
 • Infrapanely Chlumec
 • Infrapanely Chlumec nad Cidlinou
 • Infrapanely Choceň
 • Infrapanely Chotěboř
 • Infrapanely Chotěšov
 • Infrapanely Chrast
 • Infrapanely Chrastava
 • Infrapanely Chropyně
 • Infrapanely Chrudim
 • Infrapanely Chvaletice
 • Infrapanely Chýnov
 • Infrapanely Cvikov
 • Infrapanely Dačice
 • Infrapanely Desná
 • Infrapanely Dětmarovice
 • Infrapanely Dobrá
 • Infrapanely Dobřany
 • Infrapanely Dobřichovice
 • Infrapanely Dobříš
 • Infrapanely Dobrovice
 • Infrapanely Dobruška
 • Infrapanely Dobšice
 • Infrapanely Doksy
 • Infrapanely Dolany
 • Infrapanely Dolní Benešov
 • Infrapanely Dolní Bojanovice
 • Infrapanely Dolní Bousov
 • Infrapanely Dolní Dobrouč
 • Infrapanely Dolní Kounice
 • Infrapanely Dolní Lutyně
 • Infrapanely Dolní Němčí
 • Infrapanely Dubí
 • Infrapanely Dubňany
 • Infrapanely Duchcov
 • Infrapanely Dvůr Králové nad Labem
 • Infrapanely Františkovy Lázně
 • Infrapanely Frenštát pod Radhoštěm
 • Infrapanely Fryčovice
 • Infrapanely Frýdlant
 • Infrapanely Fryšták
 • Infrapanely Fulnek
 • Infrapanely Golčův Jeníkov
 • Infrapanely Habartov
 • Infrapanely Háj ve Slezsku
 • Infrapanely Halenkov
 • Infrapanely Hanušovice
 • Infrapanely Hať
 • Infrapanely Havlíčkův Brod
 • Infrapanely Hejnice
 • Infrapanely Heřmanův Městec
 • Infrapanely Hlinsko
 • Infrapanely Hlubočky
 • Infrapanely Hluboká nad Vltavou
 • Infrapanely Hlučín
 • Infrapanely Hluk
 • Infrapanely Hodkovice nad Mohelkou
 • Infrapanely Holešov
 • Infrapanely Holice
 • Infrapanely Holýšov
 • Infrapanely Horažďovice
 • Infrapanely Hořice
 • Infrapanely Horka nad Moravou
 • Infrapanely Horní Bečva
 • Infrapanely Horní Benešov
 • Infrapanely Horní Bříza
 • Infrapanely Horní Planá
 • Infrapanely Horní Slavkov
 • Infrapanely Horní Suchá
 • Infrapanely Horoměřice
 • Infrapanely Hořovice
 • Infrapanely Hošťálková
 • Infrapanely Hostinné
 • Infrapanely Hostivice
 • Infrapanely Hovězí
 • Infrapanely Hovorany
 • Infrapanely Hradec nad Moravicí
 • Infrapanely Hrádek nad Nisou
 • Infrapanely Hranice
 • Infrapanely Hranice
 • Infrapanely Hrob
 • Infrapanely Hronov
 • Infrapanely Hrušovany nad Jevišovkou
 • Infrapanely Hrušovany u Brna
 • Infrapanely Hulín
 • Infrapanely Humpolec
 • Infrapanely Hustopeče
 • Infrapanely Ivančice
 • Infrapanely Ivanovice na Hané
 • Infrapanely Jablonné nad Orlicí
 • Infrapanely Jablonné v Podještědí
 • Infrapanely Jablůnka
 • Infrapanely Jablunkov
 • Infrapanely Jáchymov
 • Infrapanely Janovice nad Úhlavou
 • Infrapanely Jaroměř
 • Infrapanely Jaroměřice nad Rokytnou
 • Infrapanely Javorník
 • Infrapanely Jedovnice
 • Infrapanely Jemnice
 • Infrapanely Jesenice
 • Infrapanely Jeseník
 • Infrapanely Jevíčko
 • Infrapanely Jičín
 • Infrapanely Jilemnice
 • Infrapanely Jílové
 • Infrapanely Jílové u Prahy
 • Infrapanely Jince
 • Infrapanely Jindřichův Hradec
 • Infrapanely Jirkov
 • Infrapanely Jistebnice
 • Infrapanely Kadaň
 • Infrapanely Kamenice
 • Infrapanely Kamenice nad Lipou
 • Infrapanely Kamenický Šenov
 • Infrapanely Kamenný Újezd
 • Infrapanely Kaplice
 • Infrapanely Kardašova Řečice
 • Infrapanely Karolinka
 • Infrapanely Kaznějov
 • Infrapanely Kdyně
 • Infrapanely Kelč
 • Infrapanely Klášterec nad Ohří
 • Infrapanely Klatovy
 • Infrapanely Klimkovice
 • Infrapanely Kobeřice
 • Infrapanely Kobylí
 • Infrapanely Kojetín
 • Infrapanely Kolín
 • Infrapanely Komárov
 • Infrapanely Konice
 • Infrapanely Kopidlno
 • Infrapanely Kopřivnice
 • Infrapanely Koryčany
 • Infrapanely Kosmonosy
 • Infrapanely Košťany
 • Infrapanely Kostelec na Hané
 • Infrapanely Kostelec nad Černými lesy
 • Infrapanely Kostelec nad Labem
 • Infrapanely Kostelec nad Orlicí
 • Infrapanely Kozlovice
 • Infrapanely Králíky
 • Infrapanely Kralovice
 • Infrapanely Kralupy nad Vltavou
 • Infrapanely Králův Dvůr
 • Infrapanely Kraslice
 • Infrapanely Krásná Lípa
 • Infrapanely Kravaře
 • Infrapanely Křemže
 • Infrapanely Kroměříž
 • Infrapanely Krupka
 • Infrapanely Kryry
 • Infrapanely Kunovice
 • Infrapanely Kunštát
 • Infrapanely Kuřim
 • Infrapanely Kvasice
 • Infrapanely Kyjov
 • Infrapanely Kynšperk nad Ohří
 • Infrapanely Lanžhot
 • Infrapanely Lázně Bělohrad
 • Infrapanely Lázně Bohdaneč
 • Infrapanely Ledeč nad Sázavou
 • Infrapanely Ledenice
 • Infrapanely Lednice
 • Infrapanely Letohrad
 • Infrapanely Letovice
 • Infrapanely Libčice nad Vltavou
 • Infrapanely Libochovice
 • Infrapanely Libušín
 • Infrapanely Líně
 • Infrapanely Lipník nad Bečvou
 • Infrapanely Lišov
 • Infrapanely Litovel
 • Infrapanely Loket
 • Infrapanely Lomnice nad Popelkou
 • Infrapanely Loštice
 • Infrapanely Louny
 • Infrapanely Lovosice
 • Infrapanely Luby
 • Infrapanely Ludgeřovice
 • Infrapanely Luhačovice
 • Infrapanely Luka nad Jihlavou
 • Infrapanely Lutín
 • Infrapanely Luže
 • Infrapanely Lužice
 • Infrapanely Lysá nad Labem
 • Infrapanely Mariánské Lázně
 • Infrapanely Mělník
 • Infrapanely Městec Králové
 • Infrapanely Město Albrechtice
 • Infrapanely Meziboří
 • Infrapanely Meziměstí
 • Infrapanely Mikulášovice
 • Infrapanely Mikulov
 • Infrapanely Mikulovice
 • Infrapanely Milevsko
 • Infrapanely Milín
 • Infrapanely Milovice
 • Infrapanely Mimoň
 • Infrapanely Miroslav
 • Infrapanely Mirošov
 • Infrapanely Mladá Vožice
 • Infrapanely Mladé Buky
 • Infrapanely Mnichovo Hradiště
 • Infrapanely Mníšek pod Brdy
 • Infrapanely Modřice
 • Infrapanely Mohelnice
 • Infrapanely Moravská Nová Ves
 • Infrapanely Moravské Budějovice
 • Infrapanely Moravský Beroun
 • Infrapanely Moravský Krumlov
 • Infrapanely Moravský Písek
 • Infrapanely Mořkov
 • Infrapanely Mosty u Jablunkova
 • Infrapanely Mutěnice
 • Infrapanely Náchod
 • Infrapanely Náměšť nad Oslavou
 • Infrapanely Napajedla
 • Infrapanely Nechanice
 • Infrapanely Nejdek
 • Infrapanely Němčice nad Hanou
 • Infrapanely Nepomuk
 • Infrapanely Neratovice
 • Infrapanely Netolice
 • Infrapanely Neveklov
 • Infrapanely Nivnice
 • Infrapanely Nová Bystřice
 • Infrapanely Nová Paka
 • Infrapanely Nová Role
 • Infrapanely Nová Včelnice
 • Infrapanely Nové Hrady
 • Infrapanely Nové Město na Moravě
 • Infrapanely Nové Město nad Metují
 • Infrapanely Nové Město pod Smrkem
 • Infrapanely Nové Sedlo
 • Infrapanely Nové Strašecí
 • Infrapanely Novosedlice
 • Infrapanely Nový Bor
 • Infrapanely Nový Bydžov
 • Infrapanely Nový Hrozenkov
 • Infrapanely Nový Jičín
 • Infrapanely Nový Malín
 • Infrapanely Nymburk
 • Infrapanely Nýřany
 • Infrapanely Nýrsko
 • Infrapanely Obrnice
 • Infrapanely Odolena Voda
 • Infrapanely Odry
 • Infrapanely Okříšky
 • Infrapanely Opatovice nad Labem
 • Infrapanely Opočno
 • Infrapanely Ořechov
 • Infrapanely Osek
 • Infrapanely Oslavany
 • Infrapanely Ostravice
 • Infrapanely Ostrov
 • Infrapanely Ostrožská Nová Ves
 • Infrapanely Otrokovice
 • Infrapanely Pacov
 • Infrapanely Palkovice
 • Infrapanely Paskov
 • Infrapanely Pečky
 • Infrapanely Pelhřimov
 • Infrapanely Peruc
 • Infrapanely Petrovice u Karviné
 • Infrapanely Petřvald
 • Infrapanely Píšť
 • Infrapanely Planá
 • Infrapanely Planá nad Lužnicí
 • Infrapanely Plasy
 • Infrapanely Plesná
 • Infrapanely Plumlov
 • Infrapanely Počátky
 • Infrapanely Podbořany
 • Infrapanely Podivín
 • Infrapanely Pohořelice
 • Infrapanely Police nad Metují
 • Infrapanely Polná
 • Infrapanely Postoloprty
 • Infrapanely Postřelmov
 • Infrapanely Povrly
 • Infrapanely Pozořice
 • Infrapanely Prachatice
 • Infrapanely Přelouč
 • Infrapanely Přeštice
 • Infrapanely Příbor
 • Infrapanely Příbram
 • Infrapanely Přibyslav
 • Infrapanely Proboštov
 • Infrapanely Proseč
 • Infrapanely Protivín
 • Infrapanely Průhonice
 • Infrapanely Prušánky
 • Infrapanely Psáry
 • Infrapanely Rajhrad
 • Infrapanely Rakovník
 • Infrapanely Rakvice
 • Infrapanely Rapotín
 • Infrapanely Raspenava
 • Infrapanely Ratíškovice
 • Infrapanely Řevnice
 • Infrapanely Říčany
 • Infrapanely Rohatec
 • Infrapanely Rokytnice v Orlických horách
 • Infrapanely Rosice
 • Infrapanely Rotava
 • Infrapanely Roudnice nad Labem
 • Infrapanely Rousínov
 • Infrapanely Rožmitál pod Třemšínem
 • Infrapanely Rožnov pod Radhoštěm
 • Infrapanely Roztoky
 • Infrapanely Rtyně v Podkrkonoší
 • Infrapanely Ruda nad Moravou
 • Infrapanely Rudná
 • Infrapanely Rudník
 • Infrapanely Rudolfov
 • Infrapanely Rychnov nad Kněžnou
 • Infrapanely Rychvald
 • Infrapanely Rýmařov
 • Infrapanely Sadská
 • Infrapanely Šardice
 • Infrapanely Sázava
 • Infrapanely Sedlčany
 • Infrapanely Sedlec
 • Infrapanely Semily
 • Infrapanely Šenov
 • Infrapanely Sezemice
 • Infrapanely Sezimovo Ústí
 • Infrapanely Skuteč
 • Infrapanely Slaný
 • Infrapanely Šlapanice
 • Infrapanely Slatiňany
 • Infrapanely Slavičín
 • Infrapanely Slavkov u Brna
 • Infrapanely Slavonice
 • Infrapanely Šluknov
 • Infrapanely Slušovice
 • Infrapanely Smiřice
 • Infrapanely Smržovka
 • Infrapanely Soběslav
 • Infrapanely Sobotín
 • Infrapanely Sobotka
 • Infrapanely Sokolov
 • Infrapanely Solnice
 • Infrapanely Spálené Poříčí
 • Infrapanely Šťáhlavy
 • Infrapanely Stará Paka
 • Infrapanely Staré Město
 • Infrapanely Staré Město
 • Infrapanely Starý Jičín
 • Infrapanely Starý Plzenec
 • Infrapanely Štěpánkovice
 • Infrapanely Štěpánov
 • Infrapanely Šternberk
 • Infrapanely Štětí
 • Infrapanely Štítná nad Vláří
 • Infrapanely Štíty
 • Infrapanely Stochov
 • Infrapanely Stod
 • Infrapanely Strakonice
 • Infrapanely Štramberk
 • Infrapanely Strání
 • Infrapanely Strašice
 • Infrapanely Stráž pod Ralskem
 • Infrapanely Strážnice
 • Infrapanely Střelice
 • Infrapanely Stříbro
 • Infrapanely Studená
 • Infrapanely Studénka
 • Infrapanely Suchdol nad Lužnicí
 • Infrapanely Šumperk
 • Infrapanely Sušice
 • Infrapanely Světlá nad Sázavou
 • Infrapanely Svoboda nad Úpou
 • Infrapanely Tábor
 • Infrapanely Tachov
 • Infrapanely Tanvald
 • Infrapanely Teplá
 • Infrapanely Terezín
 • Infrapanely Tišnov
 • Infrapanely Tlučná
 • Infrapanely Tlumačov
 • Infrapanely Toužim
 • Infrapanely Třebechovice pod Orebem
 • Infrapanely Třebíč
 • Infrapanely Třeboň
 • Infrapanely Třemošná
 • Infrapanely Třemošnice
 • Infrapanely Třešť
 • Infrapanely Trhové Sviny
 • Infrapanely Trmice
 • Infrapanely Trojanovice
 • Infrapanely Trutnov
 • Infrapanely Tuchlovice
 • Infrapanely Turnov
 • Infrapanely Tvrdonice
 • Infrapanely Týn nad Vltavou
 • Infrapanely Týnec nad Sázavou
 • Infrapanely Týniště nad Orlicí
 • Infrapanely Uherské Hradiště
 • Infrapanely Uherský Brod
 • Infrapanely Uherský Ostroh
 • Infrapanely Uhlířské Janovice
 • Infrapanely Unhošť
 • Infrapanely Uničov
 • Infrapanely Úpice
 • Infrapanely Ústí nad Orlicí
 • Infrapanely Úvaly
 • Infrapanely Vacenovice
 • Infrapanely Valašská Bystřice
 • Infrapanely Valašské Klobouky
 • Infrapanely Valašské Meziříčí
 • Infrapanely Valtice
 • Infrapanely Vamberk
 • Infrapanely Varnsdorf
 • Infrapanely Vejprnice
 • Infrapanely Vejprty
 • Infrapanely Velešín
 • Infrapanely Velim
 • Infrapanely Velká Bíteš
 • Infrapanely Velká Bystřice
 • Infrapanely Velká Hleďsebe
 • Infrapanely Velká nad Veličkou
 • Infrapanely Velké Bílovice
 • Infrapanely Velké Hamry
 • Infrapanely Velké Karlovice
 • Infrapanely Velké Losiny
 • Infrapanely Velké Meziříčí
 • Infrapanely Velké Opatovice
 • Infrapanely Velké Pavlovice
 • Infrapanely Velké Poříčí
 • Infrapanely Velký Osek
 • Infrapanely Velký Týnec
 • Infrapanely Velvary
 • Infrapanely Vendryně
 • Infrapanely Veselí nad Lužnicí
 • Infrapanely Veselí nad Moravou
 • Infrapanely Větřní
 • Infrapanely Veverská Bítýška
 • Infrapanely Vikýřovice
 • Infrapanely Vimperk
 • Infrapanely Vítkov
 • Infrapanely Vizovice
 • Infrapanely Vlašim
 • Infrapanely Vlčnov
 • Infrapanely Vnorovy
 • Infrapanely Vodňany
 • Infrapanely Volary
 • Infrapanely Volyně
 • Infrapanely Votice
 • Infrapanely Vracov
 • Infrapanely Vratimov
 • Infrapanely Vrbno pod Pradědem
 • Infrapanely Vrchlabí
 • Infrapanely Vrdy
 • Infrapanely Všetaty
 • Infrapanely Vsetín
 • Infrapanely Vyšší Brod
 • Infrapanely Zábřeh
 • Infrapanely Žacléř
 • Infrapanely Zákupy
 • Infrapanely Žamberk
 • Infrapanely Zašová
 • Infrapanely Zastávka
 • Infrapanely Žatec
 • Infrapanely Zbiroh
 • Infrapanely Zbýšov
 • Infrapanely Ždánice
 • Infrapanely Žďár nad Sázavou
 • Infrapanely Zdice
 • Infrapanely Zdounky
 • Infrapanely Železná Ruda
 • Infrapanely Železný Brod
 • Infrapanely Židlochovice
 • Infrapanely Žirovnice
 • Infrapanely Zlaté Hory
 • Infrapanely Zliv
 • Infrapanely Zlonice
 • Infrapanely Žlutice
 • Infrapanely Znojmo
 • Infrapanely Zruč nad Sázavou
 • Infrapanely Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena