Cena strojního omítání

Kolik stojí strojní omítání? Strojní nanášení malty je rychlejší a levnější, i když je stejně kvalitní jako ruční. Cena materiálu a prací na stěnách nebo stropech se pohybuje mezi 200 a 250 Kč / m2. Po dohodě s řemeslníky lze práci dokončit za jeden nebo několik dní. Jelikož jsou dobří řemeslníci velmi zaneprázdněni, měli byste si je rezervovat co nejdříve, zejména pokud je plocha menší než 50 m2.

Komu svěřit strojní omítání? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným zedníkům - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA STROJNÍ OMÍTKY


Náklady na strojní omítky. Náklady na dodávku materiálu a výrobu strojních omítek na stěnách nebo stropech.

200.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
250.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Cena strojního omítání

OSTATNÍ CENY ZA STROJNÍ OMÍTÁNÍ

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Strojní omítka, vápenná omítka 1,5 cm, hladká

Cena za omítku vápennou strojovou omítku tloušťky 1,5 cm s přesností vyhlazení + - 0,5 cm / 2 m bez potřebného vyhlazení.Kč/m2

m2
poptávka

Strojní omítka, dvouvrstvá vápenocementová omítka 1,5 cm, hladká

Cena za dvouvrstvou vápenocementovou strojovou omítku hrubou 1,5 cm s přesností vyhlazení + - 0,5 cm / 2 m bez potřebného vyhlazení.Kč/m2

m2
poptávka

Strojní omítka, sádro-cementová jednovrstvá omítka bez filcu pro pozdější tmelení a vyhlazeníKč/m2

m2
poptávka

Ochrana povrchů a vestavěného nábytku

Ochrana neomítaného povrchů a vestavěného nábytku pomocí krepových pásek a PE fólie.Kč/m2

m2
poptávka

Stavební lešení

Montáž a demontáž fasádního lešení pro max. 60 dní do výšky 10,00 m se všemi potřebnými pracemi a vypracováním plánu lešení.Kč/m2

m2
poptávka

Vyrovnávání stěn

Vyrovnávání trhlin a jiných nepravidelností. Výroba vápenocementové omítky Baumit UNICO 15 jako vyrovnávací vrstvy o tloušťce 0 - 5 cm.Kč/m2

m2
poptávka

Strojní vápenno-cementové omítky

Výroba vápenocementové omítky o tloušťce 1,5 cm na zděné stěny a AB stěny. Přesné vyhlazených + - 0,5 cm / 2 m. Bez potřebného vyhlazování.Kč/m2

m2
poptávka

Strojní sádro-vápenné omítky

Výroba strojové sádro-vápenné omítky o tloušťce 1,5 cm na cihlové stěny a AB stěny. Přesné vyhlazení + - 0,5 cm / 2 m. Bez potřebného vyhlazování.Kč/m2

m2
poptávka
Celkem:
ZASLAT POPTÁVKU >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Strojí omítání - vše, co potřebujete vědět

1. Strojní omítky - co potřebujete vědět?

1.1. Co je to omítka?

Omítka je konečná vrstva, která se nanáší na stěny v posledních fázích výstavby. Nanáší se na vnitřní i vnější povrch budovy. Kromě ochrany betonových nebo cihlových zdí omítka maskuje všechny typy instalací. Opticky zakrývá různé typy nepravidelností, trhlin a nerovností, což stěnám dává krásnější vzhled. K omítání se používají různé maltové směsi, které se nanáší nástroji pomocí četných řemeslných technik. Konečný vzhled stěn závisí na zvolené směsi, přísadách a technikách omítání.

Strojní omítání je rychlejší a levnější než ruční, zejména pokud jde o velké povrchy
Strojní omítání je rychlejší a levnější než ruční, zejména pokud jde o velké povrchy

1.2. Ruční nebo strojní omítání?

Klasické ruční omítání je náročná manuální práce, která vyžaduje zkušeného a silného řemeslníka. Proto je strojní omítání podstatně levnější. Kromě toho se při strojním omítání používají hotové maltové směsi, které neobsahují cementová pojiva. Malty bez cementu se snáze přizpůsobují fyzickým vlastnostem budovy. Strojní omítání je samozřejmě také rychlejší, zejména pokud jsou stěny hladké a jejich povrch je velký. Nezanedbatelné tedy nejsou ani finanční úspory. Pokud však jde o menší stěny je lepší zvolit ruční variantu a to zejména kvůli povinné přípravě podkladu pro strojní omítání.

2. Výběr dodavatelů

Můžete se zeptat na zkušenosti s různými dodavateli svých příbuzných a známých. Vynikající mistry také najdete na našem portálu Daibau.cz. Na jejich profilech najdete hodnocení a komentáře od předchozích zákazníků. Doporučujeme vám včas kontaktovat ty, které si vyberete, protože dobří řemeslníci jsou vždy zaneprázdnění. Zvláště pokud je plocha menší než 50 m2. Když se dohodnete na termínu, počítejte s tím, že omítky mohou být hotové za několik dní. Při uzavírání smluv s dodavatelem bude cennou pomocí odpověď na následující otázky:

- Jedná se o novou budovu nebo o rekonstrukci?

- Jaký je dotyčný povrch (zeď, strop, beton, cihla...)?

- Kolik oken / dveří se nachází na stěnách?

- Jakou omítku chcete (sádru, vápno, cement, rozšířenou, kombinovanou)?

- Jaký povrch je třeba udělat - drsný či jemný?

- Je nutné omítat trubky s instalacemi?

- Jaká je odhadovaná plocha pro omítání?

3. Druhy strojních omítek

Strojním omítáním se získá rovnoměrnější a hladší vrstva. Neustálým mícháním se malta stává homogennější. Tímto způsobem je zabráněno tvorbě hrudek, praskání, vzniku děr a viditelných skvrn, takže výsledný vzhled je lepší. Vzhled, ale i zvuková a tepelná izolace však závisí na zvoleném typu omítky. Uvedeme něco o nejčastěji používaných typech.

3.1. Sádrovo - cementová

Drsnějšího vzhledu omítky, připomínajícího ruční výrobu, je dosaženo sádrovo - cementovou strojní maltou. Tento typ omítek je lepší pro vlhké místnosti a fasády, protože je tvrdší a odolnější vůči nárazům. Rovněž dobře snáší různé zátěže.

3.2. Sádrovo - vápenná

Hladší a měkčí, ale citlivější je strojně vyráběná sádrovo-vápenná omítka. Omítat se s ní dají vnitřní stěny v místnostech bez vlhkosti. U koupelen, sklepů nebo podobných místností se zvýšenou vlhkostí se tato směs nedoporučuje.

3.3. Izolační

Směs malty s příměsmi izolačních látek, jako jsou jílovité póry, působí jako tepelný izolátor.

3.4. Plastová

Tato omítka se vyrábí přidáním akrylových a jiných pojiv namísto cementu. S její pomocí je velmi snadné získat zcela hladký a krásný povrch. Jedinou její nevýhodou je, že díky umělým vláknům v ní, nedovoluje zdi „dobře dýchat“.

3.5. Hliněná

Speciální směsi jsou hmoty z hlíny. Hlína je přírodní materiál, a proto je klima v těchto místnostech zdravější a příjemnější. Hliněná malta je nejlepší ekologický typ malty a lze ji nanášet ručně nebo strojově.

4. Způsob práce

4.1. Omítací stroje

Stroje činí omítání stěn nebo stropu mnohem rychlejší a levnější. Existuje několik typů těchto strojů. Některé z nich jsou univerzální a lze je míchat a nanášet s jakoukoli maltou. Existují však také speciální. Míchačka je ručně naplněna směsí práškové malty, která se kupuje ve specializovaných prodejnách a skladech, takže se do ní přidá určité množství vody a míchá se, dokud se nezíská homogenní, rovnoměrná, vlhká směs. Malty pro ruční a strojní omítání mají velmi podobné chemické složení. Rozdíl je v tom, že strojní omítky mají jemnější pískové granule a speciální přísady pro strojní aplikaci.

4.2. Správná příprava podkladu

V případě, že se na zdi nachází praskliny nebo jiné vady, musí být před omítkou opravena. Poškozená část musí být nejprve oškrábána a poté vhodným způsobem zatmelena a opravena. Cihly je třeba opravit, někdy i celé vyměnit. Stěnu můžeme zesílit i ochrannou sítí. Před omítáním by měly být všechny povrchy tvrdé a suché. Na rozdíl od ručního omítání nejsou povrchy před strojním omítáním opatřeny základním nátěrem.

4.3. Omítky

Strojní omítka se nanáší ve dvou vrstvách. První vrstva by měla mít tloušťku asi 2,5 cm a měla by se nanášet pistolí ve vodorovných liniích. Druhá vrstva stejné tloušťky se pak nanáší svisle. Nejdůležitější je, aby první vrstva před nanesením druhé dobře zaschla, tak se totiž stane jednotnější a kompaktnější. Jakmile omítka zaschne a ztvrdne, upravuje se a udržuje stejným způsobem jako s ručně nanášenou omítkou.

 

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMPROVÉST NOVOU OMÍTKU NA GARÁŽI

Dobrý den,

poptáváme očistit starou omítku a provedení nové.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
7074 1 do 11790 Kč


........

OMÍTKY DO NOVOSTAVBY

Dobrý den,

poptáváme omítky do novostavby v Chlumci nad Cidlinou. Zdivo Porotherm, přibližná plocha 364 metrů čtverečních. V ideálním případě bychom chtěli realizovat koncem února/začátkem března.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

Děkuji
47160 1 do 78600 Kč


........

VNITŘNÍ STROJNÍ OMÍTKY

Dobrý den,

poptáváme strojní omítku v novostavbě RD typu bungalov.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
61308 1 do 102180 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ

CENA, STROJNÍ SADROVÉ OMÍTKY, 300M2
Strojní omítání, Kamýk

2160 Kč do 3600 Kč

CENA, POPTÁVÁM CENU VNITŘNÍCH STROJNÍCH SÁDROVÝCH OMÍTEK V RD, 500 M2
Strojní omítání, Sulice

1800 Kč do 3000 Kč

CENA, STROJNÍ OMÍTKA, 400M2
Strojní omítání, Horní Radechová

1800 Kč do 3000 Kč

CENA, STROJNÍ OMÍTKY, 600M2
Strojní omítání, Čistá

3600 Kč do 6000 Kč

CENA, STROJNÍ OMÍTKA SUPROVA ZEĎ,PORFIX, 200M2
Strojní omítání, Skaštice

1800 Kč do 3000 Kč

CENA, STROJNÍ VÁPENOCEMENTOVÁ OMÍTKA, 500 M2
Strojní omítání, Mnetěš

2250 Kč do 3750 Kč

CENA, JADROVÉ OMÍTKY V BYTĚ 2+1,
Strojní omítání, Lahovice

1350 Kč do 2250 Kč

CENA, VNITŘNÍ OMÍTKY , 450M2
Strojní omítání, Hněvotín

3600 Kč do 6000 Kč

CENA, STROJNÍ OMÍTKY, NOVOSTAVBA, ZDIVO POROTHERM , 590 M2
Strojní omítání, Šardice

2700 Kč do 4500 Kč

CENA, VNITŘNÍ OMÍTKY, 600 M2
Strojní omítání, Trutnov

2700 Kč do 4500 Kč

CENA, STROJNÍ OMÍTKA 50+15M2, 50+15M2
Strojní omítání, Chomutov

1080 Kč do 1800 Kč

CENA, OMÍTNOUT STROPY, OBÝVACÍ POKOJ + CHODBA., 60 M ČTVEREČNÍCH.
Strojní omítání, Oleksovice

2070 Kč do 3450 Kč

CENA, SADROVE STROJNI OMITKY VCETNE STROPU, 600M^2
Strojní omítání, Jeřmanice

2070 Kč do 3450 Kč

CENA, VNĚJŠÍ JÁDROVÁ LEHČENÁ OMÍTKA STĚN, 200 M2
Strojní omítání, Dolní Hrachovice

1710 Kč do 2850 Kč

CENA, VNITŘNÍ OMÍTKY, 400M²
Strojní omítání, České Budějovice

2160 Kč do 3600 Kč

CENA, STROJNÍ OMÍTKY VNITŘNÍ CCA300M2,VNĚJŠÍ CCA80M2,
Strojní omítání, Brno

2610 Kč do 4350 Kč

CENA, OMITKY STEN NOVOSTAVBY, 400
Strojní omítání, Havlíčkův Brod

2250 Kč do 3750 Kč

CENA, SÁDROVÉ VNITŘNÍ OMÍTKY , 440 M2
Strojní omítání, Louka u Litvínova

2340 Kč do 3900 Kč

CENA, NANEST STUK, 300M2
Strojní omítání, Přerov

2340 Kč do 3900 Kč

CENA, VNITŘNÍ OMÍTKY, 250 M2
Strojní omítání, Mukařov

1980 Kč do 3300 Kč

CENA, OMÍTKA VNITŘNÍ RD NA POROTHERM, VC OMÍTKA + ŠTUK, 500M2
Strojní omítání, Český Brod

2070 Kč do 3450 Kč

CENA, JÁDRO ŠTUK, 727M2
Strojní omítání, Chotoviny

2250 Kč do 3750 Kč

CENA, KOMPLETNÍ OMÍTKY VE STARÉM DOMĚ , 135M2 PODLAHOVÉ PLOCHY
Strojní omítání, Suchdol nad Lužnicí

1800 Kč do 3000 Kč

CENA, VENKOVNI JADRO, 300
Strojní omítání, Strančice

2700 Kč do 4500 Kč

CENA, FASÁDA A VNITŘKY VE STODOLE, CIHLA., 250 - 300
Strojní omítání, Kozolupy

2970 Kč do 4950 Kč

CENA, SADROVÁ OMITKA, 1000M2
Strojní omítání, Třinec

3690 Kč do 6150 Kč

CENA, OMÍTKY INTERIÉR, 550M2 STĚNY, 200M2 STROPY
Strojní omítání, Veleň

9900 Kč do 16500 Kč

CENA, RD PRVNÍ PODLAŽÍ, CCA 150M2
Strojní omítání, Smržovka

1170 Kč do 1950 Kč

CENA, KOMPLETNÍ OMÍTKY V REKONSTRUOVANÉM DOMĚ, 500 M2
Strojní omítání, Lysá nad Labem

2790 Kč do 4650 Kč

CENA, VENKOVNÍ OMÍTKY ,
Strojní omítání, Korolupy

1530 Kč do 2550 Kč

CENA, STROJNI JADROVE OMITKY, 350M2
Strojní omítání, Velký Týnec

3510 Kč do 5850 Kč

CENA, ZAOMÍTÁNÍ CELÉ ŠTÍTOVÉ STĚNY PO ZBOURÁNÍ SOUSEDNÍ STODOLY, CCA 80 M2
Strojní omítání, Moravská Nová Ves

810 Kč do 1350 Kč

CENA, OMITKA, 200
Strojní omítání, Šumperk

1440 Kč do 2400 Kč

CENA, VNITŘNÍ SÁDROVÉ OMÍTKY V NOVOSTAVBĚ Z VÁPENOPÍSKOVÝCH BLOKŮ, 542
Strojní omítání, Drhovle

2700 Kč do 4500 Kč

CENA, STROJNÍ OMÍTKY ,
Strojní omítání, Poďousy

1170 Kč do 1950 Kč

CENA, VENKOVNÍ OMÍTKA STROJNÍ NA BUNGALOV BEZ ZATEPLENÍ (44HELUZ), BUNGALOV CCA 240M2 ZASTAVĚNÁ PLOCHA
Strojní omítání, Poříčí u Litomyšle

180 Kč do 300 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Strojní omítání cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

96+ SPOLEČNOSTMI PRO STROJNÍ OMÍTÁNÍ
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti STROJNÍ OMÍTÁNÍ?

 • Strojní omítání Praha
 • Strojní omítání Brno
 • Strojní omítání Ostrava
 • Strojní omítání Plzeň
 • Strojní omítání České Budějovice
 • Strojní omítání Český Krumlov
 • Strojní omítání Chomutov
 • Strojní omítání Děčín
 • Strojní omítání Frýdek-Místek
 • Strojní omítání Havířov
 • Strojní omítání Hradec Králové
 • Strojní omítání Jablonec nad Nisou
 • Strojní omítání Jihlava
 • Strojní omítání Karlovy Vary
 • Strojní omítání Karviná
 • Strojní omítání Kladno
 • Strojní omítání Liberec
 • Strojní omítání Mladá Boleslav
 • Strojní omítání Most
 • Strojní omítání Olomouc
 • Strojní omítání Opava
 • Strojní omítání Opava
 • Strojní omítání Pardubice
 • Strojní omítání Písek
 • Strojní omítání Přerov
 • Strojní omítání Prostějov
 • Strojní omítání Teplice
 • Strojní omítání Třinec
 • Strojní omítání Ústí nad Labem
 • Strojní omítání Zlín
 • Strojní omítání Adamov
 • Strojní omítání Albrechtice
 • Strojní omítání Aš
 • Strojní omítání Bakov nad Jizerou
 • Strojní omítání Bánov
 • Strojní omítání Baška
 • Strojní omítání Batelov
 • Strojní omítání Bechyně
 • Strojní omítání Bečov
 • Strojní omítání Bělá pod Bezdězem
 • Strojní omítání Benešov
 • Strojní omítání Benešov nad Ploučnicí
 • Strojní omítání Bílina
 • Strojní omítání Bílovec
 • Strojní omítání Bílovice nad Svitavou
 • Strojní omítání Blansko
 • Strojní omítání Blatná
 • Strojní omítání Blovice
 • Strojní omítání Blučina
 • Strojní omítání Bludov
 • Strojní omítání Bohuňovice
 • Strojní omítání Bohušovice nad Ohří
 • Strojní omítání Bojkovice
 • Strojní omítání Bolatice
 • Strojní omítání Bor
 • Strojní omítání Borohrádek
 • Strojní omítání Borovany
 • Strojní omítání Boršice
 • Strojní omítání Boskovice
 • Strojní omítání Břasy
 • Strojní omítání Břeclav
 • Strojní omítání Březnice
 • Strojní omítání Břidličná
 • Strojní omítání Broumov
 • Strojní omítání Brtnice
 • Strojní omítání Bruntál
 • Strojní omítání Brušperk
 • Strojní omítání Buchlovice
 • Strojní omítání Bučovice
 • Strojní omítání Budišov nad Budišovkou
 • Strojní omítání Buštěhrad
 • Strojní omítání Bystřice
 • Strojní omítání Bystřice
 • Strojní omítání Bystřice nad Pernštejnem
 • Strojní omítání Bystřice pod Hostýnem
 • Strojní omítání Bzenec
 • Strojní omítání Čejkovice
 • Strojní omítání Čeladná
 • Strojní omítání Čelákovice
 • Strojní omítání Čerčany
 • Strojní omítání Černilov
 • Strojní omítání Černošice
 • Strojní omítání Červená Voda
 • Strojní omítání Červený Kostelec
 • Strojní omítání Česká Kamenice
 • Strojní omítání Česká Lípa
 • Strojní omítání Česká Skalice
 • Strojní omítání Česká Třebová
 • Strojní omítání Česká Ves
 • Strojní omítání České Velenice
 • Strojní omítání Český Brod
 • Strojní omítání Český Dub
 • Strojní omítání Český Těšín
 • Strojní omítání Chabařovice
 • Strojní omítání Cheb
 • Strojní omítání Chlum u Třeboně
 • Strojní omítání Chlumčany
 • Strojní omítání Chlumec
 • Strojní omítání Chlumec nad Cidlinou
 • Strojní omítání Choceň
 • Strojní omítání Chotěboř
 • Strojní omítání Chotěšov
 • Strojní omítání Chrast
 • Strojní omítání Chrastava
 • Strojní omítání Chropyně
 • Strojní omítání Chrudim
 • Strojní omítání Chvaletice
 • Strojní omítání Chýnov
 • Strojní omítání Cvikov
 • Strojní omítání Dačice
 • Strojní omítání Desná
 • Strojní omítání Dětmarovice
 • Strojní omítání Dobrá
 • Strojní omítání Dobřany
 • Strojní omítání Dobřichovice
 • Strojní omítání Dobříš
 • Strojní omítání Dobrovice
 • Strojní omítání Dobruška
 • Strojní omítání Dobšice
 • Strojní omítání Doksy
 • Strojní omítání Dolany
 • Strojní omítání Dolní Benešov
 • Strojní omítání Dolní Bojanovice
 • Strojní omítání Dolní Bousov
 • Strojní omítání Dolní Dobrouč
 • Strojní omítání Dolní Kounice
 • Strojní omítání Dolní Lutyně
 • Strojní omítání Dolní Němčí
 • Strojní omítání Dubí
 • Strojní omítání Dubňany
 • Strojní omítání Duchcov
 • Strojní omítání Dvůr Králové nad Labem
 • Strojní omítání Františkovy Lázně
 • Strojní omítání Frenštát pod Radhoštěm
 • Strojní omítání Fryčovice
 • Strojní omítání Frýdlant
 • Strojní omítání Fryšták
 • Strojní omítání Fulnek
 • Strojní omítání Golčův Jeníkov
 • Strojní omítání Habartov
 • Strojní omítání Háj ve Slezsku
 • Strojní omítání Halenkov
 • Strojní omítání Hanušovice
 • Strojní omítání Hať
 • Strojní omítání Havlíčkův Brod
 • Strojní omítání Hejnice
 • Strojní omítání Heřmanův Městec
 • Strojní omítání Hlinsko
 • Strojní omítání Hlubočky
 • Strojní omítání Hluboká nad Vltavou
 • Strojní omítání Hlučín
 • Strojní omítání Hluk
 • Strojní omítání Hodkovice nad Mohelkou
 • Strojní omítání Holešov
 • Strojní omítání Holice
 • Strojní omítání Holýšov
 • Strojní omítání Horažďovice
 • Strojní omítání Hořice
 • Strojní omítání Horka nad Moravou
 • Strojní omítání Horní Bečva
 • Strojní omítání Horní Benešov
 • Strojní omítání Horní Bříza
 • Strojní omítání Horní Planá
 • Strojní omítání Horní Slavkov
 • Strojní omítání Horní Suchá
 • Strojní omítání Horoměřice
 • Strojní omítání Hořovice
 • Strojní omítání Hošťálková
 • Strojní omítání Hostinné
 • Strojní omítání Hostivice
 • Strojní omítání Hovězí
 • Strojní omítání Hovorany
 • Strojní omítání Hradec nad Moravicí
 • Strojní omítání Hrádek nad Nisou
 • Strojní omítání Hranice
 • Strojní omítání Hranice
 • Strojní omítání Hrob
 • Strojní omítání Hronov
 • Strojní omítání Hrušovany nad Jevišovkou
 • Strojní omítání Hrušovany u Brna
 • Strojní omítání Hulín
 • Strojní omítání Humpolec
 • Strojní omítání Hustopeče
 • Strojní omítání Ivančice
 • Strojní omítání Ivanovice na Hané
 • Strojní omítání Jablonné nad Orlicí
 • Strojní omítání Jablonné v Podještědí
 • Strojní omítání Jablůnka
 • Strojní omítání Jablunkov
 • Strojní omítání Jáchymov
 • Strojní omítání Janovice nad Úhlavou
 • Strojní omítání Jaroměř
 • Strojní omítání Jaroměřice nad Rokytnou
 • Strojní omítání Javorník
 • Strojní omítání Jedovnice
 • Strojní omítání Jemnice
 • Strojní omítání Jesenice
 • Strojní omítání Jeseník
 • Strojní omítání Jevíčko
 • Strojní omítání Jičín
 • Strojní omítání Jilemnice
 • Strojní omítání Jílové
 • Strojní omítání Jílové u Prahy
 • Strojní omítání Jince
 • Strojní omítání Jindřichův Hradec
 • Strojní omítání Jirkov
 • Strojní omítání Jistebnice
 • Strojní omítání Kadaň
 • Strojní omítání Kamenice
 • Strojní omítání Kamenice nad Lipou
 • Strojní omítání Kamenický Šenov
 • Strojní omítání Kamenný Újezd
 • Strojní omítání Kaplice
 • Strojní omítání Kardašova Řečice
 • Strojní omítání Karolinka
 • Strojní omítání Kaznějov
 • Strojní omítání Kdyně
 • Strojní omítání Kelč
 • Strojní omítání Klášterec nad Ohří
 • Strojní omítání Klatovy
 • Strojní omítání Klimkovice
 • Strojní omítání Kobeřice
 • Strojní omítání Kobylí
 • Strojní omítání Kojetín
 • Strojní omítání Kolín
 • Strojní omítání Komárov
 • Strojní omítání Konice
 • Strojní omítání Kopidlno
 • Strojní omítání Kopřivnice
 • Strojní omítání Koryčany
 • Strojní omítání Kosmonosy
 • Strojní omítání Košťany
 • Strojní omítání Kostelec na Hané
 • Strojní omítání Kostelec nad Černými lesy
 • Strojní omítání Kostelec nad Labem
 • Strojní omítání Kostelec nad Orlicí
 • Strojní omítání Kozlovice
 • Strojní omítání Králíky
 • Strojní omítání Kralovice
 • Strojní omítání Kralupy nad Vltavou
 • Strojní omítání Králův Dvůr
 • Strojní omítání Kraslice
 • Strojní omítání Krásná Lípa
 • Strojní omítání Kravaře
 • Strojní omítání Křemže
 • Strojní omítání Kroměříž
 • Strojní omítání Krupka
 • Strojní omítání Kryry
 • Strojní omítání Kunovice
 • Strojní omítání Kunštát
 • Strojní omítání Kuřim
 • Strojní omítání Kvasice
 • Strojní omítání Kyjov
 • Strojní omítání Kynšperk nad Ohří
 • Strojní omítání Lanžhot
 • Strojní omítání Lázně Bělohrad
 • Strojní omítání Lázně Bohdaneč
 • Strojní omítání Ledeč nad Sázavou
 • Strojní omítání Ledenice
 • Strojní omítání Lednice
 • Strojní omítání Letohrad
 • Strojní omítání Letovice
 • Strojní omítání Libčice nad Vltavou
 • Strojní omítání Libochovice
 • Strojní omítání Libušín
 • Strojní omítání Líně
 • Strojní omítání Lipník nad Bečvou
 • Strojní omítání Lišov
 • Strojní omítání Litovel
 • Strojní omítání Loket
 • Strojní omítání Lomnice nad Popelkou
 • Strojní omítání Loštice
 • Strojní omítání Louny
 • Strojní omítání Lovosice
 • Strojní omítání Luby
 • Strojní omítání Ludgeřovice
 • Strojní omítání Luhačovice
 • Strojní omítání Luka nad Jihlavou
 • Strojní omítání Lutín
 • Strojní omítání Luže
 • Strojní omítání Lužice
 • Strojní omítání Lysá nad Labem
 • Strojní omítání Mariánské Lázně
 • Strojní omítání Mělník
 • Strojní omítání Městec Králové
 • Strojní omítání Město Albrechtice
 • Strojní omítání Meziboří
 • Strojní omítání Meziměstí
 • Strojní omítání Mikulášovice
 • Strojní omítání Mikulov
 • Strojní omítání Mikulovice
 • Strojní omítání Milevsko
 • Strojní omítání Milín
 • Strojní omítání Milovice
 • Strojní omítání Mimoň
 • Strojní omítání Miroslav
 • Strojní omítání Mirošov
 • Strojní omítání Mladá Vožice
 • Strojní omítání Mladé Buky
 • Strojní omítání Mnichovo Hradiště
 • Strojní omítání Mníšek pod Brdy
 • Strojní omítání Modřice
 • Strojní omítání Mohelnice
 • Strojní omítání Moravská Nová Ves
 • Strojní omítání Moravské Budějovice
 • Strojní omítání Moravský Beroun
 • Strojní omítání Moravský Krumlov
 • Strojní omítání Moravský Písek
 • Strojní omítání Mořkov
 • Strojní omítání Mosty u Jablunkova
 • Strojní omítání Mutěnice
 • Strojní omítání Náchod
 • Strojní omítání Náměšť nad Oslavou
 • Strojní omítání Napajedla
 • Strojní omítání Nechanice
 • Strojní omítání Nejdek
 • Strojní omítání Němčice nad Hanou
 • Strojní omítání Nepomuk
 • Strojní omítání Neratovice
 • Strojní omítání Netolice
 • Strojní omítání Neveklov
 • Strojní omítání Nivnice
 • Strojní omítání Nová Bystřice
 • Strojní omítání Nová Paka
 • Strojní omítání Nová Role
 • Strojní omítání Nová Včelnice
 • Strojní omítání Nové Hrady
 • Strojní omítání Nové Město na Moravě
 • Strojní omítání Nové Město nad Metují
 • Strojní omítání Nové Město pod Smrkem
 • Strojní omítání Nové Sedlo
 • Strojní omítání Nové Strašecí
 • Strojní omítání Novosedlice
 • Strojní omítání Nový Bor
 • Strojní omítání Nový Bydžov
 • Strojní omítání Nový Hrozenkov
 • Strojní omítání Nový Jičín
 • Strojní omítání Nový Malín
 • Strojní omítání Nymburk
 • Strojní omítání Nýřany
 • Strojní omítání Nýrsko
 • Strojní omítání Obrnice
 • Strojní omítání Odolena Voda
 • Strojní omítání Odry
 • Strojní omítání Okříšky
 • Strojní omítání Opatovice nad Labem
 • Strojní omítání Opočno
 • Strojní omítání Ořechov
 • Strojní omítání Osek
 • Strojní omítání Oslavany
 • Strojní omítání Ostravice
 • Strojní omítání Ostrov
 • Strojní omítání Ostrožská Nová Ves
 • Strojní omítání Otrokovice
 • Strojní omítání Pacov
 • Strojní omítání Palkovice
 • Strojní omítání Paskov
 • Strojní omítání Pečky
 • Strojní omítání Pelhřimov
 • Strojní omítání Peruc
 • Strojní omítání Petrovice u Karviné
 • Strojní omítání Petřvald
 • Strojní omítání Píšť
 • Strojní omítání Planá
 • Strojní omítání Planá nad Lužnicí
 • Strojní omítání Plasy
 • Strojní omítání Plesná
 • Strojní omítání Plumlov
 • Strojní omítání Počátky
 • Strojní omítání Podbořany
 • Strojní omítání Podivín
 • Strojní omítání Pohořelice
 • Strojní omítání Police nad Metují
 • Strojní omítání Polná
 • Strojní omítání Postoloprty
 • Strojní omítání Postřelmov
 • Strojní omítání Povrly
 • Strojní omítání Pozořice
 • Strojní omítání Prachatice
 • Strojní omítání Přelouč
 • Strojní omítání Přeštice
 • Strojní omítání Příbor
 • Strojní omítání Příbram
 • Strojní omítání Přibyslav
 • Strojní omítání Proboštov
 • Strojní omítání Proseč
 • Strojní omítání Protivín
 • Strojní omítání Průhonice
 • Strojní omítání Prušánky
 • Strojní omítání Psáry
 • Strojní omítání Rajhrad
 • Strojní omítání Rakovník
 • Strojní omítání Rakvice
 • Strojní omítání Rapotín
 • Strojní omítání Raspenava
 • Strojní omítání Ratíškovice
 • Strojní omítání Řevnice
 • Strojní omítání Říčany
 • Strojní omítání Rohatec
 • Strojní omítání Rokytnice v Orlických horách
 • Strojní omítání Rosice
 • Strojní omítání Rotava
 • Strojní omítání Roudnice nad Labem
 • Strojní omítání Rousínov
 • Strojní omítání Rožmitál pod Třemšínem
 • Strojní omítání Rožnov pod Radhoštěm
 • Strojní omítání Roztoky
 • Strojní omítání Rtyně v Podkrkonoší
 • Strojní omítání Ruda nad Moravou
 • Strojní omítání Rudná
 • Strojní omítání Rudník
 • Strojní omítání Rudolfov
 • Strojní omítání Rychnov nad Kněžnou
 • Strojní omítání Rychvald
 • Strojní omítání Rýmařov
 • Strojní omítání Sadská
 • Strojní omítání Šardice
 • Strojní omítání Sázava
 • Strojní omítání Sedlčany
 • Strojní omítání Sedlec
 • Strojní omítání Semily
 • Strojní omítání Šenov
 • Strojní omítání Sezemice
 • Strojní omítání Sezimovo Ústí
 • Strojní omítání Skuteč
 • Strojní omítání Slaný
 • Strojní omítání Šlapanice
 • Strojní omítání Slatiňany
 • Strojní omítání Slavičín
 • Strojní omítání Slavkov u Brna
 • Strojní omítání Slavonice
 • Strojní omítání Šluknov
 • Strojní omítání Slušovice
 • Strojní omítání Smiřice
 • Strojní omítání Smržovka
 • Strojní omítání Soběslav
 • Strojní omítání Sobotín
 • Strojní omítání Sobotka
 • Strojní omítání Sokolov
 • Strojní omítání Solnice
 • Strojní omítání Spálené Poříčí
 • Strojní omítání Šťáhlavy
 • Strojní omítání Stará Paka
 • Strojní omítání Staré Město
 • Strojní omítání Staré Město
 • Strojní omítání Starý Jičín
 • Strojní omítání Starý Plzenec
 • Strojní omítání Štěpánkovice
 • Strojní omítání Štěpánov
 • Strojní omítání Šternberk
 • Strojní omítání Štětí
 • Strojní omítání Štítná nad Vláří
 • Strojní omítání Štíty
 • Strojní omítání Stochov
 • Strojní omítání Stod
 • Strojní omítání Strakonice
 • Strojní omítání Štramberk
 • Strojní omítání Strání
 • Strojní omítání Strašice
 • Strojní omítání Stráž pod Ralskem
 • Strojní omítání Strážnice
 • Strojní omítání Střelice
 • Strojní omítání Stříbro
 • Strojní omítání Studená
 • Strojní omítání Studénka
 • Strojní omítání Suchdol nad Lužnicí
 • Strojní omítání Šumperk
 • Strojní omítání Sušice
 • Strojní omítání Světlá nad Sázavou
 • Strojní omítání Svoboda nad Úpou
 • Strojní omítání Tábor
 • Strojní omítání Tachov
 • Strojní omítání Tanvald
 • Strojní omítání Teplá
 • Strojní omítání Terezín
 • Strojní omítání Tišnov
 • Strojní omítání Tlučná
 • Strojní omítání Tlumačov
 • Strojní omítání Toužim
 • Strojní omítání Třebechovice pod Orebem
 • Strojní omítání Třebíč
 • Strojní omítání Třeboň
 • Strojní omítání Třemošná
 • Strojní omítání Třemošnice
 • Strojní omítání Třešť
 • Strojní omítání Trhové Sviny
 • Strojní omítání Trmice
 • Strojní omítání Trojanovice
 • Strojní omítání Trutnov
 • Strojní omítání Tuchlovice
 • Strojní omítání Turnov
 • Strojní omítání Tvrdonice
 • Strojní omítání Týn nad Vltavou
 • Strojní omítání Týnec nad Sázavou
 • Strojní omítání Týniště nad Orlicí
 • Strojní omítání Uherské Hradiště
 • Strojní omítání Uherský Brod
 • Strojní omítání Uherský Ostroh
 • Strojní omítání Uhlířské Janovice
 • Strojní omítání Unhošť
 • Strojní omítání Uničov
 • Strojní omítání Úpice
 • Strojní omítání Ústí nad Orlicí
 • Strojní omítání Úvaly
 • Strojní omítání Vacenovice
 • Strojní omítání Valašská Bystřice
 • Strojní omítání Valašské Klobouky
 • Strojní omítání Valašské Meziříčí
 • Strojní omítání Valtice
 • Strojní omítání Vamberk
 • Strojní omítání Varnsdorf
 • Strojní omítání Vejprnice
 • Strojní omítání Vejprty
 • Strojní omítání Velešín
 • Strojní omítání Velim
 • Strojní omítání Velká Bíteš
 • Strojní omítání Velká Bystřice
 • Strojní omítání Velká Hleďsebe
 • Strojní omítání Velká nad Veličkou
 • Strojní omítání Velké Bílovice
 • Strojní omítání Velké Hamry
 • Strojní omítání Velké Karlovice
 • Strojní omítání Velké Losiny
 • Strojní omítání Velké Meziříčí
 • Strojní omítání Velké Opatovice
 • Strojní omítání Velké Pavlovice
 • Strojní omítání Velké Poříčí
 • Strojní omítání Velký Osek
 • Strojní omítání Velký Týnec
 • Strojní omítání Velvary
 • Strojní omítání Vendryně
 • Strojní omítání Veselí nad Lužnicí
 • Strojní omítání Veselí nad Moravou
 • Strojní omítání Větřní
 • Strojní omítání Veverská Bítýška
 • Strojní omítání Vikýřovice
 • Strojní omítání Vimperk
 • Strojní omítání Vítkov
 • Strojní omítání Vizovice
 • Strojní omítání Vlašim
 • Strojní omítání Vlčnov
 • Strojní omítání Vnorovy
 • Strojní omítání Vodňany
 • Strojní omítání Volary
 • Strojní omítání Volyně
 • Strojní omítání Votice
 • Strojní omítání Vracov
 • Strojní omítání Vratimov
 • Strojní omítání Vrbno pod Pradědem
 • Strojní omítání Vrchlabí
 • Strojní omítání Vrdy
 • Strojní omítání Všetaty
 • Strojní omítání Vsetín
 • Strojní omítání Vyšší Brod
 • Strojní omítání Zábřeh
 • Strojní omítání Žacléř
 • Strojní omítání Zákupy
 • Strojní omítání Žamberk
 • Strojní omítání Zašová
 • Strojní omítání Zastávka
 • Strojní omítání Žatec
 • Strojní omítání Zbiroh
 • Strojní omítání Zbýšov
 • Strojní omítání Ždánice
 • Strojní omítání Žďár nad Sázavou
 • Strojní omítání Zdice
 • Strojní omítání Zdounky
 • Strojní omítání Železná Ruda
 • Strojní omítání Železný Brod
 • Strojní omítání Židlochovice
 • Strojní omítání Žirovnice
 • Strojní omítání Zlaté Hory
 • Strojní omítání Zliv
 • Strojní omítání Zlonice
 • Strojní omítání Žlutice
 • Strojní omítání Znojmo
 • Strojní omítání Zruč nad Sázavou
 • Strojní omítání Zubří
 • © 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena