V oblasti

  Plastové vchodové dveře Cena

  Kolik stojí plastové vchodové dveře? Cena vchodových dveří z PVC se liší podle velikosti, podle toho, zda mají tepelnou a zvukovou izolaci, zda jsou částečně prosklené...dále pak podle různých doplňků jako jsou elektronické otevírání, osvětlení nebo existence okénka nad dveřmi (tzv. nadsvětlíku), atd. Cena jednoduchých dveří z PVC se pohybuje mezi 5.000 a 25.000 Kč.

  Komu svěřit instalaci plastových vchodových dveří? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům PVC dveří - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

  Rychlá poptávka - najděte mistra snadno a zdarma!
  Poslat poptávku

  Cena za plastové vchodové dveře


  Cena plastových vchodových dveří. Cena za plastové vchodové dveře s klasickým kováním a klikou z nerezu a také s nízkým hliníkovým prahem s termo spojem v rozměrech 100 x 210 cm. Cena za dveře bez skel a s montáží.

  5000.00 Kč/kus

  VELMI NÍZKÁ CENA
  20000.00 Kč/kus

  STŘEDNÍ CENA
  25000.00 Kč/kus

  NEJVYŠŠÍ CENA
  Chci nabídku od poskytovatelů

  Ostatní ceny za Plastové vchodové dveře (2024)

  Jak jste využili tyto informace?

  Plastové vchodové dveře - vše, co potřebujete vědět

  1. PVC vchodové dveře - co potřebujete vědět?

  1.1. Proč je tak důležité, jak vypadají vchodové dveře?

  Vchodové dveře jsou prvním místem setkání s domem. Zároveň jsou velmi nápadným stavebním prvkem fasády, který velmi ovlivňuje celkový dojem z exteriéru. Kromě toho, že by měly ladit s fasádou a dotvářet tak celkový vzhled domu, jeho pojetí a styl, měly by se vyznačovat i dalšími vlastnostmi nesouvisejícími s estetikou, jako je kvalita, pevnost a odolnost, stejně tak ochrana proti požáru, vloupání a tepelná a zvuková izolace. Zkrátka musí poskytovat ochranu proti vnějším vlivům, kterým jsou vystaveny.

  Výhodou vchodových dveří z PVC je, že jsou nejlevnější na trhu
  Výhodou vchodových dveří z PVC je, že jsou nejlevnější na trhu

  1.2. Výhody, které nabízejí vchodové dveře z PVC

  Největší výhodou plastových dveří je jednoznačně jejich cena. Jsou to jednoznačně nejlevnější vchodové dveře na trhu. To, že jsou nejlevnější, oproti očekávání neznamená, že jsou nejhorší - naopak - řada vlastností jim jen prospívá: jsou ohnivzdorné, vyznačují se mimořádnou odolností vůči povětrnostním vlivům, snadno se čistí a udržují, jsou odolné i vůči UV záření (takže časem na světle nežloutnou ani se nemění jejich barva) a navíc dost dobře chrání proti vloupání. Stejně jako ostatní plasty, i PVC lze natřít jakoukoliv barvou z vzorníku RAL tak, aby ladily s exteriérem i interiérem přesně podle vašich představ. Díky všem výše uvedeným vlastnostem jsou nejčastější alternativou hliníku a dřeva.

  1.3. Nevýhody vchodových dveří z PVC

  PVC dveře jsou samozřejmě vyrobeny z plastových profilů. Při samotné zmínce o plastu mnozí hned udělají kyselý obličej. Plast je neekologický materiál, který kromě negativního dopadu na životní prostředí již na první pohled působí dost uměle a lacině. Obě skutečnosti jsou neoddiskutovatelné, je však třeba mít na paměti, že technologie výroby se neustále zdokonalují, což v konečném důsledku znamená, že je třeba jen pečlivěji zvážit, pro která zařízení je taková volba vhodná. Třebaže jsou dnes takové dveře dostupné i ve formě imitace dřeva, rozhodně se nehodí do starší stavby, z jejíchž materiálů dýchá patina a která je plná masivního a starožitného nábytku.

  2. Design vchodových dveří z PVC

  Vchodové dveře z PVC jsou dostupné v různých variantách - od klasických, plných až po dveře se světlopropustnými skleněnými plochami. Ty jsou považovány za jednu z nejoblíbenějších verzí PVC dveří, které se většinou vyskytují v rodinných domech, i když se často dají najít i u vchodů do paneláků a jiných bytových budov.

  2.1. Plné vchodové dveře z PVC

  Takové dveře jsou považovány za klasické vchodové PVC dveře. Vyznačují se jednolitým hladkým povrchem, u kterého si můžete vybrat různé barvy. Jedná se tedy o stovky možných variant celého RAL vzorníku. Klasický design je dobrou volbou pro objekty, u kterých není problémem nedostatek světla a důraz je kladen na vzhled a estetiku dveří, protože takto lze nejsnáze dosáhnout elegantního minimalistického vzhledu.

  2.2. Vchodové dveře z PVC se sklem

  Jedná se o nejběžnější a nejoblíbenější typ vchodových dveří z PVC. Tato varianta řeší problém špatného osvětlení vstupních chodeb, které většinou nemají okna, a tak se do nich dostává velmi málo přirozeného světla. Dveře s jednou nebo více skleněnými plochami (jako nadsvětlík nad dveřmi nebo okno po stranách) přinesou do prostoru alespoň trochu denního světla. Do vchodových dveří z PVC lze integrovat různé tvary oken - od klasických, obdélníkových až po půlkruhové, oválné, kulaté či polygonální. Existuje mnoho možností při výběru typu skla, které může být zcela průhledné, matné, gravírované, šrafované, pískované nebo průhledné se střídajícími se pruhy matného skla a dokonce i mozaikové. Možností je opravdu mnoho, i když v každém případě se musí jednat o sklo vícevrstvé a tvrzené, neboť je jen takové vhodnou ochranou proti vloupání. Kombinací skleněných ploch lze na povrchu dveří vytvářet vzory, a to i velmi zvláštní v estetickém či uměleckém smyslu.

  2.3. Vchodové dveře z PVC s okénkem

  Vchodové dveře z PVC s okénkem jsou skvělým řešením pro mírně širší předsíně a vstupní chodby. Jeho primárním účelem je osvětlení, takže se zpravidla nedá otevírat, ale existují i modely které se otevírat dají. Často se nachází ve spodní části dveří a umožňuje volný průchod domácích mazlíčků na zahradu. Takové provedení poskytuje mnohem více přirozeného světla než vchodové dveře z PVC s integrovanými skleněnými plochami, protože samotná průhledná plocha je mnohem větší. I zde máte k dispozici mnoho různých kombinací skleněných ploch, od zcela průhledných až po matné sklo.

  2.4. Dvoukřídlé vchodové dveře z PVC

  Dvoukřídlé vchodové dveře z PVC jsou nejvzácnějším typem ze všech. Je to dáno především jejich velkou celkovou šířkou, kterou většina chodeb či vestibulů rodinných domů nemá, o bytech nemluvě. Tato verze je vyrobena ze dvou křídel, které lze otevírat jednotlivě nebo dohromady. Když jsou obě křídla otevřena, získá se široký průchod např. pro stěhování nábytku. Většinou se při každodenním používání otevírá jen jedna část. Takové dveře jsou velmi užitečné i v případě, že je např. někdo z obyvatel domu na invalidním vozíku.

  2.5. Vchodové dveře z PVC vyrobené z imitace různých materiálů

  Na trhu jsou k mání i dveře z PVC, které svým vzhledem a texturou napodobují vzhled jiných, nejčastěji přírodních materiálů. U takovýchto designových variant je imitace dřeva zcela běžná, nutno však podotknout, že jakákoli imitace vždy působí tak trochu uměle - když ne pouhým okem, ​​nepravost se odhalí při dotyku s povrchem.

  3. Komponenty dveří z PVC

  3.1. Profily křídla a jeho výztuž

  Pro vchodové dveře z PVC se používají 5 nebo 6 komorové profily. Pětikomorové křídlo má tloušťku 7 cm, šestikomorové 8,5 cm a jsou navíc vyplněny molitanem nebo pěnou. U PVC dveří se kromě plastových profilů používají dodatečné ocelové výztuhy, které zajistí statickou stabilitu křídla a nedovolí dveřím spadnout.

  3.2. Výplně, těsnění, panty a zámky

  Zárubeň dveří z PVC se uzavírá výplní. Výplň vchodových dveří z PVC může být PVC, HPL nebo sklo tloušťky 2 - 5 cm, přičemž tloušťka skla závisí na modelu dveří. Pro izolaci jsou k dispozici dva typy trvale elastických těsnění (EPDM) a pro uzamčení se obvykle volí tříbodový zámek, který může být na přání automatický nebo mechanický. Protože jsou tyto dveře těžší než pokojové dveře, a musí tedy být pevnější, jsou u nich panty kovové (nerezová ocel), i když mohou mít PVC masku v barvě dveří, aby nebyly příliš nápadné.

  3.3. Práh a klika

  V zásadě mají všechny vchodové dveře alespoň minimální práh, protože poskytuje lepší zvukovou a tepelnou izolaci. Dveře z PVC se vyznačují nízkoprofilovým hliníkovým prahem výšky do 2 cm. Kromě snížení tepelných ztrát je práh důležitý pro bezproblémové používání dveří, prospívá proti zamrzání a navíc zabraňuje tomu, aby se do domu dostala nežádoucí fauna. Výběr kliky není podmíněn materiálem vchodových dveří, můžete si tedy vybrat jakýkoli typ a model - hliníkovou, dřevěnou nebo plastovou, důležité je pouze, aby její mechanismus odpovídal modelu dveří. Standardní hliníková klika je k dispozici v bílé, bronzové nebo metalické barvě.

  3.4. Příslušenství

  Kromě uvedených prvků, které jsou základem každých vchodových dveří, lze PVC dveře doplnit o různé funkční nebo dekorativní prvky. Patří mezi ně kukátko, zvonek, automatické otevírání, osvětlení či nadsvětlík, alarm, kamera a podobně.

  4. PVC vchodové dveře - cena

  Cena vchodových dveří z PVC se může výrazně lišit v závislosti na kvalitě a typu vchodových dveří. Vchodové dveře z PVC se sklem budou dražší než klasické - plné. Průměrná cena PVC dveří se pohybuje mezi 6500 a 20.000Kč. PVC dveře v kombinaci s hliníkem nebo dřevem jsou ještě dražší.

  Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Plastové vchodové dveře?

  Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš Dům  Chci nabídku od poskytovatelů
  Poslední zveřejněné poptávky

  Plastové vchodové dveře - rodinný dům

  Potřebuji dodat plastové dveře vchodové do rodinného domu v Klokotech (Okál) včetně demontáže původních hliníkových, instalolace plastových.
  Umíte poradit jak je to s dotací na dveře ? 33012 Kč do 55020 Kč

  ........

  Oprava zámku.

  Potřebuji opravu zámku u plastových vchodových dveří. 4716 Kč do 7860 Kč

  ........

  Plastová okna

  Poptávám okna 27 ks o rozměru 1000 x 1400 mm jedno křídlo, barva tmavá vnější - bílá vnitřní,troj skla.
  2 ks 880 x 550 mm vyklápěcí
  1 ks 560 x 870 mm jedno křídlo
  vchodové dveře 1 ks 1000 x 2100 mm
  balkonové dveře 1 ks 1300 x 2500 mm 2 křídla + horní pevné okno
  Včetně montáže - demontáže a začištění. 188640 Kč do 314400 Kč

  ........

  Chci nabídku od poskytovatelů

  Cena, Výměna vchodových dveří demontáž, montáž, 1 ks
  Plastové vchodové dveře, Chotěšov

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Vyměna plastových dveří, 1ks
  Plastové vchodové dveře, Uherský Brod

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Vchodové plastové dveře, 1x ,90x182
  Plastové vchodové dveře, Zlín

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Vchodové dveře plast bílé pravé, 210x100
  Plastové vchodové dveře, Černuc

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Vchodové dveře do RD, 1
  Plastové vchodové dveře, Bučovice

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Vchodové dveře + uzavřít schodiště dveřmi, 2
  Plastové vchodové dveře, Zruč nad Sázavou

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Skládací interiérové dveře, Stavební otvor - š:2750 a v:2400mm (je možné upravit)
  Plastové vchodové dveře, Nový Bor

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Vyměnit futra a dveře v panelovém bytě, 1ks
  Plastové vchodové dveře, Znojmo

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Vchodové dveře, 1 kus
  Plastové vchodové dveře, Heřmanův Městec

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Vstupní dveře a garážová vrata, Vstupni dvere 90x199, otvor 205x100, garazova vrata v.205xs.248, oboji v tmave hnede barve,komplet i se zednickyma pracema.Je to vramci zelena uspora
  Plastové vchodové dveře, Rožnov pod Radhoštěm

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Plastové vchodové dveře, 2ks
  Plastové vchodové dveře, Zliv

  3150 Kč do 5250 Kč

  Cena, Terasové posuvné dveře,
  Plastové vchodové dveře, Ostrava

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Vchodové dveře do chaty,
  Plastové vchodové dveře, Sedloňov

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Výměna vchodových dveří, 1 ks výška 200cm šířka 110cm
  Plastové vchodové dveře, Rakovník

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Vchodoé dveře 3 x a 2x okna (přízemí),
  Plastové vchodové dveře, Mokrosuky

  4500 Kč do 7500 Kč

  Cena, Vchodové dveře plastové, 960 x 2000
  Plastové vchodové dveře, Žatec

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Vchodove dvere 2x a okna 1x,
  Plastové vchodové dveře, Mutějovice

  2070 Kč do 3450 Kč

  Cena, Vchodové plastové dveře, 1 ks (900 x 2000 mm)
  Plastové vchodové dveře, Hradec

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Plastové vchodové dveře, 1 ks
  Plastové vchodové dveře, Nové Strašecí

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Výměna dveří za plastové, 1
  Plastové vchodové dveře, Praha

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Plastové dveře, 1 ks
  Plastové vchodové dveře, Kunvald

  720 Kč do 1200 Kč

  Cena, Bílé dveře do zimní zahrady, 1 ks
  Plastové vchodové dveře, Zdemyslice

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Vchodové dveře 80cm+zárubně, 1ks
  Plastové vchodové dveře, České Budějovice

  765 Kč do 1275 Kč

  Cena, Vchodové dveře, 1 ks
  Plastové vchodové dveře, Humpolec

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Výměna vchodových dveří,rámu,
  Plastové vchodové dveře, Kladno

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Dveře na terasu bezbarierove, Jedny dveře lze i posuvne
  Plastové vchodové dveře, Borek

  1620 Kč do 2700 Kč

  Cena, Výměna vchodových dveří, 1ks
  Plastové vchodové dveře, Cheznovice

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Vchodové dveře, sklepní okna, 1 kus
  Plastové vchodové dveře, Praha

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Vchodové dveře, trojskla, nízkoenergetická, 2/4
  Plastové vchodové dveře, Otrokovice

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Plastové vchodové dveře demontáž a montáž, 1kus bez rámu šířka 95 výška 200cm
  Plastové vchodové dveře, Radomyšl

  990 Kč do 1650 Kč

  Cena, Výměna vchodových dveří,
  Plastové vchodové dveře, Orlová město

  1980 Kč do 3300 Kč

  Cena, Vchodové dveře široké 90 cm a .nad nimi ješte asi 50 cm světlík., Celková výměra je cca 100 x 250 cm
  Plastové vchodové dveře, Vysočany

  1170 Kč do 1950 Kč

  Cena, Vchodové dveře a eventuálně i zaruben, 1
  Plastové vchodové dveře, Kladno

  1170 Kč do 1950 Kč

  Cena, Plastové vchodové dveře Levé 90cm s montáží.,
  Plastové vchodové dveře, Hronov

  810 Kč do 1350 Kč

  Cena, Dodávka a motáž vchod. dveří, 2 kusy
  Plastové vchodové dveře, Polička-Město

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Výměna vchodových dveří , 1
  Plastové vchodové dveře, Milavče

  900 Kč do 1500 Kč  Nápady na úpravu a uspořádání domu

  Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

  Plastové vchodové dveře cenník

  Zaslat firmám nezávaznou poptávku

  279+ společnostmi pro Plastové vchodové dveře
  Bezplatná služba
  Bez provizí
  Získej nabídku
  Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všechna práva vyhrazena