Plastové vchodové dveře Cena

Kolik stojí plastové vchodové dveře? Cena vchodových dveří z PVC se liší podle velikosti, podle toho, zda mají tepelnou a zvukovou izolaci, zda jsou částečně prosklené...dále pak podle různých doplňků jako jsou elektronické otevírání, osvětlení nebo existence okénka nad dveřmi (tzv. nadsvětlíku), atd. Cena jednoduchých dveří z PVC se pohybuje mezi 5.000 a 25.000 Kč.

Komu svěřit instalaci plastových vchodových dveří? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům PVC dveří - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE


Cena plastových vchodových dveří. Cena za plastové vchodové dveře s klasickým kováním a klikou z nerezu a také s nízkým hliníkovým prahem s termo spojem v rozměrech 100 x 210 cm. Cena za dveře bez skel a s montáží.

5000.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
25000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Plastové vchodové dveře Cena

OSTATNÍ CENY ZA PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Celkem:
POSLAT POPTÁVKU >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE - VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

1. PVC vchodové dveře - co potřebujete vědět?

1.1. Proč je tak důležité, jak vypadají vchodové dveře?

Vchodové dveře jsou prvním místem setkání s domem. Zároveň jsou velmi nápadným stavebním prvkem fasády, který velmi ovlivňuje celkový dojem z exteriéru. Kromě toho, že by měly ladit s fasádou a dotvářet tak celkový vzhled domu, jeho pojetí a styl, měly by se vyznačovat i dalšími vlastnostmi nesouvisejícími s estetikou, jako je kvalita, pevnost a odolnost, stejně tak ochrana proti požáru, vloupání a tepelná a zvuková izolace. Zkrátka musí poskytovat ochranu proti vnějším vlivům, kterým jsou vystaveny.

Výhodou vchodových dveří z PVC je, že jsou nejlevnější na trhu
Výhodou vchodových dveří z PVC je, že jsou nejlevnější na trhu

1.2. Výhody, které nabízejí vchodové dveře z PVC

Největší výhodou plastových dveří je jednoznačně jejich cena. Jsou to jednoznačně nejlevnější vchodové dveře na trhu. To, že jsou nejlevnější, oproti očekávání neznamená, že jsou nejhorší - naopak - řada vlastností jim jen prospívá: jsou ohnivzdorné, vyznačují se mimořádnou odolností vůči povětrnostním vlivům, snadno se čistí a udržují, jsou odolné i vůči UV záření (takže časem na světle nežloutnou ani se nemění jejich barva) a navíc dost dobře chrání proti vloupání. Stejně jako ostatní plasty, i PVC lze natřít jakoukoliv barvou z vzorníku RAL tak, aby ladily s exteriérem i interiérem přesně podle vašich představ. Díky všem výše uvedeným vlastnostem jsou nejčastější alternativou hliníku a dřeva.

1.3. Nevýhody vchodových dveří z PVC

PVC dveře jsou samozřejmě vyrobeny z plastových profilů. Při samotné zmínce o plastu mnozí hned udělají kyselý obličej. Plast je neekologický materiál, který kromě negativního dopadu na životní prostředí již na první pohled působí dost uměle a lacině. Obě skutečnosti jsou neoddiskutovatelné, je však třeba mít na paměti, že technologie výroby se neustále zdokonalují, což v konečném důsledku znamená, že je třeba jen pečlivěji zvážit, pro která zařízení je taková volba vhodná. Třebaže jsou dnes takové dveře dostupné i ve formě imitace dřeva, rozhodně se nehodí do starší stavby, z jejíchž materiálů dýchá patina a která je plná masivního a starožitného nábytku.

2. Design vchodových dveří z PVC

Vchodové dveře z PVC jsou dostupné v různých variantách - od klasických, plných až po dveře se světlopropustnými skleněnými plochami. Ty jsou považovány za jednu z nejoblíbenějších verzí PVC dveří, které se většinou vyskytují v rodinných domech, i když se často dají najít i u vchodů do paneláků a jiných bytových budov.

2.1. Plné vchodové dveře z PVC

Takové dveře jsou považovány za klasické vchodové PVC dveře. Vyznačují se jednolitým hladkým povrchem, u kterého si můžete vybrat různé barvy. Jedná se tedy o stovky možných variant celého RAL vzorníku. Klasický design je dobrou volbou pro objekty, u kterých není problémem nedostatek světla a důraz je kladen na vzhled a estetiku dveří, protože takto lze nejsnáze dosáhnout elegantního minimalistického vzhledu.

2.2. Vchodové dveře z PVC se sklem

Jedná se o nejběžnější a nejoblíbenější typ vchodových dveří z PVC. Tato varianta řeší problém špatného osvětlení vstupních chodeb, které většinou nemají okna, a tak se do nich dostává velmi málo přirozeného světla. Dveře s jednou nebo více skleněnými plochami (jako nadsvětlík nad dveřmi nebo okno po stranách) přinesou do prostoru alespoň trochu denního světla. Do vchodových dveří z PVC lze integrovat různé tvary oken - od klasických, obdélníkových až po půlkruhové, oválné, kulaté či polygonální. Existuje mnoho možností při výběru typu skla, které může být zcela průhledné, matné, gravírované, šrafované, pískované nebo průhledné se střídajícími se pruhy matného skla a dokonce i mozaikové. Možností je opravdu mnoho, i když v každém případě se musí jednat o sklo vícevrstvé a tvrzené, neboť je jen takové vhodnou ochranou proti vloupání. Kombinací skleněných ploch lze na povrchu dveří vytvářet vzory, a to i velmi zvláštní v estetickém či uměleckém smyslu.

2.3. Vchodové dveře z PVC s okénkem

Vchodové dveře z PVC s okénkem jsou skvělým řešením pro mírně širší předsíně a vstupní chodby. Jeho primárním účelem je osvětlení, takže se zpravidla nedá otevírat, ale existují i modely které se otevírat dají. Často se nachází ve spodní části dveří a umožňuje volný průchod domácích mazlíčků na zahradu. Takové provedení poskytuje mnohem více přirozeného světla než vchodové dveře z PVC s integrovanými skleněnými plochami, protože samotná průhledná plocha je mnohem větší. I zde máte k dispozici mnoho různých kombinací skleněných ploch, od zcela průhledných až po matné sklo.

2.4. Dvoukřídlé vchodové dveře z PVC

Dvoukřídlé vchodové dveře z PVC jsou nejvzácnějším typem ze všech. Je to dáno především jejich velkou celkovou šířkou, kterou většina chodeb či vestibulů rodinných domů nemá, o bytech nemluvě. Tato verze je vyrobena ze dvou křídel, které lze otevírat jednotlivě nebo dohromady. Když jsou obě křídla otevřena, získá se široký průchod např. pro stěhování nábytku. Většinou se při každodenním používání otevírá jen jedna část. Takové dveře jsou velmi užitečné i v případě, že je např. někdo z obyvatel domu na invalidním vozíku.

2.5. Vchodové dveře z PVC vyrobené z imitace různých materiálů

Na trhu jsou k mání i dveře z PVC, které svým vzhledem a texturou napodobují vzhled jiných, nejčastěji přírodních materiálů. U takovýchto designových variant je imitace dřeva zcela běžná, nutno však podotknout, že jakákoli imitace vždy působí tak trochu uměle - když ne pouhým okem, ​​nepravost se odhalí při dotyku s povrchem.

3. Komponenty dveří z PVC

3.1. Profily křídla a jeho výztuž

Pro vchodové dveře z PVC se používají 5 nebo 6 komorové profily. Pětikomorové křídlo má tloušťku 7 cm, šestikomorové 8,5 cm a jsou navíc vyplněny molitanem nebo pěnou. U PVC dveří se kromě plastových profilů používají dodatečné ocelové výztuhy, které zajistí statickou stabilitu křídla a nedovolí dveřím spadnout.

3.2. Výplně, těsnění, panty a zámky

Zárubeň dveří z PVC se uzavírá výplní. Výplň vchodových dveří z PVC může být PVC, HPL nebo sklo tloušťky 2 - 5 cm, přičemž tloušťka skla závisí na modelu dveří. Pro izolaci jsou k dispozici dva typy trvale elastických těsnění (EPDM) a pro uzamčení se obvykle volí tříbodový zámek, který může být na přání automatický nebo mechanický. Protože jsou tyto dveře těžší než pokojové dveře, a musí tedy být pevnější, jsou u nich panty kovové (nerezová ocel), i když mohou mít PVC masku v barvě dveří, aby nebyly příliš nápadné.

3.3. Práh a klika

V zásadě mají všechny vchodové dveře alespoň minimální práh, protože poskytuje lepší zvukovou a tepelnou izolaci. Dveře z PVC se vyznačují nízkoprofilovým hliníkovým prahem výšky do 2 cm. Kromě snížení tepelných ztrát je práh důležitý pro bezproblémové používání dveří, prospívá proti zamrzání a navíc zabraňuje tomu, aby se do domu dostala nežádoucí fauna. Výběr kliky není podmíněn materiálem vchodových dveří, můžete si tedy vybrat jakýkoli typ a model - hliníkovou, dřevěnou nebo plastovou, důležité je pouze, aby její mechanismus odpovídal modelu dveří. Standardní hliníková klika je k dispozici v bílé, bronzové nebo metalické barvě.

3.4. Příslušenství

Kromě uvedených prvků, které jsou základem každých vchodových dveří, lze PVC dveře doplnit o různé funkční nebo dekorativní prvky. Patří mezi ně kukátko, zvonek, automatické otevírání, osvětlení či nadsvětlík, alarm, kamera a podobně.

4. PVC vchodové dveře - cena

Cena vchodových dveří z PVC se může výrazně lišit v závislosti na kvalitě a typu vchodových dveří. Vchodové dveře z PVC se sklem budou dražší než klasické - plné. Průměrná cena PVC dveří se pohybuje mezi 6500 a 20.000Kč. PVC dveře v kombinaci s hliníkem nebo dřevem jsou ještě dražší.

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMPLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE S BEZPEČNOSTNÍM ZÁMKEM

Dobrý den,

Potřebujeme vyměnit cca 50 let staré vstupní dveře (dřevěné) za nové plastové i se zárubní. Nové dveře by měly mít bezpečnostní zámek.

Děkujeme 180 Kč do 300 Kč


........

PLASTOVÉ VSTUPNÍ DVEŘE

Dobrý den,

poptávám dodání a montáž vstupních plastových dveří v dekoru dřeva, včetně demontáže stávajících dveří.

Rozměry 90 x 200 cm.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

Děkuji

720 Kč do 1200 Kč


........

POSUVNÉ DVEŘE + FIX OKNO

Dobrý den,

Hledáme vhodné řešeni pro vyplnění otvoru v rozměrech: 5830 x 2100 mm,
možnost 1: HS portal
možnost 2: 1/2 fix okno (2815 x 2100 mm), 2/2 pks fix + posuvné dveře
možnost 3: 2 x fix okno (1943 x 2100 mm) + 1 x posuvné dveře (1943 x 2100 mm)

Nebo jiné řešeni. (řešeni v příloze se nám nelibí)

Děkují Vám,
Markotic
1215 Kč do 2025 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ

CENA, DODÁNÍ A INSTALACE VCHODOVÝCH DVERI DO BYTU V PANELOVÉM DOMĚ, 1
Plastové vchodové dveře, Chomutov

720 Kč do 1200 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE CENNÍK

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

199+ SPOLEČNOSTMI PRO PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

HLEDÁTE DOBRÉ ŘEMESLNÍKY V OBLASTI PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE?

© 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena