Ražený beton Cena

Kolik stojí ražený beton? Ceny se mohou lišit v závislosti na velikosti a složení betonu, složitosti konstrukce a různých přísad a nátěrů, a samozřejmě na řemeslníkovi. Primárním faktorem je složitost vzoru a tloušťka betonu. Cena dvoubarevného raženého betonu je přibližně 800 – 1.500 Kč / m2.

Komu svěřit ? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Cena za tištěný beton
800.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
1500.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Ražený beton Cena

Ostatní ceny za Ražený beton

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Dvoubarevný tištěný betonKč/m2

m2
poptávka
Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

RAŽENÝ BETON - VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

1. Ražený beton - co potřebujete vědět?

Ražený beton je dekorativní, reliéfní materiál, který často napodobuje přírodní prvky jako jsou kámen, cihly a dřevo.

1.1. Co je ražený beton?

S největší pravděpodobností se s takovýmto povrchem setkáváte ve svém okolí často, jen jste nevěděli, že se jedná zrovna o ražený beton. Pro výrobu podlah se používá směs cementu a betonu, zatímco pro vertikální prvky, jako jsou stěny nebo sloupy se používá směs cementu a sádry. Ražený beton se vyznačuje dvojím efektem: dekorativností, tedy požadovaným estetickým vzhledem a potřebnou ochranou materiálu. Rozpoznatelnou vlastností tohoto typu betonu je ve skutečnosti způsob jeho zpracování: k otiskování vzorů do čerstvé směsi se používají speciální pryžové šablony, čímž se získá konečná struktura, textura, tvar a barva (například imitace kamene, cihel atd.). Vzhledově může ražený beton vypadat jako skála, ale ve skutečnosti to není kámen, ale beton s reliéfními otisky - odtud přívlastek ražený. Tento způsob betonáže má vynikající estetické a technické vlastnosti a je vhodný prakticky kamkoliv. Pokud vás omrzely monotónní betonové chodníky nebo asfalt, ražený beton je skvělým řešením, které ozdobí a zkrášlí vaši zahradu. Tento typ betonu dokáže imitovat různé materiály jako jsou kameny, cihly, mramor, a dokonce i dřevo. Navíc se jedná o relativně levný materiál.

1.2. Litý beton a betonové desky

Ražený beton se vyrábí ve dvou provedeních - lze jej nalít do bednění stejně jako klasický beton. Tato metoda poskytuje jednotný povrch, který je přerušován pouze dilatačními čarami. Dělají se tak většinou menší podlahové plochy, opěrné zdi a stěny. Existují však také továrně vyráběné betonové desky, které se skládají vedle sebe nebo na sebe, což je vhodný způsob pro výrobu příjezdové cesty.

1.3. Použití raženého betonu

Ražený beton se používá ke stavbě příjezdových cest nebo parkovišť, k výrobě schodů, opěrných zdí, běžných zdí, ale lze je použít i na pracovní desky v restauracích, na fasády domů, na výrobu svahových tvárnic nebo dokonce jako dekorace - např. dobře imitují kameny na zahradě. Kromě toho jsou mistrům betonářům k dispozici četné možnosti povrchových úprav, stačí mít pouze vhodnou gumovou šablonu. Všechny způsoby zpracování betonu jsou totiž levnější než originální, přírodní materiály.

1.4. Výhody raženého betonu

Ražený beton má mnoho výhod. Jedním z největších je určitě nízká cena, která je důvodem jeho rostoucí obliby. Za mnohem menší částku pořídíte imitaci i velmi drahých materiálů, jako je kámen a dřevo. Nespornou výhodou tohoto typu betonu je, že je prakticky nezničitelný a odolá i nejnáročnějším povětrnostním podmínkám. Tento materiál je vhodný na povrchy dvorů a příjezdových cest, ale lze jej použít i na srázy, ploty a zdi, ale také jako povrchovou dekoraci. K tomu všemu takto upravený beton nevyžaduje speciálně připravený, velmi tvrdý a zhutněný podklad (jako vyžaduje např. asfalt), což značně zjednodušuje celou práci a rozhodně šetří peníze i čas. Za velkou výhodu je považováno také to, že výběr barev a provedení je prakticky neomezený.

1.5. Nevýhody raženého betonu

Dá se říci, že továrně vyráběné tištěné betonové desky mohou způsobovat určité nepříjemnosti, a to z hlediska náročnější údržby. Když se desky řadí vedle sebe, je mezi nimi vždy nějaká mezera, do které může vítr rozfoukat semena plevele. Přestože jsou samotné desky nenáročné na údržbu, je nutné tyto výhonky pravidelně odstraňovat. Za další slabinu se považuje jejich drsný povrch, na kterém se při zanedbání může objevit mech, takže samotné desky začnou měnit barvu (zezelenají) a budou poněkud slizké. Existují však velmi kvalitní strojní čističe, které nejčastěji pracují na principu vysokotlakých čerpadel, a pomocí kterých se takové usazeniny velmi snadno odstraňují. Na druhou stranu, pokud tento povrch bude z jednoho kusu, tedy bez jakýchkoliv spár, údržba bude opravdu zanedbatelně snadná.

2. Provádění raženého betonu

2.1. Výkop stavební jámy a zhutnění povrchu

Práce na instalaci raženého betonu začínají kopáním stavební jámy. Ve skutečnosti se nejedná o „jámu“ v pravém slova smyslu, ale o povrch, ze kterého byla odstraněna vrstva zeminy o tloušťce cca 0,3 m. Když je tento základ dimenzován a připraven, začíná lití běžného betonu. Pokud stavíte cestu nebo parkoviště, pak jámu naplníte štěrkem různé zrnitosti a zhutníte jej (vibrační deskou nebo válcem). Teoreticky lze ražený beton nalít nebo položit ve formě desek na stávající beton a asfalt, ale i tak musí být zajištěna požadovaná hloubka 0,3 m.

2.2. Lití betonu

Když je povrch zhutněn a zpevněn, je instalována výztužná síť a poté může být zahájeno lití betonu a jeho vyrovnávání. Při tom je třeba dbát na to, aby nově vzniklá plocha měla sklon minimálně 2°, jinak voda nebude moci odtékat směrem k okrajům a dále do vpusti.

2.3. Reliéfní textura a barvy

Dokud je beton ještě čerstvý a dostatečně měkký, začíná vytváření reliéfní textury. Vzhled povrchu závisí na tom, jaký chcete mít konečný výsledek - tvar, strukturu, mozaiku... Ať už si přejete vyrobit cokoli, reliéf se provádí gumovou šablonou, která se vtlačí do betonového podkladu. Pokud chcete změnit i barvu, lze povrch ručně posypat pigmenty.

2.4. Dilatace

Když je beton ještě měkký, ve vhodných vzdálenostech lze naříznou dilatační čáry ve vhodných vzdálenostech. To lze provést ručně, řezáním do částečně vysušeného betonu nebo hotovými dilatačními spárami. Dilatační spáry umožňují natahování a smršťování materiálu vlivem teplotních rozdílů během léta a zimy. Umožňují materiálu „pracovat“, protože ponechávají dostatek prostoru pro tyto přirozené změny materiálu. Nakonec se betonový povrch očistí a natře ochrannými nátěry.

2.5. Zpracování stávajících povrchů

Ražený beton může být vhodný i jako způsob úpravy stávajících povrchů. Zákazníci se pro tento způsob práce většinou rozhodnou, pokud jde o šikmé stěny. Stávající povrchy lze ošetřit dvěma způsoby. První je běžnější a jde o nanesení několika centimetrů betonu přes stávající materiál. V čerstvém stavu se vzor vtlačí do této vrstvy a po zaschnutí se dále zpracovává. Druhý způsob je náročnější a není vhodný pro všechny textury, ale pouze pro mělčí. Tato metoda zahrnuje nalití vrstvy betonu tlusté pouze asi 1 cm.

3. Údržba

Povrch raženého betonu se velmi snadno udržuje. Rychle a úspěšně se myje silným proudem vody z tlakového čističe, který spolu s nečistotami odstraňuje i mech a řasy. Pokud jsou instalovány betonové desky s potiskem, je nutné pravidelně čistit spáry mezi nimi a odstraňovat plevel.

4. Barvy a vzory

Ražený beton nabízí mnoho variant barev a vzorů. Výběr typů, druhů, tvarů a barev povrchových textur, které imitují různé materiály (kámen, cihla, dřevo, žula, mramor, porfyrové dlaždice, kostky) je opravdu neomezený a záleží jen na vaší fantazii, vůli a rozpočtu. Zruční a zkušení řemeslníci dokážou ražený beton vytvořit doslova jakýmkoliv způsobem. Strukturu a texturu jakéhokoli přírodního materiálu lze dosáhnout za mnohem lepší cenu než originál. Lze jej vyrobit jako povrch z jednoho kusu nebo se spárami, může být matný nebo lesklý.

5. Ražený beton - cena

V závislosti na velikosti a složení betonu, náročnosti provedení a různých přísad a nátěrů a určitě i na hodinové sazbě řemeslníka se ceny mohou lišit. Primárním faktorem je složitost vzoru a tloušťka betonu. Cena dvoubarevného raženého betonu je přibližně 800 - 1.500 Kč / m2.

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Ražený beton - terasa + chodniky okolo domu

Dobrý den, prosím o kalkulaci raženého betonu - 152m2, okolo domu ( chodník a terasu 8x5m). Obrubníky jsou hotové, terén zhutněný. 2místa jsou v mírném sklonu (cca 10m2). Děkuji 153270 Kč do 255450 Kč

........

Ražený beton terasa+chodník u RD

Dobrý den,

poptáváme terasu a chodník z raženého betonu na již připravené betonové lože cca 40m2. 23580 Kč do 39300 Kč

........

Povrchova uprava na stavajici beton

Dobrý den, potřebuji zhotoveni razeneho betonu v exterieru na stavajici beton s minimalnim pribetonovanim (idealne zda je mozno realizace napr. jako na nivelacni sterku). Jedna se o rovny dvorek u RD o velikosti 70m2. 77814 Kč do 129690 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, Ražený beton realizace, 30 m2
Ražený beton, Havlíčkův Brod

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, ražený beton okolo domu, 40 m2
Ražený beton, Boží Dar

1350 Kč do 2250 Kč

Cena, Ražený beton, 4.5×5 metrů.10 cm tloušťka betonu
Ražený beton, Pěčnov

450 Kč do 750 Kč

Cena, Stání na auta, chodníky, pergola atd., 120m2
Ražený beton, Nalžovice

1890 Kč do 3150 Kč

Cena, terasa a příjedovka,
Ražený beton, Vranovice

10800 Kč do 18000 Kč

Cena, ražený beton, 300 m2
Ražený beton, Trhové Sviny

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, terasa - obnova povrchu raženým betonem, 30 m2
Ražený beton, Praha

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Opravit, vyrobit novou podlahu okolo venkovního bazénu raženým betonem, Cca 16m2
Ražený beton, Mladá Boleslav

720 Kč do 1200 Kč

Cena, ražený beton - mekonecny vzor - kolem bazénu, cca 40 m2
Ražený beton, Řitka

1350 Kč do 2250 Kč

Cena, vjezdová plocha a veranda kolem rodinného domu, 120 m2
Ražený beton, Praha

3600 Kč do 6000 Kč

Cena, Ražený beton kolem bazénu, cca 30 m2
Ražený beton, Pikárec

990 Kč do 1650 Kč

Cena, 40 m2 ražený beton - pochůzný chodník podél domu,
Ražený beton, Dukovany

1530 Kč do 2550 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Ražený beton cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

16+ společnostmi pro Ražený beton
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Ražený beton?

 • Ražený beton Praha
 • Ražený beton Brno
 • Ražený beton Ostrava
 • Ražený beton Plzeň
 • Ražený beton České Budějovice
 • Ražený beton Český Krumlov
 • Ražený beton Chomutov
 • Ražený beton Děčín
 • Ražený beton Frýdek-Místek
 • Ražený beton Havířov
 • Ražený beton Hradec Králové
 • Ražený beton Jablonec nad Nisou
 • Ražený beton Jihlava
 • Ražený beton Karlovy Vary
 • Ražený beton Karviná
 • Ražený beton Kladno
 • Ražený beton Liberec
 • Ražený beton Mladá Boleslav
 • Ražený beton Most
 • Ražený beton Olomouc
 • Ražený beton Opava
 • Ražený beton Opava
 • Ražený beton Pardubice
 • Ražený beton Písek
 • Ražený beton Přerov
 • Ražený beton Prostějov
 • Ražený beton Teplice
 • Ražený beton Třinec
 • Ražený beton Ústí nad Labem
 • Ražený beton Zlín
 • Ražený beton Adamov
 • Ražený beton Albrechtice
 • Ražený beton Aš
 • Ražený beton Bakov nad Jizerou
 • Ražený beton Bánov
 • Ražený beton Baška
 • Ražený beton Batelov
 • Ražený beton Bechyně
 • Ražený beton Bečov
 • Ražený beton Bělá pod Bezdězem
 • Ražený beton Benešov
 • Ražený beton Benešov nad Ploučnicí
 • Ražený beton Bílina
 • Ražený beton Bílovec
 • Ražený beton Bílovice nad Svitavou
 • Ražený beton Blansko
 • Ražený beton Blatná
 • Ražený beton Blovice
 • Ražený beton Blučina
 • Ražený beton Bludov
 • Ražený beton Bohuňovice
 • Ražený beton Bohušovice nad Ohří
 • Ražený beton Bojkovice
 • Ražený beton Bolatice
 • Ražený beton Bor
 • Ražený beton Borohrádek
 • Ražený beton Borovany
 • Ražený beton Boršice
 • Ražený beton Boskovice
 • Ražený beton Břasy
 • Ražený beton Břeclav
 • Ražený beton Březnice
 • Ražený beton Břidličná
 • Ražený beton Broumov
 • Ražený beton Brtnice
 • Ražený beton Bruntál
 • Ražený beton Brušperk
 • Ražený beton Buchlovice
 • Ražený beton Bučovice
 • Ražený beton Budišov nad Budišovkou
 • Ražený beton Buštěhrad
 • Ražený beton Bystřice
 • Ražený beton Bystřice
 • Ražený beton Bystřice nad Pernštejnem
 • Ražený beton Bystřice pod Hostýnem
 • Ražený beton Bzenec
 • Ražený beton Čejkovice
 • Ražený beton Čeladná
 • Ražený beton Čelákovice
 • Ražený beton Čerčany
 • Ražený beton Černilov
 • Ražený beton Černošice
 • Ražený beton Červená Voda
 • Ražený beton Červený Kostelec
 • Ražený beton Česká Kamenice
 • Ražený beton Česká Lípa
 • Ražený beton Česká Skalice
 • Ražený beton Česká Třebová
 • Ražený beton Česká Ves
 • Ražený beton České Velenice
 • Ražený beton Český Brod
 • Ražený beton Český Dub
 • Ražený beton Český Těšín
 • Ražený beton Chabařovice
 • Ražený beton Cheb
 • Ražený beton Chlum u Třeboně
 • Ražený beton Chlumčany
 • Ražený beton Chlumec
 • Ražený beton Chlumec nad Cidlinou
 • Ražený beton Choceň
 • Ražený beton Chotěboř
 • Ražený beton Chotěšov
 • Ražený beton Chrast
 • Ražený beton Chrastava
 • Ražený beton Chropyně
 • Ražený beton Chrudim
 • Ražený beton Chvaletice
 • Ražený beton Chýnov
 • Ražený beton Cvikov
 • Ražený beton Dačice
 • Ražený beton Desná
 • Ražený beton Dětmarovice
 • Ražený beton Dobrá
 • Ražený beton Dobřany
 • Ražený beton Dobřichovice
 • Ražený beton Dobříš
 • Ražený beton Dobrovice
 • Ražený beton Dobruška
 • Ražený beton Dobšice
 • Ražený beton Doksy
 • Ražený beton Dolany
 • Ražený beton Dolní Benešov
 • Ražený beton Dolní Bojanovice
 • Ražený beton Dolní Bousov
 • Ražený beton Dolní Dobrouč
 • Ražený beton Dolní Kounice
 • Ražený beton Dolní Lutyně
 • Ražený beton Dolní Němčí
 • Ražený beton Dubí
 • Ražený beton Dubňany
 • Ražený beton Duchcov
 • Ražený beton Dvůr Králové nad Labem
 • Ražený beton Františkovy Lázně
 • Ražený beton Frenštát pod Radhoštěm
 • Ražený beton Fryčovice
 • Ražený beton Frýdlant
 • Ražený beton Fryšták
 • Ražený beton Fulnek
 • Ražený beton Golčův Jeníkov
 • Ražený beton Habartov
 • Ražený beton Háj ve Slezsku
 • Ražený beton Halenkov
 • Ražený beton Hanušovice
 • Ražený beton Hať
 • Ražený beton Havlíčkův Brod
 • Ražený beton Hejnice
 • Ražený beton Heřmanův Městec
 • Ražený beton Hlinsko
 • Ražený beton Hlubočky
 • Ražený beton Hluboká nad Vltavou
 • Ražený beton Hlučín
 • Ražený beton Hluk
 • Ražený beton Hodkovice nad Mohelkou
 • Ražený beton Holešov
 • Ražený beton Holice
 • Ražený beton Holýšov
 • Ražený beton Horažďovice
 • Ražený beton Hořice
 • Ražený beton Horka nad Moravou
 • Ražený beton Horní Bečva
 • Ražený beton Horní Benešov
 • Ražený beton Horní Bříza
 • Ražený beton Horní Planá
 • Ražený beton Horní Slavkov
 • Ražený beton Horní Suchá
 • Ražený beton Horoměřice
 • Ražený beton Hořovice
 • Ražený beton Hošťálková
 • Ražený beton Hostinné
 • Ražený beton Hostivice
 • Ražený beton Hovězí
 • Ražený beton Hovorany
 • Ražený beton Hradec nad Moravicí
 • Ražený beton Hrádek nad Nisou
 • Ražený beton Hranice
 • Ražený beton Hranice
 • Ražený beton Hrob
 • Ražený beton Hronov
 • Ražený beton Hrušovany nad Jevišovkou
 • Ražený beton Hrušovany u Brna
 • Ražený beton Hulín
 • Ražený beton Humpolec
 • Ražený beton Hustopeče
 • Ražený beton Ivančice
 • Ražený beton Ivanovice na Hané
 • Ražený beton Jablonné nad Orlicí
 • Ražený beton Jablonné v Podještědí
 • Ražený beton Jablůnka
 • Ražený beton Jablunkov
 • Ražený beton Jáchymov
 • Ražený beton Janovice nad Úhlavou
 • Ražený beton Jaroměř
 • Ražený beton Jaroměřice nad Rokytnou
 • Ražený beton Javorník
 • Ražený beton Jedovnice
 • Ražený beton Jemnice
 • Ražený beton Jesenice
 • Ražený beton Jeseník
 • Ražený beton Jevíčko
 • Ražený beton Jičín
 • Ražený beton Jilemnice
 • Ražený beton Jílové
 • Ražený beton Jílové u Prahy
 • Ražený beton Jince
 • Ražený beton Jindřichův Hradec
 • Ražený beton Jirkov
 • Ražený beton Jistebnice
 • Ražený beton Kadaň
 • Ražený beton Kamenice
 • Ražený beton Kamenice nad Lipou
 • Ražený beton Kamenický Šenov
 • Ražený beton Kamenný Újezd
 • Ražený beton Kaplice
 • Ražený beton Kardašova Řečice
 • Ražený beton Karolinka
 • Ražený beton Kaznějov
 • Ražený beton Kdyně
 • Ražený beton Kelč
 • Ražený beton Klášterec nad Ohří
 • Ražený beton Klatovy
 • Ražený beton Klimkovice
 • Ražený beton Kobeřice
 • Ražený beton Kobylí
 • Ražený beton Kojetín
 • Ražený beton Kolín
 • Ražený beton Komárov
 • Ražený beton Konice
 • Ražený beton Kopidlno
 • Ražený beton Kopřivnice
 • Ražený beton Koryčany
 • Ražený beton Kosmonosy
 • Ražený beton Košťany
 • Ražený beton Kostelec na Hané
 • Ražený beton Kostelec nad Černými lesy
 • Ražený beton Kostelec nad Labem
 • Ražený beton Kostelec nad Orlicí
 • Ražený beton Kozlovice
 • Ražený beton Králíky
 • Ražený beton Kralovice
 • Ražený beton Kralupy nad Vltavou
 • Ražený beton Králův Dvůr
 • Ražený beton Kraslice
 • Ražený beton Krásná Lípa
 • Ražený beton Kravaře
 • Ražený beton Křemže
 • Ražený beton Kroměříž
 • Ražený beton Krupka
 • Ražený beton Kryry
 • Ražený beton Kunovice
 • Ražený beton Kunštát
 • Ražený beton Kuřim
 • Ražený beton Kvasice
 • Ražený beton Kyjov
 • Ražený beton Kynšperk nad Ohří
 • Ražený beton Lanžhot
 • Ražený beton Lázně Bělohrad
 • Ražený beton Lázně Bohdaneč
 • Ražený beton Ledeč nad Sázavou
 • Ražený beton Ledenice
 • Ražený beton Lednice
 • Ražený beton Letohrad
 • Ražený beton Letovice
 • Ražený beton Libčice nad Vltavou
 • Ražený beton Libochovice
 • Ražený beton Libušín
 • Ražený beton Líně
 • Ražený beton Lipník nad Bečvou
 • Ražený beton Lišov
 • Ražený beton Litovel
 • Ražený beton Loket
 • Ražený beton Lomnice nad Popelkou
 • Ražený beton Loštice
 • Ražený beton Louny
 • Ražený beton Lovosice
 • Ražený beton Luby
 • Ražený beton Ludgeřovice
 • Ražený beton Luhačovice
 • Ražený beton Luka nad Jihlavou
 • Ražený beton Lutín
 • Ražený beton Luže
 • Ražený beton Lužice
 • Ražený beton Lysá nad Labem
 • Ražený beton Mariánské Lázně
 • Ražený beton Mělník
 • Ražený beton Městec Králové
 • Ražený beton Město Albrechtice
 • Ražený beton Meziboří
 • Ražený beton Meziměstí
 • Ražený beton Mikulášovice
 • Ražený beton Mikulov
 • Ražený beton Mikulovice
 • Ražený beton Milevsko
 • Ražený beton Milín
 • Ražený beton Milovice
 • Ražený beton Mimoň
 • Ražený beton Miroslav
 • Ražený beton Mirošov
 • Ražený beton Mladá Vožice
 • Ražený beton Mladé Buky
 • Ražený beton Mnichovo Hradiště
 • Ražený beton Mníšek pod Brdy
 • Ražený beton Modřice
 • Ražený beton Mohelnice
 • Ražený beton Moravská Nová Ves
 • Ražený beton Moravské Budějovice
 • Ražený beton Moravský Beroun
 • Ražený beton Moravský Krumlov
 • Ražený beton Moravský Písek
 • Ražený beton Mořkov
 • Ražený beton Mosty u Jablunkova
 • Ražený beton Mutěnice
 • Ražený beton Náchod
 • Ražený beton Náměšť nad Oslavou
 • Ražený beton Napajedla
 • Ražený beton Nechanice
 • Ražený beton Nejdek
 • Ražený beton Němčice nad Hanou
 • Ražený beton Nepomuk
 • Ražený beton Neratovice
 • Ražený beton Netolice
 • Ražený beton Neveklov
 • Ražený beton Nivnice
 • Ražený beton Nová Bystřice
 • Ražený beton Nová Paka
 • Ražený beton Nová Role
 • Ražený beton Nová Včelnice
 • Ražený beton Nové Hrady
 • Ražený beton Nové Město na Moravě
 • Ražený beton Nové Město nad Metují
 • Ražený beton Nové Město pod Smrkem
 • Ražený beton Nové Sedlo
 • Ražený beton Nové Strašecí
 • Ražený beton Novosedlice
 • Ražený beton Nový Bor
 • Ražený beton Nový Bydžov
 • Ražený beton Nový Hrozenkov
 • Ražený beton Nový Jičín
 • Ražený beton Nový Malín
 • Ražený beton Nymburk
 • Ražený beton Nýřany
 • Ražený beton Nýrsko
 • Ražený beton Obrnice
 • Ražený beton Odolena Voda
 • Ražený beton Odry
 • Ražený beton Okříšky
 • Ražený beton Opatovice nad Labem
 • Ražený beton Opočno
 • Ražený beton Ořechov
 • Ražený beton Osek
 • Ražený beton Oslavany
 • Ražený beton Ostravice
 • Ražený beton Ostrov
 • Ražený beton Ostrožská Nová Ves
 • Ražený beton Otrokovice
 • Ražený beton Pacov
 • Ražený beton Palkovice
 • Ražený beton Paskov
 • Ražený beton Pečky
 • Ražený beton Pelhřimov
 • Ražený beton Peruc
 • Ražený beton Petrovice u Karviné
 • Ražený beton Petřvald
 • Ražený beton Píšť
 • Ražený beton Planá
 • Ražený beton Planá nad Lužnicí
 • Ražený beton Plasy
 • Ražený beton Plesná
 • Ražený beton Plumlov
 • Ražený beton Počátky
 • Ražený beton Podbořany
 • Ražený beton Podivín
 • Ražený beton Pohořelice
 • Ražený beton Police nad Metují
 • Ražený beton Polná
 • Ražený beton Postoloprty
 • Ražený beton Postřelmov
 • Ražený beton Povrly
 • Ražený beton Pozořice
 • Ražený beton Prachatice
 • Ražený beton Přelouč
 • Ražený beton Přeštice
 • Ražený beton Příbor
 • Ražený beton Příbram
 • Ražený beton Přibyslav
 • Ražený beton Proboštov
 • Ražený beton Proseč
 • Ražený beton Protivín
 • Ražený beton Průhonice
 • Ražený beton Prušánky
 • Ražený beton Psáry
 • Ražený beton Rajhrad
 • Ražený beton Rakovník
 • Ražený beton Rakvice
 • Ražený beton Rapotín
 • Ražený beton Raspenava
 • Ražený beton Ratíškovice
 • Ražený beton Řevnice
 • Ražený beton Říčany
 • Ražený beton Rohatec
 • Ražený beton Rokytnice v Orlických horách
 • Ražený beton Rosice
 • Ražený beton Rotava
 • Ražený beton Roudnice nad Labem
 • Ražený beton Rousínov
 • Ražený beton Rožmitál pod Třemšínem
 • Ražený beton Rožnov pod Radhoštěm
 • Ražený beton Roztoky
 • Ražený beton Rtyně v Podkrkonoší
 • Ražený beton Ruda nad Moravou
 • Ražený beton Rudná
 • Ražený beton Rudník
 • Ražený beton Rudolfov
 • Ražený beton Rychnov nad Kněžnou
 • Ražený beton Rychvald
 • Ražený beton Rýmařov
 • Ražený beton Sadská
 • Ražený beton Šardice
 • Ražený beton Sázava
 • Ražený beton Sedlčany
 • Ražený beton Sedlec
 • Ražený beton Semily
 • Ražený beton Šenov
 • Ražený beton Sezemice
 • Ražený beton Sezimovo Ústí
 • Ražený beton Skuteč
 • Ražený beton Slaný
 • Ražený beton Šlapanice
 • Ražený beton Slatiňany
 • Ražený beton Slavičín
 • Ražený beton Slavkov u Brna
 • Ražený beton Slavonice
 • Ražený beton Šluknov
 • Ražený beton Slušovice
 • Ražený beton Smiřice
 • Ražený beton Smržovka
 • Ražený beton Soběslav
 • Ražený beton Sobotín
 • Ražený beton Sobotka
 • Ražený beton Sokolov
 • Ražený beton Solnice
 • Ražený beton Spálené Poříčí
 • Ražený beton Šťáhlavy
 • Ražený beton Stará Paka
 • Ražený beton Staré Město
 • Ražený beton Staré Město
 • Ražený beton Starý Jičín
 • Ražený beton Starý Plzenec
 • Ražený beton Štěpánkovice
 • Ražený beton Štěpánov
 • Ražený beton Šternberk
 • Ražený beton Štětí
 • Ražený beton Štítná nad Vláří
 • Ražený beton Štíty
 • Ražený beton Stochov
 • Ražený beton Stod
 • Ražený beton Strakonice
 • Ražený beton Štramberk
 • Ražený beton Strání
 • Ražený beton Strašice
 • Ražený beton Stráž pod Ralskem
 • Ražený beton Strážnice
 • Ražený beton Střelice
 • Ražený beton Stříbro
 • Ražený beton Studená
 • Ražený beton Studénka
 • Ražený beton Suchdol nad Lužnicí
 • Ražený beton Šumperk
 • Ražený beton Sušice
 • Ražený beton Světlá nad Sázavou
 • Ražený beton Svoboda nad Úpou
 • Ražený beton Tábor
 • Ražený beton Tachov
 • Ražený beton Tanvald
 • Ražený beton Teplá
 • Ražený beton Terezín
 • Ražený beton Tišnov
 • Ražený beton Tlučná
 • Ražený beton Tlumačov
 • Ražený beton Toužim
 • Ražený beton Třebechovice pod Orebem
 • Ražený beton Třebíč
 • Ražený beton Třeboň
 • Ražený beton Třemošná
 • Ražený beton Třemošnice
 • Ražený beton Třešť
 • Ražený beton Trhové Sviny
 • Ražený beton Trmice
 • Ražený beton Trojanovice
 • Ražený beton Trutnov
 • Ražený beton Tuchlovice
 • Ražený beton Turnov
 • Ražený beton Tvrdonice
 • Ražený beton Týn nad Vltavou
 • Ražený beton Týnec nad Sázavou
 • Ražený beton Týniště nad Orlicí
 • Ražený beton Uherské Hradiště
 • Ražený beton Uherský Brod
 • Ražený beton Uherský Ostroh
 • Ražený beton Uhlířské Janovice
 • Ražený beton Unhošť
 • Ražený beton Uničov
 • Ražený beton Úpice
 • Ražený beton Ústí nad Orlicí
 • Ražený beton Úvaly
 • Ražený beton Vacenovice
 • Ražený beton Valašská Bystřice
 • Ražený beton Valašské Klobouky
 • Ražený beton Valašské Meziříčí
 • Ražený beton Valtice
 • Ražený beton Vamberk
 • Ražený beton Varnsdorf
 • Ražený beton Vejprnice
 • Ražený beton Vejprty
 • Ražený beton Velešín
 • Ražený beton Velim
 • Ražený beton Velká Bíteš
 • Ražený beton Velká Bystřice
 • Ražený beton Velká Hleďsebe
 • Ražený beton Velká nad Veličkou
 • Ražený beton Velké Bílovice
 • Ražený beton Velké Hamry
 • Ražený beton Velké Karlovice
 • Ražený beton Velké Losiny
 • Ražený beton Velké Meziříčí
 • Ražený beton Velké Opatovice
 • Ražený beton Velké Pavlovice
 • Ražený beton Velké Poříčí
 • Ražený beton Velký Osek
 • Ražený beton Velký Týnec
 • Ražený beton Velvary
 • Ražený beton Vendryně
 • Ražený beton Veselí nad Lužnicí
 • Ražený beton Veselí nad Moravou
 • Ražený beton Větřní
 • Ražený beton Veverská Bítýška
 • Ražený beton Vikýřovice
 • Ražený beton Vimperk
 • Ražený beton Vítkov
 • Ražený beton Vizovice
 • Ražený beton Vlašim
 • Ražený beton Vlčnov
 • Ražený beton Vnorovy
 • Ražený beton Vodňany
 • Ražený beton Volary
 • Ražený beton Volyně
 • Ražený beton Votice
 • Ražený beton Vracov
 • Ražený beton Vratimov
 • Ražený beton Vrbno pod Pradědem
 • Ražený beton Vrchlabí
 • Ražený beton Vrdy
 • Ražený beton Všetaty
 • Ražený beton Vsetín
 • Ražený beton Vyšší Brod
 • Ražený beton Zábřeh
 • Ražený beton Žacléř
 • Ražený beton Zákupy
 • Ražený beton Žamberk
 • Ražený beton Zašová
 • Ražený beton Zastávka
 • Ražený beton Žatec
 • Ražený beton Zbiroh
 • Ražený beton Zbýšov
 • Ražený beton Ždánice
 • Ražený beton Žďár nad Sázavou
 • Ražený beton Zdice
 • Ražený beton Zdounky
 • Ražený beton Železná Ruda
 • Ražený beton Železný Brod
 • Ražený beton Židlochovice
 • Ražený beton Žirovnice
 • Ražený beton Zlaté Hory
 • Ražený beton Zliv
 • Ražený beton Zlonice
 • Ražený beton Žlutice
 • Ražený beton Znojmo
 • Ražený beton Zruč nad Sázavou
 • Ražený beton Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena