Stavění může být stresující. Jsme tu pro Vás.

Ať se jedná o výměnu střechy ve vzdálené oblasti nebo pokládku dlažby v centru města, pro téměř každý projekt najdeme v co nejkratším čase alespoň 3 odpovídající společnosti. Takto ušetříte spoustu energie a podstatně rychleji se domluvíte na realizaci.

Zdarma, bez provizí

Dodavatelům neúčtujeme provize. Podání poptávky a výběr navrhovaného dodavatele pro Vás nepředstavuje žádné dodatečné nebo skryté náklady.

Pro všechny investory jsme i nadále bezplatnou stavební platformou.

místních dodavatelů

Abychom snížili Vaše riziko, ověřujeme všechny obchodní společnosti, jejich zkušenosti na trhu a uveřejňujeme jejich reference. Také shromažďujeme Vaše hodnocení, odborná doporučení a měříme odezvu dodavatelů.

Kvalitu společnosti objektivně posoudíme žebříčkem od 1 do 10. Nekorektní dodavatele brzy vyloučíme.

Usilujeme o transparentnost na stavebním trhu.

Navzdory veřejně přístupným databázím nemusíte vědět, na kterou činnost se společnost specializuje. Mnohdy se nemůžete spoléhat ani na doporučení přátel. Někdo, kdo včera patřil mezi dobré dodavatele, může již dnes poskytovat nižší kvalitu svých služeb. My se snažíme poskytnout Vám tyto informace na jednom místě.

hodnocení zákazníků

Váš názor je základem, na kterém stavíme důvěru našich uživatelů. Každý názor ovlivňuje hodnocení dodavatelů. Každá společnost v systému již byla adekvátně ohodnocena.

U nás si dodavatelé nemohou hodnocení napsat sami. Podat je mohou pouze uživatelé, kteří mají zkušenosti s jejich prací.

Specialisté na výstavbu

Zůstáváme věrní stavebnictví. V tomto oboru Vám můžeme pomoci s našimi odbornými znalostmi a zkušenostmi. U nás najdete více než 300 specializovaných kategorií v oblasti výstavby, renovace a projektování.

Daibau jsme vytvořili my architekti jako reakci na naše vlastní problémy při hledání.

Hledáte dodavatele
pro vaši stavbu nebo rekonstrukci?

Zdarma pošlete poptávku na získání místních ověřených poskytovatelů služeb

      Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
      © 2024 Daibau, všechna práva vyhrazena