Jsme odhodláni,
usnadnit Vám výstavbu
a renovaci

Daibau jsme vytvořili s hlavním cílem, aby český stavební trh byl transparentnější a abychom spojili kvalitní dodavatele s dobrými zákazníky
Uživatelé o nás

Stavět budeme jen jednou v životě

Proto se musíme pustit do realizace projektu promyšleně. I my jsme se při naší práci setkávali s problémem přístupnosti informací, ztrátou času a stresem při hledání vhodných firem. Přejeme si, abychom Vám pomocí systému DaiBau zjednodušili realizaci projektu.

Náš příběh

Specialisté na výstavbu

Při realizaci prvního architektonického projektu jsem pochopil, že je těžké najít dobré dodavatele a poskytovatele. Nemohl jsem pochopit, proč tyto informace nejsou vůbec nikde shromažďovány a uspořádány.

Martin Pelcl, CEO
architekt, ředitel a zakladatel

Zjistil jsem, že přesto, že jsem architekt, neznám mnoho dodavatelů. Informace o nich se šíří převážně ústní formou, hodně se z nich ztratí nebo jsou nesprávné. Bylo mi jasné, že toto vše by mohlo být uspořádáno mnohem lépe, tak jsme se do toho s Martinem pustili. Vyhrnuli jsme si rukávy a založili jsme DaiBau, který, k naší velké radosti, úspěšně funguje již několik let.

Gregor Černelč, CTO
architekt, ředitel, vedoucí vývoje

Zůstáváme věrní stavebnictví. V tomto oboru Vám můžeme pomoci s našimi odbornými znalostmi a zkušenostmi. U nás najdete více než 300 specializovaných kategorií v oblasti výstavby, renovace a projektování.Daibau jsme vytvořili my architekti jako reakci na naše vlastní problémy při hledání.

Spojujeme internet a stavební průmysl

Až donedávna byla doporučení a údaje o tom, jaké činnosti stavební firmy provádějí, dostupné pouze ústním podáním. Toto bychom chtěli změnit. To je důvod, proč stavíme první specializovanou on-line stavební síť.

Hledáte dodavatele
pro vaši stavbu nebo rekonstrukci?

Zdarma pošlete poptávku na získání místních ověřených poskytovatelů služeb

      Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
      © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena