Garážová vrata Cena

Kolik stojí garážová vrata? Jejich cenu ovlivňují různé faktory: rozměry, výrobce, materiál, způsob otevírání (manuální, automatické), výběr barvy, tloušťka dveří nebo lamel, a samozřejmě typ (sekční, posuvná, dvoukřídlá...). Dodání a montáž automatických sekčních garážových vrat pro jedno auto, šířky 240-400 cm, stojí mezi 25.000 a 40.000 Kč. Dodací lhůta je zpravidla 1-2 měsíce.

Komu svěřit garážová vrata? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům garážových vrat - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA


Cena za dodávku a montáž automatických sekčních garážových vrat pro jedno auto s tloušťkou lamel 40 mm a motorovým pohonem se dvěma dálkovými ovladači. Cena za sekční garážová vrata s rozměry 2400 x 2000 (2125) mm nebo 2500 x 2000 (2125) počítejte 18 390 Kč. Rozměry sekčních garážových vrat 3000 x 2100 (2125) počítejte 21 580 Kč. Rozměry sekčních garážových vrat 4000 x 2100 (2125) počítejte 27 560 Kč.

22500.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
60000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Garážová vrata Cena

OSTATNÍ CENY ZA GARÁŽOVÁ VRATA

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Sekční garážová vrata s dveřmi

Náklady na dodávku a montáž sekčních garážových vrat s dveřmi, tloušťkou lamely 40 mm, osobním průchodem (nízký práh), samozavíráním, bezpečnostním spínačem a motorovým pohonem se dvěma dálkovými ovladači.


Cena sekčních garážových vrat s dveřmi o rozměrech 2250 x 2125 mm nebo 2375 x 2125 mm je 32 500 Kč.Kč/kus

kus
poptávka

Závitové rolovací garážová vrata

Cena za rolovací brány. Cena rolovacích garážových vrat. Cena za rolovací garážová vrata s horizontálním motivem bílé barvy. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do 250 x 300 cm.Kč/kus

kus
poptávka

Zvedací garážová vrata

Cena za zvedací garážová vrata. Cena zvedacích garážových vrat. Cena za naklápěcí garážová vrata s imitací dřeva. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do 220 x 240 cm.Kč/kus

kus
poptávka

Dvoukřídlá garážová vrata

Cena za dvoukřídlou garážová vrata. Cena dvoukřídlých garážových vrat. Cena za klasické posuvné garážové dveře s imitací dřeva. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do 220 x 240 cm.Kč/kus

kus
poptávka

Průmyslová garážová vrata

Cena za průmyslová garážová vrata. Cena průmyslových garážových vrat. Cena průmyslových garážových vrat s rychlým otevíráním. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do rozměrů 220 x 240 cm.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
ZASLAT POPTÁVKU >

Sekční garážová vrata


Kolik stojí sekční garážová vrata? Jejich cena je ovlivňována různými faktory: především rozměry a m...

Zkontrolovat taktéž: Sekční garážová vrata

Rolovací garážová vrata


Kolik stojí rolovací garážová vrata? Jejich cenu nejvíce ovlivňují rozměry a materiál, ale také doda...

Zkontrolovat taktéž: Rolovací garážová vrata Cena

Výklopná garážová vrata


Kolik stojí výklopná garážová vrata? Jejich cena je ovlivněna různými faktory: především rozměry a m...

Zkontrolovat taktéž: Výklopná garážová vrata Cena

Dvoukřídlá garážová vrata


Kolik stojí dvoukřídlá garážová vrata? Jejich cena je ovlivňována různými faktory: především rozměry...

Zkontrolovat taktéž: Dvoukřídlá garážová vrata Cena

Průmyslová garážová vrata


Kolik stojí průmyslová garážová vrata? Jejich cenu nejvíce ovlivňují rozměry a způsob otevírání. Moh...

Zkontrolovat taktéž: Průmyslová garážová vrata Cena

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Garážová vrata - vše, co potřebujete vědět

1. Co byste měli vědět o garážových vratech před jejich koupí?

1.1. Zabezpečení garážových vrat

Garážová vrata mohou být zároveň vchodem do vašeho domu. Měli byste se tak ujistit, že jsou patřičně zabezpečená. Vhodná garážová vrata jsou bezpečná, jsou-li vyrobena z pevných a odolných materiálů a mají-li bezpečné zamykáni. Největší ochranu poskytují dvojitá ocelová vrata s pevnými panty a dálkovým ovládáním, chráněné  kódem proti neoprávněné manipulaci. Pamatujte také, že vrata by měla být testována proti vloupání.

1.2. Tepelná izolace, utěsnění a úspora energie

Garážová vrata mohou mít vliv na energetickou ztrátu budovy. Na tepelnou izolaci těchto vrat má vliv způsob jejich otevírání, materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jejich tloušťka, ale i kvalita montáže. Pokud chcete ušetřit na nákladech na vytápění, pořiďte si dvojitá vrata s hrubou izolační vrstvou. Dobré těsnění vrat hraje rovněž velkou roli. Bylo by zapotřebí, aby na všech třech stranách, podél okrajů vrat, bylo těsnění kvalitní, aby tak byl interiér zcela chráněn před tepelnými ztrátami a povětrnostními vlivy.

1.3. Posuvná garážová vrata

Otevírání posuvných vrat je velmi praktické, jelikož se vrata dostanou až pod strop garáže. Tímto způsobem před garáží, ale také v ní, zůstane spousta volného místa. Navíc můžete zaparkovat před vraty, aniž by to mělo vliv na jejich fungování.

1.4. Předcházení úrazům a škodám

Garážová vrata by měla být vybavena senzorem, který by zabránil kontaktu s čímkoli před nebo za samotnými vraty. Mohlo by to být například dítě nebo domácí mazlíček. Konstrukce vrat zároveň zabraňuje zachycení prstů na obou stranách. Případným nehodám a poškozením vrat zabraňují také chráněné pružiny, které by neměly přijít do styku s nečistotami nebo jinými vlivy vnějšího prostředí. To prodlouží jejich životnost.

2. Výběr poskytovatelů a dodavatelů

2.1. Poradenství před zakoupením vrat a montáž

Dobrý poskytovatel vám bude věnovat pozornost, podrobně vysvětlí všechny funkce a dohodne se s vámi na všem důležitém. Vrata tak budou připravena ve sjednaném termínu a bude vám nabídnuta také možnost jejich montáže. Ta by měla být dokončena během jednoho dne, aby se garážový otvor co nejdříve uzavřel. Dobrý poskytovatel má své vlastní zkušené a profesionální řemeslníky, kteří přesně namontují vrata a v případě potřeby vykonají i další potřebné úkony.

2.2. Záruka

První známkou kvality produktu je záruční doba. Dobří poskytovatelé garážových vrat nabízejí desetiletou nebo i delší záruku na samotná vrata a zpravidla pětiletou záruku na pohon a elektroniku. Vrata musí být po montáži zcela správná, bez jakéhokoliv vizuálního nebo funkčního poškození. Takovou trvanlivost umožňují pouze kvalitní materiály a profesionální práce. V případě jakéhokoliv poškození je třeba zajistit všechny potřebné náhradní díly.

2.3. Servis a údržba

U garážových vrat s elektrickým ovládáním se doporučuje každoroční prohlídka autorizovaným servisním technikem. Zákazníkovi by měla být poskytována servisní služba, která dokáže případné poruchy opravit rychle a kvalitně.

3. Garážová vrata – různé druhy

3.1. Podle způsobu otevírání

Sekční garážová vrata jsou nejoblíbenější a nejlépe těsní
Sekční garážová vrata jsou nejoblíbenější a nejlépe těsní

Automatická garážová vrata

Do této kategorie patří vrata s dálkovým ovládáním. Dálkový ovladač vám umožní, že nemusíte vystupovat z auta při každém vyjíždění nebo vjíždění do garáže. Zároveň se nemusíte bát že zmoknete v případě přeháňky. Dálkový ovladač by měl být vždy v autě, což vám ušetří čas, který byste strávili hledáním klíčů.

Sekční garážová vrata / sekční boční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou nejčastější volbou zákazníků. Jsou vlastně pohyblivá, tj. posuvná a poskládaná z několika segmentů. Vrata se během zdvihání rozlomí na několik panelů (lamel), ty jsou zvednuty jeden po druhém, ale později se pod stropem znovu zarovnají do jednoho celku.Sekční boční garážová vrata se otevírají rozdělením na dvě části a každé z křídel se posouvá podél stěny vlevo nebo vpravo. Výhodou těchto vrat je, že nepotřebují mnoho místa k otevření, a že řidič má zcela otevřený průchod a vynikající výhled. Tyto vrata mohou mít izolaci, ale pozor, není to pravidlo. Mohou mít integrované okénko anebo průchod pro člověka. Sekční vrata zpravidla využívají automatický pohon.

Klasická výklopná garážová vrata

Jedná se o vrata, které lze v jednom kuse ručně zvedat a spouštět. Díky tomu je snížena viditelnost průchodu. Slabinou těchto vrat je těsnění a jsou obvykle bez izolace. Používají se hlavně pro garáže v řadě, samostatně stojící a pro ty, jejichž interiér stejně není vytápěn.

Rolovací garážová vrata

Nejdůležitější vlastností rolovacích vrat je, že jsou složeny z lamel (obyčejných nebo hliníkových), které se při otevření oddělují a kutálí, takže nakonec stojí v krytu nebo skříňce nad garážovými vraty. Lamely jsou obvykle izolované. Výhodou rolovacích garážových vrat je, že máte k dispozici celý garážový prostor, protože vrata, ať už jsou automatická nebo manuální, nezabírají žádné místo navíc. Vyznačují se také snadnou montáží, krásným vzhledem a tichým pohybem.

Dvoukřídlá garážová vrata

Díky novým a praktičtějším řešením jsou dvoukřídlá vrata stále méně používána. Obvykle se nachází na starších budovách, které mají buď nižší strop, nebo jsou užší než dnešní standardy. Dvoukřídlá garážová vrata mohou být automatická a obvykle jsou tepelně izolovaná.

Průmyslová garážová vrata

Jedná se o větší vrata, která se používají hlavně na místech do kterých vjíždí větší vozidla jako jsou např. kamiony - v továrnách, ve skladech, na venkově v pomocných zařízeních, hasičských stanicích atd. Ve srovnání s domácími garážovými vraty mají složitější konstrukci a silnější motor. Průmyslová vrata mají obvykle zabudovaný i průchod pro chodce a mohou mít různé velikosti a barvy.

3.2. Podle materiálu

Dřevěná garážová vrata

Dřevěná vrata stále patří k nejoblíbenějším, ale vyznačují se náročnější údržbou, neboť jen tak si udrží svůj krásný vzhled co nejdéle. Vzhled garážových vrat je důležitý, protože jsou součástí většího celku a jako takový velmi ovlivňují dojem, který zanechává celý dům. Výběr barev a druhů dřeva je obrovský. Dřevěná garážová vrata bývají velmi kvalitní a odolná, takže při dobré údržbě vydrží roky. Je třeba je alespoň jednou ročně přemalovat, nalakovat nebo naolejovat, aby se tak dopad vlivu počasí na ně minimalizoval.

Umělohmotná garážová vrata

Umělohmotná garážová vrata jsou vyrobená z plastů (PVC nebo ABS) a patří také mezi ta nejoblíbenější a to především díky příznivé ceně. Mají  rovněž poměrně dlouhou životnosti a snadno se montují a udržují. Neméně důležitá je skutečnost, že mohou být velmi atraktivní, zvláště pokud se jedná o imitace kovů nebo dřeva. O něco dražším typem těchto vrat jsou vrata ze skleněných vláken (tzv. sklolaminát / fiberglass) protože jsou odolná proti korozi, pevná a nevyžadují žádnou údržbu.

Hliníková garážová vrata

Mezi všemi materiály, ze kterých se vyrábí garážová vrata, je kov nejvíce ceněný, nejodolnější a má nejdelší životnost. Hliníková garážová vrata jsou vynikající volbou zejména pro oblasti u pobřeží a vody, protože hliník je odolný proti korozi i vůči působení solí a vlhkosti. Nepotřebují žádnou zvláštní údržbu. Hliníková garážová vrata patří k nejdražším, protože i po desetiletích soustavného používání a vystavování atmosférickým vlivům zachovávají svůj původní vzhled.

4. Moderní trendy

4.1. Skleněná garážová vrata

V dnešní době, kdy jsou garáže díky kvalitním materiálům lépe izolovány, se již nepoužívají výhradně k parkování automobilů. Nyní to mohou být prádelny, dílny, domácí posilovny nebo tzv. home office. Čím více času v garáži trávíte, tím více je třeba dbát na způsob a kvalitu osvětlení. Nejnovějším trendem jsou proto vrata s okny, které zdobí interiér vaší garáže a zároveň dává styl exteriéru. Pokud chcete, aby byla garáž plná světla, můžete zvážit celá prosklená vrata! Tato elegantní vrata mohou být velmi stabilní a vyztužená silným hliníkovým rámem. Ať tak či onak, vaše garáž už nikdy nebude vypadat stejně.

4.2. Výrazné barvy

Doba standardních bílých garážových vrat je nenávratně pryč - nyní jsou v trendu - stejně jako u samotných domů - odvážné tmavé barvy! Vyberte si tu, který ladí s barvou fasády, ale tak, abyste i z dálky mohli rozpoznat kde přesně se nachází garáž. Zvažte klidně i černou barvu, která je v současnosti jeden z předních trendů v oblasti designu!

4.3. Nejnovější technologie

Pravděpodobně je jen otázkou času, než všichni budeme ovládat garážová vrata prostřednictvím WiFi, aplikací, a chytrých telefonů. Dokážeme tak na dálku monitorovat zda jsou správně zavřená nebo zamknutá, a to i když jsme v práci nebo na dovolené. Chytré technologie dokonce umožňují v určitý čas otevřít vrata určitým lidem, kteří nemají klíče od domova, jako jsou chůvy, ošetřovatelky, uklízečky nebo venčitelé pejsků.

4.4. Moderní materiály

V minulosti byla garážová vrata většinou vyrobena ze železa, dřeva nebo hliníku a dnes se do rámu stejně tak hodí vrata ze syntetických materiálů. Materiály, jako jsou PVC a sklolaminát, jsou pro zákazníky stále atraktivnější, protože jsou lehké, cenově dostupné, snadno se udržují a zároveň jsou pevné, odolné, dobře izolují a dodávají se v nesčetných variantách stylů a barev.

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMKONZULTACE,VRATA, MONTÁŽ

Dobrý den,

prosím potřebovala bych poradit s výběrem vrat jelikož garáž je dělaná z obytné místnosti a původní majitel má prazvláštně vyřešený otvor pro garáž jaká vrata by byla vhodná. 35370 1 do 58950 Kč


........

GARÁŽOVÉ VRATA VYKLÁPĚCÍ.

Dobrý den,

poptáváme výklopná garážová vrata.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji


28296 1 do 47160 Kč


........

GARÁŽOVÁ VRATA

Dobrý den,

poptáváme výrobu, dodání a montáž garážových vrat.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
25938 1 do 43230 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ

CENA, GARÁŽOVÁ VRATA, VENKOVNÍ ŽALUZIE, ZAŠLU V PODKLADECH K DOMU
Garážová vrata, Židlochovice

1350 Kč do 2250 Kč

CENA, DVOUKŘÍDLA GARÁŽOVÁ VRATA , 20430 X 2110
Garážová vrata, Ostrava

1080 Kč do 1800 Kč

CENA, PLASTOVÁ OKNA, DVEŘE A GARÁŽOVÁ VRATA, 15KS
Garážová vrata, Lažánky

2700 Kč do 4500 Kč

CENA, SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA S MONTÁŽÍ A DEMONTÁŽÍ STARÝCH, VÝŠKA 198CM,ŠÍŘKA 244CM,KE STROPU 15CM
Garážová vrata, Řevnice

1080 Kč do 1800 Kč

CENA, DVOUKŘÍDLÁ GARÁŽOVÁ VRATA DĚLENÍ STŘED, ZATEPL.. VÝŠKA 2,2M ŠÍŘKA 2,6M , ROZŠÍŘÍT - OTVOR PRAVÁ I LEVÁ STRANA O15CM NA ŠÍŘKA 2,6M VÝŠKA 2,2M
Garážová vrata, Kopřivnice

1080 Kč do 1800 Kč

CENA, DVOUDÍLNÁ GARÁŽOVÁ VRATA, 1 KS, VÝŠKA 200 CM, ŠÍŘKA 273 CM
Garážová vrata, Chlum u Třeboně

1350 Kč do 2250 Kč

CENA, OPRAVA POHONU ROLOVACÍCH VRAT DO GARÁŽE,
Garážová vrata, Stará Huť

90 Kč do 150 Kč

CENA, GARÁŽOVÁ VRATA BEZ ELEKTRICKÉHO POHONU, 2 X 2,2 M
Garážová vrata, Ústí nad Labem

900 Kč do 1500 Kč

CENA, DVOUKŘÍDLÁ GARÁŽOVÁ VRATA, PLAST, PROSKLENÍ, 2500MM X 2050MM
Garážová vrata, Horšovský Týn Město

1080 Kč do 1800 Kč

CENA, DVOUKŘÍDLÁ GARÁZOVÁ VRATA,
Garážová vrata, Ústí nad Labem

900 Kč do 1500 Kč

CENA, GARÁŽOVÁ VRATA K ŘADOVÉ GARÁŽI, 1 KS
Garážová vrata, Krupka

882 Kč do 1470 Kč

CENA, SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA, DOBRÝ DEN,CHCI SE ZEPTAT NE KOLIK BY MĚ VYŠLI SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA Š-2.80CM V-2.47CM DĚKUJÍ. S POZDRAVEM TAFALLARI
Garážová vrata, Dolní Dvořiště

1080 Kč do 1800 Kč

CENA, SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA BEZ POHONU, 250 X 200
Garážová vrata, Litoměřice-Město

900 Kč do 1500 Kč

CENA, GARÁŽOVÁ VRATA, 2500 X 2500
Garážová vrata, Bruntál

900 Kč do 1500 Kč

CENA, ROLOVACÍ VRATA, 1
Garážová vrata, Chrastava

990 Kč do 1650 Kč

CENA, 2X SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA, JEDNY S DVEŘMI , 2X ROZMĚR ŠÍŘE 310 A VÝŠKA 265
Garážová vrata, Bolatice

1080 Kč do 1800 Kč

CENA, ROLOVACÍ VRATA S MONTÁŽÍ, 2,22 X 2,72 M
Garážová vrata, Putimov

1080 Kč do 1800 Kč

CENA, SE SENDVIČOVOU VÝPLNÍ,ŠÍŘKA2400,VÝŠKA2000MM, 1
Garážová vrata, Nová Ves

918 Kč do 1530 Kč

CENA, VÝROBA A MONTÁŽ SEKČNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT DO MONTOVANÉ GARÁŽE U RD., 1
Garážová vrata, Hořice

900 Kč do 1500 Kč

CENA, SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA, 3000×2250
Garážová vrata, Kruh

900 Kč do 1500 Kč

CENA, GARÁŽOVÁ VRATA, BOČNÍ OTVÍRÁNÍ, 1
Garážová vrata, Švábenice

810 Kč do 1350 Kč

CENA, VÝKLOPNÁ GARÁŽOVÁ VRATA , 5460 X 2450 CM
Garážová vrata, Ústí nad Labem

720 Kč do 1200 Kč

CENA, SEKCNI VRATA S EL. POHONEM, BARVA DREVO, 1KS 240X211 CCA OTVOR
Garážová vrata, Meziboří

900 Kč do 1500 Kč

CENA, DVOUKRIDLA GARAZOVA VRATA, , 2X2,25M
Garážová vrata, Lanžov

2250 Kč do 3750 Kč

CENA, VÝKLOPNÁ GARÁŽOVÉ VRATA BEZ POHONU, 2,5 ŠÍŘKA
Garážová vrata, Mostkovice

540 Kč do 900 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Garážová vrata cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

185+ SPOLEČNOSTMI PRO GARÁŽOVÁ VRATA
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti GARÁŽOVÁ VRATA?

 • Garážová vrata Praha
 • Garážová vrata Brno
 • Garážová vrata Ostrava
 • Garážová vrata Plzeň
 • Garážová vrata České Budějovice
 • Garážová vrata Český Krumlov
 • Garážová vrata Chomutov
 • Garážová vrata Děčín
 • Garážová vrata Frýdek-Místek
 • Garážová vrata Havířov
 • Garážová vrata Hradec Králové
 • Garážová vrata Jablonec nad Nisou
 • Garážová vrata Jihlava
 • Garážová vrata Karlovy Vary
 • Garážová vrata Karviná
 • Garážová vrata Kladno
 • Garážová vrata Liberec
 • Garážová vrata Mladá Boleslav
 • Garážová vrata Most
 • Garážová vrata Olomouc
 • Garážová vrata Opava
 • Garážová vrata Opava
 • Garážová vrata Pardubice
 • Garážová vrata Písek
 • Garážová vrata Přerov
 • Garážová vrata Prostějov
 • Garážová vrata Teplice
 • Garážová vrata Třinec
 • Garážová vrata Ústí nad Labem
 • Garážová vrata Zlín
 • Garážová vrata Adamov
 • Garážová vrata Albrechtice
 • Garážová vrata Aš
 • Garážová vrata Bakov nad Jizerou
 • Garážová vrata Bánov
 • Garážová vrata Baška
 • Garážová vrata Batelov
 • Garážová vrata Bechyně
 • Garážová vrata Bečov
 • Garážová vrata Bělá pod Bezdězem
 • Garážová vrata Benešov
 • Garážová vrata Benešov nad Ploučnicí
 • Garážová vrata Bílina
 • Garážová vrata Bílovec
 • Garážová vrata Bílovice nad Svitavou
 • Garážová vrata Blansko
 • Garážová vrata Blatná
 • Garážová vrata Blovice
 • Garážová vrata Blučina
 • Garážová vrata Bludov
 • Garážová vrata Bohuňovice
 • Garážová vrata Bohušovice nad Ohří
 • Garážová vrata Bojkovice
 • Garážová vrata Bolatice
 • Garážová vrata Bor
 • Garážová vrata Borohrádek
 • Garážová vrata Borovany
 • Garážová vrata Boršice
 • Garážová vrata Boskovice
 • Garážová vrata Břasy
 • Garážová vrata Břeclav
 • Garážová vrata Březnice
 • Garážová vrata Břidličná
 • Garážová vrata Broumov
 • Garážová vrata Brtnice
 • Garážová vrata Bruntál
 • Garážová vrata Brušperk
 • Garážová vrata Buchlovice
 • Garážová vrata Bučovice
 • Garážová vrata Budišov nad Budišovkou
 • Garážová vrata Buštěhrad
 • Garážová vrata Bystřice
 • Garážová vrata Bystřice
 • Garážová vrata Bystřice nad Pernštejnem
 • Garážová vrata Bystřice pod Hostýnem
 • Garážová vrata Bzenec
 • Garážová vrata Čejkovice
 • Garážová vrata Čeladná
 • Garážová vrata Čelákovice
 • Garážová vrata Čerčany
 • Garážová vrata Černilov
 • Garážová vrata Černošice
 • Garážová vrata Červená Voda
 • Garážová vrata Červený Kostelec
 • Garážová vrata Česká Kamenice
 • Garážová vrata Česká Lípa
 • Garážová vrata Česká Skalice
 • Garážová vrata Česká Třebová
 • Garážová vrata Česká Ves
 • Garážová vrata České Velenice
 • Garážová vrata Český Brod
 • Garážová vrata Český Dub
 • Garážová vrata Český Těšín
 • Garážová vrata Chabařovice
 • Garážová vrata Cheb
 • Garážová vrata Chlum u Třeboně
 • Garážová vrata Chlumčany
 • Garážová vrata Chlumec
 • Garážová vrata Chlumec nad Cidlinou
 • Garážová vrata Choceň
 • Garážová vrata Chotěboř
 • Garážová vrata Chotěšov
 • Garážová vrata Chrast
 • Garážová vrata Chrastava
 • Garážová vrata Chropyně
 • Garážová vrata Chrudim
 • Garážová vrata Chvaletice
 • Garážová vrata Chýnov
 • Garážová vrata Cvikov
 • Garážová vrata Dačice
 • Garážová vrata Desná
 • Garážová vrata Dětmarovice
 • Garážová vrata Dobrá
 • Garážová vrata Dobřany
 • Garážová vrata Dobřichovice
 • Garážová vrata Dobříš
 • Garážová vrata Dobrovice
 • Garážová vrata Dobruška
 • Garážová vrata Dobšice
 • Garážová vrata Doksy
 • Garážová vrata Dolany
 • Garážová vrata Dolní Benešov
 • Garážová vrata Dolní Bojanovice
 • Garážová vrata Dolní Bousov
 • Garážová vrata Dolní Dobrouč
 • Garážová vrata Dolní Kounice
 • Garážová vrata Dolní Lutyně
 • Garážová vrata Dolní Němčí
 • Garážová vrata Dubí
 • Garážová vrata Dubňany
 • Garážová vrata Duchcov
 • Garážová vrata Dvůr Králové nad Labem
 • Garážová vrata Františkovy Lázně
 • Garážová vrata Frenštát pod Radhoštěm
 • Garážová vrata Fryčovice
 • Garážová vrata Frýdlant
 • Garážová vrata Fryšták
 • Garážová vrata Fulnek
 • Garážová vrata Golčův Jeníkov
 • Garážová vrata Habartov
 • Garážová vrata Háj ve Slezsku
 • Garážová vrata Halenkov
 • Garážová vrata Hanušovice
 • Garážová vrata Hať
 • Garážová vrata Havlíčkův Brod
 • Garážová vrata Hejnice
 • Garážová vrata Heřmanův Městec
 • Garážová vrata Hlinsko
 • Garážová vrata Hlubočky
 • Garážová vrata Hluboká nad Vltavou
 • Garážová vrata Hlučín
 • Garážová vrata Hluk
 • Garážová vrata Hodkovice nad Mohelkou
 • Garážová vrata Holešov
 • Garážová vrata Holice
 • Garážová vrata Holýšov
 • Garážová vrata Horažďovice
 • Garážová vrata Hořice
 • Garážová vrata Horka nad Moravou
 • Garážová vrata Horní Bečva
 • Garážová vrata Horní Benešov
 • Garážová vrata Horní Bříza
 • Garážová vrata Horní Planá
 • Garážová vrata Horní Slavkov
 • Garážová vrata Horní Suchá
 • Garážová vrata Horoměřice
 • Garážová vrata Hořovice
 • Garážová vrata Hošťálková
 • Garážová vrata Hostinné
 • Garážová vrata Hostivice
 • Garážová vrata Hovězí
 • Garážová vrata Hovorany
 • Garážová vrata Hradec nad Moravicí
 • Garážová vrata Hrádek nad Nisou
 • Garážová vrata Hranice
 • Garážová vrata Hranice
 • Garážová vrata Hrob
 • Garážová vrata Hronov
 • Garážová vrata Hrušovany nad Jevišovkou
 • Garážová vrata Hrušovany u Brna
 • Garážová vrata Hulín
 • Garážová vrata Humpolec
 • Garážová vrata Hustopeče
 • Garážová vrata Ivančice
 • Garážová vrata Ivanovice na Hané
 • Garážová vrata Jablonné nad Orlicí
 • Garážová vrata Jablonné v Podještědí
 • Garážová vrata Jablůnka
 • Garážová vrata Jablunkov
 • Garážová vrata Jáchymov
 • Garážová vrata Janovice nad Úhlavou
 • Garážová vrata Jaroměř
 • Garážová vrata Jaroměřice nad Rokytnou
 • Garážová vrata Javorník
 • Garážová vrata Jedovnice
 • Garážová vrata Jemnice
 • Garážová vrata Jesenice
 • Garážová vrata Jeseník
 • Garážová vrata Jevíčko
 • Garážová vrata Jičín
 • Garážová vrata Jilemnice
 • Garážová vrata Jílové
 • Garážová vrata Jílové u Prahy
 • Garážová vrata Jince
 • Garážová vrata Jindřichův Hradec
 • Garážová vrata Jirkov
 • Garážová vrata Jistebnice
 • Garážová vrata Kadaň
 • Garážová vrata Kamenice
 • Garážová vrata Kamenice nad Lipou
 • Garážová vrata Kamenický Šenov
 • Garážová vrata Kamenný Újezd
 • Garážová vrata Kaplice
 • Garážová vrata Kardašova Řečice
 • Garážová vrata Karolinka
 • Garážová vrata Kaznějov
 • Garážová vrata Kdyně
 • Garážová vrata Kelč
 • Garážová vrata Klášterec nad Ohří
 • Garážová vrata Klatovy
 • Garážová vrata Klimkovice
 • Garážová vrata Kobeřice
 • Garážová vrata Kobylí
 • Garážová vrata Kojetín
 • Garážová vrata Kolín
 • Garážová vrata Komárov
 • Garážová vrata Konice
 • Garážová vrata Kopidlno
 • Garážová vrata Kopřivnice
 • Garážová vrata Koryčany
 • Garážová vrata Kosmonosy
 • Garážová vrata Košťany
 • Garážová vrata Kostelec na Hané
 • Garážová vrata Kostelec nad Černými lesy
 • Garážová vrata Kostelec nad Labem
 • Garážová vrata Kostelec nad Orlicí
 • Garážová vrata Kozlovice
 • Garážová vrata Králíky
 • Garážová vrata Kralovice
 • Garážová vrata Kralupy nad Vltavou
 • Garážová vrata Králův Dvůr
 • Garážová vrata Kraslice
 • Garážová vrata Krásná Lípa
 • Garážová vrata Kravaře
 • Garážová vrata Křemže
 • Garážová vrata Kroměříž
 • Garážová vrata Krupka
 • Garážová vrata Kryry
 • Garážová vrata Kunovice
 • Garážová vrata Kunštát
 • Garážová vrata Kuřim
 • Garážová vrata Kvasice
 • Garážová vrata Kyjov
 • Garážová vrata Kynšperk nad Ohří
 • Garážová vrata Lanžhot
 • Garážová vrata Lázně Bělohrad
 • Garážová vrata Lázně Bohdaneč
 • Garážová vrata Ledeč nad Sázavou
 • Garážová vrata Ledenice
 • Garážová vrata Lednice
 • Garážová vrata Letohrad
 • Garážová vrata Letovice
 • Garážová vrata Libčice nad Vltavou
 • Garážová vrata Libochovice
 • Garážová vrata Libušín
 • Garážová vrata Líně
 • Garážová vrata Lipník nad Bečvou
 • Garážová vrata Lišov
 • Garážová vrata Litovel
 • Garážová vrata Loket
 • Garážová vrata Lomnice nad Popelkou
 • Garážová vrata Loštice
 • Garážová vrata Louny
 • Garážová vrata Lovosice
 • Garážová vrata Luby
 • Garážová vrata Ludgeřovice
 • Garážová vrata Luhačovice
 • Garážová vrata Luka nad Jihlavou
 • Garážová vrata Lutín
 • Garážová vrata Luže
 • Garážová vrata Lužice
 • Garážová vrata Lysá nad Labem
 • Garážová vrata Mariánské Lázně
 • Garážová vrata Mělník
 • Garážová vrata Městec Králové
 • Garážová vrata Město Albrechtice
 • Garážová vrata Meziboří
 • Garážová vrata Meziměstí
 • Garážová vrata Mikulášovice
 • Garážová vrata Mikulov
 • Garážová vrata Mikulovice
 • Garážová vrata Milevsko
 • Garážová vrata Milín
 • Garážová vrata Milovice
 • Garážová vrata Mimoň
 • Garážová vrata Miroslav
 • Garážová vrata Mirošov
 • Garážová vrata Mladá Vožice
 • Garážová vrata Mladé Buky
 • Garážová vrata Mnichovo Hradiště
 • Garážová vrata Mníšek pod Brdy
 • Garážová vrata Modřice
 • Garážová vrata Mohelnice
 • Garážová vrata Moravská Nová Ves
 • Garážová vrata Moravské Budějovice
 • Garážová vrata Moravský Beroun
 • Garážová vrata Moravský Krumlov
 • Garážová vrata Moravský Písek
 • Garážová vrata Mořkov
 • Garážová vrata Mosty u Jablunkova
 • Garážová vrata Mutěnice
 • Garážová vrata Náchod
 • Garážová vrata Náměšť nad Oslavou
 • Garážová vrata Napajedla
 • Garážová vrata Nechanice
 • Garážová vrata Nejdek
 • Garážová vrata Němčice nad Hanou
 • Garážová vrata Nepomuk
 • Garážová vrata Neratovice
 • Garážová vrata Netolice
 • Garážová vrata Neveklov
 • Garážová vrata Nivnice
 • Garážová vrata Nová Bystřice
 • Garážová vrata Nová Paka
 • Garážová vrata Nová Role
 • Garážová vrata Nová Včelnice
 • Garážová vrata Nové Hrady
 • Garážová vrata Nové Město na Moravě
 • Garážová vrata Nové Město nad Metují
 • Garážová vrata Nové Město pod Smrkem
 • Garážová vrata Nové Sedlo
 • Garážová vrata Nové Strašecí
 • Garážová vrata Novosedlice
 • Garážová vrata Nový Bor
 • Garážová vrata Nový Bydžov
 • Garážová vrata Nový Hrozenkov
 • Garážová vrata Nový Jičín
 • Garážová vrata Nový Malín
 • Garážová vrata Nymburk
 • Garážová vrata Nýřany
 • Garážová vrata Nýrsko
 • Garážová vrata Obrnice
 • Garážová vrata Odolena Voda
 • Garážová vrata Odry
 • Garážová vrata Okříšky
 • Garážová vrata Opatovice nad Labem
 • Garážová vrata Opočno
 • Garážová vrata Ořechov
 • Garážová vrata Osek
 • Garážová vrata Oslavany
 • Garážová vrata Ostravice
 • Garážová vrata Ostrov
 • Garážová vrata Ostrožská Nová Ves
 • Garážová vrata Otrokovice
 • Garážová vrata Pacov
 • Garážová vrata Palkovice
 • Garážová vrata Paskov
 • Garážová vrata Pečky
 • Garážová vrata Pelhřimov
 • Garážová vrata Peruc
 • Garážová vrata Petrovice u Karviné
 • Garážová vrata Petřvald
 • Garážová vrata Píšť
 • Garážová vrata Planá
 • Garážová vrata Planá nad Lužnicí
 • Garážová vrata Plasy
 • Garážová vrata Plesná
 • Garážová vrata Plumlov
 • Garážová vrata Počátky
 • Garážová vrata Podbořany
 • Garážová vrata Podivín
 • Garážová vrata Pohořelice
 • Garážová vrata Police nad Metují
 • Garážová vrata Polná
 • Garážová vrata Postoloprty
 • Garážová vrata Postřelmov
 • Garážová vrata Povrly
 • Garážová vrata Pozořice
 • Garážová vrata Prachatice
 • Garážová vrata Přelouč
 • Garážová vrata Přeštice
 • Garážová vrata Příbor
 • Garážová vrata Příbram
 • Garážová vrata Přibyslav
 • Garážová vrata Proboštov
 • Garážová vrata Proseč
 • Garážová vrata Protivín
 • Garážová vrata Průhonice
 • Garážová vrata Prušánky
 • Garážová vrata Psáry
 • Garážová vrata Rajhrad
 • Garážová vrata Rakovník
 • Garážová vrata Rakvice
 • Garážová vrata Rapotín
 • Garážová vrata Raspenava
 • Garážová vrata Ratíškovice
 • Garážová vrata Řevnice
 • Garážová vrata Říčany
 • Garážová vrata Rohatec
 • Garážová vrata Rokytnice v Orlických horách
 • Garážová vrata Rosice
 • Garážová vrata Rotava
 • Garážová vrata Roudnice nad Labem
 • Garážová vrata Rousínov
 • Garážová vrata Rožmitál pod Třemšínem
 • Garážová vrata Rožnov pod Radhoštěm
 • Garážová vrata Roztoky
 • Garážová vrata Rtyně v Podkrkonoší
 • Garážová vrata Ruda nad Moravou
 • Garážová vrata Rudná
 • Garážová vrata Rudník
 • Garážová vrata Rudolfov
 • Garážová vrata Rychnov nad Kněžnou
 • Garážová vrata Rychvald
 • Garážová vrata Rýmařov
 • Garážová vrata Sadská
 • Garážová vrata Šardice
 • Garážová vrata Sázava
 • Garážová vrata Sedlčany
 • Garážová vrata Sedlec
 • Garážová vrata Semily
 • Garážová vrata Šenov
 • Garážová vrata Sezemice
 • Garážová vrata Sezimovo Ústí
 • Garážová vrata Skuteč
 • Garážová vrata Slaný
 • Garážová vrata Šlapanice
 • Garážová vrata Slatiňany
 • Garážová vrata Slavičín
 • Garážová vrata Slavkov u Brna
 • Garážová vrata Slavonice
 • Garážová vrata Šluknov
 • Garážová vrata Slušovice
 • Garážová vrata Smiřice
 • Garážová vrata Smržovka
 • Garážová vrata Soběslav
 • Garážová vrata Sobotín
 • Garážová vrata Sobotka
 • Garážová vrata Sokolov
 • Garážová vrata Solnice
 • Garážová vrata Spálené Poříčí
 • Garážová vrata Šťáhlavy
 • Garážová vrata Stará Paka
 • Garážová vrata Staré Město
 • Garážová vrata Staré Město
 • Garážová vrata Starý Jičín
 • Garážová vrata Starý Plzenec
 • Garážová vrata Štěpánkovice
 • Garážová vrata Štěpánov
 • Garážová vrata Šternberk
 • Garážová vrata Štětí
 • Garážová vrata Štítná nad Vláří
 • Garážová vrata Štíty
 • Garážová vrata Stochov
 • Garážová vrata Stod
 • Garážová vrata Strakonice
 • Garážová vrata Štramberk
 • Garážová vrata Strání
 • Garážová vrata Strašice
 • Garážová vrata Stráž pod Ralskem
 • Garážová vrata Strážnice
 • Garážová vrata Střelice
 • Garážová vrata Stříbro
 • Garážová vrata Studená
 • Garážová vrata Studénka
 • Garážová vrata Suchdol nad Lužnicí
 • Garážová vrata Šumperk
 • Garážová vrata Sušice
 • Garážová vrata Světlá nad Sázavou
 • Garážová vrata Svoboda nad Úpou
 • Garážová vrata Tábor
 • Garážová vrata Tachov
 • Garážová vrata Tanvald
 • Garážová vrata Teplá
 • Garážová vrata Terezín
 • Garážová vrata Tišnov
 • Garážová vrata Tlučná
 • Garážová vrata Tlumačov
 • Garážová vrata Toužim
 • Garážová vrata Třebechovice pod Orebem
 • Garážová vrata Třebíč
 • Garážová vrata Třeboň
 • Garážová vrata Třemošná
 • Garážová vrata Třemošnice
 • Garážová vrata Třešť
 • Garážová vrata Trhové Sviny
 • Garážová vrata Trmice
 • Garážová vrata Trojanovice
 • Garážová vrata Trutnov
 • Garážová vrata Tuchlovice
 • Garážová vrata Turnov
 • Garážová vrata Tvrdonice
 • Garážová vrata Týn nad Vltavou
 • Garážová vrata Týnec nad Sázavou
 • Garážová vrata Týniště nad Orlicí
 • Garážová vrata Uherské Hradiště
 • Garážová vrata Uherský Brod
 • Garážová vrata Uherský Ostroh
 • Garážová vrata Uhlířské Janovice
 • Garážová vrata Unhošť
 • Garážová vrata Uničov
 • Garážová vrata Úpice
 • Garážová vrata Ústí nad Orlicí
 • Garážová vrata Úvaly
 • Garážová vrata Vacenovice
 • Garážová vrata Valašská Bystřice
 • Garážová vrata Valašské Klobouky
 • Garážová vrata Valašské Meziříčí
 • Garážová vrata Valtice
 • Garážová vrata Vamberk
 • Garážová vrata Varnsdorf
 • Garážová vrata Vejprnice
 • Garážová vrata Vejprty
 • Garážová vrata Velešín
 • Garážová vrata Velim
 • Garážová vrata Velká Bíteš
 • Garážová vrata Velká Bystřice
 • Garážová vrata Velká Hleďsebe
 • Garážová vrata Velká nad Veličkou
 • Garážová vrata Velké Bílovice
 • Garážová vrata Velké Hamry
 • Garážová vrata Velké Karlovice
 • Garážová vrata Velké Losiny
 • Garážová vrata Velké Meziříčí
 • Garážová vrata Velké Opatovice
 • Garážová vrata Velké Pavlovice
 • Garážová vrata Velké Poříčí
 • Garážová vrata Velký Osek
 • Garážová vrata Velký Týnec
 • Garážová vrata Velvary
 • Garážová vrata Vendryně
 • Garážová vrata Veselí nad Lužnicí
 • Garážová vrata Veselí nad Moravou
 • Garážová vrata Větřní
 • Garážová vrata Veverská Bítýška
 • Garážová vrata Vikýřovice
 • Garážová vrata Vimperk
 • Garážová vrata Vítkov
 • Garážová vrata Vizovice
 • Garážová vrata Vlašim
 • Garážová vrata Vlčnov
 • Garážová vrata Vnorovy
 • Garážová vrata Vodňany
 • Garážová vrata Volary
 • Garážová vrata Volyně
 • Garážová vrata Votice
 • Garážová vrata Vracov
 • Garážová vrata Vratimov
 • Garážová vrata Vrbno pod Pradědem
 • Garážová vrata Vrchlabí
 • Garážová vrata Vrdy
 • Garážová vrata Všetaty
 • Garážová vrata Vsetín
 • Garážová vrata Vyšší Brod
 • Garážová vrata Zábřeh
 • Garážová vrata Žacléř
 • Garážová vrata Zákupy
 • Garážová vrata Žamberk
 • Garážová vrata Zašová
 • Garážová vrata Zastávka
 • Garážová vrata Žatec
 • Garážová vrata Zbiroh
 • Garážová vrata Zbýšov
 • Garážová vrata Ždánice
 • Garážová vrata Žďár nad Sázavou
 • Garážová vrata Zdice
 • Garážová vrata Zdounky
 • Garážová vrata Železná Ruda
 • Garážová vrata Železný Brod
 • Garážová vrata Židlochovice
 • Garážová vrata Žirovnice
 • Garážová vrata Zlaté Hory
 • Garážová vrata Zliv
 • Garážová vrata Zlonice
 • Garážová vrata Žlutice
 • Garážová vrata Znojmo
 • Garážová vrata Zruč nad Sázavou
 • Garážová vrata Zubří
 • © 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena