V oblasti

  Garážová vrata Cena

  Kolik stojí garážová vrata? Jejich cenu ovlivňují různé faktory: rozměry, výrobce, materiál, způsob otevírání (manuální, automatické), výběr barvy, tloušťka dveří nebo lamel, a samozřejmě typ (sekční, posuvná, dvoukřídlá...). Dodání a montáž automatických sekčních garážových vrat pro jedno auto, šířky 240-400 cm, stojí mezi 25.000 a 40.000 Kč. Dodací lhůta je zpravidla 1-2 měsíce.

  Komu svěřit garážová vrata? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům garážových vrat - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

  Vyžádat nabídku:
  Poslat poptávku

  Cena za sekční garážová vrata


  Cena za dodávku a montáž automatických sekčních garážových vrat pro jedno auto s tloušťkou lamel 40 mm a motorovým pohonem se dvěma dálkovými ovladači. Cena za sekční garážová vrata s rozměry 2400 x 2000 (2125) mm nebo 2500 x 2000 (2125) počítejte 18 390 Kč. Rozměry sekčních garážových vrat 3000 x 2100 (2125) počítejte 21 580 Kč. Rozměry sekčních garážových vrat 4000 x 2100 (2125) počítejte 27 560 Kč.

  22500.00 Kč/kus

  VELMI NÍZKÁ CENA
  26000.00 Kč/kus

  STŘEDNÍ CENA
  60000.00 Kč/kus

  NEJVYŠŠÍ CENA
  Chci nabídku od poskytovatelů

  Ostatní ceny za Garážová vrata

  Vaše množství

  jednotka

  orientační cena

  Vaše cena

  Dvoukřídlá garážová vrata

  Cena za dvoukřídlou garážová vrata. Cena dvoukřídlých garážových vrat. Cena za klasické posuvné garážové dveře s imitací dřeva. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do 220 x 240 cm.


  kus

  Kč/kus

  Průmyslová garážová vrata

  Cena za průmyslová garážová vrata. Cena průmyslových garážových vrat. Cena průmyslových garážových vrat s rychlým otevíráním. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do rozměrů 220 x 240 cm.


  kus

  Kč/kus

  Sekční garážová vrata s dveřmi

  Náklady na dodávku a montáž sekčních garážových vrat s dveřmi, tloušťkou lamely 40 mm, osobním průchodem (nízký práh), samozavíráním, bezpečnostním spínačem a motorovým pohonem se dvěma dálkovými ovladači.


  Cena sekčních garážových vrat s dveřmi o rozměrech 2250 x 2125 mm nebo 2375 x 2125 mm je 32 500 Kč.


  kus

  Kč/kus

  Závitové rolovací garážová vrata

  Cena za rolovací brány. Cena rolovacích garážových vrat. Cena za rolovací garážová vrata s horizontálním motivem bílé barvy. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do 250 x 300 cm.


  kus

  Kč/kus

  Zvedací garážová vrata

  Cena za zvedací garážová vrata. Cena zvedacích garážových vrat. Cena za naklápěcí garážová vrata s imitací dřeva. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do 220 x 240 cm.


  kus

  Kč/kus

  orientační cena
  Zaslat poptávku >

  Sekční garážová vrata


  Kolik stojí sekční garážová vrata? Jejich cena je ovlivňována různými faktory: především rozměry a m...

  Zkontrolovat taktéž: Sekční garážová vrata

  Rolovací garážová vrata


  Kolik stojí rolovací garážová vrata? Jejich cenu nejvíce ovlivňují rozměry a materiál, ale také doda...

  Zkontrolovat taktéž: Rolovací garážová vrata Cena

  Výklopná garážová vrata


  Kolik stojí výklopná garážová vrata? Jejich cena je ovlivněna různými faktory: především rozměry a m...

  Zkontrolovat taktéž: Výklopná garážová vrata Cena

  Dvoukřídlá garážová vrata


  Kolik stojí dvoukřídlá garážová vrata? Jejich cena je ovlivňována různými faktory: především rozměry...

  Zkontrolovat taktéž: Dvoukřídlá garážová vrata Cena

  Průmyslová garážová vrata


  Kolik stojí průmyslová garážová vrata? Jejich cenu nejvíce ovlivňují rozměry a způsob otevírání. Moh...

  Zkontrolovat taktéž: Průmyslová garážová vrata Cena

  Jak jste využili tyto informace?

  Garážová vrata - vše, co potřebujete vědět

  1. Co byste měli vědět o garážových vratech před jejich koupí?

  1.1. Zabezpečení garážových vrat

  Garážová vrata mohou být zároveň vchodem do vašeho domu. Měli byste se tak ujistit, že jsou patřičně zabezpečená. Vhodná garážová vrata jsou bezpečná, jsou-li vyrobena z pevných a odolných materiálů a mají-li bezpečné zamykáni. Největší ochranu poskytují dvojitá ocelová vrata s pevnými panty a dálkovým ovládáním, chráněné  kódem proti neoprávněné manipulaci. Pamatujte také, že vrata by měla být testována proti vloupání.

  1.2. Tepelná izolace, utěsnění a úspora energie

  Garážová vrata mohou mít vliv na energetickou ztrátu budovy. Na tepelnou izolaci těchto vrat má vliv způsob jejich otevírání, materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jejich tloušťka, ale i kvalita montáže. Pokud chcete ušetřit na nákladech na vytápění, pořiďte si dvojitá vrata s hrubou izolační vrstvou. Dobré těsnění vrat hraje rovněž velkou roli. Bylo by zapotřebí, aby na všech třech stranách, podél okrajů vrat, bylo těsnění kvalitní, aby tak byl interiér zcela chráněn před tepelnými ztrátami a povětrnostními vlivy.

  1.3. Posuvná garážová vrata

  Otevírání posuvných vrat je velmi praktické, jelikož se vrata dostanou až pod strop garáže. Tímto způsobem před garáží, ale také v ní, zůstane spousta volného místa. Navíc můžete zaparkovat před vraty, aniž by to mělo vliv na jejich fungování.

  1.4. Předcházení úrazům a škodám

  Garážová vrata by měla být vybavena senzorem, který by zabránil kontaktu s čímkoli před nebo za samotnými vraty. Mohlo by to být například dítě nebo domácí mazlíček. Konstrukce vrat zároveň zabraňuje zachycení prstů na obou stranách. Případným nehodám a poškozením vrat zabraňují také chráněné pružiny, které by neměly přijít do styku s nečistotami nebo jinými vlivy vnějšího prostředí. To prodlouží jejich životnost.

  2. Výběr poskytovatelů a dodavatelů

  2.1. Poradenství před zakoupením vrat a montáž

  Dobrý poskytovatel vám bude věnovat pozornost, podrobně vysvětlí všechny funkce a dohodne se s vámi na všem důležitém. Vrata tak budou připravena ve sjednaném termínu a bude vám nabídnuta také možnost jejich montáže. Ta by měla být dokončena během jednoho dne, aby se garážový otvor co nejdříve uzavřel. Dobrý poskytovatel má své vlastní zkušené a profesionální řemeslníky, kteří přesně namontují vrata a v případě potřeby vykonají i další potřebné úkony.

  2.2. Záruka

  První známkou kvality produktu je záruční doba. Dobří poskytovatelé garážových vrat nabízejí desetiletou nebo i delší záruku na samotná vrata a zpravidla pětiletou záruku na pohon a elektroniku. Vrata musí být po montáži zcela správná, bez jakéhokoliv vizuálního nebo funkčního poškození. Takovou trvanlivost umožňují pouze kvalitní materiály a profesionální práce. V případě jakéhokoliv poškození je třeba zajistit všechny potřebné náhradní díly.

  2.3. Servis a údržba

  U garážových vrat s elektrickým ovládáním se doporučuje každoroční prohlídka autorizovaným servisním technikem. Zákazníkovi by měla být poskytována servisní služba, která dokáže případné poruchy opravit rychle a kvalitně.

  3. Garážová vrata – různé druhy

  3.1. Podle způsobu otevírání

  Sekční garážová vrata jsou nejoblíbenější a nejlépe těsní
  Sekční garážová vrata jsou nejoblíbenější a nejlépe těsní

  Automatická garážová vrata

  Do této kategorie patří vrata s dálkovým ovládáním. Dálkový ovladač vám umožní, že nemusíte vystupovat z auta při každém vyjíždění nebo vjíždění do garáže. Zároveň se nemusíte bát že zmoknete v případě přeháňky. Dálkový ovladač by měl být vždy v autě, což vám ušetří čas, který byste strávili hledáním klíčů.

  Sekční garážová vrata / sekční boční garážová vrata

  Sekční garážová vrata jsou nejčastější volbou zákazníků. Jsou vlastně pohyblivá, tj. posuvná a poskládaná z několika segmentů. Vrata se během zdvihání rozlomí na několik panelů (lamel), ty jsou zvednuty jeden po druhém, ale později se pod stropem znovu zarovnají do jednoho celku.Sekční boční garážová vrata se otevírají rozdělením na dvě části a každé z křídel se posouvá podél stěny vlevo nebo vpravo. Výhodou těchto vrat je, že nepotřebují mnoho místa k otevření, a že řidič má zcela otevřený průchod a vynikající výhled. Tyto vrata mohou mít izolaci, ale pozor, není to pravidlo. Mohou mít integrované okénko anebo průchod pro člověka. Sekční vrata zpravidla využívají automatický pohon.

  Klasická výklopná garážová vrata

  Jedná se o vrata, které lze v jednom kuse ručně zvedat a spouštět. Díky tomu je snížena viditelnost průchodu. Slabinou těchto vrat je těsnění a jsou obvykle bez izolace. Používají se hlavně pro garáže v řadě, samostatně stojící a pro ty, jejichž interiér stejně není vytápěn.

  Rolovací garážová vrata

  Nejdůležitější vlastností rolovacích vrat je, že jsou složeny z lamel (obyčejných nebo hliníkových), které se při otevření oddělují a kutálí, takže nakonec stojí v krytu nebo skříňce nad garážovými vraty. Lamely jsou obvykle izolované. Výhodou rolovacích garážových vrat je, že máte k dispozici celý garážový prostor, protože vrata, ať už jsou automatická nebo manuální, nezabírají žádné místo navíc. Vyznačují se také snadnou montáží, krásným vzhledem a tichým pohybem.

  Dvoukřídlá garážová vrata

  Díky novým a praktičtějším řešením jsou dvoukřídlá vrata stále méně používána. Obvykle se nachází na starších budovách, které mají buď nižší strop, nebo jsou užší než dnešní standardy. Dvoukřídlá garážová vrata mohou být automatická a obvykle jsou tepelně izolovaná.

  Průmyslová garážová vrata

  Jedná se o větší vrata, která se používají hlavně na místech do kterých vjíždí větší vozidla jako jsou např. kamiony - v továrnách, ve skladech, na venkově v pomocných zařízeních, hasičských stanicích atd. Ve srovnání s domácími garážovými vraty mají složitější konstrukci a silnější motor. Průmyslová vrata mají obvykle zabudovaný i průchod pro chodce a mohou mít různé velikosti a barvy.

  3.2. Podle materiálu

  Dřevěná garážová vrata

  Dřevěná vrata stále patří k nejoblíbenějším, ale vyznačují se náročnější údržbou, neboť jen tak si udrží svůj krásný vzhled co nejdéle. Vzhled garážových vrat je důležitý, protože jsou součástí většího celku a jako takový velmi ovlivňují dojem, který zanechává celý dům. Výběr barev a druhů dřeva je obrovský. Dřevěná garážová vrata bývají velmi kvalitní a odolná, takže při dobré údržbě vydrží roky. Je třeba je alespoň jednou ročně přemalovat, nalakovat nebo naolejovat, aby se tak dopad vlivu počasí na ně minimalizoval.

  Umělohmotná garážová vrata

  Umělohmotná garážová vrata jsou vyrobená z plastů (PVC nebo ABS) a patří také mezi ta nejoblíbenější a to především díky příznivé ceně. Mají  rovněž poměrně dlouhou životnosti a snadno se montují a udržují. Neméně důležitá je skutečnost, že mohou být velmi atraktivní, zvláště pokud se jedná o imitace kovů nebo dřeva. O něco dražším typem těchto vrat jsou vrata ze skleněných vláken (tzv. sklolaminát / fiberglass) protože jsou odolná proti korozi, pevná a nevyžadují žádnou údržbu.

  Hliníková garážová vrata

  Mezi všemi materiály, ze kterých se vyrábí garážová vrata, je kov nejvíce ceněný, nejodolnější a má nejdelší životnost. Hliníková garážová vrata jsou vynikající volbou zejména pro oblasti u pobřeží a vody, protože hliník je odolný proti korozi i vůči působení solí a vlhkosti. Nepotřebují žádnou zvláštní údržbu. Hliníková garážová vrata patří k nejdražším, protože i po desetiletích soustavného používání a vystavování atmosférickým vlivům zachovávají svůj původní vzhled.

  4. Moderní trendy

  4.1. Skleněná garážová vrata

  V dnešní době, kdy jsou garáže díky kvalitním materiálům lépe izolovány, se již nepoužívají výhradně k parkování automobilů. Nyní to mohou být prádelny, dílny, domácí posilovny nebo tzv. home office. Čím více času v garáži trávíte, tím více je třeba dbát na způsob a kvalitu osvětlení. Nejnovějším trendem jsou proto vrata s okny, které zdobí interiér vaší garáže a zároveň dává styl exteriéru. Pokud chcete, aby byla garáž plná světla, můžete zvážit celá prosklená vrata! Tato elegantní vrata mohou být velmi stabilní a vyztužená silným hliníkovým rámem. Ať tak či onak, vaše garáž už nikdy nebude vypadat stejně.

  4.2. Výrazné barvy

  Doba standardních bílých garážových vrat je nenávratně pryč - nyní jsou v trendu - stejně jako u samotných domů - odvážné tmavé barvy! Vyberte si tu, který ladí s barvou fasády, ale tak, abyste i z dálky mohli rozpoznat kde přesně se nachází garáž. Zvažte klidně i černou barvu, která je v současnosti jeden z předních trendů v oblasti designu!

  4.3. Nejnovější technologie

  Pravděpodobně je jen otázkou času, než všichni budeme ovládat garážová vrata prostřednictvím WiFi, aplikací, a chytrých telefonů. Dokážeme tak na dálku monitorovat zda jsou správně zavřená nebo zamknutá, a to i když jsme v práci nebo na dovolené. Chytré technologie dokonce umožňují v určitý čas otevřít vrata určitým lidem, kteří nemají klíče od domova, jako jsou chůvy, ošetřovatelky, uklízečky nebo venčitelé pejsků.

  4.4. Moderní materiály

  V minulosti byla garážová vrata většinou vyrobena ze železa, dřeva nebo hliníku a dnes se do rámu stejně tak hodí vrata ze syntetických materiálů. Materiály, jako jsou PVC a sklolaminát, jsou pro zákazníky stále atraktivnější, protože jsou lehké, cenově dostupné, snadno se udržují a zároveň jsou pevné, odolné, dobře izolují a dodávají se v nesčetných variantách stylů a barev.

  Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Garážová vrata?

  Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš Dům  Chci nabídku od poskytovatelů
  Poslední zveřejněné poptávky

  Dvoukřídlá garáž.vrata

  Potřebuji vyrobit a namontovat dvoukřídlá garážová vrata 35370 Kč do 58950 Kč

  ........

  Garážová vrata s dveřmi

  Potřebuji dvoukřídlá garážová vrata pro parkování čtyřkolky, atd, s dveřmi pro vstup osob 47160 Kč do 78600 Kč

  ........

  Výměna garážových vrat

  Dobrý den,

  poptáváme dvosekční garazova vrata. 70740 Kč do 117900 Kč

  ........

  Chci nabídku od poskytovatelů

  Cena, Vyměnit klasická vrata za sekcni,
  Garážová vrata, Horní Planá

  0 Kč do 0 Kč

  Cena, servis garážových vrat, v.190 š220 otvírání ke stropu
  Garážová vrata, Tlumačov

  180 Kč do 300 Kč

  Cena, Sekční vrata, 1ks
  Garážová vrata, Leština

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, garážová rolovací vrata/zlatý dub/hnědá, 1Ks, šířka 3000mm x výška 2500mm.
  Garážová vrata, Merklín

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Garážová vrata (skep chata),
  Garážová vrata, Jinošov

  720 Kč do 1200 Kč

  Cena, Dvoukřídlá garážová vrata, 2500x2125mm
  Garážová vrata, Plzeň

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Rolovací garážová vrata, 1ks
  Garážová vrata, Sušice

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Garážová vrata v řadové zástavbě, Klasický stavební otvor. Kovová záruben na místě
  Garážová vrata, Svitavy Město

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Sekční garážová vrata, Výška asi 2 metry , šíře asi 5 metrů
  Garážová vrata, Ústí nad Labem

  1260 Kč do 2100 Kč

  Cena, Garážová vrata dodávka, montáž, 1ks 240 x 210
  Garážová vrata, Tábor

  1260 Kč do 2100 Kč

  Cena, Nová garážová vrata na starším domu, Garážová vrata
  Garážová vrata, Osová Bítýška

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Sekční garážová vrata, 1x šířka 5m a výška 3m
  Garážová vrata, Štoky

  1530 Kč do 2550 Kč

  Cena, Dvoukřídlá vrata, rozměr: rám: š:258cm, v:202cm, šířka vrat 253cm
  Garážová vrata, Ratiboř

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Plechová garážová vrata , 230 x 205cm
  Garážová vrata, Vrchlabí

  855 Kč do 1425 Kč

  Cena, Výměna zámku ,
  Garážová vrata, Příbram na Moravě

  270 Kč do 450 Kč

  Cena, Konzultace,vrata, montáž , 1ks vrat 2,36 šířka 2,15 výška
  Garážová vrata, Česká Třebová

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Nová garážová vrata, zateplená s kvalitním zabezpečením a zámkem. , 240x210cm
  Garážová vrata, Vrchlabí

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Garážové vrata vyklápěcí., 230 x 200
  Garážová vrata, České Budějovice

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Garážová vrata, 1 ks
  Garážová vrata, Krupka

  990 Kč do 1650 Kč

  Cena, garážová vrata, venkovní žaluzie, zašlu v podkladech k domu
  Garážová vrata, Židlochovice

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Garážová vrata s dveřmi, 2x2,5m
  Garážová vrata, Tetčice

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Dvoukřídla garážová vrata , 20430 x 2110
  Garážová vrata, Ostrava

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Plastová okna, dveře a garážová vrata, 15ks
  Garážová vrata, Lažánky

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Sekční garážová vrata s montáží a demontáží starých, výška 198cm,šířka 244cm,ke stropu 15cm
  Garážová vrata, Řevnice

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Dvoukřídlá garážová vrata dělení střed, zatepl.. výška 2,2m šířka 2,6m , rozšířít - otvor pravá i levá strana o15cm na šířka 2,6m výška 2,2m
  Garážová vrata, Kopřivnice

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Dvoudílná garážová vrata, 1 ks, výška 200 cm, šířka 273 cm
  Garážová vrata, Chlum u Třeboně

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Oprava pohonu rolovacích vrat do garáže,
  Garážová vrata, Stará Huť

  90 Kč do 150 Kč

  Cena, Garážová vrata bez elektrického pohonu, 2 x 2,2 m
  Garážová vrata, Ústí nad Labem

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Dvoukřídlá garážová vrata, plast, prosklení, 2500mm x 2050mm
  Garážová vrata, Horšovský Týn Město

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Dvoukřídlá garázová vrata,
  Garážová vrata, Ústí nad Labem

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Garážová vrata k řadové garáži, 1 ks
  Garážová vrata, Krupka

  882 Kč do 1470 Kč

  Cena, Sekční garážová vrata, Dobrý den,chci se zeptat ne kolik by mě vyšli sekční garážová vrata Š-2.80cm V-2.47cm děkují. S pozdravem Tafallari
  Garážová vrata, Dolní Dvořiště

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, sekční garážová vrata bez pohonu, 250 x 200
  Garážová vrata, Litoměřice-Město

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, garážová vrata, 2500 x 2500
  Garážová vrata, Bruntál

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, rolovací vrata, 1
  Garážová vrata, Chrastava

  990 Kč do 1650 Kč

  Cena, 2x sekční garážová vrata, jedny s dveřmi , 2x rozměr šíře 310 a výška 265
  Garážová vrata, Bolatice

  1080 Kč do 1800 Kč  Nápady na úpravu a uspořádání domu

  Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

  Garážová vrata cenník

  Zaslat firmám nezávaznou poptávku

  212+ společnostmi pro Garážová vrata
  Bezplatná služba
  Bez provizí
  Získej nabídku
  Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všechna práva vyhrazena