Garážová vrata Cena

Kolik stojí garážová vrata? Jejich cenu ovlivňují různé faktory: rozměry, výrobce, materiál, způsob otevírání (manuální, automatické), výběr barvy, tloušťka dveří nebo lamel, a samozřejmě typ (sekční, posuvná, dvoukřídlá...). Dodání a montáž automatických sekčních garážových vrat pro jedno auto, šířky 240-400 cm, stojí mezi 25.000 a 40.000 Kč. Dodací lhůta je zpravidla 1-2 měsíce.

Komu svěřit garážová vrata? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům garážových vrat - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA


Cena za dodávku a montáž automatických sekčních garážových vrat pro jedno auto s tloušťkou lamel 40 mm a motorovým pohonem se dvěma dálkovými ovladači. Cena za sekční garážová vrata s rozměry 2400 x 2000 (2125) mm nebo 2500 x 2000 (2125) počítejte 18 390 Kč. Rozměry sekčních garážových vrat 3000 x 2100 (2125) počítejte 21 580 Kč. Rozměry sekčních garážových vrat 4000 x 2100 (2125) počítejte 27 560 Kč.

22500.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
60000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Garážová vrata Cena

OSTATNÍ CENY ZA GARÁŽOVÁ VRATA

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Sekční garážová vrata s dveřmi

Náklady na dodávku a montáž sekčních garážových vrat s dveřmi, tloušťkou lamely 40 mm, osobním průchodem (nízký práh), samozavíráním, bezpečnostním spínačem a motorovým pohonem se dvěma dálkovými ovladači.


Cena sekčních garážových vrat s dveřmi o rozměrech 2250 x 2125 mm nebo 2375 x 2125 mm je 32 500 Kč.Kč/kus

kus
poptávka

Závitové rolovací garážová vrata

Cena za rolovací brány. Cena rolovacích garážových vrat. Cena za rolovací garážová vrata s horizontálním motivem bílé barvy. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do 250 x 300 cm.Kč/kus

kus
poptávka

Zvedací garážová vrata

Cena za zvedací garážová vrata. Cena zvedacích garážových vrat. Cena za naklápěcí garážová vrata s imitací dřeva. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do 220 x 240 cm.Kč/kus

kus
poptávka

Dvoukřídlá garážová vrata

Cena za dvoukřídlou garážová vrata. Cena dvoukřídlých garážových vrat. Cena za klasické posuvné garážové dveře s imitací dřeva. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do 220 x 240 cm.Kč/kus

kus
poptávka

Průmyslová garážová vrata

Cena za průmyslová garážová vrata. Cena průmyslových garážových vrat. Cena průmyslových garážových vrat s rychlým otevíráním. Cena za pohon a montáž garážových vrat, do rozměrů 220 x 240 cm.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
POSLAT POPTÁVKU >

Sekční garážová vrata


Kolik stojí sekční garážová vrata? Jejich cena je ovlivňována různými faktory: především rozměry a m...

Zkontrolovat taktéž: Sekční garážová vrata

Rolovací garážová vrata


Kolik stojí rolovací garážová vrata? Jejich cenu nejvíce ovlivňují rozměry a materiál, ale také doda...

Zkontrolovat taktéž: Rolovací garážová vrata Cena

Výklopná garážová vrata


Kolik stojí výklopná garážová vrata? Jejich cena je ovlivněna různými faktory: především rozměry a m...

Zkontrolovat taktéž: Výklopná garážová vrata Cena

Dvoukřídlá garážová vrata


Kolik stojí dvoukřídlá garážová vrata? Jejich cena je ovlivňována různými faktory: především rozměry...

Zkontrolovat taktéž: Dvoukřídlá garážová vrata Cena

Průmyslová garážová vrata


Kolik stojí průmyslová garážová vrata? Jejich cenu nejvíce ovlivňují rozměry a způsob otevírání. Moh...

Zkontrolovat taktéž: Průmyslová garážová vrata Cena

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Garážová vrata - vše, co potřebujete vědět

1. Co byste měli vědět o garážových vratech před jejich koupí?

1.1. Zabezpečení garážových vrat

Garážová vrata mohou být zároveň vchodem do vašeho domu. Měli byste se tak ujistit, že jsou patřičně zabezpečená. Vhodná garážová vrata jsou bezpečná, jsou-li vyrobena z pevných a odolných materiálů a mají-li bezpečné zamykáni. Největší ochranu poskytují dvojitá ocelová vrata s pevnými panty a dálkovým ovládáním, chráněné  kódem proti neoprávněné manipulaci. Pamatujte také, že vrata by měla být testována proti vloupání.

1.2. Tepelná izolace, utěsnění a úspora energie

Garážová vrata mohou mít vliv na energetickou ztrátu budovy. Na tepelnou izolaci těchto vrat má vliv způsob jejich otevírání, materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jejich tloušťka, ale i kvalita montáže. Pokud chcete ušetřit na nákladech na vytápění, pořiďte si dvojitá vrata s hrubou izolační vrstvou. Dobré těsnění vrat hraje rovněž velkou roli. Bylo by zapotřebí, aby na všech třech stranách, podél okrajů vrat, bylo těsnění kvalitní, aby tak byl interiér zcela chráněn před tepelnými ztrátami a povětrnostními vlivy.

1.3. Posuvná garážová vrata

Otevírání posuvných vrat je velmi praktické, jelikož se vrata dostanou až pod strop garáže. Tímto způsobem před garáží, ale také v ní, zůstane spousta volného místa. Navíc můžete zaparkovat před vraty, aniž by to mělo vliv na jejich fungování.

1.4. Předcházení úrazům a škodám

Garážová vrata by měla být vybavena senzorem, který by zabránil kontaktu s čímkoli před nebo za samotnými vraty. Mohlo by to být například dítě nebo domácí mazlíček. Konstrukce vrat zároveň zabraňuje zachycení prstů na obou stranách. Případným nehodám a poškozením vrat zabraňují také chráněné pružiny, které by neměly přijít do styku s nečistotami nebo jinými vlivy vnějšího prostředí. To prodlouží jejich životnost.

2. Výběr poskytovatelů a dodavatelů

2.1. Poradenství před zakoupením vrat a montáž

Dobrý poskytovatel vám bude věnovat pozornost, podrobně vysvětlí všechny funkce a dohodne se s vámi na všem důležitém. Vrata tak budou připravena ve sjednaném termínu a bude vám nabídnuta také možnost jejich montáže. Ta by měla být dokončena během jednoho dne, aby se garážový otvor co nejdříve uzavřel. Dobrý poskytovatel má své vlastní zkušené a profesionální řemeslníky, kteří přesně namontují vrata a v případě potřeby vykonají i další potřebné úkony.

2.2. Záruka

První známkou kvality produktu je záruční doba. Dobří poskytovatelé garážových vrat nabízejí desetiletou nebo i delší záruku na samotná vrata a zpravidla pětiletou záruku na pohon a elektroniku. Vrata musí být po montáži zcela správná, bez jakéhokoliv vizuálního nebo funkčního poškození. Takovou trvanlivost umožňují pouze kvalitní materiály a profesionální práce. V případě jakéhokoliv poškození je třeba zajistit všechny potřebné náhradní díly.

2.3. Servis a údržba

U garážových vrat s elektrickým ovládáním se doporučuje každoroční prohlídka autorizovaným servisním technikem. Zákazníkovi by měla být poskytována servisní služba, která dokáže případné poruchy opravit rychle a kvalitně.

3. Garážová vrata – různé druhy

3.1. Podle způsobu otevírání

Sekční garážová vrata jsou nejoblíbenější a nejlépe těsní
Sekční garážová vrata jsou nejoblíbenější a nejlépe těsní

Automatická garážová vrata

Do této kategorie patří vrata s dálkovým ovládáním. Dálkový ovladač vám umožní, že nemusíte vystupovat z auta při každém vyjíždění nebo vjíždění do garáže. Zároveň se nemusíte bát že zmoknete v případě přeháňky. Dálkový ovladač by měl být vždy v autě, což vám ušetří čas, který byste strávili hledáním klíčů.

Sekční garážová vrata / sekční boční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou nejčastější volbou zákazníků. Jsou vlastně pohyblivá, tj. posuvná a poskládaná z několika segmentů. Vrata se během zdvihání rozlomí na několik panelů (lamel), ty jsou zvednuty jeden po druhém, ale později se pod stropem znovu zarovnají do jednoho celku.Sekční boční garážová vrata se otevírají rozdělením na dvě části a každé z křídel se posouvá podél stěny vlevo nebo vpravo. Výhodou těchto vrat je, že nepotřebují mnoho místa k otevření, a že řidič má zcela otevřený průchod a vynikající výhled. Tyto vrata mohou mít izolaci, ale pozor, není to pravidlo. Mohou mít integrované okénko anebo průchod pro člověka. Sekční vrata zpravidla využívají automatický pohon.

Klasická výklopná garážová vrata

Jedná se o vrata, které lze v jednom kuse ručně zvedat a spouštět. Díky tomu je snížena viditelnost průchodu. Slabinou těchto vrat je těsnění a jsou obvykle bez izolace. Používají se hlavně pro garáže v řadě, samostatně stojící a pro ty, jejichž interiér stejně není vytápěn.

Rolovací garážová vrata

Nejdůležitější vlastností rolovacích vrat je, že jsou složeny z lamel (obyčejných nebo hliníkových), které se při otevření oddělují a kutálí, takže nakonec stojí v krytu nebo skříňce nad garážovými vraty. Lamely jsou obvykle izolované. Výhodou rolovacích garážových vrat je, že máte k dispozici celý garážový prostor, protože vrata, ať už jsou automatická nebo manuální, nezabírají žádné místo navíc. Vyznačují se také snadnou montáží, krásným vzhledem a tichým pohybem.

Dvoukřídlá garážová vrata

Díky novým a praktičtějším řešením jsou dvoukřídlá vrata stále méně používána. Obvykle se nachází na starších budovách, které mají buď nižší strop, nebo jsou užší než dnešní standardy. Dvoukřídlá garážová vrata mohou být automatická a obvykle jsou tepelně izolovaná.

Průmyslová garážová vrata

Jedná se o větší vrata, která se používají hlavně na místech do kterých vjíždí větší vozidla jako jsou např. kamiony - v továrnách, ve skladech, na venkově v pomocných zařízeních, hasičských stanicích atd. Ve srovnání s domácími garážovými vraty mají složitější konstrukci a silnější motor. Průmyslová vrata mají obvykle zabudovaný i průchod pro chodce a mohou mít různé velikosti a barvy.

3.2. Podle materiálu

Dřevěná garážová vrata

Dřevěná vrata stále patří k nejoblíbenějším, ale vyznačují se náročnější údržbou, neboť jen tak si udrží svůj krásný vzhled co nejdéle. Vzhled garážových vrat je důležitý, protože jsou součástí většího celku a jako takový velmi ovlivňují dojem, který zanechává celý dům. Výběr barev a druhů dřeva je obrovský. Dřevěná garážová vrata bývají velmi kvalitní a odolná, takže při dobré údržbě vydrží roky. Je třeba je alespoň jednou ročně přemalovat, nalakovat nebo naolejovat, aby se tak dopad vlivu počasí na ně minimalizoval.

Umělohmotná garážová vrata

Umělohmotná garážová vrata jsou vyrobená z plastů (PVC nebo ABS) a patří také mezi ta nejoblíbenější a to především díky příznivé ceně. Mají  rovněž poměrně dlouhou životnosti a snadno se montují a udržují. Neméně důležitá je skutečnost, že mohou být velmi atraktivní, zvláště pokud se jedná o imitace kovů nebo dřeva. O něco dražším typem těchto vrat jsou vrata ze skleněných vláken (tzv. sklolaminát / fiberglass) protože jsou odolná proti korozi, pevná a nevyžadují žádnou údržbu.

Hliníková garážová vrata

Mezi všemi materiály, ze kterých se vyrábí garážová vrata, je kov nejvíce ceněný, nejodolnější a má nejdelší životnost. Hliníková garážová vrata jsou vynikající volbou zejména pro oblasti u pobřeží a vody, protože hliník je odolný proti korozi i vůči působení solí a vlhkosti. Nepotřebují žádnou zvláštní údržbu. Hliníková garážová vrata patří k nejdražším, protože i po desetiletích soustavného používání a vystavování atmosférickým vlivům zachovávají svůj původní vzhled.

4. Moderní trendy

4.1. Skleněná garážová vrata

V dnešní době, kdy jsou garáže díky kvalitním materiálům lépe izolovány, se již nepoužívají výhradně k parkování automobilů. Nyní to mohou být prádelny, dílny, domácí posilovny nebo tzv. home office. Čím více času v garáži trávíte, tím více je třeba dbát na způsob a kvalitu osvětlení. Nejnovějším trendem jsou proto vrata s okny, které zdobí interiér vaší garáže a zároveň dává styl exteriéru. Pokud chcete, aby byla garáž plná světla, můžete zvážit celá prosklená vrata! Tato elegantní vrata mohou být velmi stabilní a vyztužená silným hliníkovým rámem. Ať tak či onak, vaše garáž už nikdy nebude vypadat stejně.

4.2. Výrazné barvy

Doba standardních bílých garážových vrat je nenávratně pryč - nyní jsou v trendu - stejně jako u samotných domů - odvážné tmavé barvy! Vyberte si tu, který ladí s barvou fasády, ale tak, abyste i z dálky mohli rozpoznat kde přesně se nachází garáž. Zvažte klidně i černou barvu, která je v současnosti jeden z předních trendů v oblasti designu!

4.3. Nejnovější technologie

Pravděpodobně je jen otázkou času, než všichni budeme ovládat garážová vrata prostřednictvím WiFi, aplikací, a chytrých telefonů. Dokážeme tak na dálku monitorovat zda jsou správně zavřená nebo zamknutá, a to i když jsme v práci nebo na dovolené. Chytré technologie dokonce umožňují v určitý čas otevřít vrata určitým lidem, kteří nemají klíče od domova, jako jsou chůvy, ošetřovatelky, uklízečky nebo venčitelé pejsků.

4.4. Moderní materiály

V minulosti byla garážová vrata většinou vyrobena ze železa, dřeva nebo hliníku a dnes se do rámu stejně tak hodí vrata ze syntetických materiálů. Materiály, jako jsou PVC a sklolaminát, jsou pro zákazníky stále atraktivnější, protože jsou lehké, cenově dostupné, snadno se udržují a zároveň jsou pevné, odolné, dobře izolují a dodávají se v nesčetných variantách stylů a barev.

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMSEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA

Dobrý den,

poptávám dodání a montáž sekčních garážových vrat s elektrickým pohonem, v odstínu antracit.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
900 Kč do 1500 Kč


........

VÝKLOPNÁ GARÁŽOVÁ VRATA

Dobrý den,

poptávám dodávku a montáž výklopných garážovách vrat, bílá kovová nezateplená.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji 720 Kč do 1200 Kč


........

SEKCNI VRATA S EL. POHONEM, BARVA DREVO

Dobrý den,

potřebujeme Garazova sekcni dvere.

děkujeme 900 Kč do 1500 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ

CENA, DVOUKRIDLA GARAZOVA VRATA, , 2X2,25M
Garážová vrata, Lanžov

2250 Kč do 3750 Kč

CENA, VÝKLOPNÁ GARÁŽOVÉ VRATA BEZ POHONU, 2,5 ŠÍŘKA
Garážová vrata, Mostkovice

540 Kč do 900 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

GARÁŽOVÁ VRATA CENNÍK

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

164+ SPOLEČNOSTMI PRO GARÁŽOVÁ VRATA
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

HLEDÁTE DOBRÉ ŘEMESLNÍKY V OBLASTI GARÁŽOVÁ VRATA?

© 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena