Klimatizace Cena

Kolik stojí klimatizace? Cena klimatizace primárně závisí na typu klimatizace, jejím výkonu (výkon musí přesně odpovídat prostoru, ve kterém je nainstalována) a samozřejmě na poskytovateli. Přibližná cena „běžné“ klimatizace, která má jednu vnitřní a jednu venkovní jednotku (split systém) a výkon 4 kW, se pohybuje kolem 25.000 Kč. K tomu by mělo být přidáno cca 7.500 Kč za montáž. Podlahové a stropní klimatizace stojí 35.000 Kč a více a jejich instalace je podstatně dražší. Doporučujeme zařízení alespoň jednou ročně rozebrat, jeho filtry dobře vyčistit a v případě potřeby i vyměnit. Rovněž doporučujeme, aby klimatizační zařízení alespoň jednou ročně zkontroloval servisní technik. Cena servisu je 2.000 Kč a více.

Komu svěřit klimatizaci? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným odborníkům na klimatizaci - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Cena za klimatizaci


Cena klimatizace. Cena za dodávku a montáž klimatizace 3,5kW.

20000.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
56000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Klimatizace Cena

Ostatní ceny za Klimatizace

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Chlazení vzduchem, zařízení bez vnější jednotky

Cena za montáž a dodávku klimatizace bez externí jednotky.Kč/kus

kus
poptávka

Splitové klimatizační zařízení

Cena za dodávku a montáž splitového klimatizačního zařízení ve verzi na zeď s montáží do 4 m, odtokem kondenzátu do 5 m, elektrickým zapojením všech přestávek a transportem do 30 cm.Kč/kus

kus
poptávka

Nástěnná klimatizace

Cena za vnější a vnitřní klimatizaci. Cena za kombinovanou klimatizaci s vnější a jednou vnitřní jednotkou s chladicím a topným výkonem do 4 kW. Cena za klimatizaci s montáží.Kč/kus

kus
poptávka

Podlahová klimatizace

Cena za podlahovou klimatizaci. Cena za podlahové klimatizační jednotky s vnější a vnitřní jednotkou do 2,5 kW topným nebo chladicím výkonem, spolu s montáží.Kč/kus

kus
poptávka

Kazetová klimatizace

Cena za stropní klimatizaci. Cena za stropní klimatizaci s jednou vnitřní a venkovní jednotkou. Cena za vestavěnou kazetovou klimatizaci se 4 směry foukání a topným nebo chladicím výkonem do 2,5 kW, spolu s montáží ..Kč/kus

kus
poptávka

Servis klimatizace s výkonem do 3,7 kW

Cena za servis klimatizace. Cena za pravidelný roční servis klimatizační jednotky do 3,7 kW.Kč/

poptávka

Servis klimatizace s výkonem do 5,5 kW

Cena za servis klimatizace. Cena za pravidelný roční servis klimatizační jednotky do 5,5 kW.Kč/

poptávka

Servis klimatizace s výkonem do 8,0 kW

Cena za servis klimatizace. Cena za pravidelný roční servis klimatizační jednotky do 8,0 kW.Kč/

poptávka

Montáž klimatizace s výkonem do 3,7 kW

Cena za montáž klimatizace. Cena za montáž klimatizace s výkonem do 3,7 kW.Kč/kus

kus
poptávka

Montáž klimatizace s výkonem do 5,5 kW

Cena za montáž klimatizace. Cena za montáž klimatizace s výkonem do 5,5 kW.Kč/kus

kus
poptávka

Montáž klimatizace s výkonem do 8,0 kW

Cena za montáž klimatizace. Cena za montáž klimatizace s výkonem do 8,0 kW.Kč/kus

kus
poptávka

Dodávka klimatizace

Cena za dodávku klimatizace o výkonnosti podle požadovaných specifikací.Kč/kus

kus
poptávka

Montáž klimatizace

Cena za průnik stěny do tloušťky 40 cm, montáž 1 venkovní jednotky a 1 vnitřní jednotky klimatizace včetně montážního materiálu, s instalací do 4 m, odtokem kondenzátu do 5 m, elektrickým připojením a technickým spuštěním.Kč/kus

kus
poptávka

Servis klimatizace

Pravidelný servis klimatizace zahrnuje:
- vizuální kontrola klimatizace a instalace,
- čištění a dezinfekce, výměníku vnitřní jednotky,
- čištění výměníku vnitřní jednotky,
- čištění masky a krytu vnitřní jednotky,
- čištění standardních filtrů vnitřní jednotky,
- čištění výměníku venkovní jednotky podle potřeby,
- kontrola a proplachování odtoku kondenzátu,
- regulace teploty vzduchu,
- kontrola a regulace tlaku chladicího plynu,
- přehled a kontrola elektrických komponent,
- kontrola činnosti elektrických motorů (kompresor, ventilátor),
- funkční kontrola - zkouška klimatizačního systému,
- rady o používání a provozu klimatizace.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Klimatizace do bytu - vše, co potřebujete vědět

1. Co byste měli vědět před zakoupením klimatizace?

Lidé se velmi často rozhodnou pořídit si klimatizaci do bytu, domu, kanceláře nebo do jiného prostoru. Nejčastěji tak činí během léta, aby mohli zajistit příjemnou teplotu svého příbytku.

1.1. Před koupí zvažte tyto otázky

Typ objektu – pořizujete si klimatizaci pro byt, dům nebo kancelář?

Typ stavby - jedná se o novou nebo starou stavbu?

Velikost prostoru - změřte prostor, který se chystáte klimatizovat.

Izolace – nachází se v prostoru nějaká izolace?

Umístění - Jsou pokoje orientovány na sever, jih, západ nebo východ? Jsou v suterénu, přízemí, prvním patře, podkroví nebo v mansardě?

Otvory ve zdi - kolik máte oken, dveří a jaké jsou velikosti? Je jejich sklo obyčejné nebo termoizolační?

Počet lidí a zařízení - kolik lidí v tomto prostoru přebývá? Jaká zařízení tam máte?

Provětrávání místnosti - je větrání přirozené nebo se využívá rekuperace?

Možnosti instalace - výběr typu vnitřní jednotky podle specifikací prostoru (instalace na stěnu, podlahu, strop, okenní nebo  vestavěná klimatizace)

Způsob vypouštění kondenzované vody z vnitřní jednotky – prostým spádem nebo automatickým čerpadlem?

Topení - chcete, aby klimatizace jen chladila, nebo i vytápěla?

1.2. Hluk

Rozhodně byste neměli ignorovat jednu z důležitých charakteristik klimatizačního zařízení a tou je vydávaný hluk! Na samotném zařízení se obvykle nachází štítek se všemi technickými údaji a označením decibelů, které vyjadřují hladinu hluku. Pokud je na úrovni 25–30dB, znamená to, že zařízení pracuje velmi tiše.

1.3. Napájení

Při výběru výkonu zařízení byste měli mít na paměti velikost prostoru, který bude chlazen resp. vyhříván. Roli hraje i počet oken a dveří, výška stropu a počet podlaží. U místností do 25m2 bude stačit klimatizace o výkonu 2,5kW, u místností o rozloze 40m2, 3,5kW atd.

1.4. Energetická účinnost

Na trhu jsou nabízena zařízení různých energetických tříd. Rozsah známek se pohybuje od A +++ do D, přičemž A +++ je nejúčinnější a D nejméně účinná. Energetická účinnost je doprovázena úsporami energie, protože například invertorové zařízení s kompresorem ve venkovní jednotce vyvažuje činnost vnitřní jednotky, takže se zapíná méně často a je tak menším energetickým spotřebičem.

2. Výběr prodejců a dodavatelů

Na trhu je nespočet prodejců a dodavatelů - jak si vybrat toho pravého?

2.1. Záruční doba

Prvním znakem, který poukazuje na kvalitu produktu, je záruční doba. Poskytovatelé kvalitních klimatizací poskytují záruku po dobu 24 měsíců a pokud souhlasíte s tím, že vám jí i namontují, poskytnou stejně dlouhou záruku i na kvalitu svých prací.

2.2. Vlastní montážní tým a servisní podpora

Kvalitní montáž zařízení je velmi důležitá. Špatná a neprofesionální montáž může snadno znehodnotit všechny výhody vašeho zařízení. Velkou výhodou poskytovatele je, pokud má své vlastní montéry a servisní techniky, protože si tak udrží kontrolu a přehled o všech pracích a použitých materiálech. To zaručuje nejen kvalitu zařízení, ale i kvalitu instalace a provozu. Je také velmi důležité, aby zákazník mohl kdykoli zavolat servisním technikům, kteří mohou reagovat bez prodlení a v krátké době odstranit případné poruchy.

2.3. Certifikáty

Kvalitu poskytovatelů lze potvrdit příslušnou dokumentací, kterou předloží po dokončení prací. Kromě technických specifikací samotné klimatizace existují také certifikáty kvality a energetické účinnosti, různé profesionální certifikáty jako jsou řemeslnické licence apod.

3. Druhy klimatizace

3.1. Mobilní (přenosné) klimatizace

Přenosné nebo mobilní klimatizace lze podle vašeho uvážení přemisťovat z místnosti do místnosti. Jsou skvělé pro menší místnosti, které se mohou rychle ochladit nebo zahřát, nebo třeba i karavany, pro které není možné zajistit jiný typ chlazení. Jejich slabinou je menší síla a naopak výhodou, že nepotřebují žádnou montáž.

3.2. Okenní klimatizace

Okenní klimatizace se obvykle umisťují na parapety, takže se jedna část nachází v místnosti a druhá část venku. Aby mohly být umístěny, zpravidla je zapotřebí odstranit část okna. Z tohoto důvodu nejsou příliš využívány.

3.3. Klimatizace bez venkovní jednotky

V místnostech, ve kterých není možné instalovat venkovní jednotku, lze klimatizaci instalovat i bez ní, přičemž vnitřní jednotka je umístěna na venkovní stěně. K chlazení kondenzátoru venkovním vzduchem jsou zapotřebí dva otvory o průměru 16cm. Pokud jde o výkon, účinnost a hladinu hluku, tato klimatizace v ničem nezaostává, ve srovnání s klimatizací která má dvě jednotky.

3.4. Klimatizace se dvěma jednotkami

Největší poptávka je po klimatizacích se dvěma jednotkami, pro které se používá i název  split-systém. Anglickém slovo „split“ znamená rozdělené/ oddělené, což by v tomto případě znamenalo rozdělení zařízení na dvě nebo více samostatných jednotek.  Vnitřní jednotka je umístěna v místnosti a venkovní, jak název napovídá, se nachází venku. Vnitřní jednotky mohou být podle místa instalace - nástěnné, stropní, podlažní...nebo i dost specifické kazetové a kanálové. K dispozici jsou také klimatizace s několika vnitřními jednotkami a jednou venkovní jednotkou, která je všechny aktivuje. Tento typ se nazývá „multi-split“ a může přinést významné výhody pokud jde o zabírání menšího prostoru a snazší instalaci. Split-systém je ekonomický, má různé výkony a velmi dobrou energetickou účinnost.

4. Montáž- zvolit profesionály nebo se pokusit o vlastní montáž?

Volba klimatizace je určitě velmi důležitá. Aby však fungovala správně a v optimálních podmínkách, musí být stejně tak vhodně umístěna a kvalitně a profesionálně namontována. Pouze tak může zajistit příjemnou teplotu ve vašem příbytku. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pracovat samostatně nebo práci přenecháte řemeslníkům, mějte na paměti, že je velmi důležité i zvolení optimálního místa.

4.1. Venkovní jednotka

Pokud žijete v bytovém domě nebo větší budově, měli byste před instalací venkovní jednotky dbát na to, jaké práce na fasádě jsou povoleny. Pokud je jednotka umístěna na viditelném místě, je třeba dbát na to, aby nikoho a nic neohrožovala; pokud to bude na balkoně, pravděpodobně nebude vidět z ulice. Pokud žijete v podkroví, prověřte, zda může být venkovní jednotka namontována třeba i na střechu.

Pokud má venkovní jednotka být namontována na fasádě budovy, která je chráněnou historickou památkou, je třeba vyžádat si povolení od Národního památkového ústavu. Pokud tomu tak není, pokuste se o to, aby byla klimatizace vidět co nejméně (aby byla na balkóně, spodní konstrukci, ploché střeše apod.), abychom nenarušili estetiku celé budovy a nedráždili sousedy agresivním zásahem do jejího vzhledu.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat tomu aby držáky, na kterých budou klimatizace viset, byly silné a měli dostatečnou nosnost, a také skutečnosti, že by měli odolávat vibracím, aniž by je přenášely na fasádu.

Pokud je venkovní jednotka umístěna na zemi, musí být upevněna na plastovém podstavci o minimální výšce 10cm.

Aby klimatizace fungovala správně, je také důležité, aby vzduch mohl nerušeně cirkulovat kolem jednotek. Úzké výklenky nebo místa podél zdi nebo vedle betonového oplocení balkónu proto nejsou vhodnými místy.

Venkovní jednotky by neměly být umístěny vedle oken ložnice nebo dětského pokoje. Hluk, který klimatizace vytváří, vás totiž může obtěžovat, když budete spát s otevřeným oknem.

4.2. Vnitřní jednotka

Vnitřní jednotka klimatizace by měla být vždy umístěna do místnosti, která je nejvíce vystavěna slunci a teplu. Když se tato místnost dostatečně ochladí,  ochlazení bude znatelné v celém bytě.

Pokud byste klimatizaci umístili nad dveře, které se často otevírají, provoz zařízení by byl méně energeticky účinný, protože chlazení / topení by se zesilovalo při každém otevření a zavření dveří.

Místa na chodbě, za závěsy nebo nad skříní se také nedoporučují - cirkulace vzduchu na takových místech je omezená, takže by klimatizace nefungovala zcela správně.

Rovněž se nedoporučuje umístit vnitřní jednotku vedle zdroje tepla. Jednotka má totiž vestavěný termostat pro udržení teploty, takže by se neustále spouštěla, i když by místnost byla již zcela ochlazena.

4.3. Technické údaje

Prvním krokem při instalaci klimatizace je montování držáků pro vnitřní a venkovní jednotky. Poté je zapotřebí do zdi vyvrtat otvory, kterými budou procházet hadice (hadice na kondenzát a instalační spojovací trubky / kabely), s ohledem na vzájemnou vzdálenost jednotek. Dalším krokem je protáhnutí hadice stěnou a umístění vnitřní jednotky na držáky. Poté se zapojuje do zásuvky a připojí hadice, která vypouští kondenzovanou vodu a vzduch. Posléze montujeme venkovní jednotku, která by měla být umístěna na již připravené držáky. Pokud jsou obě jednotky připojeny, je zapotřebí udělat odvzdušnění; tím se, za pomocí vakuového čerpadla, vzduch a vlhkost vytlačí z chladicího okruhu. Při prvním zapnutí je také nutno zkontrolovat, zda hadice ani ventily dovnitř nevpouští vzduch. Hadice vedoucí k venkovní jednotce je zapotřebí izolovat resp. oblepit  izolační páskou a připevnit tak ke zdi. Otvory kolem hadice ve zdi se utěsní polyuretanovou pěnou, stmelí a zamalují popř. se umístí plastový kryt.

5. Současné trendy

5.1. Energetická účinnost

Lidé dnes chtějí ušetřit, ale zároveň chránit životní prostředí. Moderní klimatizace pomáhají dosáhnout obou těchto cílů. Je to velký trend, který v průběhu let exponenciálně rostl a bude pokračovat i v budoucnu.

Lidé se nejčastěji rozhodují pro split-systém
Lidé se nejčastěji rozhodují pro split-systém

5.2. Chytré technologie

Nejnovější technologie také umožňují připojení klimatizací k WiFi. Inteligentní klimatizace mohou snadno a prakticky ovládat teplotu v domácnosti prostřednictvím aplikací na mobilních telefonech a podobných zařízeních. Tímto způsobem je dosaženo významných energetických úspor.

5.3. Systémy bez hadic s nastavením pracovního režimu

Moderní klimatizace mají také schopnost upravit rychlost provozu, což zajišťuje vyšší účinnost a efektivitu.

Systém tak pracuje přesněji a přizpůsobuje se potřebám chlazení nebo vytápění vašeho domu. Při instalaci klimatizace navíc není nutné vrtat stěny pro hadice a trubky.

5.4. Geotermální řešení

Poptávka po geotermálním vytápění a chlazení neustále roste, především díky energetické účinnosti.

Geotermální klimatizační systémy se také vyznačují trvanlivostí a vysokou využitelností.

5.5. Lepší kvalita ovzduší

Spolehlivé informace poskytované senzory moderních klimatizací vám také umožní zjistit, jaké škodlivé částice a v jakém množství, se nachází ve vzduchu. Proto jsou vybaveny senzory, které jsou připojený k filtrům, které automaticky nasávají znečištěný vzduch a současně přivádějí vzduch čistý a čerstvý.

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Komplet dodání a montáž

Potřebuji dodat a namontovat klimu do bytu v klasické čtyř bytovce. Jedenkrát venkovní, dvakrát vnitřní Horní byt. Zatím jen do jednoho pokoje. Velikost pokojů cca 20 m/2. Pokoje orientované na západ. Nutná montáž mezi 26.9- 2.10.2023. 35370 Kč do 58950 Kč

........

Klimatizace

Potřebuji dodat a namontovat klimatizaci do rodinného domu starší zástavba, potřebuji i poradit s výběrem klimatizaci. 30654 Kč do 51090 Kč

........

Instalace klimatizace do RD

Dobrý den,

poptáváme pořízení a instalace nástěnné klimatizace s topením. 47160 Kč do 78600 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, Klimatizační jednotku - venkovní, vnitřní do 25m2, Po popisu
Klimatizace, Třeboň

1170 Kč do 1950 Kč

Cena, Servis a oprava klimatizace Vivax, Po popisu
Klimatizace, Znojmo

81 Kč do 135 Kč

Cena, Servis na mobilní klimatizaci, Po popisu
Klimatizace, Sušice

72 Kč do 120 Kč

Cena, Klima fouka ale nevychladi,mobilni klima Kunčice, Po popisu
Klimatizace, Nový Bydžov

90 Kč do 150 Kč

Cena, výměnu klimatizační jednotky Toshiba, Po popisu
Klimatizace, Jindřichův Hradec

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Klimatizace, Po popisu
Klimatizace, Strančice

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Doplnit chladivo do klimatizací a zároveň včistit, Po popisu
Klimatizace, Třebařov

180 Kč do 300 Kč

Cena, Air Condition maintenance / Údržba klimatizace, Po popisu
Klimatizace, Syrovice

180 Kč do 300 Kč

Cena, klimatizaci do dvou pokojů. 5/4,5/5., Po popisu
Klimatizace, Bludov

2250 Kč do 3750 Kč

Cena, Servis vnitřní klimatizace, Po popisu
Klimatizace, Lanškroun-Vnitřní Město

225 Kč do 375 Kč

Cena, KLIMATIZACE DAIKIN DO 3+1 V PANELOVÉM DOMĚ V TŘEBÍČI, Po popisu
Klimatizace, Třebíč

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Dodání klimatizace + montáž, Po popisu
Klimatizace, Ústí nad Orlicí

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Klimatizace, 30m2
Klimatizace, Ústí nad Labem

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Klimatizační jednotku s výstupy do 2 pokojů, Po popisu
Klimatizace, Hradčany

1260 Kč do 2100 Kč

Cena, Montáž klimatizace, Po popisu
Klimatizace, Jablonec nad Nisou

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Klimatizace do panelového bytu. , Po popisu
Klimatizace, Odry

1170 Kč do 1950 Kč

Cena, Klimatizací do RD do dvou místnosti, Po popisu
Klimatizace, Třinec

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Revize klimatizace, revize požárních klap, Po popisu
Klimatizace, Frýdek-Místek

90 Kč do 150 Kč

Cena, montáž venkovní jednotky klimatizace na balkon panel. bytu a 1 splitu, Po popisu
Klimatizace, Litoměřice-Město

1350 Kč do 2250 Kč

Cena, Oprava klimatizace Daikin, Po popisu
Klimatizace, Kamýk nad Vltavou

90 Kč do 150 Kč

Cena, Dobrý den hledám firmu na montáž klimatizace do dvou pokojů , Po popisu
Klimatizace, Kojetín

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Klimatizací a chodbu 20m2 i s montáží do 15tisíc, Po popisu
Klimatizace, Černovice

450 Kč do 750 Kč

Cena, Prosím o kalkulaci kazetové klimatizace pro byt 32m2 s kondenzační jed,
Klimatizace, Praha

1080 Kč do 1800 Kč

Cena, Klimatizaci 1venkovní a 2 vnitřni jednotky, Po popisu
Klimatizace, Jílové u Prahy

1170 Kč do 1950 Kč

Cena, V létě chladit v zimě topit 30m2, Po popisu
Klimatizace, Stará Ves

1080 Kč do 1800 Kč

Cena, Kompletní montáž 3ks KLIMJ (mám vlastní nové) + jednu KMLJ od Vás , Po popisu
Klimatizace, Jiřice u Moravských Budějovic

1890 Kč do 3150 Kč

Cena, Montaz klimatizace, Po popisu
Klimatizace, Beroun-Město

3150 Kč do 5250 Kč

Cena, montáž klimatizace, Po popisu
Klimatizace, Moravany

1170 Kč do 1950 Kč

Cena, KLimatizace Samsung, Po popisu
Klimatizace, Bohuslavice nad Vláří

990 Kč do 1650 Kč

Cena, Klimatizaci do 2 pokojů a obyvaku, Po popisu
Klimatizace, Teplice

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Klima do dvou pokojů , Po popisu
Klimatizace, Skuteč

1350 Kč do 2250 Kč

Cena, RD, vedení pro klimatizaci před provedením fasády. , Po popisu
Klimatizace, Křemže

1350 Kč do 2250 Kč

Cena, do 3 nebo 4 pokoju v rodinem dome klimu na vytapeni cca 100m, Po popisu
Klimatizace, Frýdek-Místek

1080 Kč do 1800 Kč

Cena, Doplnění klimatizace , Po popisu
Klimatizace, Frýdek-Místek

270 Kč do 450 Kč

Cena, Dodávka a zprovoznění klimatizace ve dvou rodinných domech, Po popisu
Klimatizace, Náchod

2250 Kč do 3750 Kč

Cena, klimatizace - vytápění místnosti 30 m2 , Po popisu
Klimatizace, Praha

900 Kč do 1500 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Klimatizace cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

165+ společnostmi pro Klimatizace
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Klimatizace?

 • Klimatizace Praha
 • Klimatizace Brno
 • Klimatizace Ostrava
 • Klimatizace Plzeň
 • Klimatizace České Budějovice
 • Klimatizace Český Krumlov
 • Klimatizace Chomutov
 • Klimatizace Děčín
 • Klimatizace Frýdek-Místek
 • Klimatizace Havířov
 • Klimatizace Hradec Králové
 • Klimatizace Jablonec nad Nisou
 • Klimatizace Jihlava
 • Klimatizace Karlovy Vary
 • Klimatizace Karviná
 • Klimatizace Kladno
 • Klimatizace Liberec
 • Klimatizace Mladá Boleslav
 • Klimatizace Most
 • Klimatizace Olomouc
 • Klimatizace Opava
 • Klimatizace Opava
 • Klimatizace Pardubice
 • Klimatizace Písek
 • Klimatizace Přerov
 • Klimatizace Prostějov
 • Klimatizace Teplice
 • Klimatizace Třinec
 • Klimatizace Ústí nad Labem
 • Klimatizace Zlín
 • Klimatizace Adamov
 • Klimatizace Albrechtice
 • Klimatizace Aš
 • Klimatizace Bakov nad Jizerou
 • Klimatizace Bánov
 • Klimatizace Baška
 • Klimatizace Batelov
 • Klimatizace Bechyně
 • Klimatizace Bečov
 • Klimatizace Bělá pod Bezdězem
 • Klimatizace Benešov
 • Klimatizace Benešov nad Ploučnicí
 • Klimatizace Bílina
 • Klimatizace Bílovec
 • Klimatizace Bílovice nad Svitavou
 • Klimatizace Blansko
 • Klimatizace Blatná
 • Klimatizace Blovice
 • Klimatizace Blučina
 • Klimatizace Bludov
 • Klimatizace Bohuňovice
 • Klimatizace Bohušovice nad Ohří
 • Klimatizace Bojkovice
 • Klimatizace Bolatice
 • Klimatizace Bor
 • Klimatizace Borohrádek
 • Klimatizace Borovany
 • Klimatizace Boršice
 • Klimatizace Boskovice
 • Klimatizace Břasy
 • Klimatizace Břeclav
 • Klimatizace Březnice
 • Klimatizace Břidličná
 • Klimatizace Broumov
 • Klimatizace Brtnice
 • Klimatizace Bruntál
 • Klimatizace Brušperk
 • Klimatizace Buchlovice
 • Klimatizace Bučovice
 • Klimatizace Budišov nad Budišovkou
 • Klimatizace Buštěhrad
 • Klimatizace Bystřice
 • Klimatizace Bystřice
 • Klimatizace Bystřice nad Pernštejnem
 • Klimatizace Bystřice pod Hostýnem
 • Klimatizace Bzenec
 • Klimatizace Čejkovice
 • Klimatizace Čeladná
 • Klimatizace Čelákovice
 • Klimatizace Čerčany
 • Klimatizace Černilov
 • Klimatizace Černošice
 • Klimatizace Červená Voda
 • Klimatizace Červený Kostelec
 • Klimatizace Česká Kamenice
 • Klimatizace Česká Lípa
 • Klimatizace Česká Skalice
 • Klimatizace Česká Třebová
 • Klimatizace Česká Ves
 • Klimatizace České Velenice
 • Klimatizace Český Brod
 • Klimatizace Český Dub
 • Klimatizace Český Těšín
 • Klimatizace Chabařovice
 • Klimatizace Cheb
 • Klimatizace Chlum u Třeboně
 • Klimatizace Chlumčany
 • Klimatizace Chlumec
 • Klimatizace Chlumec nad Cidlinou
 • Klimatizace Choceň
 • Klimatizace Chotěboř
 • Klimatizace Chotěšov
 • Klimatizace Chrast
 • Klimatizace Chrastava
 • Klimatizace Chropyně
 • Klimatizace Chrudim
 • Klimatizace Chvaletice
 • Klimatizace Chýnov
 • Klimatizace Cvikov
 • Klimatizace Dačice
 • Klimatizace Desná
 • Klimatizace Dětmarovice
 • Klimatizace Dobrá
 • Klimatizace Dobřany
 • Klimatizace Dobřichovice
 • Klimatizace Dobříš
 • Klimatizace Dobrovice
 • Klimatizace Dobruška
 • Klimatizace Dobšice
 • Klimatizace Doksy
 • Klimatizace Dolany
 • Klimatizace Dolní Benešov
 • Klimatizace Dolní Bojanovice
 • Klimatizace Dolní Bousov
 • Klimatizace Dolní Dobrouč
 • Klimatizace Dolní Kounice
 • Klimatizace Dolní Lutyně
 • Klimatizace Dolní Němčí
 • Klimatizace Dubí
 • Klimatizace Dubňany
 • Klimatizace Duchcov
 • Klimatizace Dvůr Králové nad Labem
 • Klimatizace Františkovy Lázně
 • Klimatizace Frenštát pod Radhoštěm
 • Klimatizace Fryčovice
 • Klimatizace Frýdlant
 • Klimatizace Fryšták
 • Klimatizace Fulnek
 • Klimatizace Golčův Jeníkov
 • Klimatizace Habartov
 • Klimatizace Háj ve Slezsku
 • Klimatizace Halenkov
 • Klimatizace Hanušovice
 • Klimatizace Hať
 • Klimatizace Havlíčkův Brod
 • Klimatizace Hejnice
 • Klimatizace Heřmanův Městec
 • Klimatizace Hlinsko
 • Klimatizace Hlubočky
 • Klimatizace Hluboká nad Vltavou
 • Klimatizace Hlučín
 • Klimatizace Hluk
 • Klimatizace Hodkovice nad Mohelkou
 • Klimatizace Holešov
 • Klimatizace Holice
 • Klimatizace Holýšov
 • Klimatizace Horažďovice
 • Klimatizace Hořice
 • Klimatizace Horka nad Moravou
 • Klimatizace Horní Bečva
 • Klimatizace Horní Benešov
 • Klimatizace Horní Bříza
 • Klimatizace Horní Planá
 • Klimatizace Horní Slavkov
 • Klimatizace Horní Suchá
 • Klimatizace Horoměřice
 • Klimatizace Hořovice
 • Klimatizace Hošťálková
 • Klimatizace Hostinné
 • Klimatizace Hostivice
 • Klimatizace Hovězí
 • Klimatizace Hovorany
 • Klimatizace Hradec nad Moravicí
 • Klimatizace Hrádek nad Nisou
 • Klimatizace Hranice
 • Klimatizace Hranice
 • Klimatizace Hrob
 • Klimatizace Hronov
 • Klimatizace Hrušovany nad Jevišovkou
 • Klimatizace Hrušovany u Brna
 • Klimatizace Hulín
 • Klimatizace Humpolec
 • Klimatizace Hustopeče
 • Klimatizace Ivančice
 • Klimatizace Ivanovice na Hané
 • Klimatizace Jablonné nad Orlicí
 • Klimatizace Jablonné v Podještědí
 • Klimatizace Jablůnka
 • Klimatizace Jablunkov
 • Klimatizace Jáchymov
 • Klimatizace Janovice nad Úhlavou
 • Klimatizace Jaroměř
 • Klimatizace Jaroměřice nad Rokytnou
 • Klimatizace Javorník
 • Klimatizace Jedovnice
 • Klimatizace Jemnice
 • Klimatizace Jesenice
 • Klimatizace Jeseník
 • Klimatizace Jevíčko
 • Klimatizace Jičín
 • Klimatizace Jilemnice
 • Klimatizace Jílové
 • Klimatizace Jílové u Prahy
 • Klimatizace Jince
 • Klimatizace Jindřichův Hradec
 • Klimatizace Jirkov
 • Klimatizace Jistebnice
 • Klimatizace Kadaň
 • Klimatizace Kamenice
 • Klimatizace Kamenice nad Lipou
 • Klimatizace Kamenický Šenov
 • Klimatizace Kamenný Újezd
 • Klimatizace Kaplice
 • Klimatizace Kardašova Řečice
 • Klimatizace Karolinka
 • Klimatizace Kaznějov
 • Klimatizace Kdyně
 • Klimatizace Kelč
 • Klimatizace Klášterec nad Ohří
 • Klimatizace Klatovy
 • Klimatizace Klimkovice
 • Klimatizace Kobeřice
 • Klimatizace Kobylí
 • Klimatizace Kojetín
 • Klimatizace Kolín
 • Klimatizace Komárov
 • Klimatizace Konice
 • Klimatizace Kopidlno
 • Klimatizace Kopřivnice
 • Klimatizace Koryčany
 • Klimatizace Kosmonosy
 • Klimatizace Košťany
 • Klimatizace Kostelec na Hané
 • Klimatizace Kostelec nad Černými lesy
 • Klimatizace Kostelec nad Labem
 • Klimatizace Kostelec nad Orlicí
 • Klimatizace Kozlovice
 • Klimatizace Králíky
 • Klimatizace Kralovice
 • Klimatizace Kralupy nad Vltavou
 • Klimatizace Králův Dvůr
 • Klimatizace Kraslice
 • Klimatizace Krásná Lípa
 • Klimatizace Kravaře
 • Klimatizace Křemže
 • Klimatizace Kroměříž
 • Klimatizace Krupka
 • Klimatizace Kryry
 • Klimatizace Kunovice
 • Klimatizace Kunštát
 • Klimatizace Kuřim
 • Klimatizace Kvasice
 • Klimatizace Kyjov
 • Klimatizace Kynšperk nad Ohří
 • Klimatizace Lanžhot
 • Klimatizace Lázně Bělohrad
 • Klimatizace Lázně Bohdaneč
 • Klimatizace Ledeč nad Sázavou
 • Klimatizace Ledenice
 • Klimatizace Lednice
 • Klimatizace Letohrad
 • Klimatizace Letovice
 • Klimatizace Libčice nad Vltavou
 • Klimatizace Libochovice
 • Klimatizace Libušín
 • Klimatizace Líně
 • Klimatizace Lipník nad Bečvou
 • Klimatizace Lišov
 • Klimatizace Litovel
 • Klimatizace Loket
 • Klimatizace Lomnice nad Popelkou
 • Klimatizace Loštice
 • Klimatizace Louny
 • Klimatizace Lovosice
 • Klimatizace Luby
 • Klimatizace Ludgeřovice
 • Klimatizace Luhačovice
 • Klimatizace Luka nad Jihlavou
 • Klimatizace Lutín
 • Klimatizace Luže
 • Klimatizace Lužice
 • Klimatizace Lysá nad Labem
 • Klimatizace Mariánské Lázně
 • Klimatizace Mělník
 • Klimatizace Městec Králové
 • Klimatizace Město Albrechtice
 • Klimatizace Meziboří
 • Klimatizace Meziměstí
 • Klimatizace Mikulášovice
 • Klimatizace Mikulov
 • Klimatizace Mikulovice
 • Klimatizace Milevsko
 • Klimatizace Milín
 • Klimatizace Milovice
 • Klimatizace Mimoň
 • Klimatizace Miroslav
 • Klimatizace Mirošov
 • Klimatizace Mladá Vožice
 • Klimatizace Mladé Buky
 • Klimatizace Mnichovo Hradiště
 • Klimatizace Mníšek pod Brdy
 • Klimatizace Modřice
 • Klimatizace Mohelnice
 • Klimatizace Moravská Nová Ves
 • Klimatizace Moravské Budějovice
 • Klimatizace Moravský Beroun
 • Klimatizace Moravský Krumlov
 • Klimatizace Moravský Písek
 • Klimatizace Mořkov
 • Klimatizace Mosty u Jablunkova
 • Klimatizace Mutěnice
 • Klimatizace Náchod
 • Klimatizace Náměšť nad Oslavou
 • Klimatizace Napajedla
 • Klimatizace Nechanice
 • Klimatizace Nejdek
 • Klimatizace Němčice nad Hanou
 • Klimatizace Nepomuk
 • Klimatizace Neratovice
 • Klimatizace Netolice
 • Klimatizace Neveklov
 • Klimatizace Nivnice
 • Klimatizace Nová Bystřice
 • Klimatizace Nová Paka
 • Klimatizace Nová Role
 • Klimatizace Nová Včelnice
 • Klimatizace Nové Hrady
 • Klimatizace Nové Město na Moravě
 • Klimatizace Nové Město nad Metují
 • Klimatizace Nové Město pod Smrkem
 • Klimatizace Nové Sedlo
 • Klimatizace Nové Strašecí
 • Klimatizace Novosedlice
 • Klimatizace Nový Bor
 • Klimatizace Nový Bydžov
 • Klimatizace Nový Hrozenkov
 • Klimatizace Nový Jičín
 • Klimatizace Nový Malín
 • Klimatizace Nymburk
 • Klimatizace Nýřany
 • Klimatizace Nýrsko
 • Klimatizace Obrnice
 • Klimatizace Odolena Voda
 • Klimatizace Odry
 • Klimatizace Okříšky
 • Klimatizace Opatovice nad Labem
 • Klimatizace Opočno
 • Klimatizace Ořechov
 • Klimatizace Osek
 • Klimatizace Oslavany
 • Klimatizace Ostravice
 • Klimatizace Ostrov
 • Klimatizace Ostrožská Nová Ves
 • Klimatizace Otrokovice
 • Klimatizace Pacov
 • Klimatizace Palkovice
 • Klimatizace Paskov
 • Klimatizace Pečky
 • Klimatizace Pelhřimov
 • Klimatizace Peruc
 • Klimatizace Petrovice u Karviné
 • Klimatizace Petřvald
 • Klimatizace Píšť
 • Klimatizace Planá
 • Klimatizace Planá nad Lužnicí
 • Klimatizace Plasy
 • Klimatizace Plesná
 • Klimatizace Plumlov
 • Klimatizace Počátky
 • Klimatizace Podbořany
 • Klimatizace Podivín
 • Klimatizace Pohořelice
 • Klimatizace Police nad Metují
 • Klimatizace Polná
 • Klimatizace Postoloprty
 • Klimatizace Postřelmov
 • Klimatizace Povrly
 • Klimatizace Pozořice
 • Klimatizace Prachatice
 • Klimatizace Přelouč
 • Klimatizace Přeštice
 • Klimatizace Příbor
 • Klimatizace Příbram
 • Klimatizace Přibyslav
 • Klimatizace Proboštov
 • Klimatizace Proseč
 • Klimatizace Protivín
 • Klimatizace Průhonice
 • Klimatizace Prušánky
 • Klimatizace Psáry
 • Klimatizace Rajhrad
 • Klimatizace Rakovník
 • Klimatizace Rakvice
 • Klimatizace Rapotín
 • Klimatizace Raspenava
 • Klimatizace Ratíškovice
 • Klimatizace Řevnice
 • Klimatizace Říčany
 • Klimatizace Rohatec
 • Klimatizace Rokytnice v Orlických horách
 • Klimatizace Rosice
 • Klimatizace Rotava
 • Klimatizace Roudnice nad Labem
 • Klimatizace Rousínov
 • Klimatizace Rožmitál pod Třemšínem
 • Klimatizace Rožnov pod Radhoštěm
 • Klimatizace Roztoky
 • Klimatizace Rtyně v Podkrkonoší
 • Klimatizace Ruda nad Moravou
 • Klimatizace Rudná
 • Klimatizace Rudník
 • Klimatizace Rudolfov
 • Klimatizace Rychnov nad Kněžnou
 • Klimatizace Rychvald
 • Klimatizace Rýmařov
 • Klimatizace Sadská
 • Klimatizace Šardice
 • Klimatizace Sázava
 • Klimatizace Sedlčany
 • Klimatizace Sedlec
 • Klimatizace Semily
 • Klimatizace Šenov
 • Klimatizace Sezemice
 • Klimatizace Sezimovo Ústí
 • Klimatizace Skuteč
 • Klimatizace Slaný
 • Klimatizace Šlapanice
 • Klimatizace Slatiňany
 • Klimatizace Slavičín
 • Klimatizace Slavkov u Brna
 • Klimatizace Slavonice
 • Klimatizace Šluknov
 • Klimatizace Slušovice
 • Klimatizace Smiřice
 • Klimatizace Smržovka
 • Klimatizace Soběslav
 • Klimatizace Sobotín
 • Klimatizace Sobotka
 • Klimatizace Sokolov
 • Klimatizace Solnice
 • Klimatizace Spálené Poříčí
 • Klimatizace Šťáhlavy
 • Klimatizace Stará Paka
 • Klimatizace Staré Město
 • Klimatizace Staré Město
 • Klimatizace Starý Jičín
 • Klimatizace Starý Plzenec
 • Klimatizace Štěpánkovice
 • Klimatizace Štěpánov
 • Klimatizace Šternberk
 • Klimatizace Štětí
 • Klimatizace Štítná nad Vláří
 • Klimatizace Štíty
 • Klimatizace Stochov
 • Klimatizace Stod
 • Klimatizace Strakonice
 • Klimatizace Štramberk
 • Klimatizace Strání
 • Klimatizace Strašice
 • Klimatizace Stráž pod Ralskem
 • Klimatizace Strážnice
 • Klimatizace Střelice
 • Klimatizace Stříbro
 • Klimatizace Studená
 • Klimatizace Studénka
 • Klimatizace Suchdol nad Lužnicí
 • Klimatizace Šumperk
 • Klimatizace Sušice
 • Klimatizace Světlá nad Sázavou
 • Klimatizace Svoboda nad Úpou
 • Klimatizace Tábor
 • Klimatizace Tachov
 • Klimatizace Tanvald
 • Klimatizace Teplá
 • Klimatizace Terezín
 • Klimatizace Tišnov
 • Klimatizace Tlučná
 • Klimatizace Tlumačov
 • Klimatizace Toužim
 • Klimatizace Třebechovice pod Orebem
 • Klimatizace Třebíč
 • Klimatizace Třeboň
 • Klimatizace Třemošná
 • Klimatizace Třemošnice
 • Klimatizace Třešť
 • Klimatizace Trhové Sviny
 • Klimatizace Trmice
 • Klimatizace Trojanovice
 • Klimatizace Trutnov
 • Klimatizace Tuchlovice
 • Klimatizace Turnov
 • Klimatizace Tvrdonice
 • Klimatizace Týn nad Vltavou
 • Klimatizace Týnec nad Sázavou
 • Klimatizace Týniště nad Orlicí
 • Klimatizace Uherské Hradiště
 • Klimatizace Uherský Brod
 • Klimatizace Uherský Ostroh
 • Klimatizace Uhlířské Janovice
 • Klimatizace Unhošť
 • Klimatizace Uničov
 • Klimatizace Úpice
 • Klimatizace Ústí nad Orlicí
 • Klimatizace Úvaly
 • Klimatizace Vacenovice
 • Klimatizace Valašská Bystřice
 • Klimatizace Valašské Klobouky
 • Klimatizace Valašské Meziříčí
 • Klimatizace Valtice
 • Klimatizace Vamberk
 • Klimatizace Varnsdorf
 • Klimatizace Vejprnice
 • Klimatizace Vejprty
 • Klimatizace Velešín
 • Klimatizace Velim
 • Klimatizace Velká Bíteš
 • Klimatizace Velká Bystřice
 • Klimatizace Velká Hleďsebe
 • Klimatizace Velká nad Veličkou
 • Klimatizace Velké Bílovice
 • Klimatizace Velké Hamry
 • Klimatizace Velké Karlovice
 • Klimatizace Velké Losiny
 • Klimatizace Velké Meziříčí
 • Klimatizace Velké Opatovice
 • Klimatizace Velké Pavlovice
 • Klimatizace Velké Poříčí
 • Klimatizace Velký Osek
 • Klimatizace Velký Týnec
 • Klimatizace Velvary
 • Klimatizace Vendryně
 • Klimatizace Veselí nad Lužnicí
 • Klimatizace Veselí nad Moravou
 • Klimatizace Větřní
 • Klimatizace Veverská Bítýška
 • Klimatizace Vikýřovice
 • Klimatizace Vimperk
 • Klimatizace Vítkov
 • Klimatizace Vizovice
 • Klimatizace Vlašim
 • Klimatizace Vlčnov
 • Klimatizace Vnorovy
 • Klimatizace Vodňany
 • Klimatizace Volary
 • Klimatizace Volyně
 • Klimatizace Votice
 • Klimatizace Vracov
 • Klimatizace Vratimov
 • Klimatizace Vrbno pod Pradědem
 • Klimatizace Vrchlabí
 • Klimatizace Vrdy
 • Klimatizace Všetaty
 • Klimatizace Vsetín
 • Klimatizace Vyšší Brod
 • Klimatizace Zábřeh
 • Klimatizace Žacléř
 • Klimatizace Zákupy
 • Klimatizace Žamberk
 • Klimatizace Zašová
 • Klimatizace Zastávka
 • Klimatizace Žatec
 • Klimatizace Zbiroh
 • Klimatizace Zbýšov
 • Klimatizace Ždánice
 • Klimatizace Žďár nad Sázavou
 • Klimatizace Zdice
 • Klimatizace Zdounky
 • Klimatizace Železná Ruda
 • Klimatizace Železný Brod
 • Klimatizace Židlochovice
 • Klimatizace Žirovnice
 • Klimatizace Zlaté Hory
 • Klimatizace Zliv
 • Klimatizace Zlonice
 • Klimatizace Žlutice
 • Klimatizace Znojmo
 • Klimatizace Zruč nad Sázavou
 • Klimatizace Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena