Interiérové dveře Cena

Kolik stojí interiérové dveře? Cena interiérových dveří se liší v závislosti na typu, způsobu otevírání a materiálu. Cena dýhovaných dveří s rámem se pohybuje kolem 6.000 Kč. Posuvné dveře jsou o něco dražší než dveře klasické. Ještě dražší jsou ty, které vstupují přímo do zdi. K dražším patří i dveře z tvrzeného skla. Nejméně zaplatíte za plastové interiérové dveře standardních rozměrů, jejichž cena se pohybuje kolem 4.000 Kč. Nejdražší jsou samozřejmě hliníkové interiérové dveře, které stojí kolem 20.000 Kč. Dodací lhůta je obvykle 1 - 2 měsíce.

Komu svěřit interiérové dveře? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům interiérových dveří - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku
Zkontrolovat taktéž:
Posuvné dveře, cena

Cena za interiérové dýhované dveře


Cena vnitřních dýhovaných dveří. Cena za interiérové dveře, dýhované, klasické rozměry s rámem.

3500.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
12000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Interiérové dveře Cena

Ostatní ceny za Interiérové dveře

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Plastové interiérové dveře

Cena za dodávku a montáž interiérových plastových dveří, standardní rozměry.Kč/kus

kus
poptávka

Masivní dřevěné interiérové dveře

Cena za dodávku a montáž interiérových dřevěných masivních dveří, standardní rozměry.Kč/kus

kus
poptávka

Hliníkové interiérové dveře

Cena za dodávku a montáž interiérových hliníkových dveří, standardní rozměry.Kč/kus

kus
poptávka

Interiérové posuvné dveře

Cena za dodávku a montáž posuvných dveří, standardní rozměry.Kč/kus

kus
poptávka

Skládací (harmonikové) interiérové dveře

Cena za dodávku a montáž interiérových skládacích dveří, standardní rozměry. Nejlevnější variantou jsou plastové skládací lamely s přibližnou cenou 1170 Kč, za kterými následují plastové lamely v imitaci dřeva (buk), s přibližnou cenou asi 2600 Kč, nejdražší varianta jsou plastové lamely v imitaci hliníku, cena přibližně 5200 Kč.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
Zaslat poptávku >

Posuvné dveře


Kolik stojí posuvné dveře? Pokojové posuvné dveře se liší velikostí a počtem křídel, posuvným mechan...

Zkontrolovat taktéž: Posuvné dveře cena

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Pokojové dveře - vše, co potřebujete vědět

1. Dřevěné, hliníkové nebo plastové interiérové dveře?

Při výběru materiálů máte na výběr dřevo, hliník a PVC, ale také jejich kombinace se sklem, takže si můžete vybírat dle libosti.  Dveře pokud možno vybírejte zároveň s podlahou (parkety, laminát) a vnitřními stěnami, protože tak nejsnáze sladíte barvy, materiály a vzory. Pokud jde o druh dřeva přichází v úvahu javor, bříza, smrk, mahagon, buk, dub atd., ale existují i kombinace dřevo-sklo, dřevo-hliník a sklo-hliník.

Elegantní a moderní dveře dají každému prostoru osobitý charakter
Elegantní a moderní dveře dají každému prostoru osobitý charakter

1.1. Dřevěné dveře

Nejvhodnějším materiálem pro interiérové dveře je bezesporu dřevo. Jelikož se jedná o přírodní materiál, zanechává hřejivý a útulný dojem a to je již dostatečný důvod pro jeho koupi. Dřevěné pokojové dveře jsou k mání v obrovském množství barev a odstínů, vzorů a rámů, takže je snadné najít přesně takové, jaké hledáte. K dispozici jsou také různé dýhy, laky, oleje a nátěry. Dveře se dělí na klasické a masivní.

Masivní pokojové dveře jsou vyrobeny z třívrstvého příčně lepeného panelu o tloušťce až 4cm. Kromě příčně lepených panelů lze použít i další prvky - lepené dýhové vrstvy, desky nebo latě.

1.2. Dýhované dveře

Dýhované interiérové dveře vypadají jako masivního dřevo, ale na rozdíl od něj jsou velmi lehké. Výběr dýhy je stejně velký jako výběr druhů dřeva, ale dub a ořech jsou považovány za nejlepší, především kvůli jejich tvrdosti a trvanlivosti. Dýhované dveře jsou vyrobeny ze dřeva, jsou však potažené speciální fólií, která jim dodává moderní a elegantní výraz a usnadňuje údržbu.

1.3. Dveře dřevo-sklo

Tato kombinace je velmi častá, protože sklo obohacuje vzhled dveří, ale zejména prostoru. Skleněné panely v dřevěných dveřích totiž pomáhají přirozenému osvětlení, i když jsou dveře zavřené. Možná proto patří mezi nejprodávanější typ dveří. Sklo na nich je vždy vysoce kvalitní a ochranné a dodává se v různých typech a vzorech.

1.4. Skleněné dveře

Skleněné dveře se používají pro speciální účely, tj. tam, kde je třeba provést vizuální přechod nebo je zapotřebí více přirozeného světla, ale aby na druhé straně zůstal hluk a vítr. V zásadě volíme mezi klasickými dveřmi se zabudovaným skleněným povrchem, který se může nacházet uprostřed dveří, na boku nebo nad dveřmi (tzv. nadsvětlík), a celoskleněnými dveřmi. Z bezpečnostních důvodů jsou všechny tyto produkty vyrobeny z tvrzeného skla. Pro dosažení požadovaného vizuálního efektu je možné je dodatečně pískovat, malovat, gravírovat nebo zakrýt fólií.

1.5. Hliníkové dveře

Hliník se díky své tvrdosti a schopnosti chránit proti vloupání mnohem častěji používá k výrobě vchodových a venkovních dveří. Tak silný materiál není pro dveře do místnosti nutný, zejména proto, že je mnohem dražší ve srovnání se dřevem. Velmi často se však používá na výrobu zárubní u skleněných posuvných dveří.

1.6. PVC dveře

Ačkoli dřevo umí každý prostor udělat útulnějším, faktem je, že je dražším materiálem než plast.  Interiérové dveře z umělé hmoty (PVC) jsou proto stále populárnější. Snadno se instalují a udržují, jsou lehčí a dodávají se v mnoha rozměrech, tvarech a typech. Pomocí různých barev, nátěrů a dekorativních fólií je lze vyrobit tak, aby vypadaly jako opravdové dřevo. Rámy pro plastové dveře jsou vyrobeny tak, aby se otevíraly a zavíraly snadno a tiše. Na úkor nízké ceny umělých hmot, z nichž jsou vyrobeny samotné dveře, mohou být různé doplňky dražší. Máme na mysli zejména ochranu proti vloupání, tvar, barvu a podobně.

1.7. Plstěný doplněk dveří

Plast (PVC) je jedním z materiálů, které se nejčastěji používají k výrobě interiérových dveří. U některých pokojových dveří se z vnitřní strany používá plst pro lepší tepelnou a zvukovou izolaci.

2. Způsoby otevírání

Po rozměrech a výběru materiálu je způsob otevírání třetím důležitým faktorem pro správný výběr  dveří. O způsobu otevírání dveří se rozhodujete na základě rozložení místnosti, tj. volného prostoru a věcí, které se nachází v této místnosti. Je důležité abyste se mohli volně pohybovat, otevírat a zavírat dveře, aniž byste narazili na stěny nebo nábytek a příslušenství.

2.1. Jednokřídlé dveře

Tyto dveře jsou nejběžnějším typem dveří v bytech a domech. Mají jednoduchý systém zavírání a otevírání klikou. Pokud se rozhodnete právě pro ně, měli byste mít na paměti velikost prostoru a případné překážky, protože křídlo zabírá hodně místa. Nábytek nebo jiné příslušenství mohou bránit jejich úplnému otevření. Nepostradatelným prvkem je zárubeň, ke které jsou dveře připevněné. Může mít šířku mezi 85 a 175cm, ale lze jí rozšířit až na 300cm. Dveře se ovládají pomocí závěsů, na které jsou namontovány. Nejběžnějším materiálem pro jednokřídlé dveře je dřevo, někdy v kombinaci se sklem. Další informace o materiálech naleznete níže.

Jednokřídlé dveře jsou klasickou volbou, zejména pokud máte dost místa pro jejich otevírání.
Jednokřídlé dveře jsou klasickou volbou, zejména pokud máte dost místa pro jejich otevírání

2.2. Posuvné dveře

Posuvné interiérové dveře jsou vhodnější pro menší prostory, kde by instalace jednokřídlých dveří zabrala mnoho místa. Proto jsou posuvné dveře nejlepším řešením pro stísněné byty a malé pokoje. Posuvné dveře jsou považovány za tišší ve srovnání s běžnými dveřmi a jsou k dispozici v mnoha atraktivních designech. Posuvné dveře se pohybují na kolejnicích. Mohou být umístěny nahoře - závěsné posuvné dveře, nebo mohou mít kování nahoře i dole. Posuvné dveře lze otevírat přímo do zdi nebo vedle ní. Lze říci, že jejich jedinou nevýhodou je slabší tepelná a zvuková izolace. To platí zejména pro ty, které prochází podél zdi.

Posuvné dveře zabírají málo místa a jsou praktické zejména pro menší prostory.
Posuvné dveře zabírají málo místa a jsou praktické zejména pro menší prostory

2.3. Shrnovací - harmonikové dveře

Jak název napovídá, tyto dveře se otevírají shrnováním. Tyto dveře se poslední době v moderních domech stále častěji vyskytují jako příčky mezi kuchyní a obývacím pokojem, aby zabránily šíření pachů a páry. Harmonikové pokojové dveře nevyžadují žádnou speciální montáž a nejsou omezené rozměry. Mohou být umístěny až do šířky 18m.

Shrnovací dveře se používají jako jako příčky nebo dělící zdi.
Shrnovací dveře se používají jako jako příčky nebo dělící zdi

 

3. Další prvky

3.1. Kliky

Dveřní kliky jsou nejen funkčním, ale i estetickým prvkem. Klika by měla být zvolena podle materiálu, tvaru, typu a stylu dveří. Nejběžnějším výrobním materiálem je hliník, následovaný mosazí, nerezovou ocelí, PVC a stále častěji dřevem. Podle tvaru rukojeti rozlišujeme mezi L-profilem (klika klika) a kulatými klikami (klika koule). Mohou být pevné nebo zafixované. Kulaté kliky se používají hlavně u vchodových dveří, aby zpomalily otevírání a byly tak bezpečnější. K dispozici jsou také kliky jednodílné (štítové kování) a dvoudílné (s rozetou), kliky s průřezy pro klíč, s krytem, bezpečnostní kliky, kliky s nárazníky a retardéry dveří atd.

3.2. Zárubně

Zárubně se instalují do otvoru ve stěně společně s panty, na které je křídlo připevněno. Rám je stejně tak technický jako estetický prvek a měl by být sladěn s křídlem, aby byl odolný vůči mechanickému zatížení, teplotním změnám a vlhkosti. Zárubeň je obvykle vyrobena z masivního dřeva nebo překližky, i když existují také PVC, hliníkové nebo různé kombinace těchto materiálů.

Obzvláště moderní jsou  rámy skryté – tedy ty, které lemují stěnu a dveřní křídlo. Zůstává tak viditelná pouze hrana mezi dveřmi a stěnou a rám je zcela zakryt buď omítkou nebo sádrokartonem. Hliníková zárubeň a panty se montují před omítnutím a natřením stěny, aby malíř mohl pěkně vyrovnat a zpracovat všechny hrany tak, aby nebyly viditelné.

3.3. Styl

Podle vzhledu a estetického sladění s prostorem, vyberte i styl dveří. Nejprve přemýšlejte o okolí a prostoru, ve kterých budou dveře umístěny: je dům nový nebo starý? Je klasický nebo moderní? Rezidenční nebo komerční? Jaké materiály a barvy v něm převládají? Chcete, aby byly dveře skryté nebo snad nápadné? Hodí se vysoké nebo široké? Odpověď na každou z těchto otázek trochu zúží váš výběr, dokud se nedostanete k těm správným dveřím.

Klasické nebo starožitné dveře mají jasné, viditelné zárubně, ozdoby, vitráže apod., což někdy může vypadat, jako byste vcházeli do zámku. Moderní dveře jsou více redukované s důrazem na jednoduché linie. Jsou většinou vyrobeny ze dřeva nebo hliníku. V souladu s moderním minimalismem jsou dveře často zcela neosobní a kompaktní, se skrytými závěsy, jelikož důraz je kladen pouze na povrch. Ten pak může být neutrální nebo naopak silně texturovaný a graficky ošetřený. Určitě neuděláte chybu, pokud se nejprve poradíte s interiérovým designérem a objednáte si dveře na míru.

3.4. Protipožární dveře

Protipožární dveře se používají pro prostory, ze kterých chceme zabránit šíření ohně nebo zpomalit požár. V rodinných domech nebo budovách se jedná především o kotelny. Můžete si vybrat ocelové, hliníkové nebo dokonce dřevěné protipožární dveře. Tyto bezpečnostní dveře musí být neustále zavřené, aby se zabránilo i šíření kouře. Obyčejné protipožární dveře chrání před požárem v průměru 30 minut (EI30), ale existují i dražší, jejichž ochrana trvá až 90 minut (EI90). Při nákupu těchto bezpečnostních dveří věnujte pozornost identifikačnímu štítku, na kterém musí být uvedeny všechny technické údaje a specifikace: úřad, který vydal certifikát, doba ochrany, výrobce a číslo dokladu.

4. Rozměry dveří

Před nákupem a instalací pokojových dveří je třeba určit jejich rozměry. Šířka interiérových dveří se liší podle účelu místnosti. Do místností, jako jsou toalety, koupelny, sklady a prádelny, zpravidla dáváme obyčejné dveře o šířce 75-80cm. Pokoje mohou mít dveře o šířce 120cm. Dveře, kterými by měl procházet invalidní vozík, musí být široké alespoň 90cm!

5. Projekt

5.1. Montáž

Montáž dveří do místnosti je postup, který vyžaduje velkou pečlivost, aby bylo možné dveřmi pohybovat bez drhání a aniž by spadla křídla nebo praskl rám. Toto je postup montování dveří krok za krokem:

1.) Změřte výšku a šířku dveřního otvoru, stejně tak tloušťku zdi.
2.) Zkontrolujte vodováhou zda jsou stěny a podlaha rovné.
3.) Určete směr otevírání dveří.
4.) Nový rám dveří namontujte na podlaze tak, aby všechny spoje byly šroubovány nebo lepeny v pravých úhlech.
5.) V horní části příčné zárubně nasaďte rozpěru a nastavte přesnou šířku.
6.) Rozpěru vyndejte a nasaďte jí do zárubně dole, ve výšce spodního závěsu .
7.) Druhou rozpěru upevněte do střední části zárubně.
8.) Celou zárubeň zvedněte a postavte doprostřed dveřního otvoru.
9.) Zárubeň pomocí svěrek zafixujte k dveřnímu otvoru.
10.) Vodováhou zkontrolujte zda jsou zárubně rovné.
11.) Položte tři rozpěry do zárubně.
12.) Dveřní křídlo položte do zárubně.
13.) Vyplňte mezeru mezi stěnou a zárubní montážní pěnou.
14.) Vystupující pěnu odřízněte nožem.
15.) Namontujte obložku.
16.) Přeřízněte soklové lišty a nasaďte je.
17.) Mezeru mezi zárubní a podlahou vyplňte silikonem.
18.) Nakonec upevněte přechodovou lištu, namontuj rozety, kliku a zámek.

5.2. Dveře na míru

Pokud chcete unikátní výrobek, dveře odlišné od těch v prodejnách, ať už vzhledem, rozměry nebo způsobem otevírání, je nejlepší si je objednat na míru. Popište svůj nápad truhláři a připojte náčrt nebo obrázek. Objednané dveře by měli být zcela v souladu s vašimi nápady a prostorem. Nenechte ničím spoutat svou fantazii!

5.3. Opravy

V důsledku častého používání, zatížení nebo pronikání vlhkosti se dveře mohou rozbít. Křídlo se může ohnout nebo spadnout ze závěsů, panty začnou skřípat, zárubeň bobtnat, kovové části rezavět atd. V takových případech je nutná oprava. Opravář se postará o opravy dřevěných nebo posuvných dveří, kliky, izolace, mazání, náhradních dílů, rozbitého skla apod. Pokud nic z toho nepomůže, zvažte kompletní výměnu dveří.

6. Kolik stojí interiérové dveře?

Ceny interiérových dveří závisí na rozměrech, způsobu otevírání, kování, materiálech a samozřejmě na výrobcích. Dveře z PVC jsou obvykle nejlevnější, ale k ceně nezapomeňte připočítat náklady na instalaci.

6.1. Jednokřídlé dveře - cena

Dveře z PVC jsou nejlevnější. Jejich cena se pohybuje mezi 3.800 – 7800Kč. Dřevěné dveře jsou téměř o 100% dražší a pohybují se mezi 7.500 -  14.000Kč. Za hliníkové dveře byste měli zaplatit nejvíce, stojí až 26.000Kč.

Masivní dřevěné dveře stojí od 7.000 do 15.000Kč v závislosti na druhu dřeva, pantů, povrchové úpravě, kování a dalších vlastnostech. Dýhované pokojové dveře se pohybují od 6.500 do až 17.000Kč za moderní a značkové dveře.

6.2. Posuvné dveře - cena

Ceny těchto pokojových dveří se pohybují mezi 11.000 a 20.000Kč, v závislosti na typu, způsobu otevírání a materiálu. Posuvné dveře z tvrzeného skla jsou pochopitelně dražší.

6.3. Harmonikové dveře - cena

Harmonikové nebo shrnovací dveře zpravidla nejsou drahé. Používají se jako příčky a jejich křídla jsou většinou plastová. Ceny takovýchto harmonikových pokojových dveří se pohybují mezi 1.000 a 4.500Kč. Nejlevnější jsou shrnovací dveře z PVC (1.000Kč), následují plastové dveře s imitací dřeva (buk), která stojí asi 2.600Kč, zatímco nejdražší variantou je imitace hliníku za kterou zaplatíte přibližně 4.500Kč.

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Interiérové dveře

Dobrý den,

poptáváme dveře masiv hnědé 80cm 4716 Kč do 7860 Kč

........

Interiérové dveře

Dobrý den,

poptáváme interiérové dveře. Je nutne demontovat stare dveře a osadit nové. 9432 Kč do 15720 Kč

........

Dodávka a montáž interierových dveří a zárubní

Dobrý den, potřebuji dodat a namontovat 5ks interiérových dveří a zárubní do bytu. Děkuji 40086 Kč do 66810 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, dveře masiv 70x210, 1 ks
Interiérové dveře, Kožlany

585 Kč do 975 Kč

Cena, Posuvné dveře do pouzdra 2x, 1x šíře dveří 60cm,1x šíře dveří 70cm
Interiérové dveře, Jevíčko

270 Kč do 450 Kč

Cena, Interiérové dveře do panelákového bytu, 7 ks
Interiérové dveře, Bohušovice nad Ohří

900 Kč do 1500 Kč

Cena, interierové dveře, zárubeň, 4ks
Interiérové dveře, Český Brod

1080 Kč do 1800 Kč

Cena, Interierové dveře bezfalcové, 1 ks, velikost stavebního otvoru v. 2191-2196 mm, š. 1176-1191 mm
Interiérové dveře, Mukařov

180 Kč do 300 Kč

Cena, Posuvné dveře na stěnu, 1 dveře, šířka s futrama 101 cm, výška 204 cm
Interiérové dveře, Brno

180 Kč do 300 Kč

Cena, Interiérové dveře, Cca 5 dveří
Interiérové dveře, Židlochovice

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Obložkové interierové dveře, 2ks
Interiérové dveře, Veselí nad Moravou

450 Kč do 750 Kč

Cena, Interierové dveře, 2 ks
Interiérové dveře, Hromnice

360 Kč do 600 Kč

Cena, 4x dveře včetně obložek , 2x"70" 1x"80" a 1x"80" seříznutý roh
Interiérové dveře, Příčina

720 Kč do 1200 Kč

Cena, Interiérové dveře včetně obložek zárubní, 3ks
Interiérové dveře, Žatec

630 Kč do 1050 Kč

Cena, Dobrý den, poptávám jedny interiérové dveře do technické místnosti. J, 90x207cm
Interiérové dveře, Starý Mateřov

225 Kč do 375 Kč

Cena, Posuvne interierové dveře, 2
Interiérové dveře, Aš

270 Kč do 450 Kč

Cena, Troje bytové dveře s obložkama,
Interiérové dveře, Staré Město

810 Kč do 1350 Kč

Cena, Montaz 5x dveri, 5
Interiérové dveře, Čakovice

1080 Kč do 1800 Kč

Cena, Interiérové dveře a parapety, Dveře 1x , parapet 3x malé okénko+ 1x normal.okno+ 1x okno u balkon.dveri
Interiérové dveře, Čepinec

225 Kč do 375 Kč

Cena, Vchodové dveře do bytu , interierové skleněné dveře ,, 1+1
Interiérové dveře, Týniště nad Orlicí

1080 Kč do 1800 Kč

Cena, nabídku na montáž interiérových dveří, 2x pravé (80), 2x levé (80)
Interiérové dveře, Šternberk

1260 Kč do 2100 Kč

Cena, Konzultaci ohledně starých dveří (vstupních, balkon, špajz)., 3 kusy (2ks jednokřídlé, 1ks dvoukřídlé)
Interiérové dveře, Jihlava

1080 Kč do 1800 Kč

Cena, Interiérové dveře , 20
Interiérové dveře, Chomutov

5400 Kč do 9000 Kč

Cena, dveře do vinného sklípku, 147 šířka ( budou dvě křídla ) a výška profilu je 220 cm
Interiérové dveře, Prušánky

207 Kč do 345 Kč

Cena, renovace interiérových dveří, čtvery dveře
Interiérové dveře, Brno

270 Kč do 450 Kč

Cena, 40 ks pravých PP dveří 800/1970, bílá, lamino, CPL, 40 ks
Interiérové dveře, Moravská Ostrava

3600 Kč do 6000 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Interiérové dveře cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

435+ společnostmi pro Interiérové dveře
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Interiérové dveře?

 • Interiérové dveře Praha
 • Interiérové dveře Brno
 • Interiérové dveře Ostrava
 • Interiérové dveře Plzeň
 • Interiérové dveře České Budějovice
 • Interiérové dveře Český Krumlov
 • Interiérové dveře Chomutov
 • Interiérové dveře Děčín
 • Interiérové dveře Frýdek-Místek
 • Interiérové dveře Havířov
 • Interiérové dveře Hradec Králové
 • Interiérové dveře Jablonec nad Nisou
 • Interiérové dveře Jihlava
 • Interiérové dveře Karlovy Vary
 • Interiérové dveře Karviná
 • Interiérové dveře Kladno
 • Interiérové dveře Liberec
 • Interiérové dveře Mladá Boleslav
 • Interiérové dveře Most
 • Interiérové dveře Olomouc
 • Interiérové dveře Opava
 • Interiérové dveře Opava
 • Interiérové dveře Pardubice
 • Interiérové dveře Písek
 • Interiérové dveře Přerov
 • Interiérové dveře Prostějov
 • Interiérové dveře Teplice
 • Interiérové dveře Třinec
 • Interiérové dveře Ústí nad Labem
 • Interiérové dveře Zlín
 • Interiérové dveře Adamov
 • Interiérové dveře Albrechtice
 • Interiérové dveře Aš
 • Interiérové dveře Bakov nad Jizerou
 • Interiérové dveře Bánov
 • Interiérové dveře Baška
 • Interiérové dveře Batelov
 • Interiérové dveře Bechyně
 • Interiérové dveře Bečov
 • Interiérové dveře Bělá pod Bezdězem
 • Interiérové dveře Benešov
 • Interiérové dveře Benešov nad Ploučnicí
 • Interiérové dveře Bílina
 • Interiérové dveře Bílovec
 • Interiérové dveře Bílovice nad Svitavou
 • Interiérové dveře Blansko
 • Interiérové dveře Blatná
 • Interiérové dveře Blovice
 • Interiérové dveře Blučina
 • Interiérové dveře Bludov
 • Interiérové dveře Bohuňovice
 • Interiérové dveře Bohušovice nad Ohří
 • Interiérové dveře Bojkovice
 • Interiérové dveře Bolatice
 • Interiérové dveře Bor
 • Interiérové dveře Borohrádek
 • Interiérové dveře Borovany
 • Interiérové dveře Boršice
 • Interiérové dveře Boskovice
 • Interiérové dveře Břasy
 • Interiérové dveře Břeclav
 • Interiérové dveře Březnice
 • Interiérové dveře Břidličná
 • Interiérové dveře Broumov
 • Interiérové dveře Brtnice
 • Interiérové dveře Bruntál
 • Interiérové dveře Brušperk
 • Interiérové dveře Buchlovice
 • Interiérové dveře Bučovice
 • Interiérové dveře Budišov nad Budišovkou
 • Interiérové dveře Buštěhrad
 • Interiérové dveře Bystřice
 • Interiérové dveře Bystřice
 • Interiérové dveře Bystřice nad Pernštejnem
 • Interiérové dveře Bystřice pod Hostýnem
 • Interiérové dveře Bzenec
 • Interiérové dveře Čejkovice
 • Interiérové dveře Čeladná
 • Interiérové dveře Čelákovice
 • Interiérové dveře Čerčany
 • Interiérové dveře Černilov
 • Interiérové dveře Černošice
 • Interiérové dveře Červená Voda
 • Interiérové dveře Červený Kostelec
 • Interiérové dveře Česká Kamenice
 • Interiérové dveře Česká Lípa
 • Interiérové dveře Česká Skalice
 • Interiérové dveře Česká Třebová
 • Interiérové dveře Česká Ves
 • Interiérové dveře České Velenice
 • Interiérové dveře Český Brod
 • Interiérové dveře Český Dub
 • Interiérové dveře Český Těšín
 • Interiérové dveře Chabařovice
 • Interiérové dveře Cheb
 • Interiérové dveře Chlum u Třeboně
 • Interiérové dveře Chlumčany
 • Interiérové dveře Chlumec
 • Interiérové dveře Chlumec nad Cidlinou
 • Interiérové dveře Choceň
 • Interiérové dveře Chotěboř
 • Interiérové dveře Chotěšov
 • Interiérové dveře Chrast
 • Interiérové dveře Chrastava
 • Interiérové dveře Chropyně
 • Interiérové dveře Chrudim
 • Interiérové dveře Chvaletice
 • Interiérové dveře Chýnov
 • Interiérové dveře Cvikov
 • Interiérové dveře Dačice
 • Interiérové dveře Desná
 • Interiérové dveře Dětmarovice
 • Interiérové dveře Dobrá
 • Interiérové dveře Dobřany
 • Interiérové dveře Dobřichovice
 • Interiérové dveře Dobříš
 • Interiérové dveře Dobrovice
 • Interiérové dveře Dobruška
 • Interiérové dveře Dobšice
 • Interiérové dveře Doksy
 • Interiérové dveře Dolany
 • Interiérové dveře Dolní Benešov
 • Interiérové dveře Dolní Bojanovice
 • Interiérové dveře Dolní Bousov
 • Interiérové dveře Dolní Dobrouč
 • Interiérové dveře Dolní Kounice
 • Interiérové dveře Dolní Lutyně
 • Interiérové dveře Dolní Němčí
 • Interiérové dveře Dubí
 • Interiérové dveře Dubňany
 • Interiérové dveře Duchcov
 • Interiérové dveře Dvůr Králové nad Labem
 • Interiérové dveře Františkovy Lázně
 • Interiérové dveře Frenštát pod Radhoštěm
 • Interiérové dveře Fryčovice
 • Interiérové dveře Frýdlant
 • Interiérové dveře Fryšták
 • Interiérové dveře Fulnek
 • Interiérové dveře Golčův Jeníkov
 • Interiérové dveře Habartov
 • Interiérové dveře Háj ve Slezsku
 • Interiérové dveře Halenkov
 • Interiérové dveře Hanušovice
 • Interiérové dveře Hať
 • Interiérové dveře Havlíčkův Brod
 • Interiérové dveře Hejnice
 • Interiérové dveře Heřmanův Městec
 • Interiérové dveře Hlinsko
 • Interiérové dveře Hlubočky
 • Interiérové dveře Hluboká nad Vltavou
 • Interiérové dveře Hlučín
 • Interiérové dveře Hluk
 • Interiérové dveře Hodkovice nad Mohelkou
 • Interiérové dveře Holešov
 • Interiérové dveře Holice
 • Interiérové dveře Holýšov
 • Interiérové dveře Horažďovice
 • Interiérové dveře Hořice
 • Interiérové dveře Horka nad Moravou
 • Interiérové dveře Horní Bečva
 • Interiérové dveře Horní Benešov
 • Interiérové dveře Horní Bříza
 • Interiérové dveře Horní Planá
 • Interiérové dveře Horní Slavkov
 • Interiérové dveře Horní Suchá
 • Interiérové dveře Horoměřice
 • Interiérové dveře Hořovice
 • Interiérové dveře Hošťálková
 • Interiérové dveře Hostinné
 • Interiérové dveře Hostivice
 • Interiérové dveře Hovězí
 • Interiérové dveře Hovorany
 • Interiérové dveře Hradec nad Moravicí
 • Interiérové dveře Hrádek nad Nisou
 • Interiérové dveře Hranice
 • Interiérové dveře Hranice
 • Interiérové dveře Hrob
 • Interiérové dveře Hronov
 • Interiérové dveře Hrušovany nad Jevišovkou
 • Interiérové dveře Hrušovany u Brna
 • Interiérové dveře Hulín
 • Interiérové dveře Humpolec
 • Interiérové dveře Hustopeče
 • Interiérové dveře Ivančice
 • Interiérové dveře Ivanovice na Hané
 • Interiérové dveře Jablonné nad Orlicí
 • Interiérové dveře Jablonné v Podještědí
 • Interiérové dveře Jablůnka
 • Interiérové dveře Jablunkov
 • Interiérové dveře Jáchymov
 • Interiérové dveře Janovice nad Úhlavou
 • Interiérové dveře Jaroměř
 • Interiérové dveře Jaroměřice nad Rokytnou
 • Interiérové dveře Javorník
 • Interiérové dveře Jedovnice
 • Interiérové dveře Jemnice
 • Interiérové dveře Jesenice
 • Interiérové dveře Jeseník
 • Interiérové dveře Jevíčko
 • Interiérové dveře Jičín
 • Interiérové dveře Jilemnice
 • Interiérové dveře Jílové
 • Interiérové dveře Jílové u Prahy
 • Interiérové dveře Jince
 • Interiérové dveře Jindřichův Hradec
 • Interiérové dveře Jirkov
 • Interiérové dveře Jistebnice
 • Interiérové dveře Kadaň
 • Interiérové dveře Kamenice
 • Interiérové dveře Kamenice nad Lipou
 • Interiérové dveře Kamenický Šenov
 • Interiérové dveře Kamenný Újezd
 • Interiérové dveře Kaplice
 • Interiérové dveře Kardašova Řečice
 • Interiérové dveře Karolinka
 • Interiérové dveře Kaznějov
 • Interiérové dveře Kdyně
 • Interiérové dveře Kelč
 • Interiérové dveře Klášterec nad Ohří
 • Interiérové dveře Klatovy
 • Interiérové dveře Klimkovice
 • Interiérové dveře Kobeřice
 • Interiérové dveře Kobylí
 • Interiérové dveře Kojetín
 • Interiérové dveře Kolín
 • Interiérové dveře Komárov
 • Interiérové dveře Konice
 • Interiérové dveře Kopidlno
 • Interiérové dveře Kopřivnice
 • Interiérové dveře Koryčany
 • Interiérové dveře Kosmonosy
 • Interiérové dveře Košťany
 • Interiérové dveře Kostelec na Hané
 • Interiérové dveře Kostelec nad Černými lesy
 • Interiérové dveře Kostelec nad Labem
 • Interiérové dveře Kostelec nad Orlicí
 • Interiérové dveře Kozlovice
 • Interiérové dveře Králíky
 • Interiérové dveře Kralovice
 • Interiérové dveře Kralupy nad Vltavou
 • Interiérové dveře Králův Dvůr
 • Interiérové dveře Kraslice
 • Interiérové dveře Krásná Lípa
 • Interiérové dveře Kravaře
 • Interiérové dveře Křemže
 • Interiérové dveře Kroměříž
 • Interiérové dveře Krupka
 • Interiérové dveře Kryry
 • Interiérové dveře Kunovice
 • Interiérové dveře Kunštát
 • Interiérové dveře Kuřim
 • Interiérové dveře Kvasice
 • Interiérové dveře Kyjov
 • Interiérové dveře Kynšperk nad Ohří
 • Interiérové dveře Lanžhot
 • Interiérové dveře Lázně Bělohrad
 • Interiérové dveře Lázně Bohdaneč
 • Interiérové dveře Ledeč nad Sázavou
 • Interiérové dveře Ledenice
 • Interiérové dveře Lednice
 • Interiérové dveře Letohrad
 • Interiérové dveře Letovice
 • Interiérové dveře Libčice nad Vltavou
 • Interiérové dveře Libochovice
 • Interiérové dveře Libušín
 • Interiérové dveře Líně
 • Interiérové dveře Lipník nad Bečvou
 • Interiérové dveře Lišov
 • Interiérové dveře Litovel
 • Interiérové dveře Loket
 • Interiérové dveře Lomnice nad Popelkou
 • Interiérové dveře Loštice
 • Interiérové dveře Louny
 • Interiérové dveře Lovosice
 • Interiérové dveře Luby
 • Interiérové dveře Ludgeřovice
 • Interiérové dveře Luhačovice
 • Interiérové dveře Luka nad Jihlavou
 • Interiérové dveře Lutín
 • Interiérové dveře Luže
 • Interiérové dveře Lužice
 • Interiérové dveře Lysá nad Labem
 • Interiérové dveře Mariánské Lázně
 • Interiérové dveře Mělník
 • Interiérové dveře Městec Králové
 • Interiérové dveře Město Albrechtice
 • Interiérové dveře Meziboří
 • Interiérové dveře Meziměstí
 • Interiérové dveře Mikulášovice
 • Interiérové dveře Mikulov
 • Interiérové dveře Mikulovice
 • Interiérové dveře Milevsko
 • Interiérové dveře Milín
 • Interiérové dveře Milovice
 • Interiérové dveře Mimoň
 • Interiérové dveře Miroslav
 • Interiérové dveře Mirošov
 • Interiérové dveře Mladá Vožice
 • Interiérové dveře Mladé Buky
 • Interiérové dveře Mnichovo Hradiště
 • Interiérové dveře Mníšek pod Brdy
 • Interiérové dveře Modřice
 • Interiérové dveře Mohelnice
 • Interiérové dveře Moravská Nová Ves
 • Interiérové dveře Moravské Budějovice
 • Interiérové dveře Moravský Beroun
 • Interiérové dveře Moravský Krumlov
 • Interiérové dveře Moravský Písek
 • Interiérové dveře Mořkov
 • Interiérové dveře Mosty u Jablunkova
 • Interiérové dveře Mutěnice
 • Interiérové dveře Náchod
 • Interiérové dveře Náměšť nad Oslavou
 • Interiérové dveře Napajedla
 • Interiérové dveře Nechanice
 • Interiérové dveře Nejdek
 • Interiérové dveře Němčice nad Hanou
 • Interiérové dveře Nepomuk
 • Interiérové dveře Neratovice
 • Interiérové dveře Netolice
 • Interiérové dveře Neveklov
 • Interiérové dveře Nivnice
 • Interiérové dveře Nová Bystřice
 • Interiérové dveře Nová Paka
 • Interiérové dveře Nová Role
 • Interiérové dveře Nová Včelnice
 • Interiérové dveře Nové Hrady
 • Interiérové dveře Nové Město na Moravě
 • Interiérové dveře Nové Město nad Metují
 • Interiérové dveře Nové Město pod Smrkem
 • Interiérové dveře Nové Sedlo
 • Interiérové dveře Nové Strašecí
 • Interiérové dveře Novosedlice
 • Interiérové dveře Nový Bor
 • Interiérové dveře Nový Bydžov
 • Interiérové dveře Nový Hrozenkov
 • Interiérové dveře Nový Jičín
 • Interiérové dveře Nový Malín
 • Interiérové dveře Nymburk
 • Interiérové dveře Nýřany
 • Interiérové dveře Nýrsko
 • Interiérové dveře Obrnice
 • Interiérové dveře Odolena Voda
 • Interiérové dveře Odry
 • Interiérové dveře Okříšky
 • Interiérové dveře Opatovice nad Labem
 • Interiérové dveře Opočno
 • Interiérové dveře Ořechov
 • Interiérové dveře Osek
 • Interiérové dveře Oslavany
 • Interiérové dveře Ostravice
 • Interiérové dveře Ostrov
 • Interiérové dveře Ostrožská Nová Ves
 • Interiérové dveře Otrokovice
 • Interiérové dveře Pacov
 • Interiérové dveře Palkovice
 • Interiérové dveře Paskov
 • Interiérové dveře Pečky
 • Interiérové dveře Pelhřimov
 • Interiérové dveře Peruc
 • Interiérové dveře Petrovice u Karviné
 • Interiérové dveře Petřvald
 • Interiérové dveře Píšť
 • Interiérové dveře Planá
 • Interiérové dveře Planá nad Lužnicí
 • Interiérové dveře Plasy
 • Interiérové dveře Plesná
 • Interiérové dveře Plumlov
 • Interiérové dveře Počátky
 • Interiérové dveře Podbořany
 • Interiérové dveře Podivín
 • Interiérové dveře Pohořelice
 • Interiérové dveře Police nad Metují
 • Interiérové dveře Polná
 • Interiérové dveře Postoloprty
 • Interiérové dveře Postřelmov
 • Interiérové dveře Povrly
 • Interiérové dveře Pozořice
 • Interiérové dveře Prachatice
 • Interiérové dveře Přelouč
 • Interiérové dveře Přeštice
 • Interiérové dveře Příbor
 • Interiérové dveře Příbram
 • Interiérové dveře Přibyslav
 • Interiérové dveře Proboštov
 • Interiérové dveře Proseč
 • Interiérové dveře Protivín
 • Interiérové dveře Průhonice
 • Interiérové dveře Prušánky
 • Interiérové dveře Psáry
 • Interiérové dveře Rajhrad
 • Interiérové dveře Rakovník
 • Interiérové dveře Rakvice
 • Interiérové dveře Rapotín
 • Interiérové dveře Raspenava
 • Interiérové dveře Ratíškovice
 • Interiérové dveře Řevnice
 • Interiérové dveře Říčany
 • Interiérové dveře Rohatec
 • Interiérové dveře Rokytnice v Orlických horách
 • Interiérové dveře Rosice
 • Interiérové dveře Rotava
 • Interiérové dveře Roudnice nad Labem
 • Interiérové dveře Rousínov
 • Interiérové dveře Rožmitál pod Třemšínem
 • Interiérové dveře Rožnov pod Radhoštěm
 • Interiérové dveře Roztoky
 • Interiérové dveře Rtyně v Podkrkonoší
 • Interiérové dveře Ruda nad Moravou
 • Interiérové dveře Rudná
 • Interiérové dveře Rudník
 • Interiérové dveře Rudolfov
 • Interiérové dveře Rychnov nad Kněžnou
 • Interiérové dveře Rychvald
 • Interiérové dveře Rýmařov
 • Interiérové dveře Sadská
 • Interiérové dveře Šardice
 • Interiérové dveře Sázava
 • Interiérové dveře Sedlčany
 • Interiérové dveře Sedlec
 • Interiérové dveře Semily
 • Interiérové dveře Šenov
 • Interiérové dveře Sezemice
 • Interiérové dveře Sezimovo Ústí
 • Interiérové dveře Skuteč
 • Interiérové dveře Slaný
 • Interiérové dveře Šlapanice
 • Interiérové dveře Slatiňany
 • Interiérové dveře Slavičín
 • Interiérové dveře Slavkov u Brna
 • Interiérové dveře Slavonice
 • Interiérové dveře Šluknov
 • Interiérové dveře Slušovice
 • Interiérové dveře Smiřice
 • Interiérové dveře Smržovka
 • Interiérové dveře Soběslav
 • Interiérové dveře Sobotín
 • Interiérové dveře Sobotka
 • Interiérové dveře Sokolov
 • Interiérové dveře Solnice
 • Interiérové dveře Spálené Poříčí
 • Interiérové dveře Šťáhlavy
 • Interiérové dveře Stará Paka
 • Interiérové dveře Staré Město
 • Interiérové dveře Staré Město
 • Interiérové dveře Starý Jičín
 • Interiérové dveře Starý Plzenec
 • Interiérové dveře Štěpánkovice
 • Interiérové dveře Štěpánov
 • Interiérové dveře Šternberk
 • Interiérové dveře Štětí
 • Interiérové dveře Štítná nad Vláří
 • Interiérové dveře Štíty
 • Interiérové dveře Stochov
 • Interiérové dveře Stod
 • Interiérové dveře Strakonice
 • Interiérové dveře Štramberk
 • Interiérové dveře Strání
 • Interiérové dveře Strašice
 • Interiérové dveře Stráž pod Ralskem
 • Interiérové dveře Strážnice
 • Interiérové dveře Střelice
 • Interiérové dveře Stříbro
 • Interiérové dveře Studená
 • Interiérové dveře Studénka
 • Interiérové dveře Suchdol nad Lužnicí
 • Interiérové dveře Šumperk
 • Interiérové dveře Sušice
 • Interiérové dveře Světlá nad Sázavou
 • Interiérové dveře Svoboda nad Úpou
 • Interiérové dveře Tábor
 • Interiérové dveře Tachov
 • Interiérové dveře Tanvald
 • Interiérové dveře Teplá
 • Interiérové dveře Terezín
 • Interiérové dveře Tišnov
 • Interiérové dveře Tlučná
 • Interiérové dveře Tlumačov
 • Interiérové dveře Toužim
 • Interiérové dveře Třebechovice pod Orebem
 • Interiérové dveře Třebíč
 • Interiérové dveře Třeboň
 • Interiérové dveře Třemošná
 • Interiérové dveře Třemošnice
 • Interiérové dveře Třešť
 • Interiérové dveře Trhové Sviny
 • Interiérové dveře Trmice
 • Interiérové dveře Trojanovice
 • Interiérové dveře Trutnov
 • Interiérové dveře Tuchlovice
 • Interiérové dveře Turnov
 • Interiérové dveře Tvrdonice
 • Interiérové dveře Týn nad Vltavou
 • Interiérové dveře Týnec nad Sázavou
 • Interiérové dveře Týniště nad Orlicí
 • Interiérové dveře Uherské Hradiště
 • Interiérové dveře Uherský Brod
 • Interiérové dveře Uherský Ostroh
 • Interiérové dveře Uhlířské Janovice
 • Interiérové dveře Unhošť
 • Interiérové dveře Uničov
 • Interiérové dveře Úpice
 • Interiérové dveře Ústí nad Orlicí
 • Interiérové dveře Úvaly
 • Interiérové dveře Vacenovice
 • Interiérové dveře Valašská Bystřice
 • Interiérové dveře Valašské Klobouky
 • Interiérové dveře Valašské Meziříčí
 • Interiérové dveře Valtice
 • Interiérové dveře Vamberk
 • Interiérové dveře Varnsdorf
 • Interiérové dveře Vejprnice
 • Interiérové dveře Vejprty
 • Interiérové dveře Velešín
 • Interiérové dveře Velim
 • Interiérové dveře Velká Bíteš
 • Interiérové dveře Velká Bystřice
 • Interiérové dveře Velká Hleďsebe
 • Interiérové dveře Velká nad Veličkou
 • Interiérové dveře Velké Bílovice
 • Interiérové dveře Velké Hamry
 • Interiérové dveře Velké Karlovice
 • Interiérové dveře Velké Losiny
 • Interiérové dveře Velké Meziříčí
 • Interiérové dveře Velké Opatovice
 • Interiérové dveře Velké Pavlovice
 • Interiérové dveře Velké Poříčí
 • Interiérové dveře Velký Osek
 • Interiérové dveře Velký Týnec
 • Interiérové dveře Velvary
 • Interiérové dveře Vendryně
 • Interiérové dveře Veselí nad Lužnicí
 • Interiérové dveře Veselí nad Moravou
 • Interiérové dveře Větřní
 • Interiérové dveře Veverská Bítýška
 • Interiérové dveře Vikýřovice
 • Interiérové dveře Vimperk
 • Interiérové dveře Vítkov
 • Interiérové dveře Vizovice
 • Interiérové dveře Vlašim
 • Interiérové dveře Vlčnov
 • Interiérové dveře Vnorovy
 • Interiérové dveře Vodňany
 • Interiérové dveře Volary
 • Interiérové dveře Volyně
 • Interiérové dveře Votice
 • Interiérové dveře Vracov
 • Interiérové dveře Vratimov
 • Interiérové dveře Vrbno pod Pradědem
 • Interiérové dveře Vrchlabí
 • Interiérové dveře Vrdy
 • Interiérové dveře Všetaty
 • Interiérové dveře Vsetín
 • Interiérové dveře Vyšší Brod
 • Interiérové dveře Zábřeh
 • Interiérové dveře Žacléř
 • Interiérové dveře Zákupy
 • Interiérové dveře Žamberk
 • Interiérové dveře Zašová
 • Interiérové dveře Zastávka
 • Interiérové dveře Žatec
 • Interiérové dveře Zbiroh
 • Interiérové dveře Zbýšov
 • Interiérové dveře Ždánice
 • Interiérové dveře Žďár nad Sázavou
 • Interiérové dveře Zdice
 • Interiérové dveře Zdounky
 • Interiérové dveře Železná Ruda
 • Interiérové dveře Železný Brod
 • Interiérové dveře Židlochovice
 • Interiérové dveře Žirovnice
 • Interiérové dveře Zlaté Hory
 • Interiérové dveře Zliv
 • Interiérové dveře Zlonice
 • Interiérové dveře Žlutice
 • Interiérové dveře Znojmo
 • Interiérové dveře Zruč nad Sázavou
 • Interiérové dveře Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena