Najdeme pro vás dobré projekty v oblasti stavby a rekonstrukce

2.000 prověřených projektů každý měsíc na Daibau.cz potřebují poskytovatele stavebních prací jako jste vy
Přihlásit se na svůj účet
Ještě jste si nevyzkoušeli Daibau.cz? Zaregistrovat firmu zdarma

Jednoduše ke klientům

Ověřené projekty, seriózní zákazníci

Místo vás prověřujeme projekty i klienty a přeposíláme vám jen ty, které odpovídají vašim požadavkům

Sami si vybíráte projekty, které vám vyhovují

Poté, co si prohlédnete projekty na našich stránkách, sami si vyberete, kterého klienta kontaktujete za účelem získání podrobnějších informací a přímé domluvy

Poctivě, bez dalších nákladů

NEÚČTUJEME si provizi, NEEXISTUJÍ další nepředvídané náklady a nepříjemná překvapení, platíte pouze roční nebo měsíční cenu balíčku, který jste si zvolili.

Zkušenosti našich řemeslníků

Poslední zveřejněné poptávky - 945 otevřené projekty

Všechny aktuální projekty

Sami si vybíráte projekty, které vám vyhovují

Hodnotné projekty jsou vám k dispozici každý den na stránkách Daibau.cz


Ke dnešnímu dni jsme zveřejnili přes 11 000 projektů v oblasti výstavby a rekonstrukce v celkové hodnotě 33 470 000 €. Přidejte se k nám a nepropásněte mimořádné příležitosti, které čekají právě na vás!

Zaregistrovat firmu zdarma
FAQ - Často kladené otázky
Projekty a zákazníci

1. Jak dostáváme zákazníky a projekty?


Daibau je přítomen na internetu, stejně tak i v tisku, ale i fyzicky. Spolupracujeme s mnoha partnery pro výstavbu a renovaci, kteří nám pomáhají zviditelnit se. Zákazníci nás najdou na internetu nebo prostřednictvím našich partnerů. Více než polovina klientů se vrací, protože už měli pozitivní zkušenost s platformou.

2. Proč se zákazníci obracejí na Daibau?


Najít vhodného dodavatele s volnými kapacitami v požadovaném termínu je problém, se kterým se setkávají fyzické, ale i právnické osoby. Daibau několika kliknutími spojí zákazníka s ověřeným poskytovatelem, který má zájem o projekt. Tímto způsobem našim uživatelům ušetříme mnoho času a snížíme riziko.

3. Kdo jsou zákazníci na Daibau a jaké jsou projekty?


Na Daibau se obracejí lidé, kteří chtějí najít vhodné a ověřené dodavatele. Našimi uživateli jsou fyzické osoby, ale i společnosti, architekti, organizace či státní instituce.
Projekty, které dostáváme, jsou velmi rozdílné. Od menších údržbářských prací až po několikamilionové investice. Každý partner si během každého týdne najde mnoho zajímavých příležitostí.

4. Jsou zákazníci na Daibau seriózní?


Jsme si vědomi toho, že serióznost zákazníka má pro naše partnery mimořádný význam. Z tohoto důvodu na více místech ověřujeme, jaká je pravděpodobnost, že zákazník skutečně projekt zrealizuje. Poptávky, kde se uživatelé zajímají pouze o cenu nebo termín realizace je v daleké budoucnosti, vyloučíme. Kontrolujeme, kolik nabídek má zákazník již shromážděných a individuálně posoudíme jeho záměr. Na zhodnocení poptávek, které jsou v seznamu Vašich projektů označené zelenou-žlutou stuhou, využijeme všechny faktory. Partneři mají také možnost nahlásit svému administrátorovi neseriózních zákazníků.

5. Jak reagovat na projekt z denního nebo týdenního informování?


O zajímavých projektech Vás budeme ve zkušební době informovat dvakrát týdně, pokud si však objednáte předplatné, tak každý den. Všechny nabídky si můžete prohlédnout a posoudit, zda máte o některý z projektů zájem. Kliknutím na odkaz kontaktů nás i zákazníka informujete o tom, že máte o tento projekt zájem. Zprávu můžete odeslat zákazníkovi prostřednictvím systému nebo mu rovnou zavolat. Podle našich dosavadních zkušeností osobní kontakt se zákazníkem zvýší možnost na získání zakázky.

6. Jak mám odpovědět, pokud mi nabídnete projekt?


Pokud si myslíte, že je Vaše firma vhodným kandidátem pro realizaci projektu, doporučíme Vás zákazníkovi, jakmile bude jeho poptávka potvrzena. Zákazník tak už na začátku dostane Vaše telefonní číslo a účet, aby s vámi mohl navázat kontakt. V tomto případě Vám zašleme individuální e-mail a SMS.

7. Myslím, že nedostávám přiměřené projekty?


Pokud Vám zasíláme informace o činnostech, které nevykonáváte, upozorněte nás na to prosím a my informační zprávy odpovídajícím způsobem upravíme. Pokud získáváte poptávky s velmi nízkým rozpočtem nebo pokud projekty nespadají do oblasti Vaší působnosti, taktéž nás na to upozorněte, abychom udělali nápravu. Po přihlášení můžete spravovat všechna nastavení prostřednictvím ovládacího panelu.

8. Na kterých projektech se mohu podílet?


Protože zákazníky spojujeme s příslušnými dodavateli, musíme se postarat o to, abychom doporučili společnosti, které jsou schopné a kvalifikované zrealizovat konkrétní projekt. Podle velikosti Vašeho týmu nastavíme, jak velké projekty můžete převzít. Pokud jde o projekty novostaveb nebo komplexní renovace je potřebná mít vhodný tým a vyplněný referenční seznam. Pro kategorie, jako jsou geodézie, projektování nebo architektura je potřebná autorizace České komory architektů (ČKA).

9. Co se stane, pokud se dohodnu na realizaci zakázky?


Převzetí realizace během zkušební doby současně znamená ukončení bezplatné spolupráce. Pokud jste již naším předplatitelem, převzetí realizace nemá vliv na náklady spolupráce, protože provizi v předplacených balíčcích Daibau si neúčtujeme.

Hodnocení

1. Jak získáváme recenze zákazníků?


Názor na Vaši práci může vyjádřit pouze takový zákazník, který zadal poptávku přes nás systém Daibau. Zákazník hodnotí Vaše odborné znalosti týkající se poradenství, ceny a kvality realizace. Zákazníka můžete sami požádat o jeho hodnocení, protože komentáře ovlivňují Vaše celkové hodnocení a jsou viditelné ve Vašem profilu Daibau.

2. Jaký význam má Daibau hodnocení?


Daibau hodnocení je objektivním odrazem vaší kvality. Skládá se z počtu let působení na trhu a velikosti týmu. Ovlivňuje ho Vaše odezva či názory zákazníků a uživatelů. Vyšší hodnocení můžete také získat vyplněním seznamu referencí. Celkové hodnocení vyjadřuje Vaše kompetence, protože je jimi podmíněna Vaše pozice v adresáři a seznamu doporučených dodavatelů, podle kterých se zákazník rozhodne. Naši uživatelé hodnocení přikládají velký význam.

3. Kdo je doporučeným dodavatelem?


Doporučení dodavatelé jsou společnosti, se kterými spolupracujeme více než dva roky a v té době dosáhly hodnocení nad 8,5. Za doporučené dodavatele můžeme zaručit, že svou práci odvedou kvalitně a korektně. Značku udělujeme na základě objektivních faktorů a individuálního posouzení. Majitelé značky mohou také získat aktuální nálepku na auto.

4. Jaký význam mají ostatní Daibau značky?


Na základě výjimečné kvality udělujeme a zveřejňujeme i další výhody. Značku můžete získat i za odezvy, pokud společnost odpověděla alespoň na 70% našich výzev ohledně projektů. Značku za zkušenosti udělujeme společnostem, které jsou na trhu více než 10 let. Zvláštní značku za vysoké celkové hodnocení může Vaše společnost získat, pokud dosáhne hodnocení nad 9.

5. Co udělat, pokud nám zákazník dal negativní recenzi?


Daibau nenese odpovědnost za práce provedené dodavatelem (podmínky užívání). V souladu se sledováním kvality, každou písemnou reklamaci ověřujeme jak na straně dodavatele, tak na straně zákazníka. Pokud zjistíme, že dodavatel dostal dvě oprávněné reklamace, které nevyřešil, tak ho vyloučíme ze systému na dobu neurčitou.

Spolupráce

1. Proč se stát součástí sítě Daibau?


Daibau poskytuje přístup k novým klientům a projektům, a také se stará o propagaci vaší kvality. Důvěřuje nám tisíce ověřených projektových, řemeslných a stavebních firem. Pracujeme na více trzích a pro naše partnery umožňujeme mimořádně kvalitní podporu. Stali jsme dlouhodobým partnerem většiny firem působících na českém stavebním trhu.

2. Kdo se může stát součástí sítě Daibau?


Jelikož jsme zastánci mimořádné kvality, máme na registraci určitá kritéria. Mohou se k nám připojit společnosti s registrovanou činností, které mají alespoň 5 let praxe, nejméně 250.000Kč ročních příjmů a nezablokované účty. S každou společností provedeme osobní rozhovor, abychom získali klíčové informace o její činnosti. Kvalitu služeb našich partnerů pravidelně kontrolujeme.

3. Co je bezplatná zkušební doba?


Každé společnosti v systému jako znak důvěry dáme 15 ověřených projektů zdarma. Tímto způsobem si můžete vyzkoušet naše služby a ujistit se o serióznosti projektů, které posíláme. Dvakrát týdně Vám na Vaši e-mailovou adresu zašleme seznam zajímavých projektů, a pokud chcete můžete kontaktovat až 15 zákazníků. Po uplynutí zkušební doby Vám nabídneme, abyste si u nás objednali předplatné.

4. Proč bych si měl objednat placený balíček?


Placené balíčky mají oproti zkušební době mnoho výhod. Po objednání předplatného Vám poskytneme rozšířený přístup k většímu počtu projektů. Stejně tak si můžete vybrat činnosti a kraje, ve kterých byste chtěli pracovat. Pokud se stanete naším předplatitelem, získáte přístup k velkým projektům a důvěryhodným zákazníkům, které jsme ověřili. Předplacené partnery o nových projektech informujeme, jakmile je obdržíme, zatímco projekty zasílané ve zkušebním období jsou staré několik dní. Objednání předplatného umožňuje řadu dalších výhod, které jsou uvedeny v sekci balíčky.

1. Jak mohu získat předplatné?


Chcete-li získat předplatné, obraťte se na oddělení podpory obchodních partnerů, které Vám pomůže vytvořit nabídku na míru. Na základě vybraného balíčku Vám bude vystavena zálohová faktura nebo odeslaná smlouvu o předplatném. První pracovní den, kdy dostaneme potvrzení o zaplacení zálohové faktury, aktivujeme Váš předplacený balíček.

2. Jak dlouho platí předplatné na Daibau?


Platnost předplatného závisí na tom, který balíček máte. Roční předplatné platí od data platby do téhož data v následujícím roce. Při měsíčním předplatném Vám každý měsíc vystavujeme fakturu za předchozí měsíc.

3. Jaké jsou možnosti předplatného pro Daibau?


Aktuální nabídku balíčků a cen můžete vidět zde: Partnerské balíčky Daibau. Nabízíme Vám balíčky s měsíčním nebo ročním předplatným. Při uzavření dlouhodobé spolupráce jsou k dispozici zvláštní výhody.

4. Momentálně nemůžeme akceptovat projekty. Co můžeme udělat?


Pokud máte momentálně vytížené kapacity, můžete o tom informovat svého administrátora a v daném období Vám nebudeme posílat informační zprávy. Po uplynutí této doby se posílání informací automaticky aktivuje. Předplatné během této doby není může pozastavit.

5. Co mám udělat, když už činnost nevykonávám?


Pokud ukončíte činnost, můžete nám sdělit, zda ještě provádíte některou z 220 činností uvedených na Daibau. V případě, že společnost rušíte, budete v systému deaktivováni.

Vyzkoušejte si to zdarma a vyberte projekt, který vám vyhovuje
Zdarma se zaregistrujte a vyzkoušejte systém Daibau

Zaregistrovat firmu zdarma Aktuální projekty
  • ověření mistři, dodavatelé11 760projektů

  • stavebnictví ceny11 507ověřených hodnocení

  • stavebnictví ceny33 470 000 €hodnota poptávky

Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
© 2024 Daibau, všechna práva vyhrazena