Čalounictví Ceník

Kolik stojí čalounění? Zde vyvstává hlavní otázka, zda se jedná o opravdu cenný kus nábytku nebo pro vás má spíše sentimentální hodnotu. Obecně lze říci, že starožitnost nebo starší nábytek mimořádné kvality vždy stojí za to obnovit. Cena čalounění závisí na velikosti a typu čalounění, stavu výplně, rámech, pružinách a konstrukci. Mějte na paměti, že se cena získává sečtením hodin strávených prací a spotřebovaného materiálu. Cena čalounění sedací soupravy začíná od 8.000 Kč a výše. Cena za čalounění kuchyňské židle se pohybuje kolem 1.000 Kč, včetně výplně sedadla i opěradla. Pokud se vám cena na první pohled zdá být příliš vysoká, vězte, že starý nábytek je zpravidla vždy kvalitnější než moderní a že se tak vyplatí jej čas od času obnovovat. V každém případě získáte mimořádně kvalitní kus nábytku!

Komu svěřit čalounění svého nábytku? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným čalouníkům - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Cena za čalounění sedací soupravy


Cena za čalounění sedací soupravy. Cena za poradenství, dopravu, dodávku, výměnu náplně a výměnu látky.

8000.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
14000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Čalounictví Ceník

Ostatní ceny za Čalouník

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Cena za sedací soupravu

Cena nové soupravy na sezení. Cena za poradenství, dopravu, dodávku, rámovou strukturu podle požadovaných rozměrů, náplně a látky.Kč/kus

kus
poptávka

Čalounění židlí

Cena za čalounění kuchyňské židle s novou pěnou, tloušťky 3 cm, bez dalšího šití látky.Kč/kus

kus
poptávka

Čalounění židlí

Cena za čalounění kuchyňské židle s novou pěnou, tloušťky 3 cm, spolu s dodatečným šitím látky.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Čalounění - vše, co potřebujete vědět

1. Čalouník a autočalouník - co potřebujete vědět?

Čalounění je povrchová úprava materiálů a prostorů potažením látkou, kůží, koženkou, síťovinou či jinými přírodními  nebo umělými materiály.  Zpravidla se tak nazývá proces restaurování, tj. obnovy nábytku. Na zakázku vyrobený nebo zakoupený nábytek čalounit sice lze, ale obvykle takto ošetřujeme starší kusy. Tímto řemeslem se zabývá čalouník. Na našem portálu Daibau.cz najdete řemeslníky, kteří nabízejí následující služby:

- čalounění sedací soupravy

- čalounění laviček a židlí

- drobné opravy nábytku

- výroba nebo úprava polštářů

- čalounění dveří

- čalounění postele

- čalounění sedadel pro karavany, přívěsy a čluny

- čalounění autosedačky a interiéru vozidel

Čalounění vrací krásu, pohodlí a hodnotu starých kusů nábytku
Čalounění vrací krásu, pohodlí a hodnotu starých kusů nábytku

Než se pustíte do výběru čalouníka, není špatné vědět něco o samotném procesu čalounění. Nejdůležitějším rozhodnutím je výběr nábytkové tkaniny. Kromě barvy a vzoru, který by měl být zcela sladěn s nábytkem, je také velmi důležitý typ materiálu, kterým může být kůže, bavlna, len, polyester, umělá kůže, různé směsi atd. Tyto materiály na dotek zanechávají zcela odlišný dojem a liší se ve způsobu jejich zpracování, opotřebení, odolnosti proti vodě, odolnosti proti skvrnám, čisticím prostředkům nebo způsobu, jakým se případně jednoho dne protrhne. Kůže je velmi odolná, ale na dotek docela studená a po delším sezení způsobuje pocení. Koženka je mnohem levnější, i když se nedoporučuje neboť se poměrně rychle začne odlupovat. S jinými typy tkanin nejsou takové problémy, i když se opotřebovávají rychleji než kůže. Na čalounění se používají speciální nábytkové látky. Až se rozhodnete, co přesně si přejete, zbytek nechte na řemeslníkovi. Do dvou týdnů se vašemu křeslu, židli nebo sedačce vrátí jejich stará sláva.

2. Jak najít dobrého čalouníka?

Pro dobré čalounění jsou nejdůležitější kvalitní plátno, výplň, dřevo a pružiny. Bez dobrého řemeslníka však nebudete spokojeni. Pokud nějakého hledáte, věnujte tomu trochu času. Poptejte se mezi svými přáteli a prohlédněte si fotografie jím vyrobených kusů, reference a komentáře zákazníků. Vytvořte si  seznam osob, které přichází v úvahu, a pošlete jim dotaz. Poté snadno porovnáte získané nabídky a rozhodnete se pro tu nejlepší. To vše můžete udělat nejjednodušším a nejrychlejším způsobem prostřednictvím našeho portálu Daibau.cz

3. Čalouněný nábytek

3.1. Židle

Někdy je těžké se zbavit starých kusů nábytku, hlavně kvůli jejich sentimentální nebo historické hodnotě. To platí zejména pro kusy, které máte rádi a které často používáte, takže je dost opotřebováváte. Jsou to například židle nebo křesla. Naštěstí je lze obnovit. Čalouník zkontroluje stav dřeva, výplně, pružin a samotného plátna a v případě potřeby je vymění a obnoví. Takže židle vaší babičky může brzy zářit ve zcela novém světle. Správná a včasná obnova udržuje kvalitu a postupem času zvyšuje hodnotu takového nábytku.

3.2. Sedací soupravy

Časté a dlouhodobé ležení na gauči zanechá důsledky na materiálu (o vašem zdraví nemluvě). Gauč se časem opotřebuje, plátno se roztrhne, výplň se zhutní a pružiny zlomí. Pokud je však gauč kvalitní, nevyhazujte jej. Výměna čalounění je mnohem lepší volbou než nákup nového. Kontaktujte mistra ve svém okolí a vyberte si nábytkovou látku, barvu a design. S trochou úsilí a dovednosti bude váš kus nábytku vypadat jako nový. Můžete také udělat čalounění laviček, stoliček, polštářů apod. Nově potažený nábytek osvěží celou místnost. Sedací soupravy vyrobené na míru a podle vašeho přání, se kvalitou mohou měřit s nejdražším a nejluxusnějším nábytkem, protože mají stejně dobrou konstrukci, materiály a čalounění.

3.3. Dveře

Čalouněné dveře nejen skvěle vypadají, ale také výrazně zvyšují tepelnou a zvukovou izolaci. Pokud vchodové dveře směřují do hlučné ulice, pak je toto pro vás skvělé řešení. Na dveře se obvykle umístí vrstva výplně s vyšší hustotou a tloušťkou 5 cm a koženka, odolná vůči povětrnostním vlivům a opotřebení.

3.4. Autočalouník

Automobily jsou obecně považovány za statusový symbol. Není důležité jen jak vypadají zvenčí, ale také zevnitř. Elegantnější interiér zpříjemňuje samotné řízení. Pokud chcete dobře vypadající sedadla, můžete se obrátit na autočalouníky, kteří se právě na toto specializují. Autočalounění se v průběhu času opotřebovává, takže musíte zajistit jeho opravu nebo výměnu. Změnit se mohou sedadla a prostor mezi nimi, volant, vnitřní strany dveří, strop atd. Můžete se rozhodnout pro kůži nebo koženku, automobilový nábytek, mikrovlákno, alcantaru apod. Sehnat se dají v různých barvách a designech.

4. Postup

Čalounění starých kusů nábytku začíná hodnocením stavu a odhadem ceny. Na základě toho určíme, zda se tento typ restaurace nábytku vůbec vyplatí. Zvláště mějte na paměti, že starožitný nábytek má často větší hodnotu, pokud je v originálním stavu. Při restaurování těchto kusů musí být použity staré materiály, které jsou co nejvěrnější originálu - dřevo, juta, mořské trávy, seno, bavlna nebo vlna - protože pouze tak je možné zachovat jejich autentičnost. I plátno by mělo být vhodné, co nejpodobnější originálu v kvalitě a designu. Další fází je odstranění poškozených dílů, výměna výplně nebo pružin a dřevěných částí. Když jsou dokončeny vnitřní prvky, je na řadě potažení, které nábytku dodává nový lesk. Pravidelné vysávání a kartáčování, stejně jako drobné opravy nebo ochranné kryty, mohou výrazně prodloužit životnost takového nábytku.

4.1. Potahové látky

Látky se od sebe liší kvalitou, strukturou, pocitem na dotyk, pevností, trvanlivostí, odolností vůči čisticím prostředkům a rozhodně - cenou. Nejdražším materiálem je pravá kůže, protože je velmi odolná a pevná. Nedoporučuje se však pro zahradní nábytek, protože „nedýchá“ a při kontaktu s ní se naše pokožka začne potit. Koženka je levnější a na první pohled vypadá téměř stejně, i když relativně rychle praskne a začne se odlupovat. Jiné druhy čalounických látek bývají zpravidla hedvábné, bavlněné, lněné a polyesterové látky nebo různé směsi. Aby byly vhodné na čalounění, musí být tlustší než materiál, ze kterého se šije oblečení. Neméně důležité jsou výplně na čalounění, které by měly být určité tloušťky, měkkosti, hustoty a tvrdosti, ale musí být i elastické, aby se mohly vrátit do původní polohy a neztratit svůj tvar ani při delším a pravidelném používání.

Když si vybíráte plátno, zpravidla se nakonec rozhodnete podle barvy a vzoru. Dnešní výrobní technologie jsou takové, že lze udělat doslova cokoli, v jakékoli barvě a záleží jen na vašem vkusu, pro co se rozhodnete a co se vám podaří sehnat. Světlejší barvy a béžové odstíny v zásadě tvoří harmonický celek s většinou nábytku. Díky živým barvám se i mdlý kus nábytku může stát zajímavým a nápadným. Totéž platí pro vzory, které mohou být pruhované, tečkované, čtvercové, geometrické, piktogramové, květinové nebo - nyní obzvláště populární - zvířecí vzory. Bez ohledu na to, jak jste odvážní, dbejte na to aby příliš odvážným vzorem, který působí jako „pěst na oko“, nebyl narušen celkový dojem místnosti.

5. Ceny čalounění nábytku

Čalounění nábytku je mnohem výhodnější ve srovnání s nákupem nového. Pokud přemýšlíte o potažení židlí nebo pohovek, nejprve porovnejte ceny potažení a nových kusů. Cena čalounění je většinou ovlivněna stavem nábytku, protože stav určuje, co je třeba udělat. Je plátno potrhané, výplň ztenčená, pružiny rezavé nebo existuje mechanické poškození dřevěných částí konstrukce? Další položkou v ceně je materiál a především nábytková tkanina. Pravá kůže je nejdražší. Koženka, džínovina apod. jsou rozhodně levnější. Při výběru materiálu na čalounění se nedívejte výhradně na cenu, protože kvalita je také velmi důležitá - počítejte s tím, že vydrží alespoň tak dlouho, jak dosud. Cena samozřejmě zahrnuje práci, tedy čas potřebný na zhotovení prací. Čalounění sedací soupravy stojí cca 10.000Kč, zatímco jednoho křesla přibližně 25.000Kč.

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Opravit psí tazku,latka odkousnutá od psa

U tažky Camon u zipu pes okousal hadrové polstrování přiklápěcích dvířek.Děkuji 1179 Kč do 1965 Kč

........

Precalouneni kozenkovych casti sedacky za textil

Chtela bych se zeptat, jestli by bylo mozne si u Vas nechat precalounit kozenkove casti sedacky a potahnout tyto casti textilem. 5895 Kč do 9825 Kč

........

Oprava šití sedací soupravy

Dobrý den, potřebuji opravu šití sedací soupravy v místě sezení, cca 50cm. Děkuji 1886.4 Kč do 3144 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, Opravit zámecký gauč, konstrukce je v pořádku, čalounění nikoliv, 1ks
Čalouník, Třinec

720 Kč do 1200 Kč

Cena, Potažení zahradního křesílka, 1
Čalouník, Dobříš

72 Kč do 120 Kč

Cena, Přečalounit gauč a 2 křesla, 3ks
Čalouník, Přerov

990 Kč do 1650 Kč

Cena, Ušák křeslo,
Čalouník, Nový Hrozenkov

90 Kč do 150 Kč

Cena, Oprava čalouněného křesla- ušáku, 1ks
Čalouník, Valašské Meziříčí

135 Kč do 225 Kč

Cena, Kapsáře do auta na sklo, 2ks
Čalouník, Kozlovice

135 Kč do 225 Kč

Cena, Oprava sedačky , 4m
Čalouník, České Budějovice

180 Kč do 300 Kč

Cena, Novou koženku na 2mistný gauč , 1x2m
Čalouník, Třebíč

90 Kč do 150 Kč

Cena, Dát nové potahy, Gauč, 2 křesla
Čalouník, Hlučín

270 Kč do 450 Kč

Cena, čalouník, 4 ks záda i Podsedák
Čalouník, Nýřany

135 Kč do 225 Kč

Cena, přečalounění nové pohovky , 297 x 214 x 80 cm
Čalouník, Hořešovice

630 Kč do 1050 Kč

Cena, Oprava křesel HALABALA, 2 ks
Čalouník, Kostelec nad Černými lesy

180 Kč do 300 Kč

Cena, čaloun na vchodové dveře, 1 dveře standardní velikosti
Čalouník, Vratimov

180 Kč do 300 Kč

Cena, Očalounit 1 ks houpací křeslo , 1 ks houpací křeslo
Čalouník, Opava

90 Kč do 150 Kč

Cena, Šití potahu sedadla,
Čalouník, Rokycany Nové Město

180 Kč do 300 Kč

Cena, Čalounění na sedačce, kozenka , 2-mistna sedacka
Čalouník, Lysá nad Labem

90 Kč do 150 Kč

Cena, Oprava křesla , 1 kreslo
Čalouník, Český Brod

45 Kč do 75 Kč

Cena, Prečalounit sedací soupravu do U,
Čalouník, Dolní Krupá

180 Kč do 300 Kč

Cena, 2"kresla usaky , Calouník
Čalouník, Mníšek pod Brdy

180 Kč do 300 Kč

Cena, Vyměnit prasklé ocelové péro v sedačce a tu látku vespod., 1
Čalouník, Jesenice

90 Kč do 150 Kč

Cena, Otapacirovat hlavní dveře zevnitř koženkou , 1ks
Čalouník, Luhačovice

72 Kč do 120 Kč

Cena, Přečalounění sedačky pro cca 4 m ve tvaru U, 4 m tvar U
Čalouník, Zlonín

360 Kč do 600 Kč

Cena, Calouneni dveri, 1dvere do bytu
Čalouník, Rýmařov

90 Kč do 150 Kč

Cena, Nově očalounit 4 ks židle, 4 ks židlí
Čalouník, Liberec

180 Kč do 300 Kč

Cena, Polohovací TV křeslo , 1
Čalouník, Choceň

180 Kč do 300 Kč

Cena, Očalounit nábytek, sedací souprava 3+2
Čalouník, Havířov

720 Kč do 1200 Kč

Cena, Oprava spoje látek na sedací soupravě , 2
Čalouník, Lesná

270 Kč do 450 Kč

Cena, Čalounění rohové sedaci soupravy, Roh 170cm, délka 250cm
Čalouník, Troja

450 Kč do 750 Kč

Cena, Potrebovali bychom precalounit sedaci soupravu L + 2 kresla, Souprava je menších rozměrů, 1 křeslo menší a jeden husák.
Čalouník, Hukvaldy

450 Kč do 750 Kč

Cena, kuchynskou lavici ocalounit látkou., kuchynska lavice
Čalouník, Štěpánov

270 Kč do 450 Kč

Cena, opravaúpřečalounění sedáku kožené rustikální sedačky, 3-místná sedačka
Čalouník, Ústí nad Labem

450 Kč do 750 Kč

Cena, Rohová sedačka, Rohová sedačka
Čalouník, Chodov

450 Kč do 750 Kč

Cena, Křeslo, malá a velká pohovka, 3 ks
Čalouník, Dnešice

540 Kč do 900 Kč

Cena, Potáhnout kůži či koženkou barovou stoličku, 1 ks
Čalouník, Brno

72 Kč do 120 Kč

Cena, židle, 2
Čalouník, Blovice

90 Kč do 150 Kč

Cena, Nově očalounit židle, 6 ks + 4 ks kostek na sezení jednoduchých
Čalouník, Chrudim

180 Kč do 300 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Čalouník cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

71+ společnostmi pro Čalouník
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Čalouník?

 • Čalouník Praha
 • Čalouník Brno
 • Čalouník Ostrava
 • Čalouník Plzeň
 • Čalouník České Budějovice
 • Čalouník Český Krumlov
 • Čalouník Chomutov
 • Čalouník Děčín
 • Čalouník Frýdek-Místek
 • Čalouník Havířov
 • Čalouník Hradec Králové
 • Čalouník Jablonec nad Nisou
 • Čalouník Jihlava
 • Čalouník Karlovy Vary
 • Čalouník Karviná
 • Čalouník Kladno
 • Čalouník Liberec
 • Čalouník Mladá Boleslav
 • Čalouník Most
 • Čalouník Olomouc
 • Čalouník Opava
 • Čalouník Opava
 • Čalouník Pardubice
 • Čalouník Písek
 • Čalouník Přerov
 • Čalouník Prostějov
 • Čalouník Teplice
 • Čalouník Třinec
 • Čalouník Ústí nad Labem
 • Čalouník Zlín
 • Čalouník Adamov
 • Čalouník Albrechtice
 • Čalouník Aš
 • Čalouník Bakov nad Jizerou
 • Čalouník Bánov
 • Čalouník Baška
 • Čalouník Batelov
 • Čalouník Bechyně
 • Čalouník Bečov
 • Čalouník Bělá pod Bezdězem
 • Čalouník Benešov
 • Čalouník Benešov nad Ploučnicí
 • Čalouník Bílina
 • Čalouník Bílovec
 • Čalouník Bílovice nad Svitavou
 • Čalouník Blansko
 • Čalouník Blatná
 • Čalouník Blovice
 • Čalouník Blučina
 • Čalouník Bludov
 • Čalouník Bohuňovice
 • Čalouník Bohušovice nad Ohří
 • Čalouník Bojkovice
 • Čalouník Bolatice
 • Čalouník Bor
 • Čalouník Borohrádek
 • Čalouník Borovany
 • Čalouník Boršice
 • Čalouník Boskovice
 • Čalouník Břasy
 • Čalouník Břeclav
 • Čalouník Březnice
 • Čalouník Břidličná
 • Čalouník Broumov
 • Čalouník Brtnice
 • Čalouník Bruntál
 • Čalouník Brušperk
 • Čalouník Buchlovice
 • Čalouník Bučovice
 • Čalouník Budišov nad Budišovkou
 • Čalouník Buštěhrad
 • Čalouník Bystřice
 • Čalouník Bystřice
 • Čalouník Bystřice nad Pernštejnem
 • Čalouník Bystřice pod Hostýnem
 • Čalouník Bzenec
 • Čalouník Čejkovice
 • Čalouník Čeladná
 • Čalouník Čelákovice
 • Čalouník Čerčany
 • Čalouník Černilov
 • Čalouník Černošice
 • Čalouník Červená Voda
 • Čalouník Červený Kostelec
 • Čalouník Česká Kamenice
 • Čalouník Česká Lípa
 • Čalouník Česká Skalice
 • Čalouník Česká Třebová
 • Čalouník Česká Ves
 • Čalouník České Velenice
 • Čalouník Český Brod
 • Čalouník Český Dub
 • Čalouník Český Těšín
 • Čalouník Chabařovice
 • Čalouník Cheb
 • Čalouník Chlum u Třeboně
 • Čalouník Chlumčany
 • Čalouník Chlumec
 • Čalouník Chlumec nad Cidlinou
 • Čalouník Choceň
 • Čalouník Chotěboř
 • Čalouník Chotěšov
 • Čalouník Chrast
 • Čalouník Chrastava
 • Čalouník Chropyně
 • Čalouník Chrudim
 • Čalouník Chvaletice
 • Čalouník Chýnov
 • Čalouník Cvikov
 • Čalouník Dačice
 • Čalouník Desná
 • Čalouník Dětmarovice
 • Čalouník Dobrá
 • Čalouník Dobřany
 • Čalouník Dobřichovice
 • Čalouník Dobříš
 • Čalouník Dobrovice
 • Čalouník Dobruška
 • Čalouník Dobšice
 • Čalouník Doksy
 • Čalouník Dolany
 • Čalouník Dolní Benešov
 • Čalouník Dolní Bojanovice
 • Čalouník Dolní Bousov
 • Čalouník Dolní Dobrouč
 • Čalouník Dolní Kounice
 • Čalouník Dolní Lutyně
 • Čalouník Dolní Němčí
 • Čalouník Dubí
 • Čalouník Dubňany
 • Čalouník Duchcov
 • Čalouník Dvůr Králové nad Labem
 • Čalouník Františkovy Lázně
 • Čalouník Frenštát pod Radhoštěm
 • Čalouník Fryčovice
 • Čalouník Frýdlant
 • Čalouník Fryšták
 • Čalouník Fulnek
 • Čalouník Golčův Jeníkov
 • Čalouník Habartov
 • Čalouník Háj ve Slezsku
 • Čalouník Halenkov
 • Čalouník Hanušovice
 • Čalouník Hať
 • Čalouník Havlíčkův Brod
 • Čalouník Hejnice
 • Čalouník Heřmanův Městec
 • Čalouník Hlinsko
 • Čalouník Hlubočky
 • Čalouník Hluboká nad Vltavou
 • Čalouník Hlučín
 • Čalouník Hluk
 • Čalouník Hodkovice nad Mohelkou
 • Čalouník Holešov
 • Čalouník Holice
 • Čalouník Holýšov
 • Čalouník Horažďovice
 • Čalouník Hořice
 • Čalouník Horka nad Moravou
 • Čalouník Horní Bečva
 • Čalouník Horní Benešov
 • Čalouník Horní Bříza
 • Čalouník Horní Planá
 • Čalouník Horní Slavkov
 • Čalouník Horní Suchá
 • Čalouník Horoměřice
 • Čalouník Hořovice
 • Čalouník Hošťálková
 • Čalouník Hostinné
 • Čalouník Hostivice
 • Čalouník Hovězí
 • Čalouník Hovorany
 • Čalouník Hradec nad Moravicí
 • Čalouník Hrádek nad Nisou
 • Čalouník Hranice
 • Čalouník Hranice
 • Čalouník Hrob
 • Čalouník Hronov
 • Čalouník Hrušovany nad Jevišovkou
 • Čalouník Hrušovany u Brna
 • Čalouník Hulín
 • Čalouník Humpolec
 • Čalouník Hustopeče
 • Čalouník Ivančice
 • Čalouník Ivanovice na Hané
 • Čalouník Jablonné nad Orlicí
 • Čalouník Jablonné v Podještědí
 • Čalouník Jablůnka
 • Čalouník Jablunkov
 • Čalouník Jáchymov
 • Čalouník Janovice nad Úhlavou
 • Čalouník Jaroměř
 • Čalouník Jaroměřice nad Rokytnou
 • Čalouník Javorník
 • Čalouník Jedovnice
 • Čalouník Jemnice
 • Čalouník Jesenice
 • Čalouník Jeseník
 • Čalouník Jevíčko
 • Čalouník Jičín
 • Čalouník Jilemnice
 • Čalouník Jílové
 • Čalouník Jílové u Prahy
 • Čalouník Jince
 • Čalouník Jindřichův Hradec
 • Čalouník Jirkov
 • Čalouník Jistebnice
 • Čalouník Kadaň
 • Čalouník Kamenice
 • Čalouník Kamenice nad Lipou
 • Čalouník Kamenický Šenov
 • Čalouník Kamenný Újezd
 • Čalouník Kaplice
 • Čalouník Kardašova Řečice
 • Čalouník Karolinka
 • Čalouník Kaznějov
 • Čalouník Kdyně
 • Čalouník Kelč
 • Čalouník Klášterec nad Ohří
 • Čalouník Klatovy
 • Čalouník Klimkovice
 • Čalouník Kobeřice
 • Čalouník Kobylí
 • Čalouník Kojetín
 • Čalouník Kolín
 • Čalouník Komárov
 • Čalouník Konice
 • Čalouník Kopidlno
 • Čalouník Kopřivnice
 • Čalouník Koryčany
 • Čalouník Kosmonosy
 • Čalouník Košťany
 • Čalouník Kostelec na Hané
 • Čalouník Kostelec nad Černými lesy
 • Čalouník Kostelec nad Labem
 • Čalouník Kostelec nad Orlicí
 • Čalouník Kozlovice
 • Čalouník Králíky
 • Čalouník Kralovice
 • Čalouník Kralupy nad Vltavou
 • Čalouník Králův Dvůr
 • Čalouník Kraslice
 • Čalouník Krásná Lípa
 • Čalouník Kravaře
 • Čalouník Křemže
 • Čalouník Kroměříž
 • Čalouník Krupka
 • Čalouník Kryry
 • Čalouník Kunovice
 • Čalouník Kunštát
 • Čalouník Kuřim
 • Čalouník Kvasice
 • Čalouník Kyjov
 • Čalouník Kynšperk nad Ohří
 • Čalouník Lanžhot
 • Čalouník Lázně Bělohrad
 • Čalouník Lázně Bohdaneč
 • Čalouník Ledeč nad Sázavou
 • Čalouník Ledenice
 • Čalouník Lednice
 • Čalouník Letohrad
 • Čalouník Letovice
 • Čalouník Libčice nad Vltavou
 • Čalouník Libochovice
 • Čalouník Libušín
 • Čalouník Líně
 • Čalouník Lipník nad Bečvou
 • Čalouník Lišov
 • Čalouník Litovel
 • Čalouník Loket
 • Čalouník Lomnice nad Popelkou
 • Čalouník Loštice
 • Čalouník Louny
 • Čalouník Lovosice
 • Čalouník Luby
 • Čalouník Ludgeřovice
 • Čalouník Luhačovice
 • Čalouník Luka nad Jihlavou
 • Čalouník Lutín
 • Čalouník Luže
 • Čalouník Lužice
 • Čalouník Lysá nad Labem
 • Čalouník Mariánské Lázně
 • Čalouník Mělník
 • Čalouník Městec Králové
 • Čalouník Město Albrechtice
 • Čalouník Meziboří
 • Čalouník Meziměstí
 • Čalouník Mikulášovice
 • Čalouník Mikulov
 • Čalouník Mikulovice
 • Čalouník Milevsko
 • Čalouník Milín
 • Čalouník Milovice
 • Čalouník Mimoň
 • Čalouník Miroslav
 • Čalouník Mirošov
 • Čalouník Mladá Vožice
 • Čalouník Mladé Buky
 • Čalouník Mnichovo Hradiště
 • Čalouník Mníšek pod Brdy
 • Čalouník Modřice
 • Čalouník Mohelnice
 • Čalouník Moravská Nová Ves
 • Čalouník Moravské Budějovice
 • Čalouník Moravský Beroun
 • Čalouník Moravský Krumlov
 • Čalouník Moravský Písek
 • Čalouník Mořkov
 • Čalouník Mosty u Jablunkova
 • Čalouník Mutěnice
 • Čalouník Náchod
 • Čalouník Náměšť nad Oslavou
 • Čalouník Napajedla
 • Čalouník Nechanice
 • Čalouník Nejdek
 • Čalouník Němčice nad Hanou
 • Čalouník Nepomuk
 • Čalouník Neratovice
 • Čalouník Netolice
 • Čalouník Neveklov
 • Čalouník Nivnice
 • Čalouník Nová Bystřice
 • Čalouník Nová Paka
 • Čalouník Nová Role
 • Čalouník Nová Včelnice
 • Čalouník Nové Hrady
 • Čalouník Nové Město na Moravě
 • Čalouník Nové Město nad Metují
 • Čalouník Nové Město pod Smrkem
 • Čalouník Nové Sedlo
 • Čalouník Nové Strašecí
 • Čalouník Novosedlice
 • Čalouník Nový Bor
 • Čalouník Nový Bydžov
 • Čalouník Nový Hrozenkov
 • Čalouník Nový Jičín
 • Čalouník Nový Malín
 • Čalouník Nymburk
 • Čalouník Nýřany
 • Čalouník Nýrsko
 • Čalouník Obrnice
 • Čalouník Odolena Voda
 • Čalouník Odry
 • Čalouník Okříšky
 • Čalouník Opatovice nad Labem
 • Čalouník Opočno
 • Čalouník Ořechov
 • Čalouník Osek
 • Čalouník Oslavany
 • Čalouník Ostravice
 • Čalouník Ostrov
 • Čalouník Ostrožská Nová Ves
 • Čalouník Otrokovice
 • Čalouník Pacov
 • Čalouník Palkovice
 • Čalouník Paskov
 • Čalouník Pečky
 • Čalouník Pelhřimov
 • Čalouník Peruc
 • Čalouník Petrovice u Karviné
 • Čalouník Petřvald
 • Čalouník Píšť
 • Čalouník Planá
 • Čalouník Planá nad Lužnicí
 • Čalouník Plasy
 • Čalouník Plesná
 • Čalouník Plumlov
 • Čalouník Počátky
 • Čalouník Podbořany
 • Čalouník Podivín
 • Čalouník Pohořelice
 • Čalouník Police nad Metují
 • Čalouník Polná
 • Čalouník Postoloprty
 • Čalouník Postřelmov
 • Čalouník Povrly
 • Čalouník Pozořice
 • Čalouník Prachatice
 • Čalouník Přelouč
 • Čalouník Přeštice
 • Čalouník Příbor
 • Čalouník Příbram
 • Čalouník Přibyslav
 • Čalouník Proboštov
 • Čalouník Proseč
 • Čalouník Protivín
 • Čalouník Průhonice
 • Čalouník Prušánky
 • Čalouník Psáry
 • Čalouník Rajhrad
 • Čalouník Rakovník
 • Čalouník Rakvice
 • Čalouník Rapotín
 • Čalouník Raspenava
 • Čalouník Ratíškovice
 • Čalouník Řevnice
 • Čalouník Říčany
 • Čalouník Rohatec
 • Čalouník Rokytnice v Orlických horách
 • Čalouník Rosice
 • Čalouník Rotava
 • Čalouník Roudnice nad Labem
 • Čalouník Rousínov
 • Čalouník Rožmitál pod Třemšínem
 • Čalouník Rožnov pod Radhoštěm
 • Čalouník Roztoky
 • Čalouník Rtyně v Podkrkonoší
 • Čalouník Ruda nad Moravou
 • Čalouník Rudná
 • Čalouník Rudník
 • Čalouník Rudolfov
 • Čalouník Rychnov nad Kněžnou
 • Čalouník Rychvald
 • Čalouník Rýmařov
 • Čalouník Sadská
 • Čalouník Šardice
 • Čalouník Sázava
 • Čalouník Sedlčany
 • Čalouník Sedlec
 • Čalouník Semily
 • Čalouník Šenov
 • Čalouník Sezemice
 • Čalouník Sezimovo Ústí
 • Čalouník Skuteč
 • Čalouník Slaný
 • Čalouník Šlapanice
 • Čalouník Slatiňany
 • Čalouník Slavičín
 • Čalouník Slavkov u Brna
 • Čalouník Slavonice
 • Čalouník Šluknov
 • Čalouník Slušovice
 • Čalouník Smiřice
 • Čalouník Smržovka
 • Čalouník Soběslav
 • Čalouník Sobotín
 • Čalouník Sobotka
 • Čalouník Sokolov
 • Čalouník Solnice
 • Čalouník Spálené Poříčí
 • Čalouník Šťáhlavy
 • Čalouník Stará Paka
 • Čalouník Staré Město
 • Čalouník Staré Město
 • Čalouník Starý Jičín
 • Čalouník Starý Plzenec
 • Čalouník Štěpánkovice
 • Čalouník Štěpánov
 • Čalouník Šternberk
 • Čalouník Štětí
 • Čalouník Štítná nad Vláří
 • Čalouník Štíty
 • Čalouník Stochov
 • Čalouník Stod
 • Čalouník Strakonice
 • Čalouník Štramberk
 • Čalouník Strání
 • Čalouník Strašice
 • Čalouník Stráž pod Ralskem
 • Čalouník Strážnice
 • Čalouník Střelice
 • Čalouník Stříbro
 • Čalouník Studená
 • Čalouník Studénka
 • Čalouník Suchdol nad Lužnicí
 • Čalouník Šumperk
 • Čalouník Sušice
 • Čalouník Světlá nad Sázavou
 • Čalouník Svoboda nad Úpou
 • Čalouník Tábor
 • Čalouník Tachov
 • Čalouník Tanvald
 • Čalouník Teplá
 • Čalouník Terezín
 • Čalouník Tišnov
 • Čalouník Tlučná
 • Čalouník Tlumačov
 • Čalouník Toužim
 • Čalouník Třebechovice pod Orebem
 • Čalouník Třebíč
 • Čalouník Třeboň
 • Čalouník Třemošná
 • Čalouník Třemošnice
 • Čalouník Třešť
 • Čalouník Trhové Sviny
 • Čalouník Trmice
 • Čalouník Trojanovice
 • Čalouník Trutnov
 • Čalouník Tuchlovice
 • Čalouník Turnov
 • Čalouník Tvrdonice
 • Čalouník Týn nad Vltavou
 • Čalouník Týnec nad Sázavou
 • Čalouník Týniště nad Orlicí
 • Čalouník Uherské Hradiště
 • Čalouník Uherský Brod
 • Čalouník Uherský Ostroh
 • Čalouník Uhlířské Janovice
 • Čalouník Unhošť
 • Čalouník Uničov
 • Čalouník Úpice
 • Čalouník Ústí nad Orlicí
 • Čalouník Úvaly
 • Čalouník Vacenovice
 • Čalouník Valašská Bystřice
 • Čalouník Valašské Klobouky
 • Čalouník Valašské Meziříčí
 • Čalouník Valtice
 • Čalouník Vamberk
 • Čalouník Varnsdorf
 • Čalouník Vejprnice
 • Čalouník Vejprty
 • Čalouník Velešín
 • Čalouník Velim
 • Čalouník Velká Bíteš
 • Čalouník Velká Bystřice
 • Čalouník Velká Hleďsebe
 • Čalouník Velká nad Veličkou
 • Čalouník Velké Bílovice
 • Čalouník Velké Hamry
 • Čalouník Velké Karlovice
 • Čalouník Velké Losiny
 • Čalouník Velké Meziříčí
 • Čalouník Velké Opatovice
 • Čalouník Velké Pavlovice
 • Čalouník Velké Poříčí
 • Čalouník Velký Osek
 • Čalouník Velký Týnec
 • Čalouník Velvary
 • Čalouník Vendryně
 • Čalouník Veselí nad Lužnicí
 • Čalouník Veselí nad Moravou
 • Čalouník Větřní
 • Čalouník Veverská Bítýška
 • Čalouník Vikýřovice
 • Čalouník Vimperk
 • Čalouník Vítkov
 • Čalouník Vizovice
 • Čalouník Vlašim
 • Čalouník Vlčnov
 • Čalouník Vnorovy
 • Čalouník Vodňany
 • Čalouník Volary
 • Čalouník Volyně
 • Čalouník Votice
 • Čalouník Vracov
 • Čalouník Vratimov
 • Čalouník Vrbno pod Pradědem
 • Čalouník Vrchlabí
 • Čalouník Vrdy
 • Čalouník Všetaty
 • Čalouník Vsetín
 • Čalouník Vyšší Brod
 • Čalouník Zábřeh
 • Čalouník Žacléř
 • Čalouník Zákupy
 • Čalouník Žamberk
 • Čalouník Zašová
 • Čalouník Zastávka
 • Čalouník Žatec
 • Čalouník Zbiroh
 • Čalouník Zbýšov
 • Čalouník Ždánice
 • Čalouník Žďár nad Sázavou
 • Čalouník Zdice
 • Čalouník Zdounky
 • Čalouník Železná Ruda
 • Čalouník Železný Brod
 • Čalouník Židlochovice
 • Čalouník Žirovnice
 • Čalouník Zlaté Hory
 • Čalouník Zliv
 • Čalouník Zlonice
 • Čalouník Žlutice
 • Čalouník Znojmo
 • Čalouník Zruč nad Sázavou
 • Čalouník Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena