Rekonstrukce koupelny Cena

Kolik stojí kompletní rekonstrukce koupelny? Cena rekonstrukce koupelny závisí na rozsahu požadovaných prací, které mohou zahrnovat odstranění obkladů a sanitární keramiky, odstranění sutin, hrubé instalatérské a zednické práce, přípravu podlahy a stěn, instalaci keramických obkladů, injektážní a suché montážní práce. Během renovace je možné zabudovat např. podlahové topení, což samozřejmě zvyšuje náklady. Adaptace koupelny je z pohledu renovace celého bytu nejnákladnější částí a to zejména kvůli vodovodním instalacím a hygienickým zařízením, zejména pokud je nutné přemístit odtoky nebo potrubí. Počítáme tedy, že renovace koupelny může stát 50.000 – 180.000 Kč. Cena zároveň neroste spolu s velikostí koupelny, ale naopak - klesá: menší koupelna se ukázala být dražší než ta větší. Kompletní rekonstrukce koupelny zahrnuje výměnu obkladů, instalaci sanitární keramiky, instalatérské a elektrikářské práce a pokud si dodavatel obstará všechny materiály sám pak se cena může pohybovat kolem 15.000 Kč / m2.

Komu svěřit rekonstrukci koupelny? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným poskytovatelům služeb rekonstrukce - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA RENOVACI KOUPELNY


Celková rekonstrukce koupelny, která zahrnuje výměnu keramiky, instalací a sanitárního zařízení.

13000.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
31000.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Rekonstrukce koupelny Cena

OSTATNÍ CENY ZA REKONSTRUKCE KOUPELNY

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Ochrana povrchů před zahájením prací

Ochrana podlah a stěn na cestě do a z koupelny.Kč/kus

kus
poptávka

Demontáž starých sanitárních zařízeníKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Odstranění starých dlaždic

Odstranění potěru, bourání zděných van, bourání zděných umyvadel atd. a odvoz na skládku.Kč/m2

m2
poptávka

Demolice podlah a stěn

Odstranění potěru, bourání zděných van, bourání zděných umyvadel atd. A odvoz na skládku.Kč/m2

m2
poptávka

Malování stěn a stropů v koupelně s:Kč/m2

m2Kč/m2

m2Kč/m2

m2
poptávka

WC mísaKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Vestavěný podomítkový instalační modul GEBERIT + tlačítkoKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

UmyvadloKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Koupelnová vanaKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Sprcha - sprchovací vaničkaKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Sprcha - odtok (700mm)Kč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

PisoárKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

BidetKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Vodovodní baterieKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

BojlerKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Radiátor (600 x 1800 mm)Kč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

PračkaKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Koupelnové skříňkyKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Elektroinstalace koupelnyKč/m2

m2
poptávka

Montáž svítidel

Montáž svítidel a připojení na elektroinstalace.Kč/kus

kus
poptávka

Montáž vypínačů a zásuvek

Montáž vypínačů a zásuvek a také připojení na elektroinstalace.Kč/kus

kus
poptávka

Pokládka dlaždic

Pokládka dlaždic a obkládání sten dlaždicemi ve standardní velikosti do lepidla na stěny při cca. 50 m2. Spárování dlaždic.Kč/m2

m2Kč/m2

m2Kč/m2

m2Kč/m2

m2Kč/m2

m2
poptávka

Jsou dlaždice většího formátu?

Doplatek za pokládku dlaždic větších než 50 x 50 cm. Například: 40 x 40, 60 x 60, 90 x 90, 30 x 90 atd.Kč/m2

m2
poptávka

Elektronstalace koupelny

Cena za drážkování a instalaci měděných kabelových vodičů na závěsech a částečně v kabelových žlabech spolu s prací a materiálem.Kč/m2

m2
poptávka

Montáž svítidel

Montáž svítidel a elektroinstalace do výšky stropu 300 cm.Kč/kus

kus
poptávka

Montáž vypínačů a zásuvek

Montáž vypínačů a zásuvek také připojení na elektroinstalaci.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
POSLAT POPTÁVKU >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Renovace koupelny - vše, co potřebujete vědět

1. Co bychom měli vědět než se pustíme do rekonstrukce koupelny?

1.1. Rozsah práce

Než začnete s jakýmkoliv plánováním, položte si několik otázek a zamyslete se nad nimi. Už vás nebaví staré umyvadlo anebo chcete úplnou změnu této místnosti? Přejete si, aby vám nějaká stará věc přeci jen zůstala? Je zapotřebí vyměnit kompletní instalace - vodovod, kanalizaci, elektřinu - nebo ne? Měly by být instalace - všechny nebo jedna, dvě - nahrazeny částečně nebo úplně? Chcete, aby prvky v koupelně zůstaly na svých místech, nebo byste chtěli změnit jejich rozmístění? Zachováte si stejné prvky (řekněme umyvadlo, vanu, toaletu) nebo byste možná chtěli bidet, dvojité umyvadlo, sprchu nebo dokonce saunu? Rozsah prací a celkové náklady na rekonstrukci, závisí na takových otázkách a odpovědích na ně.

Nová koupelna vám poskytuje zcela nový zážitek
Nová koupelna vám poskytuje jedinečný druh relaxace

1.2. Inspirace

Vzhled koupelny je věcí osobního vkusu. Než si začnete sami něco rýsovat a zajdete si do prodejny koupelnového vybavení nebo se obrátíte na architekta, bylo by dobré mít co nejjasnější představu o tom, jak bude po rekonstrukci vaše koupelna vypadat. Prohlížení obrázků v různých specializovaných časopisech nebo na webových stránkách vám může být velmi nápomocno, dokonce není  na odbyt vytvořit si koláž takovýchto obrázků.

1.3. Obeznámení sousedů s chystajícími se pracemi

V budovách s více byty, zejména v těch starších, je dobré informovat správce budovy a sousedy o vašich záměrech. Na vývěsce u vchodu byste měli vyvěsit oznámení o tom, že ve vašem bytě budou probíhat stavební práce, navést co nejpřesněji datum jejich začátku a konce, požádat sousedy o pochopení a omluvit se za případné potíže a hluk. Kromě toho téměř každý zásah na vodovodní instalaci vyžaduje uzavření vody na hlavním ventilu nebo vypnutí všech bytů na svislé poloze nebo dokonce v celém vchodu či budově, což byste rozhodně měli oznámit. Pokud nevíte přesně kde se nachází hlavní ventil, bylo by dobré to zjistit, aby se k němu vaši řemeslníci kdykoliv snadno dostali.

1.4. Nepředvídatelné práce

Rekonstrukce koupelen mohou být v zásadě nepředvídatelné. Dá se říci, že zejména při renovaci, nelze zjistit skutečný stav, dokud práce nebudou zahájeny a stěny a podlaha otevřeny. Například, zejména ve starších budovách, kanalizační potrubí mohou být společná a mohou být ve špatném stavu. Chcete-li vyměnit potrubí, je někdy nutné vstoupit do koupelny k sousedům, kteří to neumožňují. Nebo se ukáže, že nosná konstrukce podlahy je dřevěná, takže musí být vyrobena nová samonosná podlaha ze železobetonu. Jinak by jednoho dne mohl někdo při koupeli skončit v klíně souseda ze spodního patra. Často se také stává, že jsou stěny, ve kterých se nachází instalace, křehké, oslabené, ztenčené apod. a musí tak být zesíleny.

Klasické se setkává s novým ve zcela moderní koupelně
Klasické se setkává s novým ve zcela moderní koupelně

1.5. Plánování a příprava

Právě kvůli všemu, co jsme doposud zmínili, jsou plánování a příprava prací velmi důležitými záležitostmi. Stejně tak významné je spolupracovat s dobrými a zkušenými architekty a dodavateli. Před zahájením prací by bylo dobré, kdybyste kromě podrobného plánu měli připravený veškerý potřebný materiál.

2. Výběr dodavatelů

Při rekonstrukci koupelny je velmi důležité spolupracovat s dodavateli, kteří podle svých zkušeností dovedou předvídat určité situace ještě před tím, než se stanou a budou také vědět, jak jednat rychle a efektivně v případě, že k nim přeci jen dojde.

Koupelna je dnes otevřený a plynulý prostor
Koupelna je dnes otevřený a plynulý prostor

2.1. Architekt nebo prodejna

2.1.1. Poradenství a plánování koupelny v prodejně

V prodejnách keramiky nebo koupelnového vybavení můžete obvykle získat návrhy koupelen zdarma nebo za symbolickou cenu, popřípadě vám se náklady na plánování započítají jako sleva, pokud se rozhodnete koupit materiál v souladu s tímto plánem. Půdorys s přesnými rozměry koupelny byste si měli udělat sami a přinést si ho s sebou do prodejny. Bylo by dobré vědět předem jak má nová koupelna vypadat, nebo o ní alespoň mít hrubou představu. Buďte však připraveni na to, že poradce do vašeho plánu přidá pouze položky, které jsou k sehnání v jejich obchodě. Pamatujte, že prodejci obvykle nejsou vyškolení odborníci na interiérový design, ale obchodníci.

2.1.2. Architekt / návrhář koupelnových interiérů

Aby bylo řešení přestavby koupelny v každém ohledu optimální, doporučujeme vám rozhodnout se pro pomoc architekta nebo interiérového designéra. Jejich primárním zájmem není prodat vám nejdražší produkty, ale navrhnout inovativní řešení podle vašich potřeb, přání a možností. Pro srovnání, v prodejně obvykle radí dlaždice od podlahy ke stropu, i když uvažujete o jiných možnostech a přestože to neodpovídá moderním designovým tendencím. S prvky zakoupenými nebo vyrobenými na míru architekt nejlépe využije každý centimetr prostoru a se správným osvětlením bude tato nová koupelna skutečným skvostem. Kromě návrhu a plánů se architekt postará i o dohled nad prováděním prací v souladu s plány do nejmenšího detailu. Podstatou dobré dekorace jsou právě ty nejmenší detaily!

2.2. Řemeslníci

Rekonstrukce koupelny je náročný projekt, protože zahrnuje téměř všechny fáze přestavby a tedy celou řadu mistrů různých profilů. Kromě toho musí být navzájem dobře koordinováni, a to jak časově tak řemeslně. I jejich práce by samozřejmě měla být dobře naplánována a koordinována.

Zedník se zabývá demolicí nebo zděním stěn, vyrovnáváním zdí nebo podlah, vyřezáváním otvorů ve stěnách pro pokládání nových instalací, zhotovováním a aplikací potěrů, nanášením hydroizolace stěn nebo podlah apod.

Instalatér se zabývá rozváděním vodovodních a kanalizační potrubí, montováním toaletních splachovadel, podlahových sifonů, instalací části podlahové armatury a nakonec montuje všechny sanitární výrobky. Někteří instalatéři se specializují na ústřední topení resp. instalaci podlahového nebo radiátorového vytápění.

Elektrikář rozvádí elektřinu a připojuje různá elektrická zařízení jako jsou různé druhy osvětlení apod.

Pokladač umisťuje všechny druhy dlažby a obkladů.

Tesař vyrábí a montuje kusy koupelnového nábytku, které si přejete vyrobit na míru.

Sklenář na zakázku vyrobí a namontuje skleněnou stěnu nebo boky sprchové kabiny, zrcadlo nebo koupelnové dveře.

Malíř nakonec vymaluje části koupelny ve dvou vrstvách, první před dokončením prací a druhou, když je vše ostatní hotové.

Ostatní povrchové úpravy
Místo keramických obkladů a dlažeb dnes existuje mnoho materiálů a řešení pro finální vrstvy koupelny. Keramické dlaždice na stěnách mohou být nahrazeny tzv. mikrotopováním (dekorativním betonovým nátěrem) a na podlahách parketami. Stěny, zejména vedle sprchy, mohou být pokryty vodotěsnou tapetou, ale k tomu budou zapotřebí zruční řemeslníci.

2.3. Rekonstrukce koupelny „na klíč“.

Rekonstrukci koupelny systémem „na klíč“ nabízejí různí dodavatelé i někteří architekti. To prakticky znamená, že přebírají plnou odpovědnost za veškerou práci. Stručně řečeno, pokud s nimi uzavřete dohodu, budou plně odpovědní za odbornost a kvalitu prací ve sjednaném termínu a za předem dohodnutou cenu. Z pohledu klienta je taková dohoda prakticky ideálním řešením pro novou koupelnu, protože po dosažení dohody o všech detailech již nemá žádné závazky. Kromě platby, samozřejmě! Cena je však o něco vyšší, což je pochopitelné. Zhotovitel bude zajišťovat plány, pořizování a přepravu materiálu, instalaci, práci všech subdodavatelů, dohlížet na bezpečnost práce a vše ostatní a to do samého závěru, tedy odvozu stavebního odpadu a generálního úklidu.

3. Různé typy rekonstrukcí koupelen

3.1. Rekonstrukce povrchu, tzv. kosmetické úpravy

V dnešní době lze dobrých výsledků dosáhnout jednoduchým, povrchovým osvěžením nebo výměnou některých prvků, a to jak ve funkčním, tak v estetickém smyslu. Příkladem může být nahrazení samostatně stojícího umyvadla umyvadlem vestavěným do pultu nebo skříně nebo pořízením zrcadel. O něco větší, ale docela významnou změnou může být obklad stěn a podlahových dlaždic (mikrotopování), omítky a malby stěn a stropů nebo koupě nového koupelnového nábytku. Majitelé se často rozhodnou vyměnit toaletu a bidet. Za předpokladu, že prvky nebo instalace nemění svá místa, stěny nejsou strženy a dlaždice nejsou odstraněny, může u těchto relativně jednoduchých a menších prací koupelna vypadat úplně nově a originálně.

3.2. Částečná rekonstrukce

Pokud jsou vaše instalace novějšího data a kvalitní, můžete přemýšlet nad tím, že byste si místo vany pořídili sprchu, místo sprchy vanu, pořídili si nové umyvadlo k jednomu již existujícímu anebo třeba bidet s toaletou. V takovém případě postačí pouze částečná úprava stávajících instalací. Takové práce nevyžadují otevírání stěn a podlahových krytin, výměnu koupelnového nábytku nebo sanitární keramiky, osvětlení atd. – pokud si to nepřejete. Pokud se obrátíte na architekta, doporučí vám řešení s co nejmenším zásahem do prostředí.

3.3. Kompletní rekonstrukce

Kompletní rekonstrukce koupelny zahrnuje téměř všechny fáze stavby a renovace. Začíná to odstraněním všech existujících toalet, stěn a podlahových krytin a prvků: keramických prvků, toalet, instalací, nábytku, vodovodních a kanalizačních potrubí, osvětlení a elektrických instalací; když je vše vyčištěno a dostali jsme se k holým stěnám, začíná pokládání zcela nových instalací a podlahových a stěnových krytin a ostatních prvků. Práce jsou dokončeny připojením toalet a osvětlení. S kompletní rekonstrukcí koupelny je možné udělat novou podlahu a přidat věci, které tam dříve nebyly - například vanu nebo bidet. O všech těchto pracích si povíme podrobněji v části 4: Postup.

3.4. Koupelna „od nuly“

Existují případy, kdy je koupelna postavena „od nuly“. To znamená, že se staví tam, kde předtím nebyla. Důvodů může být mnoho: rozrůstání rodiny, v přízemí je potřeba další koupelna, protože někdo již nemůže používat schody, větší byt nebo dům je rozdělen na dvě bytové jednotky atd. Koupelnu lze vytvořit v místnosti, která by měla být co nejblíže vertikále vodovodu a kanalizace. Platí pravidlo, že kanalizační trubky jsou pokládány vždy tak, aby měly 1% pokles na 1m; takže je možné umístit koupelnu dále od vertikály, pouze za podmínky, že lze zajistit takovýto pokles potrubí. V takových případech je však riziko ucpání potrubí vyšší, proto doporučujeme, abyste se mu pokud možno vyhnuli. Koupelna může být provedena jak v podkroví, tak v suterénu nebo rozšířené části domu. Pokud však jde o přístavbu domu, bude nutné mít stavební povolení.

4. Postup rekonstrukce koupelny

4.1. Plánování a příprava

Každá kvalitní renovace koupelny, ať už větší nebo menší, by měla začít s podrobným plánem a konceptem, který zahrnuje rozpočet! Náčrtky si můžete vytvořit sami, i když vám kvůli případné složitosti projektu doporučujeme najmout si architekta. Plánování koupelny vyžaduje spolupráci s dalšími odborníky (instalatér, elektrikář, pokrývač, zedník ...), kteří budou také potřebovat podrobné výkresy a seznamy materiálů a prací, protože to vše dohromady vytvoří finanční odhad a ulehčí samotné provedení prací.

4.2. Demolice

Rekonstrukce koupelny začíná demontáží všech stávajících prvků - sanitární keramiky, nábytku a vnějších částí instalací a pokračuje odstraněním starého vodovodního a kanalizačního potrubí. V této fázi jsou odstraněny jak podlahové, tak stěnové dlaždice, eventuálně se zboří zeď nebo části stěn. Veškeré stavební odpady se shromažďují a posléze adekvátně likvidují. Při těchto pracích je nejdůležitější nerozbít část vodovodního nebo kanalizačního potrubí ve stěnách.

4.3. Koupelnová instalace

Dalším krokem je instalace nového vodovodního a kanalizačního potrubí (možná i montáž vestavěných splachovadel a podomítkových těles pro armaturu), instalace topných zařízení, instalace vodního podlahového vytápění a ústředního zařízení nebo elektrického podlahového vytápění a elektrospotřebičů. Při instalaci potrubí je třeba věnovat velkou pozornost instalaci spojovacích prvků a těsnění a v případě elektrických instalací je nejdůležitější dodržovat předpisy o bezpečnosti instalace elektrických zařízení ve vlhkých místnostech.

4.4. Zednické práce

Když jsou ve stěnách rozvedeny instalace budou zazděny a stěna se pak zarovná. V této fázi se provede hydroizolace podlahy a zdí, případně se přidá dělící stěna a postaví se vana nebo sprcha.

4.5. Pokládání keramických obkladů a dlaždic, finalizace podlahových krytin

V této fázi se staví sádrokartonové (a porfixové) stěny a příčky a obkládá se jimi strop. Provádí se pokládání keramických dlaždic na podlahu a stěny. Dělá se škárování popř. se dělá jiný typ finálních krytin, například mikrotopování. Nejdůležitější vlastností v této fázi je pečlivost.

4.6. Malování, montáž a připojení

Na úplný závěr se provádí malování, instalace skla sprchových kabin, koupelnového nábytku, keramických toalet a vodovodních baterií, radiátorů, ventilátorů a světel.

5. Rekonstrukce na klíč – současné trendy

5.1. Odvážně černá koupelna

Trend interiérového designu, inspirovaný exkluzivními hotely a lázněmi, se oficiálně vrátil do módy. Takže odvážně černé nebo úplně tmavé a třpytivé modely koupelen vás jednoduše vyzvou, abyste si dopřáli prvotřídní zážitek. Koupelna, která byla tradičně považována za zcela uzavřený a velmi intimní prostor, se nyní stává místem, které vás na první pohled svou působivostí a otevřeností přiměje k tomu abyste se zde uvolnili a věnovali sami sobě jako opravdový hédonista.

5.2. Modernizovaná klasika

Klasicky zařízená koupelna je vždy v trendu. Dech modernosti lze vnést použitím jednobarevných prvků monochromatických pastelových tónů. Toho lze dosáhnout pomocí jednoho materiálu - například mramoru.

5.3. Koncept otevřenosti

Doba, kdy lidé zůstávali v koupelně výhradně za zavřenými stěnami a zamčenými dveřmi, uplynula. Koncept otevřenosti dnes zcela převažuje, takže platí i pro tento druh prostoru tak jako myšlenka spojení koupelny s ložnicí nebo jinými pokoji.

5.4. Bílý a šedý mramor

Bílý a šedý mramor zůstávají mezi nejoblíbenějšími materiály pro koupelnu. Jsou považovány za klasické a nadčasové, protože se hodí prakticky do jakékoliv místnosti. Křemenné a porcelánové dlaždice, které vypadají jako přírodní kámen, zkrášlují jakýkoliv prostor sám o sobě a zároveň jsou silné a odolné, což zaručuje dlouhou životnost.

Mramor vyhovuje klasickým i moderním koupelnám
Mramor vyhovuje klasickým i moderním koupelnám

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMKOMPLETNÍ REKONSTRUKCE KOUPELNY

Dobrý den,

poptáváme kompletní rekonstrukce malé koupelny v domě, odstranění původní vany a umyvadla, nahrazení novým sprchovým koutem a umyvadlem. Včetně obkladů apod.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji


2520 Kč do 4200 Kč


........

INSTALATÉRSKÁ A ZEDNICKÁ PRÁCE

Kompletní rekonstrukce koupelný bez elektroinstalace 900 Kč do 1500 Kč


........

REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA V PANELÁKU

Dobrý den,

poptávám kompletní rekonstrukci bytového jádra v panelovém domě.

- výměna umakartového jádra za zděné včetně nových zřizovacích předmětů
- nová kuchyňská linka,
- výměna plynového sporáku za elektrický

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
6300 Kč do 10500 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ

CENA, REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA , KOUPELNA V PANELÁKU (ASI 5 M2)
Rekonstrukce koupelny, Šumperk

2700 Kč do 4500 Kč

CENA, REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA - KOUPELNA, KUCHYŇ, DLE POPISU
Rekonstrukce koupelny, Šumperk

2250 Kč do 3750 Kč

CENA, REKONSTRUKCE JÁDRA, ELEKTROINSTALACE, INSTALACE VODA, JÁDRO PLOCHA CCA 4 M2
Rekonstrukce koupelny, Příbram

2700 Kč do 4500 Kč

CENA, HLEDÁM ZKUŠENÉ OBKLADAČE A ZEDNÍKY, NĚKOLIK ZAKÁZEK ROČNĚ
Rekonstrukce koupelny, Poruba

810 Kč do 1350 Kč

CENA, NÁVRH A REALIZACE MENŠÍ KOUPELNY, PŘÍPOJKA K PRAČCE, OBKLADY,
Rekonstrukce koupelny, Dobřichovice

540 Kč do 900 Kč

CENA, REKONSTRUKCE KOUPELNY (VODA-TOPENÍ-ELEKTŘINA), 1
Rekonstrukce koupelny, Nenačovice

1800 Kč do 3000 Kč

CENA, REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA,
Rekonstrukce koupelny, Vyškov město

11700 Kč do 19500 Kč

CENA, REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA, 2,9
Rekonstrukce koupelny, Jihlava

1800 Kč do 3000 Kč

CENA, REKONSTRUKCE KOUPELNY - BOURAT, VYSPRAVIT, OBKLADY, INSTALATÉRSKÉ PRÁCE, 1,8 X 2,4 M
Rekonstrukce koupelny, Dvory

900 Kč do 1500 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

REKONSTRUKCE KOUPELNY CENNÍK

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

775+ SPOLEČNOSTMI PRO REKONSTRUKCE KOUPELNY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

HLEDÁTE DOBRÉ ŘEMESLNÍKY V OBLASTI REKONSTRUKCE KOUPELNY?

© 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena