Rekonstrukce koupelny Cena

Kolik stojí kompletní rekonstrukce koupelny? Cena rekonstrukce koupelny závisí na rozsahu požadovaných prací, které mohou zahrnovat odstranění obkladů a sanitární keramiky, odstranění sutin, hrubé instalatérské a zednické práce, přípravu podlahy a stěn, instalaci keramických obkladů, injektážní a suché montážní práce. Během renovace je možné zabudovat např. podlahové topení, což samozřejmě zvyšuje náklady. Adaptace koupelny je z pohledu renovace celého bytu nejnákladnější částí a to zejména kvůli vodovodním instalacím a hygienickým zařízením, zejména pokud je nutné přemístit odtoky nebo potrubí. Počítáme tedy, že renovace koupelny může stát 50.000 – 180.000 Kč. Cena zároveň neroste spolu s velikostí koupelny, ale naopak - klesá: menší koupelna se ukázala být dražší než ta větší. Kompletní rekonstrukce koupelny zahrnuje výměnu obkladů, instalaci sanitární keramiky, instalatérské a elektrikářské práce a pokud si dodavatel obstará všechny materiály sám pak se cena může pohybovat kolem 15.000 Kč / m2.

Komu svěřit rekonstrukci koupelny? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným poskytovatelům služeb rekonstrukce - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Cena za renovaci koupelny


Celková rekonstrukce koupelny, která zahrnuje výměnu keramiky, instalací a sanitárního zařízení.

13000.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
31000.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Rekonstrukce koupelny Cena

Ostatní ceny za Rekonstrukce koupelny

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Ochrana povrchů před zahájením prací

Ochrana podlah a stěn na cestě do a z koupelny.Kč/kus

kus
poptávka

Demontáž starých sanitárních zařízeníKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Odstranění starých dlaždic

Odstranění potěru, bourání zděných van, bourání zděných umyvadel atd. a odvoz na skládku.Kč/m2

m2
poptávka

Demolice podlah a stěn

Odstranění potěru, bourání zděných van, bourání zděných umyvadel atd. A odvoz na skládku.Kč/m2

m2
poptávka

Malování stěn a stropů v koupelně s:Kč/m2

m2Kč/m2

m2Kč/m2

m2
poptávka

WC mísaKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Vestavěný podomítkový instalační modul GEBERIT + tlačítkoKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

UmyvadloKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Koupelnová vanaKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Sprcha - sprchovací vaničkaKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Sprcha - odtok (700mm)Kč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

PisoárKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

BidetKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Vodovodní baterieKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

BojlerKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Radiátor (600 x 1800 mm)Kč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

PračkaKč/kus

kusKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Koupelnové skříňkyKč/kus

kusKč/kus

kus
poptávka

Elektroinstalace koupelnyKč/m2

m2
poptávka

Montáž svítidel

Montáž svítidel a připojení na elektroinstalace.Kč/kus

kus
poptávka

Montáž vypínačů a zásuvek

Montáž vypínačů a zásuvek a také připojení na elektroinstalace.Kč/kus

kus
poptávka

Pokládka dlaždic

Pokládka dlaždic a obkládání sten dlaždicemi ve standardní velikosti do lepidla na stěny při cca. 50 m2. Spárování dlaždic.Kč/m2

m2Kč/m2

m2Kč/m2

m2Kč/m2

m2Kč/m2

m2
poptávka

Jsou dlaždice většího formátu?

Doplatek za pokládku dlaždic větších než 50 x 50 cm. Například: 40 x 40, 60 x 60, 90 x 90, 30 x 90 atd.Kč/m2

m2
poptávka

Elektronstalace koupelny

Cena za drážkování a instalaci měděných kabelových vodičů na závěsech a částečně v kabelových žlabech spolu s prací a materiálem.Kč/m2

m2
poptávka

Montáž svítidel

Montáž svítidel a elektroinstalace do výšky stropu 300 cm.Kč/kus

kus
poptávka

Montáž vypínačů a zásuvek

Montáž vypínačů a zásuvek také připojení na elektroinstalaci.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Renovace koupelny - vše, co potřebujete vědět

1. Co bychom měli vědět než se pustíme do rekonstrukce koupelny?

1.1. Rozsah práce

Než začnete s jakýmkoliv plánováním, položte si několik otázek a zamyslete se nad nimi. Už vás nebaví staré umyvadlo anebo chcete úplnou změnu této místnosti? Přejete si, aby vám nějaká stará věc přeci jen zůstala? Je zapotřebí vyměnit kompletní instalace - vodovod, kanalizaci, elektřinu - nebo ne? Měly by být instalace - všechny nebo jedna, dvě - nahrazeny částečně nebo úplně? Chcete, aby prvky v koupelně zůstaly na svých místech, nebo byste chtěli změnit jejich rozmístění? Zachováte si stejné prvky (řekněme umyvadlo, vanu, toaletu) nebo byste možná chtěli bidet, dvojité umyvadlo, sprchu nebo dokonce saunu? Rozsah prací a celkové náklady na rekonstrukci, závisí na takových otázkách a odpovědích na ně.

Nová koupelna vám poskytuje zcela nový zážitek
Nová koupelna vám poskytuje jedinečný druh relaxace

1.2. Inspirace

Vzhled koupelny je věcí osobního vkusu. Než si začnete sami něco rýsovat a zajdete si do prodejny koupelnového vybavení nebo se obrátíte na architekta, bylo by dobré mít co nejjasnější představu o tom, jak bude po rekonstrukci vaše koupelna vypadat. Prohlížení obrázků v různých specializovaných časopisech nebo na webových stránkách vám může být velmi nápomocno, dokonce není  na odbyt vytvořit si koláž takovýchto obrázků.

1.3. Obeznámení sousedů s chystajícími se pracemi

V budovách s více byty, zejména v těch starších, je dobré informovat správce budovy a sousedy o vašich záměrech. Na vývěsce u vchodu byste měli vyvěsit oznámení o tom, že ve vašem bytě budou probíhat stavební práce, navést co nejpřesněji datum jejich začátku a konce, požádat sousedy o pochopení a omluvit se za případné potíže a hluk. Kromě toho téměř každý zásah na vodovodní instalaci vyžaduje uzavření vody na hlavním ventilu nebo vypnutí všech bytů na svislé poloze nebo dokonce v celém vchodu či budově, což byste rozhodně měli oznámit. Pokud nevíte přesně kde se nachází hlavní ventil, bylo by dobré to zjistit, aby se k němu vaši řemeslníci kdykoliv snadno dostali.

1.4. Nepředvídatelné práce

Rekonstrukce koupelen mohou být v zásadě nepředvídatelné. Dá se říci, že zejména při renovaci, nelze zjistit skutečný stav, dokud práce nebudou zahájeny a stěny a podlaha otevřeny. Například, zejména ve starších budovách, kanalizační potrubí mohou být společná a mohou být ve špatném stavu. Chcete-li vyměnit potrubí, je někdy nutné vstoupit do koupelny k sousedům, kteří to neumožňují. Nebo se ukáže, že nosná konstrukce podlahy je dřevěná, takže musí být vyrobena nová samonosná podlaha ze železobetonu. Jinak by jednoho dne mohl někdo při koupeli skončit v klíně souseda ze spodního patra. Často se také stává, že jsou stěny, ve kterých se nachází instalace, křehké, oslabené, ztenčené apod. a musí tak být zesíleny.

Klasické se setkává s novým ve zcela moderní koupelně
Klasické se setkává s novým ve zcela moderní koupelně

1.5. Plánování a příprava

Právě kvůli všemu, co jsme doposud zmínili, jsou plánování a příprava prací velmi důležitými záležitostmi. Stejně tak významné je spolupracovat s dobrými a zkušenými architekty a dodavateli. Před zahájením prací by bylo dobré, kdybyste kromě podrobného plánu měli připravený veškerý potřebný materiál.

2. Výběr dodavatelů

Při rekonstrukci koupelny je velmi důležité spolupracovat s dodavateli, kteří podle svých zkušeností dovedou předvídat určité situace ještě před tím, než se stanou a budou také vědět, jak jednat rychle a efektivně v případě, že k nim přeci jen dojde.

Koupelna je dnes otevřený a plynulý prostor
Koupelna je dnes otevřený a plynulý prostor

2.1. Architekt nebo prodejna

2.1.1. Poradenství a plánování koupelny v prodejně

V prodejnách keramiky nebo koupelnového vybavení můžete obvykle získat návrhy koupelen zdarma nebo za symbolickou cenu, popřípadě vám se náklady na plánování započítají jako sleva, pokud se rozhodnete koupit materiál v souladu s tímto plánem. Půdorys s přesnými rozměry koupelny byste si měli udělat sami a přinést si ho s sebou do prodejny. Bylo by dobré vědět předem jak má nová koupelna vypadat, nebo o ní alespoň mít hrubou představu. Buďte však připraveni na to, že poradce do vašeho plánu přidá pouze položky, které jsou k sehnání v jejich obchodě. Pamatujte, že prodejci obvykle nejsou vyškolení odborníci na interiérový design, ale obchodníci.

2.1.2. Architekt / návrhář koupelnových interiérů

Aby bylo řešení přestavby koupelny v každém ohledu optimální, doporučujeme vám rozhodnout se pro pomoc architekta nebo interiérového designéra. Jejich primárním zájmem není prodat vám nejdražší produkty, ale navrhnout inovativní řešení podle vašich potřeb, přání a možností. Pro srovnání, v prodejně obvykle radí dlaždice od podlahy ke stropu, i když uvažujete o jiných možnostech a přestože to neodpovídá moderním designovým tendencím. S prvky zakoupenými nebo vyrobenými na míru architekt nejlépe využije každý centimetr prostoru a se správným osvětlením bude tato nová koupelna skutečným skvostem. Kromě návrhu a plánů se architekt postará i o dohled nad prováděním prací v souladu s plány do nejmenšího detailu. Podstatou dobré dekorace jsou právě ty nejmenší detaily!

2.2. Řemeslníci

Rekonstrukce koupelny je náročný projekt, protože zahrnuje téměř všechny fáze přestavby a tedy celou řadu mistrů různých profilů. Kromě toho musí být navzájem dobře koordinováni, a to jak časově tak řemeslně. I jejich práce by samozřejmě měla být dobře naplánována a koordinována.

Zedník se zabývá demolicí nebo zděním stěn, vyrovnáváním zdí nebo podlah, vyřezáváním otvorů ve stěnách pro pokládání nových instalací, zhotovováním a aplikací potěrů, nanášením hydroizolace stěn nebo podlah apod.

Instalatér se zabývá rozváděním vodovodních a kanalizační potrubí, montováním toaletních splachovadel, podlahových sifonů, instalací části podlahové armatury a nakonec montuje všechny sanitární výrobky. Někteří instalatéři se specializují na ústřední topení resp. instalaci podlahového nebo radiátorového vytápění.

Elektrikář rozvádí elektřinu a připojuje různá elektrická zařízení jako jsou různé druhy osvětlení apod.

Pokladač umisťuje všechny druhy dlažby a obkladů.

Tesař vyrábí a montuje kusy koupelnového nábytku, které si přejete vyrobit na míru.

Sklenář na zakázku vyrobí a namontuje skleněnou stěnu nebo boky sprchové kabiny, zrcadlo nebo koupelnové dveře.

Malíř nakonec vymaluje části koupelny ve dvou vrstvách, první před dokončením prací a druhou, když je vše ostatní hotové.

Ostatní povrchové úpravy
Místo keramických obkladů a dlažeb dnes existuje mnoho materiálů a řešení pro finální vrstvy koupelny. Keramické dlaždice na stěnách mohou být nahrazeny tzv. mikrotopováním (dekorativním betonovým nátěrem) a na podlahách parketami. Stěny, zejména vedle sprchy, mohou být pokryty vodotěsnou tapetou, ale k tomu budou zapotřebí zruční řemeslníci.

2.3. Rekonstrukce koupelny „na klíč“.

Rekonstrukci koupelny systémem „na klíč“ nabízejí různí dodavatelé i někteří architekti. To prakticky znamená, že přebírají plnou odpovědnost za veškerou práci. Stručně řečeno, pokud s nimi uzavřete dohodu, budou plně odpovědní za odbornost a kvalitu prací ve sjednaném termínu a za předem dohodnutou cenu. Z pohledu klienta je taková dohoda prakticky ideálním řešením pro novou koupelnu, protože po dosažení dohody o všech detailech již nemá žádné závazky. Kromě platby, samozřejmě! Cena je však o něco vyšší, což je pochopitelné. Zhotovitel bude zajišťovat plány, pořizování a přepravu materiálu, instalaci, práci všech subdodavatelů, dohlížet na bezpečnost práce a vše ostatní a to do samého závěru, tedy odvozu stavebního odpadu a generálního úklidu.

3. Různé typy rekonstrukcí koupelen

3.1. Rekonstrukce povrchu, tzv. kosmetické úpravy

V dnešní době lze dobrých výsledků dosáhnout jednoduchým, povrchovým osvěžením nebo výměnou některých prvků, a to jak ve funkčním, tak v estetickém smyslu. Příkladem může být nahrazení samostatně stojícího umyvadla umyvadlem vestavěným do pultu nebo skříně nebo pořízením zrcadel. O něco větší, ale docela významnou změnou může být obklad stěn a podlahových dlaždic (mikrotopování), omítky a malby stěn a stropů nebo koupě nového koupelnového nábytku. Majitelé se často rozhodnou vyměnit toaletu a bidet. Za předpokladu, že prvky nebo instalace nemění svá místa, stěny nejsou strženy a dlaždice nejsou odstraněny, může u těchto relativně jednoduchých a menších prací koupelna vypadat úplně nově a originálně.

3.2. Částečná rekonstrukce

Pokud jsou vaše instalace novějšího data a kvalitní, můžete přemýšlet nad tím, že byste si místo vany pořídili sprchu, místo sprchy vanu, pořídili si nové umyvadlo k jednomu již existujícímu anebo třeba bidet s toaletou. V takovém případě postačí pouze částečná úprava stávajících instalací. Takové práce nevyžadují otevírání stěn a podlahových krytin, výměnu koupelnového nábytku nebo sanitární keramiky, osvětlení atd. – pokud si to nepřejete. Pokud se obrátíte na architekta, doporučí vám řešení s co nejmenším zásahem do prostředí.

3.3. Kompletní rekonstrukce

Kompletní rekonstrukce koupelny zahrnuje téměř všechny fáze stavby a renovace. Začíná to odstraněním všech existujících toalet, stěn a podlahových krytin a prvků: keramických prvků, toalet, instalací, nábytku, vodovodních a kanalizačních potrubí, osvětlení a elektrických instalací; když je vše vyčištěno a dostali jsme se k holým stěnám, začíná pokládání zcela nových instalací a podlahových a stěnových krytin a ostatních prvků. Práce jsou dokončeny připojením toalet a osvětlení. S kompletní rekonstrukcí koupelny je možné udělat novou podlahu a přidat věci, které tam dříve nebyly - například vanu nebo bidet. O všech těchto pracích si povíme podrobněji v části 4: Postup.

3.4. Koupelna „od nuly“

Existují případy, kdy je koupelna postavena „od nuly“. To znamená, že se staví tam, kde předtím nebyla. Důvodů může být mnoho: rozrůstání rodiny, v přízemí je potřeba další koupelna, protože někdo již nemůže používat schody, větší byt nebo dům je rozdělen na dvě bytové jednotky atd. Koupelnu lze vytvořit v místnosti, která by měla být co nejblíže vertikále vodovodu a kanalizace. Platí pravidlo, že kanalizační trubky jsou pokládány vždy tak, aby měly 1% pokles na 1m; takže je možné umístit koupelnu dále od vertikály, pouze za podmínky, že lze zajistit takovýto pokles potrubí. V takových případech je však riziko ucpání potrubí vyšší, proto doporučujeme, abyste se mu pokud možno vyhnuli. Koupelna může být provedena jak v podkroví, tak v suterénu nebo rozšířené části domu. Pokud však jde o přístavbu domu, bude nutné mít stavební povolení.

4. Postup rekonstrukce koupelny

4.1. Plánování a příprava

Každá kvalitní renovace koupelny, ať už větší nebo menší, by měla začít s podrobným plánem a konceptem, který zahrnuje rozpočet! Náčrtky si můžete vytvořit sami, i když vám kvůli případné složitosti projektu doporučujeme najmout si architekta. Plánování koupelny vyžaduje spolupráci s dalšími odborníky (instalatér, elektrikář, pokrývač, zedník ...), kteří budou také potřebovat podrobné výkresy a seznamy materiálů a prací, protože to vše dohromady vytvoří finanční odhad a ulehčí samotné provedení prací.

4.2. Demolice

Rekonstrukce koupelny začíná demontáží všech stávajících prvků - sanitární keramiky, nábytku a vnějších částí instalací a pokračuje odstraněním starého vodovodního a kanalizačního potrubí. V této fázi jsou odstraněny jak podlahové, tak stěnové dlaždice, eventuálně se zboří zeď nebo části stěn. Veškeré stavební odpady se shromažďují a posléze adekvátně likvidují. Při těchto pracích je nejdůležitější nerozbít část vodovodního nebo kanalizačního potrubí ve stěnách.

4.3. Koupelnová instalace

Dalším krokem je instalace nového vodovodního a kanalizačního potrubí (možná i montáž vestavěných splachovadel a podomítkových těles pro armaturu), instalace topných zařízení, instalace vodního podlahového vytápění a ústředního zařízení nebo elektrického podlahového vytápění a elektrospotřebičů. Při instalaci potrubí je třeba věnovat velkou pozornost instalaci spojovacích prvků a těsnění a v případě elektrických instalací je nejdůležitější dodržovat předpisy o bezpečnosti instalace elektrických zařízení ve vlhkých místnostech.

4.4. Zednické práce

Když jsou ve stěnách rozvedeny instalace budou zazděny a stěna se pak zarovná. V této fázi se provede hydroizolace podlahy a zdí, případně se přidá dělící stěna a postaví se vana nebo sprcha.

4.5. Pokládání keramických obkladů a dlaždic, finalizace podlahových krytin

V této fázi se staví sádrokartonové (a porfixové) stěny a příčky a obkládá se jimi strop. Provádí se pokládání keramických dlaždic na podlahu a stěny. Dělá se škárování popř. se dělá jiný typ finálních krytin, například mikrotopování. Nejdůležitější vlastností v této fázi je pečlivost.

4.6. Malování, montáž a připojení

Na úplný závěr se provádí malování, instalace skla sprchových kabin, koupelnového nábytku, keramických toalet a vodovodních baterií, radiátorů, ventilátorů a světel.

5. Rekonstrukce na klíč – současné trendy

5.1. Odvážně černá koupelna

Trend interiérového designu, inspirovaný exkluzivními hotely a lázněmi, se oficiálně vrátil do módy. Takže odvážně černé nebo úplně tmavé a třpytivé modely koupelen vás jednoduše vyzvou, abyste si dopřáli prvotřídní zážitek. Koupelna, která byla tradičně považována za zcela uzavřený a velmi intimní prostor, se nyní stává místem, které vás na první pohled svou působivostí a otevřeností přiměje k tomu abyste se zde uvolnili a věnovali sami sobě jako opravdový hédonista.

5.2. Modernizovaná klasika

Klasicky zařízená koupelna je vždy v trendu. Dech modernosti lze vnést použitím jednobarevných prvků monochromatických pastelových tónů. Toho lze dosáhnout pomocí jednoho materiálu - například mramoru.

5.3. Koncept otevřenosti

Doba, kdy lidé zůstávali v koupelně výhradně za zavřenými stěnami a zamčenými dveřmi, uplynula. Koncept otevřenosti dnes zcela převažuje, takže platí i pro tento druh prostoru tak jako myšlenka spojení koupelny s ložnicí nebo jinými pokoji.

5.4. Bílý a šedý mramor

Bílý a šedý mramor zůstávají mezi nejoblíbenějšími materiály pro koupelnu. Jsou považovány za klasické a nadčasové, protože se hodí prakticky do jakékoliv místnosti. Křemenné a porcelánové dlaždice, které vypadají jako přírodní kámen, zkrášlují jakýkoliv prostor sám o sobě a zároveň jsou silné a odolné, což zaručuje dlouhou životnost.

Mramor vyhovuje klasickým i moderním koupelnám
Mramor vyhovuje klasickým i moderním koupelnám

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Částečná rekonstrukce koupelny

Potřebuji obkložení koupelny keramickým obkladem včetně spárování a přidělat sprchový kout+ tesneni u sprchového koutu. 28296 Kč do 47160 Kč

........

Sprchový kout místo vany

Přestěhovali jsme se do bytu s malou rekonstruovanou koupelnou. Je sice pěkná, ale vzhledem k věku nám nevyhovuje vana, chtěli bychom místo ní sprchový kout 10611 Kč do 17685 Kč

........

Rekonstrukce koupelny v RD

Dobrý den,

poptáváme rekonstrukci koupelny. Je to vlastně rozšíření koupelny v RD ( kolaudace 2007 ). Koupelna již nevyhovuje spoučasným potřebám.
Měl jsem představu o pracích : rozšíření koupelny o prostor šatny, která sousedí s koupelnou ( celkově cca 3 x 6 m by byl nový prostor ), nové obklady a dlažba, vyzděná sprchová kabinka ( skleněná matná příčka ), osazení okna do nosné stěny pro odvětrání a světlo, osazení dveří, lehké bourací a zdící práce, úprava rozvodů elektro / voda / odpad, zvýšený stupínek pod toaletou ( cca 5 cm ).
Současný stav : cca 3 x 2,5 m ), toaleta s nádržkou ( nechceme geberit, plastová sprchová kabinka, malé umyvadlo a žebříček.
Do přílohy dávám obrázek s rozměry ( promiňte za kvalitu, je to pouze orientační obrázek . 117900 Kč do 196500 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, Kompletní rekonstrukci, 20m2
Rekonstrukce koupelny, Staňkov I

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Celková rekonstrukce koupelny, cca 5 = 6 m2
Rekonstrukce koupelny, Krásná Lípa

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Rekonstrukce bytového jádra, 4m2
Rekonstrukce koupelny, Česká Třebová

4950 Kč do 8250 Kč

Cena, rekonstrukce bytového jádra, 8m2
Rekonstrukce koupelny, Hrušovany u Brna

3600 Kč do 6000 Kč

Cena, Montáž a dodávku sprchového koutu, 1 kus
Rekonstrukce koupelny, Bílovice nad Svitavou

810 Kč do 1350 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny( výměna sprchového koutu, nové obkladačky atd, cca 7 metrů čtverečních , možná méně, nevím
Rekonstrukce koupelny, Nové Strašecí

1350 Kč do 2250 Kč

Cena, Vybourání a zateplení malé přilehlé půdičky a rekonstrukce koupelny., 12,5m2
Rekonstrukce koupelny, Lipová-lázně

6750 Kč do 11250 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny, 4m2
Rekonstrukce koupelny, Praha

3150 Kč do 5250 Kč

Cena, Zabudování sprchového koutu,sanity, rozšíření dveří do koupelny, 5m2
Rekonstrukce koupelny, Jeseník

1260 Kč do 2100 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny, záchodu a kuchyně, 3 místnosti, cca 25 m2
Rekonstrukce koupelny, Bohušovice nad Ohří

7920 Kč do 13200 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny a WC, 5m2
Rekonstrukce koupelny, Bartošovice

3150 Kč do 5250 Kč

Cena, dokončit rekonstrukci koupelny, tedy všechny řemesla + obkladač, 25m2
Rekonstrukce koupelny, Střelské Hoštice

13050 Kč do 21750 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny a WC, 160/21O
Rekonstrukce koupelny, Vimperk

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Dodělat obklady na WC a v koupelně, omítnout stropy tamtéž , Paneláková koupelna a WC
Rekonstrukce koupelny, Kaznějov

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny, 10m2
Rekonstrukce koupelny, Vrbno pod Pradědem

3420 Kč do 5700 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny v rodinném domě, 9 m2
Rekonstrukce koupelny, Řevničov

5580 Kč do 9300 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny - nové jádro, 3m2 - malá koupelna se záchodem a sprchoví, koutem
Rekonstrukce koupelny, Mariánské Lázně

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny, cca 6,5m2
Rekonstrukce koupelny, Bohušovice nad Ohří

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny roubené chalupy, místnost cca 4x2 m
Rekonstrukce koupelny, Desná

1170 Kč do 1950 Kč

Cena, WC komplet, stropy koupelna, chotba.Spar, luxfery. , Cca 20m2
Rekonstrukce koupelny, Příbor

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Sprchovy bezbarierový kout ,
Rekonstrukce koupelny, Odolena Voda

450 Kč do 750 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny , 12 m2
Rekonstrukce koupelny, Kulířov

7650 Kč do 12750 Kč

Cena, Oprava případná výměna sprchoveho koutu. , 1 rohovy maly sprcovy kout do oblouku, panelakova koupelna
Rekonstrukce koupelny, Brno

360 Kč do 600 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny - (původně rohová vana) ...nové rozvody ,menší vana ,, menší vana a sprch.kout.,rozvody (výměry 2*3m)
Rekonstrukce koupelny, Lysá nad Labem

3600 Kč do 6000 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny, Rekonstrukce koupelny 4mx 1.40m
Rekonstrukce koupelny, Chodová Planá

630 Kč do 1050 Kč

Cena, Rekonstrukce WC později víc, 2m2
Rekonstrukce koupelny, Dobruška

1170 Kč do 1950 Kč

Cena, Rekontrukce koupelny na klíč, 132x 241
Rekonstrukce koupelny, Boskovice

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Zrekonstruovat dva sprchové kouty, tj. vyměnit vaničky, kouty, obložit, 10m2
Rekonstrukce koupelny, Písek

765 Kč do 1275 Kč

Cena, rekonstrukce být.jadra a kuchyně , 24m2
Rekonstrukce koupelny, Chomutov

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, rekonstrukce koupelny, Po popisu
Rekonstrukce koupelny, Rudice

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, zedničina, obkladačina, 36m2
Rekonstrukce koupelny, Vyškov město

630 Kč do 1050 Kč

Cena, výměnu vany za sprchový kout, 1
Rekonstrukce koupelny, Ždánice

720 Kč do 1200 Kč

Cena, Kompletní rekonstrukci koupelny , 6m(2)
Rekonstrukce koupelny, Prachatice

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny, 2 x 3 m
Rekonstrukce koupelny, Hronov

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny + WC v cihlovém bytovém domě, 10m2
Rekonstrukce koupelny, Studénka

900 Kč do 1500 Kč

Cena, Rekonstrukce koupelny,
Rekonstrukce koupelny, Bříství

720 Kč do 1200 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Rekonstrukce koupelny cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

924+ společnostmi pro Rekonstrukce koupelny
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Rekonstrukce koupelny?

 • Rekonstrukce koupelny Praha
 • Rekonstrukce koupelny Brno
 • Rekonstrukce koupelny Ostrava
 • Rekonstrukce koupelny Plzeň
 • Rekonstrukce koupelny České Budějovice
 • Rekonstrukce koupelny Český Krumlov
 • Rekonstrukce koupelny Chomutov
 • Rekonstrukce koupelny Děčín
 • Rekonstrukce koupelny Frýdek-Místek
 • Rekonstrukce koupelny Havířov
 • Rekonstrukce koupelny Hradec Králové
 • Rekonstrukce koupelny Jablonec nad Nisou
 • Rekonstrukce koupelny Jihlava
 • Rekonstrukce koupelny Karlovy Vary
 • Rekonstrukce koupelny Karviná
 • Rekonstrukce koupelny Kladno
 • Rekonstrukce koupelny Liberec
 • Rekonstrukce koupelny Mladá Boleslav
 • Rekonstrukce koupelny Most
 • Rekonstrukce koupelny Olomouc
 • Rekonstrukce koupelny Opava
 • Rekonstrukce koupelny Opava
 • Rekonstrukce koupelny Pardubice
 • Rekonstrukce koupelny Písek
 • Rekonstrukce koupelny Přerov
 • Rekonstrukce koupelny Prostějov
 • Rekonstrukce koupelny Teplice
 • Rekonstrukce koupelny Třinec
 • Rekonstrukce koupelny Ústí nad Labem
 • Rekonstrukce koupelny Zlín
 • Rekonstrukce koupelny Adamov
 • Rekonstrukce koupelny Albrechtice
 • Rekonstrukce koupelny Aš
 • Rekonstrukce koupelny Bakov nad Jizerou
 • Rekonstrukce koupelny Bánov
 • Rekonstrukce koupelny Baška
 • Rekonstrukce koupelny Batelov
 • Rekonstrukce koupelny Bechyně
 • Rekonstrukce koupelny Bečov
 • Rekonstrukce koupelny Bělá pod Bezdězem
 • Rekonstrukce koupelny Benešov
 • Rekonstrukce koupelny Benešov nad Ploučnicí
 • Rekonstrukce koupelny Bílina
 • Rekonstrukce koupelny Bílovec
 • Rekonstrukce koupelny Bílovice nad Svitavou
 • Rekonstrukce koupelny Blansko
 • Rekonstrukce koupelny Blatná
 • Rekonstrukce koupelny Blovice
 • Rekonstrukce koupelny Blučina
 • Rekonstrukce koupelny Bludov
 • Rekonstrukce koupelny Bohuňovice
 • Rekonstrukce koupelny Bohušovice nad Ohří
 • Rekonstrukce koupelny Bojkovice
 • Rekonstrukce koupelny Bolatice
 • Rekonstrukce koupelny Bor
 • Rekonstrukce koupelny Borohrádek
 • Rekonstrukce koupelny Borovany
 • Rekonstrukce koupelny Boršice
 • Rekonstrukce koupelny Boskovice
 • Rekonstrukce koupelny Břasy
 • Rekonstrukce koupelny Břeclav
 • Rekonstrukce koupelny Březnice
 • Rekonstrukce koupelny Břidličná
 • Rekonstrukce koupelny Broumov
 • Rekonstrukce koupelny Brtnice
 • Rekonstrukce koupelny Bruntál
 • Rekonstrukce koupelny Brušperk
 • Rekonstrukce koupelny Buchlovice
 • Rekonstrukce koupelny Bučovice
 • Rekonstrukce koupelny Budišov nad Budišovkou
 • Rekonstrukce koupelny Buštěhrad
 • Rekonstrukce koupelny Bystřice
 • Rekonstrukce koupelny Bystřice
 • Rekonstrukce koupelny Bystřice nad Pernštejnem
 • Rekonstrukce koupelny Bystřice pod Hostýnem
 • Rekonstrukce koupelny Bzenec
 • Rekonstrukce koupelny Čejkovice
 • Rekonstrukce koupelny Čeladná
 • Rekonstrukce koupelny Čelákovice
 • Rekonstrukce koupelny Čerčany
 • Rekonstrukce koupelny Černilov
 • Rekonstrukce koupelny Černošice
 • Rekonstrukce koupelny Červená Voda
 • Rekonstrukce koupelny Červený Kostelec
 • Rekonstrukce koupelny Česká Kamenice
 • Rekonstrukce koupelny Česká Lípa
 • Rekonstrukce koupelny Česká Skalice
 • Rekonstrukce koupelny Česká Třebová
 • Rekonstrukce koupelny Česká Ves
 • Rekonstrukce koupelny České Velenice
 • Rekonstrukce koupelny Český Brod
 • Rekonstrukce koupelny Český Dub
 • Rekonstrukce koupelny Český Těšín
 • Rekonstrukce koupelny Chabařovice
 • Rekonstrukce koupelny Cheb
 • Rekonstrukce koupelny Chlum u Třeboně
 • Rekonstrukce koupelny Chlumčany
 • Rekonstrukce koupelny Chlumec
 • Rekonstrukce koupelny Chlumec nad Cidlinou
 • Rekonstrukce koupelny Choceň
 • Rekonstrukce koupelny Chotěboř
 • Rekonstrukce koupelny Chotěšov
 • Rekonstrukce koupelny Chrast
 • Rekonstrukce koupelny Chrastava
 • Rekonstrukce koupelny Chropyně
 • Rekonstrukce koupelny Chrudim
 • Rekonstrukce koupelny Chvaletice
 • Rekonstrukce koupelny Chýnov
 • Rekonstrukce koupelny Cvikov
 • Rekonstrukce koupelny Dačice
 • Rekonstrukce koupelny Desná
 • Rekonstrukce koupelny Dětmarovice
 • Rekonstrukce koupelny Dobrá
 • Rekonstrukce koupelny Dobřany
 • Rekonstrukce koupelny Dobřichovice
 • Rekonstrukce koupelny Dobříš
 • Rekonstrukce koupelny Dobrovice
 • Rekonstrukce koupelny Dobruška
 • Rekonstrukce koupelny Dobšice
 • Rekonstrukce koupelny Doksy
 • Rekonstrukce koupelny Dolany
 • Rekonstrukce koupelny Dolní Benešov
 • Rekonstrukce koupelny Dolní Bojanovice
 • Rekonstrukce koupelny Dolní Bousov
 • Rekonstrukce koupelny Dolní Dobrouč
 • Rekonstrukce koupelny Dolní Kounice
 • Rekonstrukce koupelny Dolní Lutyně
 • Rekonstrukce koupelny Dolní Němčí
 • Rekonstrukce koupelny Dubí
 • Rekonstrukce koupelny Dubňany
 • Rekonstrukce koupelny Duchcov
 • Rekonstrukce koupelny Dvůr Králové nad Labem
 • Rekonstrukce koupelny Františkovy Lázně
 • Rekonstrukce koupelny Frenštát pod Radhoštěm
 • Rekonstrukce koupelny Fryčovice
 • Rekonstrukce koupelny Frýdlant
 • Rekonstrukce koupelny Fryšták
 • Rekonstrukce koupelny Fulnek
 • Rekonstrukce koupelny Golčův Jeníkov
 • Rekonstrukce koupelny Habartov
 • Rekonstrukce koupelny Háj ve Slezsku
 • Rekonstrukce koupelny Halenkov
 • Rekonstrukce koupelny Hanušovice
 • Rekonstrukce koupelny Hať
 • Rekonstrukce koupelny Havlíčkův Brod
 • Rekonstrukce koupelny Hejnice
 • Rekonstrukce koupelny Heřmanův Městec
 • Rekonstrukce koupelny Hlinsko
 • Rekonstrukce koupelny Hlubočky
 • Rekonstrukce koupelny Hluboká nad Vltavou
 • Rekonstrukce koupelny Hlučín
 • Rekonstrukce koupelny Hluk
 • Rekonstrukce koupelny Hodkovice nad Mohelkou
 • Rekonstrukce koupelny Holešov
 • Rekonstrukce koupelny Holice
 • Rekonstrukce koupelny Holýšov
 • Rekonstrukce koupelny Horažďovice
 • Rekonstrukce koupelny Hořice
 • Rekonstrukce koupelny Horka nad Moravou
 • Rekonstrukce koupelny Horní Bečva
 • Rekonstrukce koupelny Horní Benešov
 • Rekonstrukce koupelny Horní Bříza
 • Rekonstrukce koupelny Horní Planá
 • Rekonstrukce koupelny Horní Slavkov
 • Rekonstrukce koupelny Horní Suchá
 • Rekonstrukce koupelny Horoměřice
 • Rekonstrukce koupelny Hořovice
 • Rekonstrukce koupelny Hošťálková
 • Rekonstrukce koupelny Hostinné
 • Rekonstrukce koupelny Hostivice
 • Rekonstrukce koupelny Hovězí
 • Rekonstrukce koupelny Hovorany
 • Rekonstrukce koupelny Hradec nad Moravicí
 • Rekonstrukce koupelny Hrádek nad Nisou
 • Rekonstrukce koupelny Hranice
 • Rekonstrukce koupelny Hranice
 • Rekonstrukce koupelny Hrob
 • Rekonstrukce koupelny Hronov
 • Rekonstrukce koupelny Hrušovany nad Jevišovkou
 • Rekonstrukce koupelny Hrušovany u Brna
 • Rekonstrukce koupelny Hulín
 • Rekonstrukce koupelny Humpolec
 • Rekonstrukce koupelny Hustopeče
 • Rekonstrukce koupelny Ivančice
 • Rekonstrukce koupelny Ivanovice na Hané
 • Rekonstrukce koupelny Jablonné nad Orlicí
 • Rekonstrukce koupelny Jablonné v Podještědí
 • Rekonstrukce koupelny Jablůnka
 • Rekonstrukce koupelny Jablunkov
 • Rekonstrukce koupelny Jáchymov
 • Rekonstrukce koupelny Janovice nad Úhlavou
 • Rekonstrukce koupelny Jaroměř
 • Rekonstrukce koupelny Jaroměřice nad Rokytnou
 • Rekonstrukce koupelny Javorník
 • Rekonstrukce koupelny Jedovnice
 • Rekonstrukce koupelny Jemnice
 • Rekonstrukce koupelny Jesenice
 • Rekonstrukce koupelny Jeseník
 • Rekonstrukce koupelny Jevíčko
 • Rekonstrukce koupelny Jičín
 • Rekonstrukce koupelny Jilemnice
 • Rekonstrukce koupelny Jílové
 • Rekonstrukce koupelny Jílové u Prahy
 • Rekonstrukce koupelny Jince
 • Rekonstrukce koupelny Jindřichův Hradec
 • Rekonstrukce koupelny Jirkov
 • Rekonstrukce koupelny Jistebnice
 • Rekonstrukce koupelny Kadaň
 • Rekonstrukce koupelny Kamenice
 • Rekonstrukce koupelny Kamenice nad Lipou
 • Rekonstrukce koupelny Kamenický Šenov
 • Rekonstrukce koupelny Kamenný Újezd
 • Rekonstrukce koupelny Kaplice
 • Rekonstrukce koupelny Kardašova Řečice
 • Rekonstrukce koupelny Karolinka
 • Rekonstrukce koupelny Kaznějov
 • Rekonstrukce koupelny Kdyně
 • Rekonstrukce koupelny Kelč
 • Rekonstrukce koupelny Klášterec nad Ohří
 • Rekonstrukce koupelny Klatovy
 • Rekonstrukce koupelny Klimkovice
 • Rekonstrukce koupelny Kobeřice
 • Rekonstrukce koupelny Kobylí
 • Rekonstrukce koupelny Kojetín
 • Rekonstrukce koupelny Kolín
 • Rekonstrukce koupelny Komárov
 • Rekonstrukce koupelny Konice
 • Rekonstrukce koupelny Kopidlno
 • Rekonstrukce koupelny Kopřivnice
 • Rekonstrukce koupelny Koryčany
 • Rekonstrukce koupelny Kosmonosy
 • Rekonstrukce koupelny Košťany
 • Rekonstrukce koupelny Kostelec na Hané
 • Rekonstrukce koupelny Kostelec nad Černými lesy
 • Rekonstrukce koupelny Kostelec nad Labem
 • Rekonstrukce koupelny Kostelec nad Orlicí
 • Rekonstrukce koupelny Kozlovice
 • Rekonstrukce koupelny Králíky
 • Rekonstrukce koupelny Kralovice
 • Rekonstrukce koupelny Kralupy nad Vltavou
 • Rekonstrukce koupelny Králův Dvůr
 • Rekonstrukce koupelny Kraslice
 • Rekonstrukce koupelny Krásná Lípa
 • Rekonstrukce koupelny Kravaře
 • Rekonstrukce koupelny Křemže
 • Rekonstrukce koupelny Kroměříž
 • Rekonstrukce koupelny Krupka
 • Rekonstrukce koupelny Kryry
 • Rekonstrukce koupelny Kunovice
 • Rekonstrukce koupelny Kunštát
 • Rekonstrukce koupelny Kuřim
 • Rekonstrukce koupelny Kvasice
 • Rekonstrukce koupelny Kyjov
 • Rekonstrukce koupelny Kynšperk nad Ohří
 • Rekonstrukce koupelny Lanžhot
 • Rekonstrukce koupelny Lázně Bělohrad
 • Rekonstrukce koupelny Lázně Bohdaneč
 • Rekonstrukce koupelny Ledeč nad Sázavou
 • Rekonstrukce koupelny Ledenice
 • Rekonstrukce koupelny Lednice
 • Rekonstrukce koupelny Letohrad
 • Rekonstrukce koupelny Letovice
 • Rekonstrukce koupelny Libčice nad Vltavou
 • Rekonstrukce koupelny Libochovice
 • Rekonstrukce koupelny Libušín
 • Rekonstrukce koupelny Líně
 • Rekonstrukce koupelny Lipník nad Bečvou
 • Rekonstrukce koupelny Lišov
 • Rekonstrukce koupelny Litovel
 • Rekonstrukce koupelny Loket
 • Rekonstrukce koupelny Lomnice nad Popelkou
 • Rekonstrukce koupelny Loštice
 • Rekonstrukce koupelny Louny
 • Rekonstrukce koupelny Lovosice
 • Rekonstrukce koupelny Luby
 • Rekonstrukce koupelny Ludgeřovice
 • Rekonstrukce koupelny Luhačovice
 • Rekonstrukce koupelny Luka nad Jihlavou
 • Rekonstrukce koupelny Lutín
 • Rekonstrukce koupelny Luže
 • Rekonstrukce koupelny Lužice
 • Rekonstrukce koupelny Lysá nad Labem
 • Rekonstrukce koupelny Mariánské Lázně
 • Rekonstrukce koupelny Mělník
 • Rekonstrukce koupelny Městec Králové
 • Rekonstrukce koupelny Město Albrechtice
 • Rekonstrukce koupelny Meziboří
 • Rekonstrukce koupelny Meziměstí
 • Rekonstrukce koupelny Mikulášovice
 • Rekonstrukce koupelny Mikulov
 • Rekonstrukce koupelny Mikulovice
 • Rekonstrukce koupelny Milevsko
 • Rekonstrukce koupelny Milín
 • Rekonstrukce koupelny Milovice
 • Rekonstrukce koupelny Mimoň
 • Rekonstrukce koupelny Miroslav
 • Rekonstrukce koupelny Mirošov
 • Rekonstrukce koupelny Mladá Vožice
 • Rekonstrukce koupelny Mladé Buky
 • Rekonstrukce koupelny Mnichovo Hradiště
 • Rekonstrukce koupelny Mníšek pod Brdy
 • Rekonstrukce koupelny Modřice
 • Rekonstrukce koupelny Mohelnice
 • Rekonstrukce koupelny Moravská Nová Ves
 • Rekonstrukce koupelny Moravské Budějovice
 • Rekonstrukce koupelny Moravský Beroun
 • Rekonstrukce koupelny Moravský Krumlov
 • Rekonstrukce koupelny Moravský Písek
 • Rekonstrukce koupelny Mořkov
 • Rekonstrukce koupelny Mosty u Jablunkova
 • Rekonstrukce koupelny Mutěnice
 • Rekonstrukce koupelny Náchod
 • Rekonstrukce koupelny Náměšť nad Oslavou
 • Rekonstrukce koupelny Napajedla
 • Rekonstrukce koupelny Nechanice
 • Rekonstrukce koupelny Nejdek
 • Rekonstrukce koupelny Němčice nad Hanou
 • Rekonstrukce koupelny Nepomuk
 • Rekonstrukce koupelny Neratovice
 • Rekonstrukce koupelny Netolice
 • Rekonstrukce koupelny Neveklov
 • Rekonstrukce koupelny Nivnice
 • Rekonstrukce koupelny Nová Bystřice
 • Rekonstrukce koupelny Nová Paka
 • Rekonstrukce koupelny Nová Role
 • Rekonstrukce koupelny Nová Včelnice
 • Rekonstrukce koupelny Nové Hrady
 • Rekonstrukce koupelny Nové Město na Moravě
 • Rekonstrukce koupelny Nové Město nad Metují
 • Rekonstrukce koupelny Nové Město pod Smrkem
 • Rekonstrukce koupelny Nové Sedlo
 • Rekonstrukce koupelny Nové Strašecí
 • Rekonstrukce koupelny Novosedlice
 • Rekonstrukce koupelny Nový Bor
 • Rekonstrukce koupelny Nový Bydžov
 • Rekonstrukce koupelny Nový Hrozenkov
 • Rekonstrukce koupelny Nový Jičín
 • Rekonstrukce koupelny Nový Malín
 • Rekonstrukce koupelny Nymburk
 • Rekonstrukce koupelny Nýřany
 • Rekonstrukce koupelny Nýrsko
 • Rekonstrukce koupelny Obrnice
 • Rekonstrukce koupelny Odolena Voda
 • Rekonstrukce koupelny Odry
 • Rekonstrukce koupelny Okříšky
 • Rekonstrukce koupelny Opatovice nad Labem
 • Rekonstrukce koupelny Opočno
 • Rekonstrukce koupelny Ořechov
 • Rekonstrukce koupelny Osek
 • Rekonstrukce koupelny Oslavany
 • Rekonstrukce koupelny Ostravice
 • Rekonstrukce koupelny Ostrov
 • Rekonstrukce koupelny Ostrožská Nová Ves
 • Rekonstrukce koupelny Otrokovice
 • Rekonstrukce koupelny Pacov
 • Rekonstrukce koupelny Palkovice
 • Rekonstrukce koupelny Paskov
 • Rekonstrukce koupelny Pečky
 • Rekonstrukce koupelny Pelhřimov
 • Rekonstrukce koupelny Peruc
 • Rekonstrukce koupelny Petrovice u Karviné
 • Rekonstrukce koupelny Petřvald
 • Rekonstrukce koupelny Píšť
 • Rekonstrukce koupelny Planá
 • Rekonstrukce koupelny Planá nad Lužnicí
 • Rekonstrukce koupelny Plasy
 • Rekonstrukce koupelny Plesná
 • Rekonstrukce koupelny Plumlov
 • Rekonstrukce koupelny Počátky
 • Rekonstrukce koupelny Podbořany
 • Rekonstrukce koupelny Podivín
 • Rekonstrukce koupelny Pohořelice
 • Rekonstrukce koupelny Police nad Metují
 • Rekonstrukce koupelny Polná
 • Rekonstrukce koupelny Postoloprty
 • Rekonstrukce koupelny Postřelmov
 • Rekonstrukce koupelny Povrly
 • Rekonstrukce koupelny Pozořice
 • Rekonstrukce koupelny Prachatice
 • Rekonstrukce koupelny Přelouč
 • Rekonstrukce koupelny Přeštice
 • Rekonstrukce koupelny Příbor
 • Rekonstrukce koupelny Příbram
 • Rekonstrukce koupelny Přibyslav
 • Rekonstrukce koupelny Proboštov
 • Rekonstrukce koupelny Proseč
 • Rekonstrukce koupelny Protivín
 • Rekonstrukce koupelny Průhonice
 • Rekonstrukce koupelny Prušánky
 • Rekonstrukce koupelny Psáry
 • Rekonstrukce koupelny Rajhrad
 • Rekonstrukce koupelny Rakovník
 • Rekonstrukce koupelny Rakvice
 • Rekonstrukce koupelny Rapotín
 • Rekonstrukce koupelny Raspenava
 • Rekonstrukce koupelny Ratíškovice
 • Rekonstrukce koupelny Řevnice
 • Rekonstrukce koupelny Říčany
 • Rekonstrukce koupelny Rohatec
 • Rekonstrukce koupelny Rokytnice v Orlických horách
 • Rekonstrukce koupelny Rosice
 • Rekonstrukce koupelny Rotava
 • Rekonstrukce koupelny Roudnice nad Labem
 • Rekonstrukce koupelny Rousínov
 • Rekonstrukce koupelny Rožmitál pod Třemšínem
 • Rekonstrukce koupelny Rožnov pod Radhoštěm
 • Rekonstrukce koupelny Roztoky
 • Rekonstrukce koupelny Rtyně v Podkrkonoší
 • Rekonstrukce koupelny Ruda nad Moravou
 • Rekonstrukce koupelny Rudná
 • Rekonstrukce koupelny Rudník
 • Rekonstrukce koupelny Rudolfov
 • Rekonstrukce koupelny Rychnov nad Kněžnou
 • Rekonstrukce koupelny Rychvald
 • Rekonstrukce koupelny Rýmařov
 • Rekonstrukce koupelny Sadská
 • Rekonstrukce koupelny Šardice
 • Rekonstrukce koupelny Sázava
 • Rekonstrukce koupelny Sedlčany
 • Rekonstrukce koupelny Sedlec
 • Rekonstrukce koupelny Semily
 • Rekonstrukce koupelny Šenov
 • Rekonstrukce koupelny Sezemice
 • Rekonstrukce koupelny Sezimovo Ústí
 • Rekonstrukce koupelny Skuteč
 • Rekonstrukce koupelny Slaný
 • Rekonstrukce koupelny Šlapanice
 • Rekonstrukce koupelny Slatiňany
 • Rekonstrukce koupelny Slavičín
 • Rekonstrukce koupelny Slavkov u Brna
 • Rekonstrukce koupelny Slavonice
 • Rekonstrukce koupelny Šluknov
 • Rekonstrukce koupelny Slušovice
 • Rekonstrukce koupelny Smiřice
 • Rekonstrukce koupelny Smržovka
 • Rekonstrukce koupelny Soběslav
 • Rekonstrukce koupelny Sobotín
 • Rekonstrukce koupelny Sobotka
 • Rekonstrukce koupelny Sokolov
 • Rekonstrukce koupelny Solnice
 • Rekonstrukce koupelny Spálené Poříčí
 • Rekonstrukce koupelny Šťáhlavy
 • Rekonstrukce koupelny Stará Paka
 • Rekonstrukce koupelny Staré Město
 • Rekonstrukce koupelny Staré Město
 • Rekonstrukce koupelny Starý Jičín
 • Rekonstrukce koupelny Starý Plzenec
 • Rekonstrukce koupelny Štěpánkovice
 • Rekonstrukce koupelny Štěpánov
 • Rekonstrukce koupelny Šternberk
 • Rekonstrukce koupelny Štětí
 • Rekonstrukce koupelny Štítná nad Vláří
 • Rekonstrukce koupelny Štíty
 • Rekonstrukce koupelny Stochov
 • Rekonstrukce koupelny Stod
 • Rekonstrukce koupelny Strakonice
 • Rekonstrukce koupelny Štramberk
 • Rekonstrukce koupelny Strání
 • Rekonstrukce koupelny Strašice
 • Rekonstrukce koupelny Stráž pod Ralskem
 • Rekonstrukce koupelny Strážnice
 • Rekonstrukce koupelny Střelice
 • Rekonstrukce koupelny Stříbro
 • Rekonstrukce koupelny Studená
 • Rekonstrukce koupelny Studénka
 • Rekonstrukce koupelny Suchdol nad Lužnicí
 • Rekonstrukce koupelny Šumperk
 • Rekonstrukce koupelny Sušice
 • Rekonstrukce koupelny Světlá nad Sázavou
 • Rekonstrukce koupelny Svoboda nad Úpou
 • Rekonstrukce koupelny Tábor
 • Rekonstrukce koupelny Tachov
 • Rekonstrukce koupelny Tanvald
 • Rekonstrukce koupelny Teplá
 • Rekonstrukce koupelny Terezín
 • Rekonstrukce koupelny Tišnov
 • Rekonstrukce koupelny Tlučná
 • Rekonstrukce koupelny Tlumačov
 • Rekonstrukce koupelny Toužim
 • Rekonstrukce koupelny Třebechovice pod Orebem
 • Rekonstrukce koupelny Třebíč
 • Rekonstrukce koupelny Třeboň
 • Rekonstrukce koupelny Třemošná
 • Rekonstrukce koupelny Třemošnice
 • Rekonstrukce koupelny Třešť
 • Rekonstrukce koupelny Trhové Sviny
 • Rekonstrukce koupelny Trmice
 • Rekonstrukce koupelny Trojanovice
 • Rekonstrukce koupelny Trutnov
 • Rekonstrukce koupelny Tuchlovice
 • Rekonstrukce koupelny Turnov
 • Rekonstrukce koupelny Tvrdonice
 • Rekonstrukce koupelny Týn nad Vltavou
 • Rekonstrukce koupelny Týnec nad Sázavou
 • Rekonstrukce koupelny Týniště nad Orlicí
 • Rekonstrukce koupelny Uherské Hradiště
 • Rekonstrukce koupelny Uherský Brod
 • Rekonstrukce koupelny Uherský Ostroh
 • Rekonstrukce koupelny Uhlířské Janovice
 • Rekonstrukce koupelny Unhošť
 • Rekonstrukce koupelny Uničov
 • Rekonstrukce koupelny Úpice
 • Rekonstrukce koupelny Ústí nad Orlicí
 • Rekonstrukce koupelny Úvaly
 • Rekonstrukce koupelny Vacenovice
 • Rekonstrukce koupelny Valašská Bystřice
 • Rekonstrukce koupelny Valašské Klobouky
 • Rekonstrukce koupelny Valašské Meziříčí
 • Rekonstrukce koupelny Valtice
 • Rekonstrukce koupelny Vamberk
 • Rekonstrukce koupelny Varnsdorf
 • Rekonstrukce koupelny Vejprnice
 • Rekonstrukce koupelny Vejprty
 • Rekonstrukce koupelny Velešín
 • Rekonstrukce koupelny Velim
 • Rekonstrukce koupelny Velká Bíteš
 • Rekonstrukce koupelny Velká Bystřice
 • Rekonstrukce koupelny Velká Hleďsebe
 • Rekonstrukce koupelny Velká nad Veličkou
 • Rekonstrukce koupelny Velké Bílovice
 • Rekonstrukce koupelny Velké Hamry
 • Rekonstrukce koupelny Velké Karlovice
 • Rekonstrukce koupelny Velké Losiny
 • Rekonstrukce koupelny Velké Meziříčí
 • Rekonstrukce koupelny Velké Opatovice
 • Rekonstrukce koupelny Velké Pavlovice
 • Rekonstrukce koupelny Velké Poříčí
 • Rekonstrukce koupelny Velký Osek
 • Rekonstrukce koupelny Velký Týnec
 • Rekonstrukce koupelny Velvary
 • Rekonstrukce koupelny Vendryně
 • Rekonstrukce koupelny Veselí nad Lužnicí
 • Rekonstrukce koupelny Veselí nad Moravou
 • Rekonstrukce koupelny Větřní
 • Rekonstrukce koupelny Veverská Bítýška
 • Rekonstrukce koupelny Vikýřovice
 • Rekonstrukce koupelny Vimperk
 • Rekonstrukce koupelny Vítkov
 • Rekonstrukce koupelny Vizovice
 • Rekonstrukce koupelny Vlašim
 • Rekonstrukce koupelny Vlčnov
 • Rekonstrukce koupelny Vnorovy
 • Rekonstrukce koupelny Vodňany
 • Rekonstrukce koupelny Volary
 • Rekonstrukce koupelny Volyně
 • Rekonstrukce koupelny Votice
 • Rekonstrukce koupelny Vracov
 • Rekonstrukce koupelny Vratimov
 • Rekonstrukce koupelny Vrbno pod Pradědem
 • Rekonstrukce koupelny Vrchlabí
 • Rekonstrukce koupelny Vrdy
 • Rekonstrukce koupelny Všetaty
 • Rekonstrukce koupelny Vsetín
 • Rekonstrukce koupelny Vyšší Brod
 • Rekonstrukce koupelny Zábřeh
 • Rekonstrukce koupelny Žacléř
 • Rekonstrukce koupelny Zákupy
 • Rekonstrukce koupelny Žamberk
 • Rekonstrukce koupelny Zašová
 • Rekonstrukce koupelny Zastávka
 • Rekonstrukce koupelny Žatec
 • Rekonstrukce koupelny Zbiroh
 • Rekonstrukce koupelny Zbýšov
 • Rekonstrukce koupelny Ždánice
 • Rekonstrukce koupelny Žďár nad Sázavou
 • Rekonstrukce koupelny Zdice
 • Rekonstrukce koupelny Zdounky
 • Rekonstrukce koupelny Železná Ruda
 • Rekonstrukce koupelny Železný Brod
 • Rekonstrukce koupelny Židlochovice
 • Rekonstrukce koupelny Žirovnice
 • Rekonstrukce koupelny Zlaté Hory
 • Rekonstrukce koupelny Zliv
 • Rekonstrukce koupelny Zlonice
 • Rekonstrukce koupelny Žlutice
 • Rekonstrukce koupelny Znojmo
 • Rekonstrukce koupelny Zruč nad Sázavou
 • Rekonstrukce koupelny Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena