V oblasti

  Rekonstrukce koupelny Cena

  Kolik stojí kompletní rekonstrukce koupelny? Cena rekonstrukce koupelny závisí na rozsahu požadovaných prací, které mohou zahrnovat odstranění obkladů a sanitární keramiky, odstranění sutin, hrubé instalatérské a zednické práce, přípravu podlahy a stěn, instalaci keramických obkladů, injektážní a suché montážní práce. Během renovace je možné zabudovat např. podlahové topení, což samozřejmě zvyšuje náklady. Adaptace koupelny je z pohledu renovace celého bytu nejnákladnější částí a to zejména kvůli vodovodním instalacím a hygienickým zařízením, zejména pokud je nutné přemístit odtoky nebo potrubí. Počítáme tedy, že renovace koupelny může stát 50.000 – 180.000 Kč. Cena zároveň neroste spolu s velikostí koupelny, ale naopak - klesá: menší koupelna se ukázala být dražší než ta větší. Kompletní rekonstrukce koupelny zahrnuje výměnu obkladů, instalaci sanitární keramiky, instalatérské a elektrikářské práce a pokud si dodavatel obstará všechny materiály sám pak se cena může pohybovat kolem 15.000 Kč / m2.

  Komu svěřit rekonstrukci koupelny? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným poskytovatelům služeb rekonstrukce - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

  Vyžádat nabídku:
  Poslat poptávku

  Cena za renovaci koupelny


  Celková rekonstrukce koupelny, která zahrnuje výměnu keramiky, instalací a sanitárního zařízení.

  13000.00 Kč/m2

  VELMI NÍZKÁ CENA
  Kč/m2

  STŘEDNÍ CENA
  31000.00 Kč/m2

  NEJVYŠŠÍ CENA
  Chci nabídku od poskytovatelů

  Ostatní ceny za Rekonstrukce koupelny

  Vaše množství

  jednotka

  orientační cena

  Vaše cena

  Bidet


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Bojler


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Demolice podlah a stěn

  Odstranění potěru, bourání zděných van, bourání zděných umyvadel atd. A odvoz na skládku.


  m2

  Kč/m2

  Demontáž starých sanitárních zařízení


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Elektroinstalace koupelny


  m2

  Kč/m2

  Elektronstalace koupelny

  Cena za drážkování a instalaci měděných kabelových vodičů na závěsech a částečně v kabelových žlabech spolu s prací a materiálem.


  m2

  Kč/m2

  Jsou dlaždice většího formátu?

  Doplatek za pokládku dlaždic větších než 50 x 50 cm. Například: 40 x 40, 60 x 60, 90 x 90, 30 x 90 atd.


  m2

  Kč/m2

  Koupelnová vana


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Koupelnové skříňky


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Malování stěn a stropů v koupelně s:


  m2

  Kč/m2


  m2

  Kč/m2


  m2

  Kč/m2

  Montáž svítidel

  Montáž svítidel a připojení na elektroinstalace.


  kus

  Kč/kus

  Montáž svítidel

  Montáž svítidel a elektroinstalace do výšky stropu 300 cm.


  kus

  Kč/kus

  Montáž vypínačů a zásuvek

  Montáž vypínačů a zásuvek a také připojení na elektroinstalace.


  kus

  Kč/kus

  Montáž vypínačů a zásuvek

  Montáž vypínačů a zásuvek také připojení na elektroinstalaci.


  kus

  Kč/kus

  Ochrana povrchů před zahájením prací

  Ochrana podlah a stěn na cestě do a z koupelny.


  kus

  Kč/kus

  Odstranění starých dlaždic

  Odstranění potěru, bourání zděných van, bourání zděných umyvadel atd. a odvoz na skládku.


  m2

  Kč/m2

  Pisoár


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Pokládka dlaždic

  Pokládka dlaždic a obkládání sten dlaždicemi ve standardní velikosti do lepidla na stěny při cca. 50 m2. Spárování dlaždic.


  m2

  Kč/m2


  m2

  Kč/m2


  m2

  Kč/m2


  m2

  Kč/m2


  m2

  Kč/m2

  Pračka


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Radiátor (600 x 1800 mm)


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Sprcha - odtok (700mm)


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Sprcha - sprchovací vanička


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Umyvadlo


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Vestavěný podomítkový instalační modul GEBERIT + tlačítko


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Vodovodní baterie


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  WC mísa


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus


  kus

  Kč/kus

  Celkem:
  Zaslat poptávku >

  Jak jste využili tyto informace?

  Renovace koupelny - vše, co potřebujete vědět

  1. Co bychom měli vědět než se pustíme do rekonstrukce koupelny?

  1.1. Rozsah práce

  Než začnete s jakýmkoliv plánováním, položte si několik otázek a zamyslete se nad nimi. Už vás nebaví staré umyvadlo anebo chcete úplnou změnu této místnosti? Přejete si, aby vám nějaká stará věc přeci jen zůstala? Je zapotřebí vyměnit kompletní instalace - vodovod, kanalizaci, elektřinu - nebo ne? Měly by být instalace - všechny nebo jedna, dvě - nahrazeny částečně nebo úplně? Chcete, aby prvky v koupelně zůstaly na svých místech, nebo byste chtěli změnit jejich rozmístění? Zachováte si stejné prvky (řekněme umyvadlo, vanu, toaletu) nebo byste možná chtěli bidet, dvojité umyvadlo, sprchu nebo dokonce saunu? Rozsah prací a celkové náklady na rekonstrukci, závisí na takových otázkách a odpovědích na ně.

  Nová koupelna vám poskytuje zcela nový zážitek
  Nová koupelna vám poskytuje jedinečný druh relaxace

  1.2. Inspirace

  Vzhled koupelny je věcí osobního vkusu. Než si začnete sami něco rýsovat a zajdete si do prodejny koupelnového vybavení nebo se obrátíte na architekta, bylo by dobré mít co nejjasnější představu o tom, jak bude po rekonstrukci vaše koupelna vypadat. Prohlížení obrázků v různých specializovaných časopisech nebo na webových stránkách vám může být velmi nápomocno, dokonce není  na odbyt vytvořit si koláž takovýchto obrázků.

  1.3. Obeznámení sousedů s chystajícími se pracemi

  V budovách s více byty, zejména v těch starších, je dobré informovat správce budovy a sousedy o vašich záměrech. Na vývěsce u vchodu byste měli vyvěsit oznámení o tom, že ve vašem bytě budou probíhat stavební práce, navést co nejpřesněji datum jejich začátku a konce, požádat sousedy o pochopení a omluvit se za případné potíže a hluk. Kromě toho téměř každý zásah na vodovodní instalaci vyžaduje uzavření vody na hlavním ventilu nebo vypnutí všech bytů na svislé poloze nebo dokonce v celém vchodu či budově, což byste rozhodně měli oznámit. Pokud nevíte přesně kde se nachází hlavní ventil, bylo by dobré to zjistit, aby se k němu vaši řemeslníci kdykoliv snadno dostali.

  1.4. Nepředvídatelné práce

  Rekonstrukce koupelen mohou být v zásadě nepředvídatelné. Dá se říci, že zejména při renovaci, nelze zjistit skutečný stav, dokud práce nebudou zahájeny a stěny a podlaha otevřeny. Například, zejména ve starších budovách, kanalizační potrubí mohou být společná a mohou být ve špatném stavu. Chcete-li vyměnit potrubí, je někdy nutné vstoupit do koupelny k sousedům, kteří to neumožňují. Nebo se ukáže, že nosná konstrukce podlahy je dřevěná, takže musí být vyrobena nová samonosná podlaha ze železobetonu. Jinak by jednoho dne mohl někdo při koupeli skončit v klíně souseda ze spodního patra. Často se také stává, že jsou stěny, ve kterých se nachází instalace, křehké, oslabené, ztenčené apod. a musí tak být zesíleny.

  Klasické se setkává s novým ve zcela moderní koupelně
  Klasické se setkává s novým ve zcela moderní koupelně

  1.5. Plánování a příprava

  Právě kvůli všemu, co jsme doposud zmínili, jsou plánování a příprava prací velmi důležitými záležitostmi. Stejně tak významné je spolupracovat s dobrými a zkušenými architekty a dodavateli. Před zahájením prací by bylo dobré, kdybyste kromě podrobného plánu měli připravený veškerý potřebný materiál.

  2. Výběr dodavatelů

  Při rekonstrukci koupelny je velmi důležité spolupracovat s dodavateli, kteří podle svých zkušeností dovedou předvídat určité situace ještě před tím, než se stanou a budou také vědět, jak jednat rychle a efektivně v případě, že k nim přeci jen dojde.

  Koupelna je dnes otevřený a plynulý prostor
  Koupelna je dnes otevřený a plynulý prostor

  2.1. Architekt nebo prodejna

  2.1.1. Poradenství a plánování koupelny v prodejně

  V prodejnách keramiky nebo koupelnového vybavení můžete obvykle získat návrhy koupelen zdarma nebo za symbolickou cenu, popřípadě vám se náklady na plánování započítají jako sleva, pokud se rozhodnete koupit materiál v souladu s tímto plánem. Půdorys s přesnými rozměry koupelny byste si měli udělat sami a přinést si ho s sebou do prodejny. Bylo by dobré vědět předem jak má nová koupelna vypadat, nebo o ní alespoň mít hrubou představu. Buďte však připraveni na to, že poradce do vašeho plánu přidá pouze položky, které jsou k sehnání v jejich obchodě. Pamatujte, že prodejci obvykle nejsou vyškolení odborníci na interiérový design, ale obchodníci.

  2.1.2. Architekt / návrhář koupelnových interiérů

  Aby bylo řešení přestavby koupelny v každém ohledu optimální, doporučujeme vám rozhodnout se pro pomoc architekta nebo interiérového designéra. Jejich primárním zájmem není prodat vám nejdražší produkty, ale navrhnout inovativní řešení podle vašich potřeb, přání a možností. Pro srovnání, v prodejně obvykle radí dlaždice od podlahy ke stropu, i když uvažujete o jiných možnostech a přestože to neodpovídá moderním designovým tendencím. S prvky zakoupenými nebo vyrobenými na míru architekt nejlépe využije každý centimetr prostoru a se správným osvětlením bude tato nová koupelna skutečným skvostem. Kromě návrhu a plánů se architekt postará i o dohled nad prováděním prací v souladu s plány do nejmenšího detailu. Podstatou dobré dekorace jsou právě ty nejmenší detaily!

  2.2. Řemeslníci

  Rekonstrukce koupelny je náročný projekt, protože zahrnuje téměř všechny fáze přestavby a tedy celou řadu mistrů různých profilů. Kromě toho musí být navzájem dobře koordinováni, a to jak časově tak řemeslně. I jejich práce by samozřejmě měla být dobře naplánována a koordinována.

  Zedník se zabývá demolicí nebo zděním stěn, vyrovnáváním zdí nebo podlah, vyřezáváním otvorů ve stěnách pro pokládání nových instalací, zhotovováním a aplikací potěrů, nanášením hydroizolace stěn nebo podlah apod.

  Instalatér se zabývá rozváděním vodovodních a kanalizační potrubí, montováním toaletních splachovadel, podlahových sifonů, instalací části podlahové armatury a nakonec montuje všechny sanitární výrobky. Někteří instalatéři se specializují na ústřední topení resp. instalaci podlahového nebo radiátorového vytápění.

  Elektrikář rozvádí elektřinu a připojuje různá elektrická zařízení jako jsou různé druhy osvětlení apod.

  Pokladač umisťuje všechny druhy dlažby a obkladů.

  Tesař vyrábí a montuje kusy koupelnového nábytku, které si přejete vyrobit na míru.

  Sklenář na zakázku vyrobí a namontuje skleněnou stěnu nebo boky sprchové kabiny, zrcadlo nebo koupelnové dveře.

  Malíř nakonec vymaluje části koupelny ve dvou vrstvách, první před dokončením prací a druhou, když je vše ostatní hotové.

  Ostatní povrchové úpravy
  Místo keramických obkladů a dlažeb dnes existuje mnoho materiálů a řešení pro finální vrstvy koupelny. Keramické dlaždice na stěnách mohou být nahrazeny tzv. mikrotopováním (dekorativním betonovým nátěrem) a na podlahách parketami. Stěny, zejména vedle sprchy, mohou být pokryty vodotěsnou tapetou, ale k tomu budou zapotřebí zruční řemeslníci.

  2.3. Rekonstrukce koupelny „na klíč“.

  Rekonstrukci koupelny systémem „na klíč“ nabízejí různí dodavatelé i někteří architekti. To prakticky znamená, že přebírají plnou odpovědnost za veškerou práci. Stručně řečeno, pokud s nimi uzavřete dohodu, budou plně odpovědní za odbornost a kvalitu prací ve sjednaném termínu a za předem dohodnutou cenu. Z pohledu klienta je taková dohoda prakticky ideálním řešením pro novou koupelnu, protože po dosažení dohody o všech detailech již nemá žádné závazky. Kromě platby, samozřejmě! Cena je však o něco vyšší, což je pochopitelné. Zhotovitel bude zajišťovat plány, pořizování a přepravu materiálu, instalaci, práci všech subdodavatelů, dohlížet na bezpečnost práce a vše ostatní a to do samého závěru, tedy odvozu stavebního odpadu a generálního úklidu.

  3. Různé typy rekonstrukcí koupelen

  3.1. Rekonstrukce povrchu, tzv. kosmetické úpravy

  V dnešní době lze dobrých výsledků dosáhnout jednoduchým, povrchovým osvěžením nebo výměnou některých prvků, a to jak ve funkčním, tak v estetickém smyslu. Příkladem může být nahrazení samostatně stojícího umyvadla umyvadlem vestavěným do pultu nebo skříně nebo pořízením zrcadel. O něco větší, ale docela významnou změnou může být obklad stěn a podlahových dlaždic (mikrotopování), omítky a malby stěn a stropů nebo koupě nového koupelnového nábytku. Majitelé se často rozhodnou vyměnit toaletu a bidet. Za předpokladu, že prvky nebo instalace nemění svá místa, stěny nejsou strženy a dlaždice nejsou odstraněny, může u těchto relativně jednoduchých a menších prací koupelna vypadat úplně nově a originálně.

  3.2. Částečná rekonstrukce

  Pokud jsou vaše instalace novějšího data a kvalitní, můžete přemýšlet nad tím, že byste si místo vany pořídili sprchu, místo sprchy vanu, pořídili si nové umyvadlo k jednomu již existujícímu anebo třeba bidet s toaletou. V takovém případě postačí pouze částečná úprava stávajících instalací. Takové práce nevyžadují otevírání stěn a podlahových krytin, výměnu koupelnového nábytku nebo sanitární keramiky, osvětlení atd. – pokud si to nepřejete. Pokud se obrátíte na architekta, doporučí vám řešení s co nejmenším zásahem do prostředí.

  3.3. Kompletní rekonstrukce

  Kompletní rekonstrukce koupelny zahrnuje téměř všechny fáze stavby a renovace. Začíná to odstraněním všech existujících toalet, stěn a podlahových krytin a prvků: keramických prvků, toalet, instalací, nábytku, vodovodních a kanalizačních potrubí, osvětlení a elektrických instalací; když je vše vyčištěno a dostali jsme se k holým stěnám, začíná pokládání zcela nových instalací a podlahových a stěnových krytin a ostatních prvků. Práce jsou dokončeny připojením toalet a osvětlení. S kompletní rekonstrukcí koupelny je možné udělat novou podlahu a přidat věci, které tam dříve nebyly - například vanu nebo bidet. O všech těchto pracích si povíme podrobněji v části 4: Postup.

  3.4. Koupelna „od nuly“

  Existují případy, kdy je koupelna postavena „od nuly“. To znamená, že se staví tam, kde předtím nebyla. Důvodů může být mnoho: rozrůstání rodiny, v přízemí je potřeba další koupelna, protože někdo již nemůže používat schody, větší byt nebo dům je rozdělen na dvě bytové jednotky atd. Koupelnu lze vytvořit v místnosti, která by měla být co nejblíže vertikále vodovodu a kanalizace. Platí pravidlo, že kanalizační trubky jsou pokládány vždy tak, aby měly 1% pokles na 1m; takže je možné umístit koupelnu dále od vertikály, pouze za podmínky, že lze zajistit takovýto pokles potrubí. V takových případech je však riziko ucpání potrubí vyšší, proto doporučujeme, abyste se mu pokud možno vyhnuli. Koupelna může být provedena jak v podkroví, tak v suterénu nebo rozšířené části domu. Pokud však jde o přístavbu domu, bude nutné mít stavební povolení.

  4. Postup rekonstrukce koupelny

  4.1. Plánování a příprava

  Každá kvalitní renovace koupelny, ať už větší nebo menší, by měla začít s podrobným plánem a konceptem, který zahrnuje rozpočet! Náčrtky si můžete vytvořit sami, i když vám kvůli případné složitosti projektu doporučujeme najmout si architekta. Plánování koupelny vyžaduje spolupráci s dalšími odborníky (instalatér, elektrikář, pokrývač, zedník ...), kteří budou také potřebovat podrobné výkresy a seznamy materiálů a prací, protože to vše dohromady vytvoří finanční odhad a ulehčí samotné provedení prací.

  4.2. Demolice

  Rekonstrukce koupelny začíná demontáží všech stávajících prvků - sanitární keramiky, nábytku a vnějších částí instalací a pokračuje odstraněním starého vodovodního a kanalizačního potrubí. V této fázi jsou odstraněny jak podlahové, tak stěnové dlaždice, eventuálně se zboří zeď nebo části stěn. Veškeré stavební odpady se shromažďují a posléze adekvátně likvidují. Při těchto pracích je nejdůležitější nerozbít část vodovodního nebo kanalizačního potrubí ve stěnách.

  4.3. Koupelnová instalace

  Dalším krokem je instalace nového vodovodního a kanalizačního potrubí (možná i montáž vestavěných splachovadel a podomítkových těles pro armaturu), instalace topných zařízení, instalace vodního podlahového vytápění a ústředního zařízení nebo elektrického podlahového vytápění a elektrospotřebičů. Při instalaci potrubí je třeba věnovat velkou pozornost instalaci spojovacích prvků a těsnění a v případě elektrických instalací je nejdůležitější dodržovat předpisy o bezpečnosti instalace elektrických zařízení ve vlhkých místnostech.

  4.4. Zednické práce

  Když jsou ve stěnách rozvedeny instalace budou zazděny a stěna se pak zarovná. V této fázi se provede hydroizolace podlahy a zdí, případně se přidá dělící stěna a postaví se vana nebo sprcha.

  4.5. Pokládání keramických obkladů a dlaždic, finalizace podlahových krytin

  V této fázi se staví sádrokartonové (a porfixové) stěny a příčky a obkládá se jimi strop. Provádí se pokládání keramických dlaždic na podlahu a stěny. Dělá se škárování popř. se dělá jiný typ finálních krytin, například mikrotopování. Nejdůležitější vlastností v této fázi je pečlivost.

  4.6. Malování, montáž a připojení

  Na úplný závěr se provádí malování, instalace skla sprchových kabin, koupelnového nábytku, keramických toalet a vodovodních baterií, radiátorů, ventilátorů a světel.

  5. Rekonstrukce na klíč – současné trendy

  5.1. Odvážně černá koupelna

  Trend interiérového designu, inspirovaný exkluzivními hotely a lázněmi, se oficiálně vrátil do módy. Takže odvážně černé nebo úplně tmavé a třpytivé modely koupelen vás jednoduše vyzvou, abyste si dopřáli prvotřídní zážitek. Koupelna, která byla tradičně považována za zcela uzavřený a velmi intimní prostor, se nyní stává místem, které vás na první pohled svou působivostí a otevřeností přiměje k tomu abyste se zde uvolnili a věnovali sami sobě jako opravdový hédonista.

  5.2. Modernizovaná klasika

  Klasicky zařízená koupelna je vždy v trendu. Dech modernosti lze vnést použitím jednobarevných prvků monochromatických pastelových tónů. Toho lze dosáhnout pomocí jednoho materiálu - například mramoru.

  5.3. Koncept otevřenosti

  Doba, kdy lidé zůstávali v koupelně výhradně za zavřenými stěnami a zamčenými dveřmi, uplynula. Koncept otevřenosti dnes zcela převažuje, takže platí i pro tento druh prostoru tak jako myšlenka spojení koupelny s ložnicí nebo jinými pokoji.

  5.4. Bílý a šedý mramor

  Bílý a šedý mramor zůstávají mezi nejoblíbenějšími materiály pro koupelnu. Jsou považovány za klasické a nadčasové, protože se hodí prakticky do jakékoliv místnosti. Křemenné a porcelánové dlaždice, které vypadají jako přírodní kámen, zkrášlují jakýkoliv prostor sám o sobě a zároveň jsou silné a odolné, což zaručuje dlouhou životnost.

  Mramor vyhovuje klasickým i moderním koupelnám
  Mramor vyhovuje klasickým i moderním koupelnám

  Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš Dům  Chci nabídku od poskytovatelů
  Poslední zveřejněné poptávky

  Rekonstrukce koupelny, výmalba bytu

  Potřebuji udělat rekonstrukci koupelny a WC v panelovém domě - výměna vany, umyvadla, nové obklady a dlažba, na WC vystavět novou zadní stěnu (YTONG), popř. vymalovat byt 45 m2. 153270 Kč do 255450 Kč

  ........

  Rekonstrukci bytového jádra panelového bytu

  Potřebuji zrealizovat rekonstrukci umakartového bytového jádra rozměrů cca 2,5 x 1,7m v panelovém bytu v Rožnově pod Radhoštěm. Nevyžaduji žádné nadstandardní vybavení. Co se týče výběru zařizovacích předmětů, tak bych si představoval závěsné WC, sprchový kout s nízkou vaničkou, umyvadlo se skříňkou a zrcadlovou skříňku, pákové vodovodní baterie. Prostor by byl ideálně otevřený s dlažbou i obkladem ve světlých barvách s jedním vstupem opatřeným ocelovými zárubněmi. Byl bych rád, kdyby se v koupelně našlo i místo pro pračku. Nejvhodnější termín pro realizaci by byl duben tohoto roku.
  Zajímalo by mne, zda jsou mé požadavky reálné a také přibližná cena rekonstrukce. 117900 Kč do 196500 Kč

  ........

  Rekonstrukce koupelny. Bytové jádro umakart.

  Potřebuji provést rekonstrukci bytového jádra. Je-li to možné s použitím sádrokartonu? Jedná se o klasické umakartové jádro. Koupelna a kuchynská linka. 106110 Kč do 176850 Kč

  ........

  Chci nabídku od poskytovatelů

  Cena, Rekonstrukce bytového jádra, 15m2
  Rekonstrukce koupelny, Lovosice

  4500 Kč do 7500 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, 220X170X200CM
  Rekonstrukce koupelny, Český Krumlov

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, 3x2x2,5
  Rekonstrukce koupelny, Rakovník

  2250 Kč do 3750 Kč

  Cena, Obklad koupelny a instalace sprchového koutu, koupelna - 1900x2100mm
  Rekonstrukce koupelny, Blansko

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny v rodinném domě, Přibližné rozměry místnosti: délka 3m,šířka 1,50m, výška 3m
  Rekonstrukce koupelny, Nižbor

  2250 Kč do 3750 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, Plocha 6 metrů čtverečních
  Rekonstrukce koupelny, Lysá nad Labem

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, 4x2+ chodba 5x4
  Rekonstrukce koupelny, Brumovice

  4500 Kč do 7500 Kč

  Cena, částečná rekonstrukce koupelny,
  Rekonstrukce koupelny, Dřevohostice

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Vyměnit sprchový kout a pár obkladu,
  Rekonstrukce koupelny, Bukovany

  495 Kč do 825 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, 15m2
  Rekonstrukce koupelny, Králíky

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Obouchat a nahodit zdi v koupelně ideálně příprava na obklady., 1,6x2m
  Rekonstrukce koupelny, Olešná

  540 Kč do 900 Kč

  Cena, Koupelnu na klíč, 5 mertů čtverečných
  Rekonstrukce koupelny, Litovel

  2250 Kč do 3750 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, Po popisu
  Rekonstrukce koupelny, Všestudy

  2880 Kč do 4800 Kč

  Cena, vyměnbit vanu za sprchový kout a z toho vyplývající práce, cca 2x3m
  Rekonstrukce koupelny, Přerov

  720 Kč do 1200 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny,
  Rekonstrukce koupelny, Město Albrechtice

  4050 Kč do 6750 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, Po popisu
  Rekonstrukce koupelny, Prostřední Bečva

  2250 Kč do 3750 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny a WC + dlažba chodby, cca 25m2
  Rekonstrukce koupelny, Havlíčkův Brod

  15750 Kč do 26250 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, 2x3m
  Rekonstrukce koupelny, Maršovice

  4950 Kč do 8250 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, 6m2
  Rekonstrukce koupelny, Hudlice

  3780 Kč do 6300 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, kuchyně, obklady, zednické práce, 15m2
  Rekonstrukce koupelny, Zlín

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Rekonstrukce jádra bez bourání, panelákové jádro
  Rekonstrukce koupelny, Brno

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny, 4m čtvereční
  Rekonstrukce koupelny, Jílové

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Rekonstrukce jadra v byte 2+1, 2x2.5 m2
  Rekonstrukce koupelny, Ústí nad Orlicí

  4950 Kč do 8250 Kč

  Cena, Částečná rekonstrukce koupelny, 2.80 x3.40 x 2,20 m
  Rekonstrukce koupelny, Česká Třebová

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Částečná rekonstrukce koupelny,
  Rekonstrukce koupelny, Staňkov I

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Sprchový kout místo vany, koupelna cca 3m2
  Rekonstrukce koupelny, Vyškov město

  405 Kč do 675 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny v RD, pokládka pvc podlahy, 2 místnosti
  Rekonstrukce koupelny, Tábor

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny v RD, 3x5 m
  Rekonstrukce koupelny, Nová Ves pod Pleší

  4500 Kč do 7500 Kč

  Cena, Kompletní rekonstrukci, 20m2
  Rekonstrukce koupelny, Staňkov I

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Celková rekonstrukce koupelny, cca 5 = 6 m2
  Rekonstrukce koupelny, Krásná Lípa

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Rekonstrukce bytového jádra, 4m2
  Rekonstrukce koupelny, Česká Třebová

  4950 Kč do 8250 Kč

  Cena, rekonstrukce bytového jádra, 8m2
  Rekonstrukce koupelny, Hrušovany u Brna

  3600 Kč do 6000 Kč

  Cena, Montáž a dodávku sprchového koutu, 1 kus
  Rekonstrukce koupelny, Bílovice nad Svitavou

  810 Kč do 1350 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupeny,
  Rekonstrukce koupelny, Kutná Hora-Vnitřní Město

  5850 Kč do 9750 Kč

  Cena, Rekonstrukce koupelny( výměna sprchového koutu, nové obkladačky atd, cca 7 metrů čtverečních , možná méně, nevím
  Rekonstrukce koupelny, Nové Strašecí

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Vybourání a zateplení malé přilehlé půdičky a rekonstrukce koupelny., 12,5m2
  Rekonstrukce koupelny, Lipová-lázně

  6750 Kč do 11250 Kč  Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Rekonstrukce koupelny?
  Nápady na úpravu a uspořádání domu

  Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

  Rekonstrukce koupelny cenník

  Zaslat firmám nezávaznou poptávku

  1007+ společnostmi pro Rekonstrukce koupelny
  Bezplatná služba
  Bez provizí
  Získej nabídku
  Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena