Vchodové dveře Cena

Kolik stojí vchodové dveře? Cena vchodových dveří závisí na typu, materiálu, rozměrech, prosklených částech, dekoracích, bezpečnostních prvcích a samozřejmě na dodavateli. Mezi nejlevnější patří vchodové dveře z plastu a měli byste za ně zaplatit 5.000 až 25.000 Kč. Ceny za dřevěné vchodové dveře se pohybují mezi 20.000 a 35.000 Kč. Hliníkové vchodové dveře jsou o něco dražší - mezi 30.000 a 50.000Kč, zatímco kombinace dřeva a hliníku stojí 35.000 až 60.000 Kč.

Komu svěřit interiérové dveře? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům interiérových dveří - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA PLASTOVÉ DOMOVNÍ DVEŘE


Cena plastových domovních dveří.Cena za dodávku a montáž plastových vchodových dveří, standardní rozměry 100 x 210 cm, s tepelnou a zvukovou izolací.

5000.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
25000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Vchodové dveře Cena

OSTATNÍ CENY ZA VCHODOVÉ DVEŘE

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Dřevěné vchodové dveře

Cena za dodávku a montáž dřevěných vchodových dveří, standardní rozměry 100 x 210 cm, včetně tepelné a zvukové izolace.Kč/kus

kus
poptávka

Hliníkové vchodové dveře

Cena hliníkových vchodových dveří. Cena za hliníkové vchodové dveře s klasickým kováním a klikou z nerezu a nízkým hliníkovým prahem s tepelným spojem 100 x 210 cm. Cena za dveře bez skel a s montáží.Kč/kus

kus
poptávka

Dřevo-hliníkové vchodové dveře

Cena za dodávku a montáž dřevohliníkových vchodových dveří, standardní rozměry 100 x 210 cm, včetně tepelné a zvukové izolace.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
POSLAT POPTÁVKU >

Plastové vchodové dveře


Kolik stojí plastové vchodové dveře? Cena vchodových dveří z PVC se liší podle velikosti, podle toho...

Zkontrolovat taktéž: Plastové vchodové dveře Cena

Hliníkové vchodové dveře


Kolik stojí hliníkové vchodové dveře? Ceny hliníkových vchodových dveří se liší podle typu materiálu...

Zkontrolovat taktéž: Hliníkové vchodové dveře Cena

Dřevěné vchodové dveře


Kolik stojí dřevěné vchodové dveře? Ceny dřevěných vchodových dveří se liší podle druhu dřeva, rozmě...

Zkontrolovat taktéž: Dřevěné vchodové dveře Cena

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Vchodové dveře - vše, co potřebujete vědět

1. Vchodové dveře - co potřebujete vědět?

1.1. Zabezpečení dveří

Jelikož vchodové dveře představují hlavní přístupové místo do našeho domu nebo bytu, musí být vynikající ochranou! Vchodové dveře zajišťují bezpečnost domu a domácnosti pouze tehdy, jsou-li vyrobeny z pevných a odolných materiálů a jsou-li zavřeny a uzamčeny správným způsobem. Moderní technologie umožňují, že dveře nemusí být zamykány pouze klasickým klíčem a zámkem. Existuje i sofistikovanější elektronický zámek, který se odemyká pomocí karet, kódů, telefonů nebo otisků prstů. Výhodou elektronických zámků je precizní ovládání a monitorování - přesné zaznamenávání vstupů a výstupů, větší bezpečnost, životnost a menší možnost nežádoucích událostí. Pokud ztratíte klasický klíč, musíte vyměnit celý zámek a všechny existující sady klíčů. Pokud ztratíte kartu, bude stačit smazat a reprogramovat přístupová oprávnění do systému. Díky všem těmto výhodám se, i přes vyšší cenu, stále více lidí rozhoduje tyto elegantní elektronické zámky.

Vchodové dveře brání přístupu nežádoucím osobám, zatímco nás pouštějí do bezpečí našeho útulného domova
Vchodové dveře brání přístupu nežádoucím osobám, zatímco nás pouštějí do bezpečí našeho útulného domova

1.2. Tepelná izolace dveří

Vchodové dveře, stejně jako ostatní dveře a okna, výrazně ovlivňují energetickou účinnost domácnosti. To, zda budou dveře dobrým tepelným izolátorem, určuje výběr materiálů, z nichž jsou vyrobeny, jejich tloušťka a způsob montáže. Na trhu jsou nyní k sehnání dveře, které umožňují minimální tepelné ztráty, ale musí být instalovány způsobem, který se používá u pasivních domů. Tato hodnota musí být menší než Ud = 0,8 W / m2K. Tak vysoké izolace je dosaženo mj. speciální výplní pro křídlo dveří. Vchodové dveře stále představují jedno z nejkřehčích míst izolace domu nebo bytu, zejména kvůli vlivu atmosférických podmínek, proto je jejich izolace mimořádně důležitá.

1.3. Zvuková izolace

Zvuková izolace vchodových dveří významně ovlivňuje kvalitu života v domě nebo bytě. Kromě materiálu a tloušťky dveří je stupeň izolace do značné míry ovlivněn také kvalitou montáže, tj. těsněním kolem dveří.

1.4. Požární ochrana

Protipožární dveře zabraňují šíření požáru v domácnosti nebo pomocných místnostech. Nejčastěji je nacházíme ve veřejných a obchodních zařízeních, ale také v obytných domech (např. v kotelně). Tyto dveře poskytují větší bezpečnost. Certifikované protipožární dveře nepropustí oheň minimálně 30 minut a čím více ochranných prvků mají, tím déle chrání dům a jeho obyvatele.

1.5. Vzhled dveří

Vchodové dveře se musí podřídit celkovému vzhledu domu nebo společného schodiště v bytovce a musí vzhled doplňovat nebo v lepším případě ho modernizovat. Výrobci a dodavatelé vchodových dveří se proto snaží nabízet je v co největším počtu barev, tvarů, kombinací materiálů, modelů a řešení, aby si každý zákazník mohl vybrat podle svého gusta a možností. Pokud navzdory tak velkému výběru dveří nenajdete ty pravé, můžete si je vždy objednat na míru.

2. Výběr dodavatelů

Bez ohledu na to, zda se jedná o novostavbu nebo renovaci starého domu, při hledání vhodných vchodových dveří narazíte na velmi dlouhý seznam výrobců a dodavatelů. Konkurence je opravdu veliká. Jak si tedy vybrat správně?
Foto: K modernímu domu se hodí moderní dveře.

2.1. Záruka, záruční doba

První dobrou známkou je záruční doba. Poskytovatelé kvalitních vchodových dveří nabízejí minimálně desetiletou záruku. Po dobu platnosti záruky musí být dveře bez jakýchkoli vizuálních nebo funkčních vad. Takovou životnost umožňují pouze kvalitní materiály a profesionální zpracování.

2.2. Vlastní řemeslníci a poprodejní podpora

Kvalitní instalace je nesmírně důležitým faktorem. Špatně nainstalované dveře mohou anulovat všechny dobré vlastnosti dveří! Proto je takříkajíc nutné, aby měl prodejce své vlastní montéry a nenajímal subdodavatele. Pouze tímto způsobem lze získat přehled a kontrolu nad celým instalačním procesem až do nejmenších detailů, jako jsou izolační pěny, šrouby a další prvky, a zaručit tak maximální kvalitu. Neméně důležitá je skutečnost, že v případě potřeby mohou rychle zajistit odstranění poruch.

2.3. Důkaz kvality

Kvalitu práce dokazují certifikáty, tj. odpovídající dokumentace, kterou vám může dodavatel předložit při uzavření smlouvy a vystavit po dokončení práce. Kromě technických specifikací by měly existovat (v závislosti na typu a druhu dveří) certifikáty bezpečnosti, požární ochrany, shody s environmentálními normami apod.

3. Různé způsoby instalace

3.1. Podle typu objektu

Bytové a domovní dveře se liší již na první pohled.

Vchodové dveře do domu

Na trhu existuje nepřeberné množství vchodových dveří. Ať už je vybíráte podle stylu nebo druhu, modelu nebo barvy, je takřka nemožné, abyste si mezi nimi nevybrali taková, která perfektně vyhovují vašemu domu. Domovní vchodové dveře jsou často skleněné, prosklené (mají např. skleněné povrchy po stranách nebo nahoře tzv. nadsvětlík). Vchodové dveře do domu mají obecně pevnější strukturu a konstrukci a také lepší tepelnou a zvukovou izolaci, protože jsou mj. vystaveny atmosférickým podmínkám.

Vchodové dveře do bytu

Byty mají obvykle menší a tenčí dveře, mají jednodušší konstrukci a jsou obvykle z jednoho materiálu, stejné barvy a bez skleněných povrchů. Jelikož se do bytu nevchází přímo z ulice, ale ze společných chodeb, je tepelná izolace o něco méně důležitá než u domovních. Zvuková a protipožární ochrana je pro ně důležitější charakteristikou.

3.2. Podle materiálu

Estetický vzhled a použitelnost dveří závisí zejména na materiálu. Možnosti kombinace materiálů a barev jsou téměř neomezené a pro každý byt lze najít uspokojivé řešení. Každý materiál má však své lepší i horší vlastnosti.

Dřevo

Dodavatelé dřevěných dveří většinou splňují všechny ekologické standardy a jejich dveře zapadají do přírodního prostředí. Dřevo je samo o sobě přírodním a teplým materiálem, takže v jakékoli formě má velmi příznivý vliv na mikroklima a pobyt v prostoru. Z hlediska izolace kvalitní dřevěné dveře nezaostávají za dveřmi z jiných materiálů. Lidé někdy mají strach, že dřevěné dveře jsou chatrnější než jiné, ale, i když jsou citlivější na počasí, tyto dveře mohou trvat desítky let.

PVC

Existuje také nespočet dodavatelů dveří z umělých hmot. Dveře z plastu se vyrábějí rychleji a snadněji a jejich ceny jsou velmi příznivé. Zároveň poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci, výborně odolávají vnějším vlivům a snadno se udržují. V tomto případě doporučujeme věnovat zvláštní pozornost důvěryhodnosti uchazeče (certifikáty, záruka, instalace, servis).

Hliník

Hliník patří mezi materiály, které se nejčastěji používají pro výrobu vchodových dveří. Má největší odolnost a životnost. Používá se samostatně nebo v kombinaci se dřevem, čímž se zdvojnásobuje počet možných vizuálních variací a použitelných prvků. Nejčastěji jsou takové vchodové dveře vyráběny tak, že na vnější straně, která je vystavena atmosférickým vlivům, je hliník a na vnitřní straně masivní dřevo. Takové dveře pochopitelně patří mezi nejdražší; vysoká cena je odůvodněna očekávanou dlouhou životností a neměnným vzhledem.

4. Styly / trendy vchodových dveří

4.1. Sklo

Více skla vždy znamená více světla! Celoskleněnné vchodové dveře jsou trendem posledních let. Možnost kombinace skla a jiných materiálů poskytuje neuvěřitelné množství velmi zajímavých řešení, a to jak pro samotné dveře, tak pro způsoby, jakými zapadají do prostoru.

4.2. Barvy

Obvykle se lidé domnívají, že by se barva dveří měla shodovat s barvou nábytku. Odvážnějším a stále populárnějším pohledem na věci je, že dveře (a celý vchod obecně) by měly být co nejvíce zdůrazněny, mj. i barvou. Čím více se dveře liší, tím lépe! Směle do toho!

4.3. Jednoduché linie

Redukované a jednoduché linie stále více převládají nad tradičními styly. Jednoduchá geometrie, ploché povrchy, minimalistický výraz.

4.4. Velké rozměry

Velké dveře opticky zvětšují celý vchod a propouštějí více světla. Větší a zejména širší dveře mají i jednu praktickou výhodu: snáze přes ně vneseme nábytek, přepravní vozíky apod.

 

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMPLASTOVÉ VSTUPNÍ DVEŘE

Dobrý den,

poptávám dodání a montáž vstupních plastových dveří v dekoru dřeva, včetně demontáže stávajících dveří.

Rozměry 90 x 200 cm.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

Děkuji

720 Kč do 1200 Kč


........

VCHODOVÉ DVEŘE

Dobrý den,

mám zájem o instalaci 2 ks vchodových dveří.

Potřebovala bych vybrat z vaší nabídky plastových, nebo dřevěných vchodových dveří.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

Děkuji 1620 Kč do 2700 Kč


........

VCHODOVÉ DVEŘE

Dobrý den,

poptávám dodávku a montáž vchodových dveří:

Konstrukce
1. Typ prvku: Jednokřídlé dveře s bočním fixem vlevo
2. Materiál: ALU - hliníkové výplně dveří
3. Profilový systém: oboustranně překryvná výplň
4. Celkový rozměr: 1490 x 2100 mm
5. Rozměr průchozí křídlo: 990.0 x 2100.0 mm
6. DIN - směr otvírky: Pravé dovnitř
7. Tloušťka výplně [mm] 36 mm
Sklo
1. Dekorativní sklo: Mléčné
Levý boční panel
1. Šířka: 500 mm
2. Sklo boční fix: Mléčné
Barvy
1. Barva povrchu: Nussbaum / Ořech RAL 3020
Vnitřní pohled
1. Barva povrchu: Nussbaum / Ořech RAL 3020
2. Barva rámečků: Nussbaum / Ořech RAL 3020

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.
810 Kč do 1350 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ

CENA, VCHODOVE DVERE DO PANEL.BYTU, 1×
Vchodové dveře, Jihlava

900 Kč do 1500 Kč

CENA, DODÁNÍ A INSTALACE VCHODOVÝCH DVERI DO BYTU V PANELOVÉM DOMĚ, 1
Vchodové dveře, Chomutov

720 Kč do 1200 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

VCHODOVÉ DVEŘE CENNÍK

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

112+ SPOLEČNOSTMI PRO VCHODOVÉ DVEŘE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

HLEDÁTE DOBRÉ ŘEMESLNÍKY V OBLASTI VCHODOVÉ DVEŘE?

© 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena