V oblasti

  Vchodové dveře Cena

  Kolik stojí vchodové dveře? Cena vchodových dveří závisí na typu, materiálu, rozměrech, prosklených částech, dekoracích, bezpečnostních prvcích a samozřejmě na dodavateli. Mezi nejlevnější patří vchodové dveře z plastu a měli byste za ně zaplatit 5.000 až 25.000 Kč. Ceny za dřevěné vchodové dveře se pohybují mezi 20.000 a 35.000 Kč. Hliníkové vchodové dveře jsou o něco dražší - mezi 30.000 a 50.000Kč, zatímco kombinace dřeva a hliníku stojí 35.000 až 60.000 Kč.

  Komu svěřit interiérové dveře? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům interiérových dveří - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

  Vyžádat nabídku:
  Poslat poptávku

  Cena za plastové domovní dveře


  Cena plastových domovních dveří.Cena za dodávku a montáž plastových vchodových dveří, standardní rozměry 100 x 210 cm, s tepelnou a zvukovou izolací.

  5000.00 Kč/kus

  VELMI NÍZKÁ CENA
  20000.00 Kč/kus

  STŘEDNÍ CENA
  25000.00 Kč/kus

  NEJVYŠŠÍ CENA
  Chci nabídku od poskytovatelů

  Ostatní ceny za Vchodové dveře

  Vaše množství

  jednotka

  orientační cena

  Vaše cena

  Dřevěné vchodové dveře

  Cena za dodávku a montáž dřevěných vchodových dveří, standardní rozměry 100 x 210 cm, včetně tepelné a zvukové izolace.


  kus

  Kč/kus

  Dřevo-hliníkové vchodové dveře

  Cena za dodávku a montáž dřevohliníkových vchodových dveří, standardní rozměry 100 x 210 cm, včetně tepelné a zvukové izolace.


  kus

  Kč/kus

  Hliníkové vchodové dveře

  Cena hliníkových vchodových dveří. Cena za hliníkové vchodové dveře s klasickým kováním a klikou z nerezu a nízkým hliníkovým prahem s tepelným spojem 100 x 210 cm. Cena za dveře bez skel a s montáží.


  kus

  Kč/kus

  orientační cena
  Zaslat poptávku >

  Plastové vchodové dveře


  Kolik stojí plastové vchodové dveře? Cena vchodových dveří z PVC se liší podle velikosti, podle toho...

  Zkontrolovat taktéž: Plastové vchodové dveře Cena

  Hliníkové vchodové dveře


  Kolik stojí hliníkové vchodové dveře? Ceny hliníkových vchodových dveří se liší podle typu materiálu...

  Zkontrolovat taktéž: Hliníkové vchodové dveře Cena

  Dřevěné vchodové dveře


  Kolik stojí dřevěné vchodové dveře? Ceny dřevěných vchodových dveří se liší podle druhu dřeva, rozmě...

  Zkontrolovat taktéž: Dřevěné vchodové dveře Cena

  Jak jste využili tyto informace?

  Vchodové dveře - vše, co potřebujete vědět

  1. Vchodové dveře - co potřebujete vědět?

  1.1. Zabezpečení dveří

  Jelikož vchodové dveře představují hlavní přístupové místo do našeho domu nebo bytu, musí být vynikající ochranou! Vchodové dveře zajišťují bezpečnost domu a domácnosti pouze tehdy, jsou-li vyrobeny z pevných a odolných materiálů a jsou-li zavřeny a uzamčeny správným způsobem. Moderní technologie umožňují, že dveře nemusí být zamykány pouze klasickým klíčem a zámkem. Existuje i sofistikovanější elektronický zámek, který se odemyká pomocí karet, kódů, telefonů nebo otisků prstů. Výhodou elektronických zámků je precizní ovládání a monitorování - přesné zaznamenávání vstupů a výstupů, větší bezpečnost, životnost a menší možnost nežádoucích událostí. Pokud ztratíte klasický klíč, musíte vyměnit celý zámek a všechny existující sady klíčů. Pokud ztratíte kartu, bude stačit smazat a reprogramovat přístupová oprávnění do systému. Díky všem těmto výhodám se, i přes vyšší cenu, stále více lidí rozhoduje tyto elegantní elektronické zámky.

  Vchodové dveře brání přístupu nežádoucím osobám, zatímco nás pouštějí do bezpečí našeho útulného domova
  Vchodové dveře brání přístupu nežádoucím osobám, zatímco nás pouštějí do bezpečí našeho útulného domova

  1.2. Tepelná izolace dveří

  Vchodové dveře, stejně jako ostatní dveře a okna, výrazně ovlivňují energetickou účinnost domácnosti. To, zda budou dveře dobrým tepelným izolátorem, určuje výběr materiálů, z nichž jsou vyrobeny, jejich tloušťka a způsob montáže. Na trhu jsou nyní k sehnání dveře, které umožňují minimální tepelné ztráty, ale musí být instalovány způsobem, který se používá u pasivních domů. Tato hodnota musí být menší než Ud = 0,8 W / m2K. Tak vysoké izolace je dosaženo mj. speciální výplní pro křídlo dveří. Vchodové dveře stále představují jedno z nejkřehčích míst izolace domu nebo bytu, zejména kvůli vlivu atmosférických podmínek, proto je jejich izolace mimořádně důležitá.

  1.3. Zvuková izolace

  Zvuková izolace vchodových dveří významně ovlivňuje kvalitu života v domě nebo bytě. Kromě materiálu a tloušťky dveří je stupeň izolace do značné míry ovlivněn také kvalitou montáže, tj. těsněním kolem dveří.

  1.4. Požární ochrana

  Protipožární dveře zabraňují šíření požáru v domácnosti nebo pomocných místnostech. Nejčastěji je nacházíme ve veřejných a obchodních zařízeních, ale také v obytných domech (např. v kotelně). Tyto dveře poskytují větší bezpečnost. Certifikované protipožární dveře nepropustí oheň minimálně 30 minut a čím více ochranných prvků mají, tím déle chrání dům a jeho obyvatele.

  1.5. Vzhled dveří

  Vchodové dveře se musí podřídit celkovému vzhledu domu nebo společného schodiště v bytovce a musí vzhled doplňovat nebo v lepším případě ho modernizovat. Výrobci a dodavatelé vchodových dveří se proto snaží nabízet je v co největším počtu barev, tvarů, kombinací materiálů, modelů a řešení, aby si každý zákazník mohl vybrat podle svého gusta a možností. Pokud navzdory tak velkému výběru dveří nenajdete ty pravé, můžete si je vždy objednat na míru.

  2. Výběr dodavatelů

  Bez ohledu na to, zda se jedná o novostavbu nebo renovaci starého domu, při hledání vhodných vchodových dveří narazíte na velmi dlouhý seznam výrobců a dodavatelů. Konkurence je opravdu veliká. Jak si tedy vybrat správně?
  Foto: K modernímu domu se hodí moderní dveře.

  2.1. Záruka, záruční doba

  První dobrou známkou je záruční doba. Poskytovatelé kvalitních vchodových dveří nabízejí minimálně desetiletou záruku. Po dobu platnosti záruky musí být dveře bez jakýchkoli vizuálních nebo funkčních vad. Takovou životnost umožňují pouze kvalitní materiály a profesionální zpracování.

  2.2. Vlastní řemeslníci a poprodejní podpora

  Kvalitní instalace je nesmírně důležitým faktorem. Špatně nainstalované dveře mohou anulovat všechny dobré vlastnosti dveří! Proto je takříkajíc nutné, aby měl prodejce své vlastní montéry a nenajímal subdodavatele. Pouze tímto způsobem lze získat přehled a kontrolu nad celým instalačním procesem až do nejmenších detailů, jako jsou izolační pěny, šrouby a další prvky, a zaručit tak maximální kvalitu. Neméně důležitá je skutečnost, že v případě potřeby mohou rychle zajistit odstranění poruch.

  2.3. Důkaz kvality

  Kvalitu práce dokazují certifikáty, tj. odpovídající dokumentace, kterou vám může dodavatel předložit při uzavření smlouvy a vystavit po dokončení práce. Kromě technických specifikací by měly existovat (v závislosti na typu a druhu dveří) certifikáty bezpečnosti, požární ochrany, shody s environmentálními normami apod.

  3. Různé způsoby instalace

  3.1. Podle typu objektu

  Bytové a domovní dveře se liší již na první pohled.

  Vchodové dveře do domu

  Na trhu existuje nepřeberné množství vchodových dveří. Ať už je vybíráte podle stylu nebo druhu, modelu nebo barvy, je takřka nemožné, abyste si mezi nimi nevybrali taková, která perfektně vyhovují vašemu domu. Domovní vchodové dveře jsou často skleněné, prosklené (mají např. skleněné povrchy po stranách nebo nahoře tzv. nadsvětlík). Vchodové dveře do domu mají obecně pevnější strukturu a konstrukci a také lepší tepelnou a zvukovou izolaci, protože jsou mj. vystaveny atmosférickým podmínkám.

  Vchodové dveře do bytu

  Byty mají obvykle menší a tenčí dveře, mají jednodušší konstrukci a jsou obvykle z jednoho materiálu, stejné barvy a bez skleněných povrchů. Jelikož se do bytu nevchází přímo z ulice, ale ze společných chodeb, je tepelná izolace o něco méně důležitá než u domovních. Zvuková a protipožární ochrana je pro ně důležitější charakteristikou.

  3.2. Podle materiálu

  Estetický vzhled a použitelnost dveří závisí zejména na materiálu. Možnosti kombinace materiálů a barev jsou téměř neomezené a pro každý byt lze najít uspokojivé řešení. Každý materiál má však své lepší i horší vlastnosti.

  Dřevo

  Dodavatelé dřevěných dveří většinou splňují všechny ekologické standardy a jejich dveře zapadají do přírodního prostředí. Dřevo je samo o sobě přírodním a teplým materiálem, takže v jakékoli formě má velmi příznivý vliv na mikroklima a pobyt v prostoru. Z hlediska izolace kvalitní dřevěné dveře nezaostávají za dveřmi z jiných materiálů. Lidé někdy mají strach, že dřevěné dveře jsou chatrnější než jiné, ale, i když jsou citlivější na počasí, tyto dveře mohou trvat desítky let.

  PVC

  Existuje také nespočet dodavatelů dveří z umělých hmot. Dveře z plastu se vyrábějí rychleji a snadněji a jejich ceny jsou velmi příznivé. Zároveň poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci, výborně odolávají vnějším vlivům a snadno se udržují. V tomto případě doporučujeme věnovat zvláštní pozornost důvěryhodnosti uchazeče (certifikáty, záruka, instalace, servis).

  Hliník

  Hliník patří mezi materiály, které se nejčastěji používají pro výrobu vchodových dveří. Má největší odolnost a životnost. Používá se samostatně nebo v kombinaci se dřevem, čímž se zdvojnásobuje počet možných vizuálních variací a použitelných prvků. Nejčastěji jsou takové vchodové dveře vyráběny tak, že na vnější straně, která je vystavena atmosférickým vlivům, je hliník a na vnitřní straně masivní dřevo. Takové dveře pochopitelně patří mezi nejdražší; vysoká cena je odůvodněna očekávanou dlouhou životností a neměnným vzhledem.

  4. Styly / trendy vchodových dveří

  4.1. Sklo

  Více skla vždy znamená více světla! Celoskleněnné vchodové dveře jsou trendem posledních let. Možnost kombinace skla a jiných materiálů poskytuje neuvěřitelné množství velmi zajímavých řešení, a to jak pro samotné dveře, tak pro způsoby, jakými zapadají do prostoru.

  4.2. Barvy

  Obvykle se lidé domnívají, že by se barva dveří měla shodovat s barvou nábytku. Odvážnějším a stále populárnějším pohledem na věci je, že dveře (a celý vchod obecně) by měly být co nejvíce zdůrazněny, mj. i barvou. Čím více se dveře liší, tím lépe! Směle do toho!

  4.3. Jednoduché linie

  Redukované a jednoduché linie stále více převládají nad tradičními styly. Jednoduchá geometrie, ploché povrchy, minimalistický výraz.

  4.4. Velké rozměry

  Velké dveře opticky zvětšují celý vchod a propouštějí více světla. Větší a zejména širší dveře mají i jednu praktickou výhodu: snáze přes ně vneseme nábytek, přepravní vozíky apod.

   

  Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Vchodové dveře?

  Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš Dům  Chci nabídku od poskytovatelů
  Poslední zveřejněné poptávky

  Vchodové dveře do bytu - akustické

  Potřebuji dodat a namontovat vchodové dveře, akutstické. Byt, staré zárubně. 35370 Kč do 58950 Kč

  ........

  Výměna vchodových dveří

  Ve starším domku jsou vchodové dveře do nezateplené části a do obytné části jsou jen jednoduché dveře. V rámci dotace Zelená úsporám light chceme tyto dveře nahradit a izolovat tak vstup do obytné části. 28296 Kč do 47160 Kč

  ........

  Vchodové dveře

  Potřebujeme dodat a vyměnit vchodové dveře (vč. schránek) do bytového domu. S materiálem si necháme poradit, ale rádi bychom, aby byly co nejvíce odolné. Proto přemýšlíme o hliníkových. 58950 Kč do 98250 Kč

  ........

  Chci nabídku od poskytovatelů

  Cena, Výměna dveří rozměr cca 1400x2050, ne plast, 1ks
  Vchodové dveře, Předměřice nad Labem

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Vchodové dveře do rodinného domku, 1ks
  Vchodové dveře, Týniště

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Vchodové dveře - vedlejší, 2ks
  Vchodové dveře, Ústí nad Labem

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Vchodove dvere 2x a okna 1x,
  Vchodové dveře, Mutějovice

  2070 Kč do 3450 Kč

  Cena, Vchodové dveře, 1 ks
  Vchodové dveře, Humpolec

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Vchodové dveře Zaměření starých dveří, objednávka nových, demontáž a montáž, 1 ks
  Vchodové dveře, Opolany

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Vchodové dveře, sklepní okna, 1 kus
  Vchodové dveře, Praha

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Vchodové dveře široké 90 cm a .nad nimi ješte asi 50 cm světlík., Celková výměra je cca 100 x 250 cm
  Vchodové dveře, Vysočany

  1170 Kč do 1950 Kč

  Cena, Vstupní dveře panelákového bytu, 1 ks
  Vchodové dveře, Šumperk

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Vstupní dveře do bytového domu, 1 ks
  Vchodové dveře, Bělský Les

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Vchodove dvere plastove, 1ks
  Vchodové dveře, Lnáře

  765 Kč do 1275 Kč

  Cena, výměna protipožárních vstupních bytových dveří, 8 ks
  Vchodové dveře, Čkyně

  4500 Kč do 7500 Kč

  Cena, Plastové vchodové dveře,
  Vchodové dveře, Vlčnov

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Výměna vchodových dveří rod. domu, 1x vchodové dveře
  Vchodové dveře, Velká Dobrá

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Plastové vchodové dveře a okno, 2x vchodové dveře a 1x okno
  Vchodové dveře, Radonice

  2070 Kč do 3450 Kč

  Cena, Dřevěné vchodové dveře, 210x90 cm
  Vchodové dveře, Poříčany

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Dřevěné vchodové dveře bez skla, 90
  Vchodové dveře, Malá Strana

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Vchodové dveře do domu se zárubní, 2000 - 85
  Vchodové dveře, Náklo

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Nove vchodove dvere, 1 ks
  Vchodové dveře, Chvalatice

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Vchodové dveře, 2
  Vchodové dveře, Krnov Pod Bezručovým vrchem

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Vchodové dveře do bytového domu ,
  Vchodové dveře, Hustopeče

  990 Kč do 1650 Kč

  Cena, Vchodové dveře hliník, dřevo se světlíkem , 2300x1500
  Vchodové dveře, Mariánské Lázně

  1440 Kč do 2400 Kč

  Cena, Vchodové dveře , 1ks,203cm×89cm se zárubní
  Vchodové dveře, Libčice nad Vltavou

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Výrazně červené lakované dveře s bočnicemi, 2×2 m
  Vchodové dveře, Úvaly

  810 Kč do 1350 Kč

  Cena, Vchodové dveře, celodřevěné, pravé,
  Vchodové dveře, Uherský Brod

  810 Kč do 1350 Kč

  Cena, Klenbové okno a vchodové dveře., 2ks
  Vchodové dveře, Horní Němčí

  360 Kč do 600 Kč

  Cena, ropasovat dvou křidle dřevěné vchodové dveře s vrchním obloukem, 4,3m2
  Vchodové dveře, Velká Bystřice

  180 Kč do 300 Kč

  Cena, venkovní vchodové dveře 90x200cm, jedny
  Vchodové dveře, Kladno

  810 Kč do 1350 Kč

  Cena, vyměnit vstupní dveře a zárubně do bytu, 1
  Vchodové dveře, Valašské Meziříčí

  810 Kč do 1350 Kč

  Cena, Vchodové dveře s dvířky pro malé psy., 1×. Š.80cm
  Vchodové dveře, Mrač

  810 Kč do 1350 Kč

  Cena, Dvoje hliníkové vstupní dveře včetně zárubní, 100x200cm
  Vchodové dveře, Jaroslavice

  1170 Kč do 1950 Kč

  Cena, Dřevěné vchodové dveře do bytového domu,
  Vchodové dveře, Pardubice

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, výměna dveří, 1 kus
  Vchodové dveře, Hrušovany u Brna

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, 1 dřevěné exteriérové dveře,
  Vchodové dveře, Sudoměřice

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Vybourání starého železného rámu dveří a nainstaloce nového , 1 rám + 1 dveře (venkovní)
  Vchodové dveře, Ostrava

  1170 Kč do 1950 Kč

  Cena, Výměna vchodových dveří, 2ks
  Vchodové dveře, Tuklaty

  630 Kč do 1050 Kč  Nápady na úpravu a uspořádání domu

  Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

  Vchodové dveře cenník

  Zaslat firmám nezávaznou poptávku

  159+ společnostmi pro Vchodové dveře
  Bezplatná služba
  Bez provizí
  Získej nabídku
  Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všechna práva vyhrazena