Dřevěné domy, chaty a chalupy Cena

Kolik stojí dřevěné domy, chaty a chalupy? V závislosti na dostupnosti, kvalitě a typu dřeva mohou být dřevěné domy opravdu mnohem příjemnější než ty zděné. Dřevěné domy nabízí zdravější a přírodnější prostředí. Např. ve srubu se budete cítit příjemněji již při 18°C. Na vytápění je zapotřebí méně energie než v klasickém domě. Výhodou je určitě rychlost stavby. Pokud chcete dřevěný a dům, ve kterém se zabydlíte v krátké době, doporučujeme vybrat si montovaný dům. Můžete si také objednat zcela jedinečný dům na zakázku od tesaře. Ceny chat a chalup s mansardami a vnitřní izolací se pohybují kolem 28.000 Kč / m2.

Komu svěřit stavbu chaty nebo chalupy? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným stavitelům a tesařům ve vašem okolí - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Cena dřevěného domu z masivu


Cena srubu s vnitřní izolací. Cena za dřevěnou srubovou mansardy s izolací na vnitřní straně.

23000.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
36000.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Dřevěné domy, chaty a chalupy Cena

Ostatní ceny za Dřevěné domy, chaty a chalupy

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Dřevěné domy - vše, co potřebujete vědět

1. Dřevostavba, chaty, chalupy - co potřebujete vědět?

Bydlení v dřevěném domě se nedá srovnávat s bydlením v žádném jiném druhem příbytku. Dřevěné obytné budovy vám umožní odpočívat a zároveň si užívat zdravého prostředí. Ať už v obydlené obci, nebo ještě lépe uprostřed nedotčené idylické krajiny, dřevěný dům má sám o sobě vlastnosti, které jsou pro lidi velmi užitečné. Tento text jsme věnovali tomuto tématu.

Dřevěné domy jsou odolnější vůči povětrnostním vlivům a jiným přírodním živlům, jsou dlouhodobé, energeticky účinné a neškodné pro životní prostředí. Nabízejí všechny předpoklady pro klidný, šťastný a zdravý život.drevostavba.jpg

1.1. Přírodní izolace

Dřevo je vynikající přírodní izolátor. I když je venku velmi chladno, v dřevěném domě je teplota příjemná. Náhlé poklesy nebo skoky venkovní teploty nemají téměř žádný vliv na budovy vyrobené ze dřeva. Naproti tomu u zděných budov se jakékoli kolísání vnějších vlivů pocítí velmi brzy. Pobyt v prostředí, ve kterém je teplota stabilní, je velmi příjemný, pohodlný a zdravý.

1.2. Dřevěný dům se vyznačuje vynikající izolací a klimatizací

Dřevo je také známé pro své vynikající izolační vlastnosti. Jiné stavební materiály, jako jsou beton, cement a kov, jsou velmi ovlivněny teplotou. Většina stavebních materiálů expanduje při vysokých teplotách a smršťuje se při nízkých. Dřevo není výjimkou, změny však nemění pevnost, strukturu a texturu dřeva. Dřevo „dýchá“, rozpíná se a smršťuje se, ale jeho kvalita se přitom nemění. Pokud povětrnostní podmínky způsobí nějaké škody, budou menší než na cihlovém domě. Dřevěné budovy tedy obecně vzato mají delší životnost. Kromě toho je dřevo i vynikajícím regulátorem vlhkosti.

1.3. Akustické vlastnosti

Mnoho hudebních nástrojů je vyrobeno ze dřeva, právě kvůli jeho akustickým kvalitám. Ze stejného důvodu jsou i koncertní sály často obloženy dřevem. Dřevo pohlcuje zvuk, snižuje hluk a ozvěnu. Všechny tyto dobré vlastnosti má i dům ze dřeva, který svým obyvatelům poskytuje vždy klidné a tiché prostředí.

1.4. Energetická účinnost dřevěného domu

Dřevěné budovy jsou velice energeticky účinné. Vzhledem ke všem přirozeným izolačním vlastnostem může být dřevěný dům v zimě méně vytápěn a v létě naopak méně chlazen. Již jsme uvedli, že teplota uvnitř domu je relativně stabilní, bez ohledu na venkovní teplotu. Tato stabilita také umožňuje menší závislost na topných a chladicích tělesech, tj. na klimatizaci, která spotřebovává velké množství elektřiny.

1.5. Ochrana napájení

Dřevěné domy jsou, pokud jde o elektřinu, v zásadě bezpečnější než ostatní, protože dřevo není elektricky vodivé. Je také velmi nepravděpodobné, že by v dřevěném domě v důsledku zkratu došlo k požáru. Stejně tak je nepravděpodobné, že do dřevěného domu udeří blesk. Je li chráněn hromosvodem, je to takřka nemožné.

1.6. Dřevěné domy jsou překrásné

Dřevěný dům je na první pohled příjemnější a krásnější než jiné budovy. Přirozený tvar a struktura dřeva činí dům atraktivní a zajímavý. Zdá se, že pouhý pohled na tyto domy vyvolává pocit uvolnění a relaxace. Působí pohostinně a útulně. Dřevěný nábytek a umělecké předměty zdůrazňují estetiku a styl designu stejně jako samotnou architekturu.

1.7. Dřevěné domy jsou přátelské k životnímu prostředí

Kvůli hospodárnějšímu využití energie produkují dřevěné domy méně oxidu uhelnatého. Lidé, kterým záleží na ochraně přírodního prostředí, se často rozhodnou právě pro takovýto domov. Kromě toho, dřevo jako trvanlivý stavební materiál, pomáhá udržovat bezpečné, čisté a zdravé prostředí.

1.8. Přírodní prostředí

Dřevěné domy jsou vhodné zejména pro venkovské prostředí nebo prostředí v blízkosti lesů, daleko od znečištěných a hlučných městských oblastí. Život v takových domech, chalupách a chatách je prospěšný pro vaše zdraví.

1.9. Snadná instalace

Dřevo je lehký materiál, který se velmi snadno a krásně tvaruje. Dodávka a instalace dřevěného domu je proto rychlá a jednoduchá a zároveň cenově dostupná, zejména ve srovnání s klasickou betonovou konstrukcí. V případě jakéhokoli poškození se dá opravit pouze poškozená část, bez dopadu na zbytek budovy.

1.10. Dřevěné domy mají dlouhou životnost

Dřevo nepodléhá oxidaci. Oxidace je příčinou koroze a poškození každé kovové konstrukce. Pokud je tedy konstrukce dřevěná, vydrží déle, bude vykazovat méně známek stárnutí a opotřebení a bude jistě snazší ji udržovat a případně opravit.

2. Vyberte si kvalitního zhotovitele nebo stavitele

2.1. Stupeň dokončení domu

Než se rozhodnete hledat někoho, kdo vám postaví dřevěný dům, měli byste se také rozhodnout, do které fáze výstavby s ním půjdete. Zhotovitelé a stavitelé obecně nabízejí tři úrovně dokončení zařízení:
- Budova dokončena zvenku: dům má střechu, okna, dveře a fasádu.
- částečně „na klíč“: dům je dokončený zvenčí, zevnitř je provedena hrubá instalační práce, jsou instalovány sádrokartonové stěny a stropy a jsou dokončeny i podlahy.
- „na klíč“: zařízení je kompletně hotové, připravené na nastěhování a koupi nábytku.
Pokud stavíte dům poprvé a nemáte zkušenosti nebo čas zabývat se stavební technikou a kontrolou dodavatelů a poskytovatelů služeb, doporučujeme vám zvolit variantu „na klíč“. Cesta do vašeho domova tak bude rychlejší, bezpečnější, levnější, a hlavně méně stresující. Budete pracovat pouze s jedním dodavatelem, který se postará o všechny podrobnosti a zaručí materiál, práci a služby.

2.2. Sbírání nabídek

Když zúžíte výběr uchazečů nebo dodavatelů na tři - čtyři, můžete začít vyjednávat. Nabídky budou stejně obsáhlé a podrobné jako vaše poptávka. Je velmi důležité, abyste všem společnostem dali stejné parametry. Uvidíte, že nabídky se budou velmi lišit, i když nastavíte stejné podmínky. Můžete zvážit nabídku, která je obsáhlejší, podrobnější a obsahuje potřebné pracovníky, služby a materiály. Dobrá nabídka je pravděpodobně také ta, která vyjmenuje práce, které nejsou zahrnuty v dané ceně.
Rozdíly v nabídkách dodavatelů nebo stavitelů pro identické produkty se budou lišit o několik tisíc. Pokud jsou rozdíly opravdu velké, dost pravděpodobně se liší i kvalita. Uchazeči, kteří nabízí nejnižší cenu možná pracují s nejlevnějším vybavením nebo si najímají nezkušené pracovníky. Okna z PVC tak dostanete bez žaluzií, izolace bude velice slabá atd. Před podepsáním smlouvy si proto velmi pečlivě prostudujte každou položku zvlášť. Dodavatelé někdy nižší cenu nabídky kompenzují dražšími následnými pracemi, které původně nebyly zahrnuty v ceně.
Pokud nemáte s takovými záležitostmi zkušenosti doporučujeme najmout si stavební dozor, který zkontroluje nabídky a případně místo vás vyjedná lepší podmínky.

2.3. Hledejte zkušené dodavatele s dobrými referencemi

Navrhujeme, abyste se vihnuli dodavatelům a poskytovatelům, kteří nabízejí velmi nízké ceny. Jedná se většinou o začátečníky, kteří brzy zjistí, že s takovými cenami nebudou schopni pokrýt ani své vlastní výdaje, natož něco vydělat. Někteří zbankrotují, někteří zavírají společnost a zmizí nebo otevírají další a podobně. V každém případě spolupráce s nimi rozhodně není procházka růžovou zahradou. Doporučujeme zvolit si společnost s mnohaletými zkušenostmi a vynikajícími referencemi. Nezapomeňte zkontrolovat veřejně dostupné informace o jejich podnikání v předchozích letech. Pokud těmto údajům nerozumíte, najměte si odborníka. Náklady na odborníky a stavební dozor budou v poměru k hodnotě investice zanedbatelné, proto se raději nevystavujte žádnému risku.

2.4. Záruka a profesionalita

Koneckonců, rozhodnutí o tom, koho si najmout, závisí na tom, jak osobně vyhodnotíte něčí profesionalitu, odbornost a poctivost, ale také na tom, jak moc se vám referenční objekty líbí. Cena samozřejmě není o nic méně důležitým faktorem. Až se toto všechno spojí, vězte, že jste konečně našli svého stavitele! Profesionalitu nejlépe vystihuje způsob a serióznost nabídky a odbornost v tom, jaké jsou rady, návrhy nebo komentáře k možným nedostatkům v plánech projektu. Neméně důležitá je záruka cenové neměnnosti, nezbytné pojištění, certifikáty, odborné znalosti jednotlivých řemeslníků a subdodavatelů, dlouhodobá spolupráce se subdodavateli a nepřetržité bezproblémové podnikání společnosti. Levná nabídka zpravidla znamená nekvalitní materiály, práce a služby, a nakonec se často změní v pravý opak. Musíte si však být vědomi toho, že záruky nemohou být nikdy stoprocentní. Zhotovitelé obecně nabízejí na stavbu záruční dobu asi 30 let a problémy tohoto typu se opravdu vyskytují velmi zřídka. Chyby v pracích, na které je poskytována například jen dvouletá záruka, jsou mnohem častější, i když se objevují prakticky výhradně až po vypršení této lhůty. Proto jsou zkušenosti, odborné znalosti a profesionalita dodavatele a kvalita materiálů mimořádně důležité. Takové věci odborník rozpozná na první pohled, navštíví-li referenční objekt či dva.

3. Dřevěný dům - montovaný, skeletový nebo masivní?

3.1. Montovaný dům

Nejrozšířenější variantou dřevěných domů v našich končinách je montovaný dřevěný dům.. Boční strany domu jsou vyrobeny v továrně a do každé jsou instalována okna s parapety, izolační a fasádní vrstva a vnitřní obložení. Podobně jsou zhotoveny a obloženy stropní prvky. Jeho konstrukci činí rám vyrobený ze dřeva s příslušnými sloupy a spodní a horní přírubou. Stabilita takového skeletu je zajištěna pokládáním dřevocementových, OSB nebo sádrovláknitých desek na obě strany konstrukce. Tyto desky také chrání před bouřemi nebo zemětřesením. Prostor mezi deskami je vyplněn tepelnou izolací z minerální vlny. Na vnější straně přes něj přechází vrstva polystyrenu a tenkovrstvá fasáda. Vnitřek je většinou pokryt sádrokartonem. Kvalitnější typy těchto domů mají také izolaci pro instalační linky. Slabinou montovaných domů jsou difuzní membrány (polyvinylová fólie), díky nimž dům nemůže „dýchat“ a tím se ruší velká část pozitivních účinků dřeva. Při výrobě takových budov je důležité vědět, že žádné změny již nejsou možné, když dům vstoupí do výroby. Z toho vyplývá, že dům musí být naplánován mimořádně pečlivě a definován do posledního detailu. Pokud chcete, aby byl dům chráněn před zemětřesením, musí kontrolu projektu provést statik, který určí způsob ukotvení a připojení konstrukce. Samozřejmě bude nutné, aby dodavatelé přísně dodržovali tato ustanovení.

3.2. Skeletový dům

S rozvojem moderních technologií vstoupila tzv. skeletová dřevěná konstrukce, která existuje již stovky let, do své nové éry. Skeletová konstrukce ve skutečnosti znamená, že konstrukce domu (na pilířích) stojí samostatně bez použití desek. Tyto pilíře umožňují diagonální a křížové spojení a neumožňují objektu se hýbat nebo převrátit. Stavba moderního skeletového domu začíná plány, výpočty a prováděcími projekty. Ty se poté přenáší na počítačové dřevozpracující stroje (CNC stroje). Tyto stroje řezají a zpracovávají všechny potřebné díly přesně podle výkresů. Hotové komponenty jsou nakonec dodávány na staveniště, kde jsou smontovány a sešroubovány zkušenými řemeslníky. Nejprve se dá dohromady konstrukce domu, poté nosné příčky. Jedná se o dřevěné prvky, jejichž vnější stěny jsou obvykle obdélníkového průřezu 8x18 cm. Dřevovláknité desky jsou většinou umístěny na vnější straně skeletové konstrukce a OSB desky jsou nalepeny zevnitř. Meziprostor je vyplněn izolací z celulózových vláken nebo jiným typem tepelné izolace. Na vnitřní straně se nachází dutá instalační vrstva, která je uzavřena sádrokartonem. Ve skeletové konstrukci jsou vnitřní stěny ve skutečnosti nosné, a proto jsou složeny z dřevěných prvků většího průřezu.
Základní vlastnosti skeletového domu jsou stabilita konstrukce a odolnost, takže je schopna odolat bouřím i zemětřesení. Jelikož zde není difuzní membrána, prostředí a atmosféra v samotném domě jsou příjemné. Konstrukce skeletových domů jsou výzvou pro architekty, protože vyžaduje velmi přesné plánování a precizní realizaci, naprostou nepropustnost, komplexní ochranu před poškozením a mnoho dalšího. Tyto zakázky přijímají pouze zkušení odborníci a šikovní řemeslníci.

3.3. Masivní dřevěný dům

3.3.1. Dřevěný dům z příčně lepených desek

Dnes se tato technologie používá nejen při výstavbě soukromých domů. Stejně tak se užívá pro stavbu náročných zařízení jako jsou hotely, obytné budovy, ale i různé typy veřejných budov.
Konstrukce tohoto typu umožňuje montáž vnějších stěn bez instalace difuzní membrány a bez použití lepicí pásky. Tímto způsobem se objekt stává nepropustným, ale zároveň může „dýchat“. Základním stavebním materiálem pro takové masivní dřevěné domy jsou třívrstvé příčně lepené desky o tloušťce 10cm. Ve srovnání se skeletovými zdmi je objem dřeva v příčně lepených stěnách 4krát větší. Na vnějších stěnách se nachází vrstva izolace (minerální vlna, dřevěná vlákna nebo korek) potažena tenkou omítkou. Z vnitřní strany je dutá vrstva, kterou prochází všechny instalace a je uzavřena sádrokartonem. Mezipodlažní desky jsou složeny z křížově kladených vyztužených desek v několika vrstvách tak, aby jejich celková tloušťka byla 14-24cm. Mnoho investorů se rozhodne pro otevřený dřevěný strop, který lze v případě potřeby později uzavřít sádrokartonem. Dřevěné prvky vyrobené z laminovaných desek mají vynikající statické vlastnosti a jsou velmi odolné vůči poškození způsobenému zemětřesením a ohněm. Kromě toho nabízejí také velké konstrukční možnosti a jsou dobře tvarovatelné. Jejich instalace je rychlá a snadná. Ve srovnání se skeletovou konstrukcí je izolace ve spoji se zděným suterénem (nebo základovou deskou) dost silnější. Lze také instalovat skryté stínicí prvky, aby se zabránilo jakýmkoliv kovovým podpěrám. Izolace ve zdivu je silnější a skryté rolety se tak instalují snadněji. Dřevěné prvky vyrobené z křížově laminovaných desek mají vynikající tepelné vlastnosti. Přenos zvuku prostorem je slabší. Příčně lepené desky jsou odolnější než všechny ostatní dřevěné konstrukční systémy.

3.3.2. Srub

Srub je dřevěná stavba vybudovaná z vodorovně kladených, pomocí dlabů překřížených trámů roubením. Dnes jsou sruby stavěny většinou podobně jako chaty. Nejsou vhodné pro trvalé obývání, protože nesplňují energetické požadavky stanovené moderními normami. Aby se staly energeticky účinnými, měly by být dodatečně izolovány zvenčí i zevnitř. Instalací difuzní membrány by se rozhodně narušily přirozené vlastnosti srubu a podstatně by se změnil jeho vzhled a atmosféra. Technologie ve stavebnictví však dnes výrazně pokročily a poskytují některá méně drastická řešení. Například, určitými těsnícími směsi se dá zabránit proudění vzduchu. Sruby jsou nyní také vyrobeny z lepených desek, jejichž spoje jsou navrženy počítačem, a jsou vyráběny na CNC strojích.

4. Proces montáže prefabrikovaného dřevěného domu

Nákup dřevěného montovaného domu pochopitelně zahrnuje dodávku a montáž na staveništi. Je-li taková smlouva uzavřena, stejný dodavatel se může postarat i o všechny přípravné stavební práce, které předcházejí stavbě domu - výkop stavební jámy, stavba základů, rozvody a inženýrské sítě, jakož i všechny ostatní doprovodné práce. Samozřejmě můžete všechny tyto práce nechat jiné stavební společnosti. Prefabrikované moduly montovaného domu jsou vyráběny v kontrolovaném továrním prostředí, což by mělo zaručit, že budou hotové ve sjednaném čase a v odpovídající kvalitě, kterou zaručuje výrobce.

4.1. Doprava

Když jsou všechny komponenty hotové, naloží se na nákladní automobily podle předem navrženého plánu nakládky a přepravy. Tento plán je vypracován podle pořadí montáže prvků, aby dorazily na stavbu ve správném pořadí a včas.

4.2. Instalace dřevěného domu

Prefabrikovanou budovu vždy sestavují dobře vyškolení a dobře koordinovaní řemeslníci, což zajišťuje, že vše bude provedeno přesně podle projektu. Díky moderním a efektivním technologiím lze dřevěný dům nainstalovat ve velmi krátkém čase. Spolu se závěrečnými pracemi trvá instalace průměrného rodinného domu jeden až tři měsíce, v závislosti na složitosti a rozsahu prací.

4.3. Dokončovací práce

Po smontování budovy začínají dokončovací práce: pokládka střešní krytiny, finální vrstva fasády, instalace vnitřního vybavení, elektroinstalace, vodovod a kanalizace, topení a ventilace. Existují také vnitřní dokončovací práce. Co a do jaké míry je zapotřebí udělat závisí na dohodě s kupujícím.

4.4. Instalace dřevěného domu na malých staveništích

Dnešní montážní technologie umožňují provádění prací i na relativně malých, kompaktních staveništích, tj. ve velmi stísněném prostoru. V takovém případě jsou moduly umisťovány na své místo v budově přímo z kamionu. Tímto způsobem se zabrání hromadění prvků na staveništi, což by ještě více zúžilo prostor a zkomplikovalo manipulaci se stroji.

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Stavba chaty

Dobrý den,

poptáváme stavbu dle návrhu. Možná celková stavba se zateplením. 212220 Kč do 353700 Kč

........

Chatku a přístřešek

Dobrý den, potřebuji dodat a namontovat dřevěnú chatku 5x4m a přístřešek 5x4m. Děkuji 176850 Kč do 294750 Kč

........

Zahradní wc,kadibudka

Dobrý den,

poptáváme zhotovit zahradní wc/kadubudku.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

Děkuji
14148 Kč do 23580 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, Rekonstrukce a další výstavba chaty, Kompletní rozšíření nynější chaty na ploše 27m2 na celkovou plochu cca 50m2.
Dřevěné domy, chaty a chalupy, Paseka

5400 Kč do 9000 Kč

Cena, Prestavba chaty, Po popisu
Dřevěné domy, chaty a chalupy, Pšov

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, Bungalov 4+1, 130
Dřevěné domy, chaty a chalupy, Chuderov

45000 Kč do 75000 Kč

Cena, Rekonstrukce staré dřevěné chaty,
Dřevěné domy, chaty a chalupy, Ochoz u Brna

5040 Kč do 8400 Kč

Cena, kombinovaná dřevostavba/zděná stavba , zast. plocha 90 m2, užitná plocha 125 m2
Dřevěné domy, chaty a chalupy, Brno

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, rekonstrukce dřevěné verandy, cca 2,2x5,3 m
Dřevěné domy, chaty a chalupy, Krhanice

4140 Kč do 6900 Kč

Cena, Dřevostavba se základovou deskou, 4 +1 100m2 obytna plocha
Dřevěné domy, chaty a chalupy, Tachov

45000 Kč do 75000 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Dřevěné domy, chaty a chalupy cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

114+ společnostmi pro Dřevěné domy, chaty a chalupy
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Dřevěné domy, chaty a chalupy?

 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Praha
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Brno
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ostrava
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Plzeň
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy České Budějovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Český Krumlov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chomutov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Děčín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Frýdek-Místek
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Havířov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hradec Králové
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jablonec nad Nisou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jihlava
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Karlovy Vary
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Karviná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kladno
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Liberec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mladá Boleslav
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Most
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Olomouc
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Opava
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Opava
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Pardubice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Písek
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Přerov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Prostějov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Teplice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Třinec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ústí nad Labem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zlín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Adamov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Albrechtice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Aš
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bakov nad Jizerou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bánov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Baška
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Batelov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bechyně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bečov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bělá pod Bezdězem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Benešov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Benešov nad Ploučnicí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bílina
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bílovec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bílovice nad Svitavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Blansko
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Blatná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Blovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Blučina
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bludov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bohuňovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bohušovice nad Ohří
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bojkovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bolatice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bor
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Borohrádek
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Borovany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Boršice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Boskovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Břasy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Břeclav
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Březnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Břidličná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Broumov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Brtnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bruntál
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Brušperk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Buchlovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bučovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Budišov nad Budišovkou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Buštěhrad
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bystřice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bystřice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bystřice nad Pernštejnem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bystřice pod Hostýnem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Bzenec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Čejkovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Čeladná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Čelákovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Čerčany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Černilov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Černošice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Červená Voda
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Červený Kostelec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Česká Kamenice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Česká Lípa
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Česká Skalice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Česká Třebová
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Česká Ves
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy České Velenice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Český Brod
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Český Dub
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Český Těšín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chabařovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Cheb
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chlum u Třeboně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chlumčany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chlumec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chlumec nad Cidlinou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Choceň
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chotěboř
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chotěšov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chrast
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chrastava
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chropyně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chrudim
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chvaletice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Chýnov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Cvikov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dačice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Desná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dětmarovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dobrá
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dobřany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dobřichovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dobříš
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dobrovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dobruška
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dobšice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Doksy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dolany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dolní Benešov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dolní Bojanovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dolní Bousov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dolní Dobrouč
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dolní Kounice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dolní Lutyně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dolní Němčí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dubí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dubňany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Duchcov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Dvůr Králové nad Labem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Františkovy Lázně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Frenštát pod Radhoštěm
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Fryčovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Frýdlant
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Fryšták
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Fulnek
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Golčův Jeníkov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Habartov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Háj ve Slezsku
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Halenkov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hanušovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hať
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Havlíčkův Brod
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hejnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Heřmanův Městec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hlinsko
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hlubočky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hluboká nad Vltavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hlučín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hluk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hodkovice nad Mohelkou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Holešov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Holice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Holýšov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Horažďovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hořice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Horka nad Moravou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Horní Bečva
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Horní Benešov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Horní Bříza
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Horní Planá
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Horní Slavkov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Horní Suchá
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Horoměřice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hořovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hošťálková
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hostinné
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hostivice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hovězí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hovorany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hradec nad Moravicí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hrádek nad Nisou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hranice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hranice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hrob
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hronov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hrušovany nad Jevišovkou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hrušovany u Brna
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hulín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Humpolec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Hustopeče
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ivančice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ivanovice na Hané
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jablonné nad Orlicí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jablonné v Podještědí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jablůnka
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jablunkov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jáchymov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Janovice nad Úhlavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jaroměř
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jaroměřice nad Rokytnou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Javorník
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jedovnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jemnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jesenice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jeseník
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jevíčko
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jičín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jilemnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jílové
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jílové u Prahy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jince
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jindřichův Hradec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jirkov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Jistebnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kadaň
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kamenice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kamenice nad Lipou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kamenický Šenov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kamenný Újezd
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kaplice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kardašova Řečice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Karolinka
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kaznějov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kdyně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kelč
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Klášterec nad Ohří
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Klatovy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Klimkovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kobeřice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kobylí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kojetín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kolín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Komárov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Konice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kopidlno
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kopřivnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Koryčany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kosmonosy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Košťany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kostelec na Hané
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kostelec nad Černými lesy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kostelec nad Labem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kostelec nad Orlicí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kozlovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Králíky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kralovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kralupy nad Vltavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Králův Dvůr
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kraslice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Krásná Lípa
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kravaře
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Křemže
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kroměříž
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Krupka
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kryry
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kunovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kunštát
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kuřim
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kvasice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kyjov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Kynšperk nad Ohří
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lanžhot
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lázně Bělohrad
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lázně Bohdaneč
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ledeč nad Sázavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ledenice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lednice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Letohrad
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Letovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Libčice nad Vltavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Libochovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Libušín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Líně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lipník nad Bečvou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lišov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Litovel
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Loket
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lomnice nad Popelkou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Loštice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Louny
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lovosice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Luby
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ludgeřovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Luhačovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Luka nad Jihlavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lutín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Luže
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lužice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Lysá nad Labem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mariánské Lázně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mělník
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Městec Králové
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Město Albrechtice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Meziboří
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Meziměstí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mikulášovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mikulov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mikulovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Milevsko
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Milín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Milovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mimoň
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Miroslav
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mirošov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mladá Vožice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mladé Buky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mnichovo Hradiště
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mníšek pod Brdy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Modřice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mohelnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Moravská Nová Ves
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Moravské Budějovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Moravský Beroun
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Moravský Krumlov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Moravský Písek
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mořkov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mosty u Jablunkova
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Mutěnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Náchod
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Náměšť nad Oslavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Napajedla
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nechanice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nejdek
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Němčice nad Hanou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nepomuk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Neratovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Netolice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Neveklov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nivnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nová Bystřice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nová Paka
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nová Role
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nová Včelnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nové Hrady
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nové Město na Moravě
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nové Město nad Metují
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nové Město pod Smrkem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nové Sedlo
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nové Strašecí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Novosedlice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nový Bor
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nový Bydžov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nový Hrozenkov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nový Jičín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nový Malín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nymburk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nýřany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Nýrsko
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Obrnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Odolena Voda
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Odry
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Okříšky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Opatovice nad Labem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Opočno
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ořechov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Osek
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Oslavany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ostravice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ostrov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ostrožská Nová Ves
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Otrokovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Pacov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Palkovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Paskov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Pečky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Pelhřimov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Peruc
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Petrovice u Karviné
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Petřvald
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Píšť
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Planá
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Planá nad Lužnicí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Plasy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Plesná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Plumlov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Počátky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Podbořany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Podivín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Pohořelice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Police nad Metují
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Polná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Postoloprty
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Postřelmov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Povrly
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Pozořice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Prachatice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Přelouč
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Přeštice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Příbor
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Příbram
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Přibyslav
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Proboštov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Proseč
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Protivín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Průhonice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Prušánky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Psáry
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rajhrad
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rakovník
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rakvice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rapotín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Raspenava
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ratíškovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Řevnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Říčany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rohatec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rokytnice v Orlických horách
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rosice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rotava
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Roudnice nad Labem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rousínov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rožmitál pod Třemšínem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rožnov pod Radhoštěm
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Roztoky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rtyně v Podkrkonoší
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ruda nad Moravou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rudná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rudník
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rudolfov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rychnov nad Kněžnou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rychvald
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Rýmařov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sadská
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Šardice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sázava
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sedlčany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sedlec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Semily
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Šenov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sezemice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sezimovo Ústí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Skuteč
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Slaný
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Šlapanice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Slatiňany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Slavičín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Slavkov u Brna
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Slavonice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Šluknov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Slušovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Smiřice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Smržovka
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Soběslav
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sobotín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sobotka
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sokolov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Solnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Spálené Poříčí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Šťáhlavy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Stará Paka
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Staré Město
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Staré Město
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Starý Jičín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Starý Plzenec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Štěpánkovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Štěpánov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Šternberk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Štětí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Štítná nad Vláří
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Štíty
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Stochov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Stod
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Strakonice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Štramberk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Strání
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Strašice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Stráž pod Ralskem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Strážnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Střelice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Stříbro
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Studená
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Studénka
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Suchdol nad Lužnicí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Šumperk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Sušice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Světlá nad Sázavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Svoboda nad Úpou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Tábor
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Tachov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Tanvald
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Teplá
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Terezín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Tišnov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Tlučná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Tlumačov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Toužim
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Třebechovice pod Orebem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Třebíč
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Třeboň
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Třemošná
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Třemošnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Třešť
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Trhové Sviny
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Trmice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Trojanovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Trutnov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Tuchlovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Turnov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Tvrdonice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Týn nad Vltavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Týnec nad Sázavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Týniště nad Orlicí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Uherské Hradiště
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Uherský Brod
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Uherský Ostroh
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Uhlířské Janovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Unhošť
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Uničov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Úpice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ústí nad Orlicí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Úvaly
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vacenovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Valašská Bystřice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Valašské Klobouky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Valašské Meziříčí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Valtice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vamberk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Varnsdorf
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vejprnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vejprty
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velešín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velim
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velká Bíteš
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velká Bystřice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velká Hleďsebe
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velká nad Veličkou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velké Bílovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velké Hamry
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velké Karlovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velké Losiny
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velké Meziříčí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velké Opatovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velké Pavlovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velké Poříčí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velký Osek
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velký Týnec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Velvary
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vendryně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Veselí nad Lužnicí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Veselí nad Moravou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Větřní
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Veverská Bítýška
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vikýřovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vimperk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vítkov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vizovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vlašim
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vlčnov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vnorovy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vodňany
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Volary
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Volyně
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Votice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vracov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vratimov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vrbno pod Pradědem
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vrchlabí
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vrdy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Všetaty
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vsetín
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Vyšší Brod
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zábřeh
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Žacléř
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zákupy
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Žamberk
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zašová
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zastávka
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Žatec
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zbiroh
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zbýšov
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Ždánice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Žďár nad Sázavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zdice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zdounky
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Železná Ruda
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Železný Brod
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Židlochovice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Žirovnice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zlaté Hory
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zliv
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zlonice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Žlutice
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Znojmo
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zruč nad Sázavou
 • Dřevěné domy, chaty a chalupy Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena