Cena kovových přístřešků

Kolik stojí kovový přístřešek? Cena kovového přístřešku závisí na mnoha faktorech. Podle účelu je rozdělujeme na přístřešky pro automobily, terasy, vchody, pergoly a podobně. Čím větší je rozpětí konstrukce (vzdálenost mezi sloupy), tím větší je zatížení střechy, takže bude zapotřebí silnější, tj. dražší konstrukce. Konstrukce může být samostatná nebo převislá. Přesné rozměry by měl přesně vypočítat statik. Antikorozní ochrana také zvyšuje cenu: ocel je chráněna žárovým zinkováním nebo práškovým lakováním nebo obojím. Cena obyčejného ocelového přístřešku pro auto rozlohy 25 m2 se pohybuje kolem 120.000 Kč.

Komu svěřit kovový přístřešek? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům kovových přístřešků - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku
Zkontrolovat taktéž:
Kovový přístřešek, cena

Cena kovové stříšky


Cena kovové stříšky. Cena za dodávku a montáž kovové stříšky 4x4 m pokryté polykarbonátovou krytinou.

2500.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
6000.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Cena kovových přístřešků

Ostatní ceny za Kovový přístřešek

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Ocelová stříška, šířka 250 cm

Cena za 250 cm širokou kovovou stříšku, kompletní s pozinkovanou ocelovou konstrukcí, polykarbonátovou krytinou a montáží a přepravou do 100 km.Kč/m2

m2
poptávka
Celkem:
Zaslat poptávku >

Dřevěné přístřešky


Kolik stojí dřevěné přístřešky? Ceny těchto přístřešků závisí na konstrukci, velikosti, materiálu a ...

Zkontrolovat taktéž: Dřevěné přístřešky Cena

Nerezové přístřešky


Kolik stojí nerezové přístřešky? Nerezová ocel je mnohem dražší než pozinkovaná ocel. Cena přístřešk...

Zkontrolovat taktéž: Nerezové přístřešky Cena

Kovový přístřešek


Kolik stojí kovový přístřešek? Cena kovového přístřešku závisí na mnoha faktorech. Podle účelu je ro...

Zkontrolovat taktéž: Cena kovových přístřešků

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Kovové přístřešky - vše, co potřebujete vědět

1. Co bychom měli mít na paměti při koupi kovového přístřešku

1.1. Cena přístřešků

Pořízení kovového přístřešku byste si měli pečlivě promyslet jelikož se nejedná o zanedbatelnou investici. Výrobci, tj. dodavatelé kovových přístřešků, mohou vytvořit přesnou nabídku podle vašich požadavků. Z toho důvodu je velmi důležité, abyste měli představu o tom, co potřebujete a jak si přejete, aby konečný produkt vypadal. Dobrý dodavatel vám nejprve nabídne obchůzku terénu. Následuje podrobnější rozhovor, ze kterého vyplyne konkrétní nabídka. Kromě respektování dohodnuté ceny a celkových nákladů věnujte zvláštní pozornost kvalitě konečného produktu. Neměl by být překročen limit rozumného kompromisu mezi cenou a kvalitou. Kovový přístřešek by měl sloužit svému účelu řadu desítek let. Celou tu dobu byste měli pociťovat spokojenost nad tím, že se investice vyplatila!

Kovové přístřešky jsou skvělou ochranou proti počasí a povětrnostním vlivům!
Kovové přístřešky jsou skvělou ochranou proti počasí a povětrnostním vlivům!

1.2. Klíčovou vlastností je odolnost

Když mluvíme o kvalitě, máme na mysli především odolnost kovového přístřešku. Současně je třeba vzít v úvahu několik různých faktorů - především povětrnostní podmínky a dalších vlivy prostředí, které jsou pro dobu trvání přístřešku velmi důležité. Ocelové a hliníkové konstrukce jsou nejodolnější, nejsou však nezničitelné. Kovové konstrukce odolávají vlhkosti, UV záření a teplotním výkyvům, ale existují i ​​jiné faktory, které vyplývají ze způsobu jejich použití; například zvířecí moč značně urychluje korozi atd. - existuje mnoho podobných příkladů.

1.3. Nosnost kovového přístřešku

Další důležitou charakteristikou přístřešků je jejich nosnost. Největší pozornost by měla být věnována sněhovému zatížení. Pokud je výpočet špatný, následky mohou být katastrofické! Je velmi důležité vědět, jaká je průměrná výška sněhové pokrývky v místě, kde je přístřešek umístěn, ale mít na paměti i to, že se počasí během několika desetiletí může drasticky změnit. Pokud žijete v oblasti, kde je běžné hojné sněžení, musí k tomu být vhodná jak konstrukce, tak i střešní krytina. Přístřešek by měl být projektován tak, aby nosné sloupy byly větších, silnější, četnější a hustěji umístěné.

1.4. Rozměry?

Rozměry přístřešku se určují podle jeho účelu a dostupného prostoru. Toto rozhodnutí obvykle dělá klient. Pokud chcete mít zastřešená parkovací místa pro dvě auta, měl by mít přístřešek velikost 550cm x 550cm; takže na každé straně zbude půl metru prostoru pro otevření dveří. Pokud jsou vaše vozidla větší, musí být větší i přístřešek. Minimální výška přístřešku pro zaparkování běžného, terénního nebo dodávkového vozidla popř. vozidla se střešním nosičem je mezi 210cm a 270cm. Pro jeden automobil bude postačovat přístřešek o rozměrech 320-400cm x 500cm, pro tři pak musí mít rozměry alespoň 750cm x 550cm. Snažte se vyrobit přístřešek co nejnižší, protože auto tak pod ním bude lépe chráněno - před sluncem bude chráněno větší část dne a dostane se na ně menší množství srážek a sněhu, když  v důsledku působení větru padají kolmo. Doporučujeme vám tedy rozměry si dobře promyslet, abyste později nelitovali, pokud se ukáže, že je přístřešek malý nebo naopak zbytečně velký.

2. Výběr výrobců a dodavatelů

2.1. Plánování a výrobu přenechte odborníkům

Toto je klíčová věc! I když jde o jednoduché zakrytí vchodových dveří nebo parkovacího místa, doporučujeme vám poradit se s odborníkem. Zkušený řemeslník bude vědět, jak zvolit nejlepší řešení pro jakýkoli požadavek. Jeho zkušenost je neocenitelná. Příliš často se totiž stává, že se nezkušení „kutilové“ pustí do díla, ale během prvních dešťů se stavba sesype. Nepochybně se vyplatí zainvestovat více peněz a získat kvalitní a odolný produkt, než být nuceni platit stejnou věc vícekrát a navíc riskovat zranění nebo škody na majetku.

2.2. Důležitost montáže a servisu

Na trhu najdete mnoho dodavatelů přístřešků. Doporučujeme vám oslovit pouze ty, kteří nabízejí kompletní servis - tedy ty, kteří kromě výroby a instalace nabízí měření prostoru, ale poskytují i záruku a v případě potřeby rychle odstraní poruchy. Dobrá a kvalitní instalace je rozhodující pro kvalitu a odolnost samotného přístřešku. Existuje mnoho uchazečů, kteří se zajímají pouze o prodej a montáž přenechávají externím spolupracovníkům, na které posléze přehazují všechny stížnosti. Jinými slovy, když nastane problém, dojde k vzájemnému obviňování a odstranění problému se pak vleče do nekonečna. Kromě toho jsou subdodavatelé obvykle špatně placeni, takže zvyšují ceny za spotřebu materiálů, aby alespoň něco vydělali. Aby stihli co nejvíce „melouchů“ pracují rychle a tedy zpravidla nepřesně. Samozřejmě nemají zájem na opravách, které si nemohou účtovat zvlášť. Ze všech těchto důvodů doporučujeme, abyste si dobře prověřili zda uchazeči mohou poskytnout kompletní servis se svými vlastními zaměstnanci.

2.3. Prověřte zkušenost předchozích klientů

Zkuste najít reference uchazečů - pokud se podíváte na internet (třeba i na naše stránky Daibau.cz), přečtěte si komentáře předchozích zákazníků. S uchazečem se můžete domluvit i na návštěvě jeho předchozích zákazníků a podívat se tak na jeho práci osobně. Při té příležitosti se můžete zeptat i majitelů, jak jsou spokojeni se spoluprací po dodání.

3. Různé typy přístřešků

3.1. Typové nebo na zakázku?

Kovové přístřešky se vyrábějí sériově, ale podle potřeb také na míru. Ty, které se vyrábějí v továrně, jsou v podstatě hotové konstrukce s předem určenými vlastnostmi. Velikost přístřešku a použité materiály jsou předurčené a neměnné. Takto zakoupený přístřešek můžete namontovat samostatně nebo si můžete najmout odborníka. Pokud si však objednáte stavbu na míru, zahrnuje to přípravu (základ, obklady), instalaci, možné úpravy nebo dokončení na místě, jakož i získání stavebního nebo jiného nezbytného povolení.

3.2. Podle účelu

Kovové přístřešky mohou mít různé účely. Balkonový nebo terasový přístřešek, pod kterým trávíme čas mimo dům nebo byt, nás chrání před sluncem a před srážkami. Dalšími častými typy jsou přístřešek pro auto a nad vchodové dveře. Kovový přístřešek je také dekorativním prvkem, protože zkrášluje vchod, dvorek nebo zahradu. Může také chránit letní kuchyni, odpadkové koše apod.

3.3. Podle materiálu

3.3.1. Ocel

Ocelové přístřešky mohou být velmi elegantní a poskytují přitom maximální funkčnost. Ocel je víceúčelový, velmi kvalitní a trvanlivý materiál a jeho životnost se odhaduje na 30 let. Instalace ocelového přístřešku je rychlá a snadná. Připravené prvky jsou dodány na místo instalace a během několika hodin jsou smontovány. Pokud se někdy v budoucnu rozhodnete přístřešek odebrat nebo přesunout, lze jej snadno demontovat a přenést. Je také možné později přidat prvky, pomocí kterých můžete změnit jeho vzhled, velikost nebo účel. Tato ocel nerezaví, protože se ve výrobním procesu provádí žárové zinkování. Později lze samotnou konstrukci chránit nebo zkrášlit tzv. pískováním. Výhodou tohoto procesu je, že barva je vypalována při 200°C, a proto je trvanlivá a neloupe se. Na druhou stranu existuje tolik barevných odstínů, že určitě najdete ten, který vám dokonale vyhovuje. Žádná údržba není nutná, takže poměr ceny a kvality je vynikající.

3.3.2. Hliník

Hliník jako konstrukční materiál je nejlepší pro menší přístřešky, protože ve srovnání s ocelí a dřevem nedovoluje příliš velké rozpětí. Přístřešky na terasy, balkony a menší bazény jsou dost často vyrobeny z hliníku. Hliníkové konstrukce jsou  odolná vůči atmosférickým a jiným vnějším vlivům a lze je snadno sestavit a upravit podle potřeby. Jejich hlavní výhodou je vynikající poměr ceny a kvality, životnost, pevnost a snadná údržba. Sklon střechy je obvykle mezi 5° a 30° a vydrží zatížení 220 kg / m2. Montáž a demontáž takového přístřešku je díky lehkosti materiálu velmi snadná a rychlá.

3.4. Samostatně stojící nebo ukotvené přístřešky

Samostatně stojící kovové přístřešky jsou ty, které jsou umístěny na sloupech, zatímco ukotvené jsou spojeny s jiným objektem pomocí ocelových konzol. Ukotvené se obvykle používají tam, kde nosná konstrukce nemá izolaci. Pokud přeci jen existuje, pak se musí a finální vrstva zdi vyříznout přesně tam, kde budou upevněny konzoly, což znamená, že dojde k poškození tepelné izolace fasády.

3.5. Různé typy střech a střešních krytin

Přístřešky mohou mít plochou střechu (minimální pokles musí být 2%!) nebo střechu na jedné, dvou nebo více úrovních. Polykarbonátové nebo skleněné střešní krytiny jsou velmi oblíbené, protože propouštějí světlo a přesto jsou dostatečně pevné. Jsou obzvláště dobré pro zakrytí oken, protože množství světla v místnosti se tak nemění. Pokud osvětlení není potřeba, můžete se rozhodnout pro jiné typy krytin, jako jsou plech, taška, sláma, rákos, hliník apod.

4. Postup před montáží

4.1. Terénní příprava

Instalace přístřešku obvykle vyžaduje určité přípravné práce a práce v terénu. Pokud možno zkuste naplánovat přístřešek v rámci plánování okolí vašeho domu. U nové stavby je to samozřejmě možné. Jak tedy připravit terén? Jaké budou základy? Unese přístřešek veškerou zátěž? Odpovědi nemohou být univerzální. Konzolový, ukotvený přístřešek vyžaduje speciální železobetonový pásový základ, protože většina tíhy bude nesena pouze jednou stranou. U volně stojících přístřešků na třech nebo čtyřech pilířích s největší pravděpodobností budou stačit bodové betonové základy. Velikost základu závisí na velikosti konstrukce. V každém případě bude lepší, když si vše necháte propočítat odborníky. U přístřešku, který je na jedné nebo dvou stranách spojen s jinou budovou, se doporučuje konzoly namontovat před dokončením fasády. Vyhnete se tak pozdějšímu vrtání, které může způsobit tepelné ztráty resp. vytvoření tzv. tepelných mostů. Menší přístřešky nad vchodovými dveřmi nebo na balkoně jsou k domu přidržovány pouze konzolami a nemají žádné sloupy.

4.2. Povolení

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR vydalo následující podmínky pro stavbu přístřešků (a pergol), při jejichž splnění NEMUSÍTE požadovat stavební povolení.

·       zastavěná plocha nesmí být větší než 25m2

·       výška nesmí překračovat 5m

·       nepodsklepená

·       neobsahuje obytné ani pobytové místnosti, hygienická zařízení ani vytápění

·       neslouží k chovu zvířat

·       nevyužívá se k výrobě či skladování nebezpečných látek

·       neslouží k podnikání

·       plocha části pozemku schopného vsakovat dešťové vody po jejím umístění bude nejméně 50% z celkové plochy pozemku

Obecně však mají místní samosprávy právo přijímat na svém území předpisy, speciálně přizpůsobené jejich konkrétním podmínkám, z různých oblastí, včetně stavebních povolení a povolení k užívání pro montované, dočasné nebo zvláštní zařízení. V každém případě doporučujeme, abyste se vždy dobře informovali o platných předpisech ve vaší obci nebo v příslušné inspekci, abyste předešli jakýmkoliv nepříjemnostem.

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

přístřešek o rozměru 5x2m nad vrata

Dobrý den,

poptáváme výrobu a montáž kovového přístřešku nad vjezdová vrata. V příloze zasílám fotografii vrat pro bližší představu. Předpokládaný rozměr zastřešení je cca 5 m (š) x 2 m (h).

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
33012 Kč do 55020 Kč

........

stříšky nad vstupy do objektů kovové s polykarbonátem

Dobrý den,

poptáváme kovové samonosné konstrukce s polykarbonátem.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
54234 Kč do 90390 Kč

........

kovový přístřešek nad vchodové dveře

Dobrý den,

poptávám zhotovení kovového přístřešku ke vchodovým dveřím o velikosti 3,5 x 1,8 m, kde výška přední části by byla 2,15 m a zadní cca 2,50 m.

Dům je zateplený, takže pokud je to možný tak zadní stranu přidělat na fasádu, pokud ne tak může být přístřešek samonosný.

Zastřešení zřejmě mléčným polykarbonátem nebo to připravit na bramac.. Barva přístřešku černá.

Termín realizace dle domluvy.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji

18864 Kč do 31440 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelůPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Kovový přístřešek cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

47+ společnostmi pro Kovový přístřešek
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Kovový přístřešek?

 • Kovový přístřešek Praha
 • Kovový přístřešek Brno
 • Kovový přístřešek Ostrava
 • Kovový přístřešek Plzeň
 • Kovový přístřešek České Budějovice
 • Kovový přístřešek Český Krumlov
 • Kovový přístřešek Chomutov
 • Kovový přístřešek Děčín
 • Kovový přístřešek Frýdek-Místek
 • Kovový přístřešek Havířov
 • Kovový přístřešek Hradec Králové
 • Kovový přístřešek Jablonec nad Nisou
 • Kovový přístřešek Jihlava
 • Kovový přístřešek Karlovy Vary
 • Kovový přístřešek Karviná
 • Kovový přístřešek Kladno
 • Kovový přístřešek Liberec
 • Kovový přístřešek Mladá Boleslav
 • Kovový přístřešek Most
 • Kovový přístřešek Olomouc
 • Kovový přístřešek Opava
 • Kovový přístřešek Opava
 • Kovový přístřešek Pardubice
 • Kovový přístřešek Písek
 • Kovový přístřešek Přerov
 • Kovový přístřešek Prostějov
 • Kovový přístřešek Teplice
 • Kovový přístřešek Třinec
 • Kovový přístřešek Ústí nad Labem
 • Kovový přístřešek Zlín
 • Kovový přístřešek Adamov
 • Kovový přístřešek Albrechtice
 • Kovový přístřešek Aš
 • Kovový přístřešek Bakov nad Jizerou
 • Kovový přístřešek Bánov
 • Kovový přístřešek Baška
 • Kovový přístřešek Batelov
 • Kovový přístřešek Bechyně
 • Kovový přístřešek Bečov
 • Kovový přístřešek Bělá pod Bezdězem
 • Kovový přístřešek Benešov
 • Kovový přístřešek Benešov nad Ploučnicí
 • Kovový přístřešek Bílina
 • Kovový přístřešek Bílovec
 • Kovový přístřešek Bílovice nad Svitavou
 • Kovový přístřešek Blansko
 • Kovový přístřešek Blatná
 • Kovový přístřešek Blovice
 • Kovový přístřešek Blučina
 • Kovový přístřešek Bludov
 • Kovový přístřešek Bohuňovice
 • Kovový přístřešek Bohušovice nad Ohří
 • Kovový přístřešek Bojkovice
 • Kovový přístřešek Bolatice
 • Kovový přístřešek Bor
 • Kovový přístřešek Borohrádek
 • Kovový přístřešek Borovany
 • Kovový přístřešek Boršice
 • Kovový přístřešek Boskovice
 • Kovový přístřešek Břasy
 • Kovový přístřešek Břeclav
 • Kovový přístřešek Březnice
 • Kovový přístřešek Břidličná
 • Kovový přístřešek Broumov
 • Kovový přístřešek Brtnice
 • Kovový přístřešek Bruntál
 • Kovový přístřešek Brušperk
 • Kovový přístřešek Buchlovice
 • Kovový přístřešek Bučovice
 • Kovový přístřešek Budišov nad Budišovkou
 • Kovový přístřešek Buštěhrad
 • Kovový přístřešek Bystřice
 • Kovový přístřešek Bystřice
 • Kovový přístřešek Bystřice nad Pernštejnem
 • Kovový přístřešek Bystřice pod Hostýnem
 • Kovový přístřešek Bzenec
 • Kovový přístřešek Čejkovice
 • Kovový přístřešek Čeladná
 • Kovový přístřešek Čelákovice
 • Kovový přístřešek Čerčany
 • Kovový přístřešek Černilov
 • Kovový přístřešek Černošice
 • Kovový přístřešek Červená Voda
 • Kovový přístřešek Červený Kostelec
 • Kovový přístřešek Česká Kamenice
 • Kovový přístřešek Česká Lípa
 • Kovový přístřešek Česká Skalice
 • Kovový přístřešek Česká Třebová
 • Kovový přístřešek Česká Ves
 • Kovový přístřešek České Velenice
 • Kovový přístřešek Český Brod
 • Kovový přístřešek Český Dub
 • Kovový přístřešek Český Těšín
 • Kovový přístřešek Chabařovice
 • Kovový přístřešek Cheb
 • Kovový přístřešek Chlum u Třeboně
 • Kovový přístřešek Chlumčany
 • Kovový přístřešek Chlumec
 • Kovový přístřešek Chlumec nad Cidlinou
 • Kovový přístřešek Choceň
 • Kovový přístřešek Chotěboř
 • Kovový přístřešek Chotěšov
 • Kovový přístřešek Chrast
 • Kovový přístřešek Chrastava
 • Kovový přístřešek Chropyně
 • Kovový přístřešek Chrudim
 • Kovový přístřešek Chvaletice
 • Kovový přístřešek Chýnov
 • Kovový přístřešek Cvikov
 • Kovový přístřešek Dačice
 • Kovový přístřešek Desná
 • Kovový přístřešek Dětmarovice
 • Kovový přístřešek Dobrá
 • Kovový přístřešek Dobřany
 • Kovový přístřešek Dobřichovice
 • Kovový přístřešek Dobříš
 • Kovový přístřešek Dobrovice
 • Kovový přístřešek Dobruška
 • Kovový přístřešek Dobšice
 • Kovový přístřešek Doksy
 • Kovový přístřešek Dolany
 • Kovový přístřešek Dolní Benešov
 • Kovový přístřešek Dolní Bojanovice
 • Kovový přístřešek Dolní Bousov
 • Kovový přístřešek Dolní Dobrouč
 • Kovový přístřešek Dolní Kounice
 • Kovový přístřešek Dolní Lutyně
 • Kovový přístřešek Dolní Němčí
 • Kovový přístřešek Dubí
 • Kovový přístřešek Dubňany
 • Kovový přístřešek Duchcov
 • Kovový přístřešek Dvůr Králové nad Labem
 • Kovový přístřešek Františkovy Lázně
 • Kovový přístřešek Frenštát pod Radhoštěm
 • Kovový přístřešek Fryčovice
 • Kovový přístřešek Frýdlant
 • Kovový přístřešek Fryšták
 • Kovový přístřešek Fulnek
 • Kovový přístřešek Golčův Jeníkov
 • Kovový přístřešek Habartov
 • Kovový přístřešek Háj ve Slezsku
 • Kovový přístřešek Halenkov
 • Kovový přístřešek Hanušovice
 • Kovový přístřešek Hať
 • Kovový přístřešek Havlíčkův Brod
 • Kovový přístřešek Hejnice
 • Kovový přístřešek Heřmanův Městec
 • Kovový přístřešek Hlinsko
 • Kovový přístřešek Hlubočky
 • Kovový přístřešek Hluboká nad Vltavou
 • Kovový přístřešek Hlučín
 • Kovový přístřešek Hluk
 • Kovový přístřešek Hodkovice nad Mohelkou
 • Kovový přístřešek Holešov
 • Kovový přístřešek Holice
 • Kovový přístřešek Holýšov
 • Kovový přístřešek Horažďovice
 • Kovový přístřešek Hořice
 • Kovový přístřešek Horka nad Moravou
 • Kovový přístřešek Horní Bečva
 • Kovový přístřešek Horní Benešov
 • Kovový přístřešek Horní Bříza
 • Kovový přístřešek Horní Planá
 • Kovový přístřešek Horní Slavkov
 • Kovový přístřešek Horní Suchá
 • Kovový přístřešek Horoměřice
 • Kovový přístřešek Hořovice
 • Kovový přístřešek Hošťálková
 • Kovový přístřešek Hostinné
 • Kovový přístřešek Hostivice
 • Kovový přístřešek Hovězí
 • Kovový přístřešek Hovorany
 • Kovový přístřešek Hradec nad Moravicí
 • Kovový přístřešek Hrádek nad Nisou
 • Kovový přístřešek Hranice
 • Kovový přístřešek Hranice
 • Kovový přístřešek Hrob
 • Kovový přístřešek Hronov
 • Kovový přístřešek Hrušovany nad Jevišovkou
 • Kovový přístřešek Hrušovany u Brna
 • Kovový přístřešek Hulín
 • Kovový přístřešek Humpolec
 • Kovový přístřešek Hustopeče
 • Kovový přístřešek Ivančice
 • Kovový přístřešek Ivanovice na Hané
 • Kovový přístřešek Jablonné nad Orlicí
 • Kovový přístřešek Jablonné v Podještědí
 • Kovový přístřešek Jablůnka
 • Kovový přístřešek Jablunkov
 • Kovový přístřešek Jáchymov
 • Kovový přístřešek Janovice nad Úhlavou
 • Kovový přístřešek Jaroměř
 • Kovový přístřešek Jaroměřice nad Rokytnou
 • Kovový přístřešek Javorník
 • Kovový přístřešek Jedovnice
 • Kovový přístřešek Jemnice
 • Kovový přístřešek Jesenice
 • Kovový přístřešek Jeseník
 • Kovový přístřešek Jevíčko
 • Kovový přístřešek Jičín
 • Kovový přístřešek Jilemnice
 • Kovový přístřešek Jílové
 • Kovový přístřešek Jílové u Prahy
 • Kovový přístřešek Jince
 • Kovový přístřešek Jindřichův Hradec
 • Kovový přístřešek Jirkov
 • Kovový přístřešek Jistebnice
 • Kovový přístřešek Kadaň
 • Kovový přístřešek Kamenice
 • Kovový přístřešek Kamenice nad Lipou
 • Kovový přístřešek Kamenický Šenov
 • Kovový přístřešek Kamenný Újezd
 • Kovový přístřešek Kaplice
 • Kovový přístřešek Kardašova Řečice
 • Kovový přístřešek Karolinka
 • Kovový přístřešek Kaznějov
 • Kovový přístřešek Kdyně
 • Kovový přístřešek Kelč
 • Kovový přístřešek Klášterec nad Ohří
 • Kovový přístřešek Klatovy
 • Kovový přístřešek Klimkovice
 • Kovový přístřešek Kobeřice
 • Kovový přístřešek Kobylí
 • Kovový přístřešek Kojetín
 • Kovový přístřešek Kolín
 • Kovový přístřešek Komárov
 • Kovový přístřešek Konice
 • Kovový přístřešek Kopidlno
 • Kovový přístřešek Kopřivnice
 • Kovový přístřešek Koryčany
 • Kovový přístřešek Kosmonosy
 • Kovový přístřešek Košťany
 • Kovový přístřešek Kostelec na Hané
 • Kovový přístřešek Kostelec nad Černými lesy
 • Kovový přístřešek Kostelec nad Labem
 • Kovový přístřešek Kostelec nad Orlicí
 • Kovový přístřešek Kozlovice
 • Kovový přístřešek Králíky
 • Kovový přístřešek Kralovice
 • Kovový přístřešek Kralupy nad Vltavou
 • Kovový přístřešek Králův Dvůr
 • Kovový přístřešek Kraslice
 • Kovový přístřešek Krásná Lípa
 • Kovový přístřešek Kravaře
 • Kovový přístřešek Křemže
 • Kovový přístřešek Kroměříž
 • Kovový přístřešek Krupka
 • Kovový přístřešek Kryry
 • Kovový přístřešek Kunovice
 • Kovový přístřešek Kunštát
 • Kovový přístřešek Kuřim
 • Kovový přístřešek Kvasice
 • Kovový přístřešek Kyjov
 • Kovový přístřešek Kynšperk nad Ohří
 • Kovový přístřešek Lanžhot
 • Kovový přístřešek Lázně Bělohrad
 • Kovový přístřešek Lázně Bohdaneč
 • Kovový přístřešek Ledeč nad Sázavou
 • Kovový přístřešek Ledenice
 • Kovový přístřešek Lednice
 • Kovový přístřešek Letohrad
 • Kovový přístřešek Letovice
 • Kovový přístřešek Libčice nad Vltavou
 • Kovový přístřešek Libochovice
 • Kovový přístřešek Libušín
 • Kovový přístřešek Líně
 • Kovový přístřešek Lipník nad Bečvou
 • Kovový přístřešek Lišov
 • Kovový přístřešek Litovel
 • Kovový přístřešek Loket
 • Kovový přístřešek Lomnice nad Popelkou
 • Kovový přístřešek Loštice
 • Kovový přístřešek Louny
 • Kovový přístřešek Lovosice
 • Kovový přístřešek Luby
 • Kovový přístřešek Ludgeřovice
 • Kovový přístřešek Luhačovice
 • Kovový přístřešek Luka nad Jihlavou
 • Kovový přístřešek Lutín
 • Kovový přístřešek Luže
 • Kovový přístřešek Lužice
 • Kovový přístřešek Lysá nad Labem
 • Kovový přístřešek Mariánské Lázně
 • Kovový přístřešek Mělník
 • Kovový přístřešek Městec Králové
 • Kovový přístřešek Město Albrechtice
 • Kovový přístřešek Meziboří
 • Kovový přístřešek Meziměstí
 • Kovový přístřešek Mikulášovice
 • Kovový přístřešek Mikulov
 • Kovový přístřešek Mikulovice
 • Kovový přístřešek Milevsko
 • Kovový přístřešek Milín
 • Kovový přístřešek Milovice
 • Kovový přístřešek Mimoň
 • Kovový přístřešek Miroslav
 • Kovový přístřešek Mirošov
 • Kovový přístřešek Mladá Vožice
 • Kovový přístřešek Mladé Buky
 • Kovový přístřešek Mnichovo Hradiště
 • Kovový přístřešek Mníšek pod Brdy
 • Kovový přístřešek Modřice
 • Kovový přístřešek Mohelnice
 • Kovový přístřešek Moravská Nová Ves
 • Kovový přístřešek Moravské Budějovice
 • Kovový přístřešek Moravský Beroun
 • Kovový přístřešek Moravský Krumlov
 • Kovový přístřešek Moravský Písek
 • Kovový přístřešek Mořkov
 • Kovový přístřešek Mosty u Jablunkova
 • Kovový přístřešek Mutěnice
 • Kovový přístřešek Náchod
 • Kovový přístřešek Náměšť nad Oslavou
 • Kovový přístřešek Napajedla
 • Kovový přístřešek Nechanice
 • Kovový přístřešek Nejdek
 • Kovový přístřešek Němčice nad Hanou
 • Kovový přístřešek Nepomuk
 • Kovový přístřešek Neratovice
 • Kovový přístřešek Netolice
 • Kovový přístřešek Neveklov
 • Kovový přístřešek Nivnice
 • Kovový přístřešek Nová Bystřice
 • Kovový přístřešek Nová Paka
 • Kovový přístřešek Nová Role
 • Kovový přístřešek Nová Včelnice
 • Kovový přístřešek Nové Hrady
 • Kovový přístřešek Nové Město na Moravě
 • Kovový přístřešek Nové Město nad Metují
 • Kovový přístřešek Nové Město pod Smrkem
 • Kovový přístřešek Nové Sedlo
 • Kovový přístřešek Nové Strašecí
 • Kovový přístřešek Novosedlice
 • Kovový přístřešek Nový Bor
 • Kovový přístřešek Nový Bydžov
 • Kovový přístřešek Nový Hrozenkov
 • Kovový přístřešek Nový Jičín
 • Kovový přístřešek Nový Malín
 • Kovový přístřešek Nymburk
 • Kovový přístřešek Nýřany
 • Kovový přístřešek Nýrsko
 • Kovový přístřešek Obrnice
 • Kovový přístřešek Odolena Voda
 • Kovový přístřešek Odry
 • Kovový přístřešek Okříšky
 • Kovový přístřešek Opatovice nad Labem
 • Kovový přístřešek Opočno
 • Kovový přístřešek Ořechov
 • Kovový přístřešek Osek
 • Kovový přístřešek Oslavany
 • Kovový přístřešek Ostravice
 • Kovový přístřešek Ostrov
 • Kovový přístřešek Ostrožská Nová Ves
 • Kovový přístřešek Otrokovice
 • Kovový přístřešek Pacov
 • Kovový přístřešek Palkovice
 • Kovový přístřešek Paskov
 • Kovový přístřešek Pečky
 • Kovový přístřešek Pelhřimov
 • Kovový přístřešek Peruc
 • Kovový přístřešek Petrovice u Karviné
 • Kovový přístřešek Petřvald
 • Kovový přístřešek Píšť
 • Kovový přístřešek Planá
 • Kovový přístřešek Planá nad Lužnicí
 • Kovový přístřešek Plasy
 • Kovový přístřešek Plesná
 • Kovový přístřešek Plumlov
 • Kovový přístřešek Počátky
 • Kovový přístřešek Podbořany
 • Kovový přístřešek Podivín
 • Kovový přístřešek Pohořelice
 • Kovový přístřešek Police nad Metují
 • Kovový přístřešek Polná
 • Kovový přístřešek Postoloprty
 • Kovový přístřešek Postřelmov
 • Kovový přístřešek Povrly
 • Kovový přístřešek Pozořice
 • Kovový přístřešek Prachatice
 • Kovový přístřešek Přelouč
 • Kovový přístřešek Přeštice
 • Kovový přístřešek Příbor
 • Kovový přístřešek Příbram
 • Kovový přístřešek Přibyslav
 • Kovový přístřešek Proboštov
 • Kovový přístřešek Proseč
 • Kovový přístřešek Protivín
 • Kovový přístřešek Průhonice
 • Kovový přístřešek Prušánky
 • Kovový přístřešek Psáry
 • Kovový přístřešek Rajhrad
 • Kovový přístřešek Rakovník
 • Kovový přístřešek Rakvice
 • Kovový přístřešek Rapotín
 • Kovový přístřešek Raspenava
 • Kovový přístřešek Ratíškovice
 • Kovový přístřešek Řevnice
 • Kovový přístřešek Říčany
 • Kovový přístřešek Rohatec
 • Kovový přístřešek Rokytnice v Orlických horách
 • Kovový přístřešek Rosice
 • Kovový přístřešek Rotava
 • Kovový přístřešek Roudnice nad Labem
 • Kovový přístřešek Rousínov
 • Kovový přístřešek Rožmitál pod Třemšínem
 • Kovový přístřešek Rožnov pod Radhoštěm
 • Kovový přístřešek Roztoky
 • Kovový přístřešek Rtyně v Podkrkonoší
 • Kovový přístřešek Ruda nad Moravou
 • Kovový přístřešek Rudná
 • Kovový přístřešek Rudník
 • Kovový přístřešek Rudolfov
 • Kovový přístřešek Rychnov nad Kněžnou
 • Kovový přístřešek Rychvald
 • Kovový přístřešek Rýmařov
 • Kovový přístřešek Sadská
 • Kovový přístřešek Šardice
 • Kovový přístřešek Sázava
 • Kovový přístřešek Sedlčany
 • Kovový přístřešek Sedlec
 • Kovový přístřešek Semily
 • Kovový přístřešek Šenov
 • Kovový přístřešek Sezemice
 • Kovový přístřešek Sezimovo Ústí
 • Kovový přístřešek Skuteč
 • Kovový přístřešek Slaný
 • Kovový přístřešek Šlapanice
 • Kovový přístřešek Slatiňany
 • Kovový přístřešek Slavičín
 • Kovový přístřešek Slavkov u Brna
 • Kovový přístřešek Slavonice
 • Kovový přístřešek Šluknov
 • Kovový přístřešek Slušovice
 • Kovový přístřešek Smiřice
 • Kovový přístřešek Smržovka
 • Kovový přístřešek Soběslav
 • Kovový přístřešek Sobotín
 • Kovový přístřešek Sobotka
 • Kovový přístřešek Sokolov
 • Kovový přístřešek Solnice
 • Kovový přístřešek Spálené Poříčí
 • Kovový přístřešek Šťáhlavy
 • Kovový přístřešek Stará Paka
 • Kovový přístřešek Staré Město
 • Kovový přístřešek Staré Město
 • Kovový přístřešek Starý Jičín
 • Kovový přístřešek Starý Plzenec
 • Kovový přístřešek Štěpánkovice
 • Kovový přístřešek Štěpánov
 • Kovový přístřešek Šternberk
 • Kovový přístřešek Štětí
 • Kovový přístřešek Štítná nad Vláří
 • Kovový přístřešek Štíty
 • Kovový přístřešek Stochov
 • Kovový přístřešek Stod
 • Kovový přístřešek Strakonice
 • Kovový přístřešek Štramberk
 • Kovový přístřešek Strání
 • Kovový přístřešek Strašice
 • Kovový přístřešek Stráž pod Ralskem
 • Kovový přístřešek Strážnice
 • Kovový přístřešek Střelice
 • Kovový přístřešek Stříbro
 • Kovový přístřešek Studená
 • Kovový přístřešek Studénka
 • Kovový přístřešek Suchdol nad Lužnicí
 • Kovový přístřešek Šumperk
 • Kovový přístřešek Sušice
 • Kovový přístřešek Světlá nad Sázavou
 • Kovový přístřešek Svoboda nad Úpou
 • Kovový přístřešek Tábor
 • Kovový přístřešek Tachov
 • Kovový přístřešek Tanvald
 • Kovový přístřešek Teplá
 • Kovový přístřešek Terezín
 • Kovový přístřešek Tišnov
 • Kovový přístřešek Tlučná
 • Kovový přístřešek Tlumačov
 • Kovový přístřešek Toužim
 • Kovový přístřešek Třebechovice pod Orebem
 • Kovový přístřešek Třebíč
 • Kovový přístřešek Třeboň
 • Kovový přístřešek Třemošná
 • Kovový přístřešek Třemošnice
 • Kovový přístřešek Třešť
 • Kovový přístřešek Trhové Sviny
 • Kovový přístřešek Trmice
 • Kovový přístřešek Trojanovice
 • Kovový přístřešek Trutnov
 • Kovový přístřešek Tuchlovice
 • Kovový přístřešek Turnov
 • Kovový přístřešek Tvrdonice
 • Kovový přístřešek Týn nad Vltavou
 • Kovový přístřešek Týnec nad Sázavou
 • Kovový přístřešek Týniště nad Orlicí
 • Kovový přístřešek Uherské Hradiště
 • Kovový přístřešek Uherský Brod
 • Kovový přístřešek Uherský Ostroh
 • Kovový přístřešek Uhlířské Janovice
 • Kovový přístřešek Unhošť
 • Kovový přístřešek Uničov
 • Kovový přístřešek Úpice
 • Kovový přístřešek Ústí nad Orlicí
 • Kovový přístřešek Úvaly
 • Kovový přístřešek Vacenovice
 • Kovový přístřešek Valašská Bystřice
 • Kovový přístřešek Valašské Klobouky
 • Kovový přístřešek Valašské Meziříčí
 • Kovový přístřešek Valtice
 • Kovový přístřešek Vamberk
 • Kovový přístřešek Varnsdorf
 • Kovový přístřešek Vejprnice
 • Kovový přístřešek Vejprty
 • Kovový přístřešek Velešín
 • Kovový přístřešek Velim
 • Kovový přístřešek Velká Bíteš
 • Kovový přístřešek Velká Bystřice
 • Kovový přístřešek Velká Hleďsebe
 • Kovový přístřešek Velká nad Veličkou
 • Kovový přístřešek Velké Bílovice
 • Kovový přístřešek Velké Hamry
 • Kovový přístřešek Velké Karlovice
 • Kovový přístřešek Velké Losiny
 • Kovový přístřešek Velké Meziříčí
 • Kovový přístřešek Velké Opatovice
 • Kovový přístřešek Velké Pavlovice
 • Kovový přístřešek Velké Poříčí
 • Kovový přístřešek Velký Osek
 • Kovový přístřešek Velký Týnec
 • Kovový přístřešek Velvary
 • Kovový přístřešek Vendryně
 • Kovový přístřešek Veselí nad Lužnicí
 • Kovový přístřešek Veselí nad Moravou
 • Kovový přístřešek Větřní
 • Kovový přístřešek Veverská Bítýška
 • Kovový přístřešek Vikýřovice
 • Kovový přístřešek Vimperk
 • Kovový přístřešek Vítkov
 • Kovový přístřešek Vizovice
 • Kovový přístřešek Vlašim
 • Kovový přístřešek Vlčnov
 • Kovový přístřešek Vnorovy
 • Kovový přístřešek Vodňany
 • Kovový přístřešek Volary
 • Kovový přístřešek Volyně
 • Kovový přístřešek Votice
 • Kovový přístřešek Vracov
 • Kovový přístřešek Vratimov
 • Kovový přístřešek Vrbno pod Pradědem
 • Kovový přístřešek Vrchlabí
 • Kovový přístřešek Vrdy
 • Kovový přístřešek Všetaty
 • Kovový přístřešek Vsetín
 • Kovový přístřešek Vyšší Brod
 • Kovový přístřešek Zábřeh
 • Kovový přístřešek Žacléř
 • Kovový přístřešek Zákupy
 • Kovový přístřešek Žamberk
 • Kovový přístřešek Zašová
 • Kovový přístřešek Zastávka
 • Kovový přístřešek Žatec
 • Kovový přístřešek Zbiroh
 • Kovový přístřešek Zbýšov
 • Kovový přístřešek Ždánice
 • Kovový přístřešek Žďár nad Sázavou
 • Kovový přístřešek Zdice
 • Kovový přístřešek Zdounky
 • Kovový přístřešek Železná Ruda
 • Kovový přístřešek Železný Brod
 • Kovový přístřešek Židlochovice
 • Kovový přístřešek Žirovnice
 • Kovový přístřešek Zlaté Hory
 • Kovový přístřešek Zliv
 • Kovový přístřešek Zlonice
 • Kovový přístřešek Žlutice
 • Kovový přístřešek Znojmo
 • Kovový přístřešek Zruč nad Sázavou
 • Kovový přístřešek Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena