Rekonstrukce bytu Cena

Kolik stojí rekonstrukce bytu? Pokud kupujete nemovitost s úmyslem ji zcela zrekonstruovat, doporučujeme vám vybírat si velmi pečlivě. Renovace domu nebo bytu se totiž může ukázat jako náročnější i dražší než nová výstavba. Kompletní rekonstrukce bytu, která zahrnuje demolici zdí, výměnu podlah a omítek, výměnu všech instalací, lepení parket a keramiky, začíná na 8.000 Kč / m2. Cena kompletní rekonstrukce domu se pohybuje na zhruba dvojnásobné úrovni. Tento výpočet zahrnuje demolice nosných zdí, dělání otvorů pro dveře a okna, renovaci fasády, nová okna a dveře, kompletní elektroinstalace, montáž podlahových a stěnových krytin a omítky. Na kompletní renovaci 65 m2 by mělo být vyčleněno zhruba 850.000 Kč. Pokud chcete pomoc architekta nebo návrháře interiérů, bude vás to stát dalších 500 Kč / m2. Pokud jde o menší byt, možná méně. Při porovnání s celkovými náklady je tato částka zanedbatelná, neboť si ušetříte spoustu času a nervů, a hlavně konečný vzhled bude mnohem lepší.

Komu svěřit rekonstrukci bytu? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným poskytovatelům služeb rekonstrukce - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Náklady na renovaci bytu


Cena za renovaci bytu. Náklady na kompletní rekonstrukci bytu s demolicí příček, výstavbu nových stěn, kompletní rekonstrukci elektroinstalace, nové topení. V ceně je zahrnuta i suchá montáž, keramika, parkety a malířské práce při rekonstrukci bytu.

8000.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
14500.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Rekonstrukce bytu Cena

Ostatní ceny za Rekonstrukce bytu

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Renovace bytu - vše, co potřebujete vědět

1. Rekonstrukce bytu - co potřebujete vědět?

Dobrá příprava je základem rekonstrukce bytu
Dobrá příprava je základem rekonstrukce bytu

1.1. Rozsah rekonstrukce

Před zahájením práce se musíte rozhodnout, co přesně si přejete renovovat. Jsou stávající elektrické a mechanické instalace kvalitní nebo je třeba je vyměnit? Měly by v takovém případě být vyměněny celé nebo jen některé části? Chcete vymalovat celý byt a zakoupit nový nábytek, nebo zůstane všechno při starém? Domníváte se, že je zapotřebí strhnout některé z nosných zdí? Existuje mnoho otázek ohledně rozsahu a typu požadovaných prací a s tím souvisí i výše nákladů.

1.2. Inspirace

Vzhled bytu je věcí osobního vkusu. Proto je vhodné před schůzkou s architektem mít alespoň přibližnou představu o tom, co si přejete a po čem toužíte. Prohlédněte si specializované časopisy o architektuře a interiérovém designu nebo brouzdejte internetem a ukládejte si obrázky, které se vám líbí nejvíce. Můžete si z nich vytvořit i koláž. Každá vizuální pomůcka architektům pomůže udělat si lepší představu.

1.3. Pochopení sousedů

Před zahájením práce doporučujeme včas informovat své sousedy a požádat je o pochopení. Je to nejen otázka slušnosti a úcty, ale dokonce povinnost stanovená zákonem. Přesně to definuje § 127 občanského zákoníku (sousedská práva). Stavební zákon pro rekonstrukci používá pojem stavební úprava. Vlastník se má zdržet všeho, čím by nad míru přiměřenou poměrům obtěžoval své sousedy nebo by vážně ohrožoval výkon jejich práva. Práce jsou vždy doprovázeny zvýšeným hlukem a prachem a v případě, že provádíte instalatérské práce, bude nutné zavřít hlavní ventil, to znamená vypnout vodu v celé budově. Laskavě formulované oznámení o typu práce a předpokládané době trvání s žádostí o porozumění a vaším telefonním číslem může zabránit možnému odporu ze strany sousedů. Měli byste se také postarat o každodenní úklid společných částí budovy a dodržování domácího řádu. S trochou tolerance by se všechno mělo dokonat bez problémů a narušení dobrých sousedských vztahů.

1.4. Rezervní fondy

Rekonstrukce bytu, zejména ve starších budovách, je zpravidla nepředvídatelná. Určité problémy se mohou objevit až při otevření podlah, stěn a stropů a při zohlednění skutečné situace. To samozřejmě zahrnuje další náklady, které se obvykle neberou v úvahu při sestavování rozpočtu. Proto je důležité mít v rezervě o 15–30% více, než s čímž jsme počítali. Pokud nepředvídané situace nenastanou, tyto peníze vám každopádně zůstanou v kapse.

1.5. Dobrá příprava

Při rekonstrukci bytu je velmi důležitá dobrá příprava. S ní vám nejlépe pomohou zkušení architekti a dodavatelé. Před samotnými pracemi musí být připraveny a zhotoveny všechny potřebné plány provádění pro řemeslníky. Doporučujeme, aby byl během přípravy zakoupen nebo alespoň objednán veškerý potřebný materiál.

2. Výběr dodavatelů

Rekonstrukci bytu by každopádně měli provádět zkušení odborníci,  kteří vědí, jak předvídat velkou část „neviditelných problémů“. Pokud k nim přeci jen dojde, budou umět adekvátně reagovat.

2.1. Poradenství, návrhy a náčrtky

Pokud jde o drobné rekonstrukce, zejména když se provádí pouze v jedné části bytu, vždy se můžete obrátit na konzultanty v prodejnách nábytku a požádat je o radu a návrhy. V různých prodejnách (nábytku, keramiky, koupelnových a , kuchyňských prvků, osvětlení...) jsou konzultace většinou zdarma. Některé nabízejí náčrt koupelny, kuchyně nebo jiných prostor zdarma, pokud si u nich zakoupíte příslušenství. Měli byste si však prostor změřit a sami si rovněž načrtnout stávající byt (s umístěním oken, dveří, instalací, zásuvek a spínačů). Proto je dobré předem si promyslet všechny detaily designu, tedy styl a uspořádání nábytku a celkový vzhled. Poradce v salonu vám může pomoci s nápady a náčrty, ale může nabídne pouze to, co je aktuálně v sortimentu.

2.2. Architekt / interiérový designér

Pokud vás čekají rozsáhlejší práce nebo kompletní rekonstrukce celého bytu, doporučujeme vám najmout si profesionála, který bude vědět, jak vše zařídit podle vašich představ, a přitom maximálně využít dostupný prostor. Navíc vytvoří potřebné náčrty, výkresy a plány pro dodavatele. Pro profesionály je hledání inovativních a jedinečných řešení vždy výzvou, které se milerádi chopí. Navíc vědí, jak sladit vaše přání, finanční a prostorové podmínky s funkčními a praktickými nápady a stanovenými termíny. Architekti a odborníci na interiérový design, na rozdíl od prodejců, nemají zájem na nákupu co nejdražšího zboží. V jejich zájmu je nejoptimálnější a nejúčelnější řešení. Kromě přípravy všech plánů (návrhy elektrických a mechanických instalací, osvětlení atd.) se starají o dohled a koordinaci dodavatelů, a tedy o to, aby vše plánované bylo skutečné i realizované. Pamatujte na základní pravidlo interiérového designu: krása tkví v detailech.

2.3. Dodavatelé

Rekonstrukce bytu je poměrně náročná záležitost, která zahrnuje téměř všechny fáze výstavby a vyžaduje účast řemeslníků různých profilů. Kromě toho musí být všechny fáze dobře koordinovány, aby práce mohly pokračovat podle harmonogramu. Všechny plány pro dodavatele proto musí být předem vypracovány do nejmenších detailů.

ZEDNICKÉ PRÁCE

Zednické práce zahrnují demolice, vyřezávání otvorů pro instalace ve stěnách, lití cementových potěrů, zdění nebo vyrovnávání zdí a podlahy, hydroizolace a podobně.

MECHANICKÉ INSTALACE

Mezi tyto práce patří vše, co souvisí s vodovodem a kanalizací - rozvody potrubí, splachovadla, podlahové sifony, armatury, instalace a připojení toalet a nechybí ani ústřední topení, ať už podlahové, stropní nebo radiátorové. Mezi mechanické instalace patří také ventilační a klimatizační systémy.

ELEKTRICKÉ INSTALACE

Práce související s rekonstrukcí elektroinstalací spočívají v odstranění starých vedení, instalaci nových, připojení bílé techniky, pračky, sušičky a myčky, dále pak osvětlení, zásuvek a vypínačů apod.

OBKLADAČSKÉ A JINÉ DOKONČOVACÍ PRÁCE

Kromě obkládky keramiky se všemi doprovodnými pracemi existují i ​​další materiály a řešení pro finální vrstvy. Místo keramiky lze použít mikrotopování na podlahy a stěny nebo vodotěsné tapety (mohou být i ve sprše). Tyto práce provádějí úzce specializovaní mistři.

STOLAŘSKÉ PRÁCE

Výroba, montáž a instalace nábytku na zakázku.

SKLÁŘSKÉ PRÁCE

Výroba a montáž skleněných dveří / zdí nebo dveří sprchových koutů, zrcadel, zasklení výkladů, výroba skleněného nábytku nebo kusů zařízení apod.

MALÍŘSKÉ PRÁCE

Omítání, vyhlazování, broušení a malování stěn, ochrana rohů a vícevrstvé bělení stěn a další podobné práce.

INSTALACE PODLAHY

Příprava podkladu, výroba nebo montáž podlah a podlahových krytin, jakož i jejich zpracování a montáž dokončovacích lišt apod.

2.4. Rekonstrukce „na klíč"

Různí dodavatelé a architekti nabízejí renovace nebo úpravy bytů jako kompletní službu. Taková nabídka se nazývá „na klíč“. V takových případech nesou veškerou odpovědnost za provedení celého projektu - od návrhů a plánů, případného získání povolení, provedení prací, pořízení a kvality materiálů a jejich instalace spolu s finálními pracemi za dohodnutou cenu a v rámci stanovené lhůty. Při takové dohodě se klient o nic nestará a nakonec si pouze převezme klíč od svého zrekonstruovaného bytu.

3. Druhy rekonstrukce bytů podle rozsahu prací

3.1. Povrchové, tedy „kosmetické“ práce

Existují situace, kdy i malé změny mohou docílit skvělých výsledků ve vzhledu a funkčnosti prostoru. Koupelnu lze osvěžit výměnou pultu nebo novou sprchou. Keramické dlaždice lze snadno namísto výměny pokrýt novými dlaždicemi nebo zcela jiným materiálem. Velkého efektu v jakémkoli prostoru, i bez pomoci řemeslníků, lze dosáhnout pouze malováním nebo výměnou nábytku. Pokud se půdorys místnosti významně nezmění, nebude nutné vyměňovat instalaci nebo například demolovat stěny. Proto i s relativně jednoduchými a levnějšími pracemi lze získat zcela nový vzhled.

3.2. Částečná rekonstrukce

Pokud jsou instalatérské, elektrické a technické instalace v bytě v pořádku (jsou kvalitní nebo novějšího data), nebude nutné je úplně měnit. Postačí je pouze přizpůsobit novým požadavkům. Pokud si přejete mít místo vany sprchový kout nebo nové kuchyňské prvky na starém místě, můžete si vyhledat odborníka, který vám pomůže s výběrem správných prvků. Pokud však přesně víte, po čem toužíte, můžete se na všem snadno dohodnout přímo s prodejci.

3.3. Kompletní rekonstrukce

Někdy je kvůli chátrání, změnám životních podmínek nebo něčemu jinému nutná kompletní rekonstrukce bytu. V takovém případě je nejpraktičtější dočasně se odstěhovat. Doporučujeme také, abyste se na takové úsilí dobře a důkladně připravili. Najmutí architektonické kanceláře vám bude velmi nápomocno.

4. Postup provádění prací

4.1. Rekonstrukce

Když je byt úplně prázdný, jako první je třeba vykonat demoliční práce a hrubé stavební práce. Poté následují hrubé instalatérské a strojní práce a budování podlah. Pak je na řadě fáze distribuce elektrických a vodovodních instalací a podlahového vytápění. Poté jsou omítnuty stěny a stropy. Tím jsou dokončené tzv. hrubé práce. Následuji jemné a dokončovací práce, jako jsou vyhlazení, broušení a malování stěn a stropů a poté pokládka parket. Poslední fázi tvoří práce ohledně osvětlení, zásuvek, vypínačů a dalších prvků, stejně jako vrácení a montáži nábytku.

4.2. Demoliční a zednické práce a úpravy podlah

Každá kompletní rekonstrukce prostoru zahrnuje některé stavební práce. Jakou část investice si to vyžádá, záleží nejvíce na tom, zda jsou strženy nosné zdi nebo ne. Demolice patří mezi základní stavební práce. Nejprve je však nutné vyprázdnit byt, odstranit a demontovat veškerá zařízení, odstranit obklady stěn a podlah, jako jsou parkety, keramické dlaždice, bednění, rámy oken a dveří apod. Podle plánů elektrických a technických instalací (klimatizace, topení, chlazení...) budou dodavatelé také instalovat podpěry a nosníky pro plánovaná zařízení. Po této fázi by měl být veškerý odpad přenesen na skládku. Otvory pro dveře a okna by měly být zpracovány a připraveny pro nové zárubně a rámy a na podlahu by měl být položen nový cementový potěr. Po dokončení všech instalací následuje budování a omítání zdí.

4.3. Obnova mechanických a technických zařízení

V první fázi dodavatelé mechanických a technických zařízení (vodovod, topení, chlazení, větrání) odstraní stávající vodovodní potrubí, radiátorové trubky a radiátory, větrací zařízení atd. Pak vydlabou drážky ve stěnách a podlaze pro nové trubky a namontují nové instalace. V posledních fázích obnovy bude probíhat série jemných instalací (armatury, sanitární zařízení, instalace klimatizačních zařízení, ventilátorů a dalších větracích systémů...).

4.4. Výměna elektrických instalací

Ve starších budovách je během renovace téměř nutná výměna všech elektrických vedení a skříní. Po odstranění starých rozvodů provede elektrikář na základě plánu elektroinstalace (kde jsou vyznačeny místa připojení, zásuvek a spínačů) již v první fázi výstavby drážkování stěn pro PVC trubky. Instalace nových zásuvek, vypínačů a přípojek pro osvětlení a elektrické spotřebiče, jakož i jejich testování, se provádí na konci, v posledních fázích renovace.

4.5. Koupelna

Nová koupelna představuje jeden z největších nákladů na renovaci. Modernizace koupelny vyžaduje rozsáhlou a přesnou práci několika různých řemeslníků. Kromě nových vodovodních a elektrických instalací a zařízení by měla být provedena hydroizolace podlah a stěn a měla by být instalována podlahová a stěnová keramická dlažba nebo jiný typ obkladů. Na konci je instalace toalet, baterií a kusů nábytku.

4.6. Malířské práce

Když byt již začíná mít obrysy krásného a pohodlného domova, jsou na řadě malířské práce. Úkolem malíře je nejprve obrousit a vyhladit stěny. Rohy zejména na frekventovaných místech, by měly být zvláště chráněny lepením rohových lišt, které navíc přetmelí. Také přetmelí okenní a dveřní lišty a možné praskliny. Pak se pustí do malování stěn a stropu (ve dvou vrstvách). Pokud možno, druhá vrstva malby by měla být provedena těsně před nastěhováním, až budou dokončeny všechny renovační práce. Stává se totiž, že při pokládání parket a montáži nábytku, osvětlení apod. se některé stěny zašpiní nebo postříkají.

4.7. Pokládání parket

Podlahové krytiny tvoří největší plochu v bytě, a proto výrazně ovlivňují vzhled celého prostoru. Kromě toho jsou nejvíce exponovanou částí bytové jednotky, proto je velmi důležité vybrat kvalitní parkety a nechat je pokládat skvělým podlahářem. Parkety se lepí v poslední fázi renovace, kdy jsou dokončeny všechny ostatní práce a nábytek ještě nebyl dodán. Výrobce parket připraví podklad a položí parkety; pokud se jedná o parkety z masivního dřeva, následuje hoblování a lakování olejem nebo lakem. Když si koupíte hotové parkety, následné zpracování nebude nutné, protože se jedná o již hotový produkt. Po položení parket se na ně po několik dní nesmíme šlapat. Po dokončení montáže a instalace nábytku přijde podlahář znovu a namontuje přechodové a finálních podlahové lišty.

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Rekonstrukce dvou obytných místností (celková plocha 39 m2)

V současné době byla zahájena samostatná renovace jedné ze dvou místností. Je třeba očistit stěny a strop od starých nátěrů a tmelů, poté zpevnit omítku na stěnách a stropě, následně vytmelit všechny nerovnosti a připravit povrch na malování. Je také nutné položit novou elektroinstalaci, zhotovit další elektrické zásuvky v každé místnosti. Podlahy je třeba kompletně obnovit. Je nutné demontovat starou podlahu (parkety a hrubou podlahu), vyrovnat rovinu a položit novou hrubou podlahu. 165060 Kč do 275100 Kč

........

Rekonstrukce bytu

Dobry den,

poptavame rekonstrukci bytovky v Unicove: topeni - plyn kotel a rozvody misto akumulacnich kamen, nove elektricke rozvody, kompletni oprava koupelny - obklady, dlazba, vymena vany WC a umyvadla.
Nove podlahove krytiny a interierove dvere. 235800 Kč do 393000 Kč

........

Kompletni rekonstrukce bytu 40m2, z 1+1 predelat na 2kk

Dobrý den,

poptáváme kompletní rekonstrukce bytu. Nove podlahy v celem byte - vyrovnani a pokladka vinyl click. Odstraneni starych krytin - lino, dlazba, parkety.
Kompletni rekonstrukce koupelny a wc - jadro je zdene.
Obyvaci pokoj - priprava pro kuchynskou linku - voda+elektroinstalace, nove stuky, novy radiator.
Loznice - likvidace stare kuchynske linky, predstena ze sadrokartonu, novy radiator. 353700 Kč do 589500 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, Rekonstrukce bytu, 36m2
Rekonstrukce bytu, Plzeň

10800 Kč do 18000 Kč

Cena, Zbourání 2 zdí + dodělání podlahy (tam kde byla zeď),
Rekonstrukce bytu, Praha

1350 Kč do 2250 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 44m2
Rekonstrukce bytu, Opava

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Kompletní rekonstrukci bytu , Byt 3+1 v panelákovém domě
Rekonstrukce bytu, Most

9000 Kč do 15000 Kč

Cena, Kompletni rekonstrukce bytu vcetne elektroinstalace, 3 byty (1+1 a dva 2+1)
Rekonstrukce bytu, Sokolov

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu. Koupelna, kuchyne, chodba. , Cca 20m2
Rekonstrukce bytu, Beroun-Město

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, Kompletní rekonstrukce bytu, 58 metrů
Rekonstrukce bytu, Beroun-Město

5400 Kč do 9000 Kč

Cena, Kompletní rekonstrukce bytu 3+1 v Sokolově. Původní stav., 65 m2
Rekonstrukce bytu, Sokolov

0 Kč do 0 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 45m2
Rekonstrukce bytu, Kladno

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 33m2
Rekonstrukce bytu, Náchod

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 69 m
Rekonstrukce bytu, Zlín

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, rekonstrukce bytového jádra, tedy koupelna plus kuchyň, 20m2
Rekonstrukce bytu, Kutná Hora-Vnitřní Město

7200 Kč do 12000 Kč

Cena, částečná rekonstrukce + bourání otvoru v panelu v bytě 3+1, 72 m2
Rekonstrukce bytu, Brno

3600 Kč do 6000 Kč

Cena, Celková rekonstrukce panel. bytu 1+1 Olomouc, 36 m
Rekonstrukce bytu, Olomouc

7200 Kč do 12000 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 25m2
Rekonstrukce bytu, Hustopeče

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Kompletní rekonstrukce bytu, bytového jádra, 70m2
Rekonstrukce bytu, Vsetín

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu ve starším domku, 3x 16m2,plus koupelna,wc,veranda ,chodbička
Rekonstrukce bytu, Rabakov

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, Být o velikosti 92m
Rekonstrukce bytu, Starý Jiříkov

3600 Kč do 6000 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 15 M2 + 5m2
Rekonstrukce bytu, Mělník

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 70 m2
Rekonstrukce bytu, Uherské Hradiště

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 30 m ctverecnich
Rekonstrukce bytu, Pelhřimov

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 35m2
Rekonstrukce bytu, Františkov nad Ploučnicí

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, Rekonstrukce bytového jádra, výměna vstupních dveří, Po popisu
Rekonstrukce bytu, Žatec

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Dokončení rekonstrukce, 2X pokoj
Rekonstrukce bytu, Chrudim

5400 Kč do 9000 Kč

Cena, Kompletní rekonstrukce bytu, 170 m2
Rekonstrukce bytu, Kolín

9000 Kč do 15000 Kč

Cena, Rekonstrukce balkonu, Po popisu
Rekonstrukce bytu, Hradec Králové

3600 Kč do 6000 Kč

Cena, Návrh a realizace rekonstrukce bytu, 95m2
Rekonstrukce bytu, Liberec

9000 Kč do 15000 Kč

Cena, Kompletní rekonstrukce bytu, 68m2
Rekonstrukce bytu, Kolín

9000 Kč do 15000 Kč

Cena, Rekonstrukce bytu, 46 M
Rekonstrukce bytu, Náchod

4500 Kč do 7500 Kč

Cena, Zjištění a odstranění závady - vlhnutí rohu u stropu místnosti, 1 m2
Rekonstrukce bytu, Frýdek-Místek

180 Kč do 300 Kč

Cena, Rekonstrukce panel. bytu 3+1, 70
Rekonstrukce bytu, Husinec

5040 Kč do 8400 Kč

Cena, Snížené podhledy, elektroinstalace, vinyl podlahy, výmalba, 38m
Rekonstrukce bytu, Liberec

3150 Kč do 5250 Kč

Cena, Montáž 2 skrini,
Rekonstrukce bytu, Rudice

90 Kč do 150 Kč

Cena, rekonstrukce vnitřních prostor chalupy., 3 místnosti 50m2
Rekonstrukce bytu, Modřovice

3780 Kč do 6300 Kč

Cena, Rekonstrukce panelového bytu v Plzni. 2+1, nové podlahy, vymalování, p, Byt 2+1 60m2
Rekonstrukce bytu, Plzeň

6300 Kč do 10500 Kč

Cena, celková rekonstrukce bytu, cca 73m
Rekonstrukce bytu, Bechyně

3330 Kč do 5550 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Rekonstrukce bytu cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

975+ společnostmi pro Rekonstrukce bytu
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Rekonstrukce bytu?

 • Rekonstrukce bytu Praha
 • Rekonstrukce bytu Brno
 • Rekonstrukce bytu Ostrava
 • Rekonstrukce bytu Plzeň
 • Rekonstrukce bytu České Budějovice
 • Rekonstrukce bytu Český Krumlov
 • Rekonstrukce bytu Chomutov
 • Rekonstrukce bytu Děčín
 • Rekonstrukce bytu Frýdek-Místek
 • Rekonstrukce bytu Havířov
 • Rekonstrukce bytu Hradec Králové
 • Rekonstrukce bytu Jablonec nad Nisou
 • Rekonstrukce bytu Jihlava
 • Rekonstrukce bytu Karlovy Vary
 • Rekonstrukce bytu Karviná
 • Rekonstrukce bytu Kladno
 • Rekonstrukce bytu Liberec
 • Rekonstrukce bytu Mladá Boleslav
 • Rekonstrukce bytu Most
 • Rekonstrukce bytu Olomouc
 • Rekonstrukce bytu Opava
 • Rekonstrukce bytu Opava
 • Rekonstrukce bytu Pardubice
 • Rekonstrukce bytu Písek
 • Rekonstrukce bytu Přerov
 • Rekonstrukce bytu Prostějov
 • Rekonstrukce bytu Teplice
 • Rekonstrukce bytu Třinec
 • Rekonstrukce bytu Ústí nad Labem
 • Rekonstrukce bytu Zlín
 • Rekonstrukce bytu Adamov
 • Rekonstrukce bytu Albrechtice
 • Rekonstrukce bytu Aš
 • Rekonstrukce bytu Bakov nad Jizerou
 • Rekonstrukce bytu Bánov
 • Rekonstrukce bytu Baška
 • Rekonstrukce bytu Batelov
 • Rekonstrukce bytu Bechyně
 • Rekonstrukce bytu Bečov
 • Rekonstrukce bytu Bělá pod Bezdězem
 • Rekonstrukce bytu Benešov
 • Rekonstrukce bytu Benešov nad Ploučnicí
 • Rekonstrukce bytu Bílina
 • Rekonstrukce bytu Bílovec
 • Rekonstrukce bytu Bílovice nad Svitavou
 • Rekonstrukce bytu Blansko
 • Rekonstrukce bytu Blatná
 • Rekonstrukce bytu Blovice
 • Rekonstrukce bytu Blučina
 • Rekonstrukce bytu Bludov
 • Rekonstrukce bytu Bohuňovice
 • Rekonstrukce bytu Bohušovice nad Ohří
 • Rekonstrukce bytu Bojkovice
 • Rekonstrukce bytu Bolatice
 • Rekonstrukce bytu Bor
 • Rekonstrukce bytu Borohrádek
 • Rekonstrukce bytu Borovany
 • Rekonstrukce bytu Boršice
 • Rekonstrukce bytu Boskovice
 • Rekonstrukce bytu Břasy
 • Rekonstrukce bytu Břeclav
 • Rekonstrukce bytu Březnice
 • Rekonstrukce bytu Břidličná
 • Rekonstrukce bytu Broumov
 • Rekonstrukce bytu Brtnice
 • Rekonstrukce bytu Bruntál
 • Rekonstrukce bytu Brušperk
 • Rekonstrukce bytu Buchlovice
 • Rekonstrukce bytu Bučovice
 • Rekonstrukce bytu Budišov nad Budišovkou
 • Rekonstrukce bytu Buštěhrad
 • Rekonstrukce bytu Bystřice
 • Rekonstrukce bytu Bystřice
 • Rekonstrukce bytu Bystřice nad Pernštejnem
 • Rekonstrukce bytu Bystřice pod Hostýnem
 • Rekonstrukce bytu Bzenec
 • Rekonstrukce bytu Čejkovice
 • Rekonstrukce bytu Čeladná
 • Rekonstrukce bytu Čelákovice
 • Rekonstrukce bytu Čerčany
 • Rekonstrukce bytu Černilov
 • Rekonstrukce bytu Černošice
 • Rekonstrukce bytu Červená Voda
 • Rekonstrukce bytu Červený Kostelec
 • Rekonstrukce bytu Česká Kamenice
 • Rekonstrukce bytu Česká Lípa
 • Rekonstrukce bytu Česká Skalice
 • Rekonstrukce bytu Česká Třebová
 • Rekonstrukce bytu Česká Ves
 • Rekonstrukce bytu České Velenice
 • Rekonstrukce bytu Český Brod
 • Rekonstrukce bytu Český Dub
 • Rekonstrukce bytu Český Těšín
 • Rekonstrukce bytu Chabařovice
 • Rekonstrukce bytu Cheb
 • Rekonstrukce bytu Chlum u Třeboně
 • Rekonstrukce bytu Chlumčany
 • Rekonstrukce bytu Chlumec
 • Rekonstrukce bytu Chlumec nad Cidlinou
 • Rekonstrukce bytu Choceň
 • Rekonstrukce bytu Chotěboř
 • Rekonstrukce bytu Chotěšov
 • Rekonstrukce bytu Chrast
 • Rekonstrukce bytu Chrastava
 • Rekonstrukce bytu Chropyně
 • Rekonstrukce bytu Chrudim
 • Rekonstrukce bytu Chvaletice
 • Rekonstrukce bytu Chýnov
 • Rekonstrukce bytu Cvikov
 • Rekonstrukce bytu Dačice
 • Rekonstrukce bytu Desná
 • Rekonstrukce bytu Dětmarovice
 • Rekonstrukce bytu Dobrá
 • Rekonstrukce bytu Dobřany
 • Rekonstrukce bytu Dobřichovice
 • Rekonstrukce bytu Dobříš
 • Rekonstrukce bytu Dobrovice
 • Rekonstrukce bytu Dobruška
 • Rekonstrukce bytu Dobšice
 • Rekonstrukce bytu Doksy
 • Rekonstrukce bytu Dolany
 • Rekonstrukce bytu Dolní Benešov
 • Rekonstrukce bytu Dolní Bojanovice
 • Rekonstrukce bytu Dolní Bousov
 • Rekonstrukce bytu Dolní Dobrouč
 • Rekonstrukce bytu Dolní Kounice
 • Rekonstrukce bytu Dolní Lutyně
 • Rekonstrukce bytu Dolní Němčí
 • Rekonstrukce bytu Dubí
 • Rekonstrukce bytu Dubňany
 • Rekonstrukce bytu Duchcov
 • Rekonstrukce bytu Dvůr Králové nad Labem
 • Rekonstrukce bytu Františkovy Lázně
 • Rekonstrukce bytu Frenštát pod Radhoštěm
 • Rekonstrukce bytu Fryčovice
 • Rekonstrukce bytu Frýdlant
 • Rekonstrukce bytu Fryšták
 • Rekonstrukce bytu Fulnek
 • Rekonstrukce bytu Golčův Jeníkov
 • Rekonstrukce bytu Habartov
 • Rekonstrukce bytu Háj ve Slezsku
 • Rekonstrukce bytu Halenkov
 • Rekonstrukce bytu Hanušovice
 • Rekonstrukce bytu Hať
 • Rekonstrukce bytu Havlíčkův Brod
 • Rekonstrukce bytu Hejnice
 • Rekonstrukce bytu Heřmanův Městec
 • Rekonstrukce bytu Hlinsko
 • Rekonstrukce bytu Hlubočky
 • Rekonstrukce bytu Hluboká nad Vltavou
 • Rekonstrukce bytu Hlučín
 • Rekonstrukce bytu Hluk
 • Rekonstrukce bytu Hodkovice nad Mohelkou
 • Rekonstrukce bytu Holešov
 • Rekonstrukce bytu Holice
 • Rekonstrukce bytu Holýšov
 • Rekonstrukce bytu Horažďovice
 • Rekonstrukce bytu Hořice
 • Rekonstrukce bytu Horka nad Moravou
 • Rekonstrukce bytu Horní Bečva
 • Rekonstrukce bytu Horní Benešov
 • Rekonstrukce bytu Horní Bříza
 • Rekonstrukce bytu Horní Planá
 • Rekonstrukce bytu Horní Slavkov
 • Rekonstrukce bytu Horní Suchá
 • Rekonstrukce bytu Horoměřice
 • Rekonstrukce bytu Hořovice
 • Rekonstrukce bytu Hošťálková
 • Rekonstrukce bytu Hostinné
 • Rekonstrukce bytu Hostivice
 • Rekonstrukce bytu Hovězí
 • Rekonstrukce bytu Hovorany
 • Rekonstrukce bytu Hradec nad Moravicí
 • Rekonstrukce bytu Hrádek nad Nisou
 • Rekonstrukce bytu Hranice
 • Rekonstrukce bytu Hranice
 • Rekonstrukce bytu Hrob
 • Rekonstrukce bytu Hronov
 • Rekonstrukce bytu Hrušovany nad Jevišovkou
 • Rekonstrukce bytu Hrušovany u Brna
 • Rekonstrukce bytu Hulín
 • Rekonstrukce bytu Humpolec
 • Rekonstrukce bytu Hustopeče
 • Rekonstrukce bytu Ivančice
 • Rekonstrukce bytu Ivanovice na Hané
 • Rekonstrukce bytu Jablonné nad Orlicí
 • Rekonstrukce bytu Jablonné v Podještědí
 • Rekonstrukce bytu Jablůnka
 • Rekonstrukce bytu Jablunkov
 • Rekonstrukce bytu Jáchymov
 • Rekonstrukce bytu Janovice nad Úhlavou
 • Rekonstrukce bytu Jaroměř
 • Rekonstrukce bytu Jaroměřice nad Rokytnou
 • Rekonstrukce bytu Javorník
 • Rekonstrukce bytu Jedovnice
 • Rekonstrukce bytu Jemnice
 • Rekonstrukce bytu Jesenice
 • Rekonstrukce bytu Jeseník
 • Rekonstrukce bytu Jevíčko
 • Rekonstrukce bytu Jičín
 • Rekonstrukce bytu Jilemnice
 • Rekonstrukce bytu Jílové
 • Rekonstrukce bytu Jílové u Prahy
 • Rekonstrukce bytu Jince
 • Rekonstrukce bytu Jindřichův Hradec
 • Rekonstrukce bytu Jirkov
 • Rekonstrukce bytu Jistebnice
 • Rekonstrukce bytu Kadaň
 • Rekonstrukce bytu Kamenice
 • Rekonstrukce bytu Kamenice nad Lipou
 • Rekonstrukce bytu Kamenický Šenov
 • Rekonstrukce bytu Kamenný Újezd
 • Rekonstrukce bytu Kaplice
 • Rekonstrukce bytu Kardašova Řečice
 • Rekonstrukce bytu Karolinka
 • Rekonstrukce bytu Kaznějov
 • Rekonstrukce bytu Kdyně
 • Rekonstrukce bytu Kelč
 • Rekonstrukce bytu Klášterec nad Ohří
 • Rekonstrukce bytu Klatovy
 • Rekonstrukce bytu Klimkovice
 • Rekonstrukce bytu Kobeřice
 • Rekonstrukce bytu Kobylí
 • Rekonstrukce bytu Kojetín
 • Rekonstrukce bytu Kolín
 • Rekonstrukce bytu Komárov
 • Rekonstrukce bytu Konice
 • Rekonstrukce bytu Kopidlno
 • Rekonstrukce bytu Kopřivnice
 • Rekonstrukce bytu Koryčany
 • Rekonstrukce bytu Kosmonosy
 • Rekonstrukce bytu Košťany
 • Rekonstrukce bytu Kostelec na Hané
 • Rekonstrukce bytu Kostelec nad Černými lesy
 • Rekonstrukce bytu Kostelec nad Labem
 • Rekonstrukce bytu Kostelec nad Orlicí
 • Rekonstrukce bytu Kozlovice
 • Rekonstrukce bytu Králíky
 • Rekonstrukce bytu Kralovice
 • Rekonstrukce bytu Kralupy nad Vltavou
 • Rekonstrukce bytu Králův Dvůr
 • Rekonstrukce bytu Kraslice
 • Rekonstrukce bytu Krásná Lípa
 • Rekonstrukce bytu Kravaře
 • Rekonstrukce bytu Křemže
 • Rekonstrukce bytu Kroměříž
 • Rekonstrukce bytu Krupka
 • Rekonstrukce bytu Kryry
 • Rekonstrukce bytu Kunovice
 • Rekonstrukce bytu Kunštát
 • Rekonstrukce bytu Kuřim
 • Rekonstrukce bytu Kvasice
 • Rekonstrukce bytu Kyjov
 • Rekonstrukce bytu Kynšperk nad Ohří
 • Rekonstrukce bytu Lanžhot
 • Rekonstrukce bytu Lázně Bělohrad
 • Rekonstrukce bytu Lázně Bohdaneč
 • Rekonstrukce bytu Ledeč nad Sázavou
 • Rekonstrukce bytu Ledenice
 • Rekonstrukce bytu Lednice
 • Rekonstrukce bytu Letohrad
 • Rekonstrukce bytu Letovice
 • Rekonstrukce bytu Libčice nad Vltavou
 • Rekonstrukce bytu Libochovice
 • Rekonstrukce bytu Libušín
 • Rekonstrukce bytu Líně
 • Rekonstrukce bytu Lipník nad Bečvou
 • Rekonstrukce bytu Lišov
 • Rekonstrukce bytu Litovel
 • Rekonstrukce bytu Loket
 • Rekonstrukce bytu Lomnice nad Popelkou
 • Rekonstrukce bytu Loštice
 • Rekonstrukce bytu Louny
 • Rekonstrukce bytu Lovosice
 • Rekonstrukce bytu Luby
 • Rekonstrukce bytu Ludgeřovice
 • Rekonstrukce bytu Luhačovice
 • Rekonstrukce bytu Luka nad Jihlavou
 • Rekonstrukce bytu Lutín
 • Rekonstrukce bytu Luže
 • Rekonstrukce bytu Lužice
 • Rekonstrukce bytu Lysá nad Labem
 • Rekonstrukce bytu Mariánské Lázně
 • Rekonstrukce bytu Mělník
 • Rekonstrukce bytu Městec Králové
 • Rekonstrukce bytu Město Albrechtice
 • Rekonstrukce bytu Meziboří
 • Rekonstrukce bytu Meziměstí
 • Rekonstrukce bytu Mikulášovice
 • Rekonstrukce bytu Mikulov
 • Rekonstrukce bytu Mikulovice
 • Rekonstrukce bytu Milevsko
 • Rekonstrukce bytu Milín
 • Rekonstrukce bytu Milovice
 • Rekonstrukce bytu Mimoň
 • Rekonstrukce bytu Miroslav
 • Rekonstrukce bytu Mirošov
 • Rekonstrukce bytu Mladá Vožice
 • Rekonstrukce bytu Mladé Buky
 • Rekonstrukce bytu Mnichovo Hradiště
 • Rekonstrukce bytu Mníšek pod Brdy
 • Rekonstrukce bytu Modřice
 • Rekonstrukce bytu Mohelnice
 • Rekonstrukce bytu Moravská Nová Ves
 • Rekonstrukce bytu Moravské Budějovice
 • Rekonstrukce bytu Moravský Beroun
 • Rekonstrukce bytu Moravský Krumlov
 • Rekonstrukce bytu Moravský Písek
 • Rekonstrukce bytu Mořkov
 • Rekonstrukce bytu Mosty u Jablunkova
 • Rekonstrukce bytu Mutěnice
 • Rekonstrukce bytu Náchod
 • Rekonstrukce bytu Náměšť nad Oslavou
 • Rekonstrukce bytu Napajedla
 • Rekonstrukce bytu Nechanice
 • Rekonstrukce bytu Nejdek
 • Rekonstrukce bytu Němčice nad Hanou
 • Rekonstrukce bytu Nepomuk
 • Rekonstrukce bytu Neratovice
 • Rekonstrukce bytu Netolice
 • Rekonstrukce bytu Neveklov
 • Rekonstrukce bytu Nivnice
 • Rekonstrukce bytu Nová Bystřice
 • Rekonstrukce bytu Nová Paka
 • Rekonstrukce bytu Nová Role
 • Rekonstrukce bytu Nová Včelnice
 • Rekonstrukce bytu Nové Hrady
 • Rekonstrukce bytu Nové Město na Moravě
 • Rekonstrukce bytu Nové Město nad Metují
 • Rekonstrukce bytu Nové Město pod Smrkem
 • Rekonstrukce bytu Nové Sedlo
 • Rekonstrukce bytu Nové Strašecí
 • Rekonstrukce bytu Novosedlice
 • Rekonstrukce bytu Nový Bor
 • Rekonstrukce bytu Nový Bydžov
 • Rekonstrukce bytu Nový Hrozenkov
 • Rekonstrukce bytu Nový Jičín
 • Rekonstrukce bytu Nový Malín
 • Rekonstrukce bytu Nymburk
 • Rekonstrukce bytu Nýřany
 • Rekonstrukce bytu Nýrsko
 • Rekonstrukce bytu Obrnice
 • Rekonstrukce bytu Odolena Voda
 • Rekonstrukce bytu Odry
 • Rekonstrukce bytu Okříšky
 • Rekonstrukce bytu Opatovice nad Labem
 • Rekonstrukce bytu Opočno
 • Rekonstrukce bytu Ořechov
 • Rekonstrukce bytu Osek
 • Rekonstrukce bytu Oslavany
 • Rekonstrukce bytu Ostravice
 • Rekonstrukce bytu Ostrov
 • Rekonstrukce bytu Ostrožská Nová Ves
 • Rekonstrukce bytu Otrokovice
 • Rekonstrukce bytu Pacov
 • Rekonstrukce bytu Palkovice
 • Rekonstrukce bytu Paskov
 • Rekonstrukce bytu Pečky
 • Rekonstrukce bytu Pelhřimov
 • Rekonstrukce bytu Peruc
 • Rekonstrukce bytu Petrovice u Karviné
 • Rekonstrukce bytu Petřvald
 • Rekonstrukce bytu Píšť
 • Rekonstrukce bytu Planá
 • Rekonstrukce bytu Planá nad Lužnicí
 • Rekonstrukce bytu Plasy
 • Rekonstrukce bytu Plesná
 • Rekonstrukce bytu Plumlov
 • Rekonstrukce bytu Počátky
 • Rekonstrukce bytu Podbořany
 • Rekonstrukce bytu Podivín
 • Rekonstrukce bytu Pohořelice
 • Rekonstrukce bytu Police nad Metují
 • Rekonstrukce bytu Polná
 • Rekonstrukce bytu Postoloprty
 • Rekonstrukce bytu Postřelmov
 • Rekonstrukce bytu Povrly
 • Rekonstrukce bytu Pozořice
 • Rekonstrukce bytu Prachatice
 • Rekonstrukce bytu Přelouč
 • Rekonstrukce bytu Přeštice
 • Rekonstrukce bytu Příbor
 • Rekonstrukce bytu Příbram
 • Rekonstrukce bytu Přibyslav
 • Rekonstrukce bytu Proboštov
 • Rekonstrukce bytu Proseč
 • Rekonstrukce bytu Protivín
 • Rekonstrukce bytu Průhonice
 • Rekonstrukce bytu Prušánky
 • Rekonstrukce bytu Psáry
 • Rekonstrukce bytu Rajhrad
 • Rekonstrukce bytu Rakovník
 • Rekonstrukce bytu Rakvice
 • Rekonstrukce bytu Rapotín
 • Rekonstrukce bytu Raspenava
 • Rekonstrukce bytu Ratíškovice
 • Rekonstrukce bytu Řevnice
 • Rekonstrukce bytu Říčany
 • Rekonstrukce bytu Rohatec
 • Rekonstrukce bytu Rokytnice v Orlických horách
 • Rekonstrukce bytu Rosice
 • Rekonstrukce bytu Rotava
 • Rekonstrukce bytu Roudnice nad Labem
 • Rekonstrukce bytu Rousínov
 • Rekonstrukce bytu Rožmitál pod Třemšínem
 • Rekonstrukce bytu Rožnov pod Radhoštěm
 • Rekonstrukce bytu Roztoky
 • Rekonstrukce bytu Rtyně v Podkrkonoší
 • Rekonstrukce bytu Ruda nad Moravou
 • Rekonstrukce bytu Rudná
 • Rekonstrukce bytu Rudník
 • Rekonstrukce bytu Rudolfov
 • Rekonstrukce bytu Rychnov nad Kněžnou
 • Rekonstrukce bytu Rychvald
 • Rekonstrukce bytu Rýmařov
 • Rekonstrukce bytu Sadská
 • Rekonstrukce bytu Šardice
 • Rekonstrukce bytu Sázava
 • Rekonstrukce bytu Sedlčany
 • Rekonstrukce bytu Sedlec
 • Rekonstrukce bytu Semily
 • Rekonstrukce bytu Šenov
 • Rekonstrukce bytu Sezemice
 • Rekonstrukce bytu Sezimovo Ústí
 • Rekonstrukce bytu Skuteč
 • Rekonstrukce bytu Slaný
 • Rekonstrukce bytu Šlapanice
 • Rekonstrukce bytu Slatiňany
 • Rekonstrukce bytu Slavičín
 • Rekonstrukce bytu Slavkov u Brna
 • Rekonstrukce bytu Slavonice
 • Rekonstrukce bytu Šluknov
 • Rekonstrukce bytu Slušovice
 • Rekonstrukce bytu Smiřice
 • Rekonstrukce bytu Smržovka
 • Rekonstrukce bytu Soběslav
 • Rekonstrukce bytu Sobotín
 • Rekonstrukce bytu Sobotka
 • Rekonstrukce bytu Sokolov
 • Rekonstrukce bytu Solnice
 • Rekonstrukce bytu Spálené Poříčí
 • Rekonstrukce bytu Šťáhlavy
 • Rekonstrukce bytu Stará Paka
 • Rekonstrukce bytu Staré Město
 • Rekonstrukce bytu Staré Město
 • Rekonstrukce bytu Starý Jičín
 • Rekonstrukce bytu Starý Plzenec
 • Rekonstrukce bytu Štěpánkovice
 • Rekonstrukce bytu Štěpánov
 • Rekonstrukce bytu Šternberk
 • Rekonstrukce bytu Štětí
 • Rekonstrukce bytu Štítná nad Vláří
 • Rekonstrukce bytu Štíty
 • Rekonstrukce bytu Stochov
 • Rekonstrukce bytu Stod
 • Rekonstrukce bytu Strakonice
 • Rekonstrukce bytu Štramberk
 • Rekonstrukce bytu Strání
 • Rekonstrukce bytu Strašice
 • Rekonstrukce bytu Stráž pod Ralskem
 • Rekonstrukce bytu Strážnice
 • Rekonstrukce bytu Střelice
 • Rekonstrukce bytu Stříbro
 • Rekonstrukce bytu Studená
 • Rekonstrukce bytu Studénka
 • Rekonstrukce bytu Suchdol nad Lužnicí
 • Rekonstrukce bytu Šumperk
 • Rekonstrukce bytu Sušice
 • Rekonstrukce bytu Světlá nad Sázavou
 • Rekonstrukce bytu Svoboda nad Úpou
 • Rekonstrukce bytu Tábor
 • Rekonstrukce bytu Tachov
 • Rekonstrukce bytu Tanvald
 • Rekonstrukce bytu Teplá
 • Rekonstrukce bytu Terezín
 • Rekonstrukce bytu Tišnov
 • Rekonstrukce bytu Tlučná
 • Rekonstrukce bytu Tlumačov
 • Rekonstrukce bytu Toužim
 • Rekonstrukce bytu Třebechovice pod Orebem
 • Rekonstrukce bytu Třebíč
 • Rekonstrukce bytu Třeboň
 • Rekonstrukce bytu Třemošná
 • Rekonstrukce bytu Třemošnice
 • Rekonstrukce bytu Třešť
 • Rekonstrukce bytu Trhové Sviny
 • Rekonstrukce bytu Trmice
 • Rekonstrukce bytu Trojanovice
 • Rekonstrukce bytu Trutnov
 • Rekonstrukce bytu Tuchlovice
 • Rekonstrukce bytu Turnov
 • Rekonstrukce bytu Tvrdonice
 • Rekonstrukce bytu Týn nad Vltavou
 • Rekonstrukce bytu Týnec nad Sázavou
 • Rekonstrukce bytu Týniště nad Orlicí
 • Rekonstrukce bytu Uherské Hradiště
 • Rekonstrukce bytu Uherský Brod
 • Rekonstrukce bytu Uherský Ostroh
 • Rekonstrukce bytu Uhlířské Janovice
 • Rekonstrukce bytu Unhošť
 • Rekonstrukce bytu Uničov
 • Rekonstrukce bytu Úpice
 • Rekonstrukce bytu Ústí nad Orlicí
 • Rekonstrukce bytu Úvaly
 • Rekonstrukce bytu Vacenovice
 • Rekonstrukce bytu Valašská Bystřice
 • Rekonstrukce bytu Valašské Klobouky
 • Rekonstrukce bytu Valašské Meziříčí
 • Rekonstrukce bytu Valtice
 • Rekonstrukce bytu Vamberk
 • Rekonstrukce bytu Varnsdorf
 • Rekonstrukce bytu Vejprnice
 • Rekonstrukce bytu Vejprty
 • Rekonstrukce bytu Velešín
 • Rekonstrukce bytu Velim
 • Rekonstrukce bytu Velká Bíteš
 • Rekonstrukce bytu Velká Bystřice
 • Rekonstrukce bytu Velká Hleďsebe
 • Rekonstrukce bytu Velká nad Veličkou
 • Rekonstrukce bytu Velké Bílovice
 • Rekonstrukce bytu Velké Hamry
 • Rekonstrukce bytu Velké Karlovice
 • Rekonstrukce bytu Velké Losiny
 • Rekonstrukce bytu Velké Meziříčí
 • Rekonstrukce bytu Velké Opatovice
 • Rekonstrukce bytu Velké Pavlovice
 • Rekonstrukce bytu Velké Poříčí
 • Rekonstrukce bytu Velký Osek
 • Rekonstrukce bytu Velký Týnec
 • Rekonstrukce bytu Velvary
 • Rekonstrukce bytu Vendryně
 • Rekonstrukce bytu Veselí nad Lužnicí
 • Rekonstrukce bytu Veselí nad Moravou
 • Rekonstrukce bytu Větřní
 • Rekonstrukce bytu Veverská Bítýška
 • Rekonstrukce bytu Vikýřovice
 • Rekonstrukce bytu Vimperk
 • Rekonstrukce bytu Vítkov
 • Rekonstrukce bytu Vizovice
 • Rekonstrukce bytu Vlašim
 • Rekonstrukce bytu Vlčnov
 • Rekonstrukce bytu Vnorovy
 • Rekonstrukce bytu Vodňany
 • Rekonstrukce bytu Volary
 • Rekonstrukce bytu Volyně
 • Rekonstrukce bytu Votice
 • Rekonstrukce bytu Vracov
 • Rekonstrukce bytu Vratimov
 • Rekonstrukce bytu Vrbno pod Pradědem
 • Rekonstrukce bytu Vrchlabí
 • Rekonstrukce bytu Vrdy
 • Rekonstrukce bytu Všetaty
 • Rekonstrukce bytu Vsetín
 • Rekonstrukce bytu Vyšší Brod
 • Rekonstrukce bytu Zábřeh
 • Rekonstrukce bytu Žacléř
 • Rekonstrukce bytu Zákupy
 • Rekonstrukce bytu Žamberk
 • Rekonstrukce bytu Zašová
 • Rekonstrukce bytu Zastávka
 • Rekonstrukce bytu Žatec
 • Rekonstrukce bytu Zbiroh
 • Rekonstrukce bytu Zbýšov
 • Rekonstrukce bytu Ždánice
 • Rekonstrukce bytu Žďár nad Sázavou
 • Rekonstrukce bytu Zdice
 • Rekonstrukce bytu Zdounky
 • Rekonstrukce bytu Železná Ruda
 • Rekonstrukce bytu Železný Brod
 • Rekonstrukce bytu Židlochovice
 • Rekonstrukce bytu Žirovnice
 • Rekonstrukce bytu Zlaté Hory
 • Rekonstrukce bytu Zliv
 • Rekonstrukce bytu Zlonice
 • Rekonstrukce bytu Žlutice
 • Rekonstrukce bytu Znojmo
 • Rekonstrukce bytu Zruč nad Sázavou
 • Rekonstrukce bytu Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena