Stavební povolení Cena

Kolik stojí stavební povolení? Celková cena za vyhotovení a získání stavebního povolení závisí na velikosti budovy, složitosti stavby, terénu, ale také na samotném projektantovi/architektovi. Vypracování projektu pro získání stavebního povolení pro průměrný rodinný dům, který zahrnuje architektonickou studii stavby, získání všech potřebných povolení, rozpracování studií a nezbytných řešení – vás bude stát kolem 50.000 Kč. Před zahájením stavby je nutné mít zhotoven i stavební projekt, tj. architektonický plán a podrobné výkresy v měřítku 1:50, výkresy elektrických a strojních instalací, statiky a konstrukce, podrobný seznam stavebních a řemeslných prací a návštěv staveniště během výstavby. Přibližná cena stavebního projektu je kolem 75.000Kč. Celý proces může stát 40.000 až 200.000 Kč.

Komu svěřit vyřízení stavebního povolení? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným architektům a projektantům - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA PROJEKT STAVEBNÍHO POVOLENÍ PRO DŮM


Cena za projekt pro stavební povolení pro průměrný dům. Cena za jedinečný koncepční návrh, dokumentace k získání stavebního povolení návrh v měřítku 1: 100, získání potřebných schválení a vedení procesu, vypracování studií a požadovaných výkazů.

40000.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
200000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Stavební povolení Cena

OSTATNÍ CENY ZA STAVEBNÍ POVOLENÍ

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Celkem:
POSLAT POPTÁVKU >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMKOMPLETNÍ LEGALIZACE STAVBY

Dobrý den,

V roce 1993 byla provedena oprava objektu na parcele č. 259/77 vedené v k.ú. Ondřejovice v Jeseníkách jako zbořeniště. Při opravě byla stavba rozšířena i mimo zbořeniště na sousední parcelu č.260, vedenou v kn jako zahrada. Při revizi katastru byl zjištěn nesoulad.Dle stavebního úřadu je nutné vyřídit dodatečné povolení stavby, tzn. geometrický plán, projekt, atd. Stavba slouží jako hospodářská budova, je zde zavedena pouze elektrika. Poptávám komplexní vyřízení legalizace stavby, případně i samostatně zaměření stavby, nebo vyhotovení projektu.

Děkujeme

900 Kč do 1500 Kč


........Podívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

STAVEBNÍ POVOLENÍ CENNÍK

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

127+ SPOLEČNOSTMI PRO STAVEBNÍ POVOLENÍ
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

HLEDÁTE DOBRÉ ŘEMESLNÍKY V OBLASTI STAVEBNÍ POVOLENÍ?

© 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena