V oblasti

  Bezpečnostní dveře cena

  Cena bezpečnostních dveří závisí na materiálu, příslušenství a ochranných prvcích. Mohou tedy stát mezi 25.000 a 45.000 Kč a s různým příslušenstvím dokonce 70.000 Kč. Ceny bezpečnostních vchodových dveří jsou podobné jako ceny dveří dřevěných (kolem 25.000 Kč) kovových (kolem 33.000 Kč) a zdá se, že se tedy vyplatí. To platí zejména, když si uvědomíte, že jsou dveře první na ráně, pokud jde o zabezpečení domu.

  Komu svěřit instalaci bezpečnostních dveří? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům bezpečnostních dveří - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

  Rychlá poptávka - najděte mistra snadno a zdarma!
  Poslat poptávku

  Cena bezpečnostních dveří


  Cena bezpečnostních dveří. Cena za bezpečnostní dveře odolných vůči tepelným změnám, ohnivzdorné a zvukotěsné.

  22000.00 Kč/kus

  VELMI NÍZKÁ CENA
  34500.00 Kč/kus

  STŘEDNÍ CENA
  45000.00 Kč/kus

  NEJVYŠŠÍ CENA
  Chci nabídku od poskytovatelů

  Ostatní ceny za Bezpečnostní dveře (2024)

  Jak jste využili tyto informace?

  Bezpečnostní dveře - vše, co potřebujete vědět

  1. Dveře proti vloupání - co potřebujete vědět?

  Při nákupu vchodových resp. bezpečnostních dveří byste měli být obzvláště opatrní. Na trhu existuje mnoho levných produktů, které jsou inzerovány jako bezpečnostní, ale jedná se vlastně o obyčejné vchodové dveře. Pouze vysoce kvalitní dveře proti vloupání s příslušnými certifikáty poskytují kýženou ochranu domu.

  Kromě ochrany před vloupáním bezpečnostní dveře poskytují ochranu před požárem a vnějšími vlivy
  Caption

  1.1. Odpovídající standardy

  Při výběru bezpečnostních dveří byste měli věnovat zvláštní pozornost nabízeným bezpečnostním standardům. Dveře proti vloupání pro obytné budovy musí splňovat minimálně tři úrovně zabezpečení.

  1.2. Složení bezpečnostních dveří

  Dveře proti vloupání musí mít uspokojivou kvalitu ocelové konstrukce dveřních křídel a rámy odolné proti rozbití. Konstrukce může být pokryta deskami ze dřeva nebo jiných materiálů se zabudovanou tepelnou a / nebo zvukovou izolací. Bezpečnostní dveře nejvyšší kvality se vyrábějí v technologicky vyspělých provozech, ve kterých se sváří roboticky a odchylky se měří laserem. Dveře by měly mít ochranné prostředky jako jsou vícebodový zámek a bezpečnostní kování. Při pokusu o rozbití je takový zámek zablokován a jeho válec nelze prorazit nebo rozbít. Důležitým doplňkem bezpečnostních dveří jsou širokoúhlé kukátko, otevírací zarážky a podobně.

  1.3. Tepelná a zvuková izolace

  Pamatujte, že tepelná a zvuková izolace dveří je povinná! Několik vrstev tepelné a zvukové izolace uzavřených kvalitním těsněním zajišťuje udržení tepla v prostoru a menší vliv vnějších faktorů, ať už jde o pronikání studeného vzduchu nebo vlhkosti.

  1.4. Certifikáty

  Každé kvalitní bezpečnostní dveře mají určité certifikáty a označení CE, které zaručuje soulad s platnými předpisy a normami. Například bezpečnostní vchodové dveře do domů, které jsou vystaveny přímému vlivu atmosférických podmínek, musí být odpovídajícím způsobem chráněny. Jsou tedy lépe chráněny než např. bezpečnostní dveře do bytu v panelovém domě.

  2. Jak vybrat nejlepší vchodové dveře?

  Každý, kdo má svůj vlastní domov, ho také chce patřičně chránit. Jedním z nejdůležitějších faktorů jsou bezpochyby bezpečnostní dveře. Jelikož jsou první „na ráně“, měly by být také nejtěžší překážkou pro zloděje, ale také pro všechny ostatní nepříznivé vlivy, jako jsou horko, krupobití, silný vítr nebo mráz. Jak si vybrat dveře, které vám budou nejlépe sloužit? Než půjdete nakupovat, mějte na paměti následující:

  2.1. Analýza potřeb

  Prvním a nejdůležitějším krokem je zvážit vaše vlastní potřeby ochrany. Toto bude základem pro všechna ostatní rozhodnutí. Pokud žijete v bezpečné čtvrti, pak vám pravděpodobně budou stačit dveře základní ochranou, které jsou také levnější. Pokud naopak žijete v méně bezpečné oblasti, zvažte nákup nejlepších a nejkvalitnějších bezpečnostních dveří. Mějte na paměti i to, že se úroveň bezpečí časem může měnit.

  2.2. Spolehlivý dodavatel

  Důležitou položkou je také výběr kvalitního a spolehlivého prodejce dveří. Určitě byste nechtěli svěřit zabezpečení a ochranu svého domova společnosti, která je na trhu nová a je zcela neznámá. Zeptejte se velmi podrobně na názory a zkušenosti předchozích zákazníků i na jejich reference. Zkontrolujte také, zda jsou dveře, které nabízejí, vyrobeny podle příslušných norem.

  2.3. Hliník nebo ocel

  Nejkvalitnější bezpečnostní dveře jsou vyrobeny z hliníku nebo oceli. Mnoho odborníků se domnívá, že ocelové bezpečnostní dveře jsou tou nejspolehlivější a nejlepší volbou, i když jsou mnohem dražší než hliníkové. Pokud je tak vysoká cena přeci jen nepřijatelná, pak se rozhodněte pro hliníkové vchodové dveře - jsou mnohem levnější a vyznačují se také vynikajícími vlastnostmi.

  2.4. Vnitřek bezpečnostních dveří

  Výplň dveří je stejně důležitým měřítkem kvality a efektivity bezpečnostních dveří, proto je vhodné jí před nákupem zkontrolovat. Tato výplň může být např. ve formě mřížky z hliníku, ocelových tyčí nebo pletiva. Nejlepší je perforovaná hliníková deska nebo ocelová síť.

  2.5. Bezpečnostní zámek

  Dveře bez zámku jsou jako fotbal bez míče. Výběr kvalitního zámku je stejně důležitým faktorem při ochraně vašeho domova. Rozhodněte se pro zámek, který má alespoň tři uzamykací body. Obyčejný zámek se velmi snadno rozbije.

  2.6. Panty

  Ujistěte se, že dveře, které si kupujete, mají tři kvalitní panty, které nelze snadno nebo rychle odstranit. Čím jsou masivnější, tím bezpečnější je váš domov. Existují dokonce i kryté panty, na které nelze snadno dosáhnout.

  2.7. Cena dveří

  V neposlední řadě je důležitá  cena dveří, které se chystáte koupit. Pokud žijete v bezpečnější čtvrti, můžete si vybrat vchodové dveře pouze se základními bezpečnostními prvky. Pokud na tomto nechcete šetřit zvolte raději dražší dveře.

  2.8. Bezpečnostní dveře na míru

  Někteří dodavatelé vyrábějí bezpečnostní dveře na zakázku. Můžete si tedy vybrat materiály pro každý prvek dveří - kromě toho, že vás ochrání, budou stylově sladěny se zbytkem domu. Budete tedy mít úplnou kontrolu nad výběrem toho, za co platíte.

  3. Bezpečnostní dveře z kovu nebo dřeva?

  Lidé často váhají mezi bezpečnostními dveřmi z masivního dřeva nebo z nějakého kovu. Každý typ má své výhody a nevýhody. Podívejme se tedy na ně.

  3.1. Výhody kovových bezpečnostních dveří

  Z hlediska ochrany jsou kovové dveře robustnější a poskytují větší bezpečnost než dřevěné. Většina kovových bezpečnostních dveří je uzamčena v 5 bodech. Výzkum ukázal, že zloději si nejčastěji vybírají starší typy vchodových dveří, které mají jednoduchý zámek, to znamená zamykání v jednom bodě. Novější dveře se systémy proti vloupání představují větší překážku i vyšší riziko.

  3.2. Nevýhody kovových bezpečnostních dveří

  Stává se také, že vysoký stupeň ochrany vchodových dveří se stane velkým problémem samotným majitelům. Nájemníci totiž často ztratí klíče, porouchá se mechanismus nebo se stane něco jiného v samotné domácnosti. V takových případech je jediným způsobem, jak vlastník může vstoupit do svého domu, zavolání hasičů, kteří a znalosti mají vybavení, aby takové dveře otevřeli. Musí se rozbít buď samotné dveře, nebo rám a stěny kolem. V tomto smyslu jsou dřevěné bezpečnostní dveře o něco lepším řešením.

  4. Postup instalace a údržby bezpečnostních dveří

  Nejlepší je najmout profesionální dodavatele, kteří by nahradili staré nebo instalovali nové dveře. Prodejci kvalitních bezpečnostních dveří obecně nabízejí instalaci zdarma.

  Montéři vám také poradí, jaký typ dveří by byl vhodný pro danou situaci, stejně jako poradí ohledně dalšího vybavení. Až budou dveře hotové, doručí vám je. Samozřejmě nejprve odstraní a demontují staré dveře a zárubně. Když dokončí celou práci, je na nich, aby si na skládku odvezli staré dveře a veškerý odpadový materiál. Některé dveře proti vloupání jsou vyrobeny tak, že při renovaci, malování nebo obecně při některých stavebních pracích nemusíte měnit celé křídlo dveří (pokud se vám již nelíbí nebo vám nevyhovuje). Řemeslníci mohou vyměnit pouze dřevěné obložení a dveře budou vypadat jako nové!

  Instalace bezpečnostních dveří není snadná práce a vyžaduje spoustu znalostí, dovedností a zkušeností. Aby dveře splňovaly svůj účel a chránily domov, musí být bezpochyby namontovány vhodným způsobem, jak je předepsáno výrobcem. Proto doporučujeme, abyste se do této práce nepouštěli sami. Servis také raději přenechejte prodejci nebo dodavateli, od kterého jste si dveře zakoupili. Před nákupem zkontrolujte typ poprodejního servisu, který prodejce nabízí. Mohou také nabídnout pohotovostní služby, v takovém případě by měly být k dispozici nepřetržitě.

  Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Bezpečnostní dveře?

  Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš Dům  Chci nabídku od poskytovatelů
  Poslední zveřejněné poptávky

  Bezpečnostní dveře do paneláku

  Potřebuji dodat a namontovat vstupní bezpečnostní dveře do bytu v paneláku včetně zárubně. 42444 Kč do 70740 Kč

  ........

  Bezpečnostní dveře

  Dodávka a montáž bezpečnostních dveří do bytu v paneláku 35370 Kč do 58950 Kč

  ........

  Interiérové dveře, bezpečnostní vchodové dveře

  Potřebuji dodat a namontovat nové interiérové a vchodové bezpečnostní dveře při provádění rekonstrukce panelového bytu,design světlé dřevo v souladu s použitou podlahou (PVC nebo vinyl) 11790 Kč do 19650 Kč

  ........

  Chci nabídku od poskytovatelů

  Cena, Dodávka a montáž bezpečnostních dveří, 2ks
  Bezpečnostní dveře, Bruntál

  2700 Kč do 4500 Kč

  Cena, Bezpecnostne vchodove dvere do bytu v panelaku, 1ks
  Bezpečnostní dveře, Louny

  1620 Kč do 2700 Kč

  Cena, Vchodové bezpečnostní dveře s instalací, 1
  Bezpečnostní dveře, Frýdek-Místek

  1440 Kč do 2400 Kč

  Cena, Vchodové dveře a sí|ť proti hmyzu k posuvním dveřím, 3ks dveří, 1 ks sít proti hmyzu
  Bezpečnostní dveře, Rudolfov

  3267 Kč do 5445 Kč

  Cena, Bezpečnostní dveře do chaty, 1x jednokřídlé dveře
  Bezpečnostní dveře, Ostrov u Bezdružic

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, Výměna všech dveří panelového bytu, 4 ks.
  Bezpečnostní dveře, Šumperk

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Bezpečnostní dveře do stávajících zárubní v panelovém domě.,
  Bezpečnostní dveře, Chrudim

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Bezpečnostní dveře, dveře 1ks,klasické panelákové
  Bezpečnostní dveře, Zliv

  1170 Kč do 1950 Kč

  Cena, Bezpečnostní dveře, 1
  Bezpečnostní dveře, Frýdek-Místek

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Dobrý den, potavam požární vrata do kotelny jsou tam plechová, mohou, 1 vrata dvou křídla šířka 160cm, výška 220 cm, odolnost E 15, nejnižší cena
  Bezpečnostní dveře, Velké Meziříčí

  720 Kč do 1200 Kč

  Cena, Vchodove dveře do paneloveho bytu, 1x
  Bezpečnostní dveře, Čerčany

  990 Kč do 1650 Kč

  Cena, plastové vchodové dveře s bezpečnostním zámkem, 1 ks
  Bezpečnostní dveře, Nové Město na Moravě

  180 Kč do 300 Kč

  Cena, bezpečnostní dveře, nadsvětlík, 1
  Bezpečnostní dveře, Klatovy

  1260 Kč do 2100 Kč

  Cena, vchodove dvere do panel.bytu, 1×
  Bezpečnostní dveře, Jihlava

  900 Kč do 1500 Kč  Nápady na úpravu a uspořádání domu

  Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

  Bezpečnostní dveře cenník

  Zaslat firmám nezávaznou poptávku

  71+ společnostmi pro Bezpečnostní dveře
  Bezplatná služba
  Bez provizí
  Získej nabídku
  Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všechna práva vyhrazena