Bezpečnostní dveře cena

Cena bezpečnostních dveří závisí na materiálu, příslušenství a ochranných prvcích. Mohou tedy stát mezi 25.000 a 45.000 Kč a s různým příslušenstvím dokonce 70.000 Kč. Ceny bezpečnostních vchodových dveří jsou podobné jako ceny dveří dřevěných (kolem 25.000 Kč) kovových (kolem 33.000 Kč) a zdá se, že se tedy vyplatí. To platí zejména, když si uvědomíte, že jsou dveře první na ráně, pokud jde o zabezpečení domu.

Komu svěřit instalaci bezpečnostních dveří? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům bezpečnostních dveří - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA BEZPEČNOSTNÍCH DVEŘÍ


Cena bezpečnostních dveří. Cena za bezpečnostní dveře odolných vůči tepelným změnám, ohnivzdorné a zvukotěsné.

22000.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
45000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Bezpečnostní dveře cena

OSTATNÍ CENY ZA BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Celkem:
POSLAT POPTÁVKU >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Bezpečnostní dveře - vše, co potřebujete vědět

1. Dveře proti vloupání - co potřebujete vědět?

Při nákupu vchodových resp. bezpečnostních dveří byste měli být obzvláště opatrní. Na trhu existuje mnoho levných produktů, které jsou inzerovány jako bezpečnostní, ale jedná se vlastně o obyčejné vchodové dveře. Pouze vysoce kvalitní dveře proti vloupání s příslušnými certifikáty poskytují kýženou ochranu domu.

Kromě ochrany před vloupáním bezpečnostní dveře poskytují ochranu před požárem a vnějšími vlivy
Caption

1.1. Odpovídající standardy

Při výběru bezpečnostních dveří byste měli věnovat zvláštní pozornost nabízeným bezpečnostním standardům. Dveře proti vloupání pro obytné budovy musí splňovat minimálně tři úrovně zabezpečení.

1.2. Složení bezpečnostních dveří

Dveře proti vloupání musí mít uspokojivou kvalitu ocelové konstrukce dveřních křídel a rámy odolné proti rozbití. Konstrukce může být pokryta deskami ze dřeva nebo jiných materiálů se zabudovanou tepelnou a / nebo zvukovou izolací. Bezpečnostní dveře nejvyšší kvality se vyrábějí v technologicky vyspělých provozech, ve kterých se sváří roboticky a odchylky se měří laserem. Dveře by měly mít ochranné prostředky jako jsou vícebodový zámek a bezpečnostní kování. Při pokusu o rozbití je takový zámek zablokován a jeho válec nelze prorazit nebo rozbít. Důležitým doplňkem bezpečnostních dveří jsou širokoúhlé kukátko, otevírací zarážky a podobně.

1.3. Tepelná a zvuková izolace

Pamatujte, že tepelná a zvuková izolace dveří je povinná! Několik vrstev tepelné a zvukové izolace uzavřených kvalitním těsněním zajišťuje udržení tepla v prostoru a menší vliv vnějších faktorů, ať už jde o pronikání studeného vzduchu nebo vlhkosti.

1.4. Certifikáty

Každé kvalitní bezpečnostní dveře mají určité certifikáty a označení CE, které zaručuje soulad s platnými předpisy a normami. Například bezpečnostní vchodové dveře do domů, které jsou vystaveny přímému vlivu atmosférických podmínek, musí být odpovídajícím způsobem chráněny. Jsou tedy lépe chráněny než např. bezpečnostní dveře do bytu v panelovém domě.

2. Jak vybrat nejlepší vchodové dveře?

Každý, kdo má svůj vlastní domov, ho také chce patřičně chránit. Jedním z nejdůležitějších faktorů jsou bezpochyby bezpečnostní dveře. Jelikož jsou první „na ráně“, měly by být také nejtěžší překážkou pro zloděje, ale také pro všechny ostatní nepříznivé vlivy, jako jsou horko, krupobití, silný vítr nebo mráz. Jak si vybrat dveře, které vám budou nejlépe sloužit? Než půjdete nakupovat, mějte na paměti následující:

2.1. Analýza potřeb

Prvním a nejdůležitějším krokem je zvážit vaše vlastní potřeby ochrany. Toto bude základem pro všechna ostatní rozhodnutí. Pokud žijete v bezpečné čtvrti, pak vám pravděpodobně budou stačit dveře základní ochranou, které jsou také levnější. Pokud naopak žijete v méně bezpečné oblasti, zvažte nákup nejlepších a nejkvalitnějších bezpečnostních dveří. Mějte na paměti i to, že se úroveň bezpečí časem může měnit.

2.2. Spolehlivý dodavatel

Důležitou položkou je také výběr kvalitního a spolehlivého prodejce dveří. Určitě byste nechtěli svěřit zabezpečení a ochranu svého domova společnosti, která je na trhu nová a je zcela neznámá. Zeptejte se velmi podrobně na názory a zkušenosti předchozích zákazníků i na jejich reference. Zkontrolujte také, zda jsou dveře, které nabízejí, vyrobeny podle příslušných norem.

2.3. Hliník nebo ocel

Nejkvalitnější bezpečnostní dveře jsou vyrobeny z hliníku nebo oceli. Mnoho odborníků se domnívá, že ocelové bezpečnostní dveře jsou tou nejspolehlivější a nejlepší volbou, i když jsou mnohem dražší než hliníkové. Pokud je tak vysoká cena přeci jen nepřijatelná, pak se rozhodněte pro hliníkové vchodové dveře - jsou mnohem levnější a vyznačují se také vynikajícími vlastnostmi.

2.4. Vnitřek bezpečnostních dveří

Výplň dveří je stejně důležitým měřítkem kvality a efektivity bezpečnostních dveří, proto je vhodné jí před nákupem zkontrolovat. Tato výplň může být např. ve formě mřížky z hliníku, ocelových tyčí nebo pletiva. Nejlepší je perforovaná hliníková deska nebo ocelová síť.

2.5. Bezpečnostní zámek

Dveře bez zámku jsou jako fotbal bez míče. Výběr kvalitního zámku je stejně důležitým faktorem při ochraně vašeho domova. Rozhodněte se pro zámek, který má alespoň tři uzamykací body. Obyčejný zámek se velmi snadno rozbije.

2.6. Panty

Ujistěte se, že dveře, které si kupujete, mají tři kvalitní panty, které nelze snadno nebo rychle odstranit. Čím jsou masivnější, tím bezpečnější je váš domov. Existují dokonce i kryté panty, na které nelze snadno dosáhnout.

2.7. Cena dveří

V neposlední řadě je důležitá  cena dveří, které se chystáte koupit. Pokud žijete v bezpečnější čtvrti, můžete si vybrat vchodové dveře pouze se základními bezpečnostními prvky. Pokud na tomto nechcete šetřit zvolte raději dražší dveře.

2.8. Bezpečnostní dveře na míru

Někteří dodavatelé vyrábějí bezpečnostní dveře na zakázku. Můžete si tedy vybrat materiály pro každý prvek dveří - kromě toho, že vás ochrání, budou stylově sladěny se zbytkem domu. Budete tedy mít úplnou kontrolu nad výběrem toho, za co platíte.

3. Bezpečnostní dveře z kovu nebo dřeva?

Lidé často váhají mezi bezpečnostními dveřmi z masivního dřeva nebo z nějakého kovu. Každý typ má své výhody a nevýhody. Podívejme se tedy na ně.

3.1. Výhody kovových bezpečnostních dveří

Z hlediska ochrany jsou kovové dveře robustnější a poskytují větší bezpečnost než dřevěné. Většina kovových bezpečnostních dveří je uzamčena v 5 bodech. Výzkum ukázal, že zloději si nejčastěji vybírají starší typy vchodových dveří, které mají jednoduchý zámek, to znamená zamykání v jednom bodě. Novější dveře se systémy proti vloupání představují větší překážku i vyšší riziko.

3.2. Nevýhody kovových bezpečnostních dveří

Stává se také, že vysoký stupeň ochrany vchodových dveří se stane velkým problémem samotným majitelům. Nájemníci totiž často ztratí klíče, porouchá se mechanismus nebo se stane něco jiného v samotné domácnosti. V takových případech je jediným způsobem, jak vlastník může vstoupit do svého domu, zavolání hasičů, kteří a znalosti mají vybavení, aby takové dveře otevřeli. Musí se rozbít buď samotné dveře, nebo rám a stěny kolem. V tomto smyslu jsou dřevěné bezpečnostní dveře o něco lepším řešením.

4. Postup instalace a údržby bezpečnostních dveří

Nejlepší je najmout profesionální dodavatele, kteří by nahradili staré nebo instalovali nové dveře. Prodejci kvalitních bezpečnostních dveří obecně nabízejí instalaci zdarma.

Montéři vám také poradí, jaký typ dveří by byl vhodný pro danou situaci, stejně jako poradí ohledně dalšího vybavení. Až budou dveře hotové, doručí vám je. Samozřejmě nejprve odstraní a demontují staré dveře a zárubně. Když dokončí celou práci, je na nich, aby si na skládku odvezli staré dveře a veškerý odpadový materiál. Některé dveře proti vloupání jsou vyrobeny tak, že při renovaci, malování nebo obecně při některých stavebních pracích nemusíte měnit celé křídlo dveří (pokud se vám již nelíbí nebo vám nevyhovuje). Řemeslníci mohou vyměnit pouze dřevěné obložení a dveře budou vypadat jako nové!

Instalace bezpečnostních dveří není snadná práce a vyžaduje spoustu znalostí, dovedností a zkušeností. Aby dveře splňovaly svůj účel a chránily domov, musí být bezpochyby namontovány vhodným způsobem, jak je předepsáno výrobcem. Proto doporučujeme, abyste se do této práce nepouštěli sami. Servis také raději přenechejte prodejci nebo dodavateli, od kterého jste si dveře zakoupili. Před nákupem zkontrolujte typ poprodejního servisu, který prodejce nabízí. Mohou také nabídnout pohotovostní služby, v takovém případě by měly být k dispozici nepřetržitě.

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMPLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE S BEZPEČNOSTNÍM ZÁMKEM

Dobrý den,

Potřebujeme vyměnit cca 50 let staré vstupní dveře (dřevěné) za nové plastové i se zárubní. Nové dveře by měly mít bezpečnostní zámek.

Děkujeme 180 Kč do 300 Kč


........

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE, NADSVĚTLÍK

Dobrý den,

poptávám dodávku a montáž bezpečnostních dveří s nadsvětlíkem do městského domu.


V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

Děkuji
1260 Kč do 2100 Kč


........

VCHODOVE DVERE DO PANEL.BYTU

Dobrý den,

Chtel bych bezpecnostni dvere do bytu v panelaku stredni kateg. Se zarubnemi.
Rozm.: asi80cm .Chtel bych vasi nabidku.

Děkujeme 900 Kč do 1500 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE CENNÍK

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

43+ SPOLEČNOSTMI PRO BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

HLEDÁTE DOBRÉ ŘEMESLNÍKY V OBLASTI BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE?

© 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena