Plovoucí podlaha Cena

Kolik stojí laminát? Cena laminátových plovoucích podlah je velmi nízká v porovnání s ostatními materiály. Laminát je výhodným řešením pro podlahové krytiny, především pro alergiky a pro místnosti, které se příliš nevyužívají. Cena závisí na kvalitě a struktuře laminátu, přípravě podkladu a samozřejmě na poskytovateli služeb. Laminát může být umístěn výhradně na pevném, rovném, suchém a čistém povrchu. Cena nákupu a pokládky laminátového systému se snadnou montáží se spolu s materiálem pohybuje mezi 150 a 500 Kč / m2.

Komu svěřit pokládku laminátu? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům laminátových podlah - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Cena za laminátové podlahy
150.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
550.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Plovoucí podlaha Cena

Ostatní ceny za Laminát

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Pokládka laminátové podlahy

Cena za položení laminátové podlahy s průměrnými náklady na odstranění.Kč/m2

m2
poptávka

Pokládka laminátové podlahy, plovoucí

Cena za pokládku plovoucí laminátové podlahy s přípravou podkladu, pokládkou plstí a pokládkou laminátu.Kč/m2

m2
poptávka

Demontáž laminátové podlahy

Demontáž existující laminátové podlahy a odvoz na skládku.Kč/m2

m2
poptávka

Odstranění starých parket

Odstranění starých parket a odvoz na skládku.Kč/m2

m2
poptávka

Odstranění starých dlaždic

Odstranění starých keramických dlaždic a odvoz materiálu na skládku.Kč/m2

m2
poptávka

Suchá a rovná

Bez nanesení parozábrany.Kč/m2

m2
poptávka

Do 3 mm nerovnosti

Aplikace nivelační hmoty do 3 mm. Přesná cena se stanoví po skutečné spotřebě materiálu na kg.Kč/m2

m2
poptávka

Mokrý, potěr

Příprava podkladu na potěr s potřebným obroušením a vyčištěním, nanesení epoxidové parozábrany.Kč/m2

m2
poptávka

OSB desky

Dodávka, pokládka a řezání OSB 15 mm desek.Kč/m2

m2
poptávka

Pe fólie

Pe fólie pod podlahu 0,20mm.Kč/m2

m2
poptávka

Podložka pod podlahu z pěny

Styrodur v kotoučích tloušťky 1,6mm.Kč/m2

m2
poptávka

Pokládka laminátové podlahy

Pokládka laminátové podlahy na klik systém. Vysátí, pokládka podložky, pokládka laminátové podlahy. Cena závisí od metrů čtverečních a univerzálnosti, členitosti prostor.Kč/m2

m2
poptávka

nízké lišty z masivu

Dodávka a montáž nízkých lišt z masivu do 30 mm, vyrobených z jasanu, dubu nebo buku na rovné stěny, stěny bez nerovností.Kč/m2

m2
poptávka

Vysoké lišty z masivu

Dodávka a montáž vysokých lišt z masivu do 52 mm, vyrobených z jasanu, dubu nebo buku na ploché stěny, stěny bez nerovností.Kč/m2

m2
poptávka

Plastové lišty

Dodávka a montáž plastových lišt, stěny bez nerovností.Kč/m2

m2
poptávka

Laciný laminát na jednoduchý klik systém

Laminát, rozměry 1,376 x 193 x 11 mm. způsob spojení: UniFit. Třída opotřebení: 32 / AC4. Antistatický nátěr, póry, dřevěný profil. Vhodný na podlahové vytápění.Kč/m2

m2
poptávka

Středně nákladný laminát na klik systém

Laminát, 8-12 mm, třída 32. Vhodné pro podlahové vytápění.Kč/m2

m2
poptávka

Kvalitní laminát na klik systém

Laminát, 8-12 mm, třída 32. Vhodné pro podlahové vytápění.Kč/m2

m2
poptávka

Od 3 do 10 mm nerovnosti.

Aplikace nivelační hmoty do 10 mm a broušení.Kč/m2

m2
poptávka
Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Laminát - vše, co potřebujete vědět

1. Laminátová podlaha

Musíte vyměnit podlahu ve svém domě? Laminát považujeme za vynikající volbu! Je velmi odolný, vyrábí se v nesčetných barvách, odstínech, vzorech a třídách kvality. Než se pustíte do výměny podlahy ve svém bytě nebo domě, nebude špatné seznámit se s vlastnostmi podlahových krytin, dokonce i laminátů, abyste věděli, do čeho jdete.

Dnes je k dispozici velký výběr barev a designu lamunátu

1.1. Co je to vůbec laminát?

Laminát je kompozitní podlahová krytina, což znamená, že je vyroben z několika různých surovin. Obvykle je třívrstvý a má překližkovou základnu, vrstvu se vzorem a ochranný povlak / fólii. Taková podlahová krytina se hodí snad do každé místnosti v domě a lze ji umístit bez viditelných přechodů, takže v celém prostoru vypadá jednotně. Laminát se začal vyrábět v roce 1977 a od té doby jeho popularita až na výjimky neklesá.

1.2. Výhody a nevýhody laminátu

Stejně jako jakýkoli jiný materiál má i laminát své výhody a nevýhody. Podíváme se na ně podrobněji, abychom získali jasnější obraz a abychom mohli posoudit, zda vám tento materiál vyhovuje.

Výhody

Laminát se vyrábí ve formě desek a panelů tak, aby co nejjednodušeji zapadl do určitého uspořádání podlahy. Pravé dřevo se při výrobě laminátových podlah nepoužívá, což je ekologicky velmi žádoucí, protože je tím snížena potřeba odlesňování. Laminát nevyzařuje těkavé organické látky (VOC), a proto není nutné žádné lepení. Pokud se zajímáte o ochranu životního prostředí, měli byste vědět, že ochranná vrstva laminátu není biologicky odbouratelná. Pokud jde o samotnou instalaci, je snadná a rychlá, protože delší okraje každé desky do sebe perfektně zapadají pomocí perodrážkového systému. Pokud uslyšíte kliknutí, je to jasný znak toho, že do sebe obě desky zapadly a že jste na správné cestě. Nejlepší na tom je, že pro tento typ instalace není potřeba žádné lepidlo ani jiné pojivo. Tenká vrstva pěnového nebo gumového základu umožňuje, aby byl laminát při chůzi tichý a pohodlný. Kromě toho je velmi odolný, takže je považován za ideální pro rodiny s malými dětmi a domácími mazlíčky. Udržuje se velmi jednoduše, pravidelným zametáním a stíráním.

Nevýhody

Ačkoli jsou laminátové podlahy velmi cenově dostupné, nejsou vždy dobrou volbou pro byty, které mají masivní dřevěné nebo keramické dlaždice. Laminát je citlivý na vlhkost a není tak vhodný pro místnosti ve kterých se vyskytuje voda. Pokud přesto chcete laminát v koupelně, musíte zajistit, aby byly všechny hrany slepeny naprosto vodotěsně.

2. Najděte kvalitního dodavatele

Samozřejmě je velmi důležité najít pro svou domácnost laminát nejvyšší kvality, abyste byli s konečným výsledkem spokojeni. Bez ohledu na design, tloušťku nebo barvu nabízejí proslulé značky opravdu kvalitní, trvanlivé a odolné podlahové lamináty, které vydrží celé roky. Při nákupu je třeba vzít v úvahu několik faktorů, a to jsou:

2.1. Instalace

Soustřeďte se na laminát, který se instaluje za pomocí pera a drážky, protože tento systém zabraňuje pronikání vody do desek. Pokládání takové podlahy je jednoduché a rychlé, po dvou spojených deskách již budete vědět jak na to.

2.2. Horní ochranná vrstva

Nejlepší typy laminátových podlah mají také velmi odolnou vodotěsnou vrstvu, která se nanáší přes horní povrch pro lepší ochranu.

2.3. Trvanlivost

Většina laminátů je velmi odolná, ale poohlédněte se po těch s označením AC4, což znamená, že takový laminát lze umístit na velmi frekventovaná místa bez obav z poškození jakéhokoli druhu.

2.4. Voděodolnost

Kvalitní lamináty jsou také odolné vůči rozlitým kapalinám a nečistotám. Jsou také vhodné do místností, jako jsou koupelny a kuchyně. Bez obav - voda je nepoškodí.

2.5. Rozmanitost

Přední výrobci laminátů nabízejí řadu typů, stylů, barev a modelů. Porozhlédněte se pozorně a určitě najdete i odstín, který dokonale odpovídá stylu vašeho domova.

2.6. Matný nebo lesklý laminát

Ať už máte rádi vysoký lesk nebo matný povrch, vyberte si laminát nejvyšší kvality.

2.7. Záruka

Každý seriózní výrobce nabízí transparentní záruční podmínky. Vyberte laminát, jehož výrobce nabízí 10-ti nebo víceletou záruku!

3. Typy a design laminátu

Laminátové podlahy najdete v různých barvách, vzorech, velikostech a stylech. Ať už kupujete laminátové podlahy pouze pro jednu místnost nebo celý dům, při výběru správného materiálu pro vaše potřeby věnujte pozornost klíčovým vlastnostem.

3.1. Dřevěný nebo plastový laminát

Dřevěné laminátové podlahy jsou vyrobeny tak, aby je bylo možné několikrát renovovat hoblováním, lakováním nebo natíráním. Plastový laminát nelze takto zpracovat, a proto je levnější. Oba vypadají jako skutečné dřevěné podlahy, ale plasty vyžadují menší údržbu. Na rozdíl od masivních dřevěných podlah nemusí být laminátové podlahy chráněny žádnými nátěry. Jsou k dispozici v tloušťkách od 6 do 12 mm. Rozdíl je v tloušťce střední vrstvy - čím silnější je deska, tím je odolnější proti nárazu. Silnější laminát lépe absorbuje zvuk, takže je ideální pro podkroví. Laminát je k dispozici také ve velikostech odpovídající podlahové palubce nebo farmářské podlaze, díky čemuž podlaha vypadá jako skutečné dřevo. Hodí se skvěle s kamennými a keramickými dlaždicemi. Nakonec si vyberete, zda bude laminát matný nebo vysoce lesklý.

3.2. Laminát do kuchyně

Pokud instalujete laminátové podlahy v kuchyni, vyberte barvu, která odpovídá kuchyňským prvkům. Pamatujte, že před laminátem musí být nanesena vrstva, která chrání podklad před vlhkostí a poškozením. Pokud chcete, aby laminát vypadal co nejdéle jako nový, pokud něco rozlijete, okamžitě to očistěte. Pravidelné čištění, zametání, vysávání nebo praní zabrání tvorbě usazenin prachu nebo nečistot, takže ochranná vrstva vydrží déle.

3.3. Šedý laminát

Pokud jste fanouškem soudobých trendů, můžeme říci, že šedá je v těchto letech velmi oblíbená. Šedý laminát je k dispozici v několika odstínech, světlejších a tmavších, ale také v těch, které vypadají rustikálně. Šedá podlaha dodá vašemu domovu zvláštní eleganci a je také skvělá pro zakrytí nedostatků interiéru. Vyberte si odstín šedé, který odpovídá barvě stěn, nábytku a dalších prvků. Většina šedých laminátů vypadá jako pravé dřevo lakované šedou barvou. To dává interiéru domáckou a rustikální atmosféru.

3.4. Laminát v koupelně

Pokud chcete mít v koupelně laminátové podlahy, pořiďte si ten vodotěsný. Vyberte si laminát s kvalitní ochrannou vrstvou, která nedovolí vodě pronikat podlahou. Existují výrobci, kteří na své podlahy nabízejí víceleté záruky, takže zkuste najít takové, které nabízejí záruční dobu minimálně deset let. Pokud je laminát příliš hladký, přidejte rohože, abyste zabránili skluzu na mokré podlaze.

3.5. Laminát na stěny

Možná vás toto překvapí, ale laminát se používá také k obložení stěn. Vyberte si imitaci dřeva nebo autentický ornament. Nainstalujete jej pomocí lepidla nebo nastřelovací pistole. Změřte a nařezejte laminátové desky na požadovanou délku a poté je zafixujte. Mezi deskami ponechejte určitý prostor, protože materiál se rozpíná a smršťuje, takže by se mohl deformovat.

3.6. Vodotěsný laminát

Pokud se rozhodnete pro instalaci laminátu v kuchyni nebo koupelně, nezapomeňte zvolit vodotěsný. Existují výrobci, kteří deklarují svůj laminát jako vodotěsný, i když je ve skutečnosti pouze nepromokavý. Nejlepší laminát pro tyto místnosti je ten, který nejen že neabsorbuje vodu, ale také jí neumožňuje proniknout do hloubky. Ujistěte se, že si pořizujete právě tento, jinak bude trvalé poškození rychle viditelné. Pokud chcete laminát pro každý případ izolovat, můžete všechny spoje a hrany uzavřít silikonovou hydroizolací.

4. Způsoby pokládky laminátu

Pokud byste se práce chtěli chopit sami, ale máte pochybnosti, můžeme vám dát pár rad:

4.1. Pokládání laminátu

Nejprve přeměřte rozměry podlahy a přidejte k ní o 10 - 15 % více, protože při řezání bude zhruba tolik odpadu. Instalace vždy začíná od nejvzdálenější stěny ode dveří. Desky jsou rozřezány na délku této stěny a položeny rovnoběžně s ní. Před instalací každé desky namontujte dřevěné rozpěrky, aby se materiál mohl přirozeně rozpínat a smršťovat. Umístěte každou desku vedle předchozí pod šikmým úhlem tak, aby pero vstoupilo do drážky. Umístěte kousek dřeva k desce a několikrát do něj udeřte gumovým kladivem tak, aby deska (tedy pero), zcela zapadla do drážky. Před položením další desky zkontrolujte, zda vše dobře zapadá na své místo. Již umístěné desky by měly ležet vedle sebe rovnoměrně a bez mezer. Když dojdete na konec, kolem vnějších okrajů, mezi podlahu a stěnami, nastříkejte transparentní silikon, aby byl povrch chráněn.

4.1.1. Jak řezat laminát

Laminátové desky jsou řezány kotoučovou nebo ruční pilou. Aby byly hrany rovné a nekvetly, je nejlepší diamantový kotouč. Desky jsou řezány vzhůru nohama - tedy část, která patří dolů, bude při řezání nahoře. Nespěchejte, aby byl každý řez rovný a přesný.

4.1.2. Jak vyrobit podlahu

Před instalací laminátu odstraňte všechny staré podlahové krytiny, pokud existují, a očistěte a vysajte veškerý prach a plísně. Odstraňte také lemovací lišty, které můžete v případě potřeby později vrátit. Pokud jste si koupili laminát bez základny, měli byste ho vzít samostatně a položit ho na celou podlahu. Než začnete řezat laminátové desky, uspořádejte je na podlaze, abyste viděli, jak budou vypadat nejlépe - pokud mají například vzor nebo jsou z imitace dřeva, pak dbejte aby byli linie uspořádány ve stejném směru. Z desek, které půjdou podél samotné zdi, odstraňte z této strany pera. První řada vedle nejvzdálenější zdi je umístěna jako první, zprava doleva. Mezi každými dvěma deskami by měl být prostor cca 1 milimetr. Pokračujte v instalaci, dokud nedokončíte podlahu.

4.2. Jak opravit praskliny v laminátu

Kupte si soupravu na opravu laminátu v barvě, kterou máte. Může to být barevný tmel nebo vosk. Menší trhliny lze opravit docela dobře. Tmel nebo vosk pomalu rozetřete po trhlině, aby se zcela vyplnila. Tmel je lepší pro trošku větší poškození a vosk pro menší. V sadě dostanete tmelový nůž. S jeho pomocí vyplníte mezeru a to tak, že ho budete držet pod úhlem 45° a lehce zatlačíte. Nechte tmel dobře zaschnout a po tuto dobu po této části podlahy nechoďte. Pokud je poškození větší, možná budete muset vyměnit celou desku, pokud tato metoda opravy selže.

4.3. Jak odstranit barvu z laminátové podlahy

Vysajte a důkladně očistěte celou podlahu a otřete oblast hadříkem z mikrovlákna nebo obyčejnou kuchyňskou utěrkou. Ředidlo na barvy naneste bavlněným hadříkem výhradně na zašpiněné místo. Nechejte ředidlo několik minut působit. Poté skvrnu otřete a v případě potřeby postup opakujte. Přečtěte si pokyny na ředidle a důsledně je dodržujte; v některých případech lze použít také čistič oken na bázi amoniaku. Můžete také odstranit zbytky barvy pomocí acetonového odlakovače. Nakonec laminátovou podlahu omyjte teplou vodou a dobře osušte.

4.4. Jak pokládat laminát na beton (potěr)

Odstraňte soklové lišty a staré podlahové krytiny, poté vyčistěte a vyrovnejte exponovaný povrch vyrovnávací hmotou, abyste získali rovnoměrný povrch. Namontujte parotěsnou zábranu podle pokynů výrobce. Nainstalujte laminátovou podlahu podle pokynů. Pokud pokládáte laminát na nově vyrobený potěr, dejte mu dostatek času na to, aby se zcela odpařila voda (minimálně 30 dní).

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Vymalovat a položit podlahu

Dobrý den, potřebuji oškrabat a vymalovat kuchyn, předsín, koupelnu, položit plovoucí podlahu v kuchyni a předsíni. Děkuji 23580 Kč do 39300 Kč

........

Pokladka podlahove krytiny linoleum

Dobrý den,

poptáváme pokladku podlahove krytiny linoleum.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

Děkuji
11790 Kč do 19650 Kč

........

rozebrání podlahy lamino

Dobrý den,

poptáváme rozebrání lamino podlahy cca 40m2.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
8253 Kč do 13755 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, pokládka plovoucích podlah, 100 m2
Laminát, Hranice

3600 Kč do 6000 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Laminát cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

314+ společnostmi pro Laminát
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Laminát?

 • Laminát Praha
 • Laminát Brno
 • Laminát Ostrava
 • Laminát Plzeň
 • Laminát České Budějovice
 • Laminát Český Krumlov
 • Laminát Chomutov
 • Laminát Děčín
 • Laminát Frýdek-Místek
 • Laminát Havířov
 • Laminát Hradec Králové
 • Laminát Jablonec nad Nisou
 • Laminát Jihlava
 • Laminát Karlovy Vary
 • Laminát Karviná
 • Laminát Kladno
 • Laminát Liberec
 • Laminát Mladá Boleslav
 • Laminát Most
 • Laminát Olomouc
 • Laminát Opava
 • Laminát Opava
 • Laminát Pardubice
 • Laminát Písek
 • Laminát Přerov
 • Laminát Prostějov
 • Laminát Teplice
 • Laminát Třinec
 • Laminát Ústí nad Labem
 • Laminát Zlín
 • Laminát Adamov
 • Laminát Albrechtice
 • Laminát Aš
 • Laminát Bakov nad Jizerou
 • Laminát Bánov
 • Laminát Baška
 • Laminát Batelov
 • Laminát Bechyně
 • Laminát Bečov
 • Laminát Bělá pod Bezdězem
 • Laminát Benešov
 • Laminát Benešov nad Ploučnicí
 • Laminát Bílina
 • Laminát Bílovec
 • Laminát Bílovice nad Svitavou
 • Laminát Blansko
 • Laminát Blatná
 • Laminát Blovice
 • Laminát Blučina
 • Laminát Bludov
 • Laminát Bohuňovice
 • Laminát Bohušovice nad Ohří
 • Laminát Bojkovice
 • Laminát Bolatice
 • Laminát Bor
 • Laminát Borohrádek
 • Laminát Borovany
 • Laminát Boršice
 • Laminát Boskovice
 • Laminát Břasy
 • Laminát Břeclav
 • Laminát Březnice
 • Laminát Břidličná
 • Laminát Broumov
 • Laminát Brtnice
 • Laminát Bruntál
 • Laminát Brušperk
 • Laminát Buchlovice
 • Laminát Bučovice
 • Laminát Budišov nad Budišovkou
 • Laminát Buštěhrad
 • Laminát Bystřice
 • Laminát Bystřice
 • Laminát Bystřice nad Pernštejnem
 • Laminát Bystřice pod Hostýnem
 • Laminát Bzenec
 • Laminát Čejkovice
 • Laminát Čeladná
 • Laminát Čelákovice
 • Laminát Čerčany
 • Laminát Černilov
 • Laminát Černošice
 • Laminát Červená Voda
 • Laminát Červený Kostelec
 • Laminát Česká Kamenice
 • Laminát Česká Lípa
 • Laminát Česká Skalice
 • Laminát Česká Třebová
 • Laminát Česká Ves
 • Laminát České Velenice
 • Laminát Český Brod
 • Laminát Český Dub
 • Laminát Český Těšín
 • Laminát Chabařovice
 • Laminát Cheb
 • Laminát Chlum u Třeboně
 • Laminát Chlumčany
 • Laminát Chlumec
 • Laminát Chlumec nad Cidlinou
 • Laminát Choceň
 • Laminát Chotěboř
 • Laminát Chotěšov
 • Laminát Chrast
 • Laminát Chrastava
 • Laminát Chropyně
 • Laminát Chrudim
 • Laminát Chvaletice
 • Laminát Chýnov
 • Laminát Cvikov
 • Laminát Dačice
 • Laminát Desná
 • Laminát Dětmarovice
 • Laminát Dobrá
 • Laminát Dobřany
 • Laminát Dobřichovice
 • Laminát Dobříš
 • Laminát Dobrovice
 • Laminát Dobruška
 • Laminát Dobšice
 • Laminát Doksy
 • Laminát Dolany
 • Laminát Dolní Benešov
 • Laminát Dolní Bojanovice
 • Laminát Dolní Bousov
 • Laminát Dolní Dobrouč
 • Laminát Dolní Kounice
 • Laminát Dolní Lutyně
 • Laminát Dolní Němčí
 • Laminát Dubí
 • Laminát Dubňany
 • Laminát Duchcov
 • Laminát Dvůr Králové nad Labem
 • Laminát Františkovy Lázně
 • Laminát Frenštát pod Radhoštěm
 • Laminát Fryčovice
 • Laminát Frýdlant
 • Laminát Fryšták
 • Laminát Fulnek
 • Laminát Golčův Jeníkov
 • Laminát Habartov
 • Laminát Háj ve Slezsku
 • Laminát Halenkov
 • Laminát Hanušovice
 • Laminát Hať
 • Laminát Havlíčkův Brod
 • Laminát Hejnice
 • Laminát Heřmanův Městec
 • Laminát Hlinsko
 • Laminát Hlubočky
 • Laminát Hluboká nad Vltavou
 • Laminát Hlučín
 • Laminát Hluk
 • Laminát Hodkovice nad Mohelkou
 • Laminát Holešov
 • Laminát Holice
 • Laminát Holýšov
 • Laminát Horažďovice
 • Laminát Hořice
 • Laminát Horka nad Moravou
 • Laminát Horní Bečva
 • Laminát Horní Benešov
 • Laminát Horní Bříza
 • Laminát Horní Planá
 • Laminát Horní Slavkov
 • Laminát Horní Suchá
 • Laminát Horoměřice
 • Laminát Hořovice
 • Laminát Hošťálková
 • Laminát Hostinné
 • Laminát Hostivice
 • Laminát Hovězí
 • Laminát Hovorany
 • Laminát Hradec nad Moravicí
 • Laminát Hrádek nad Nisou
 • Laminát Hranice
 • Laminát Hranice
 • Laminát Hrob
 • Laminát Hronov
 • Laminát Hrušovany nad Jevišovkou
 • Laminát Hrušovany u Brna
 • Laminát Hulín
 • Laminát Humpolec
 • Laminát Hustopeče
 • Laminát Ivančice
 • Laminát Ivanovice na Hané
 • Laminát Jablonné nad Orlicí
 • Laminát Jablonné v Podještědí
 • Laminát Jablůnka
 • Laminát Jablunkov
 • Laminát Jáchymov
 • Laminát Janovice nad Úhlavou
 • Laminát Jaroměř
 • Laminát Jaroměřice nad Rokytnou
 • Laminát Javorník
 • Laminát Jedovnice
 • Laminát Jemnice
 • Laminát Jesenice
 • Laminát Jeseník
 • Laminát Jevíčko
 • Laminát Jičín
 • Laminát Jilemnice
 • Laminát Jílové
 • Laminát Jílové u Prahy
 • Laminát Jince
 • Laminát Jindřichův Hradec
 • Laminát Jirkov
 • Laminát Jistebnice
 • Laminát Kadaň
 • Laminát Kamenice
 • Laminát Kamenice nad Lipou
 • Laminát Kamenický Šenov
 • Laminát Kamenný Újezd
 • Laminát Kaplice
 • Laminát Kardašova Řečice
 • Laminát Karolinka
 • Laminát Kaznějov
 • Laminát Kdyně
 • Laminát Kelč
 • Laminát Klášterec nad Ohří
 • Laminát Klatovy
 • Laminát Klimkovice
 • Laminát Kobeřice
 • Laminát Kobylí
 • Laminát Kojetín
 • Laminát Kolín
 • Laminát Komárov
 • Laminát Konice
 • Laminát Kopidlno
 • Laminát Kopřivnice
 • Laminát Koryčany
 • Laminát Kosmonosy
 • Laminát Košťany
 • Laminát Kostelec na Hané
 • Laminát Kostelec nad Černými lesy
 • Laminát Kostelec nad Labem
 • Laminát Kostelec nad Orlicí
 • Laminát Kozlovice
 • Laminát Králíky
 • Laminát Kralovice
 • Laminát Kralupy nad Vltavou
 • Laminát Králův Dvůr
 • Laminát Kraslice
 • Laminát Krásná Lípa
 • Laminát Kravaře
 • Laminát Křemže
 • Laminát Kroměříž
 • Laminát Krupka
 • Laminát Kryry
 • Laminát Kunovice
 • Laminát Kunštát
 • Laminát Kuřim
 • Laminát Kvasice
 • Laminát Kyjov
 • Laminát Kynšperk nad Ohří
 • Laminát Lanžhot
 • Laminát Lázně Bělohrad
 • Laminát Lázně Bohdaneč
 • Laminát Ledeč nad Sázavou
 • Laminát Ledenice
 • Laminát Lednice
 • Laminát Letohrad
 • Laminát Letovice
 • Laminát Libčice nad Vltavou
 • Laminát Libochovice
 • Laminát Libušín
 • Laminát Líně
 • Laminát Lipník nad Bečvou
 • Laminát Lišov
 • Laminát Litovel
 • Laminát Loket
 • Laminát Lomnice nad Popelkou
 • Laminát Loštice
 • Laminát Louny
 • Laminát Lovosice
 • Laminát Luby
 • Laminát Ludgeřovice
 • Laminát Luhačovice
 • Laminát Luka nad Jihlavou
 • Laminát Lutín
 • Laminát Luže
 • Laminát Lužice
 • Laminát Lysá nad Labem
 • Laminát Mariánské Lázně
 • Laminát Mělník
 • Laminát Městec Králové
 • Laminát Město Albrechtice
 • Laminát Meziboří
 • Laminát Meziměstí
 • Laminát Mikulášovice
 • Laminát Mikulov
 • Laminát Mikulovice
 • Laminát Milevsko
 • Laminát Milín
 • Laminát Milovice
 • Laminát Mimoň
 • Laminát Miroslav
 • Laminát Mirošov
 • Laminát Mladá Vožice
 • Laminát Mladé Buky
 • Laminát Mnichovo Hradiště
 • Laminát Mníšek pod Brdy
 • Laminát Modřice
 • Laminát Mohelnice
 • Laminát Moravská Nová Ves
 • Laminát Moravské Budějovice
 • Laminát Moravský Beroun
 • Laminát Moravský Krumlov
 • Laminát Moravský Písek
 • Laminát Mořkov
 • Laminát Mosty u Jablunkova
 • Laminát Mutěnice
 • Laminát Náchod
 • Laminát Náměšť nad Oslavou
 • Laminát Napajedla
 • Laminát Nechanice
 • Laminát Nejdek
 • Laminát Němčice nad Hanou
 • Laminát Nepomuk
 • Laminát Neratovice
 • Laminát Netolice
 • Laminát Neveklov
 • Laminát Nivnice
 • Laminát Nová Bystřice
 • Laminát Nová Paka
 • Laminát Nová Role
 • Laminát Nová Včelnice
 • Laminát Nové Hrady
 • Laminát Nové Město na Moravě
 • Laminát Nové Město nad Metují
 • Laminát Nové Město pod Smrkem
 • Laminát Nové Sedlo
 • Laminát Nové Strašecí
 • Laminát Novosedlice
 • Laminát Nový Bor
 • Laminát Nový Bydžov
 • Laminát Nový Hrozenkov
 • Laminát Nový Jičín
 • Laminát Nový Malín
 • Laminát Nymburk
 • Laminát Nýřany
 • Laminát Nýrsko
 • Laminát Obrnice
 • Laminát Odolena Voda
 • Laminát Odry
 • Laminát Okříšky
 • Laminát Opatovice nad Labem
 • Laminát Opočno
 • Laminát Ořechov
 • Laminát Osek
 • Laminát Oslavany
 • Laminát Ostravice
 • Laminát Ostrov
 • Laminát Ostrožská Nová Ves
 • Laminát Otrokovice
 • Laminát Pacov
 • Laminát Palkovice
 • Laminát Paskov
 • Laminát Pečky
 • Laminát Pelhřimov
 • Laminát Peruc
 • Laminát Petrovice u Karviné
 • Laminát Petřvald
 • Laminát Píšť
 • Laminát Planá
 • Laminát Planá nad Lužnicí
 • Laminát Plasy
 • Laminát Plesná
 • Laminát Plumlov
 • Laminát Počátky
 • Laminát Podbořany
 • Laminát Podivín
 • Laminát Pohořelice
 • Laminát Police nad Metují
 • Laminát Polná
 • Laminát Postoloprty
 • Laminát Postřelmov
 • Laminát Povrly
 • Laminát Pozořice
 • Laminát Prachatice
 • Laminát Přelouč
 • Laminát Přeštice
 • Laminát Příbor
 • Laminát Příbram
 • Laminát Přibyslav
 • Laminát Proboštov
 • Laminát Proseč
 • Laminát Protivín
 • Laminát Průhonice
 • Laminát Prušánky
 • Laminát Psáry
 • Laminát Rajhrad
 • Laminát Rakovník
 • Laminát Rakvice
 • Laminát Rapotín
 • Laminát Raspenava
 • Laminát Ratíškovice
 • Laminát Řevnice
 • Laminát Říčany
 • Laminát Rohatec
 • Laminát Rokytnice v Orlických horách
 • Laminát Rosice
 • Laminát Rotava
 • Laminát Roudnice nad Labem
 • Laminát Rousínov
 • Laminát Rožmitál pod Třemšínem
 • Laminát Rožnov pod Radhoštěm
 • Laminát Roztoky
 • Laminát Rtyně v Podkrkonoší
 • Laminát Ruda nad Moravou
 • Laminát Rudná
 • Laminát Rudník
 • Laminát Rudolfov
 • Laminát Rychnov nad Kněžnou
 • Laminát Rychvald
 • Laminát Rýmařov
 • Laminát Sadská
 • Laminát Šardice
 • Laminát Sázava
 • Laminát Sedlčany
 • Laminát Sedlec
 • Laminát Semily
 • Laminát Šenov
 • Laminát Sezemice
 • Laminát Sezimovo Ústí
 • Laminát Skuteč
 • Laminát Slaný
 • Laminát Šlapanice
 • Laminát Slatiňany
 • Laminát Slavičín
 • Laminát Slavkov u Brna
 • Laminát Slavonice
 • Laminát Šluknov
 • Laminát Slušovice
 • Laminát Smiřice
 • Laminát Smržovka
 • Laminát Soběslav
 • Laminát Sobotín
 • Laminát Sobotka
 • Laminát Sokolov
 • Laminát Solnice
 • Laminát Spálené Poříčí
 • Laminát Šťáhlavy
 • Laminát Stará Paka
 • Laminát Staré Město
 • Laminát Staré Město
 • Laminát Starý Jičín
 • Laminát Starý Plzenec
 • Laminát Štěpánkovice
 • Laminát Štěpánov
 • Laminát Šternberk
 • Laminát Štětí
 • Laminát Štítná nad Vláří
 • Laminát Štíty
 • Laminát Stochov
 • Laminát Stod
 • Laminát Strakonice
 • Laminát Štramberk
 • Laminát Strání
 • Laminát Strašice
 • Laminát Stráž pod Ralskem
 • Laminát Strážnice
 • Laminát Střelice
 • Laminát Stříbro
 • Laminát Studená
 • Laminát Studénka
 • Laminát Suchdol nad Lužnicí
 • Laminát Šumperk
 • Laminát Sušice
 • Laminát Světlá nad Sázavou
 • Laminát Svoboda nad Úpou
 • Laminát Tábor
 • Laminát Tachov
 • Laminát Tanvald
 • Laminát Teplá
 • Laminát Terezín
 • Laminát Tišnov
 • Laminát Tlučná
 • Laminát Tlumačov
 • Laminát Toužim
 • Laminát Třebechovice pod Orebem
 • Laminát Třebíč
 • Laminát Třeboň
 • Laminát Třemošná
 • Laminát Třemošnice
 • Laminát Třešť
 • Laminát Trhové Sviny
 • Laminát Trmice
 • Laminát Trojanovice
 • Laminát Trutnov
 • Laminát Tuchlovice
 • Laminát Turnov
 • Laminát Tvrdonice
 • Laminát Týn nad Vltavou
 • Laminát Týnec nad Sázavou
 • Laminát Týniště nad Orlicí
 • Laminát Uherské Hradiště
 • Laminát Uherský Brod
 • Laminát Uherský Ostroh
 • Laminát Uhlířské Janovice
 • Laminát Unhošť
 • Laminát Uničov
 • Laminát Úpice
 • Laminát Ústí nad Orlicí
 • Laminát Úvaly
 • Laminát Vacenovice
 • Laminát Valašská Bystřice
 • Laminát Valašské Klobouky
 • Laminát Valašské Meziříčí
 • Laminát Valtice
 • Laminát Vamberk
 • Laminát Varnsdorf
 • Laminát Vejprnice
 • Laminát Vejprty
 • Laminát Velešín
 • Laminát Velim
 • Laminát Velká Bíteš
 • Laminát Velká Bystřice
 • Laminát Velká Hleďsebe
 • Laminát Velká nad Veličkou
 • Laminát Velké Bílovice
 • Laminát Velké Hamry
 • Laminát Velké Karlovice
 • Laminát Velké Losiny
 • Laminát Velké Meziříčí
 • Laminát Velké Opatovice
 • Laminát Velké Pavlovice
 • Laminát Velké Poříčí
 • Laminát Velký Osek
 • Laminát Velký Týnec
 • Laminát Velvary
 • Laminát Vendryně
 • Laminát Veselí nad Lužnicí
 • Laminát Veselí nad Moravou
 • Laminát Větřní
 • Laminát Veverská Bítýška
 • Laminát Vikýřovice
 • Laminát Vimperk
 • Laminát Vítkov
 • Laminát Vizovice
 • Laminát Vlašim
 • Laminát Vlčnov
 • Laminát Vnorovy
 • Laminát Vodňany
 • Laminát Volary
 • Laminát Volyně
 • Laminát Votice
 • Laminát Vracov
 • Laminát Vratimov
 • Laminát Vrbno pod Pradědem
 • Laminát Vrchlabí
 • Laminát Vrdy
 • Laminát Všetaty
 • Laminát Vsetín
 • Laminát Vyšší Brod
 • Laminát Zábřeh
 • Laminát Žacléř
 • Laminát Zákupy
 • Laminát Žamberk
 • Laminát Zašová
 • Laminát Zastávka
 • Laminát Žatec
 • Laminát Zbiroh
 • Laminát Zbýšov
 • Laminát Ždánice
 • Laminát Žďár nad Sázavou
 • Laminát Zdice
 • Laminát Zdounky
 • Laminát Železná Ruda
 • Laminát Železný Brod
 • Laminát Židlochovice
 • Laminát Žirovnice
 • Laminát Zlaté Hory
 • Laminát Zliv
 • Laminát Zlonice
 • Laminát Žlutice
 • Laminát Znojmo
 • Laminát Zruč nad Sázavou
 • Laminát Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena