V oblasti

  Vestavěné skříně Cena

  Kolik stojí vestavěné skříně? Vestavěné skříně mohou mnohem lépe využít určitý prostor v domě než ty typové. Celá místnost navíc vypadá větší a lépe upravená. Cena vestavěných skříní na zakázku závisí na její velikosti, materiálu (masivní dřevo, překližka, polotvrdá dřevovláknitá deska - MDF, OSB desky...), velikosti a způsobu otevírání (posuvné dveře), příslušenství (sklo, zrcadlo, zpomalovací práh), počtu vnitřních prvků a samozřejmě na řemeslníkovi. Cena nákupu materiálu a montáž vestavěné skříně se pohybuje mezi 7.500 a 20.000 Kč / m.

  Komu svěřit výrobu vestavěné skříně? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným truhlářům - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

  Vyžádat nabídku:
  Poslat poptávku

  Cena vestavěné skříně


  Cena vestavěné skříňky. Cena za dodávku a montáž průměrné vestavěné skříně.

  7500.00 Kč/m

  VELMI NÍZKÁ CENA
  Kč/m

  STŘEDNÍ CENA
  20000.00 Kč/m

  NEJVYŠŠÍ CENA
  Chci nabídku od poskytovatelů

  Ostatní ceny za Vestavěné skříně

  Jak jste využili tyto informace?

  Vestavěné skříně - vše, co potřebujete vědět

   

  1. Výhody vestavěného nábytku

  1.1. Úspora místa

  Vestavěné skříně ve srovnání s klasickými volně stojícími skříněmi šetří spoustu místa v místnosti a jsou také mnohem lépe využitelné. Tyto skříně sahají od podlahy ke stropu a lze s nimi do určité míry ušetřit na materiálu, protože nemají vrchní a zadní desku. Jejich funkci plní strop a stěna. Vestavěné šatníky se často instalují od stěny ke stěně. V podkroví nebo výklencích jsou díky neobvyklému tvaru prostoru (kde nelze často instalovat klasické skříně) jediným možným řešením. A co víc, pokud k nim přidáte posuvné dveře, budete mít volný prostor i přímo před nimi. To je obzvláště vhodné pro úzké chodby, kde by otevřené dveře mohly uzavřít průchod. Například v ložnici by vzdálenost mezi manželskou postelí a skříní měla být dostatečná, aby mohla projít jedna osoba.

  vestavena-skrin.jpg
  Vestavěné skříně ve srovnání s klasickými skříněmi mnohem lépe využívají prostor.

  1.2. Přizpůsobení stylu a barvě nábytku

  Pokud jsou vestavěné skříně vyráběny na míru, můžete si vybrat styl, barvu a materiál podle svého uvážení a gusta. Nejčastěji se díky své příznivé ceně používá dřevotříska, ale mezi její výhody patří i přizpůsobivost a široká škála barev a odstínů. Povrchová úprava může být matná nebo vysoce lesklá. Kromě toho si můžete vybrat povrch, který může být imitací různých druhů dřeva, vzorů, textur a reliéfů. Kromě překližky se používá také masivní dřevo, dýha, polotvrdá dřevovláknitá deska (MDF), sololit, desky OSB a podobně. Tělo (konstrukce) samotné skříně může být vyrobeno z jednoho materiálu a dveře a výlisky z jiného - například ze skla: hladké, pískované, temperované, mléčné, barevné nebo vyztužené; místo dveří jsou možná také zrcadla - hladká, tónovaná, lakovaná, rytá, starožitná atd. Protože počet materiálů a kombinací je téměř neomezený, je možné přizpůsobit vzhled vestavěné skříně vašim přáním a sladit ho s nábytkem, podlahou, okny, dveřmi, záclonami apod.

  1.3. Vestavěný šatník

  Pokud máte k dispozici dostatek místa na výrobu šatníku nebo výklenku, který se ideálně hodí pro skříň, tím lépe. V takovém případě skříně nemusí mít dveře a mohou zůstat otevřené; potom se umístí pouze konstrukce a vnitřní prvky, jako jsou police, šuplíky, ukládací koše a různé typy speciálních, spojených nebo nezávislých věšáků a držáků na oblečení a obuv. Pokud šatník zabírá celou místnost, můžeme jí oddělit klasickými interiérovými dveřmi.

  1.4. Cena instalace skříně

  Ačkoli na první pohled vznikne dojem, že vestavěné skříně jsou dražší než běžné skříně, obecně tomu tak není. Vše závisí na výběru materiálů a zabudovaných prvků. Pokud však porovnáte cenu za metr čtvereční využitého prostoru u vestavěných a klasických skříní, uvidíte, že je nižší. Volba vestavěné skříně s posuvnými dveřmi je určitě nejlepším řešením. Z materiálů je nejlevnější světlá překližka a nejdražší čela jsou vyrobena ze skla, masivního dřeva, zrcadel a podobně.

  2. Výběr dodavatelů

  Nejlepší dodavatelé skříní, ať těch prefabrikovaných nebo vyrobených na míru, nabízejí kompletní službu, tj. konzultace, skicování a koncepční návrhy, měření u vás doma, výrobu, dodávku a montáž. Vždy si vybírejte dodavatele podle kvality, dobrých referencí a doporučení. Když si vyberete toho, který se vám zdá nejspolehlivější, můžete očekávat špičkový výrobek.

  3. Různorodé vnitřní uspořádání

  Kromě stylového a barevného sladění s prostorem, ve kterém je umístěna, je také důležité, jak bude skříň vypadat zevnitř. Rozhodněte se pro kombinace různých prvků, aby prostor, který s ním získáte, byl maximálně využit a nejlépe vyhovoval vašim potřebám. Tímto způsobem získáte praktické, přehledné a uspořádané místo, které je navíc skryté před pohledy ostatních lidí.

  3.1. Přemýšlejte o tom, co potřebujete

  Někdo má více šatů než košil, více kalhot než sukní, více kozaček než tenisek... Podle typu a množství oblečení a obuvi, které máte, přemýšlejte o tom, jak budete navrhovat vnitřek skříně. Ať už je skříň prefabrikovaná nebo vyráběna na míru, nejdůležitější je, jak uspořádáte vnitřní prostor - ať už potřebujete více místa na oblečení na věšáky nebo více polic, mělké nebo hluboké šuplíky, koše nebo zrcadla atd. Celkově dodržujte tato pravidla:

  - Věci, které používáte nejvíce, by měly být ve výšce očí a ty, které používáte méně často v dolní části; to, co používáte velmi zřídka, umístěte blíže ke stropu.

  - Bude pro vás snazší uklidit a uspořádat věci v dobře navrženém šatníku.

  - Doporučuje se, aby police byly 30 cm široké a 25 cm hluboké, protože to je průměrná velikost složitých kusů oblečení. Tyto míry vám umožní uspořádat věci do výšky, aniž byste se museli natahovat směrem k zadní části skříně.

  3.2. Kombinace otevřených polic a šuplíků

  Díky šuplíkům je konstrukce vestavěných skříní nákladnější díky přídavnému materiálu jako jsou vodící lišty, lícní panely, úchyty, zámky, klíčky apod. Šuplíky jsou však velmi praktické a užitečné v dolní polovině každého šatníku. Můžete je vytáhnout a prohlížet si jejich obsah, aniž byste si u toho museli sednout nebo kleknout. Místo šuplíků můžete použít koše nebo krabice. Menší lze použít na šperky nebo drobné předměty a větší na spodní prádlo a ponožky. Díky tomuto příslušenství je skříň ještě praktičtější a prostornější. Pokud potřebujete více místa na otevřených policích, jednoduše vyjměte koše a krabice a někam je přesuňte.

  3.3. Čím více oblečení, tím více prostoru

  Místo na oblečení na ramínkách je nutné kvůli kusům, které se musí žehlit. Ženy obvykle potřebují více místa než muži kvůli většímu množství a delšímu oblečení, jako jsou šaty, kabáty nebo kožichy, i když existují i ​​kratší kusy, jako jsou saka, bundy a sukně. Je vždy dobré mít vhodné přepážky a tyče pro tyto účely.

  3.4. Příslušenství

  Při rozhodování o vhodném rozložení v interiéru vestavěné skříně mějte na paměti, že ji lze učinit ještě praktičtější volbou správných pohyblivých prvků.

  Posuvné police

  Police jako vnitřní prvek samy o sobě zabírají nejméně místa. Výsuvné police jsou ideální pro držení šperků, hodinek, brýlí a podobných drobností.

  Skladovací koše

  Jak jsme již zmínili, abyste měli v regálech co nejvíce místa a aby byly věci co nejvíce přístupné, můžete umístit koše nebo krabice, které můžete podle potřeby vytáhnout. Jsou ideální pro zimní věci, povlečení, ložní prádlo, ručníky a podobně. Existují však také drátěné koše s posuvníky speciálně navrženými pro vestavěné skříně.

  Výsuvné háčky

  Tyto háčky jsou obvykle připevněny k držáku, který lze vytáhnout a zasunout. Můžete na ně zavěsit opasky, kabelky nebo tašky. Všechno je tedy jasně tříděno a na dosah ruky.

  Posuvný věšák na kalhoty

  Věšák na zavěšení kalhot může být také speciálně navrženy pro vestavěné skříně. Na každý věšák je místo jednotlivých závěsů připevněn jeden pár kalhot.

  Zrcadla

  Pokud je na dveře skříně (nebo místo nich) umístěno velké zrcadlo, opticky zvětší a osvětlí celou místnost. Je tak prakticky ideálním řešením pro malé byty. Pokud zrcadlo chcete používat pouze při oblékání, může být umístěno na vnitřní straně dveří.

  Osvětlení

  Skříň lze osvětlit různými způsoby. Osvětlení může být vnitřní, vnější nebo i obojí. Vysoce kvalitní prefabrikované vestavěné skříně již zpravidla mají nainstalované LED osvětlení. Je velmi důležité, aby osvětlení bylo typu LED, aby se žárovky nepřehřívaly, ale aby také pocházely ze studeného spektra světla, (abyste mohli jasně rozlišit barvy a obrysy objektů i v tmavé komůrce.)

  Tiché panty

  Tiché panty, posuvníky a retardéry jsou nyní u kvalitních prefabrikovaných skříních již nainstalovány. Umožňují zavření a otevření dveří bez slyšitelného třesku. Pokud nejsou k dispozici, lze je nainstalovat i později.

  4. Objednávání, výroba a instalace

  4.1. Doporučení

  Konzultanti v obchodě nebo nezávislí truhláři vám mohou doporučit řadu nápadů a řešení, dokonce i takové, na která byste sami nepřišli. Mohou vám poradit, jak optimálně využít prostor, vnitřní uspořádání, barvu, styl, materiály a podobně. Vysvětlete jim, co chcete, vytvořte náčrt s odpovídajícími mírami a uveďte vše, co je pro vás obzvláště důležité. Abyste získali lepší obrázek o konečném řešení, doporučujeme vám udělat si náčrtky nebo 3D model. Konečným cílem dohody s dodavatelem je maximálně a funkčně využít dostupný prostor, aniž by to ohrozilo proporce nebo estetiku místnosti.

  4.2. Instalace

  Po dokončení měření ve vaší domácnosti a finalizací  dohody o vnějším a vnitřním vzhledu skříně následuje fáze výroby a instalace. Termín dokončení je přibližně 3 týdny, bez ohledu na to, zda se jedná o prefabrikát nebo skříň na zakázku. Tato lhůta samozřejmě závisí na několika faktorech, takže může být i delší.

  Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš Dům  Chci nabídku od poskytovatelů
  Poslední zveřejněné poptávky

  3 vestavné skříně, následně předsín a prádelna

  Na největší skříni by mělo být zrcadlo. Všechny skříně budou bez zad. Uspořádání a vnější vzhled budeme ještě nejspíše upravovat. 117900 Kč do 196500 Kč

  ........

  Vestavěná skříň do ložnice

  Potrebujem čím dřív vstavanú skriňu do ložnice,nakoľko nám zamluvený truhlář zrušil termín, momentálne sme bez skrine a oblečenie je uskladnené na posteli a v únoru mám termín porodu. Skriňu potrebujem mať hotovú do 15.ledna, nakoľko hrozí predčasný porod. Jedná sa o vstavanú skriňu s 3-4 posuvnými dverami, buď celá biela alebo v kombinácii biela + šedý/drevený dekór. Rozmerovo orientačne 255cm×255cmx65-70cm. Vnútro potrebujeme polovinu skriňe šatnú tyč a polovinu skrine poličku vo vzdialenosti cca 30-40cm nad sebou. Nad šatnú tyč by sme chceli 2 police 42444 Kč do 70740 Kč

  ........

  Skřín do ložnice

  Dobrý den,

  poptáváme

  1.Skrin do loznice
  2.zesikmena skrin do podkrovi
  3.asanace (vymena ) palubek 42444 Kč do 70740 Kč

  ........

  Chci nabídku od poskytovatelů

  Cena, Vestavěné skřín, 2,60m x 2,75m x 0,60 m
  Vestavěné skříně, Křenovice

  1620 Kč do 2700 Kč

  Cena, Vestavěna skříň, 1
  Vestavěné skříně, Třebíč

  2250 Kč do 3750 Kč

  Cena, Vestavěná skříň do ložnice, 1
  Vestavěné skříně, Vrbovec

  1800 Kč do 3000 Kč

  Cena, Skrin na miru, 1 ks260 cm. X 240 cm X 60 cm
  Vestavěné skříně, Teplice

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Půdní prostor - šatna, 15m
  Vestavěné skříně, Smržice

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Šatní skříň na miru, Cca 240 cm šířka, 240 cm výška
  Vestavěné skříně, Teplice

  720 Kč do 1200 Kč

  Cena, Vestavěná skříň, 1
  Vestavěné skříně, Ústí nad Labem

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Vestavěna skříň, 1ks
  Vestavěné skříně, Praha

  675 Kč do 1125 Kč

  Cena, Vybavit 2x šatník , 2 menší pokoje
  Vestavěné skříně, Teplice

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Vestavěná skříň , 245 x 262
  Vestavěné skříně, Teplice

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, vestavěné skříně do podkroví, 3-4ks
  Vestavěné skříně, Hořice

  1980 Kč do 3300 Kč

  Cena, Skříň pod schody , rohovou skříň pod patro., 1960x 1200mm do rohu,od rohu 1500 ke schodům.
  Vestavěné skříně, Děčín

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Vestavěné skříně, 2
  Vestavěné skříně, Praha

  810 Kč do 1350 Kč

  Cena, Vestavěná skřín, 1
  Vestavěné skříně, Řečany nad Labem

  450 Kč do 750 Kč

  Cena, Skříňka na boty, výška 259cm x šířka 80cm x hloubka 49 cm
  Vestavěné skříně, České Budějovice

  360 Kč do 600 Kč

  Cena, Vestavěná skříň - rohová, 5 dveří(1xzrcadlo), korpus bílý, 4,5 m x 2,30 m x 0,7 m
  Vestavěné skříně, Třinec

  1170 Kč do 1950 Kč

  Cena, vystavena skrin, 275x235x66
  Vestavěné skříně, Kaplice

  1080 Kč do 1800 Kč

  Cena, Vestavěna skříň s posuvnymi dveřmi, 2235 x 2665 x 580 mm (šxvxh)
  Vestavěné skříně, Úvaly

  540 Kč do 900 Kč

  Cena, nábytek do předsíně včetně vestavěné skříně, 2x vestavěná skříň, skříň 3x
  Vestavěné skříně, Veliš

  1260 Kč do 2100 Kč

  Cena, potahnout dvěře vestavěné skříně na jinou barvu, 6x posuvné dveře, výška 250 cm a šířka cca 125 cm
  Vestavěné skříně, Plzeň

  90 Kč do 150 Kč

  Cena, vestavěná skříň do ložnice, Dobrý den, ráda bych využila celou jednu stěnu ložnice na vestavěnou skříň. Šířka je 275 cm, výška 290. Ráda bych skříň hlubokou 60 cm, s pojízdnými
  Vestavěné skříně, Břeclav

  1350 Kč do 2250 Kč

  Cena, vestavěné skříně, 2 ks vestavěných skříní
  Vestavěné skříně, Tuchoraz

  900 Kč do 1500 Kč

  Cena, Oprava části poražených dveří u bílé vestavěné skříně, posuvné dveře , cca 50 x100 cm
  Vestavěné skříně, Smidary

  54 Kč do 90 Kč

  Cena, Vestavěná šatní skříň na míru - 2ks, 2 ks
  Vestavěné skříně, Náměšť nad Oslavou

  1350 Kč do 2250 Kč  Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Vestavěné skříně?
  Nápady na úpravu a uspořádání domu

  Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

  Vestavěné skříně cenník

  Zaslat firmám nezávaznou poptávku

  628+ společnostmi pro Vestavěné skříně
  Bezplatná služba
  Bez provizí
  Získej nabídku
  Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena