Posuvné dveře cena

Kolik stojí posuvné dveře? Pokojové posuvné dveře se liší velikostí a počtem křídel, posuvným mechanismem, materiálem a povrchovými úpravami. Křídlo posuvných dveří lze podle potřeby upravit, například vyřezat v nich okénko, i když každá další práce znamená vyšší cenu. Ceny se pohybují od 1.500 Kč / m2 a více, bez instalace. To znamená, že cena pokojových skleněných posuvných dveří s kolejnicemi a kováním by se pohybovala mezi 2.500 a 15.000 Kč.

Komu svěřit instalaci posuvných dveří? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům posuvných dveří - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA INTERIÉROVÉ POSUVNÉ DVEŘE


Cena posuvných skleněných dveří. Cena za interiérové skleněné posuvné dveře s úchyty a kováním.

2500.00 Kč/kus

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/kus

STŘEDNÍ CENA
16000.00 Kč/kus

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Posuvné dveře cena

OSTATNÍ CENY ZA POSUVNÉ DVEŘE

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Celkem:
ZASLAT POPTÁVKU >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Posuvné dveře - vše, co potřebujete vědět

1. Proč si vybrat posuvné dveře?

Krásné, přizpůsobivé a funkční posuvné interiérové dveře dobrým řešením pro většinu situací. Moderní architektura často klade důraz na průhlednost, otevřenost a plynulost přechodu z prostoru do prostoru. Posuvné dveře všechny tyto charakteristiky nabízí. Vytvářejí pocit sloučení místnosti s okolím, který běžné dveře nabídnout nemohou. Jsou atraktivní a elegantní, nezabírají mnoho místa, a přesto vykonávají fuknci klasických dveří. Posuvné dveře jsou ideálním řešením nejen ve stísněných místnostech, kde je nedostatek prostoru pro otevírání a zavírání klasických dveří, ale také pro moderní bytové jednotky, které jsou navrženy v souladu s pravidly konceptu „open space“ pro zdravější život v harmonii s přírodou. Když jsou otevřené, poskytují dostatek světla a tepla a celý prostor opticky zvětšují. Když jsou zavřené, poskytují dostatečné soukromí.

Posuvné dveře vytvářejí pocit sloučení místnosti s okolím, který běžné dveře nabídnout nemohou
Posuvné dveře vytvářejí pocit sloučení místnosti s okolím, který běžné dveře nabídnout nemohou

1.1. Umožňují flexibilitu

Moderní domy, navržené jako koncept otevřeného prostoru, odpovídají novému způsobu života, ačkoli i oddělení pokojů má své výhody. Posuvné dveře umožňují obojí - zavřít a v případě potřeby oddělit kuchyň, jídelnu nebo obývací pokoj od zbytku domu nebo vše otevřít a sjednotit. Máte-li například hosty a děti potřebují spát, nebo máte doma teenagery, kteří nejsou dost hlasití, můžete sobě dopřát trochu klidu a pohody a jim dostatek soukromí.

1.2. Šetří místo

Bez ohledu na to, o jaký typ se jedná - dveře, které vstupují do zdi nebo jí překryjí, šetří spoustu místa v porovnání s klasickými dveřmi. Interiérové dveře, které se dají šoupat rovnoběžně se zdí, otevírají nebo uzavírají průchod mezi vnitřními a vnějšími prostory. Proto se skvěle hodí do menších domů - posuvné dveře mezi dvěma prostory, např. pokojem a balkonem nebo terasou, umožňují otevření nebo uzavření prostoru podle momentální potřeby. Pomocí posuvných dveří můžete například oddělit pracovní prostor v obývacím pokoji a poskytnout tak sobě nebo někomu z domácnosti koncentraci potřebnou ke studiu nebo práci.

1.3. Umožňují nerušenou komunikaci

Protože posuvné dveře otevírají prostor způsobem, který u klasických dveří není možný, je zajištěna napřetržitá komunikace bez jakýchkoliv překážek. Dveře mohou být stejně široké jako otvor mezi místnostmi. Dveřní kování lze do otvoru instalovat tak, aby nebylo vidět, takže celý prostor vypadá jako jeden celek. Samozřejmě nesmíme ztratit ze zřetele skutečnost, že pro bezpečné používání musí být dveře namontovány odborným způsobem. Lišty mohou být také na zdi, těsně pod stropem nebo na stropě, takže není nutné vrtat kolejnice do podlahy. Pokud zvolíte velké a těžké dveře, musí být řádně zajištěny a kování musí mít dostatečnou nosnost. Doporučujeme vám, abyste se o těchto problémech poradili s odborníkem.

1.4. Propouští světlo

Kromě toho, že posuvné dveře neomezují ani nebrání komunikaci mezi obyvateli, lze je použít k uzavření místnosti nebo její části, aniž by došlo k přerušení pronikání světla a tepla. To je možné u skleněných dveří; pokud však chcete, aby dveře neztemňovaly prostor, a aby chránily soukromí, může být sklo matné, zrnité nebo pískované. Takové spojení je ideální mezi kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, takže nejste nuceni neustále otevírat a zavírat dveře kvůli získání přirozeného světla. Můžete si například užít posezení s hosty a nemusíte si dělat starosti s tím, zda je v kuchyni pořádek.

1.5. Stylově efektní, navíc nepoškozují životní prostředí

Existuje nespočet stylových a designových modelů dveří. Jsou také skvělým způsobem, jak používat recyklované materiály. Obyčejné staré nebo stylové dveře může tesař přeměnit na jedinečné posuvné dveře, které vašemu domovu dodají zvláštní punc exkluzivity, tradičnosti a přidají na jeho celkovém dojmu.

1.6. Materiály pro posuvné dveře

Posuvné dveře jsou speciální typ dveří určených pro obytné prostory. Mohou být instalovány do každé místnosti namísto klasických, otočných dveří, ale také jako dveře do skříně a šatníku! Můžete si pořídit též tzv. shoji (japonské posuvné dveře z papíru v dřevěném rámu) nebo francouzské dveře pro oddělení prvků a jednotek skříně. Jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů, např. dveře z pískovaného, ​​zrnitého nebo matného skla v koupelně propouštějí světlo, ale také zajišťují soukromí. Dveře mohou být také vyrobeny z masivního dřeva s dutým jádrem z kompozitních směsí, PVC a vinylu. V závislosti na rozměrech a na tom, jak mají dveře vypadat, bude záviset také výběr materiálu. Můžete se rozhodnout pro lakované nebo malované dveře, i když u některých materiálů existuje omezený počet barev, v závislosti na výrobci a použité technologii.

2. Vyberte si kvalitní dveře

Při výběru posuvných dveří byste měli brát v úvahu stáří vašeho domu, osvětlení, požadavky na údržbu a samozřejmě rozpočet. Je jasné, že nebudete volit stejný typ na vesnici, u moře nebo pro městské prostředí. Výměnou dveří osvěžíte celý interiér, ale ujistěte se, že vše harmonicky zapadá do stávajícího nábytku a stylu. Zkuste najít dodavatele, který nabízí kompletní výměnu nebo instalaci. To zahrnuje konzultace s jejich odborníky, kontrolu na místě, měření, výrobu, instalaci a poprodejní servis. Věnujte pozornost zárukám, které pro své výrobky nabízejí. Je důležité, aby dodavatel převzal odpovědnost za návrhy, výrobu a instalaci, též aby použil nejkvalitnější materiál, ať už je to dřevo, sklo, kov, laminát, plast, kompozity, nebo kombinace výše uvedených. Dobrý dodavatel se pokusí odpovědět na všechny otázky co nejpřesněji, aby se ujistil, že vše bude podle vašich představ a že budete se službou spokojeni. Všechny tyto předpoklady nejčastěji splňují ti dodavatelé , kteří mají více zkušenosti a jsou přítomni na trhu řadu let.

3. Druhy posuvných dveří

3.1. Posuvné dveře do pouzdra

Tyto dveře po otevření vstoupí do „pouzdra“, tj. speciálně vytvořeného výklenku ve zdi, a stanou se tak v podstatě neviditelnými. Tyto posuvné dveře by měly být plánovány při navrhování nové budovy nebo při renovaci, aby bylo možné instalovat příslušné hliníkové pouzdro, kolejnice a vodící prvky; následná instalace by vyžadovala dodatečné stavební práce a s nimi spojené náklady. Dveřní křídlo je umístěno na kolejnici a stěna je uzavřena obklady nebo lištami.

3.2. Posuvné dveře na stěně

Tento druh dveří se pohybuje vedle zcela dokončené, zpracované a namalované stěny a všechny prvky jsou viditelné. Na zeď nebo strop nad průchodem je umístěna dřevěná nebo hliníková lišta, podél které se dveře pohybují.

3.3. Posuvné dveře na poutci / zárubni

Nad poutci se vytvoří otvor ve stěně, do něhož je namontována hliníková lišta, podél které se klouže křídlo posuvných dveří.

4. Instalace a údržba posuvných dveří

Interiérové ​​posuvné dveře dodávají každému prostoru zajímavý a neobvyklý vzhled, protože jsou nejen architektonickým, ale i stylistickým prvkem vybavení místnosti. Nabízejí funkční a bezpečnou náhradu za klasické dveře. Jelikož jsou stále více vyhledávány a vyráběny, existuje stále více uživatelsky přístupných řešení pro snadnou a jednoduchou instalaci.

4.1. Instalace posuvných dveří

Samotná instalace posuvných dveří není obtížná práce, ale musí být provedena tak, aby jejich používání bylo bezpečné aby vydřžely dlouhou dobu. Samotné dveře vypadají a fungují nejlépe, když je otvor dostatečně velký, aby se mohly volně pohybovat. Dvoukřídlé posuvné dveře vyžadují prostor na obou stranách. Ujistěte se, že na stěnách, podél kterých se dveře otevírají a zavírají, nejsou žádné překážky, jako jsou lampy, zásuvky apod. Pokud nějaké přeci jen existují, musí být odstraněny a přemístěny. Křídlo posuvných dveří by mělo být o něco širší a vyšší než průchod, ve kterém jsou umístěny, aby je bylo možné zcela zavřít. Vodící prvky dveří musí být umístěny ve výšce, která po instalaci dveří ponechá pouze 1 cm místa směrem k podlaze.

Poznámka: Pokud zvolíte těžší a větší dveře z masivního dřeva, zavolejte si někoho, kdo vám pomůže s jejich instalací, protože sami s nimi budete jen těžko manipulovat.

4.1.1. Závěsné posuvné dveře

Systém upevnění posuvných dveří se u různých výrobců liší. Dalo by se říci, že princip je u všech stejný, ale existuje mnoho variací. Dveře visí na podpěrách na kolejnici a jsou upevněny v horní části stěny, pod stropem, zatímco na spodní straně jsou kolečka, která jezdí po podlaze a nedovolují dveřím, aby se klátily.

4.1.2. Posuvné dveře na kolečkách

U druhé varianty posuvných dveří jsou nejdůležitějším prvkem kolečka. Tento systém je mimořádně vhodný pro místnosti, kde zdi nemají dostatečnou nosnost a nemohou snést tíhu dveří. Dveře tedy nejsou zavěšené, ale pohybují se na kolečkách po kolejnici zapuštěné v podlaze nebo umístěné na ní. Váhu dveří tak nesou dolní kolečka, horní slouží jen k uržování rovnováhy.

4.1.3. Integrovaná podlahová kolejnice pro dveře

Je možné kolejnici umístit do podlahy? Odpověď je samozřejmě ano. V tomto případě se na žádost zákazníka kanál vyřízne přímo v podlahové krytině a namontují se vodící prvky. Nejsnadněji se to provádí v parketách a laminátu. U keramických dlaždic je možné před lepením umístit profil, do kterého vodítka přijdou později. Pokud jde o měkké podlahové krytiny, jako je koberec, je ještě snazší vyříznut kanálek. U každého z těchto způsobů instalace se předpokládá, že vše bude perfektně zarovnáno a ve stejné rovině.

4.2. Údržba posuvných dveří

Po úspěšné instalaci dveří je důležité udržovat je čisté a v dobrém stavu. Jelikož nejsou vystaveny atmosférickým vlivům, nevyžadují žádnou zvláštní údržbu, s výjimkou běžného čištění. Při čištění a údržbě koleček a lišt postupujte podle pokynů výrobce. Zpravidla se čistí měkkým hadříkem s přídavkem jemného čisticího prostředku. Čištění samotných dveří je třeba přizpůsobit materiálu – dřevo, pvc, hliní apod., každý se čistí trochu jinak. Pokud jsou skleněné povrchy, leští se stejně jako okna. Nikdy nepoužívejte ostré předměty, kartáče, skleněnou vlnu nebo drsné, silné čisticí nebo bělicí prostředky. Pokud se kolejnice s pojezdovými vozíky uvolní, utáhněte jí, případně vyměňte.

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMPOSUVNÉ DVEŘE DO POUZDRA 2X

Dobrý den,

poptáváme posuvné dveře do pouzdra 2x.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
7074 1 do 11790 Kč


........

POSUVNÉ DVEŘE NA STĚNU

Dobrý den,

poptáváme posuvné dveře na stěnu a obložkové zárubně z masivu v bílé barvě, dveře takové jako v příloze.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

Děkuji
4716 1 do 7860 Kč


........

POSUVNE INTERIEROVÉ DVEŘE

Dobrý den,

poptáváme instalovat posuvné dveře.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátila s touto poptávkou.

Děkuji
7074 1 do 11790 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ

CENA, ZASKLÍT PŘEDNÍ STĚNU TERASY + U SCHODŮ POSUVNÉ DVEŘE , ROZMĚRY: 7×2,4M
Posuvné dveře, Švihov

1440 Kč do 2400 Kč

CENA, INSTALACE POSUVNÝCH DVEŘÍ NA STĚNU., 1 DVEŘE 70CM
Posuvné dveře, Děčín

108 Kč do 180 Kč

CENA, SERVIS POSUVNÝCH DVEŘÍ,
Posuvné dveře, Slušovice

27 Kč do 45 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Posuvné dveře cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

93+ SPOLEČNOSTMI PRO POSUVNÉ DVEŘE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti POSUVNÉ DVEŘE?

 • Posuvné dveře Praha
 • Posuvné dveře Brno
 • Posuvné dveře Ostrava
 • Posuvné dveře Plzeň
 • Posuvné dveře České Budějovice
 • Posuvné dveře Český Krumlov
 • Posuvné dveře Chomutov
 • Posuvné dveře Děčín
 • Posuvné dveře Frýdek-Místek
 • Posuvné dveře Havířov
 • Posuvné dveře Hradec Králové
 • Posuvné dveře Jablonec nad Nisou
 • Posuvné dveře Jihlava
 • Posuvné dveře Karlovy Vary
 • Posuvné dveře Karviná
 • Posuvné dveře Kladno
 • Posuvné dveře Liberec
 • Posuvné dveře Mladá Boleslav
 • Posuvné dveře Most
 • Posuvné dveře Olomouc
 • Posuvné dveře Opava
 • Posuvné dveře Opava
 • Posuvné dveře Pardubice
 • Posuvné dveře Písek
 • Posuvné dveře Přerov
 • Posuvné dveře Prostějov
 • Posuvné dveře Teplice
 • Posuvné dveře Třinec
 • Posuvné dveře Ústí nad Labem
 • Posuvné dveře Zlín
 • Posuvné dveře Adamov
 • Posuvné dveře Albrechtice
 • Posuvné dveře Aš
 • Posuvné dveře Bakov nad Jizerou
 • Posuvné dveře Bánov
 • Posuvné dveře Baška
 • Posuvné dveře Batelov
 • Posuvné dveře Bechyně
 • Posuvné dveře Bečov
 • Posuvné dveře Bělá pod Bezdězem
 • Posuvné dveře Benešov
 • Posuvné dveře Benešov nad Ploučnicí
 • Posuvné dveře Bílina
 • Posuvné dveře Bílovec
 • Posuvné dveře Bílovice nad Svitavou
 • Posuvné dveře Blansko
 • Posuvné dveře Blatná
 • Posuvné dveře Blovice
 • Posuvné dveře Blučina
 • Posuvné dveře Bludov
 • Posuvné dveře Bohuňovice
 • Posuvné dveře Bohušovice nad Ohří
 • Posuvné dveře Bojkovice
 • Posuvné dveře Bolatice
 • Posuvné dveře Bor
 • Posuvné dveře Borohrádek
 • Posuvné dveře Borovany
 • Posuvné dveře Boršice
 • Posuvné dveře Boskovice
 • Posuvné dveře Břasy
 • Posuvné dveře Břeclav
 • Posuvné dveře Březnice
 • Posuvné dveře Břidličná
 • Posuvné dveře Broumov
 • Posuvné dveře Brtnice
 • Posuvné dveře Bruntál
 • Posuvné dveře Brušperk
 • Posuvné dveře Buchlovice
 • Posuvné dveře Bučovice
 • Posuvné dveře Budišov nad Budišovkou
 • Posuvné dveře Buštěhrad
 • Posuvné dveře Bystřice
 • Posuvné dveře Bystřice
 • Posuvné dveře Bystřice nad Pernštejnem
 • Posuvné dveře Bystřice pod Hostýnem
 • Posuvné dveře Bzenec
 • Posuvné dveře Čejkovice
 • Posuvné dveře Čeladná
 • Posuvné dveře Čelákovice
 • Posuvné dveře Čerčany
 • Posuvné dveře Černilov
 • Posuvné dveře Černošice
 • Posuvné dveře Červená Voda
 • Posuvné dveře Červený Kostelec
 • Posuvné dveře Česká Kamenice
 • Posuvné dveře Česká Lípa
 • Posuvné dveře Česká Skalice
 • Posuvné dveře Česká Třebová
 • Posuvné dveře Česká Ves
 • Posuvné dveře České Velenice
 • Posuvné dveře Český Brod
 • Posuvné dveře Český Dub
 • Posuvné dveře Český Těšín
 • Posuvné dveře Chabařovice
 • Posuvné dveře Cheb
 • Posuvné dveře Chlum u Třeboně
 • Posuvné dveře Chlumčany
 • Posuvné dveře Chlumec
 • Posuvné dveře Chlumec nad Cidlinou
 • Posuvné dveře Choceň
 • Posuvné dveře Chotěboř
 • Posuvné dveře Chotěšov
 • Posuvné dveře Chrast
 • Posuvné dveře Chrastava
 • Posuvné dveře Chropyně
 • Posuvné dveře Chrudim
 • Posuvné dveře Chvaletice
 • Posuvné dveře Chýnov
 • Posuvné dveře Cvikov
 • Posuvné dveře Dačice
 • Posuvné dveře Desná
 • Posuvné dveře Dětmarovice
 • Posuvné dveře Dobrá
 • Posuvné dveře Dobřany
 • Posuvné dveře Dobřichovice
 • Posuvné dveře Dobříš
 • Posuvné dveře Dobrovice
 • Posuvné dveře Dobruška
 • Posuvné dveře Dobšice
 • Posuvné dveře Doksy
 • Posuvné dveře Dolany
 • Posuvné dveře Dolní Benešov
 • Posuvné dveře Dolní Bojanovice
 • Posuvné dveře Dolní Bousov
 • Posuvné dveře Dolní Dobrouč
 • Posuvné dveře Dolní Kounice
 • Posuvné dveře Dolní Lutyně
 • Posuvné dveře Dolní Němčí
 • Posuvné dveře Dubí
 • Posuvné dveře Dubňany
 • Posuvné dveře Duchcov
 • Posuvné dveře Dvůr Králové nad Labem
 • Posuvné dveře Františkovy Lázně
 • Posuvné dveře Frenštát pod Radhoštěm
 • Posuvné dveře Fryčovice
 • Posuvné dveře Frýdlant
 • Posuvné dveře Fryšták
 • Posuvné dveře Fulnek
 • Posuvné dveře Golčův Jeníkov
 • Posuvné dveře Habartov
 • Posuvné dveře Háj ve Slezsku
 • Posuvné dveře Halenkov
 • Posuvné dveře Hanušovice
 • Posuvné dveře Hať
 • Posuvné dveře Havlíčkův Brod
 • Posuvné dveře Hejnice
 • Posuvné dveře Heřmanův Městec
 • Posuvné dveře Hlinsko
 • Posuvné dveře Hlubočky
 • Posuvné dveře Hluboká nad Vltavou
 • Posuvné dveře Hlučín
 • Posuvné dveře Hluk
 • Posuvné dveře Hodkovice nad Mohelkou
 • Posuvné dveře Holešov
 • Posuvné dveře Holice
 • Posuvné dveře Holýšov
 • Posuvné dveře Horažďovice
 • Posuvné dveře Hořice
 • Posuvné dveře Horka nad Moravou
 • Posuvné dveře Horní Bečva
 • Posuvné dveře Horní Benešov
 • Posuvné dveře Horní Bříza
 • Posuvné dveře Horní Planá
 • Posuvné dveře Horní Slavkov
 • Posuvné dveře Horní Suchá
 • Posuvné dveře Horoměřice
 • Posuvné dveře Hořovice
 • Posuvné dveře Hošťálková
 • Posuvné dveře Hostinné
 • Posuvné dveře Hostivice
 • Posuvné dveře Hovězí
 • Posuvné dveře Hovorany
 • Posuvné dveře Hradec nad Moravicí
 • Posuvné dveře Hrádek nad Nisou
 • Posuvné dveře Hranice
 • Posuvné dveře Hranice
 • Posuvné dveře Hrob
 • Posuvné dveře Hronov
 • Posuvné dveře Hrušovany nad Jevišovkou
 • Posuvné dveře Hrušovany u Brna
 • Posuvné dveře Hulín
 • Posuvné dveře Humpolec
 • Posuvné dveře Hustopeče
 • Posuvné dveře Ivančice
 • Posuvné dveře Ivanovice na Hané
 • Posuvné dveře Jablonné nad Orlicí
 • Posuvné dveře Jablonné v Podještědí
 • Posuvné dveře Jablůnka
 • Posuvné dveře Jablunkov
 • Posuvné dveře Jáchymov
 • Posuvné dveře Janovice nad Úhlavou
 • Posuvné dveře Jaroměř
 • Posuvné dveře Jaroměřice nad Rokytnou
 • Posuvné dveře Javorník
 • Posuvné dveře Jedovnice
 • Posuvné dveře Jemnice
 • Posuvné dveře Jesenice
 • Posuvné dveře Jeseník
 • Posuvné dveře Jevíčko
 • Posuvné dveře Jičín
 • Posuvné dveře Jilemnice
 • Posuvné dveře Jílové
 • Posuvné dveře Jílové u Prahy
 • Posuvné dveře Jince
 • Posuvné dveře Jindřichův Hradec
 • Posuvné dveře Jirkov
 • Posuvné dveře Jistebnice
 • Posuvné dveře Kadaň
 • Posuvné dveře Kamenice
 • Posuvné dveře Kamenice nad Lipou
 • Posuvné dveře Kamenický Šenov
 • Posuvné dveře Kamenný Újezd
 • Posuvné dveře Kaplice
 • Posuvné dveře Kardašova Řečice
 • Posuvné dveře Karolinka
 • Posuvné dveře Kaznějov
 • Posuvné dveře Kdyně
 • Posuvné dveře Kelč
 • Posuvné dveře Klášterec nad Ohří
 • Posuvné dveře Klatovy
 • Posuvné dveře Klimkovice
 • Posuvné dveře Kobeřice
 • Posuvné dveře Kobylí
 • Posuvné dveře Kojetín
 • Posuvné dveře Kolín
 • Posuvné dveře Komárov
 • Posuvné dveře Konice
 • Posuvné dveře Kopidlno
 • Posuvné dveře Kopřivnice
 • Posuvné dveře Koryčany
 • Posuvné dveře Kosmonosy
 • Posuvné dveře Košťany
 • Posuvné dveře Kostelec na Hané
 • Posuvné dveře Kostelec nad Černými lesy
 • Posuvné dveře Kostelec nad Labem
 • Posuvné dveře Kostelec nad Orlicí
 • Posuvné dveře Kozlovice
 • Posuvné dveře Králíky
 • Posuvné dveře Kralovice
 • Posuvné dveře Kralupy nad Vltavou
 • Posuvné dveře Králův Dvůr
 • Posuvné dveře Kraslice
 • Posuvné dveře Krásná Lípa
 • Posuvné dveře Kravaře
 • Posuvné dveře Křemže
 • Posuvné dveře Kroměříž
 • Posuvné dveře Krupka
 • Posuvné dveře Kryry
 • Posuvné dveře Kunovice
 • Posuvné dveře Kunštát
 • Posuvné dveře Kuřim
 • Posuvné dveře Kvasice
 • Posuvné dveře Kyjov
 • Posuvné dveře Kynšperk nad Ohří
 • Posuvné dveře Lanžhot
 • Posuvné dveře Lázně Bělohrad
 • Posuvné dveře Lázně Bohdaneč
 • Posuvné dveře Ledeč nad Sázavou
 • Posuvné dveře Ledenice
 • Posuvné dveře Lednice
 • Posuvné dveře Letohrad
 • Posuvné dveře Letovice
 • Posuvné dveře Libčice nad Vltavou
 • Posuvné dveře Libochovice
 • Posuvné dveře Libušín
 • Posuvné dveře Líně
 • Posuvné dveře Lipník nad Bečvou
 • Posuvné dveře Lišov
 • Posuvné dveře Litovel
 • Posuvné dveře Loket
 • Posuvné dveře Lomnice nad Popelkou
 • Posuvné dveře Loštice
 • Posuvné dveře Louny
 • Posuvné dveře Lovosice
 • Posuvné dveře Luby
 • Posuvné dveře Ludgeřovice
 • Posuvné dveře Luhačovice
 • Posuvné dveře Luka nad Jihlavou
 • Posuvné dveře Lutín
 • Posuvné dveře Luže
 • Posuvné dveře Lužice
 • Posuvné dveře Lysá nad Labem
 • Posuvné dveře Mariánské Lázně
 • Posuvné dveře Mělník
 • Posuvné dveře Městec Králové
 • Posuvné dveře Město Albrechtice
 • Posuvné dveře Meziboří
 • Posuvné dveře Meziměstí
 • Posuvné dveře Mikulášovice
 • Posuvné dveře Mikulov
 • Posuvné dveře Mikulovice
 • Posuvné dveře Milevsko
 • Posuvné dveře Milín
 • Posuvné dveře Milovice
 • Posuvné dveře Mimoň
 • Posuvné dveře Miroslav
 • Posuvné dveře Mirošov
 • Posuvné dveře Mladá Vožice
 • Posuvné dveře Mladé Buky
 • Posuvné dveře Mnichovo Hradiště
 • Posuvné dveře Mníšek pod Brdy
 • Posuvné dveře Modřice
 • Posuvné dveře Mohelnice
 • Posuvné dveře Moravská Nová Ves
 • Posuvné dveře Moravské Budějovice
 • Posuvné dveře Moravský Beroun
 • Posuvné dveře Moravský Krumlov
 • Posuvné dveře Moravský Písek
 • Posuvné dveře Mořkov
 • Posuvné dveře Mosty u Jablunkova
 • Posuvné dveře Mutěnice
 • Posuvné dveře Náchod
 • Posuvné dveře Náměšť nad Oslavou
 • Posuvné dveře Napajedla
 • Posuvné dveře Nechanice
 • Posuvné dveře Nejdek
 • Posuvné dveře Němčice nad Hanou
 • Posuvné dveře Nepomuk
 • Posuvné dveře Neratovice
 • Posuvné dveře Netolice
 • Posuvné dveře Neveklov
 • Posuvné dveře Nivnice
 • Posuvné dveře Nová Bystřice
 • Posuvné dveře Nová Paka
 • Posuvné dveře Nová Role
 • Posuvné dveře Nová Včelnice
 • Posuvné dveře Nové Hrady
 • Posuvné dveře Nové Město na Moravě
 • Posuvné dveře Nové Město nad Metují
 • Posuvné dveře Nové Město pod Smrkem
 • Posuvné dveře Nové Sedlo
 • Posuvné dveře Nové Strašecí
 • Posuvné dveře Novosedlice
 • Posuvné dveře Nový Bor
 • Posuvné dveře Nový Bydžov
 • Posuvné dveře Nový Hrozenkov
 • Posuvné dveře Nový Jičín
 • Posuvné dveře Nový Malín
 • Posuvné dveře Nymburk
 • Posuvné dveře Nýřany
 • Posuvné dveře Nýrsko
 • Posuvné dveře Obrnice
 • Posuvné dveře Odolena Voda
 • Posuvné dveře Odry
 • Posuvné dveře Okříšky
 • Posuvné dveře Opatovice nad Labem
 • Posuvné dveře Opočno
 • Posuvné dveře Ořechov
 • Posuvné dveře Osek
 • Posuvné dveře Oslavany
 • Posuvné dveře Ostravice
 • Posuvné dveře Ostrov
 • Posuvné dveře Ostrožská Nová Ves
 • Posuvné dveře Otrokovice
 • Posuvné dveře Pacov
 • Posuvné dveře Palkovice
 • Posuvné dveře Paskov
 • Posuvné dveře Pečky
 • Posuvné dveře Pelhřimov
 • Posuvné dveře Peruc
 • Posuvné dveře Petrovice u Karviné
 • Posuvné dveře Petřvald
 • Posuvné dveře Píšť
 • Posuvné dveře Planá
 • Posuvné dveře Planá nad Lužnicí
 • Posuvné dveře Plasy
 • Posuvné dveře Plesná
 • Posuvné dveře Plumlov
 • Posuvné dveře Počátky
 • Posuvné dveře Podbořany
 • Posuvné dveře Podivín
 • Posuvné dveře Pohořelice
 • Posuvné dveře Police nad Metují
 • Posuvné dveře Polná
 • Posuvné dveře Postoloprty
 • Posuvné dveře Postřelmov
 • Posuvné dveře Povrly
 • Posuvné dveře Pozořice
 • Posuvné dveře Prachatice
 • Posuvné dveře Přelouč
 • Posuvné dveře Přeštice
 • Posuvné dveře Příbor
 • Posuvné dveře Příbram
 • Posuvné dveře Přibyslav
 • Posuvné dveře Proboštov
 • Posuvné dveře Proseč
 • Posuvné dveře Protivín
 • Posuvné dveře Průhonice
 • Posuvné dveře Prušánky
 • Posuvné dveře Psáry
 • Posuvné dveře Rajhrad
 • Posuvné dveře Rakovník
 • Posuvné dveře Rakvice
 • Posuvné dveře Rapotín
 • Posuvné dveře Raspenava
 • Posuvné dveře Ratíškovice
 • Posuvné dveře Řevnice
 • Posuvné dveře Říčany
 • Posuvné dveře Rohatec
 • Posuvné dveře Rokytnice v Orlických horách
 • Posuvné dveře Rosice
 • Posuvné dveře Rotava
 • Posuvné dveře Roudnice nad Labem
 • Posuvné dveře Rousínov
 • Posuvné dveře Rožmitál pod Třemšínem
 • Posuvné dveře Rožnov pod Radhoštěm
 • Posuvné dveře Roztoky
 • Posuvné dveře Rtyně v Podkrkonoší
 • Posuvné dveře Ruda nad Moravou
 • Posuvné dveře Rudná
 • Posuvné dveře Rudník
 • Posuvné dveře Rudolfov
 • Posuvné dveře Rychnov nad Kněžnou
 • Posuvné dveře Rychvald
 • Posuvné dveře Rýmařov
 • Posuvné dveře Sadská
 • Posuvné dveře Šardice
 • Posuvné dveře Sázava
 • Posuvné dveře Sedlčany
 • Posuvné dveře Sedlec
 • Posuvné dveře Semily
 • Posuvné dveře Šenov
 • Posuvné dveře Sezemice
 • Posuvné dveře Sezimovo Ústí
 • Posuvné dveře Skuteč
 • Posuvné dveře Slaný
 • Posuvné dveře Šlapanice
 • Posuvné dveře Slatiňany
 • Posuvné dveře Slavičín
 • Posuvné dveře Slavkov u Brna
 • Posuvné dveře Slavonice
 • Posuvné dveře Šluknov
 • Posuvné dveře Slušovice
 • Posuvné dveře Smiřice
 • Posuvné dveře Smržovka
 • Posuvné dveře Soběslav
 • Posuvné dveře Sobotín
 • Posuvné dveře Sobotka
 • Posuvné dveře Sokolov
 • Posuvné dveře Solnice
 • Posuvné dveře Spálené Poříčí
 • Posuvné dveře Šťáhlavy
 • Posuvné dveře Stará Paka
 • Posuvné dveře Staré Město
 • Posuvné dveře Staré Město
 • Posuvné dveře Starý Jičín
 • Posuvné dveře Starý Plzenec
 • Posuvné dveře Štěpánkovice
 • Posuvné dveře Štěpánov
 • Posuvné dveře Šternberk
 • Posuvné dveře Štětí
 • Posuvné dveře Štítná nad Vláří
 • Posuvné dveře Štíty
 • Posuvné dveře Stochov
 • Posuvné dveře Stod
 • Posuvné dveře Strakonice
 • Posuvné dveře Štramberk
 • Posuvné dveře Strání
 • Posuvné dveře Strašice
 • Posuvné dveře Stráž pod Ralskem
 • Posuvné dveře Strážnice
 • Posuvné dveře Střelice
 • Posuvné dveře Stříbro
 • Posuvné dveře Studená
 • Posuvné dveře Studénka
 • Posuvné dveře Suchdol nad Lužnicí
 • Posuvné dveře Šumperk
 • Posuvné dveře Sušice
 • Posuvné dveře Světlá nad Sázavou
 • Posuvné dveře Svoboda nad Úpou
 • Posuvné dveře Tábor
 • Posuvné dveře Tachov
 • Posuvné dveře Tanvald
 • Posuvné dveře Teplá
 • Posuvné dveře Terezín
 • Posuvné dveře Tišnov
 • Posuvné dveře Tlučná
 • Posuvné dveře Tlumačov
 • Posuvné dveře Toužim
 • Posuvné dveře Třebechovice pod Orebem
 • Posuvné dveře Třebíč
 • Posuvné dveře Třeboň
 • Posuvné dveře Třemošná
 • Posuvné dveře Třemošnice
 • Posuvné dveře Třešť
 • Posuvné dveře Trhové Sviny
 • Posuvné dveře Trmice
 • Posuvné dveře Trojanovice
 • Posuvné dveře Trutnov
 • Posuvné dveře Tuchlovice
 • Posuvné dveře Turnov
 • Posuvné dveře Tvrdonice
 • Posuvné dveře Týn nad Vltavou
 • Posuvné dveře Týnec nad Sázavou
 • Posuvné dveře Týniště nad Orlicí
 • Posuvné dveře Uherské Hradiště
 • Posuvné dveře Uherský Brod
 • Posuvné dveře Uherský Ostroh
 • Posuvné dveře Uhlířské Janovice
 • Posuvné dveře Unhošť
 • Posuvné dveře Uničov
 • Posuvné dveře Úpice
 • Posuvné dveře Ústí nad Orlicí
 • Posuvné dveře Úvaly
 • Posuvné dveře Vacenovice
 • Posuvné dveře Valašská Bystřice
 • Posuvné dveře Valašské Klobouky
 • Posuvné dveře Valašské Meziříčí
 • Posuvné dveře Valtice
 • Posuvné dveře Vamberk
 • Posuvné dveře Varnsdorf
 • Posuvné dveře Vejprnice
 • Posuvné dveře Vejprty
 • Posuvné dveře Velešín
 • Posuvné dveře Velim
 • Posuvné dveře Velká Bíteš
 • Posuvné dveře Velká Bystřice
 • Posuvné dveře Velká Hleďsebe
 • Posuvné dveře Velká nad Veličkou
 • Posuvné dveře Velké Bílovice
 • Posuvné dveře Velké Hamry
 • Posuvné dveře Velké Karlovice
 • Posuvné dveře Velké Losiny
 • Posuvné dveře Velké Meziříčí
 • Posuvné dveře Velké Opatovice
 • Posuvné dveře Velké Pavlovice
 • Posuvné dveře Velké Poříčí
 • Posuvné dveře Velký Osek
 • Posuvné dveře Velký Týnec
 • Posuvné dveře Velvary
 • Posuvné dveře Vendryně
 • Posuvné dveře Veselí nad Lužnicí
 • Posuvné dveře Veselí nad Moravou
 • Posuvné dveře Větřní
 • Posuvné dveře Veverská Bítýška
 • Posuvné dveře Vikýřovice
 • Posuvné dveře Vimperk
 • Posuvné dveře Vítkov
 • Posuvné dveře Vizovice
 • Posuvné dveře Vlašim
 • Posuvné dveře Vlčnov
 • Posuvné dveře Vnorovy
 • Posuvné dveře Vodňany
 • Posuvné dveře Volary
 • Posuvné dveře Volyně
 • Posuvné dveře Votice
 • Posuvné dveře Vracov
 • Posuvné dveře Vratimov
 • Posuvné dveře Vrbno pod Pradědem
 • Posuvné dveře Vrchlabí
 • Posuvné dveře Vrdy
 • Posuvné dveře Všetaty
 • Posuvné dveře Vsetín
 • Posuvné dveře Vyšší Brod
 • Posuvné dveře Zábřeh
 • Posuvné dveře Žacléř
 • Posuvné dveře Zákupy
 • Posuvné dveře Žamberk
 • Posuvné dveře Zašová
 • Posuvné dveře Zastávka
 • Posuvné dveře Žatec
 • Posuvné dveře Zbiroh
 • Posuvné dveře Zbýšov
 • Posuvné dveře Ždánice
 • Posuvné dveře Žďár nad Sázavou
 • Posuvné dveře Zdice
 • Posuvné dveře Zdounky
 • Posuvné dveře Železná Ruda
 • Posuvné dveře Železný Brod
 • Posuvné dveře Židlochovice
 • Posuvné dveře Žirovnice
 • Posuvné dveře Zlaté Hory
 • Posuvné dveře Zliv
 • Posuvné dveře Zlonice
 • Posuvné dveře Žlutice
 • Posuvné dveře Znojmo
 • Posuvné dveře Zruč nad Sázavou
 • Posuvné dveře Zubří
 • © 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena