Cena pronájmu dodávek, kamionů

Kolik stojí pronájem dodávky nebo kamionu? Pronájem dopravních prostředků se počítá za hodinu, za den nebo za kilometr. Můžete si vybrat buď krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem. Při pronájmu kamionu berte v úvahu jeho nosnost, výšku a to, zda máte příslušný řidičský průkaz. Nákladní dodávka má nosnost až 1,5 tuny a je určena k přepravě nákladu. Půjčovny si obvykle účtují za den přibližně 950 Kč. Dodávka pro cestující má obvykle 9 sedadel a pronájem (který zpravidla zahrnuje i pojištění) stojí obvykle 800-1.700 Kč / den.

Na koho se obrátit, pokud si chcete pronajmout dodávku nebo kamion? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným půjčovnám dodávek - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

PRONÁJEM DODÁVKY


Pronájem nákladní či osobní dodávky. Nákladní automobil má nosnost 1 500 kg a je vhodný pro přepravu. Osobní dodávka má obvykle 9 míst. V ceně pronájmu dodávky je zahrnuto i pojištění.

750.00 Kč/den

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/den

STŘEDNÍ CENA
1550.00 Kč/den

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Cena pronájmu dodávek, kamionů

OSTATNÍ CENY ZA PŮJČOVNA DODÁVEK, KAMIONŮ

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Pronájem, zapůjčení nákladního automobilu

Pronájem nákladního automobilu, který je také vhodný k přepravě s nosností do 1500 kg a upravenými nákladními prostory. Pronájem nákladního automobilu je rozšířený a vylepšený.Kč/den

denKč/den

denKč/den

den
poptávka

Pronájem, zapůjčení osobní dodávky

Pronájem osobní dodávky pro přepravu osob s tempomatem, klimatizací a včetně pojištění cestujících a komplexního pojištění.Kč/den

denKč/den

denKč/den

den
poptávka
Celkem:
POSLAT POPTÁVKU >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Půjčovna dodávky - vše, co potřebujete vědět

1. Pronájem dodávek a minibusů - co potřebujete vědět?

Potřebujete přepravit cestující nebo větší množství materiálu, a ve svém autě nemáte dost místa? V takovém případě se můžete rozhodnout pronajmout si dodávku. Hlavní výhodou pronájmu dodávky je, že potřebujete pouze řidičský test kategorie B - stejný jako pro řízení automobilu. Standardní dodávka pro cestující má 9 sedadel. Nákladní dodávka má nosnost přibližně 1500 kilogramů. Podívejme se tedy, jak funguje půjčovna dodávek.

Podle svých potřeb si můžete pronajmout minibus nebo nákladní automobil odpovídající velikosti
Podle svých potřeb si můžete pronajmout minibus nebo nákladní automobil odpovídající velikosti

2. Jak probíhá pronájem dodávky?

Pronájem dodávky není nikterak komplikovaný proces. Nejprve musíte vědět, za jakým účelem si dodávku pronajímáte a jaké vlastnosti vozidla potřebujete, protože to výrazně ovlivňuje cenu pronájmu.

2.1 Jaké jsou vlastnosti dodávek?

K dispozici jsou dodávky různých velikostí a značek. Celková přípustná hmotnost dodávky je omezena na 3,5 tuny, což zahrnuje vozidlo, cestující a náklad. K řízení potřebujete pouze řidičský průkaz kategorie B, ale někteří nájemci vyžadují zkušenosti s řízením dodávky. Někteří také zahrnují krátkou výukovou jízdu v ceně pronájmu, kde vás naučí, jak toto vozidlo bezpečně řídit.

2.2 Smlouva o pronájmu dodávky

Před převzetím vozidla budete požádáni o podepsání smlouvy o pronájmu. Každá půjčovna má své vlastní specifické podmínky, které mohou zahrnovat i některé z následujících položek: složení vratné kauce (2000 – 10.000Kč), čištění vozidla (do 2000Kč), doplatek za ujetou vzdálenost, doplatek za jízdu do zahraničí, doplatek za doplnění paliva pokud jste vozidlo vrátili s prázdnou nádrží, doplatek za střešní nosič nebo GPS. Pokud porušíte podmínky smlouvy, jste nuceni nést patřičnou zodpovědnost.

2.3 Nejlevnější pronájem dodávek

Cena se u různých poskytovatelů liší, ale je zpravidla nejvíce ovlivněna velikostí vozidla, která také určuje možný počet cestujících nebo množství nákladu. Cena také závisí na době pronájmu a vzdálenosti, kterou s vozidlem urazíte, protože za kilometry nad určitou vzdálenost si budete muset připlatit. Pokud nemáte řidičák nebo dostatek zkušeností, můžete si kromě vozidla najmout také profesionálního řidiče. Dodávku si můžete vyzvednout přímo v půjčovně nebo se dohodnout o převzetí na konkrétním místě. Částečně se cena za pronájem rovněž přizpůsobuje sezóně, přičemž poptávka po osobních a nákladních vozech bývá nejvyšší v polovině jara a nejnižší uprostřed zimy. Kolik tedy stojí nejlevnější pronájem dodávky? Za hodinu pronájmu dodávky si půjčovny účtují přibližně 1700Kč / h a 2,5 Kč na nadměrný km, ale vyplatí se pronajmout dodávku na delší dobu, protože den pak stojí  1500Kč, celý měsíc 25000Kč.

3. Pronájem dodávek, návěsů a nákladních vozidel

3.1 Pronájem dodávky

K přepravě stavebních materiálů nebo větších kusů nábytku je vhodné si pronajmout nákladní dodávku. Tímto způsobem uděláte méně jízd a ušetříte si spoustu nervů. Můžete si také najmout profesionální stěhovací službu, čímž ušetříte spoustu času. Při nakládání do dodávky se ujistěte, že je náklad rovnoměrně rozložen a bezpečně připevněn a jeho celková hmotnost nepřesahuje 1500kg. Cena za pronájem nákladní dodávky se pohybuje kolem 700 - 1000Kč / den.

3.2 Pronájem minibusu

Pronájem vozidla pro přepravu cestujících se hodí při cestách do zahraničí, na cena letiště nebo na některé významné události, jako jsou narozeniny, svatby, koncerty atd. V závislosti na typu vozidla má dodávka místo pro 6 - 12 cestujících. Větší vůz je samozřejmě dražší. Cena za pronájem minibusu se pohybuje mezi 700 - 1200 Kč za den. Za příplatek si můžete také najmout profesionálního řidiče, který vás vyzvedne na požadovaném místě a odveze kam je zapotřebí.

3.3 Pronájem návěsů

K pronájmu návěsu také potřebujete pouze řidičský průkaz kategorie B. Návěs je vhodný pro přepravu hromadného, hrubého nákladu, který by mohl poškodit vozidlo, nebo nákladu, který kvůli svým rozměrům nelze přepravovat v uzavřené dodávce. Při nakládání se ujistěte, že je náklad bezpečně připevněn a označen. Pronájem návěsu je o něco levnější než pronájem nákladního vozu. Cena za pronájem návěsu se pohybuje kolem 800 - 1200Kč/ den.

3.4 Pronájem nákladních vozidel

Pronájem náklaďáku / kamionu je složitější než pronájem dodávky, protože k řízení větších vozidel potřebujete řidičský průkaz jiné kategorie. Kromě pronájmu kamionu vám doporučujeme najmout si profesionálního řidiče, který bezpečně dopraví náklad až k vašim dveřím. Vzhledem k tomu, že nákladní vozy se velmi liší velikostí a nosností, není možné poskytnout přibližný odhad ceny. Přesnou nabídku získáte u našich pronajímatelů nákladních vozidel.

4. Co potřebujete k pronájmu auta?

Pronájem auta není komplikovaná záležitost. Dnes si můžete prohlédnout celou nabídku různých vozidel online, rezervovat příslušné vozidlo a dohodnout se na dalších podmínkách a datu vyzvednutí. K zapůjčení dodávky potřebujete platný řidičský průkaz příslušné kategorie, doklad totožnosti a obvykle kreditní kartu nebo hotovostní vklad.

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMPŮJČOVNA DODÁVEK, KAMIONŮ CENNÍK

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

13+ SPOLEČNOSTMI PRO PŮJČOVNA DODÁVEK, KAMIONŮ
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

HLEDÁTE DOBRÉ ŘEMESLNÍKY V OBLASTI PŮJČOVNA DODÁVEK, KAMIONŮ?

© 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena