Bazény Cena

Kolik stojí bazén? Typové bazény jsou vždy mnohem levnější než bazény projektované na míru. Zvažte, zda chcete nějaký speciální tvar nebo ne. Rozměry bazénu jsou také různé, od 7 do 14 m na délku do 3 až 5 m na šířku. Samozřejmě mohou být vždy libovolné, v závislosti na dostupném prostoru a rozpočtu, který máme k dispozici. Standardní hloubka bazénu je 1,5 m. Čím větší je bazén, tím vyšší je cena, zejména kvůli konstrukci bazénu a materiálu, potřebném k jeho zhotovení. Cena výkopu, pořízení a instalace bazénu se může pohybovat kolem 15.000 Kč / m2. Betonový bazén s keramickými dlaždicemi, hydroizolací a všemi nezbytnými pracemi může stát i kolem 25.000 Kč / m2. Bazén z polystyrenových tvárnic s fóliemi, filtry a dalším nezbytným vybavením stojí přibližně 17.000 Kč / m2. Nejlevnější, samostatně stojící bazén, spolu s nezbytnými zařízeními a připojením na vodu stojí kolem 4.000 Kč / m2. Nezapomeňte však připočítat cenu stavebního povolení, která je potřebná, pokud váš bazén zabírá plochu větší než 40m2.

Komu svěřit stavbu bazénu? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům bazénů - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
Poslat poptávku

Cena bazénu


Cena za polyesterový bazén s výkopem. Cena za hloubení, dodávku a montáž bazénu.

14000.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
24000.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
Chci nabídku od poskytovatelů
Bazény Cena

Ostatní ceny za Bazény

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Nadzemní bazén

Cena za nadzemní bazén. Cena nadzemního bazénu. Cena za nadzemní bazén spolu s bazénovou technikou, bez přípravy trávníkového koberce. Cena oválného bazénu, spolu s montáží vodovodní přípojky.Kč/m2

m2
poptávka

Betonový bazén

Cena za betonový bazén. Cena betonového bazénu na míru. Cena za betonový bazén se železobetonovou skořepinou obdélníkového tvaru. Cena zahrnuje stavební práce, které zahrnují výkop, betonování podlahy a stěn spolu se strojovnou, kontrola bazénového technika, kompletní aplikace tmelů a těsnění. Cena spolu s hydroizolací a keramickými díly.Kč/m2

m2
poptávka

Bazén z polystyrénových bloků

Cena za bazén z polystyrénových bloků. Cena za stavěn bazén z polystyrénových bloků. Cena stavěného bazénu spolu s polystyrénovými bloky, fólií, filtry a dalším vybavením. Cena spolu s montáží, stavebními pracemi s betonem, vodovodní přípojkou a kanalizací. Cena za bazén do rozměrů 8 x 4 x 1,5 m.Kč/m2

m2
poptávka

Montovaný bazén

Cena za vestavěný bazén. Cena vestavěného prefabrikovaného polyesterového oválného bazénu. Cena spolu s montáží, stavebními pracemi s betonem, vodovodní přípojkou a kanalizací. Cena za bazén do rozměrů 8 x 4 x 1,5 m.Kč/m2

m2
poptávka

Přírodní bazén

Cena za přírodní bazén. Cena přírodního bazénu.Cena za přírodní rybník na plavání s biologickým ponorným filtrem, ponorným čerpadlem a fosfátovým filtrem. Náklady za stavební práce a výsadbu.Kč/m2

m2
poptávka
Celkem:
Zaslat poptávku >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Bazén - vše, co potřebujete vědět

1. Plavecké bazény - co potřebujete vědět?

Existují různé typy, způsoby provedení, konstrukcí, velikosti a tvary bazénů. Používají se také různými způsoby. Faktory, jako jsou rozpočet, prostor, který máte k dispozici, zeměpisná poloha, dostupnost lokality a místní předpisy, budou mít největší dopad na to, pro který bazén se nakonec rozhodnete.

Pro většinu lidí znamená mít svůj vlastní bazén splnění snů
Pro většinu lidí znamená mít svůj vlastní bazén splnění snů

1.1. Venkovní nebo vnitřní?

1.1.1. Vnitřní bazén

Pokud si chcete zaplavat po celý rok, dokonce i v zimních měsících, vyberte si bazén zabudovaný v zařízení. Kryté bazény jsou obvykle součástí wellness center, kde může být další bazén nebo masážní vana (jacuzzi), sauna a fitness nebo tělocvična. Všechny typy bazénů lze stavět uvnitř, buď se skimmerem (sběračem) nebo odtokovým kanálkem pro tzv. přelivový bazén. Vnitřní a venkovní bazény jsou budovány prakticky stejným způsobem. Nejčastěji jsou vybaveny filtračními a dezinfekčními systémy, které mohou být umístěny také v suterénu. Strojová část bazénu musí být snadno přístupná a obvykle je přístupná z bazénu. Pokud je bazén betonový, má obvykle pásový základ, který zpřístupňuje i spodní stranu bazénu, nejen jeho stěny. U krytého bazénu je nejdůležitější udržovat určitou míru vlhkosti v místnosti. Toho je dosaženo speciální klimatizací, tj. odvlhčováním. V každém případě výstavba bazénů je náročná a všechny tyto prvky musí být zahrnuty do plánů. Nejlepší variantou je, když zařízení nejsou ve stejné místnosti s filtračním systémem.

1.1.2. Venkovní bazén

Venkovní bazén se stává stále více vyhledávanou záležitostí, protože už není tak drahý jako před deseti a více lety. V letních měsících si vaše rodina užije každou volnou chvíli strávenou plaváním a odpočinkem. Ani údržba už není tak náročná a nezabere vám mnoho času. Pokud přidáte nějaký přístřešek nebo ohřívač vody, může se snadno stát, že koupací sezóna ve vašem dvoře bude trvat od začátku května do konce září!

2. Výběr dodavatelů

Pro většinu lidí je budování vlastního bazénu splnění snů. Určitě už máte před očima obraz grilovačky spojené s plaváním s rodinou a přáteli. Bohužel se tento sen může změnit v noční můru, pokud si nevyberete správného dodavatele. Než se pustíte do hledání, musíte nejprve sami určit, jaký druh bazénu je pro vaše potřeby nejvhodnější. Bude do záviset na několika faktorech - osobní vkus, umístění, podmínky v okolí a samozřejmě na množství finančních prostředků, které máte k dispozici. Bazény, které máte v sousedství, mohou být užitečným vodítkem. Jsou betonové, montované, přírodní či jiné? Když se rozhodnete, co přesně chcete, měli byste hledat na internetu společnosti, které se zabývají přesně tímto typem stavby. Musíte také vědět vše o jeho fungování a základním vybavení. Co je to filtrace vody, jak funguje čerpadlo atd. Čím více informací shromáždíte, tím jednodušší bude jednání s dodavateli. Zeptejte se nejdříve svých přátel a sousedů. Neváhejte zaklepat na dveře majitelů bazénů a informovat se o jejich zkušenostech - jak probíhala stavba, jsou s výsledkem spokojeni, jací byli řemeslníci apod.

Vytvořte si tabulku se seznamem dodavatelů a zadejte všechny relevantní údaje, které najdete: jak dlouho podnikají, jaké mají zkušenosti, jak spolehliví jsou apod. Když zúžíte seznam na tři - čtyři firmy, domluvte si osobní schůzku. Každá společnost má své silné a slabé stránky. Někteří nakreslí na kousek papíru skicu bazénu několika tahy... jsou však vynikajícími realizátory, jiní pak použijí počítačové animace, ale realizace hapruje. Každý z nich bude mít vlastní vizi řešení, které doporučí. Někteří např. chválí iontové čištění, jiní říkají, že všechno kromě chloru je plýtvání peněz. Další věří v perfektní funkčnost generátoru chloru pro slanou vodu... Toto je místo, kde se do popředí dostane to, co jste se zatím o bazénech dozvěděli, tedy přesně víte, co chcete a co v žádném případě nechcete. Setkejte se se všemi a každou nabídku pomalu a rozvážně vyhodnocujte. Nebojte se vyjednávat s dodavateli! Jakákoli dohoda je možná! Všechno, čeho dosáhnete ústně (způsob stavby, cena, platební podmínky, termíny...), však  přeměňte do písemné formy a trvejte na podepsání smlouvy. Dodavatel bude jistě požadovat zálohu. Naše rada je pokusit se dohodnout tak, aby platby splátek následovaly po fázích výstavby, takže budete platit za každou fázi PO  jejím konci, a nikoli PŘEDEM. Na začátku jim dejte co nejméně (asi 10%) a poté již nic neplaťte, dokud nedojde k dokončení dohodnuté části práce.

3. Typy

3.1. Montované / volně stojící bazény

Prefabrikovaný bazén má obvykle kovový rám a vnitřní obložení z PVC fólie. Chcete-li aby se vaše rodina mohla osvěžit co nejdříve, volně stojící bazén lze sestavit za jedno odpoledne. Tento bazén lze umístit na téměř jakýkoli rovný povrch (tráva, beton, písek...) a lze jej částečně nebo úplně zapustit do země. Jedním z nejdůležitějších důvodů popularity prefabrikovaných bazénů je určitě jejich stále dostupnější cena. Prefabrikované bazény jsou navíc pohyblivé a lze je podle potřeby smontovat, přepravovat a demontovat, pokud se např. stěhujete.

3.2. Betonový bazén

Než se na trhu objevily nejnovější technologie pro stavbu bazénů (prefabrikované, liniové, polyesterové apod.), byly všechny bazény vyrobeny z betonu. I dnes je však betonový bazén synonymem kvality a dlouhověkosti, ale také vysoké ceny. Největší slabinou, tedy nebezpečím, které s nimi souvisí, je to, že nepřipouštějí chyby v konstrukci nebo stavbě, protože všechny důsledky jsou pociťovány téměř okamžitě. Pokud chcete pevně vyrobený betonový bazén, budou nutné profesionálně vytvořené plány, náčrty a výpočty, které budou respektovat všechny nezbytné předpisy, zejména ty, které souvisejí s pozemky a stavebními pracemi, které musí provést velmi zkušený dodavatel. Betonový bazén může být v jakémkoli tvaru. Obvykle je obložen dlaždicemi nebo mozaikou, i když může být natřen jakoukoli barvou.

3.3. Termobloky (z polystyrenových tvárnic)

Tento bazén je novinkou, ale rychle se rozšiřuje a je stále více žádán. Obvykle se pokládá na betonovou desku a jeho stěny jsou vyrobeny z různých materiálů. Mohou být dřevěné, vyrobené z polystyrenu, siporexových bloků nebo cihel. Celek může být složen z kovových nebo plastových prvků. Nejčastěji se však používají bloky z polystyrenu. Výhody bazénu polystyrenových blokových vložek jsou:

- rychlá konstrukce a dostupná cena

- výjimečná flexibilita, která umožňuje vytváření čtvercových nebo kulatých tvarů podle potřeby

- vynikající tepelná izolace, která umožňuje ohřev vody na jaře a chlazení na podzim

3.4. Polyesterový bazén

Polyesterové bazény jsou pěkně zaoblené, snadno se staví a udržují a mají dlouhou životnost. Jsou v Evropě velmi žádané, protože jejich cena je přijatelná a staví se velmi rychle. Polyesterové bazény jsou buď jednodílné nebo sestavené na místě z modulárních prvků. Mohou trvat asi 20 let.

3.5. Přírodní bazén, koupací jezírko, biotop

Přírodní bazény mají v našich končinách dlouhou tradici. Nejsou modré, nepotřebují chemii a v podstatě není zapotřebí je čistit. Funguje na principu přírodního čištění vodními rostlinami. Jako každý jiný postavený bazén, i tento může mít přirozený tvar, může být v rustikálním stylu s balvany a vodopády nebo může být moderně navržen a velmi elegantní. Většina těchto koupališť je obložena gumovou vložkou nebo vyztuženým polyethylenem. Existuje samostatná část pro regeneraci vody, která obsahuje písek a četné vodní rostliny a jejich hlavní úlohou je čištění. Skimmery a vodní čerpadla pumpují vodu do této části kaskádami a kameny nebo štěrkem. V této části žije druh bakterií, které slouží jako další biologický filtr. Na rozdíl od umělých rybníků je voda v přírodním bazénu dostatečně čistá, aby bylo vidět na dno. Cena těchto bazénů je srovnatelná s ostatními, ale do značné míry závisí na objemu potřebných stavebních prací. Pro ty, kteří dávají přednost všemu přirozenému a zároveň nemají rádi vodu plnou chlóru a jiných chemikálií, toto bude skvělá volba. Velkou výhodou přírodních bazénů je, že se před zimou nemusí vyprazdňovat. Rostliny, která vyčnívají nad vodu, je třeba pouze odříznout.

4. Způsob údržby bazénu

4.1. Základní součásti bazénu

Dobrá údržba bazénu začíná tím, že se o ní dozvíte pokud možno co nejvíce. Ať už je váš bazén obyčejný, malý, na zahradě nebo máte celé wellness centrum, skládá se ze čtyř součástí, které je třeba neustále zohledňovat, aby vydržel co nejdéle. Tyto součásti jsou:

4.1.1. Voda

Voda je zásadním faktorem pro požitek a osvěžení, po kterém toužíte. Udržování čisté a vyvážené vody chrání vás a vaši rodinu před všemi nežádoucími látkami. Kromě toho kvalitně ošetřená voda šetří spoustu nákladů na opravy strojů v důsledku koroze nebo minerálních usazenin a prodlužuje životnost samotného bazénu.

4.1.2. Vnitřní stěny nebo obklad

Obložení stěn vašeho bazénu je v přímém kontaktu s vodou a se všemi, kdo se v ní koupají. Pokud jsou tyto povrchy dobře vyčištěné a bez řas, plísní a nečistot, bude samotný bazén čistší a bezpečnější.

4.1.3. Čerpací a filtrační (čisticí) systém

Může to znít podivně, ale „srdcem“ vašeho bazénu jsou ve skutečnosti jeho „játra“. Čerpadlo nasává a vrací vodu, to znamená podporuje její cirkulaci. Voda se nalévá přes filtry, které ji čistí od všech druhů nečistot. Bez aktivního filtračního systému se voda rychle zakalí a znečistí a samotný bazén se brzy nebude moci používat.

4.1.4. Skimmery, odtokový kanálek

Skimmer je zařízení, které nasává vodu a tlačí ji do filtrů a poté vrací vyčištěnou vodu do bazénu.

4.2. Hlavní pravidla údržby

Základ efektivní údržby bazénu je založen na třech jednoduchých, ale nesmírně důležitých funkcích: cirkulaci, čištění a chemii.

4.2.1. Cirkulace vody

Stojící voda je špinavá a nepříjemně zapáchá. Ve vašem bazénu, stejně jako v přírodních podmínkách, musí voda proudit, aby byla čistá a bezpečná k užívání. Správná cirkulace je zásadní pro bezpečné a příjemné plavání. U bazénů, ve kterých je cirkulace vody dobře navržena, se velmi zřídka vyskytují problémy, jako jsou zakalení vody nebo objevení řas. Za ideální lze označit systém čerpadel a filtrů, které pracují nepřetržitě (nejlépe 24 hodin, 7 dní v týdnu). Pokud takové podmínky z jakéhokoliv důvodu nejsou možné, doporučujeme, aby systém fungoval minimálně 10-12 hodin každý den. Voda se tak vyčistí a udrží bazén čistý a bezpečný. Další klíčovou součástí je čištění filtrů tak často, jak je to možné. Voda je přesměrována na filtry a odtud do speciálních nádob, které se během čištění musí vyprázdnit. Způsoby čištění primárně závisí na typu filtru, ale princip činnosti je u každého velmi podobný.

4.2.2. Čištění

Pokud je v bazénu zaveden vhodný systém cirkulace vody, velká část čištění probíhá automaticky. Přesto si občas budete muset vyhrnout rukávy. Ať se vám to líbí nebo ne, matka příroda udělá své a ve vodě občas najdete listy, větvičky, zeminu a plíseň, stejně jako zbytky šamponů, parfémů a podobných látek. Pokud přidáte nevyhnutelné bakterie, je vám jasné, že čištění bazénu je základní předpoklad k jeho bezpečnému užívání. Alespoň jednou týdně je zapotřebí z bazénu vyndat vše, co tam nepatří. Některé části bazénu lze vyčistit i jedlou sodou. Pro tento účel je skvělá protože nepoškozuje keramické dlaždice nebo vinylové obklady. Samozřejmě existují i ​​samočisticí systémy, které však nemohou vždy nahradit dobré ruční čištění.

4.2.3. Chemie

Chemie má téměř vždy negativní konotaci, zní skoro děsivě a především nepřirozeně. V tomto případě se však nemusíte bát. Chemie je nedílnou součástí efektivní údržby bazénů a vody a navíc není drahá ani komplikovaná.

Nejdůležitějším nástrojem je sada pro testování vody. Než sáhnete po chemikáliích, otestujte vodu v bazénu. Nejprve se podíváme na chemickou rovnováhu. Tady jsou tři nejdůležitější fakta:

- hodnota pH - jaká je kyselá nebo zásaditá voda. Nízké hodnoty pH znamenají, že voda je kyselá, a vysoká, že je zásaditá. Ideální velikost bazénu je mezi 7,4 a 7,6.

- Alkalita - pomáhá předcházet náhlým skokům v kyselosti nebo zásaditosti vody. Ideální míra je 100–150 ppm (miliontiny).

- Množství dezinfekčních prostředků - chloru, bromu atd. Určité hodnoty se liší podle toho, který prostředek si vyberete. Pokud znáte hodnoty pH, vodního kamene a dezinfekčních prostředků v bazénu, můžete přidat chemikálie, které vyrovnají balanc. Udělejte si na to dostatek času, postupujte podle pokynů výrobce a před použitím se seznamte s tím, jaký mají chemikálie vliv na vodu a plavce.

4.3. Plán údržby bazénu a seznam úkolů

Díky plánu údržby bazénu se jednoduše ujistíte, že vám nic důležitého neunikne a na nic nezapomenete. Můžete také předem zadat všechny kroky údržby - například zimní přípravu, mimosezónní údržbu, sezónní kontrolu atd.

Není to komplikované. Vytvořte si plán a zavěste jej na viditelné místo, u bazénu nebo třeba na lednici. Tímto způsobem mohou část práce odvést i vaši rodinní příslušníci.

Daibau.cz, pomůžeme Vám s odhadem investice a výběrem dodavatele pro Váš DůmChci nabídku od poskytovatelů
Poslední zveřejněné poptávky

Kompletní zhotovení venkovního bazénu

Dobrý den,

poptáváme bazén na klíč. Jedna se o kompletní zhotovení venkovního bazénu ( od bagrovaní. po obkladku kolem bazénu, se zastřelením i základním příslušenstvíim)
Místo realizace : Milý okres Rakovnik)
Termín vykopovych a následných práci: září- říjen , tak aby byl bazén k použití následnou jarní - letní sezónu 2024
Dekuji za odpověď a kontakt pro konzultaci
Irena Skolilova
Pozn. Preferuji kontakt mailem , nám obavu, ze bych nemusela reagovat na telefonní číslo , které nemám v kontaktech 235800 Kč do 393000 Kč

........

bazen včetně přípravy

Dobrý den,

rád bych poptal zapuštěný plastový bazén o rozměrech 6x3x1,5 m2 vč. kompletního příslušenství, tj. šachta s filtrací, protiproud, solinátor, výhřev a zastřešení.
Dále poptávám možnost vč. kompletní přípravy a instalace (výkopové práce, betonování....).
Možnost realizace kdykoliv 141480 Kč do 235800 Kč

........

Výkop, stav. práce, bazén a zastřešení - vše komplet

Dobrý den, potřebuji zrealizovat bazén na klíč, zastřešení vysoké, solinátor a tepelné čerpadlo.
V případě, že máte zájem zrealizovat tento dopyt,
zakázku, nebo dát ponuku, poprosím, aby jste mě skontaktovali buď telefonicky
nebo cestou DAIBAU stavební platformy na kterou jsem přidal tento dopyt.
Termín obhlídky a realizacii upřesníme po obhlídce a dohodě.

Vopřed děkuji za Vašu odpověď.
424440 Kč do 707400 Kč

........

Chci nabídku od poskytovatelů

Cena, Menší bazén,
Bazény, Činěves

2700 Kč do 4500 Kč

Cena, Instalace bazenové techniky - filtr, skimmer, UV-Lampe, světla , Jimka u bazénu ca 2x2 m
Bazény, Mařenice

17100 Kč do 28500 Kč

Cena, Foliovani bazénu , 2,7x3,5x0,9
Bazény, Kralupy nad Vltavou

450 Kč do 750 Kč

Cena, příprava pro instalaci bazénu, 24m2
Bazény, Jesenice

1800 Kč do 3000 Kč

Cena, Bazén pro slanou vodu, 6 x 3 x 1,4 m
Bazény, Zlín

9000 Kč do 15000 Kč

Cena, Výkop bazénu, základová deska, vylití betonu, 3x 6 x 1,5 m
Bazény, Knovíz

720 Kč do 1200 Kč

Cena, Vyfoliovat zděný bazén, 5×3×1.5 m schody po straně bazénu
Bazény, Obříství

1350 Kč do 2250 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

Bazény cenník

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

97+ společnostmi pro Bazény
Bezplatná služba
Bez provizí
Získej nabídku

Hledáte dobré řemeslníky v oblasti Bazény?

 • Bazény Praha
 • Bazény Brno
 • Bazény Ostrava
 • Bazény Plzeň
 • Bazény České Budějovice
 • Bazény Český Krumlov
 • Bazény Chomutov
 • Bazény Děčín
 • Bazény Frýdek-Místek
 • Bazény Havířov
 • Bazény Hradec Králové
 • Bazény Jablonec nad Nisou
 • Bazény Jihlava
 • Bazény Karlovy Vary
 • Bazény Karviná
 • Bazény Kladno
 • Bazény Liberec
 • Bazény Mladá Boleslav
 • Bazény Most
 • Bazény Olomouc
 • Bazény Opava
 • Bazény Opava
 • Bazény Pardubice
 • Bazény Písek
 • Bazény Přerov
 • Bazény Prostějov
 • Bazény Teplice
 • Bazény Třinec
 • Bazény Ústí nad Labem
 • Bazény Zlín
 • Bazény Adamov
 • Bazény Albrechtice
 • Bazény Aš
 • Bazény Bakov nad Jizerou
 • Bazény Bánov
 • Bazény Baška
 • Bazény Batelov
 • Bazény Bechyně
 • Bazény Bečov
 • Bazény Bělá pod Bezdězem
 • Bazény Benešov
 • Bazény Benešov nad Ploučnicí
 • Bazény Bílina
 • Bazény Bílovec
 • Bazény Bílovice nad Svitavou
 • Bazény Blansko
 • Bazény Blatná
 • Bazény Blovice
 • Bazény Blučina
 • Bazény Bludov
 • Bazény Bohuňovice
 • Bazény Bohušovice nad Ohří
 • Bazény Bojkovice
 • Bazény Bolatice
 • Bazény Bor
 • Bazény Borohrádek
 • Bazény Borovany
 • Bazény Boršice
 • Bazény Boskovice
 • Bazény Břasy
 • Bazény Břeclav
 • Bazény Březnice
 • Bazény Břidličná
 • Bazény Broumov
 • Bazény Brtnice
 • Bazény Bruntál
 • Bazény Brušperk
 • Bazény Buchlovice
 • Bazény Bučovice
 • Bazény Budišov nad Budišovkou
 • Bazény Buštěhrad
 • Bazény Bystřice
 • Bazény Bystřice
 • Bazény Bystřice nad Pernštejnem
 • Bazény Bystřice pod Hostýnem
 • Bazény Bzenec
 • Bazény Čejkovice
 • Bazény Čeladná
 • Bazény Čelákovice
 • Bazény Čerčany
 • Bazény Černilov
 • Bazény Černošice
 • Bazény Červená Voda
 • Bazény Červený Kostelec
 • Bazény Česká Kamenice
 • Bazény Česká Lípa
 • Bazény Česká Skalice
 • Bazény Česká Třebová
 • Bazény Česká Ves
 • Bazény České Velenice
 • Bazény Český Brod
 • Bazény Český Dub
 • Bazény Český Těšín
 • Bazény Chabařovice
 • Bazény Cheb
 • Bazény Chlum u Třeboně
 • Bazény Chlumčany
 • Bazény Chlumec
 • Bazény Chlumec nad Cidlinou
 • Bazény Choceň
 • Bazény Chotěboř
 • Bazény Chotěšov
 • Bazény Chrast
 • Bazény Chrastava
 • Bazény Chropyně
 • Bazény Chrudim
 • Bazény Chvaletice
 • Bazény Chýnov
 • Bazény Cvikov
 • Bazény Dačice
 • Bazény Desná
 • Bazény Dětmarovice
 • Bazény Dobrá
 • Bazény Dobřany
 • Bazény Dobřichovice
 • Bazény Dobříš
 • Bazény Dobrovice
 • Bazény Dobruška
 • Bazény Dobšice
 • Bazény Doksy
 • Bazény Dolany
 • Bazény Dolní Benešov
 • Bazény Dolní Bojanovice
 • Bazény Dolní Bousov
 • Bazény Dolní Dobrouč
 • Bazény Dolní Kounice
 • Bazény Dolní Lutyně
 • Bazény Dolní Němčí
 • Bazény Dubí
 • Bazény Dubňany
 • Bazény Duchcov
 • Bazény Dvůr Králové nad Labem
 • Bazény Františkovy Lázně
 • Bazény Frenštát pod Radhoštěm
 • Bazény Fryčovice
 • Bazény Frýdlant
 • Bazény Fryšták
 • Bazény Fulnek
 • Bazény Golčův Jeníkov
 • Bazény Habartov
 • Bazény Háj ve Slezsku
 • Bazény Halenkov
 • Bazény Hanušovice
 • Bazény Hať
 • Bazény Havlíčkův Brod
 • Bazény Hejnice
 • Bazény Heřmanův Městec
 • Bazény Hlinsko
 • Bazény Hlubočky
 • Bazény Hluboká nad Vltavou
 • Bazény Hlučín
 • Bazény Hluk
 • Bazény Hodkovice nad Mohelkou
 • Bazény Holešov
 • Bazény Holice
 • Bazény Holýšov
 • Bazény Horažďovice
 • Bazény Hořice
 • Bazény Horka nad Moravou
 • Bazény Horní Bečva
 • Bazény Horní Benešov
 • Bazény Horní Bříza
 • Bazény Horní Planá
 • Bazény Horní Slavkov
 • Bazény Horní Suchá
 • Bazény Horoměřice
 • Bazény Hořovice
 • Bazény Hošťálková
 • Bazény Hostinné
 • Bazény Hostivice
 • Bazény Hovězí
 • Bazény Hovorany
 • Bazény Hradec nad Moravicí
 • Bazény Hrádek nad Nisou
 • Bazény Hranice
 • Bazény Hranice
 • Bazény Hrob
 • Bazény Hronov
 • Bazény Hrušovany nad Jevišovkou
 • Bazény Hrušovany u Brna
 • Bazény Hulín
 • Bazény Humpolec
 • Bazény Hustopeče
 • Bazény Ivančice
 • Bazény Ivanovice na Hané
 • Bazény Jablonné nad Orlicí
 • Bazény Jablonné v Podještědí
 • Bazény Jablůnka
 • Bazény Jablunkov
 • Bazény Jáchymov
 • Bazény Janovice nad Úhlavou
 • Bazény Jaroměř
 • Bazény Jaroměřice nad Rokytnou
 • Bazény Javorník
 • Bazény Jedovnice
 • Bazény Jemnice
 • Bazény Jesenice
 • Bazény Jeseník
 • Bazény Jevíčko
 • Bazény Jičín
 • Bazény Jilemnice
 • Bazény Jílové
 • Bazény Jílové u Prahy
 • Bazény Jince
 • Bazény Jindřichův Hradec
 • Bazény Jirkov
 • Bazény Jistebnice
 • Bazény Kadaň
 • Bazény Kamenice
 • Bazény Kamenice nad Lipou
 • Bazény Kamenický Šenov
 • Bazény Kamenný Újezd
 • Bazény Kaplice
 • Bazény Kardašova Řečice
 • Bazény Karolinka
 • Bazény Kaznějov
 • Bazény Kdyně
 • Bazény Kelč
 • Bazény Klášterec nad Ohří
 • Bazény Klatovy
 • Bazény Klimkovice
 • Bazény Kobeřice
 • Bazény Kobylí
 • Bazény Kojetín
 • Bazény Kolín
 • Bazény Komárov
 • Bazény Konice
 • Bazény Kopidlno
 • Bazény Kopřivnice
 • Bazény Koryčany
 • Bazény Kosmonosy
 • Bazény Košťany
 • Bazény Kostelec na Hané
 • Bazény Kostelec nad Černými lesy
 • Bazény Kostelec nad Labem
 • Bazény Kostelec nad Orlicí
 • Bazény Kozlovice
 • Bazény Králíky
 • Bazény Kralovice
 • Bazény Kralupy nad Vltavou
 • Bazény Králův Dvůr
 • Bazény Kraslice
 • Bazény Krásná Lípa
 • Bazény Kravaře
 • Bazény Křemže
 • Bazény Kroměříž
 • Bazény Krupka
 • Bazény Kryry
 • Bazény Kunovice
 • Bazény Kunštát
 • Bazény Kuřim
 • Bazény Kvasice
 • Bazény Kyjov
 • Bazény Kynšperk nad Ohří
 • Bazény Lanžhot
 • Bazény Lázně Bělohrad
 • Bazény Lázně Bohdaneč
 • Bazény Ledeč nad Sázavou
 • Bazény Ledenice
 • Bazény Lednice
 • Bazény Letohrad
 • Bazény Letovice
 • Bazény Libčice nad Vltavou
 • Bazény Libochovice
 • Bazény Libušín
 • Bazény Líně
 • Bazény Lipník nad Bečvou
 • Bazény Lišov
 • Bazény Litovel
 • Bazény Loket
 • Bazény Lomnice nad Popelkou
 • Bazény Loštice
 • Bazény Louny
 • Bazény Lovosice
 • Bazény Luby
 • Bazény Ludgeřovice
 • Bazény Luhačovice
 • Bazény Luka nad Jihlavou
 • Bazény Lutín
 • Bazény Luže
 • Bazény Lužice
 • Bazény Lysá nad Labem
 • Bazény Mariánské Lázně
 • Bazény Mělník
 • Bazény Městec Králové
 • Bazény Město Albrechtice
 • Bazény Meziboří
 • Bazény Meziměstí
 • Bazény Mikulášovice
 • Bazény Mikulov
 • Bazény Mikulovice
 • Bazény Milevsko
 • Bazény Milín
 • Bazény Milovice
 • Bazény Mimoň
 • Bazény Miroslav
 • Bazény Mirošov
 • Bazény Mladá Vožice
 • Bazény Mladé Buky
 • Bazény Mnichovo Hradiště
 • Bazény Mníšek pod Brdy
 • Bazény Modřice
 • Bazény Mohelnice
 • Bazény Moravská Nová Ves
 • Bazény Moravské Budějovice
 • Bazény Moravský Beroun
 • Bazény Moravský Krumlov
 • Bazény Moravský Písek
 • Bazény Mořkov
 • Bazény Mosty u Jablunkova
 • Bazény Mutěnice
 • Bazény Náchod
 • Bazény Náměšť nad Oslavou
 • Bazény Napajedla
 • Bazény Nechanice
 • Bazény Nejdek
 • Bazény Němčice nad Hanou
 • Bazény Nepomuk
 • Bazény Neratovice
 • Bazény Netolice
 • Bazény Neveklov
 • Bazény Nivnice
 • Bazény Nová Bystřice
 • Bazény Nová Paka
 • Bazény Nová Role
 • Bazény Nová Včelnice
 • Bazény Nové Hrady
 • Bazény Nové Město na Moravě
 • Bazény Nové Město nad Metují
 • Bazény Nové Město pod Smrkem
 • Bazény Nové Sedlo
 • Bazény Nové Strašecí
 • Bazény Novosedlice
 • Bazény Nový Bor
 • Bazény Nový Bydžov
 • Bazény Nový Hrozenkov
 • Bazény Nový Jičín
 • Bazény Nový Malín
 • Bazény Nymburk
 • Bazény Nýřany
 • Bazény Nýrsko
 • Bazény Obrnice
 • Bazény Odolena Voda
 • Bazény Odry
 • Bazény Okříšky
 • Bazény Opatovice nad Labem
 • Bazény Opočno
 • Bazény Ořechov
 • Bazény Osek
 • Bazény Oslavany
 • Bazény Ostravice
 • Bazény Ostrov
 • Bazény Ostrožská Nová Ves
 • Bazény Otrokovice
 • Bazény Pacov
 • Bazény Palkovice
 • Bazény Paskov
 • Bazény Pečky
 • Bazény Pelhřimov
 • Bazény Peruc
 • Bazény Petrovice u Karviné
 • Bazény Petřvald
 • Bazény Píšť
 • Bazény Planá
 • Bazény Planá nad Lužnicí
 • Bazény Plasy
 • Bazény Plesná
 • Bazény Plumlov
 • Bazény Počátky
 • Bazény Podbořany
 • Bazény Podivín
 • Bazény Pohořelice
 • Bazény Police nad Metují
 • Bazény Polná
 • Bazény Postoloprty
 • Bazény Postřelmov
 • Bazény Povrly
 • Bazény Pozořice
 • Bazény Prachatice
 • Bazény Přelouč
 • Bazény Přeštice
 • Bazény Příbor
 • Bazény Příbram
 • Bazény Přibyslav
 • Bazény Proboštov
 • Bazény Proseč
 • Bazény Protivín
 • Bazény Průhonice
 • Bazény Prušánky
 • Bazény Psáry
 • Bazény Rajhrad
 • Bazény Rakovník
 • Bazény Rakvice
 • Bazény Rapotín
 • Bazény Raspenava
 • Bazény Ratíškovice
 • Bazény Řevnice
 • Bazény Říčany
 • Bazény Rohatec
 • Bazény Rokytnice v Orlických horách
 • Bazény Rosice
 • Bazény Rotava
 • Bazény Roudnice nad Labem
 • Bazény Rousínov
 • Bazény Rožmitál pod Třemšínem
 • Bazény Rožnov pod Radhoštěm
 • Bazény Roztoky
 • Bazény Rtyně v Podkrkonoší
 • Bazény Ruda nad Moravou
 • Bazény Rudná
 • Bazény Rudník
 • Bazény Rudolfov
 • Bazény Rychnov nad Kněžnou
 • Bazény Rychvald
 • Bazény Rýmařov
 • Bazény Sadská
 • Bazény Šardice
 • Bazény Sázava
 • Bazény Sedlčany
 • Bazény Sedlec
 • Bazény Semily
 • Bazény Šenov
 • Bazény Sezemice
 • Bazény Sezimovo Ústí
 • Bazény Skuteč
 • Bazény Slaný
 • Bazény Šlapanice
 • Bazény Slatiňany
 • Bazény Slavičín
 • Bazény Slavkov u Brna
 • Bazény Slavonice
 • Bazény Šluknov
 • Bazény Slušovice
 • Bazény Smiřice
 • Bazény Smržovka
 • Bazény Soběslav
 • Bazény Sobotín
 • Bazény Sobotka
 • Bazény Sokolov
 • Bazény Solnice
 • Bazény Spálené Poříčí
 • Bazény Šťáhlavy
 • Bazény Stará Paka
 • Bazény Staré Město
 • Bazény Staré Město
 • Bazény Starý Jičín
 • Bazény Starý Plzenec
 • Bazény Štěpánkovice
 • Bazény Štěpánov
 • Bazény Šternberk
 • Bazény Štětí
 • Bazény Štítná nad Vláří
 • Bazény Štíty
 • Bazény Stochov
 • Bazény Stod
 • Bazény Strakonice
 • Bazény Štramberk
 • Bazény Strání
 • Bazény Strašice
 • Bazény Stráž pod Ralskem
 • Bazény Strážnice
 • Bazény Střelice
 • Bazény Stříbro
 • Bazény Studená
 • Bazény Studénka
 • Bazény Suchdol nad Lužnicí
 • Bazény Šumperk
 • Bazény Sušice
 • Bazény Světlá nad Sázavou
 • Bazény Svoboda nad Úpou
 • Bazény Tábor
 • Bazény Tachov
 • Bazény Tanvald
 • Bazény Teplá
 • Bazény Terezín
 • Bazény Tišnov
 • Bazény Tlučná
 • Bazény Tlumačov
 • Bazény Toužim
 • Bazény Třebechovice pod Orebem
 • Bazény Třebíč
 • Bazény Třeboň
 • Bazény Třemošná
 • Bazény Třemošnice
 • Bazény Třešť
 • Bazény Trhové Sviny
 • Bazény Trmice
 • Bazény Trojanovice
 • Bazény Trutnov
 • Bazény Tuchlovice
 • Bazény Turnov
 • Bazény Tvrdonice
 • Bazény Týn nad Vltavou
 • Bazény Týnec nad Sázavou
 • Bazény Týniště nad Orlicí
 • Bazény Uherské Hradiště
 • Bazény Uherský Brod
 • Bazény Uherský Ostroh
 • Bazény Uhlířské Janovice
 • Bazény Unhošť
 • Bazény Uničov
 • Bazény Úpice
 • Bazény Ústí nad Orlicí
 • Bazény Úvaly
 • Bazény Vacenovice
 • Bazény Valašská Bystřice
 • Bazény Valašské Klobouky
 • Bazény Valašské Meziříčí
 • Bazény Valtice
 • Bazény Vamberk
 • Bazény Varnsdorf
 • Bazény Vejprnice
 • Bazény Vejprty
 • Bazény Velešín
 • Bazény Velim
 • Bazény Velká Bíteš
 • Bazény Velká Bystřice
 • Bazény Velká Hleďsebe
 • Bazény Velká nad Veličkou
 • Bazény Velké Bílovice
 • Bazény Velké Hamry
 • Bazény Velké Karlovice
 • Bazény Velké Losiny
 • Bazény Velké Meziříčí
 • Bazény Velké Opatovice
 • Bazény Velké Pavlovice
 • Bazény Velké Poříčí
 • Bazény Velký Osek
 • Bazény Velký Týnec
 • Bazény Velvary
 • Bazény Vendryně
 • Bazény Veselí nad Lužnicí
 • Bazény Veselí nad Moravou
 • Bazény Větřní
 • Bazény Veverská Bítýška
 • Bazény Vikýřovice
 • Bazény Vimperk
 • Bazény Vítkov
 • Bazény Vizovice
 • Bazény Vlašim
 • Bazény Vlčnov
 • Bazény Vnorovy
 • Bazény Vodňany
 • Bazény Volary
 • Bazény Volyně
 • Bazény Votice
 • Bazény Vracov
 • Bazény Vratimov
 • Bazény Vrbno pod Pradědem
 • Bazény Vrchlabí
 • Bazény Vrdy
 • Bazény Všetaty
 • Bazény Vsetín
 • Bazény Vyšší Brod
 • Bazény Zábřeh
 • Bazény Žacléř
 • Bazény Zákupy
 • Bazény Žamberk
 • Bazény Zašová
 • Bazény Zastávka
 • Bazény Žatec
 • Bazény Zbiroh
 • Bazény Zbýšov
 • Bazény Ždánice
 • Bazény Žďár nad Sázavou
 • Bazény Zdice
 • Bazény Zdounky
 • Bazény Železná Ruda
 • Bazény Železný Brod
 • Bazény Židlochovice
 • Bazény Žirovnice
 • Bazény Zlaté Hory
 • Bazény Zliv
 • Bazény Zlonice
 • Bazény Žlutice
 • Bazény Znojmo
 • Bazény Zruč nad Sázavou
 • Bazény Zubří
 • Podmínky užívání I Politika soukromí I Informace o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všechna práva vyhrazena