Žaluzie Cena

Kolik stojí žaluzie? Ceny za vnitřní žaluzie se liší v závislosti na velikosti a tvaru oken, materiálech, kvalitě a samozřejmě na dodavateli. Vnitřní žaluzie se používají k nastavení intenzity světla v interiéru a ke snížení nákladů na chlazení v letních měsících. Cena klasických hliníkových žaluzií se pohybuje mezi 350 a 700 Kč / m2.

Komu svěřit montáž vnitřních žaluzií? Zašlete poptávku vhodným a ohodnoceným dodavatelům žaluzií - zdarma a nezávazně! Stačí vyplnit formulář níže.

Vyžádat nabídku:
POSLAT POPTÁVKU

CENA ZA VNITŘNÍ HLINÍKOVÉ ŽALUZIE


Cena za vnitřní hliníkové žaluzie

350.00 Kč/m2

VELMI NÍZKÁ CENA
Kč/m2

STŘEDNÍ CENA
500.00 Kč/m2

NEJVYŠŠÍ CENA
CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ
Žaluzie Cena

OSTATNÍ CENY ZA VNITŘNÍ ŽALUZIE

Vaše množství

jednotka

orientační cena

Vaše cena

Oprava nebo výměna šňůry vnitřních žaluzií

Cena za opravu nebo výměnu šňůry žaluzií.Kč/kus

kus
poptávka
Celkem:
POSLAT POPTÁVKU >

Jak jste využili tyto informace?

Nápady na úpravu a uspořádání domu

Časopis se spoustou skvělých nápadů pro úpravu a rekonstrukci Vašeho domu

Vnitřní žaluzie - vše, co potřebujete vědět

1. Vnitřní rolety  a žaluzie - co potřebujete vědět?

Interiérové ​​žaluzie se staly populární před mnoha desítkami let. Vyznačují se jednoduchostí ovládání a mimořádnou trvanlivostí. Hlavní výhodou žaluzií je, že kromě zvedání a spouštění také umožňují upravit úroveň stmívání, která je regulována pomocí šňůrky, řetízku, páčky, kliky nebo pomocí elektromotoru. Mechanismus je obvykle připevněn přímo k rámu okna nebo k rámu dveří. Žaluzie jsou vyrobeny z odolných hliníkových lamel, které jsou k dispozici v různých barvách a šířkách. Interiérové ​​žaluzie jsou vhodné do bytů, obchodních prostor a výrobních hal. Při správném použití jsou prakticky nezničitelné. Stačí, když z nich čas od času setřete prach.

S vnitřními žaluziemi lze světlo snadno regulovat.
S vnitřními žaluziemi lze světlo snadno regulovat

1.1 Lamely

Lamely mají největší vliv na vzhled žaluzií. V závislosti na materiálu rozlišujeme hliníkové a dřevěné lamely. Hliníkové jsou odolnější, dřevěné však mají atraktivnější vzhled. Jejich údržba je o něco obtížnější. Obvyklá šířka lamel je 15 - 25 mm. Pokud chcete v prostoru získat speciální světelný efekt, můžete si pořídit perforované lamely, které propouštějí část světla malými otvory. Úplnou tmu můžete zajistit pomocí speciálních zatemňovacích (blackout) žaluzií. Lamely jsou k dispozici ve všech barvách RAL vzorníku.

1.2 Ovládání žaluzií

Ovládání žaluzií je velmi jednoduché. Konvenční systém ovládání je vyroben z motouzu nebo řetězu. Sklon lamel lze měnit pomocí kliky. Pro velká okna a větší pohodlí lze vnitřní žaluzie připojit také k elektromotoru. Ve spojení s chytrým systémem bude v místnosti vždy optimální světlo, nastavené podle pohybu slunce.

1.3 Výhody vnitřních žaluzií

Interiérové ​​žaluzie mají mnoho výhod. Pomocí nich můžeme regulovat množství světla v místnosti: od maximálního osvětlení přes částečné zastínění až po úplné zatemnění. Lze si objednat žaluzie na zakázku, pomocí kterých můžeme zastínit okno jakékoli velikosti a tvaru. Barvu rolet lze upravit podle vašeho přání, protože lamely jsou k dispozici ve všech barvách RAL vzorníku. Lamely mohou být také dřevěné nebo perforované, což jim dodatečně dává na atraktivitě. I když je vhodné svěřit instalaci žaluzií a rolet řemeslníkovi, můžete si je v podstatě nainstalovat sami, máte-li určité znalosti a jste-li zruční. Pro dlouhou životnost je nutné čas od času setřít z nich prach. Vnitřní žaluzie jsou díky své jednoduchosti velmi cenově dostupné a dá se říci, že se jejich koupě vždy vyplatí.

2. Jak si vybrat správného dodavatele?

Když hledáte dodavatele žaluzií, nejprve se informujte o typech interiérových žaluzií a jejich vlastnostech. Chcete hliníkové žaluzie s perforovanými lamelami nebo jste spíše fanouškem plných dřevěných lamel? Jakmile si vyberete typ svých vysněných žaluzií, můžete na našem portálu porovnat různé dodavatele. Můžete si také přečíst názory ostatních zákazníků. Nakonec stačí odeslat dotazy a čekat na jejich nabídky.

3. Typy vnitřních žaluzií

V závislosti na materiálu rozlišujeme dva typy vnitřních žaluzií.

3.1 Hliník

Hliníkové interiérové ​​žaluzie jsou klasickou volbou. Hliník je pevný materiál, odolný proti vlhkosti a vyžaduje minimální údržbu. Šířka hliníkových lamel se pohybuje mezi 16 - 25 mm. Lamely mohou být plné nebo perforované a jsou k dispozici ve všech barvách RAL. vzorníku Žaluzie na míru lze přizpůsobit tvaru jakkoliv nestandardního okna.

3.2 Dřevo

Dřevěné interiérové ​​žaluzie jsou díky svému teplému a přirozenému vzhledu vhodné do interiérů, ve kterých chcete zdůraznit pohodlí a útulnost. Dřevěné žaluzie jsou k dispozici ve všech druzích dřeva a mají různé barvy a textury. V interiérech je nutné čas od času otřít je vlhkým hadříkem a mělo by se zabránit dlouhodobému vystavení dřeva vlhkosti, protože by to mohlo vést k jeho ohýbání.

3.3 Žaluzie pro střešní okna

Střešní okna mohou být zastíněna vnitřními žaluziemi. Za tímto účelem mají žaluzie speciální vodítka, která jim brání volně viset ze stropu.

4. Instalace žaluzií

Instalace žaluzií je rychlá a snadná. Řemeslník nejprve změří okna a určí jaké lamely vyhovují, zejména podle šířky a délky. Je také možné vyrobit nestandardní žaluzie na míru, zejména pro velká okna nebo okna nepravidelných tvarů. Následuje zašroubování rámu okna. Ve zvláštních případech je také možné připevnit je ke stropu nebo k trámu.

5. Oprava žaluzií

Někdy se po delším používání může lanko mezi lamelami roztrhnout, lamely se mohou poškodit nebo může selhat klika či převodovka. To může být ovlivněno starostí materiálů, neopatrnou manipulací nebo působením fyzické síly, jako je např. silný vítr. Pokud jsou žaluzie poškozené, pečlivě zvažte, zda stojí za to vyměnit pouze poškozené díly nebo koupit nové. Oprava žaluzií je často rychlejší a levnější.

 

DAIBAU.CZ, POMŮŽEME VÁM S ODHADEM INVESTICE A VÝBĚREM DODAVATELE PRO VÁŠ DŮMOPRAVA ŽALUZIÍ V PLASTOVÝCH OKNECH

Dobrý den,

poptávám opravu žaluzií na plastových oknech.

Žaluzie mají potrhané vodící lanko a úchyty do rámu.

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji


180 Kč do 300 Kč


........

VENKOVNÍ ROLETY, ZHOTOVENÍ + MONTÁŽ VNITŘÍCH ŽALUZIÍ, VÝMĚNA OVLADACÍHO ŘETÍZKU ŽALUZIÍ

Dobrý den,

poptávám následující:

1) výměna ovládacího řetízku žaluzií 9 ks pro okno 47x115 cm byt Tuniská

2) zhotovení + montáž venkovních rolet 3 ks, rozměry 138x195 cm, el. ovládání, byt Tuniská

3) zhotovení + montáž vnitřních žaluzií 3 x 47x115 cm, 3x 47x117 cm, 1 x 44x116,5 cm (byt Evropská)

V případě možnosti realizace mé poptávky mě, prosím, kontaktujte telefonicky případně přes stavební platformu DAIBAU, kam jsem se obrátil s touto poptávkou.

Děkuji
1089 Kč do 1815 Kč


........

PRASKLÉ VODÍCÍ LANKO U ŽALUZIE, VYMĚNIT

Prasklé vodící lanko u žaluzie 18 Kč do 30 Kč


........

CHCI NABÍDKU OD POSKYTOVATELŮ

CENA, OPRAVIT ŽALUZIE,
Vnitřní žaluzie, Bystřice

45 Kč do 75 Kč

CENA, VNITŘÍ HLINÍKOVÉ ŽALUZIE, 2 X 2 M - 2 KUSY OKEN
Vnitřní žaluzie, Nečtiny

126 Kč do 210 Kč

CENA, OPRAVA ŽALUZIE V OKNECH, 2 PANELÁKOVÁ OKNA
Vnitřní žaluzie, Třebíč

27 Kč do 45 KčPodívejte se na jiné dokončené projekty a ceny

VNITŘNÍ ŽALUZIE CENNÍK

Zaslat firmám nezávaznou poptávku

248+ SPOLEČNOSTMI PRO VNITŘNÍ ŽALUZIE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVIZÍ
ZÍSKEJ NABÍDKU

HLEDÁTE DOBRÉ ŘEMESLNÍKY V OBLASTI VNITŘNÍ ŽALUZIE?

© 2022 Daibau, všechna práva vyhrazena